Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2015.06.16 16:17:51
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.16 19:57:57
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.17 18:58:52
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.16 16:17:51
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 07 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten II.
Feleresztés ideje: 2015.06.14 05:20
Időjárás         : Derült, meleg idő, enyhe DNy-i légmozgás,
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   31   250   50   63   1362,50   1271,56   1260,92
A50 Zsámbok            13   31   265   53   66   1415,18   1305,52   1283,45
V10 Hatvan              7   13   120   24   30   1380,89   1295,86   1278,12
Hatvan I.              35   75   635  127  159   1415,18   1286,29   1272,66
A23 Nagykáta           19   48   453   91  113   1371,85   1293,86   1283,12
A64 Szentmártonkáta    12   23   217   43   54   1388,83   1295,72   1275,57
R38 Jászberény         10   23   193   39   48   1410,43   1332,86   1326,54
Hatvan II.             41   94   863  173  216   1410,43   1302,30   1289,07
Tagszövetségben        76  169  1498  300  375   1415,18   1296,87   1282,59

V10 egyesületi díjlista
   1. Kiss József                    1.cs. HU-11-07-31274    H 1380,89 m/p
   2. Csikós István                  2.cs. HU-13-07-38702    H 1376,47 m/p
   3. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 13-D-596632    H 1368,41 m/p
   4. Csikós István                  1.cs. HU-13-D-596605    H 1368,23 m/p
   5. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 13-D-596636    H 1359,18 m/p
   6. Csikós István                  1.cs. HU-13-07-38708    H 1352,15 m/p
   7. Kiss József                    1.cs. HU-12-07-34922    H 1347,85 m/p
   8. Kiss József                    2.cs. HU-14-07-41751    H 1343,70 m/p
   9. Kevés Károly                   1.cs. HU 09-07-24374    H 1343,57 m/p
  10. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. HU 13-D-596639    T 1330,03 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bodonyi Ferenc                  1.cs. Dt: 305682 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   1h  10,59p    R:  45.   1h  11,70p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  10.  11h 137,46p    R:  61.   3h  43,24p    T: 167.   2h  29,73p
   HU 13-07-38821    H 14 09:18:22  1282,33 m/p  28  10,59  136  11,70    0   0,00

Csikós István                   1.cs. Dt: 304874 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  59,09p    R:  11.   3h  59,97p    T:  24.   3h  58,60p
Összesített E:   6.  14h 229,66p    R:  46.   7h 113,99p    T: 123.   6h 101,28p
   HU-13-D-596605    H 14 09:02:49  1368,23 m/p   4  22,51   15  22,72   40  22,50
   HU-13-07-38708    H 14 09:05:28  1352,15 m/p   6  21,52   29  21,45   74  21,19
   HU-13-D-596610    H 14 09:13:02  1308,25 m/p  19  15,06   91  15,80  237  14,91

Csikós István                   2.cs. Dt: 304874 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  54,62p    R:  15.   3h  55,60p    T:  38.   3h  53,29p
Összesített E:   8.  12h 210,65p    R:  44.   8h 135,14p    T: 111.   9h 137,73p
   HU-13-07-38702    H 14 09:01:29  1376,47 m/p   2  23,50   12  23,00   30  22,88
   HU-12-07-36467    H 14 09:10:18  1323,77 m/p  13  18,04   61  18,53  158  17,96
   HU-13-07-38748    H 14 09:15:06  1296,75 m/p  23  13,08  110  14,07  301  12,45

Hársfalvi József                1.cs. Dt: 314452 Kg:  10 Ók:  25 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   1h  17,54p    R:  40.   1h  17,98p    T:  95.   1h  17,61p
Összesített E:  13.   3h  44,29p    R:  66.   2h  30,97p    T: 165.   2h  30,56p
   HU 08-07-18379    H 14 09:17:48  1321,42 m/p  14  17,54   67  17,98  167  17,61

