Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A23 Nagykáta
Első adat felvétele: 2015.06.23 16:28:06
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.30 17:10:48
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.30 17:18:39
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.23 16:28:06
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 09 verseny 

Feleresztés helye: Neumarkt
Feleresztés ideje: 2015.06.21 06:30
Időjárás         : Változékony idő, élénk ÉNy-i szél
Kisérő           : Zakar Menyhért
Központi táv     : 645000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 31
Legkisebb pont   : 12,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        10   11    98   20   25   1534,18   1393,05   1366,88
A50 Zsámbok            10   11   107   21   27   1469,14   1338,22   1320,23
V10 Hatvan              8   11   104   21   26   1462,07   1337,13   1313,07
Hatvan I.              28   33   309   62   77   1534,18   1357,37   1338,28
A23 Nagykáta           17   25   233   47   58   1535,30   1361,01   1337,03
A64 Szentmártonkáta    11   16   138   28   35   1509,03   1358,07   1334,20
R38 Jászberény         10   14   116   23   29   1508,95   1326,11   1317,11
Hatvan II.             38   55   487   97  122   1535,30   1351,44   1332,08
Tagszövetségben        66   88   796  159  199   1535,30   1351,44   1335,61

A23 egyesületi díjlista
   1. Huszár Péter                   1.cs. HU-13-09-19816    H 1535,30 m/p
   2. Száraz László                  1.cs. AU-12-308-64      T 1532,30 m/p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. HU-14-D-726905    T 1525,47 m/p
   4. Jánosi Pál                     1.cs. HU-12-D-562144    H 1523,62 m/p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. HU-12-D-505685    H 1522,10 m/p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. HU-14-D-726916    H 1520,40 m/p
   7. Száraz László                  1.cs. HU-12-09-14315    T 1518,18 m/p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. HU-13-D-603926    H 1488,13 m/p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. HU-13-D-603911    H 1486,76 m/p
  10. Száraz László                  3.cs. HU-14-D-764934    H 1483,36 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajtek Tibor                    1.cs. Dt: 677717 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 146,52p    R:   1.   5h 149,78p    T:   1.   5h 150,59p
Összesített E:   1.  32h 658,43p    R:   3.  33h 683,65p    T:   7.  33h 684,93p
Összesített E:   2.  30h 609,05p    R:   4.  30h 637,57p    T:  10.  30h 637,34p
   HU-14-D-726905    T 21 13:54:16  1525,47 m/p   3  30,35    3  30,69    4  30,72
   HU-12-D-505685    H 21 13:55:15  1522,10 m/p   5  29,69    5  30,39    6  30,53
   HU-14-D-726916    H 21 13:55:45  1520,40 m/p   6  29,37    6  30,23    7  30,44
   HU-13-D-603926    H 21 14:05:25  1488,13 m/p   8  28,72   12  29,31   17  29,50
   HU-13-D-603911    H 21 14:05:50  1486,76 m/p   9  28,39   13  29,16   18  29,40
   HU-12-D-505688    T 21 14:47:45  1361,56 m/p  46  16,32   88  17,63  145  17,47
   HU-12-D-505956    T 21 14:48:25  1359,74 m/p  48  15,66   90  17,32  149  17,10

Bajtek Tibor                    2.cs. Dt: 677717 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  43,07p    R:  19.   3h  57,79p    T:  41.   2h  45,74p
Összesített E:  10.  26h 496,87p    R:  15.  28h 540,16p    T:  25.  27h 528,83p
Összesített E:  11.  25h 478,64p    R:  12.  27h 521,55p    T:  23.  26h 510,83p
   HU-13-D-603920    H 21 14:27:18  1419,90 m/p  21  24,47   40  25,00   61  25,36
   HU-14-D-726925    T 21 14:37:37  1389,86 m/p  39  18,60   74  19,78  114  20,38
   HU-12-D-505979    T 21 14:57:40  1334,96 m/p   0   0,00  118  13,01    0   0,00

Csákó Csaba Gyula               1.cs. Dt: 660786 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  67,55p    R:  12.   3h  70,87p    T:  24.   3h  72,42p
Összesített E:  20.  16h 268,69p    R:  39.  16h 281,94p    T:  69.  16h 285,56p
Összesített E:  21.  15h 257,72p    R:  42.  15h 270,60p    T:  72.  15h 273,03p
   HU-13-D-603205    H 21 14:16:40  1415,97 m/p  23  23,82   42  24,70   64  25,08
   HU-14-D-728881    H 21 14:17:22  1413,85 m/p  25  23,17   44  24,39   66  24,89
   HU-14-D-802277    H 21 14:23:03  1396,86 m/p  33  20,56   61  21,78   92  22,45

Csákó Csaba Gyula               2.cs. Dt: 660786 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  43.   1h  12,71p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  41.   5h  88,86p    R:  81.   7h 117,98p    T: 133.   7h 116,09p
Összesített E:  41.   5h  88,86p    R:  81.   7h 117,98p    T: 133.   7h 116,09p
   HU-14-D-728884    H 21 14:45:17  1334,16 m/p   0   0,00  120  12,71    0   0,00

Fejos Zsolt                     1.cs. Dt: 653820 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  27,41p    R:  34.   1h  28,54p    T:  53.   1h  28,93p
Összesített E:   6.  31h 592,88p    R:   8.  31h 607,35p    T:  14.  31h 611,27p
Összesített E:   5.  31h 592,88p    R:   8.  31h 607,35p    T:  13.  31h 611,27p
   HU-14-O-25609     T 21 13:53:00  1475,89 m/p  12  27,41   17  28,54   23  28,93

Gavaldik József                 1.cs. Dt: 664233 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  19,25p    R:  40.   1h  20,55p    T:  63.   1h  21,04p
Összesített E:  23.  16h 257,14p    R:  40.  17h 279,54p    T:  68.  18h 288,24p
Összesített E:  23.  15h 246,74p    R:  43.  16h 266,95p    T:  71.  17h 275,65p
   HU 14-09-24775    H 21 14:27:12  1391,94 m/p  37  19,25   69  20,55  107  21,04

