Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2015.06.23 16:28:06
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.30 17:10:48
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.30 17:18:45
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.23 16:28:06
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 09 verseny 

Feleresztés helye: Neumarkt
Feleresztés ideje: 2015.06.21 06:30
Időjárás         : Változékony idő, élénk ÉNy-i szél
Kisérő           : Zakar Menyhért
Központi táv     : 645000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 31
Legkisebb pont   : 12,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        10   11    98   20   25   1534,18   1393,05   1366,88
A50 Zsámbok            10   11   107   21   27   1469,14   1338,22   1320,23
V10 Hatvan              8   11   104   21   26   1462,07   1337,13   1313,07
Hatvan I.              28   33   309   62   77   1534,18   1357,37   1338,28
A23 Nagykáta           17   25   233   47   58   1535,30   1361,01   1337,03
A64 Szentmártonkáta    11   16   138   28   35   1509,03   1358,07   1334,20
R38 Jászberény         10   14   116   23   29   1508,95   1326,11   1317,11
Hatvan II.             38   55   487   97  122   1535,30   1351,44   1332,08
Tagszövetségben        66   88   796  159  199   1535,30   1351,44   1335,61

A36 egyesületi díjlista
   1. Mészáros Mihály                1.cs. HU 10-09-01960    H 1534,18 m/p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. HU 10-09-01947    H 1505,25 m/p
   3. Pap István                     1.cs. HU 12-D-504083    H 1502,74 m/p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. HU 12-09-15562    H 1494,84 m/p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs. HU 09-D-235039    H 1494,45 m/p
   6. Katona József                  2.cs. HU 13-09-20265    H 1481,43 m/p
   7. Török Ferenc                   1.cs. HU 13-09-20480    H 1457,23 m/p
   8. Pásztor Gábor                  1.cs. HU 12-09-15574    T 1452,03 m/p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. HU 12-09-15560    H 1434,73 m/p
  10. Pásztor Gábor                  1.cs. HU 13-D-602415    T 1433,95 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Dósa Zoltán                     1.cs. Dt: 640507 Kg:  10 Ók:   5 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 100,75p    R:   2.   5h 125,14p    T:   5.   5h 122,30p
Összesített E:   5.  27h 473,13p    R:   8.  30h 564,57p    T:  23.  29h 544,32p
Összesített E:   5.  26h 459,29p    R:   8.  29h 548,35p    T:  22.  28h 526,67p
   HU 09-D-235039    H 21 13:38:31  1494,45 m/p   5  27,90    5  30,02   16  29,59
   HU 13-D-700972    H 21 13:57:20  1431,60 m/p  11  23,25   16  27,33   51  26,30
   HU 13-D-700974    H 21 14:04:07  1410,21 m/p  16  19,38   25  25,13   73  24,24
   HU 12-D-561991    H 21 14:05:43  1405,26 m/p  18  17,82   28  24,39   76  23,95
   HU 12-D-561973    H 21 14:18:31  1366,88 m/p  25  12,40   53  18,27  137  18,22
   HU 13-D-700983    H 21 14:21:41  1357,70 m/p   0   0,00   61  16,32  152  16,82
   HU 11-D-426889    H 21 14:29:11  1336,45 m/p   0   0,00    0   0,00  193  12,96

Gazsi Károly                    1.cs. Dt: 640953 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  42,63p    R:  15.   3h  66,07p    T:  28.   3h  65,38p
Összesített E:   2.  33h 643,41p    R:   5.  34h 694,12p    T:   6.  34h 690,08p
Összesített E:   2.  31h 600,78p    R:   5.  31h 630,88p    T:  11.  31h 625,06p
   HU 11-09-09206    H 21 13:59:59  1424,39 m/p  13  21,70   19  26,59   58  25,65
   HU 13-D-602530    H 21 14:00:24  1423,08 m/p  14  20,93   20  26,35   59  25,55
   HU 11-09-09226    H 21 14:27:30  1342,31 m/p   0   0,00   74  13,13  180  14,18

Katona József                   2.cs. Dt: 640424 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  65,10p    R:  11.   3h  78,81p    T:  21.   3h  76,37p
Összesített E:   4.  32h 616,28p    R:   6.  32h 663,96p    T:  11.  32h 659,83p
Összesített E:   3.  30h 579,61p    R:   6.  30h 626,65p    T:  12.  30h 622,75p
   HU 13-09-20265    H 21 13:42:18  1481,43 m/p   6  27,12    6  29,78   21  29,12
   HU 13-09-21695    T 21 13:59:15  1425,54 m/p  12  22,48   18  26,84   55  25,93
   HU 11-09-09118    H 21 14:09:51  1392,68 m/p  21  15,50   37  22,19  104  21,32

