Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2015.06.23 16:28:06
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.30 17:10:48
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.30 17:18:55
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.23 16:28:06
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 09 verseny 

Feleresztés helye: Neumarkt
Feleresztés ideje: 2015.06.21 06:30
Időjárás         : Változékony idő, élénk ÉNy-i szél
Kisérő           : Zakar Menyhért
Központi táv     : 645000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 31
Legkisebb pont   : 12,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        10   11    98   20   25   1534,18   1393,05   1366,88
A50 Zsámbok            10   11   107   21   27   1469,14   1338,22   1320,23
V10 Hatvan              8   11   104   21   26   1462,07   1337,13   1313,07
Hatvan I.              28   33   309   62   77   1534,18   1357,37   1338,28
A23 Nagykáta           17   25   233   47   58   1535,30   1361,01   1337,03
A64 Szentmártonkáta    11   16   138   28   35   1509,03   1358,07   1334,20
R38 Jászberény         10   14   116   23   29   1508,95   1326,11   1317,11
Hatvan II.             38   55   487   97  122   1535,30   1351,44   1332,08
Tagszövetségben        66   88   796  159  199   1535,30   1351,44   1335,61

A64 egyesületi díjlista
   1. Tóth Attila                    2.cs. HU 13-D-667066    H 1509,03 m/p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-13-07-37956    H 1501,87 m/p
   3. Babicz János                   2.cs. HU 14-D-763023    H 1475,14 m/p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-13-D-596328    H 1473,25 m/p
   5. Babicz József                  1.cs. HU-12-D-561732    H 1460,73 m/p
   6. Tóth Attila                    2.cs. HU 13-D-656663    T 1450,65 m/p
   7. Babicz János                   1.cs. HU 14-D-764490    T 1447,33 m/p
   8. Tóth Sándor                    1.cs. HU-14-D-762760    H 1444,08 m/p
   9. Papp László                    1.cs. HU-13-D-596387    T 1443,36 m/p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-11-D-396034    T 1436,56 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 645907 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  31,91p    R:  31.   2h  33,10p    T:  65.   1h  20,85p
Összesített E:  11.  17h 314,15p    R:  31.  17h 317,90p    T:  61.  16h 302,44p
Összesített E:  11.  16h 291,41p    R:  32.  16h 305,96p    T:  69.  15h 281,59p
   HU-11-09-10823    H 21 14:14:19  1391,09 m/p  22  19,51   71  20,24  109  20,85
   HU-10-09-03879    H 21 14:34:07  1334,20 m/p  35  12,40  119  12,86    0   0,00

Babicz János                    1.cs. Dt: 646234 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  51,06p    R:  24.   2h  50,47p    T:  37.   2h  51,29p
Összesített E:  12.  18h 295,07p    R:  42.  16h 276,54p    T:  72.  16h 282,27p
Összesített E:  13.  17h 283,64p    R:  44.  15h 266,24p    T:  74.  15h 270,77p
   HU 14-D-764490    T 21 13:56:30  1447,33 m/p   7  27,72   25  27,31   35  27,81
   HU 10-D-294779    H 21 14:10:44  1402,62 m/p  15  23,34   52  23,16   81  23,48

Babicz János                    2.cs. Dt: 646234 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  29,91p    R:  35.   1h  28,39p    T:  54.   1h  28,84p
Összesített E:  26.   2h  40,15p    R: 100.   1h  28,39p    T: 169.   1h  28,84p
Összesített E:  26.   2h  40,15p    R: 100.   1h  28,39p    T: 169.   1h  28,84p
   HU 14-D-763023    H 21 13:48:05  1475,14 m/p   3  29,91   18  28,39   24  28,84

Babicz József                   1.cs. Dt: 646253 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  28,81p    R:  36.   1h  27,93p    T:  57.   1h  28,37p
Összesített E:  18.  11h 200,93p    R:  62.  11h 200,96p    T:  99.  11h 202,56p
Összesített E:  18.  11h 200,93p    R:  62.  11h 200,96p    T:  99.  11h 202,56p
   HU-12-D-561732    H 21 13:52:25  1460,73 m/p   5  28,81   21  27,93   29  28,37

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 646146 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  30,82p    R:  32.   2h  31,88p    T:  51.   2h  31,00p
Összesített E:  16.  14h 223,51p    R:  56.  13h 214,32p    T:  92.  13h 213,13p
Összesített E:  16.  14h 223,51p    R:  56.  13h 214,32p    T:  92.  13h 213,13p
   HU 14-D-762963    T 21 14:25:47  1358,07 m/p  28  16,23   91  17,17  151  16,91
   HU 14-D-762995    T 21 14:31:26  1342,13 m/p  31  14,59  107  14,71  181  14,09