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 305819 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   3h  42,21p    R:  27.   3h  45,38p    T:  76.   2h  32,37p
Összesített E:   5.  15h 263,54p    R:  30.  13h 211,82p    T:  76.  12h 193,33p
   HU 09-07-24374    H 14 09:07:37  1343,57 m/p   9  20,03   43  20,17   99  20,23
   HU 12-07-36447    H 14 09:16:10  1294,93 m/p  25  12,08  114  13,70  309  12,14
   HU 12-07-36445    H 14 09:18:50  1280,47 m/p  29  10,10  138  11,51    0   0,00

Kiss József                     1.cs. Dt: 305176 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  56,61p    R:  14.   3h  57,60p    T:  30.   3h  55,79p
Összesített E:   1.  18h 369,07p    R:  17.  14h 277,91p    T:  45.  14h 270,36p
   HU-11-07-31274    H 14 09:01:00  1380,89 m/p   1  24,00   11  23,09   27  23,00
   HU-12-07-34922    H 14 09:06:25  1347,85 m/p   7  21,02   35  20,90   86  20,73
   HU-13-07-38866    H 14 09:15:45  1294,49 m/p  26  11,59  115  13,61  311  12,06
   HU-11-07-31282    H 14 09:17:03  1287,39 m/p  27  11,09  125  12,70  350  10,56

Kiss József                     2.cs. Dt: 305176 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  49,16p    R:  22.   3h  50,39p    T:  53.   3h  47,55p
Összesített E:   7.  13h 219,24p    R:  43.   8h 136,54p    T: 117.   8h 130,84p
   HU-14-07-41751    H 14 09:07:07  1343,70 m/p   8  20,52   41  20,35   97  20,30
   HU-14-07-41754    H 14 09:13:57  1304,45 m/p  20  14,57   97  15,25  262  13,95
   HU-14-07-41757    H 14 09:14:27  1301,67 m/p  21  14,07  102  14,79  279  13,30
   HU-14-07-41773    H 14 09:15:30  1295,86 m/p  24  12,58  111  13,97  304  12,33

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 308965 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  52,63p    R:  19.   3h  54,41p    T:  45.   3h  51,75p
Összesített E:   3.  17h 307,72p    R:  26.  15h 236,79p    T:  60.  15h 229,57p
   HU 13-D-596636    H 14 09:07:19  1359,18 m/p   5  22,01   19  22,36   54  21,96
   HU 14-D-763448    T 14 09:14:22  1318,30 m/p  15  17,05   73  17,44  188  16,80
   HU 11-D-345939    H 14 09:17:40  1299,99 m/p  22  13,57  104  14,61  287  12,99

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 308965 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  60,58p    R:   9.   3h  60,52p    T:  22.   3h  59,07p
Összesített E:   4.  15h 276,64p    R:  34.  13h 203,19p    T:  81.  12h 186,16p
   HU 13-D-596632    H 14 09:05:47  1368,41 m/p   3  23,01   14  22,82   39  22,54
   HU 14-D-763499    T 14 09:12:45  1327,45 m/p  11  19,03   56  18,99  146  18,42
   HU 13-D-596641    T 14 09:13:14  1324,70 m/p  12  18,54   59  18,71  154  18,11
   HU 14-D-763453    H 14 09:14:59  1314,84 m/p  18  15,56   79  16,89  202  16,26
   HU 12-D-462624    T 14 09:21:44  1278,12 m/p  30   9,60  146  10,78    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             3.cs. Dt: 308965 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  52,14p    R:  20.   3h  53,50p    T:  44.   3h  51,79p
Összesített E:   2.  18h 315,56p    R:  28.  14h 215,27p    T:  78.  12h 187,29p
   HU 13-D-596639    T 14 09:12:18  1330,03 m/p  10  19,53   54  19,17  138  18,73
   HU 12-D-464007    T 14 09:14:34  1317,17 m/p  16  16,55   75  17,26  192  16,65
   HU 13-D-596647    T 14 09:14:52  1315,49 m/p  17  16,06   77  17,07  198  16,41