Gavaldik József                 2.cs. Dt: 664233 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  42,42p    R:  28.   2h  43,86p    T:  42.   2h  44,53p
Összesített E:  30.  11h 180,64p    R:  57.  13h 212,74p    T:  93.  13h 212,54p
Összesített E:  30.  11h 180,64p    R:  57.  13h 212,74p    T:  93.  13h 212,54p
   HU 13-09-20107    H 21 14:15:38  1426,52 m/p  19  25,13   36  25,62   53  26,12
   HU 13-09-20079    H 21 14:35:42  1367,58 m/p  43  17,29   84  18,24  135  18,41

Huszár Péter                    1.cs. Dt: 650991 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  50,91p    R:  23.   2h  52,32p    T:  35.   2h  53,08p
Összesített E:   9.  26h 501,12p    R:  14.  29h 540,17p    T:  20.  30h 554,85p
Összesített E:   9.  25h 488,37p    R:  13.  27h 514,28p    T:  20.  28h 531,27p
   HU-13-09-19816    H 21 13:34:01  1535,30 m/p   1  31,00    1  31,00    1  31,00
   HU-12-O-12114     H 21 14:16:35  1395,23 m/p  35  19,91   64  21,32   96  22,08

Jánosi Pál                      1.cs. Dt: 649746 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  46,01p    R:  18.   3h  60,41p    T:  38.   2h  48,00p
Összesített E:  13.  22h 416,43p    R:  19.  25h 464,26p    T:  33.  24h 455,05p
Összesített E:  13.  21h 398,85p    R:  19.  24h 446,42p    T:  34.  23h 438,09p
   HU-12-D-562144    H 21 13:36:27  1523,62 m/p   4  30,02    4  30,54    5  30,62
   HU-11-D-400899    H 21 14:27:24  1361,01 m/p  47  15,99   89  17,47  146  17,38
   HU-11-D-400880    T 21 14:37:46  1332,08 m/p   0   0,00  122  12,40    0   0,00

Kalocsai András                 2.cs. Dt: 648320 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  49,27p    R:  14.   3h  65,18p    T:  30.   3h  65,20p
Összesített E:  34.   9h 158,59p    R:  64.  11h 190,23p    T: 110.  10h 176,01p
Összesített E:  34.   9h 158,59p    R:  64.  11h 190,23p    T: 110.  10h 176,01p
   HU-12-09-14070    T 21 13:58:29  1445,58 m/p  15  26,43   26  27,16   36  27,71
   HU-14-D-727892    T 21 14:08:35  1413,75 m/p  26  22,84   45  24,24   68  24,71
   HU-12-09-14061    H 21 14:35:15  1336,05 m/p   0   0,00  113  13,78  195  12,78

Lengyel János                   1.cs. Dt: 651937 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  30,35p    R:  25.   3h  47,19p    T:  40.   3h  45,94p
Összesített E:  26.  13h 217,83p    R:  41.  17h 278,10p    T:  75.  16h 267,94p
Összesített E:  26.  13h 217,83p    R:  39.  17h 278,10p    T:  75.  16h 267,94p
   HU-12-09-13847    H 21 14:27:21  1365,74 m/p  44  16,97   85  18,09  139  18,04
   HU-12-09-13878    H 21 14:33:55  1347,21 m/p  55  13,38  102  15,47  169  15,22
   HU-12-09-13853    H 21 14:37:59  1335,98 m/p   0   0,00  114  13,63  196  12,68

Molnár Pál                      1.cs. Dt: 650742 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  90,40p    R:   8.   4h  94,63p    T:  10.   4h  95,82p
Összesített E:  11.  28h 490,74p    R:  16.  28h 511,58p    T:  26.  29h 526,51p
Összesített E:  12.  27h 472,33p    R:  17.  27h 492,89p    T:  24.  28h 508,67p
   HU-11-09-07926    H 21 13:50:07  1478,57 m/p  11  27,74   16  28,69   22  29,03
   HU-13-D-602279    T 21 14:00:32  1444,38 m/p  16  26,11   27  27,00   37  27,62
   HU-13-D-602264    T 21 14:15:21  1398,39 m/p  30  21,54   58  22,24   89  22,73
   HU-11-09-07714    H 21 14:30:12  1355,15 m/p  50  15,01   94  16,70  156  16,44

Nagy János                      1.cs. Dt: 650552 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   2h  26,11p    R:  33.   2h  29,57p    T:  56.   2h  28,46p
Összesített E:   3.  34h 634,05p    R:   6.  35h 663,29p    T:  10.  35h 666,34p
Összesített E:   3.  32h 607,94p    R:   6.  33h 633,72p    T:   9.  33h 637,88p
   HU-11-09-07843    H 21 14:32:50  1347,36 m/p  54  13,71  101  15,63  168  15,31
   HU-12-D-502315    H 21 14:36:34  1337,03 m/p  58  12,40  112  13,94  191  13,15

Nagy Zoltán                     1.cs. Dt: 656108 Kg:   6 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  77,33p    R:  10.   4h  82,80p    T:  17.   4h  84,26p
Összesített E:   8.  29h 553,71p    R:  10.  30h 581,94p    T:  15.  31h 599,88p
Összesített E:   8.  27h 504,06p    R:  11.  28h 532,29p    T:  17.  29h 550,67p
   HU-12-09-14664    H 21 13:56:35  1469,12 m/p  13  27,08   20  28,08   27  28,56
   HU-11-09-08119    H 21 14:21:48  1390,60 m/p  38  18,93   73  19,93  113  20,48
   HU-11-09-08099    H 21 14:24:09  1383,71 m/p  40  18,27   76  19,47  117  20,10
   HU-12-09-14651    H 21 14:37:03  1347,06 m/p  56  13,05  103  15,32  170  15,12

