Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2015.06.17 18:36:56
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.17 18:36:56
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.17 18:59:42
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.17 18:36:56
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Rövid-középtávú bajnokság, 07 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten II.
Feleresztés ideje: 2015.06.14 05:20
Időjárás         : Derült, meleg idő, enyhe DNy-i légmozgás,
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   31   250   50   63   1362,50   1271,56   1260,92
A50 Zsámbok            13   31   265   53   66   1415,18   1305,52   1283,45
V10 Hatvan              7   13   120   24   30   1380,89   1295,86   1278,12
Hatvan I.              35   75   635  127  159   1415,18   1286,29   1272,66
A23 Nagykáta           19   48   453   91  113   1371,85   1293,86   1283,12
A64 Szentmártonkáta    12   23   217   43   54   1388,83   1295,72   1275,57
R38 Jászberény         10   23   193   39   48   1410,43   1332,86   1326,54
Hatvan II.             41   94   863  173  216   1410,43   1302,30   1289,07
Tagszövetségben        76  169  1498  300  375   1415,18   1296,87   1282,59
Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bodonyi Ferenc                  1.cs. Dt: 305682 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  10,59p    R:  45.   1h  11,70p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   9.  15h 201,16p    R:  53.   7h 104,32p    T: 139.   6h  96,51p
   HU 13-07-38821    H 14 09:18:22  1282,33 m/p  28  10,59  136  11,70    0   0,00

Csikós István                   1.cs. Dt: 304874 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  59,09p    R:  19.   3h  59,97p    T:  43.   3h  58,60p
Összesített E:   6.  21h 340,39p    R:  43.  11h 188,91p    T:  98.  11h 192,00p
   HU-13-D-596605    H 14 09:02:49  1368,23 m/p   4  22,51   15  22,72   40  22,50
   HU-13-07-38708    H 14 09:05:28  1352,15 m/p   6  21,52   29  21,45   74  21,19
   HU-13-D-596610    H 14 09:13:02  1308,25 m/p  19  15,06   91  15,80  237  14,91

Csikós István                   2.cs. Dt: 304874 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  54,62p    R:  20.   3h  55,60p    T:  47.   3h  53,29p
Összesített E:   8.  14h 254,85p    R:  47.  10h 177,91p    T: 107.  11h 182,07p
   HU-13-07-38702    H 14 09:01:29  1376,47 m/p   2  23,50   12  23,00   30  22,88
   HU-12-07-36467    H 14 09:10:18  1323,77 m/p  13  18,04   61  18,53  158  17,96
   HU-13-07-38748    H 14 09:15:06  1296,75 m/p  23  13,08  110  14,07  301  12,45

Hársfalvi József                1.cs. Dt: 314452 Kg:  10 Ók:  25 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  17,54p    R:  40.   1h  17,98p    T:  95.   1h  17,61p
Összesített E:  12.   5h  93,25p    R:  58.   4h  80,20p    T: 147.   4h  80,31p
   HU 08-07-18379    H 14 09:17:48  1321,42 m/p  14  17,54   67  17,98  167  17,61

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 305819 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  42,21p    R:  27.   3h  45,38p    T:  76.   2h  32,37p
Összesített E:   2.  26h 454,57p    R:  18.  22h 360,96p    T:  44.  22h 353,94p
   HU 09-07-24374    H 14 09:07:37  1343,57 m/p   9  20,03   43  20,17   99  20,23
   HU 12-07-36447    H 14 09:16:10  1294,93 m/p  25  12,08  114  13,70  309  12,14
   HU 12-07-36445    H 14 09:18:50  1280,47 m/p  29  10,10  138  11,51    0   0,00

Kiss József                     1.cs. Dt: 305176 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  67,70p    R:  17.   4h  70,30p    T:  36.   4h  66,35p
Összesített E:   1.  32h 595,72p    R:  13.  24h 435,04p    T:  31.  24h 425,98p
   HU-11-07-31274    H 14 09:01:00  1380,89 m/p   1  24,00   11  23,09   27  23,00
   HU-12-07-34922    H 14 09:06:25  1347,85 m/p   7  21,02   35  20,90   86  20,73
   HU-13-07-38866    H 14 09:15:45  1294,49 m/p  26  11,59  115  13,61  311  12,06
   HU-11-07-31282    H 14 09:17:03  1287,39 m/p  27  11,09  125  12,70  350  10,56

Kiss József                     2.cs. Dt: 305176 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  61,74p    R:  18.   4h  64,36p    T:  39.   4h  59,88p
Összesített E:   7.  16h 277,32p    R:  40.  11h 195,78p    T: 100.  11h 189,76p