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762059    H 1415,18 m/p
   2. Demeter Attila                 1.cs. R38 HU-14-D-762677    H 1410,43 m/p
   3. Varga László                   1.cs. R38 HU-13-09-22148    H 1408,68 m/p
   4. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762028    H 1406,42 m/p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-11-D-403038    H 1405,65 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1404,18 m/p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619434    H 1397,63 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38 HU-14-D-762482    T 1397,43 m/p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-10-D-292877    H 1395,51 m/p
  10. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762045    H 1395,22 m/p
  11. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 13-D-662022    H 1395,06 m/p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-D-531035    T 1394,92 m/p
  13. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-D-762086    T 1394,82 m/p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762048    H 1394,33 m/p
  15. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762548    H 1392,57 m/p
  16. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762584    H 1392,37 m/p
  17. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-31017    H 1391,73 m/p
  18. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 14-D-813024    H 1391,71 m/p
  19. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-O-25611     H 1391,39 m/p
  20. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30910    H 1388,83 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762059    H 1415,18 m/p
   2. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762028    H 1406,42 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-10-D-292877    H 1395,51 m/p
   4. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762045    H 1395,22 m/p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-D-531035    T 1394,92 m/p
   6. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-D-762086    T 1394,82 m/p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762048    H 1394,33 m/p
   8. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-31017    H 1391,73 m/p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667931    T 1385,16 m/p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-10-D-302132    H 1382,06 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   71,19 p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   70,39 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   69,85 p
   4. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   69,54 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   69,19 p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   67,84 p
   7. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   67,12 p
   8. Demeter Attila                 1.cs. R38    3 h.   66,49 p
   9. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   66,23 p
  10. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   66,03 p
  11. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   65,92 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   64,33 p
  13. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   64,30 p
  14. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   64,15 p
  15. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   63,26 p
  16. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   62,26 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   62,07 p
  18. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   61,06 p
  19. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   60,95 p
  20. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   59,95 p
  21. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   59,07 p
  22. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    3 h.   59,07 p
  23. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   59,06 p
  24. Csikós István                  1.cs. V10    3 h.   58,60 p
  25. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   58,22 p
  26. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   58,18 p
  27. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   57,60 p
  28. Szabó Elek                     2.cs. R38    3 h.   57,14 p
  29. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   56,87 p
  30. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   55,79 p
  31. Varga László                   3.cs. R38    3 h.   55,75 p
  32. Varga László                   2.cs. R38    3 h.   55,44 p
  33. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   54,95 p
  34. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   54,71 p
  35. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   54,21 p
  36. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   53,90 p
  37. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   53,44 p
  38. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   53,29 p
  39. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   53,17 p
  40. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   53,09 p
  41. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   52,82 p
  42. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   52,59 p
  43. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   51,86 p
  44. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    3 h.   51,79 p
  45. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   51,75 p
  46. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   50,98 p
  47. Szollos Béla                   4.cs. A64    3 h.   50,97 p
  48. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   49,29 p
  49. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   49,24 p
  50. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   48,47 p
  51. Ács Ferenc                     2.cs. A50    3 h.   47,93 p
  52. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   47,59 p
  53. Kiss József                    2.cs. V10    3 h.   47,55 p
  54. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   46,82 p
  55. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   46,78 p
  56. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   46,78 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   71,27 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   70,09 p
   3. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   67,81 p
   4. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   65,98 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   63,43 p
   6. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   62,88 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   62,80 p
   8. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   61,61 p