Száraz László                   1.cs. Dt: 647833 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 126,60p    R:   2.   5h 130,25p    T:   3.   5h 131,89p
Összesített E:   5.  33h 621,95p    R:   7.  33h 645,20p    T:  13.  32h 640,54p
Összesített E:   6.  30h 584,67p    R:   7.  30h 612,51p    T:  14.  29h 603,96p
   AU-12-308-64      T 21 13:32:47  1532,30 m/p   2  30,67    2  30,85    3  30,81
   HU-12-09-14315    T 21 13:36:43  1518,18 m/p   7  29,04    7  30,08    8  30,34
   HU-12-09-14370    H 21 13:58:58  1442,94 m/p  17  25,78   32  26,23   42  27,15
   HU-11-D-397659    H 21 14:08:04  1414,28 m/p  24  23,49   43  24,54   65  24,99
   AU-12-308-78      T 21 14:23:08  1369,24 m/p  42  17,62   82  18,55  133  18,60
   AU-12-308-80      T 21 14:27:34  1356,53 m/p  49  15,34   93  16,86  155  16,53
   HU-14-D-727880    H 21 14:30:32  1348,15 m/p  53  14,03  100  15,78  167  15,41
   HU-12-09-14322    H 21 14:35:10  1335,28 m/p   0   0,00  116  13,32    0   0,00

Száraz László                   2.cs. Dt: 647833 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  59,06p    R:  17.   3h  62,71p    T:  31.   3h  63,79p
Összesített E:  24.  16h 245,99p    R:  45.  16h 264,35p    T:  64.  19h 295,97p
Összesített E:  24.  16h 245,99p    R:  45.  16h 264,35p    T:  63.  19h 295,97p
   HU-12-09-14308    T 21 14:06:45  1418,35 m/p  22  24,15   41  24,85   62  25,27
   HU-13-D-604768    T 21 14:13:49  1396,74 m/p  34  20,23   62  21,62   93  22,36
   HU-11-04-39411    T 21 14:29:22  1351,44 m/p  51  14,68   97  16,24  159  16,16

Száraz László                   3.cs. Dt: 647833 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  66,89p    R:  13.   3h  70,10p    T:  25.   3h  71,78p
Összesített E:  31.  10h 178,01p    R:  58.  12h 209,64p    T:  95.  12h 211,24p
Összesített E:  31.  10h 178,01p    R:  58.  12h 209,64p    T:  95.  12h 211,24p
   HU-14-D-764934    H 21 13:46:44  1483,36 m/p  10  28,06   15  28,85   20  29,22
   HU-14-D-727829    H 21 14:13:44  1396,99 m/p  32  20,88   60  21,93   91  22,55
   HU-14-D-727848    H 21 14:19:18  1380,42 m/p  41  17,95   77  19,32  118  20,01

Szöllosi Gábor                  1.cs. Dt: 650351 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 115,84p    R:   3.   5h 120,40p    T:   4.   5h 122,88p
Összesített E:   4.  34h 632,61p    R:   4.  36h 677,39p    T:   8.  36h 683,95p
Összesített E:   4.  32h 593,39p    R:   5.  34h 635,66p    T:   8.  34h 643,58p
   HU-12-D-502355    H 21 13:58:57  1448,60 m/p  14  26,76   24  27,46   34  27,90
   HU-12-D-502363    H 21 14:02:40  1436,71 m/p  18  25,45   33  26,08   44  26,96
   HU-09-09-93208    H 21 14:13:36  1402,83 m/p  28  22,19   51  23,31   80  23,58
   HU-13-09-19985    H 21 14:13:46  1402,32 m/p  29  21,86   54  22,85   83  23,30
   HU-12-09-14527    H 21 14:17:11  1392,07 m/p  36  19,58   68  20,70  106  21,14
   HU-10-09-01075    H 21 14:36:56  1335,61 m/p   0   0,00  115  13,48  199  12,40

Tóth Lajos                      1.cs. Dt: 650254 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  99,53p    R:   6.   5h 104,43p    T:   7.   5h 105,50p
Összesített E:  29.  12h 201,80p    R:  44.  17h 271,02p    T:  81.  15h 254,83p
Összesített E:  29.  12h 201,80p    R:  41.  17h 271,02p    T:  81.  15h 254,83p
   HU-11-09-08284    H 21 14:06:20  1424,95 m/p  20  24,80   39  25,16   57  25,74
   HU-11-09-08287    H 21 14:13:11  1403,88 m/p  27  22,52   50  23,47   78  23,77
   HU-13-D-601899    H 21 14:15:02  1398,30 m/p  31  21,21   59  22,08   90  22,64
   HU-13-D-601890    T 21 14:27:24  1362,07 m/p  45  16,64   87  17,78  143  17,66
   HU-14-D-727499    H 21 14:32:00  1349,07 m/p  52  14,36   99  15,94  164  15,69
   HU-13-D-601886    H 21 14:35:51  1338,38 m/p  57  12,73  111  14,09  187  13,53