   HU-14-07-41751    H 14 09:07:07  1343,70 m/p   8  20,52   41  20,35   97  20,30
   HU-14-07-41754    H 14 09:13:57  1304,45 m/p  20  14,57   97  15,25  262  13,95
   HU-14-07-41757    H 14 09:14:27  1301,67 m/p  21  14,07  102  14,79  279  13,30
   HU-14-07-41773    H 14 09:15:30  1295,86 m/p  24  12,58  111  13,97  304  12,33

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 308965 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  52,63p    R:  21.   3h  54,41p    T:  52.   3h  51,75p
Összesített E:   4.  25h 419,30p    R:  31.  18h 279,98p    T:  66.  19h 286,83p
   HU 13-D-596636    H 14 09:07:19  1359,18 m/p   5  22,01   19  22,36   54  21,96
   HU 14-D-763448    T 14 09:14:22  1318,30 m/p  15  17,05   73  17,44  188  16,80
   HU 11-D-345939    H 14 09:17:40  1299,99 m/p  22  13,57  104  14,61  287  12,99

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 308965 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  85,74p    R:   6.   5h  88,19p    T:  28.   4h  75,33p
Összesített E:   3.  27h 447,31p    R:  29.  19h 295,44p    T:  73.  17h 270,56p
   HU 13-D-596632    H 14 09:05:47  1368,41 m/p   3  23,01   14  22,82   39  22,54
   HU 14-D-763499    T 14 09:12:45  1327,45 m/p  11  19,03   56  18,99  146  18,42
   HU 13-D-596641    T 14 09:13:14  1324,70 m/p  12  18,54   59  18,71  154  18,11
   HU 14-D-763453    H 14 09:14:59  1314,84 m/p  18  15,56   79  16,89  202  16,26
   HU 12-D-462624    T 14 09:21:44  1278,12 m/p  30   9,60  146  10,78    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             3.cs. Dt: 308965 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  52,14p    R:  22.   3h  53,50p    T:  51.   3h  51,79p
Összesített E:   5.  22h 372,76p    R:  35.  16h 248,99p    T:  84.  15h 232,42p
   HU 13-D-596639    T 14 09:12:18  1330,03 m/p  10  19,53   54  19,17  138  18,73
   HU 12-D-464007    T 14 09:14:34  1317,17 m/p  16  16,55   75  17,26  192  16,65
   HU 13-D-596647    T 14 09:14:52  1315,49 m/p  17  16,06   77  17,07  198  16,41

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten
  06.14. Sankt Pölten II.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   33 h.  658,22 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   33 h.  634,55 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   32 h.  620,19 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   32 h.  610,22 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   34 h.  609,80 p
   6. Pap István                     1.cs. A36   32 h.  609,46 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36   33 h.  608,63 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   33 h.  602,66 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23   32 h.  598,56 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   31 h.  583,13 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   32 h.  580,62 p
  12. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   30 h.  570,13 p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50   31 h.  566,65 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  556,60 p
  15. Boda Ákos                      6.cs. A50   31 h.  548,52 p
  16. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   29 h.  545,68 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   30 h.  519,01 p
  18. Katona József                  2.cs. A36   27 h.  514,52 p
  19. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   28 h.  499,39 p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50   29 h.  493,82 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   27 h.  487,57 p
  22. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   28 h.  482,29 p
  23. Száraz László                  1.cs. A23   26 h.  461,34 p
  24. Huszár Péter                   1.cs. A23   28 h.  460,47 p
  25. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   27 h.  454,81 p
  26. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   27 h.  449,11 p
  27. Tóth Attila                    2.cs. A64   25 h.  443,55 p
  28. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   26 h.  441,00 p
  29. Mészáros László                1.cs. A36   24 h.  434,50 p
  30. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  433,31 p
  31. Kiss József                    1.cs. V10   24 h.  425,98 p
  32. Japport Zoltán                 5.cs. A50   24 h.  423,50 p