László György                   1.cs. Dt: 637214 Kg:   5 Ók:   6 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  48,04p    R:   9.   4h  84,11p    T:  19.   4h  81,45p
Összesített E:  15.  13h 207,70p    R:  27.  16h 286,17p    T:  62.  17h 298,38p
Összesített E:  15.  13h 207,70p    R:  27.  16h 286,17p    T:  61.  17h 298,38p
   HU 13-D-602550    H 21 14:07:16  1393,26 m/p  19  17,05   35  22,68  101  21,61
   HU 14-D-764135    H 21 14:07:20  1393,05 m/p  20  16,27   36  22,43  103  21,42
   HU 10-D-294597    H 21 14:08:07  1390,67 m/p  22  14,72   40  21,46  112  20,57
   HU 13-D-602544    H 21 14:17:08  1363,83 m/p   0   0,00   56  17,54  141  17,85

Mészáros László                 1.cs. Dt: 641054 Kg:  10 Ók:   5 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  20,15p    R:   6.   5h  87,95p    T:  12.   5h  89,43p
Összesített E:   6.  25h 461,03p    R:   9.  29h 554,71p    T:  19.  29h 556,71p
Összesített E:   6.  24h 441,68p    R:  10.  28h 539,64p    T:  18.  28h 543,07p
   HU 13-09-20446    H 21 14:01:22  1420,02 m/p  15  20,15   21  26,11   60  25,46
   HU 10-D-258882    H 21 14:19:05  1366,39 m/p   0   0,00   54  18,03  138  18,13
   HU 09-D-224307    H 21 14:24:50  1349,85 m/p   0   0,00   65  15,34  163  15,78
   HU 10-D-258910    H 21 14:25:16  1348,62 m/p   0   0,00   66  15,09  165  15,59
   HU 12-D-502657    H 21 14:27:06  1343,44 m/p   0   0,00   73  13,38  177  14,47

Mészáros Mihály                 1.cs. Dt: 641110 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   4h 114,71p    R:   1.   5h 137,14p    T:   2.   5h 134,61p
Összesített E:   1.  34h 714,45p    R:   1.  38h 802,85p    T:   1.  39h 805,17p
Összesített E:   1.  31h 658,06p    R:   1.  34h 740,08p    T:   1.  34h 733,53p
   HU 10-09-01960    H 21 13:27:53  1534,18 m/p   1  31,00    1  31,00    2  30,91
   HU 10-09-01947    H 21 13:35:55  1505,25 m/p   2  30,23    2  30,76   11  30,06
   HU 12-09-15562    H 21 13:38:53  1494,84 m/p   4  28,68    4  30,27   15  29,68
   HU 12-09-15560    H 21 13:56:51  1434,73 m/p   9  24,80   13  28,06   47  26,68
   HU 12-D-504652    H 21 14:21:12  1360,59 m/p   0   0,00   58  17,05  147  17,28
   HU 12-09-15546    H 21 14:22:19  1357,37 m/p   0   0,00   62  16,07  153  16,72

Pap István                      1.cs. Dt: 638765 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  43,40p    R:  10.   4h  83,12p    T:  18.   4h  82,29p
Összesített E:   3.  34h 617,74p    R:   3.  36h 718,19p    T:   4.  36h 715,42p
Összesített E:   4.  32h 574,34p    R:   3.  34h 679,76p    T:   4.  34h 677,39p
   HU 12-D-504083    H 21 13:35:04  1502,74 m/p   3  29,45    3  30,51   13  29,87
   HU 11-09-09465    H 21 14:13:54  1376,95 m/p  23  13,95   43  20,72  120  19,82
   HU 13-D-605723    H 21 14:19:03  1361,83 m/p   0   0,00   57  17,29  144  17,57
   HU 13-D-604729    H 21 14:24:36  1345,90 m/p   0   0,00   68  14,60  171  15,03

Pap István                      2.cs. Dt: 638765 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  13,17p    R:  25.   1h  18,52p    T:  52.   2h  30,81p
Összesített E:   9.  17h 296,08p    R:  19.  18h 329,92p    T:  49.  18h 330,82p
Összesített E:   9.  17h 296,08p    R:  19.  18h 329,92p    T:  49.  18h 330,82p
   HU 14-09-25899    T 21 14:17:11  1367,27 m/p  24  13,17   52  18,52  136  18,32
   HU 10-D-302556    T 21 14:28:13  1335,72 m/p   0   0,00    0   0,00  198  12,49