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 646146 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  52,52p    R:  20.   3h  54,72p    T:  33.   3h  54,77p
Összesített E:   5.  26h 452,71p    R:  23.  23h 420,42p    T:  37.  23h 423,67p
Összesített E:   6.  25h 434,89p    R:  23.  22h 401,60p    T:  37.  22h 405,57p
   HU 14-D-763000    T 21 14:13:50  1393,06 m/p  21  20,06   67  20,85  102  21,51
   HU 13-07-37626    T 21 14:21:04  1371,67 m/p  26  17,32   79  19,01  129  18,98
   HU 14-D-762984    T 21 14:31:21  1342,36 m/p  30  15,14  106  14,86  179  14,28

Fejos Károly                    1.cs. Dt: 645855 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  16,78p    R:  42.   1h  18,70p    T:  67.   1h  18,69p
Összesített E:  23.   7h  94,45p    R:  89.   6h  84,70p    T: 145.   6h  86,43p
Összesített E:  23.   7h  94,45p    R:  89.   6h  84,70p    T: 145.   6h  86,43p
   HU 14-D-806211    T 21 14:21:25  1369,99 m/p  27  16,78   81  18,70  132  18,69

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 645676 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  62,36p    R:  15.   3h  63,33p    T:  29.   3h  65,29p
Összesített E:  19.  12h 186,66p    R:  67.  11h 176,85p    T: 108.  11h 179,93p
Összesített E:  19.  12h 186,66p    R:  67.  11h 176,85p    T: 108.  11h 179,93p
   HU-14-D-762746    H 21 14:10:39  1401,66 m/p  16  22,79   56  22,55   86  23,02
   HU-14-D-763053    H 21 14:13:11  1394,00 m/p  19  21,15   65  21,16   97  21,98
   HU-14-D-806235    H 21 14:14:39  1389,60 m/p  24  18,42   75  19,62  115  20,29

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 636516 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  55,44p    R:  21.   2h  54,16p    T:  32.   2h  55,62p
Összesített E:   1.  35h 710,53p    R:   2.  35h 708,24p    T:   5.  34h 700,61p
Összesített E:   1.  33h 655,09p    R:   3.  33h 654,08p    T:   7.  32h 644,99p
   HU-13-D-596328    H 21 13:42:03  1473,25 m/p   4  29,36   19  28,23   25  28,75
   HU-11-D-396034    T 21 13:53:05  1436,56 m/p  10  26,08   34  25,93   45  26,87

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 636516 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  55,43p    R:  22.   2h  53,54p    T:  34.   2h  54,30p
Összesített E:   7.  21h 413,09p    R:  24.  20h 394,97p    T:  40.  20h 396,98p
Összesített E:   7.  20h 392,58p    R:  24.  19h 373,86p    T:  41.  19h 376,34p
   HU-13-07-37956    H 21 13:33:49  1501,87 m/p   2  30,45   11  29,46   14  29,78
   HU-12-07-34151    H 21 14:00:31  1412,86 m/p  12  24,98   46  24,08   70  24,52

Papp László                     1.cs. Dt: 641502 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  50,51p    R:  16.   3h  62,72p    T:  36.   2h  51,57p
Összesített E:   9.  19h 339,18p    R:  30.  19h 336,23p    T:  50.  18h 326,59p
Összesített E:  10.  18h 324,93p    R:  30.  18h 320,15p    T:  56.  17h 311,88p
   HU-13-D-596387    T 21 13:54:27  1443,36 m/p   9  26,62   31  26,39   41  27,24
   HU-11-D-402778    T 21 14:04:48  1410,51 m/p  14  23,89   48  23,78   72  24,33
   HU-12-D-530288    H 21 14:30:58  1333,78 m/p   0   0,00  121  12,55    0   0,00

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 645269 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  90,45p    R:   9.   5h  91,66p    T:  20.   4h  78,53p
Összesített E:   4.  26h 461,72p    R:  21.  24h 440,07p    T:  35.  24h 441,95p
Összesített E:   4.  25h 441,81p    R:  22.  23h 419,98p    T:  36.  23h 421,70p
   HU 12-D-536024    H 21 14:00:03  1433,77 m/p  11  25,53   35  25,77   49  26,49
   HU 08-09-86981    T 21 14:06:59  1412,02 m/p  13  24,44   47  23,93   71  24,42
   HU 12-D-561919    T 21 14:31:22  1340,49 m/p  32  14,04  108  14,55  183  13,90
   HU 13-D-619092    H 21 14:31:44  1339,47 m/p  33  13,49  110  14,24  185  13,72
   HU 12-D-530249    H 21 14:33:15  1335,27 m/p  34  12,95  117  13,17    0   0,00