  33. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   24 h.  421,57 p
  34. Szabó Elek                     1.cs. R38   26 h.  419,81 p
  35. Boda Ákos                      2.cs. A50   25 h.  413,76 p
  36. Molnár Pál                     2.cs. A23   24 h.  412,11 p
  37. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   24 h.  400,35 p
  38. Molnár Pál                     1.cs. A23   23 h.  399,03 p
  39. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   25 h.  399,00 p
  40. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   21 h.  378,95 p
  41. Japport Zoltán                 3.cs. A50   22 h.  373,07 p
  42. Mészáros Mihály                2.cs. A36   21 h.  367,34 p
  43. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   21 h.  363,38 p
  44. Kevés Károly                   1.cs. V10   22 h.  353,94 p
  45. Tomori László                  3.cs. A23   22 h.  351,25 p
  46. Tóth Sándor                    1.cs. A64   21 h.  344,38 p
  47. Nagy János                     2.cs. A23   20 h.  342,39 p
  48. Pap István                     2.cs. A36   19 h.  342,00 p
  49. Katona József                  1.cs. A36   20 h.  337,13 p
  50. Palkó László                   1.cs. A23   19 h.  334,18 p
  51. Szollos Béla                   2.cs. A64   19 h.  333,79 p
  52. Ács Ferenc                     1.cs. A50   23 h.  329,13 p
  53. Japport Zoltán                 4.cs. A50   20 h.  327,79 p
  54. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   19 h.  327,06 p
  55. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  322,35 p
  56. Tóth Attila                    1.cs. A64   19 h.  321,97 p
  57. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  321,84 p
  58. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   19 h.  321,45 p
  59. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   20 h.  316,31 p
  60. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   18 h.  311,71 p
  61. Fejos Csaba                    2.cs. A64   17 h.  309,12 p
  62. Kovács József                  1.cs. A50   17 h.  301,34 p
  63. Demeter Attila                 1.cs. R38   20 h.  297,00 p
  64. Jánosi Pál                     2.cs. A23   18 h.  292,96 p
  65. Boda Ákos                      3.cs. A50   18 h.  290,29 p
  66. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   19 h.  286,83 p
  67. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  286,68 p
  68. Varga László                   1.cs. R38   18 h.  285,99 p
  69. Tóth Attila                    3.cs. A64   16 h.  280,32 p
  70. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  278,94 p
  71. Szollos Béla                   4.cs. A64   17 h.  274,28 p
  72. Mészáros László                2.cs. A36   17 h.  273,86 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   17 h.  270,56 p
  74. Agócs Attila                   1.cs. A36   16 h.  263,52 p
  75. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   16 h.  260,75 p
  76. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  253,96 p
  77. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   15 h.  246,97 p
  78. Gavaldik József                1.cs. A23   17 h.  246,71 p
  79. Száraz László                  2.cs. A23   17 h.  245,18 p
  80. Babicz János                   1.cs. A64   15 h.  243,94 p
  81. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  242,50 p
  82. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  240,97 p
  83. Nagy János                     3.cs. A23   15 h.  239,57 p
  84. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   15 h.  232,42 p
  85. Fejos Csaba                    1.cs. A64   15 h.  229,34 p
  86. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   14 h.  223,87 p
  87. Lengyel János                  1.cs. A23   13 h.  221,01 p
  88. Boda Ákos                      4.cs. A50   14 h.  220,71 p
  89. Rédei Attila                   1.cs. R38   14 h.  220,51 p
  90. Babicz István                  1.cs. A64   12 h.  218,39 p
  91. László György                  1.cs. A36   13 h.  217,88 p
  92. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  214,29 p
  93. Balázs Sándor                  1.cs. R38   14 h.  211,42 p
  94. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   13 h.  207,10 p
  95. Száraz László                  3.cs. A23   14 h.  202,95 p