Pásztor Gábor                   1.cs. Dt: 641007 Kg:  10 Ók:   6 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  68,19p    R:   3.   4h  99,04p    T:   9.   4h  96,66p
Összesített E:   8.  16h 307,01p    R:  17.  22h 404,21p    T:  42.  20h 377,51p
Összesített E:   8.  16h 307,01p    R:  17.  21h 393,81p    T:  43.  19h 365,36p
   HU 12-09-15574    T 21 13:51:22  1452,03 m/p   8  25,57   10  28,80   32  28,09
   HU 13-D-602415    T 21 13:56:56  1433,95 m/p  10  24,02   14  27,82   48  26,58
   HU 12-09-15587    H 21 14:04:54  1408,84 m/p  17  18,60   27  24,64   75  24,05
   HU 12-O-12138     H 21 14:19:44  1364,36 m/p   0   0,00   55  17,78  140  17,94

Török Ferenc                    1.cs. Dt: 641041 Kg:  10 Ók:   7 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h  26,35p    R:  20.   1h  29,04p    T:  47.   2h  40,87p
Összesített E:  21.   7h 107,86p    R:  48.   9h 146,90p    T: 120.  10h 156,64p
Összesített E:  21.   7h 107,86p    R:  48.   9h 146,90p    T: 120.  10h 156,64p
   HU 13-09-20480    H 21 13:49:48  1457,23 m/p   7  26,35    9  29,04   30  28,28
   HU 11-09-09500    H 21 14:29:46  1335,86 m/p   0   0,00    0   0,00  197  12,59

Tagszövetségi díjlista
   1. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-13-09-19816    H 1535,30 m/p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01960    H 1534,18 m/p
   3. Száraz László                  1.cs. A23 AU-12-308-64      T 1532,30 m/p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-14-D-726905    T 1525,47 m/p
   5. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12-D-562144    H 1523,62 m/p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12-D-505685    H 1522,10 m/p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-14-D-726916    H 1520,40 m/p
   8. Száraz László                  1.cs. A23 HU-12-09-14315    T 1518,18 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-D-667066    H 1509,03 m/p
  10. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21413    H 1508,95 m/p
  11. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1505,25 m/p
  12. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762584    H 1504,10 m/p
  13. Pap István                     1.cs. A36 HU 12-D-504083    H 1502,74 m/p
  14. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-13-07-37956    H 1501,87 m/p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-09-15562    H 1494,84 m/p
  16. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 09-D-235039    H 1494,45 m/p
  17. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603926    H 1488,13 m/p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603911    H 1486,76 m/p
  19. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619402    H 1484,83 m/p
  20. Száraz László                  3.cs. A23 HU-14-D-764934    H 1483,36 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01960    H 1534,18 m/p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1505,25 m/p
   3. Pap István                     1.cs. A36 HU 12-D-504083    H 1502,74 m/p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-09-15562    H 1494,84 m/p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 09-D-235039    H 1494,45 m/p
   6. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20265    H 1481,43 m/p
   7. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 10-07-26704    H 1469,14 m/p
   8. Csikós István                  1.cs. V10 HU-13-D-596605    H 1462,07 m/p
   9. Török Ferenc                   1.cs. A36 HU 13-09-20480    H 1457,23 m/p
  10. Pásztor Gábor                  1.cs. A36 HU 12-09-15574    T 1452,03 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  150,59 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  134,61 p
   3. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  131,89 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  122,88 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  122,30 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  111,69 p
   7. Tóth Lajos                     1.cs. A23    5 h.  105,50 p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  105,40 p
   9. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   96,66 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   95,82 p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   95,53 p
  12. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.   89,43 p
  13. Kevés Károly                   1.cs. V10    4 h.   88,48 p
  14. Csikós István                  1.cs. V10    4 h.   86,33 p
  15. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   85,96 p
  16. Kiss József                    2.cs. V10    4 h.   84,55 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    4 h.   84,26 p
  18. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   82,29 p
  19. László György                  1.cs. A36    4 h.   81,45 p
  20. Szollos Béla                   2.cs. A64    4 h.   78,53 p
  21. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   76,37 p
  22. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   76,08 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   75,15 p
  24. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    3 h.   72,42 p
  25. Száraz László                  3.cs. A23    3 h.   71,78 p
  26. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    4 h.   71,29 p
  27. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   67,83 p
  28. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   65,38 p
  29. Kaló Imre                      1.cs. A64    3 h.   65,29 p
  30. Kalocsai András                2.cs. A23    3 h.   65,20 p
  31. Száraz László                  2.cs. A23    3 h.   63,79 p
  32. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    2 h.   55,62 p
  33. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   54,77 p
  34. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    2 h.   54,30 p
  35. Huszár Péter                   1.cs. A23    2 h.   53,08 p
  36. Papp László                    1.cs. A64    2 h.   51,57 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  137,14 p
   2. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  125,14 p
   3. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   99,04 p
   4. Kevés Károly                   1.cs. V10    4 h.   90,95 p
   5. Csikós István                  1.cs. V10    4 h.   88,03 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs.    4 h.  114,71 p
   2. Dósa Zoltán                    1.cs.    5 h.  100,75 p
   3. Pásztor Gábor                  1.cs.    3 h.   68,19 p
   4. Katona József                  2.cs.    3 h.   65,10 p
   5. László György                  1.cs.    3 h.   48,04 p
   6. Pap István                     1.cs.    2 h.   43,40 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs.    2 h.   42,63 p
   8. Török Ferenc                   1.cs.    1 h.   26,35 p
   9. Mészáros László                1.cs.    1 h.   20,15 p
  10. Pap István                     2.cs.    1 h.   13,17 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    7 h.  185,16 p
   2. Száraz László                  1.cs. A23    7 h.  163,83 p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    7 h.  152,08 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  151,33 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    6 h.  135,28 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    6 h.  120,05 p
   7. Tóth Lajos                     1.cs. A23    6 h.  119,03 p
   8. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  111,69 p
   9. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   96,66 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   95,82 p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   95,53 p
  12. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.   89,43 p
  13. Kevés Károly                   1.cs. V10    4 h.   88,48 p
  14. Csikós István                  1.cs. V10    4 h.   86,33 p
  15. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   85,96 p
  16. Kiss József                    2.cs. V10    4 h.   84,55 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    4 h.   84,26 p
  18. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   82,29 p
  19. László György                  1.cs. A36    4 h.   81,45 p
  20. Szollos Béla                   2.cs. A64    4 h.   78,53 p
  21. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   76,37 p
  22. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   76,08 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   75,15 p
  24. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    3 h.   72,42 p
  25. Száraz László                  3.cs. A23    3 h.   71,78 p
  26. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    4 h.   71,29 p
  27. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   67,83 p
  28. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   65,38 p
  29. Kaló Imre                      1.cs. A64    3 h.   65,29 p
  30. Kalocsai András                2.cs. A23    3 h.   65,20 p
  31. Száraz László                  2.cs. A23    3 h.   63,79 p
  32. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    2 h.   55,62 p
  33. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   54,77 p
  34. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    2 h.   54,30 p
  35. Huszár Péter                   1.cs. A23    2 h.   53,08 p
  36. Papp László                    1.cs. A64    2 h.   51,57 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing
  06.21. Neumarkt