   9. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    3 h.   60,52 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    3 h.   60,58 p
   2. Csikós István                  1.cs.    3 h.   59,09 p
   3. Kiss József                    1.cs.    3 h.   56,61 p
   4. Csikós István                  2.cs.    3 h.   54,62 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    3 h.   52,63 p
   6. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.    3 h.   52,14 p
   7. Kiss József                    2.cs.    3 h.   49,16 p
   8. Kevés Károly                   1.cs.    3 h.   42,21 p
   9. Hársfalvi József               1.cs.    1 h.   17,54 p
  10. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    1 h.   10,59 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.
  06.14. Sankt Pölten II.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   21 h.  441,27 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   21 h.  427,24 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   21 h.  419,21 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23   21 h.  416,95 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  414,76 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   21 h.  411,82 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23   21 h.  409,44 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   21 h.  404,78 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   21 h.  401,26 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   20 h.  392,89 p
  11. Mészáros Mihály                1.cs. A36   21 h.  388,13 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  384,64 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   21 h.  380,79 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs. A23   20 h.  374,93 p
  15. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  374,14 p
  16. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   19 h.  361,95 p
  17. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   21 h.  359,90 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   20 h.  359,41 p
  19. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   19 h.  348,69 p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50   20 h.  346,10 p
  21. Boda Ákos                      2.cs. A50   20 h.  341,72 p
  22. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   18 h.  341,13 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   19 h.  341,12 p
  24. Boda Ákos                      6.cs. A50   20 h.  338,93 p
  25. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  338,92 p
  26. Pap István                     1.cs. A36   17 h.  334,47 p
  27. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   18 h.  332,83 p
  28. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   19 h.  332,11 p
  29. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   19 h.  329,23 p
  30. Japport Zoltán                 3.cs. A50   19 h.  326,23 p
  31. Japport Zoltán                 5.cs. A50   18 h.  325,13 p
  32. Szabó Elek                     1.cs. R38   19 h.  320,05 p
  33. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   19 h.  317,93 p
  34. Száraz László                  1.cs. A23   18 h.  315,32 p
  35. Molnár Pál                     2.cs. A23   18 h.  314,20 p
  36. Palkó László                   1.cs. A23   17 h.  312,66 p
  37. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  296,14 p
  38. Palkó László                   2.cs. A23   17 h.  291,52 p
  39. Tóth Attila                    2.cs. A64   16 h.  288,32 p
  40. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   16 h.  287,50 p
  41. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  285,29 p
  42. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   16 h.  281,36 p
  43. Pap István                     2.cs. A36   16 h.  277,55 p
  44. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   15 h.  273,84 p
  45. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  270,36 p
  46. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  269,62 p
  47. Nagy János                     2.cs. A23   15 h.  259,44 p
  48. Fejos Csaba                    2.cs. A64   13 h.  257,51 p
  49. Ács Ferenc                     1.cs. A50   18 h.  255,94 p
  50. Katona József                  1.cs. A36   14 h.  255,64 p
  51. Mészáros László                1.cs. A36   13 h.  250,08 p
  52. Mészáros László                2.cs. A36   15 h.  248,44 p
  53. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  247,85 p
  54. Tomori László                  3.cs. A23   15 h.  247,69 p
  55. Szollos Béla                   2.cs. A64   14 h.  240,72 p
  56. Japport Zoltán                 4.cs. A50   14 h.  240,26 p
  57. Demeter Attila                 1.cs. R38   16 h.  235,57 p
  58. Mészáros Mihály                2.cs. A36   13 h.  233,87 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   12 h.  229,94 p
  60. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   15 h.  229,57 p
  61. Jánosi Pál                     2.cs. A23   14 h.  228,05 p
  62. Demeter Attila                 2.cs. R38   15 h.  227,19 p
  63. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  220,51 p
  64. Varga László                   1.cs. R38   15 h.  217,55 p
  65. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   12 h.  216,89 p
  66. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  214,55 p
  67. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   13 h.  210,77 p
  68. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  209,51 p
  69. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   13 h.  209,18 p
  70. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  208,11 p
  71. Szollos Béla                   3.cs. A64   11 h.  207,02 p
  72. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  73. Varga László                   2.cs. R38   14 h.  204,74 p
  74. Nagy János                     3.cs. A23   12 h.  194,94 p
  75. Tóth Attila                    1.cs. A64   12 h.  194,33 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10   12 h.  193,33 p
  77. Szabó Gergo                    1.cs. A50   13 h.  192,48 p
  78. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   12 h.  187,29 p
  79. Fejos Csaba                    1.cs. A64   12 h.  186,65 p
  80. Balázs Sándor                  1.cs. R38   13 h.  186,29 p
  81. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   12 h.  186,16 p
  82. Gavaldik József                1.cs. A23   13 h.  185,47 p
  83. Agócs Attila                   1.cs. A36   12 h.  184,99 p
  84. Csörgi László                  1.cs. A50   14 h.  183,76 p
  85. Boda Ákos                      5.cs. A50   12 h.  183,61 p
  86. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   11 h.  183,18 p