Tagszövetségi díjlista
   1. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-13-09-19816    H 1535,30 m/p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01960    H 1534,18 m/p
   3. Száraz László                  1.cs. A23 AU-12-308-64      T 1532,30 m/p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-14-D-726905    T 1525,47 m/p
   5. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12-D-562144    H 1523,62 m/p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12-D-505685    H 1522,10 m/p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-14-D-726916    H 1520,40 m/p
   8. Száraz László                  1.cs. A23 HU-12-09-14315    T 1518,18 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-D-667066    H 1509,03 m/p
  10. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21413    H 1508,95 m/p
  11. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1505,25 m/p
  12. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762584    H 1504,10 m/p
  13. Pap István                     1.cs. A36 HU 12-D-504083    H 1502,74 m/p
  14. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-13-07-37956    H 1501,87 m/p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-09-15562    H 1494,84 m/p
  16. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 09-D-235039    H 1494,45 m/p
  17. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603926    H 1488,13 m/p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603911    H 1486,76 m/p
  19. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619402    H 1484,83 m/p
  20. Száraz László                  3.cs. A23 HU-14-D-764934    H 1483,36 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-13-09-19816    H 1535,30 m/p
   2. Száraz László                  1.cs. A23 AU-12-308-64      T 1532,30 m/p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-14-D-726905    T 1525,47 m/p
   4. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12-D-562144    H 1523,62 m/p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12-D-505685    H 1522,10 m/p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-14-D-726916    H 1520,40 m/p
   7. Száraz László                  1.cs. A23 HU-12-09-14315    T 1518,18 m/p
   8. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-D-667066    H 1509,03 m/p
   9. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21413    H 1508,95 m/p
  10. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762584    H 1504,10 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  150,59 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  134,61 p
   3. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  131,89 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  122,88 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  122,30 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  111,69 p
   7. Tóth Lajos                     1.cs. A23    5 h.  105,50 p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  105,40 p
   9. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   96,66 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   95,82 p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   95,53 p
  12. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.   89,43 p
  13. Kevés Károly                   1.cs. V10    4 h.   88,48 p
  14. Csikós István                  1.cs. V10    4 h.   86,33 p
  15. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   85,96 p
  16. Kiss József                    2.cs. V10    4 h.   84,55 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    4 h.   84,26 p
  18. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   82,29 p
  19. László György                  1.cs. A36    4 h.   81,45 p
  20. Szollos Béla                   2.cs. A64    4 h.   78,53 p
  21. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   76,37 p
  22. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   76,08 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   75,15 p
  24. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    3 h.   72,42 p
  25. Száraz László                  3.cs. A23    3 h.   71,78 p
  26. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    4 h.   71,29 p
  27. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   67,83 p
  28. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   65,38 p
  29. Kaló Imre                      1.cs. A64    3 h.   65,29 p
  30. Kalocsai András                2.cs. A23    3 h.   65,20 p
  31. Száraz László                  2.cs. A23    3 h.   63,79 p
  32. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    2 h.   55,62 p
  33. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   54,77 p
  34. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    2 h.   54,30 p
  35. Huszár Péter                   1.cs. A23    2 h.   53,08 p
  36. Papp László                    1.cs. A64    2 h.   51,57 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  149,78 p
   2. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  130,25 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  120,40 p
   4. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  108,58 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  104,74 p
   6. Tóth Lajos                     1.cs. A23    5 h.  104,43 p
   7. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   94,94 p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   94,63 p
   9. Szollos Béla                   2.cs. A64    5 h.   91,66 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs.    5 h.  146,52 p
   2. Száraz László                  1.cs.    5 h.  126,60 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs.    5 h.  115,84 p
   4. Tóth Lajos                     1.cs.    5 h.   99,53 p
   5. Molnár Pál                     1.cs.    4 h.   90,40 p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs.    4 h.   77,33 p
   7. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    3 h.   67,55 p
   8. Száraz László                  3.cs.    3 h.   66,89 p
   9. Száraz László                  2.cs.    3 h.   59,06 p
  10. Huszár Péter                   1.cs.    2 h.   50,91 p
  11. Kalocsai András                2.cs.    2 h.   49,27 p
  12. Jánosi Pál                     1.cs.    2 h.   46,01 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs.    2 h.   43,07 p
  14. Gavaldik József                2.cs.    2 h.   42,42 p
  15. Lengyel János                  1.cs.    2 h.   30,35 p
  16. Fejos Zsolt                    1.cs.    1 h.   27,41 p
  17. Nagy János                     1.cs.    2 h.   26,11 p
  18. Gavaldik József                1.cs.    1 h.   19,25 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    7 h.  185,16 p
   2. Száraz László                  1.cs. A23    7 h.  163,83 p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    7 h.  152,08 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  151,33 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    6 h.  135,28 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    6 h.  120,05 p
   7. Tóth Lajos                     1.cs. A23    6 h.  119,03 p
   8. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  111,69 p
   9. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   96,66 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   95,82 p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   95,53 p
  12. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.   89,43 p
  13. Kevés Károly                   1.cs. V10    4 h.   88,48 p
  14. Csikós István                  1.cs. V10    4 h.   86,33 p
  15. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   85,96 p
  16. Kiss József                    2.cs. V10    4 h.   84,55 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    4 h.   84,26 p
  18. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   82,29 p
  19. László György                  1.cs. A36    4 h.   81,45 p
  20. Szollos Béla                   2.cs. A64    4 h.   78,53 p
  21. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   76,37 p
  22. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   76,08 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   75,15 p
  24. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    3 h.   72,42 p
  25. Száraz László                  3.cs. A23    3 h.   71,78 p
  26. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    4 h.   71,29 p
  27. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   67,83 p
  28. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   65,38 p
  29. Kaló Imre                      1.cs. A64    3 h.   65,29 p
  30. Kalocsai András                2.cs. A23    3 h.   65,20 p
  31. Száraz László                  2.cs. A23    3 h.   63,79 p
  32. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    2 h.   55,62 p
  33. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   54,77 p
  34. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    2 h.   54,30 p
  35. Huszár Péter                   1.cs. A23    2 h.   53,08 p
  36. Papp László                    1.cs. A64    2 h.   51,57 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing
  06.21. Neumarkt