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  252,65 p
   2. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   10 h.  235,51 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   10 h.  232,24 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   10 h.  212,27 p
   5. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  208,14 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    8 h.  207,69 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23    8 h.  205,85 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  198,76 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    8 h.  195,85 p
  10. Katona József                  2.cs. A36    8 h.  193,72 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50    8 h.  193,10 p
  12. Pap István                     1.cs. A36    9 h.  192,57 p
  13. Tóth Attila                    2.cs. A64    8 h.  185,62 p
  14. Tóth Sándor                    1.cs. A64    8 h.  168,26 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  167,48 p
  16. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    7 h.  163,25 p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    7 h.  161,21 p
  18. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  160,23 p
  19. Szabó Elek                     1.cs. R38    7 h.  152,69 p
  20. Boda Ákos                      2.cs. A50    7 h.  150,02 p
  21. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  144,64 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50    7 h.  144,51 p
  23. Szollos Béla                   2.cs. A64    7 h.  140,14 p
  24. Tóth Lajos                     1.cs. A23    7 h.  139,02 p
  25. Papp László                    1.cs. A64    6 h.  138,27 p
  26. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    6 h.  135,00 p
  27. Nagy János                     1.cs. A23    7 h.  133,54 p
  28. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  133,40 p
  29. Csikós István                  1.cs. V10    6 h.  128,29 p
  30. Fejos Csaba                    2.cs. A64    7 h.  126,93 p
  31. Kalocsai András                2.cs. A23    6 h.  126,13 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  114,21 p
  33. László György                  1.cs. A36    6 h.  109,70 p
  34. Kiss József                    2.cs. V10    5 h.  104,89 p
  35. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.  102,02 p
  36. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.  100,38 p
  37. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    6 h.   98,55 p
  38. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    4 h.   95,54 p
  39. Benke István                   1.cs. R38    5 h.   94,65 p
  40. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    5 h.   94,45 p
  41. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   92,31 p
  42. Babicz János                   1.cs. A64    4 h.   86,40 p
  43. Babicz István                  1.cs. A64    4 h.   84,05 p
  44. Gavaldik József                2.cs. A23    4 h.   81,74 p