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 626727 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  97,19p    R:   7.   4h  94,94p    T:  11.   4h  95,53p
Összesített E:   2.  30h 600,41p    R:  11.  29h 576,80p    T:  17.  29h 579,31p
Összesített E:   2.  28h 579,46p    R:  10.  28h 566,80p    T:  16.  28h 569,51p
   HU 13-D-667066    H 21 13:25:19  1509,03 m/p   1  31,00    8  29,92    9  30,25
   HU 13-D-656663    T 21 13:42:02  1450,65 m/p   6  28,26   23  27,62   33  27,99
   HU 13-D-656656    H 21 13:57:55  1399,20 m/p  17  22,25   57  22,39   87  22,92
   HU 13-D-656686    T 21 14:16:52  1342,41 m/p  29  15,68  105  15,01  178  14,37

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 646368 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 106,31p    R:   4.   5h 108,58p    T:   6.   5h 111,69p
Összesített E:   3.  27h 478,57p    R:  20.  26h 460,90p    T:  31.  26h 469,22p
Összesített E:   3.  25h 450,93p    R:  20.  24h 437,34p    T:  32.  24h 445,80p
   HU-14-D-762760    H 21 13:57:36  1444,08 m/p   8  27,17   28  26,85   38  27,52
   HU-13-D-619010    T 21 14:13:10  1395,54 m/p  18  21,70   63  21,47   95  22,17
   HU-11-D-397212    H 21 14:13:46  1393,74 m/p  20  20,61   66  21,01   99  21,79
   HU-12-D-463019    H 21 14:14:45  1390,79 m/p  23  18,96   72  20,09  111  20,67
   HU-11-D-397202    T 21 14:19:58  1375,35 m/p  25  17,87   78  19,16  123  19,54

Tagszövetségi díjlista
   1. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-13-09-19816    H 1535,30 m/p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01960    H 1534,18 m/p
   3. Száraz László                  1.cs. A23 AU-12-308-64      T 1532,30 m/p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-14-D-726905    T 1525,47 m/p
   5. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12-D-562144    H 1523,62 m/p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12-D-505685    H 1522,10 m/p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-14-D-726916    H 1520,40 m/p
   8. Száraz László                  1.cs. A23 HU-12-09-14315    T 1518,18 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-D-667066    H 1509,03 m/p
  10. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21413    H 1508,95 m/p
  11. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1505,25 m/p
  12. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762584    H 1504,10 m/p
  13. Pap István                     1.cs. A36 HU 12-D-504083    H 1502,74 m/p
  14. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-13-07-37956    H 1501,87 m/p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-09-15562    H 1494,84 m/p
  16. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 09-D-235039    H 1494,45 m/p
  17. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603926    H 1488,13 m/p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603911    H 1486,76 m/p
  19. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619402    H 1484,83 m/p
  20. Száraz László                  3.cs. A23 HU-14-D-764934    H 1483,36 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-13-09-19816    H 1535,30 m/p
   2. Száraz László                  1.cs. A23 AU-12-308-64      T 1532,30 m/p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-14-D-726905    T 1525,47 m/p
   4. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12-D-562144    H 1523,62 m/p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12-D-505685    H 1522,10 m/p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-14-D-726916    H 1520,40 m/p
   7. Száraz László                  1.cs. A23 HU-12-09-14315    T 1518,18 m/p
   8. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-D-667066    H 1509,03 m/p
   9. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21413    H 1508,95 m/p
  10. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762584    H 1504,10 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  150,59 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  134,61 p
   3. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  131,89 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  122,88 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  122,30 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  111,69 p
   7. Tóth Lajos                     1.cs. A23    5 h.  105,50 p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  105,40 p
   9. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   96,66 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   95,82 p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   95,53 p
  12. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.   89,43 p
  13. Kevés Károly                   1.cs. V10    4 h.   88,48 p
  14. Csikós István                  1.cs. V10    4 h.   86,33 p
  15. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   85,96 p
  16. Kiss József                    2.cs. V10    4 h.   84,55 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    4 h.   84,26 p
  18. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   82,29 p
  19. László György                  1.cs. A36    4 h.   81,45 p
  20. Szollos Béla                   2.cs. A64    4 h.   78,53 p
  21. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   76,37 p
  22. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   76,08 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   75,15 p
  24. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    3 h.   72,42 p
  25. Száraz László                  3.cs. A23    3 h.   71,78 p
  26. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    4 h.   71,29 p
  27. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   67,83 p
  28. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   65,38 p
  29. Kaló Imre                      1.cs. A64    3 h.   65,29 p
  30. Kalocsai András                2.cs. A23    3 h.   65,20 p
  31. Száraz László                  2.cs. A23    3 h.   63,79 p
  32. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    2 h.   55,62 p
  33. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   54,77 p
  34. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    2 h.   54,30 p
  35. Huszár Péter                   1.cs. A23    2 h.   53,08 p
  36. Papp László                    1.cs. A64    2 h.   51,57 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  149,78 p
   2. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  130,25 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  120,40 p
   4. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  108,58 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  104,74 p
   6. Tóth Lajos                     1.cs. A23    5 h.  104,43 p
   7. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   94,94 p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   94,63 p
   9. Szollos Béla                   2.cs. A64    5 h.   91,66 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tóth Sándor                    1.cs.    5 h.  106,31 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.    4 h.   97,19 p
   3. Szollos Béla                   2.cs.    5 h.   90,45 p
   4. Kaló Imre                      1.cs.    3 h.   62,36 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs.    2 h.   55,44 p
   6. Kovágó Gábor                   2.cs.    2 h.   55,43 p
   7. Fejos Csaba                    2.cs.    3 h.   52,52 p
   8. Babicz János                   1.cs.    2 h.   51,06 p
   9. Papp László                    1.cs.    2 h.   50,51 p
  10. Babicz István                  1.cs.    2 h.   31,91 p
  11. Fejos Csaba                    1.cs.    2 h.   30,82 p
  12. Babicz János                   2.cs.    1 h.   29,91 p
  13. Babicz József                  1.cs.    1 h.   28,81 p
  14. Fejos Károly                   1.cs.    1 h.   16,78 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    7 h.  185,16 p
   2. Száraz László                  1.cs. A23    7 h.  163,83 p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    7 h.  152,08 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  151,33 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    6 h.  135,28 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    6 h.  120,05 p
   7. Tóth Lajos                     1.cs. A23    6 h.  119,03 p
   8. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  111,69 p
   9. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   96,66 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   95,82 p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   95,53 p
  12. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.   89,43 p
  13. Kevés Károly                   1.cs. V10    4 h.   88,48 p
  14. Csikós István                  1.cs. V10    4 h.   86,33 p
  15. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   85,96 p
  16. Kiss József                    2.cs. V10    4 h.   84,55 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    4 h.   84,26 p
  18. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   82,29 p
  19. László György                  1.cs. A36    4 h.   81,45 p
  20. Szollos Béla                   2.cs. A64    4 h.   78,53 p
  21. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   76,37 p
  22. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   76,08 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   75,15 p
  24. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    3 h.   72,42 p
  25. Száraz László                  3.cs. A23    3 h.   71,78 p
  26. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    4 h.   71,29 p
  27. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   67,83 p
  28. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   65,38 p
  29. Kaló Imre                      1.cs. A64    3 h.   65,29 p
  30. Kalocsai András                2.cs. A23    3 h.   65,20 p
  31. Száraz László                  2.cs. A23    3 h.   63,79 p
  32. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    2 h.   55,62 p
  33. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   54,77 p
  34. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    2 h.   54,30 p
  35. Huszár Péter                   1.cs. A23    2 h.   53,08 p
  36. Papp László                    1.cs. A64    2 h.   51,57 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing
  06.21. Neumarkt