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  252,65 p
   2. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   10 h.  235,51 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   10 h.  232,24 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   10 h.  212,27 p
   5. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  208,14 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    8 h.  207,69 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23    8 h.  205,85 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  198,76 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    8 h.  195,85 p
  10. Katona József                  2.cs. A36    8 h.  193,72 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50    8 h.  193,10 p
  12. Pap István                     1.cs. A36    9 h.  192,57 p
  13. Tóth Attila                    2.cs. A64    8 h.  185,62 p
  14. Tóth Sándor                    1.cs. A64    8 h.  168,26 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  167,48 p
  16. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    7 h.  163,25 p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    7 h.  161,21 p
  18. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  160,23 p
  19. Szabó Elek                     1.cs. R38    7 h.  152,69 p
  20. Boda Ákos                      2.cs. A50    7 h.  150,02 p
  21. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  144,64 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50    7 h.  144,51 p
  23. Szollos Béla                   2.cs. A64    7 h.  140,14 p
  24. Tóth Lajos                     1.cs. A23    7 h.  139,02 p
  25. Papp László                    1.cs. A64    6 h.  138,27 p
  26. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    6 h.  135,00 p
  27. Nagy János                     1.cs. A23    7 h.  133,54 p
  28. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  133,40 p
  29. Csikós István                  1.cs. V10    6 h.  128,29 p
  30. Fejos Csaba                    2.cs. A64    7 h.  126,93 p
  31. Kalocsai András                2.cs. A23    6 h.  126,13 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  114,21 p
  33. László György                  1.cs. A36    6 h.  109,70 p
  34. Kiss József                    2.cs. V10    5 h.  104,89 p
  35. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.  102,02 p
  36. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.  100,38 p
  37. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    6 h.   98,55 p
  38. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    4 h.   95,54 p
  39. Benke István                   1.cs. R38    5 h.   94,65 p
  40. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    5 h.   94,45 p
  41. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   92,31 p
  42. Babicz János                   1.cs. A64    4 h.   86,40 p
  43. Babicz István                  1.cs. A64    4 h.   84,05 p
  44. Gavaldik József                2.cs. A23    4 h.   81,74 p

Hatvan II. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   10 h.  233,10 p
   2. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  217,84 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    8 h.  208,74 p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  199,39 p
   5. Tóth Attila                    2.cs. A64    8 h.  187,15 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  169,03 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs. A64    8 h.  167,16 p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  162,30 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    7 h.  162,13 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    7 h.  161,99 p
  11. Szollos Béla                   2.cs. A64    8 h.  155,25 p