Hatvan I. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  251,92 p
   2. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   10 h.  235,16 p
   3. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   10 h.  210,01 p
   4. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  203,88 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36    8 h.  194,63 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50    8 h.  193,42 p
   7. Katona József                  2.cs. A36    8 h.  193,03 p

A36 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs.    8 h.  196,51 p
   2. Dósa Zoltán                    1.cs.    8 h.  172,15 p
   3. Katona József                  2.cs.    8 h.  160,30 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs.    7 h.  155,23 p
   5. Pap István                     1.cs.    6 h.  115,60 p
   6. Mészáros László                1.cs.    5 h.  112,15 p
   7. Pásztor Gábor                  1.cs.    4 h.   84,59 p
   8. László György                  1.cs.    3 h.   48,04 p
   9. Török Ferenc                   1.cs.    2 h.   39,75 p
  10. Seres János                    1.cs.    1 h.   20,60 p
  11. Tóth Gábor                     1.cs.    1 h.   15,20 p
  12. Pap István                     2.cs.    1 h.   13,17 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   39 h.  805,17 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   37 h.  751,92 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   36 h.  741,50 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   36 h.  715,42 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   34 h.  700,61 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   34 h.  690,08 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   33 h.  684,93 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   36 h.  683,95 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   35 h.  676,86 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23   35 h.  666,34 p
  11. Katona József                  2.cs. A36   32 h.  659,83 p
  12. Tomori László                  1.cs. A23   32 h.  659,53 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23   32 h.  640,54 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   31 h.  611,27 p
  15. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  16. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   30 h.  596,23 p
  17. Tóth Attila                    2.cs. A64   29 h.  579,31 p
  18. Boda Ákos                      1.cs. A50   31 h.  560,47 p
  19. Mészáros László                1.cs. A36   29 h.  556,71 p
  20. Huszár Péter                   1.cs. A23   30 h.  554,85 p
  21. Szabó Elek                     1.cs. R38   31 h.  553,84 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   30 h.  544,97 p
  23. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   29 h.  544,32 p
  24. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  530,55 p
  25. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   27 h.  528,83 p
  26. Molnár Pál                     1.cs. A23   29 h.  526,51 p
  27. Kiss József                    1.cs. V10   28 h.  506,88 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  503,85 p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50   26 h.  490,73 p
  30. Boda Ákos                      2.cs. A50   27 h.  487,85 p
  31. Tóth Sándor                    1.cs. A64   26 h.  469,22 p
  32. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   26 h.  469,17 p
  33. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  455,05 p
  34. Kevés Károly                   1.cs. V10   26 h.  445,16 p
  35. Szollos Béla                   2.cs. A64   24 h.  441,95 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   24 h.  434,12 p
  37. Fejos Csaba                    2.cs. A64   23 h.  423,67 p
  38. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   23 h.  404,86 p
  39. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  397,31 p
  40. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   20 h.  396,98 p
  41. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   22 h.  380,06 p
  42. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   20 h.  377,51 p
  43. Tóth Attila                    1.cs. A64   20 h.  372,04 p
  44. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  45. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   21 h.  358,86 p
  46. Ács Ferenc                     1.cs. A50   23 h.  356,06 p
  47. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   22 h.  347,60 p
  48. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  49. Pap István                     2.cs. A36   18 h.  330,82 p
  50. Papp László                    1.cs. A64   18 h.  326,59 p
  51. Japport Zoltán                 3.cs. A50   19 h.  324,49 p
  52. Molnár Pál                     2.cs. A23   19 h.  322,69 p
  53. Csikós István                  1.cs. V10   17 h.  320,29 p
  54. Kovács József                  1.cs. A50   17 h.  318,02 p
  55. Palkó László                   1.cs. A23   18 h.  316,33 p
  56. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   16 h.  315,93 p
  57. Japport Zoltán                 4.cs. A50   19 h.  308,69 p
  58. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   18 h.  308,54 p
  59. Nagy János                     2.cs. A23   17 h.  308,14 p
  60. Demeter Attila                 1.cs. R38   19 h.  307,05 p
  61. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  62. László György                  1.cs. A36   17 h.  298,38 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   18 h.  297,23 p
  64. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  295,97 p
  65. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  294,65 p
  66. Palkó László                   2.cs. A23   16 h.  292,58 p
  67. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  289,52 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23   18 h.  288,24 p
  69. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   16 h.  285,56 p
  70. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  284,04 p
  71. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  72. Babicz János                   1.cs. A64   16 h.  282,27 p
  73. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  278,94 p
  74. Huszár Péter                   2.cs. A23   16 h.  272,36 p
  75. Lengyel János                  1.cs. A23   16 h.  267,94 p
  76. Balázs Sándor                  1.cs. R38   15 h.  265,06 p