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  252,65 p
   2. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   10 h.  235,51 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   10 h.  232,24 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   10 h.  212,27 p
   5. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  208,14 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    8 h.  207,69 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23    8 h.  205,85 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  198,76 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    8 h.  195,85 p
  10. Katona József                  2.cs. A36    8 h.  193,72 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50    8 h.  193,10 p
  12. Pap István                     1.cs. A36    9 h.  192,57 p
  13. Tóth Attila                    2.cs. A64    8 h.  185,62 p
  14. Tóth Sándor                    1.cs. A64    8 h.  168,26 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  167,48 p
  16. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    7 h.  163,25 p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    7 h.  161,21 p
  18. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  160,23 p
  19. Szabó Elek                     1.cs. R38    7 h.  152,69 p
  20. Boda Ákos                      2.cs. A50    7 h.  150,02 p
  21. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  144,64 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50    7 h.  144,51 p
  23. Szollos Béla                   2.cs. A64    7 h.  140,14 p
  24. Tóth Lajos                     1.cs. A23    7 h.  139,02 p
  25. Papp László                    1.cs. A64    6 h.  138,27 p
  26. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    6 h.  135,00 p
  27. Nagy János                     1.cs. A23    7 h.  133,54 p
  28. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  133,40 p
  29. Csikós István                  1.cs. V10    6 h.  128,29 p
  30. Fejos Csaba                    2.cs. A64    7 h.  126,93 p
  31. Kalocsai András                2.cs. A23    6 h.  126,13 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  114,21 p
  33. László György                  1.cs. A36    6 h.  109,70 p
  34. Kiss József                    2.cs. V10    5 h.  104,89 p
  35. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.  102,02 p
  36. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.  100,38 p
  37. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    6 h.   98,55 p
  38. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    4 h.   95,54 p
  39. Benke István                   1.cs. R38    5 h.   94,65 p
  40. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    5 h.   94,45 p
  41. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   92,31 p
  42. Babicz János                   1.cs. A64    4 h.   86,40 p
  43. Babicz István                  1.cs. A64    4 h.   84,05 p
  44. Gavaldik József                2.cs. A23    4 h.   81,74 p