A23 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  1.cs.    9 h.  211,67 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs.    8 h.  203,69 p
   3. Nagy Zoltán                    1.cs.    9 h.  192,77 p
   4. Huszár Péter                   1.cs.    7 h.  165,26 p
   5. Molnár Pál                     1.cs.    8 h.  155,58 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs.    7 h.  155,06 p
   7. Tóth Lajos                     1.cs.    8 h.  144,55 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs.    6 h.  140,92 p
   9. Tomori László                  1.cs.    5 h.  132,01 p
  10. Nagy János                     1.cs.    7 h.  130,78 p
  11. Jánosi Pál                     1.cs.    5 h.  110,64 p
  12. Kalocsai András                2.cs.    5 h.  109,48 p
  13. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    4 h.   89,65 p
  14. Gavaldik József                1.cs.    4 h.   82,22 p
  15. Gavaldik József                2.cs.    4 h.   79,43 p
  16. Száraz László                  3.cs.    3 h.   66,89 p
  17. Bajtek Tibor                   2.cs.    3 h.   61,30 p
  18. Száraz László                  2.cs.    3 h.   59,06 p
  19. Lengyel János                  1.cs.    3 h.   44,16 p
  20. Szöllosi Gábor                 2.cs.    2 h.   29,83 p
  21. Kalocsai András                1.cs.    1 h.   15,19 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   39 h.  805,17 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   37 h.  751,92 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   36 h.  741,50 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   36 h.  715,42 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   34 h.  700,61 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   34 h.  690,08 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   33 h.  684,93 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   36 h.  683,95 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   35 h.  676,86 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23   35 h.  666,34 p
  11. Katona József                  2.cs. A36   32 h.  659,83 p
  12. Tomori László                  1.cs. A23   32 h.  659,53 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23   32 h.  640,54 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   31 h.  611,27 p
  15. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  16. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   30 h.  596,23 p
  17. Tóth Attila                    2.cs. A64   29 h.  579,31 p
  18. Boda Ákos                      1.cs. A50   31 h.  560,47 p
  19. Mészáros László                1.cs. A36   29 h.  556,71 p
  20. Huszár Péter                   1.cs. A23   30 h.  554,85 p
  21. Szabó Elek                     1.cs. R38   31 h.  553,84 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   30 h.  544,97 p
  23. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   29 h.  544,32 p
  24. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  530,55 p
  25. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   27 h.  528,83 p
  26. Molnár Pál                     1.cs. A23   29 h.  526,51 p
  27. Kiss József                    1.cs. V10   28 h.  506,88 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  503,85 p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50   26 h.  490,73 p
  30. Boda Ákos                      2.cs. A50   27 h.  487,85 p
  31. Tóth Sándor                    1.cs. A64   26 h.  469,22 p
  32. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   26 h.  469,17 p
  33. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  455,05 p
  34. Kevés Károly                   1.cs. V10   26 h.  445,16 p
  35. Szollos Béla                   2.cs. A64   24 h.  441,95 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   24 h.  434,12 p
  37. Fejos Csaba                    2.cs. A64   23 h.  423,67 p
  38. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   23 h.  404,86 p
  39. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  397,31 p
  40. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   20 h.  396,98 p
  41. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   22 h.  380,06 p
  42. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   20 h.  377,51 p
  43. Tóth Attila                    1.cs. A64   20 h.  372,04 p
  44. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  45. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   21 h.  358,86 p
  46. Ács Ferenc                     1.cs. A50   23 h.  356,06 p
  47. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   22 h.  347,60 p
  48. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  49. Pap István                     2.cs. A36   18 h.  330,82 p
  50. Papp László                    1.cs. A64   18 h.  326,59 p
  51. Japport Zoltán                 3.cs. A50   19 h.  324,49 p
  52. Molnár Pál                     2.cs. A23   19 h.  322,69 p
  53. Csikós István                  1.cs. V10   17 h.  320,29 p
  54. Kovács József                  1.cs. A50   17 h.  318,02 p
  55. Palkó László                   1.cs. A23   18 h.  316,33 p
  56. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   16 h.  315,93 p
  57. Japport Zoltán                 4.cs. A50   19 h.  308,69 p
  58. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   18 h.  308,54 p
  59. Nagy János                     2.cs. A23   17 h.  308,14 p
  60. Demeter Attila                 1.cs. R38   19 h.  307,05 p
  61. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  62. László György                  1.cs. A36   17 h.  298,38 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   18 h.  297,23 p
  64. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  295,97 p
  65. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  294,65 p
  66. Palkó László                   2.cs. A23   16 h.  292,58 p
  67. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  289,52 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23   18 h.  288,24 p
  69. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   16 h.  285,56 p
  70. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  284,04 p
  71. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  72. Babicz János                   1.cs. A64   16 h.  282,27 p
  73. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  278,94 p
  74. Huszár Péter                   2.cs. A23   16 h.  272,36 p
  75. Lengyel János                  1.cs. A23   16 h.  267,94 p
  76. Balázs Sándor                  1.cs. R38   15 h.  265,06 p
  77. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  78. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  79. Szollos Béla                   4.cs. A64   16 h.  262,55 p
  80. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p
  81. Tóth Lajos                     1.cs. A23   15 h.  254,83 p
  82. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  254,36 p
  83. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  253,88 p
  84. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  252,62 p
  85. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  252,28 p
  86. Mészáros László                2.cs. A36   15 h.  251,79 p
  87. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  251,49 p
  88. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   15 h.  249,48 p
  89. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  242,50 p
  90. Benke István                   1.cs. R38   15 h.  226,42 p
  91. Boda Ákos                      5.cs. A50   14 h.  218,51 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   38 h.  758,84 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   35 h.  708,24 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   33 h.  683,65 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   36 h.  677,39 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   33 h.  668,01 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   35 h.  663,29 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23   33 h.  645,20 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   31 h.  607,35 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   29 h.  589,56 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   30 h.  581,94 p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64   29 h.  576,80 p
  12. Szabó Elek                     1.cs. R38   31 h.  551,59 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   30 h.  546,05 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   29 h.  540,17 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   28 h.  540,16 p
  16. Molnár Pál                     1.cs. A23   28 h.  511,58 p
  17. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  504,40 p
  18. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   29 h.  502,74 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23   25 h.  464,26 p
  20. Tóth Sándor                    1.cs. A64   26 h.  460,90 p
  21. Szollos Béla                   2.cs. A64   24 h.  440,07 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs.   32 h.  658,43 p
   2. Tomori László                  1.cs.   32 h.  645,34 p
   3. Nagy János                     1.cs.   34 h.  634,05 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs.   34 h.  632,61 p
   5. Száraz László                  1.cs.   33 h.  621,95 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs.   31 h.  592,88 p
   7. Szöllosi Gábor                 2.cs.   29 h.  574,45 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs.   29 h.  553,71 p
   9. Huszár Péter                   1.cs.   26 h.  501,12 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs.   26 h.  496,87 p
  11. Molnár Pál                     1.cs.   28 h.  490,74 p
  12. Tomori László                  2.cs.   26 h.  487,31 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs.   22 h.  416,43 p
  14. Bajtek Tibor                   3.cs.   22 h.  360,68 p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs.   20 h.  333,76 p
  16. Bajtek Tibor                   6.cs.   20 h.  331,40 p
  17. Palkó László                   1.cs.   16 h.  293,13 p
  18. Palkó László                   2.cs.   16 h.  285,24 p
  19. Molnár Pál                     2.cs.   15 h.  271,43 p