  96. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   12 h.  201,71 p
  97. Dobos Sándor                   1.cs. A36   13 h.  194,75 p
  98. Csikós István                  1.cs. V10   11 h.  192,00 p
  99. Majoros István                 1.cs. A50   12 h.  190,34 p
 100. Kiss József                    2.cs. V10   11 h.  189,76 p
 101. Ács Ferenc                     2.cs. A50   12 h.  189,36 p
 102. Papp László                    1.cs. A64   12 h.  188,32 p
 103. Fejos Csaba                    3.cs. A64   10 h.  184,65 p
 104. Gavaldik József                2.cs. A23   13 h.  184,62 p
 105. Száraz László                  4.cs. A23   13 h.  182,71 p
 106. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23   11 h.  182,15 p
 107. Csikós István                  2.cs. V10   11 h.  182,07 p
 108. Demeter Attila                 2.cs. R38   12 h.  180,85 p
 109. Molnár Pál                     3.cs. A23   11 h.  180,82 p
 110. Kovágó Gábor                   5.cs. A64   12 h.  180,27 p
 111. Balázs Sándor                  2.cs. R38   11 h.  179,33 p
 112. Babicz József                  1.cs. A64   11 h.  177,36 p
 113. Tóth Sándor                    2.cs. A64   12 h.  175,53 p
 114. Szabó Gergo                    1.cs. A50   11 h.  174,18 p
 115. Horinka Norbert                1.cs. A36   12 h.  172,84 p
 116. Tóth Gábor                     1.cs. A36   11 h.  171,12 p
 117. Varga László                   3.cs. R38   11 h.  166,17 p
 118. Szollos Béla                   1.cs. A64   11 h.  165,27 p
 119. Pap István                     3.cs. A36    9 h.  164,68 p
 120. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   11 h.  159,34 p
 121. Jánosi Pál                     3.cs. A23   10 h.  155,91 p
 122. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    9 h.  150,24 p
 123. Tóth Lajos                     1.cs. A23   10 h.  143,42 p
 124. Grizner Sándor                 1.cs. R38    9 h.  141,04 p
 125. Kókai András                   1.cs. A50    9 h.  137,39 p
 126. Seres János                    1.cs. A36    8 h.  131,79 p
 127. Benke István                   1.cs. R38   10 h.  131,77 p
 128. Kaló Imre                      1.cs. A64    9 h.  125,41 p
 129. Majoros István                 2.cs. A50    8 h.  122,10 p
 130. Szabó Elek                     2.cs. R38    8 h.  119,02 p
 131. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    7 h.  117,99 p
 132. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    7 h.  116,92 p
 133. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    7 h.  110,09 p
 134. Kaló Imre                      2.cs. A64    7 h.  107,71 p
 135. Dobos Sándor                   2.cs. A36    6 h.  105,11 p
 136. Grizner Sándor                 2.cs. R38    7 h.  104,63 p
 137. Balázs Sándor                  3.cs. R38    6 h.  102,85 p
 138. Benke István                   2.cs. R38    5 h.  100,14 p
 139. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    6 h.   96,51 p
 140. Balázs Sándor                  4.cs. R38    6 h.   92,82 p
 141. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10    5 h.   90,77 p
 142. Rédei Attila                   2.cs. R38    7 h.   90,76 p
 143. Csörgi László                  2.cs. A50    6 h.   90,61 p
 144. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    5 h.   89,13 p
 145. Nagy Zoltán                    2.cs. A23    5 h.   82,04 p
 146. Török Ferenc                   1.cs. A36    6 h.   81,72 p
 147. Hársfalvi József               1.cs. V10    4 h.   80,31 p
 148. Horinka Norbert                2.cs. A36    5 h.   79,03 p
 149. Demeter Attila                 3.cs. R38    5 h.   77,22 p
 150. Gavaldik József                3.cs. A23    4 h.   77,18 p
 151. Katona József                  3.cs. A36    5 h.   73,85 p
 152. Tomori László                  4.cs. A23    5 h.   70,41 p
 153. Fejos Károly                   1.cs. A64    5 h.   67,74 p
 154. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    4 h.   67,58 p
 155. Nagy Lehel dr.                 3.cs. R38    5 h.   66,54 p
 156. Kucsera-Tóth Károly            4.cs. V10    4 h.   62,35 p
 157. Kalocsai András                2.cs. A23    5 h.   59,39 p
 158. Tóth Lajos                     2.cs. A23    4 h.   54,88 p
 159. Orbán Géza Sándor              2.cs. A50    3 h.   53,29 p