  87. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  182,72 p
  88. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  181,30 p
  89. László György                  1.cs. A36   11 h.  176,72 p
  90. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  91. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  174,13 p
  92. Gavaldik József                2.cs. A23   12 h.  174,03 p
  93. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   10 h.  171,50 p
  94. Boda Ákos                      4.cs. A50   11 h.  169,73 p
  95. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   12 h.  169,25 p
  96. Balázs Sándor                  2.cs. R38   11 h.  167,52 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   21 h.  433,73 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   21 h.  421,99 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  420,89 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36   21 h.  393,34 p
   5. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  378,45 p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   20 h.  367,57 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   21 h.  364,90 p
   8. Boda Ákos                      6.cs. A50   20 h.  349,05 p
   9. Boda Ákos                      2.cs. A50   19 h.  340,51 p
  10. Japport Zoltán                 5.cs. A50   19 h.  340,22 p
  11. Pap István                     1.cs. A36   17 h.  338,96 p
  12. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  334,62 p
  13. Japport Zoltán                 3.cs. A50   18 h.  328,63 p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   17 h.  303,96 p
  15. Pap István                     2.cs. A36   17 h.  295,19 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   18 h.  369,07 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.   18 h.  315,56 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   17 h.  307,72 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   15 h.  276,64 p
   5. Kevés Károly                   1.cs.   15 h.  263,54 p
   6. Csikós István                  1.cs.   14 h.  229,66 p
   7. Kiss József                    2.cs.   13 h.  219,24 p
   8. Csikós István                  2.cs.   12 h.  210,65 p
   9. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    8 h.  140,63 p
  10. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   11 h.  137,46 p
  11. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    8 h.  122,42 p
  12. Baranyi László                 1.cs.    4 h.   69,15 p
  13. Hársfalvi József               1.cs.    3 h.   44,29 p
  14. Rimóczi Róbert                 1.cs.    3 h.   43,95 p
  15. Kevés Károly                   2.cs.    3 h.   37,43 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 129,53p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 118,74p
  3. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 114,10p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 109,36p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 107,58p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 107,23p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 106,70p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  6h 104,72p
  9. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h 103,28p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-292877    H  6h  91,73p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  6h 105,13p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 101,39p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 105,34p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  99,57p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h  96,81p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  5h  93,15p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  5h  89,55p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  88,91p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  5h  87,04p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  5h  86,61p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 116,68p
  2. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 102,53p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  5h  96,42p
  4. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  5h  95,77p
  5. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  5h  92,27p
  6. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728041    H  5h  87,88p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-292877    H  5h  87,23p
  8. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  5h  84,94p
  9. Pap István                     A36 HU 11-09-09425    H  5h  83,20p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  5h  81,27p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 106,01p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 105,63p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  5h  90,52p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  89,07p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  87,33p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  5h  87,23p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  5h  83,87p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  83,82p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  76,57p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  4h  80,55p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 127,99p
  2. Kiss József                    V10 HU-11-07-31282    H  6h  98,91p
  3. Kiss József                    V10 HU-13-07-38866    H  5h  85,59p
  4. Kiss József                    V10 HU-11-07-31278    H  5h  72,41p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596632    H  4h  77,66p
  6. Kevés Károly                   V10 HU 12-07-36445    H  4h  77,06p
  7. Kiss József                    V10 HU-14-07-41760    H  4h  71,22p
  8. Kiss József                    V10 HU-12-07-34928    H  4h  68,33p
  9. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 10-D-254805    H  4h  67,43p
 10. Kevés Károly                   V10 HU 12-07-36447    H  4h  63,34p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464020    T  4h  69,87p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596641    T  4h  67,68p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763499    T  4h  59,27p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464007    T  4h  59,23p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596647    T  4h  57,93p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596639    T  3h  58,30p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763461    T  3h  53,35p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763448    T  3h  51,02p
  9. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 13-07-38815    T  3h  48,63p
 10. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-462624    T  3h  47,68p