Hatvan II. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   10 h.  233,10 p
   2. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  217,84 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    8 h.  208,74 p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  199,39 p
   5. Tóth Attila                    2.cs. A64    8 h.  187,15 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  169,03 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs. A64    8 h.  167,16 p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  162,30 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    7 h.  162,13 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    7 h.  161,99 p
  11. Szollos Béla                   2.cs. A64    8 h.  155,25 p

A64 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tóth Attila                    2.cs.    8 h.  190,70 p
   2. Tóth Sándor                    1.cs.    8 h.  163,60 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs.    7 h.  163,10 p
   4. Szollos Béla                   2.cs.    8 h.  152,83 p
   5. Papp László                    1.cs.    6 h.  139,77 p
   6. Fejos Csaba                    2.cs.    7 h.  124,81 p
   7. Babicz István                  1.cs.    5 h.   98,12 p
   8. Babicz János                   1.cs.    4 h.   85,29 p
   9. Kaló Imre                      1.cs.    4 h.   76,08 p
  10. Kovágó Gábor                   2.cs.    3 h.   75,94 p
  11. Tóth Attila                    1.cs.    3 h.   71,30 p
  12. Babicz József                  1.cs.    3 h.   66,02 p
  13. Tóth Sándor                    2.cs.    3 h.   52,62 p
  14. Fejos Csaba                    1.cs.    3 h.   45,39 p
  15. Babicz János                   2.cs.    1 h.   29,91 p
  16. Szollos Béla                   1.cs.    1 h.   25,60 p
  17. Fejos Károly                   1.cs.    1 h.   16,78 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   39 h.  805,17 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   37 h.  751,92 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   36 h.  741,50 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   36 h.  715,42 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   34 h.  700,61 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   34 h.  690,08 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   33 h.  684,93 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   36 h.  683,95 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   35 h.  676,86 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23   35 h.  666,34 p
  11. Katona József                  2.cs. A36   32 h.  659,83 p
  12. Tomori László                  1.cs. A23   32 h.  659,53 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23   32 h.  640,54 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   31 h.  611,27 p
  15. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  16. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   30 h.  596,23 p
  17. Tóth Attila                    2.cs. A64   29 h.  579,31 p
  18. Boda Ákos                      1.cs. A50   31 h.  560,47 p
  19. Mészáros László                1.cs. A36   29 h.  556,71 p
  20. Huszár Péter                   1.cs. A23   30 h.  554,85 p
  21. Szabó Elek                     1.cs. R38   31 h.  553,84 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   30 h.  544,97 p
  23. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   29 h.  544,32 p
  24. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  530,55 p
  25. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   27 h.  528,83 p
  26. Molnár Pál                     1.cs. A23   29 h.  526,51 p
  27. Kiss József                    1.cs. V10   28 h.  506,88 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  503,85 p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50   26 h.  490,73 p
  30. Boda Ákos                      2.cs. A50   27 h.  487,85 p
  31. Tóth Sándor                    1.cs. A64   26 h.  469,22 p
  32. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   26 h.  469,17 p
  33. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  455,05 p
  34. Kevés Károly                   1.cs. V10   26 h.  445,16 p
  35. Szollos Béla                   2.cs. A64   24 h.  441,95 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   24 h.  434,12 p
  37. Fejos Csaba                    2.cs. A64   23 h.  423,67 p
  38. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   23 h.  404,86 p
  39. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  397,31 p
  40. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   20 h.  396,98 p
  41. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   22 h.  380,06 p
  42. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   20 h.  377,51 p
  43. Tóth Attila                    1.cs. A64   20 h.  372,04 p
  44. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  45. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   21 h.  358,86 p
  46. Ács Ferenc                     1.cs. A50   23 h.  356,06 p
  47. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   22 h.  347,60 p
  48. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  49. Pap István                     2.cs. A36   18 h.  330,82 p
  50. Papp László                    1.cs. A64   18 h.  326,59 p
  51. Japport Zoltán                 3.cs. A50   19 h.  324,49 p
  52. Molnár Pál                     2.cs. A23   19 h.  322,69 p
  53. Csikós István                  1.cs. V10   17 h.  320,29 p
  54. Kovács József                  1.cs. A50   17 h.  318,02 p
  55. Palkó László                   1.cs. A23   18 h.  316,33 p
  56. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   16 h.  315,93 p
  57. Japport Zoltán                 4.cs. A50   19 h.  308,69 p
  58. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   18 h.  308,54 p
  59. Nagy János                     2.cs. A23   17 h.  308,14 p
  60. Demeter Attila                 1.cs. R38   19 h.  307,05 p
  61. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  62. László György                  1.cs. A36   17 h.  298,38 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   18 h.  297,23 p
  64. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  295,97 p
  65. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  294,65 p
  66. Palkó László                   2.cs. A23   16 h.  292,58 p
  67. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  289,52 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23   18 h.  288,24 p
  69. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   16 h.  285,56 p
  70. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  284,04 p
  71. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  72. Babicz János                   1.cs. A64   16 h.  282,27 p
  73. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  278,94 p
  74. Huszár Péter                   2.cs. A23   16 h.  272,36 p
  75. Lengyel János                  1.cs. A23   16 h.  267,94 p
  76. Balázs Sándor                  1.cs. R38   15 h.  265,06 p