 160. Moravcsik Lénárd               2.cs. A23    3 h.   49,71 p
 161. Papp László                    2.cs. A64    3 h.   47,72 p
 162. Nagy Lehel dr.                 4.cs. R38    3 h.   47,10 p
 163. Baranyi László                 1.cs. V10    3 h.   45,14 p
 164. Vígh Sándor                    1.cs. A50    3 h.   44,57 p
 165. Török Ferenc                   3.cs. A36    3 h.   41,26 p
 166. László György                  2.cs. A36    2 h.   40,71 p
 167. Kosztolányi András             1.cs. A23    3 h.   39,30 p
 168. Rimóczi Róbert                 1.cs. V10    3 h.   38,92 p
 169. Agócs Attila                   2.cs. A36    4 h.   37,53 p
 170. Rédei Attila                   3.cs. R38    2 h.   34,47 p
 171. Nagy Varga Viktor              6.cs. R38    3 h.   34,22 p
 172. Babicz József                  2.cs. A64    2 h.   30,00 p
 173. Török Ferenc                   2.cs. A36    2 h.   29,10 p
 174. Cseri József                   1.cs. A64    2 h.   27,82 p
 175. Mészáros László                3.cs. A36    2 h.   27,19 p
 176. Marton István                  1.cs. A23    2 h.   27,14 p
 177. Tóth Sándor                    3.cs. A64    2 h.   25,43 p
 178. Szabó Gergo                    2.cs. A50    1 h.   24,06 p
 179. Japport Zoltán                 6.cs. A50    1 h.   22,83 p
 180. Kevés Károly                   2.cs. V10    1 h.   22,15 p
 181. Pálinkás Sándor                2.cs. A50    1 h.   19,03 p
 182. Balázs Sándor                  5.cs. R38    1 h.   16,94 p
 183. Lengyel János                  2.cs. A23    1 h.   16,83 p
 184. Pálinkás Sándor                1.cs. A50    1 h.   16,54 p
 185. Botka Sándor                   1.cs. A23    1 h.   15,80 p
 186. Udvari Zoltán                  2.cs. A36    1 h.   15,69 p
 187. Csörgi László                  3.cs. A50    1 h.   14,51 p
 188. Gavaldik József                4.cs. A23    1 h.   12,73 p
 189. Palkó László                   3.cs. A23    1 h.   11,89 p
 190. Fazekas István ifj.            3.cs. A23    1 h.   11,50 p
 191. Szabó Elek                     3.cs. R38    1 h.   10,99 p
 192. Rédei Attila                   4.cs. R38    1 h.   10,94 p
 193. Gyetván László                 1.cs. A50    1 h.    9,92 p
 194. Nagy Lehel dr.                 5.cs. R38    1 h.    9,46 p
 195. Tóth Gábor                     2.cs. A36    1 h.    8,28 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   33 h.  643,50 p
   2. Pap István                     1.cs. A36   32 h.  616,00 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs. A36   32 h.  609,26 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   31 h.  589,57 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   30 h.  568,18 p
   6. Boda Ákos                      6.cs. A50   31 h.  563,60 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   31 h.  534,63 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50   32 h.  533,25 p
   9. Katona József                  2.cs. A36   28 h.  528,51 p
  10. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   28 h.  469,16 p
  11. Japport Zoltán                 5.cs. A50   26 h.  445,76 p
  12. Mészáros László                1.cs. A36   24 h.  438,16 p
  13. Kiss József                    1.cs. V10   24 h.  435,04 p
  14. Boda Ákos                      2.cs. A50   25 h.  424,23 p
  15. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   25 h.  421,82 p
  16. Japport Zoltán                 3.cs. A50   21 h.  376,45 p
  17. Mészáros Mihály                2.cs. A36   21 h.  366,58 p
  18. Kevés Károly                   1.cs. V10   22 h.  360,96 p
  19. Pap István                     2.cs. A36   20 h.  354,44 p
  20. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   23 h.  350,51 p
  21. Ács Ferenc                     1.cs. A50   24 h.  350,15 p
  22. Japport Zoltán                 4.cs. A50   20 h.  346,51 p
  23. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   20 h.  339,04 p
  24. Katona József                  1.cs. A36   19 h.  334,57 p
  25. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  323,15 p
  26. Kovács József                  1.cs. A50   18 h.  313,73 p
  27. Agócs Attila                   1.cs. A36   20 h.  309,86 p
  28. Boda Ákos                      3.cs. A50   19 h.  305,27 p