  20. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   16 h.  268,69 p
  21. Huszár Péter                   2.cs.   16 h.  258,71 p
  22. Nagy János                     2.cs.   14 h.  257,59 p
  23. Gavaldik József                1.cs.   16 h.  257,14 p
  24. Száraz László                  2.cs.   16 h.  245,99 p
  25. Tomori László                  3.cs.   14 h.  228,31 p
  26. Lengyel János                  1.cs.   13 h.  217,83 p
  27. Kalocsai András                1.cs.   14 h.  217,63 p
  28. Jánosi Pál                     2.cs.   13 h.  215,23 p
  29. Tóth Lajos                     1.cs.   12 h.  201,80 p
  30. Gavaldik József                2.cs.   11 h.  180,64 p
  31. Száraz László                  3.cs.   10 h.  178,01 p
  32. Nagy János                     3.cs.   11 h.  176,40 p
  33. Szöllosi Gábor                 3.cs.   11 h.  162,88 p
  34. Kalocsai András                2.cs.    9 h.  158,59 p
  35. Jánosi Pál                     3.cs.    9 h.  144,83 p
  36. Bajtek Tibor                   5.cs.    8 h.  133,13 p
  37. Száraz László                  4.cs.    9 h.  132,82 p
  38. Szöllosi Gábor                 4.cs.    7 h.  107,81 p
  39. Molnár Pál                     3.cs.    6 h.  106,01 p
  40. Moravcsik Lénárd               1.cs.    7 h.  102,83 p
  41. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    5 h.   88,86 p
  42. Gavaldik József                3.cs.    4 h.   76,02 p
  43. Nagy Zoltán                    2.cs.    4 h.   63,72 p
  44. Moravcsik Lénárd               2.cs.    2 h.   34,46 p
  45. Fazekas István ifj.            1.cs.    2 h.   31,89 p
  46. Tóth Lajos                     2.cs.    2 h.   23,84 p
  47. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   15,20 p
  48. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  49. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  50. Palkó László                   3.cs.    1 h.   10,95 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   34 h.  733,53 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   34 h.  697,26 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   33 h.  684,43 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   34 h.  677,39 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   32 h.  659,53 p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   33 h.  645,47 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   32 h.  644,99 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   34 h.  643,58 p
   9. Nagy János                     1.cs. A23   33 h.  637,88 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   30 h.  637,34 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36   31 h.  625,06 p
  12. Katona József                  2.cs. A36   30 h.  622,75 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   31 h.  611,27 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23   29 h.  603,96 p
  15. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   30 h.  596,23 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   28 h.  569,51 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   29 h.  550,67 p
  18. Mészáros László                1.cs. A36   28 h.  543,07 p
  19. Boda Ákos                      1.cs. A50   29 h.  537,69 p
  20. Huszár Péter                   1.cs. A23   28 h.  531,27 p
  21. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  530,55 p
  22. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   28 h.  526,67 p
  23. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   26 h.  510,83 p
  24. Molnár Pál                     1.cs. A23   28 h.  508,67 p
  25. Szabó Elek                     1.cs. R38   28 h.  507,95 p
  26. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  503,85 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   27 h.  503,75 p
  28. Japport Zoltán                 2.cs. A50   26 h.  490,73 p
  29. Kiss József                    1.cs. V10   27 h.  485,22 p
  30. Boda Ákos                      2.cs. A50   26 h.  472,00 p
  31. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   25 h.  453,88 p
  32. Tóth Sándor                    1.cs. A64   24 h.  445,80 p
  33. Kevés Károly                   1.cs. V10   26 h.  445,16 p
  34. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  438,09 p
  35. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   24 h.  434,12 p
  36. Szollos Béla                   2.cs. A64   23 h.  421,70 p
  37. Fejos Csaba                    2.cs. A64   22 h.  405,57 p
  38. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   23 h.  404,86 p
  39. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  397,31 p
  40. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   22 h.  380,06 p
  41. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   19 h.  376,34 p
  42. Tóth Attila                    1.cs. A64   20 h.  372,04 p
  43. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   19 h.  365,36 p
  44. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  45. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   21 h.  358,86 p
  46. Ács Ferenc                     1.cs. A50   22 h.  344,62 p
  47. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   21 h.  335,78 p
  49. Pap István                     2.cs. A36   18 h.  330,82 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50   19 h.  324,49 p
  51. Molnár Pál                     2.cs. A23   19 h.  322,69 p
  52. Csikós István                  1.cs. V10   17 h.  320,29 p
  53. Kovács József                  1.cs. A50   17 h.  318,02 p
  54. Palkó László                   1.cs. A23   18 h.  316,33 p
  55. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   16 h.  315,93 p
  56. Papp László                    1.cs. A64   17 h.  311,88 p
  57. Japport Zoltán                 4.cs. A50   19 h.  308,69 p
  58. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   18 h.  308,54 p
  59. Nagy János                     2.cs. A23   17 h.  308,14 p
  60. Demeter Attila                 1.cs. R38   19 h.  307,05 p
  61. László György                  1.cs. A36   17 h.  298,38 p
  62. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   18 h.  297,23 p
  63. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  295,97 p
  64. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  294,65 p
  65. Palkó László                   2.cs. A23   16 h.  292,58 p
  66. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  289,52 p
  67. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  284,04 p
  68. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  69. Babicz István                  1.cs. A64   15 h.  281,59 p
  70. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  278,94 p
  71. Gavaldik József                1.cs. A23   17 h.  275,65 p
  72. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   15 h.  273,03 p
  73. Huszár Péter                   2.cs. A23   16 h.  272,36 p
  74. Babicz János                   1.cs. A64   15 h.  270,77 p
  75. Lengyel János                  1.cs. A23   16 h.  267,94 p
  76. Balázs Sándor                  1.cs. R38   15 h.  265,06 p
  77. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  78. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  79. Szollos Béla                   4.cs. A64   16 h.  262,55 p
  80. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p
  81. Tóth Lajos                     1.cs. A23   15 h.  254,83 p
  82. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  254,36 p
  83. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  253,88 p
  84. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  252,62 p
  85. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  252,28 p
  86. Mészáros László                2.cs. A36   15 h.  251,79 p
  87. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  251,49 p
  88. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   15 h.  249,48 p
  89. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  242,50 p
  90. Benke István                   1.cs. R38   15 h.  226,42 p
  91. Boda Ákos                      5.cs. A50   14 h.  218,51 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   34 h.  691,19 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23   33 h.  668,01 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   33 h.  654,08 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   30 h.  637,57 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   34 h.  635,66 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   33 h.  633,72 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23   30 h.  612,51 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   31 h.  607,35 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   29 h.  589,56 p
  10. Tóth Attila                    2.cs. A64   28 h.  566,80 p
  11. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   28 h.  532,29 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   27 h.  521,55 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23   27 h.  514,28 p
  14. Szabó Elek                     1.cs. R38   28 h.  509,40 p
  15. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  504,40 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   27 h.  504,04 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  492,89 p
  18. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   26 h.  464,33 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  446,42 p
  20. Tóth Sándor                    1.cs. A64   24 h.  437,34 p
  21. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   23 h.  421,99 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs.   32 h.  645,34 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs.   30 h.  609,05 p
   3. Nagy János                     1.cs.   32 h.  607,94 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs.   32 h.  593,39 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs.   31 h.  592,88 p
   6. Száraz László                  1.cs.   30 h.  584,67 p
   7. Szöllosi Gábor                 2.cs.   29 h.  574,45 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs.   27 h.  504,06 p
   9. Huszár Péter                   1.cs.   25 h.  488,37 p
  10. Tomori László                  2.cs.   26 h.  487,31 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs.   25 h.  478,64 p