  77. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  78. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  79. Szollos Béla                   4.cs. A64   16 h.  262,55 p
  80. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p
  81. Tóth Lajos                     1.cs. A23   15 h.  254,83 p
  82. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  254,36 p
  83. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  253,88 p
  84. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  252,62 p
  85. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  252,28 p
  86. Mészáros László                2.cs. A36   15 h.  251,79 p
  87. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  251,49 p
  88. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   15 h.  249,48 p
  89. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  242,50 p
  90. Benke István                   1.cs. R38   15 h.  226,42 p
  91. Boda Ákos                      5.cs. A50   14 h.  218,51 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   38 h.  758,84 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   35 h.  708,24 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   33 h.  683,65 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   36 h.  677,39 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   33 h.  668,01 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   35 h.  663,29 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23   33 h.  645,20 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   31 h.  607,35 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   29 h.  589,56 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   30 h.  581,94 p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64   29 h.  576,80 p
  12. Szabó Elek                     1.cs. R38   31 h.  551,59 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   30 h.  546,05 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   29 h.  540,17 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   28 h.  540,16 p
  16. Molnár Pál                     1.cs. A23   28 h.  511,58 p
  17. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  504,40 p
  18. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   29 h.  502,74 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23   25 h.  464,26 p
  20. Tóth Sándor                    1.cs. A64   26 h.  460,90 p
  21. Szollos Béla                   2.cs. A64   24 h.  440,07 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   35 h.  710,53 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   30 h.  600,41 p
   3. Tóth Sándor                    1.cs.   27 h.  478,57 p
   4. Szollos Béla                   2.cs.   26 h.  461,72 p
   5. Fejos Csaba                    2.cs.   26 h.  452,71 p
   6. Kovágó Gábor                   4.cs.   24 h.  438,20 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs.   21 h.  413,09 p
   8. Tóth Attila                    1.cs.   21 h.  377,91 p
   9. Papp László                    1.cs.   19 h.  339,18 p
  10. Kovágó Gábor                   3.cs.   17 h.  329,51 p
  11. Babicz István                  1.cs.   17 h.  314,15 p
  12. Babicz János                   1.cs.   18 h.  295,07 p
  13. Szollos Béla                   3.cs.   17 h.  290,47 p
  14. Tóth Attila                    3.cs.   16 h.  272,79 p
  15. Szollos Béla                   4.cs.   16 h.  268,23 p
  16. Fejos Csaba                    1.cs.   14 h.  223,51 p
  17. Szollos Béla                   1.cs.   14 h.  215,65 p
  18. Babicz József                  1.cs.   11 h.  200,93 p
  19. Kaló Imre                      1.cs.   12 h.  186,66 p
  20. Tóth Sándor                    2.cs.   12 h.  183,28 p
  21. Fejos Csaba                    3.cs.   10 h.  174,82 p
  22. Kovágó Gábor                   5.cs.    7 h.  125,71 p
  23. Fejos Károly                   1.cs.    7 h.   94,45 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    5 h.   82,03 p
  25. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  26. Babicz János                   2.cs.    2 h.   40,15 p
  27. Cseri József                   1.cs.    1 h.   13,72 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   34 h.  733,53 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   34 h.  697,26 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   33 h.  684,43 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   34 h.  677,39 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   32 h.  659,53 p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   33 h.  645,47 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   32 h.  644,99 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   34 h.  643,58 p
   9. Nagy János                     1.cs. A23   33 h.  637,88 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   30 h.  637,34 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36   31 h.  625,06 p
  12. Katona József                  2.cs. A36   30 h.  622,75 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   31 h.  611,27 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23   29 h.  603,96 p
  15. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   30 h.  596,23 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   28 h.  569,51 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   29 h.  550,67 p
  18. Mészáros László                1.cs. A36   28 h.  543,07 p
  19. Boda Ákos                      1.cs. A50   29 h.  537,69 p
  20. Huszár Péter                   1.cs. A23   28 h.  531,27 p
  21. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  530,55 p
  22. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   28 h.  526,67 p
  23. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   26 h.  510,83 p
  24. Molnár Pál                     1.cs. A23   28 h.  508,67 p
  25. Szabó Elek                     1.cs. R38   28 h.  507,95 p
  26. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  503,85 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   27 h.  503,75 p
  28. Japport Zoltán                 2.cs. A50   26 h.  490,73 p
  29. Kiss József                    1.cs. V10   27 h.  485,22 p
  30. Boda Ákos                      2.cs. A50   26 h.  472,00 p
  31. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   25 h.  453,88 p
  32. Tóth Sándor                    1.cs. A64   24 h.  445,80 p
  33. Kevés Károly                   1.cs. V10   26 h.  445,16 p
  34. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  438,09 p
  35. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   24 h.  434,12 p
  36. Szollos Béla                   2.cs. A64   23 h.  421,70 p
  37. Fejos Csaba                    2.cs. A64   22 h.  405,57 p
  38. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   23 h.  404,86 p
  39. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  397,31 p
  40. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   22 h.  380,06 p
  41. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   19 h.  376,34 p
  42. Tóth Attila                    1.cs. A64   20 h.  372,04 p