  29. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   19 h.  295,44 p
  30. Mészáros László                2.cs. A36   17 h.  282,07 p
  31. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   18 h.  279,98 p
  32. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   17 h.  272,78 p
  33. Boda Ákos                      4.cs. A50   18 h.  265,68 p
  34. Boda Ákos                      5.cs. A50   17 h.  259,16 p
  35. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   16 h.  248,99 p
  36. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  221,95 p
  37. László György                  1.cs. A36   13 h.  217,61 p
  38. Majoros István                 1.cs. A50   13 h.  204,14 p
  39. Szabó Gergo                    1.cs. A50   13 h.  202,67 p
  40. Kiss József                    2.cs. V10   11 h.  195,78 p
  41. Ács Ferenc                     2.cs. A50   13 h.  194,07 p
  42. Tóth Gábor                     1.cs. A36   13 h.  191,07 p
  43. Csikós István                  1.cs. V10   11 h.  188,91 p
  44. Dobos Sándor                   1.cs. A36   12 h.  186,65 p
  45. Pap István                     3.cs. A36   11 h.  185,75 p
  46. Horinka Norbert                1.cs. A36   12 h.  178,62 p
  47. Csikós István                  2.cs. V10   10 h.  177,91 p
  48. Kókai András                   1.cs. A50    9 h.  139,95 p
  49. Seres János                    1.cs. A36    8 h.  126,69 p
  50. Majoros István                 2.cs. A50    8 h.  121,34 p
  51. Dobos Sándor                   2.cs. A36    7 h.  117,12 p
  52. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    7 h.  111,28 p
  53. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    7 h.  104,32 p
  54. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10    5 h.   89,13 p
  55. Horinka Norbert                2.cs. A36    6 h.   88,77 p
  56. Török Ferenc                   1.cs. A36    6 h.   86,43 p
  57. Katona József                  3.cs. A36    6 h.   82,06 p
  58. Hársfalvi József               1.cs. V10    4 h.   80,20 p
  59. Csörgi László                  2.cs. A50    5 h.   78,38 p
  60. Kucsera-Tóth Károly            4.cs. V10    4 h.   66,10 p
  61. Agócs Attila                   2.cs. A36    5 h.   51,17 p
  62. Orbán Géza Sándor              2.cs. A50    3 h.   49,66 p
  63. Baranyi László                 1.cs. V10    3 h.   46,28 p
  64. Török Ferenc                   3.cs. A36    3 h.   41,69 p
  65. Vígh Sándor                    1.cs. A50    3 h.   41,19 p
  66. László György                  2.cs. A36    2 h.   40,74 p
  67. Szabó Gergo                    2.cs. A50    2 h.   35,45 p
  68. Mészáros László                3.cs. A36    2 h.   28,90 p
  69. Rimóczi Róbert                 1.cs. V10    2 h.   27,68 p
  70. Török Ferenc                   2.cs. A36    2 h.   27,19 p
  71. Japport Zoltán                 6.cs. A50    1 h.   22,95 p
  72. Kevés Károly                   2.cs. V10    1 h.   21,11 p
  73. Pálinkás Sándor                2.cs. A50    1 h.   19,26 p
  74. Udvari Zoltán                  2.cs. A36    1 h.   16,20 p
  75. Pálinkás Sándor                1.cs. A50    1 h.   15,29 p
  76. Csörgi László                  3.cs. A50    1 h.   14,86 p
  77. Gyetván László                 1.cs. A50    1 h.   10,69 p
  78. Tóth Gábor                     2.cs. A36    1 h.    8,92 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   32 h.  595,72 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.   26 h.  454,57 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   27 h.  447,31 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   25 h.  419,30 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.   22 h.  372,76 p
   6. Csikós István                  1.cs.   21 h.  340,39 p
   7. Kiss József                    2.cs.   16 h.  277,32 p
   8. Csikós István                  2.cs.   14 h.  254,85 p
   9. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   15 h.  201,16 p
  10. Bodonyi Ferenc                 2.cs.   10 h.  164,05 p
  11. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.   10 h.  152,52 p
  12. Hársfalvi József               1.cs.    5 h.   93,25 p
  13. Baranyi László                 1.cs.    4 h.   69,15 p
  14. Rimóczi Róbert                 1.cs.    5 h.   68,22 p
  15. Kevés Károly                   2.cs.    4 h.   59,10 p