  12. Molnár Pál                     1.cs.   27 h.  472,33 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs.   21 h.  398,85 p
  14. Bajtek Tibor                   3.cs.   22 h.  360,68 p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs.   20 h.  333,76 p
  16. Bajtek Tibor                   6.cs.   20 h.  331,40 p
  17. Palkó László                   1.cs.   16 h.  293,13 p
  18. Palkó László                   2.cs.   16 h.  285,24 p
  19. Molnár Pál                     2.cs.   15 h.  271,43 p
  20. Huszár Péter                   2.cs.   16 h.  258,71 p
  21. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   15 h.  257,72 p
  22. Nagy János                     2.cs.   14 h.  257,59 p
  23. Gavaldik József                1.cs.   15 h.  246,74 p
  24. Száraz László                  2.cs.   16 h.  245,99 p
  25. Tomori László                  3.cs.   14 h.  228,31 p
  26. Lengyel János                  1.cs.   13 h.  217,83 p
  27. Kalocsai András                1.cs.   14 h.  217,63 p
  28. Jánosi Pál                     2.cs.   13 h.  215,23 p
  29. Tóth Lajos                     1.cs.   12 h.  201,80 p
  30. Gavaldik József                2.cs.   11 h.  180,64 p
  31. Száraz László                  3.cs.   10 h.  178,01 p
  32. Nagy János                     3.cs.   11 h.  176,40 p
  33. Szöllosi Gábor                 3.cs.   11 h.  162,88 p
  34. Kalocsai András                2.cs.    9 h.  158,59 p
  35. Jánosi Pál                     3.cs.    9 h.  144,83 p
  36. Bajtek Tibor                   5.cs.    8 h.  133,13 p
  37. Száraz László                  4.cs.    9 h.  132,82 p
  38. Szöllosi Gábor                 4.cs.    7 h.  107,81 p
  39. Molnár Pál                     3.cs.    6 h.  106,01 p
  40. Moravcsik Lénárd               1.cs.    7 h.  102,83 p
  41. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    5 h.   88,86 p
  42. Gavaldik József                3.cs.    4 h.   76,02 p
  43. Nagy Zoltán                    2.cs.    4 h.   63,72 p
  44. Moravcsik Lénárd               2.cs.    2 h.   34,46 p
  45. Fazekas István ifj.            1.cs.    2 h.   31,89 p
  46. Tóth Lajos                     2.cs.    2 h.   23,84 p
  47. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   15,20 p
  48. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  49. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  50. Palkó László                   3.cs.    1 h.   10,95 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  58,06p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  2h  57,72p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01960    H  2h  56,97p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  2h  55,22p
  5. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  2h  55,15p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-536024    H  2h  54,28p
  7. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  2h  52,92p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-667066    H  2h  51,04p
  9. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  2h  50,06p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531018    H  2h  49,97p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  2h  51,05p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  2h  48,75p
  3. Papp László                    A64 HU-13-D-596387    T  2h  48,71p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-O-25609     T  2h  46,78p
  5. Pásztor Gábor                  A36 HU 12-09-15574    T  2h  43,61p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  2h  43,44p
  7. Babicz János                   A64 HU 14-D-764490    T  2h  43,03p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  2h  41,91p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  2h  40,13p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602264    T  2h  39,45p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  2h  57,89p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-536024    H  2h  53,64p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-667066    H  2h  51,28p
  4. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  2h  49,76p
  5. Grizner Sándor                 R38 HU-06-07-90414    H  2h  49,59p
  6. Csákó Csaba Gyula              A23 HU-14-D-728881    H  2h  47,76p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  2h  47,14p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14664    H  2h  46,82p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  2h  46,09p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656656    H  2h  45,63p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  2h  51,32p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  2h  48,67p
  3. Papp László                    A64 HU-13-D-596387    T  2h  48,51p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-O-25609     T  2h  46,90p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  2h  43,73p
  6. Babicz János                   A64 HU 14-D-764490    T  2h  43,54p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  2h  42,15p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  2h  40,53p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656686    T  2h  40,00p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602264    T  2h  39,72p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  2h  56,76p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  2h  45,79p
  3. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14664    H  2h  45,58p
  4. Csákó Csaba Gyula              A23 HU-14-D-728881    H  2h  45,27p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726916    H  2h  42,07p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-12-O-12114     H  2h  41,18p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502355    H  2h  40,02p
  8. Tóth Lajos                     A23 HU-11-09-08287    H  2h  39,64p
  9. Száraz László                  A23 HU-12-09-14370    H  2h  37,93p
 10. Nagy János                     A23 HU-12-D-502315    H  2h  35,60p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  2h  49,48p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-O-25609     T  2h  45,36p
  3. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  2h  41,58p
  4. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602264    T  2h  38,39p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505688    T  2h  34,55p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  8h 160,71p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  8h 150,98p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 138,62p
  4. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  7h 141,99p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 137,38p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  7h 135,40p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 126,22p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 136,04p
  9. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 134,72p
 10. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  6h 133,78p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 139,96p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  7h 109,05p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 130,85p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 130,75p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 123,70p
  6. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  6h 108,83p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 103,52p
  8. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  6h 102,15p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  5h 107,84p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  5h 104,42p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  8h 160,56p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 137,24p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 124,31p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 135,39p
  5. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  6h 133,95p
  6. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  6h 130,46p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  6h 124,27p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  6h 123,13p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 117,01p
 10. Huszár Péter                   A23 HU-12-O-12114     H  6h 116,01p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 137,72p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 131,64p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 123,78p
  4. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  99,69p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  5h 107,55p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  5h 104,64p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  5h 102,77p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  5h  98,91p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  5h  96,34p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601925    T  5h  95,55p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 133,31p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  6h 133,81p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 129,65p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  6h 122,97p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 115,18p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 111,89p
  7. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 108,39p
  8. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h 108,12p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 105,80p
 10. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  5h 105,34p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 132,34p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 123,93p
  3. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  5h  95,00p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601925    T  5h  93,45p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13-D-602310    T  5h  91,32p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  5h  88,33p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  5h  87,41p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  86,44p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  5h  81,34p
 10. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  5h  80,49p