  43. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   19 h.  365,36 p
  44. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  45. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   21 h.  358,86 p
  46. Ács Ferenc                     1.cs. A50   22 h.  344,62 p
  47. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   21 h.  335,78 p
  49. Pap István                     2.cs. A36   18 h.  330,82 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50   19 h.  324,49 p
  51. Molnár Pál                     2.cs. A23   19 h.  322,69 p
  52. Csikós István                  1.cs. V10   17 h.  320,29 p
  53. Kovács József                  1.cs. A50   17 h.  318,02 p
  54. Palkó László                   1.cs. A23   18 h.  316,33 p
  55. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   16 h.  315,93 p
  56. Papp László                    1.cs. A64   17 h.  311,88 p
  57. Japport Zoltán                 4.cs. A50   19 h.  308,69 p
  58. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   18 h.  308,54 p
  59. Nagy János                     2.cs. A23   17 h.  308,14 p
  60. Demeter Attila                 1.cs. R38   19 h.  307,05 p
  61. László György                  1.cs. A36   17 h.  298,38 p
  62. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   18 h.  297,23 p
  63. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  295,97 p
  64. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  294,65 p
  65. Palkó László                   2.cs. A23   16 h.  292,58 p
  66. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  289,52 p
  67. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  284,04 p
  68. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  69. Babicz István                  1.cs. A64   15 h.  281,59 p
  70. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  278,94 p
  71. Gavaldik József                1.cs. A23   17 h.  275,65 p
  72. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   15 h.  273,03 p
  73. Huszár Péter                   2.cs. A23   16 h.  272,36 p
  74. Babicz János                   1.cs. A64   15 h.  270,77 p
  75. Lengyel János                  1.cs. A23   16 h.  267,94 p
  76. Balázs Sándor                  1.cs. R38   15 h.  265,06 p
  77. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  78. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  79. Szollos Béla                   4.cs. A64   16 h.  262,55 p
  80. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p
  81. Tóth Lajos                     1.cs. A23   15 h.  254,83 p
  82. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  254,36 p
  83. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  253,88 p
  84. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  252,62 p
  85. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  252,28 p
  86. Mészáros László                2.cs. A36   15 h.  251,79 p
  87. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  251,49 p
  88. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   15 h.  249,48 p
  89. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  242,50 p
  90. Benke István                   1.cs. R38   15 h.  226,42 p
  91. Boda Ákos                      5.cs. A50   14 h.  218,51 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   34 h.  691,19 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23   33 h.  668,01 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   33 h.  654,08 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   30 h.  637,57 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   34 h.  635,66 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   33 h.  633,72 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23   30 h.  612,51 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   31 h.  607,35 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   29 h.  589,56 p
  10. Tóth Attila                    2.cs. A64   28 h.  566,80 p
  11. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   28 h.  532,29 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   27 h.  521,55 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23   27 h.  514,28 p
  14. Szabó Elek                     1.cs. R38   28 h.  509,40 p
  15. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  504,40 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   27 h.  504,04 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  492,89 p
  18. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   26 h.  464,33 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  446,42 p
  20. Tóth Sándor                    1.cs. A64   24 h.  437,34 p
  21. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   23 h.  421,99 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   33 h.  655,09 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   28 h.  579,46 p
   3. Tóth Sándor                    1.cs.   25 h.  450,93 p
   4. Szollos Béla                   2.cs.   25 h.  441,81 p
   5. Kovágó Gábor                   4.cs.   24 h.  438,20 p
   6. Fejos Csaba                    2.cs.   25 h.  434,89 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs.   20 h.  392,58 p
   8. Tóth Attila                    1.cs.   21 h.  377,91 p
   9. Kovágó Gábor                   3.cs.   17 h.  329,51 p
  10. Papp László                    1.cs.   18 h.  324,93 p
  11. Babicz István                  1.cs.   16 h.  291,41 p
  12. Szollos Béla                   3.cs.   17 h.  290,47 p
  13. Babicz János                   1.cs.   17 h.  283,64 p
  14. Tóth Attila                    3.cs.   16 h.  272,79 p
  15. Szollos Béla                   4.cs.   16 h.  268,23 p
  16. Fejos Csaba                    1.cs.   14 h.  223,51 p
  17. Szollos Béla                   1.cs.   14 h.  215,65 p
  18. Babicz József                  1.cs.   11 h.  200,93 p
  19. Kaló Imre                      1.cs.   12 h.  186,66 p
  20. Tóth Sándor                    2.cs.   12 h.  183,28 p
  21. Fejos Csaba                    3.cs.   10 h.  174,82 p
  22. Kovágó Gábor                   5.cs.    7 h.  125,71 p
  23. Fejos Károly                   1.cs.    7 h.   94,45 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    5 h.   82,03 p
  25. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  26. Babicz János                   2.cs.    2 h.   40,15 p
  27. Cseri József                   1.cs.    1 h.   13,72 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  58,06p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  2h  57,72p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01960    H  2h  56,97p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  2h  55,22p
  5. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  2h  55,15p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-536024    H  2h  54,28p
  7. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  2h  52,92p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-667066    H  2h  51,04p