  77. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  78. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  79. Szollos Béla                   4.cs. A64   16 h.  262,55 p
  80. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p
  81. Tóth Lajos                     1.cs. A23   15 h.  254,83 p
  82. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  254,36 p
  83. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  253,88 p
  84. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  252,62 p
  85. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  252,28 p
  86. Mészáros László                2.cs. A36   15 h.  251,79 p
  87. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  251,49 p
  88. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   15 h.  249,48 p
  89. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  242,50 p
  90. Benke István                   1.cs. R38   15 h.  226,42 p
  91. Boda Ákos                      5.cs. A50   14 h.  218,51 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   38 h.  802,85 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   36 h.  749,58 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   36 h.  718,19 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   37 h.  699,53 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   34 h.  694,12 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   32 h.  663,96 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   34 h.  594,45 p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   30 h.  564,57 p
   9. Mészáros László                1.cs. A36   29 h.  554,71 p
  10. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  544,17 p
  11. Kiss József                    1.cs. V10   27 h.  500,91 p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50   25 h.  490,04 p
  13. Boda Ákos                      2.cs. A50   26 h.  483,08 p
  14. Kevés Károly                   1.cs. V10   25 h.  441,95 p
  15. Japport Zoltán                 5.cs. A50   24 h.  418,43 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs.   34 h.  714,45 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.   33 h.  643,41 p
   3. Pap István                     1.cs.   34 h.  617,74 p
   4. Katona József                  2.cs.   32 h.  616,28 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs.   27 h.  473,13 p
   6. Mészáros László                1.cs.   25 h.  461,03 p
   7. Dósa Zoltán                    2.cs.   25 h.  412,19 p
   8. Pásztor Gábor                  1.cs.   16 h.  307,01 p
   9. Pap István                     2.cs.   17 h.  296,08 p
  10. Gazsi Károly                   2.cs.   16 h.  265,52 p
  11. Mészáros Mihály                2.cs.   15 h.  252,79 p
  12. Mészáros László                2.cs.   13 h.  236,44 p
  13. Udvari Zoltán                  1.cs.   15 h.  234,69 p
  14. Katona József                  1.cs.   12 h.  217,76 p
  15. László György                  1.cs.   13 h.  207,70 p
  16. Agócs Attila                   1.cs.   12 h.  206,25 p
  17. Tóth Gábor                     1.cs.   11 h.  158,80 p
  18. Pap István                     3.cs.    8 h.  134,22 p
  19. Dobos Sándor                   1.cs.    8 h.  118,44 p
  20. Horinka Norbert                1.cs.    8 h.  111,78 p
  21. Török Ferenc                   1.cs.    7 h.  107,86 p
  22. Seres János                    1.cs.    6 h.   97,18 p
  23. Dobos Sándor                   2.cs.    5 h.   91,31 p
  24. Horinka Norbert                2.cs.    3 h.   53,39 p
  25. László György                  2.cs.    2 h.   40,39 p
  26. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  27. Katona József                  3.cs.    3 h.   37,88 p
  28. Mészáros László                3.cs.    2 h.   27,62 p
  29. Török Ferenc                   2.cs.    1 h.   15,40 p
  30. Agócs Attila                   2.cs.    1 h.   14,48 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   34 h.  733,53 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   34 h.  697,26 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   33 h.  684,43 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   34 h.  677,39 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   32 h.  659,53 p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   33 h.  645,47 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   32 h.  644,99 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   34 h.  643,58 p
   9. Nagy János                     1.cs. A23   33 h.  637,88 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   30 h.  637,34 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36   31 h.  625,06 p
  12. Katona József                  2.cs. A36   30 h.  622,75 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   31 h.  611,27 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23   29 h.  603,96 p
  15. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   30 h.  596,23 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   28 h.  569,51 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   29 h.  550,67 p
  18. Mészáros László                1.cs. A36   28 h.  543,07 p
  19. Boda Ákos                      1.cs. A50   29 h.  537,69 p
  20. Huszár Péter                   1.cs. A23   28 h.  531,27 p
  21. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  530,55 p
  22. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   28 h.  526,67 p
  23. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   26 h.  510,83 p
  24. Molnár Pál                     1.cs. A23   28 h.  508,67 p
  25. Szabó Elek                     1.cs. R38   28 h.  507,95 p
  26. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  503,85 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   27 h.  503,75 p
  28. Japport Zoltán                 2.cs. A50   26 h.  490,73 p
  29. Kiss József                    1.cs. V10   27 h.  485,22 p
  30. Boda Ákos                      2.cs. A50   26 h.  472,00 p
  31. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   25 h.  453,88 p
  32. Tóth Sándor                    1.cs. A64   24 h.  445,80 p
  33. Kevés Károly                   1.cs. V10   26 h.  445,16 p
  34. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  438,09 p
  35. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   24 h.  434,12 p
  36. Szollos Béla                   2.cs. A64   23 h.  421,70 p
  37. Fejos Csaba                    2.cs. A64   22 h.  405,57 p
  38. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   23 h.  404,86 p
  39. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  397,31 p