  9. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  2h  50,06p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531018    H  2h  49,97p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  2h  51,05p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  2h  48,75p
  3. Papp László                    A64 HU-13-D-596387    T  2h  48,71p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-O-25609     T  2h  46,78p
  5. Pásztor Gábor                  A36 HU 12-09-15574    T  2h  43,61p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  2h  43,44p
  7. Babicz János                   A64 HU 14-D-764490    T  2h  43,03p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  2h  41,91p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  2h  40,13p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602264    T  2h  39,45p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  2h  57,89p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-536024    H  2h  53,64p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-667066    H  2h  51,28p
  4. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  2h  49,76p
  5. Grizner Sándor                 R38 HU-06-07-90414    H  2h  49,59p
  6. Csákó Csaba Gyula              A23 HU-14-D-728881    H  2h  47,76p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  2h  47,14p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14664    H  2h  46,82p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  2h  46,09p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656656    H  2h  45,63p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  2h  51,32p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  2h  48,67p
  3. Papp László                    A64 HU-13-D-596387    T  2h  48,51p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-O-25609     T  2h  46,90p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  2h  43,73p
  6. Babicz János                   A64 HU 14-D-764490    T  2h  43,54p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  2h  42,15p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  2h  40,53p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656686    T  2h  40,00p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602264    T  2h  39,72p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-536024    H  2h  53,26p
  2. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-667066    H  2h  51,94p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  2h  46,90p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656656    H  2h  46,16p
  5. Kaló Imre                      A64 HU-14-D-762746    H  2h  36,51p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-530249    H  2h  24,97p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  2h  50,04p
  2. Papp László                    A64 HU-13-D-596387    T  2h  48,41p
  3. Babicz János                   A64 HU 14-D-764490    T  2h  43,14p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656686    T  2h  41,71p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  2h  40,93p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  2h  38,53p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 14-D-763000    T  2h  34,63p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  8h 160,71p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  8h 150,98p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 138,62p
  4. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  7h 141,99p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 137,38p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  7h 135,40p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 126,22p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 136,04p
  9. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 134,72p
 10. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  6h 133,78p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 139,96p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  7h 109,05p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 130,85p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 130,75p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 123,70p
  6. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  6h 108,83p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 103,52p
  8. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  6h 102,15p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  5h 107,84p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  5h 104,42p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  8h 160,56p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 137,24p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 124,31p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 135,39p
  5. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  6h 133,95p
  6. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  6h 130,46p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  6h 124,27p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  6h 123,13p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 117,01p
 10. Huszár Péter                   A23 HU-12-O-12114     H  6h 116,01p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 137,72p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 131,64p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 123,78p
  4. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  99,69p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  5h 107,55p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  5h 104,64p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  5h 102,77p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  5h  98,91p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  5h  96,34p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601925    T  5h  95,55p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  6h 120,83p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  5h 108,41p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  5h 103,47p
  4. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-536024    H  5h 102,88p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  5h  99,70p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  5h  97,78p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  5h  91,53p
  8. Papp László                    A64 HU-11-D-402768    H  5h  85,71p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37956    H  4h  85,88p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-667066    H  4h  85,04p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 131,90p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  6h 113,96p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  6h 113,28p
  4. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  5h 108,73p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  5h 101,15p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  5h  94,68p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  5h  87,85p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  5h  80,61p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  4h  84,74p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  4h  83,54p