  40. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   22 h.  380,06 p
  41. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   19 h.  376,34 p
  42. Tóth Attila                    1.cs. A64   20 h.  372,04 p
  43. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   19 h.  365,36 p
  44. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  45. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   21 h.  358,86 p
  46. Ács Ferenc                     1.cs. A50   22 h.  344,62 p
  47. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   21 h.  335,78 p
  49. Pap István                     2.cs. A36   18 h.  330,82 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50   19 h.  324,49 p
  51. Molnár Pál                     2.cs. A23   19 h.  322,69 p
  52. Csikós István                  1.cs. V10   17 h.  320,29 p
  53. Kovács József                  1.cs. A50   17 h.  318,02 p
  54. Palkó László                   1.cs. A23   18 h.  316,33 p
  55. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   16 h.  315,93 p
  56. Papp László                    1.cs. A64   17 h.  311,88 p
  57. Japport Zoltán                 4.cs. A50   19 h.  308,69 p
  58. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   18 h.  308,54 p
  59. Nagy János                     2.cs. A23   17 h.  308,14 p
  60. Demeter Attila                 1.cs. R38   19 h.  307,05 p
  61. László György                  1.cs. A36   17 h.  298,38 p
  62. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   18 h.  297,23 p
  63. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  295,97 p
  64. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  294,65 p
  65. Palkó László                   2.cs. A23   16 h.  292,58 p
  66. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  289,52 p
  67. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  284,04 p
  68. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  69. Babicz István                  1.cs. A64   15 h.  281,59 p
  70. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  278,94 p
  71. Gavaldik József                1.cs. A23   17 h.  275,65 p
  72. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   15 h.  273,03 p
  73. Huszár Péter                   2.cs. A23   16 h.  272,36 p
  74. Babicz János                   1.cs. A64   15 h.  270,77 p
  75. Lengyel János                  1.cs. A23   16 h.  267,94 p
  76. Balázs Sándor                  1.cs. R38   15 h.  265,06 p
  77. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  78. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  79. Szollos Béla                   4.cs. A64   16 h.  262,55 p
  80. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p
  81. Tóth Lajos                     1.cs. A23   15 h.  254,83 p
  82. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  254,36 p
  83. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  253,88 p
  84. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  252,62 p
  85. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  252,28 p
  86. Mészáros László                2.cs. A36   15 h.  251,79 p
  87. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  251,49 p
  88. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   15 h.  249,48 p
  89. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  242,50 p
  90. Benke István                   1.cs. R38   15 h.  226,42 p
  91. Boda Ákos                      5.cs. A50   14 h.  218,51 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   34 h.  740,08 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   33 h.  695,39 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   34 h.  679,76 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   33 h.  643,67 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   31 h.  630,88 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   30 h.  626,65 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   32 h.  561,09 p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   29 h.  548,35 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  544,17 p
  10. Mészáros László                1.cs. A36   28 h.  539,64 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50   25 h.  490,04 p
  12. Kiss József                    1.cs. V10   26 h.  479,21 p
  13. Boda Ákos                      2.cs. A50   25 h.  468,90 p
  14. Kevés Károly                   1.cs. V10   25 h.  441,95 p
  15. Japport Zoltán                 5.cs. A50   24 h.  418,43 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs.   31 h.  658,06 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.   31 h.  600,78 p
   3. Katona József                  2.cs.   30 h.  579,61 p
   4. Pap István                     1.cs.   32 h.  574,34 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs.   26 h.  459,29 p
   6. Mészáros László                1.cs.   24 h.  441,68 p
   7. Dósa Zoltán                    2.cs.   25 h.  412,19 p
   8. Pásztor Gábor                  1.cs.   16 h.  307,01 p
   9. Pap István                     2.cs.   17 h.  296,08 p
  10. Gazsi Károly                   2.cs.   16 h.  265,52 p
  11. Mészáros Mihály                2.cs.   15 h.  252,79 p
  12. Mészáros László                2.cs.   13 h.  236,44 p
  13. Udvari Zoltán                  1.cs.   15 h.  234,69 p
  14. Katona József                  1.cs.   12 h.  217,76 p
  15. László György                  1.cs.   13 h.  207,70 p
  16. Agócs Attila                   1.cs.   12 h.  206,25 p
  17. Tóth Gábor                     1.cs.   11 h.  158,80 p
  18. Pap István                     3.cs.    8 h.  134,22 p
  19. Dobos Sándor                   1.cs.    8 h.  118,44 p
  20. Horinka Norbert                1.cs.    8 h.  111,78 p
  21. Török Ferenc                   1.cs.    7 h.  107,86 p
  22. Seres János                    1.cs.    6 h.   97,18 p
  23. Dobos Sándor                   2.cs.    5 h.   91,31 p
  24. Horinka Norbert                2.cs.    3 h.   53,39 p
  25. László György                  2.cs.    2 h.   40,39 p
  26. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  27. Katona József                  3.cs.    3 h.   37,88 p
  28. Mészáros László                3.cs.    2 h.   27,62 p
  29. Török Ferenc                   2.cs.    1 h.   15,40 p
  30. Agócs Attila                   2.cs.    1 h.   14,48 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  58,06p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  2h  57,72p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01960    H  2h  56,97p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  2h  55,22p
  5. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  2h  55,15p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-536024    H  2h  54,28p
  7. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  2h  52,92p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-667066    H  2h  51,04p
  9. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  2h  50,06p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531018    H  2h  49,97p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  2h  51,05p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  2h  48,75p
  3. Papp László                    A64 HU-13-D-596387    T  2h  48,71p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-O-25609     T  2h  46,78p
  5. Pásztor Gábor                  A36 HU 12-09-15574    T  2h  43,61p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  2h  43,44p
  7. Babicz János                   A64 HU 14-D-764490    T  2h  43,03p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  2h  41,91p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  2h  40,13p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602264    T  2h  39,45p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  58,45p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01960    H  2h  56,75p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  2h  56,14p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  2h  55,17p
  5. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  2h  53,20p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531018    H  2h  51,19p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  2h  50,43p
  8. Csikós István                  V10 HU-10-D-254595    H  2h  47,02p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  2h  46,84p
 10. Pásztor Gábor                  A36 HU 12-09-15587    H  2h  46,76p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Pásztor Gábor                  A36 HU 12-09-15574    T  2h  42,89p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  55,70p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01960    H  2h  53,40p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  2h  52,25p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  2h  50,23p
  5. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  2h  47,05p
  6. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  2h  41,10p
  7. Pásztor Gábor                  A36 HU 12-09-15587    H  2h  35,00p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  8h 160,71p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  8h 150,98p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 138,62p
  4. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  7h 141,99p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 137,38p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  7h 135,40p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 126,22p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 136,04p
  9. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 134,72p
 10. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  6h 133,78p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 139,96p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  7h 109,05p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 130,85p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 130,75p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 123,70p
  6. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  6h 108,83p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 103,52p
  8. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  6h 102,15p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  5h 107,84p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  5h 104,42p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 141,11p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  7h 141,94p
  3. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  7h 141,32p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  7h 110,10p
  5. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 134,59p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  6h 122,18p
  7. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  6h 118,96p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531018    H  6h 117,02p
  9. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31001    H  6h 109,72p
 10. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  6h 107,06p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 129,28p
  2. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  6h 110,76p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 107,30p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  5h 102,05p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  98,47p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  95,70p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  76,37p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  4h  84,05p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762056    T  4h  79,16p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  4h  79,15p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  7h 137,93p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 114,86p
  3. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  6h 107,97p
  4. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  6h  96,52p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  5h 110,67p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  5h 109,86p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  5h 104,36p
  8. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  5h 100,94p
  9. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700974    H  5h  81,55p
 10. Pap István                     A36 HU 11-09-09465    H  5h  79,83p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  6h 105,98p
  2. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602488    T  4h  53,25p
  3. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  3h  71,22p
  4. Pap István                     A36 HU 13-D-604749    T  3h  54,28p
  5. Katona József                  A36 HU 13-09-21695    T  2h  47,48p
  6. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  2h  40,69p
  7. Katona József                  A36 HU 13-09-20255    T  2h  39,13p
  8. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  2h  36,47p
  9. Dobos Sándor                   A36 HU 13-D-602573    T  2h  33,29p
 10. Pap István                     A36 HU 14-D-728445    T  2h  29,30p