Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A23 Nagykáta
Első adat felvétele: 2015.06.23 18:33:10
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.25 16:01:11
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.28 16:47:03
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.23 18:33:10
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 08 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár III.
Feleresztés ideje: 2015.06.20 05:40
Időjárás         : Derült idő, enyhe ÉNy-i légmozgás,
Kisérő           : Zakar Menyhért
Központi táv     : 185000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 20
Legkisebb pont   : 8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        10   15   109   22   27   1548,38   1499,80   1484,62
A50 Zsámbok            11   21   169   34   42   1583,79   1505,23   1483,78
V10 Hatvan              4    4    36    7    9   1461,38   1272,70   1263,99
Hatvan I.              25   40   314   63   79   1583,79   1494,43   1467,34
A23 Nagykáta           15   30   247   49   62   1597,89   1522,00   1514,95
A64 Szentmártonkáta     4    7    59   12   15   1602,42   1514,81   1510,25
R38 Jászberény          8   12    96   19   24   1579,29   1535,86   1527,31
Hatvan II.             27   49   402   80  101   1602,42   1525,32   1515,76
Tagszövetségben        52   89   716  143  179   1602,42   1514,36   1503,23

A23 egyesületi díjlista
   1. Palkó László                   2.cs. HU-14-09-24658    T 1597,89 m/p
   2. Palkó László                   1.cs. HU-14-09-24656    H 1591,67 m/p
   3. Palkó László                   0.cs. HU-14-07-40833    H 1591,44 m/p
   4. Tomori László                  1.cs. HU-13-D-601962    T 1588,42 m/p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. HU-14-D-707649    H 1580,29 m/p
   6. Tomori László                  2.cs. RO-11-0365766     T 1570,04 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. HU-13-D-601909    H 1569,18 m/p
   8. Palkó László                   1.cs. HU-14-09-24669    H 1566,18 m/p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. HU-14-D-827898    H 1562,56 m/p
  10. Tomori László                  3.cs. HU-14-D-727221    H 1562,29 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajtek Tibor                    1.cs. Dt: 215298 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  16.   2h  22,29p    R:  26.   2h  20,20p    T:  35.   2h  25,30p
Összesített E:   4.  23h 414,38p    R:   6.  23h 418,17p    T:   9.  23h 426,56p
   HU-13-D-603906    H 20 08:01:13  1524,59 m/p  44  11,54   81  10,40  107  12,85
   HU-13-O-19524     T 20 08:01:21  1523,16 m/p  48  10,75   86   9,80  113  12,45

Bajtek Tibor                    2.cs. Dt: 215298 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  18.   1h  11,34p    R:  31.   1h  10,28p    T:  44.   1h  12,79p
Összesített E:   5.  21h 392,26p    R:   9.  21h 401,74p    T:  13.  21h 405,68p
   HU-14-D-726910    T 20 08:01:13  1524,59 m/p  45  11,34   82  10,28  108  12,79

Bajtek Tibor                    3.cs. Dt: 215298 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   2h  28,00p    R:  22.   2h  25,84p    T:  31.   2h  29,69p
Összesített E:   9.  23h 364,77p    R:  13.  23h 379,02p    T:  16.  23h 389,59p
   HU-14-D-726909    T 20 07:57:53  1561,45 m/p  11  18,03   26  17,00   28  18,18
   HU-14-D-726912    T 20 08:01:44  1519,04 m/p  52   9,97   94   8,84  127  11,51

Fejos Zsolt                     1.cs. Dt: 192664 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  53,71p    R:   2.   3h  52,56p    T:   2.   3h  55,28p
Összesített E:  12.  18h 339,34p    R:  19.  18h 343,70p    T:  32.  18h 351,42p
   HU-14-D-707649    H 20 07:41:55  1580,29 m/p   5  19,21    6  19,40    8  19,53
   HU-14-D-827898    H 20 07:43:18  1562,56 m/p   9  18,43   23  17,36   25  18,38
   HU-14-O-25710     T 20 07:44:06  1552,49 m/p  21  16,07   36  15,80   40  17,37

Huszár Péter                    1.cs. Dt: 189928 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   2h  33,12p    R:  20.   2h  32,08p    T:  22.   3h  44,55p
Összesített E:   8.  21h 366,03p    R:  11.  22h 385,98p    T:  14.  23h 403,96p
   HU-14-D-727331    T 20 07:41:54  1558,06 m/p  13  17,64   28  16,76   30  18,04
   HU-14-D-727334    T 20 07:42:32  1550,01 m/p  24  15,48   40  15,32   45  17,03
   HU-14-09-24748    T 20 07:45:48  1509,76 m/p   0   0,00    0   0,00  157   9,48
   HU-14-D-727339    H 20 07:46:03  1506,77 m/p   0   0,00    0   0,00  164   9,01
   HU-14-D-727318    H 20 07:46:07  1505,97 m/p   0   0,00    0   0,00  170   8,61

Jánosi Pál                      1.cs. Dt: 188804 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   2h  25,84p    R:  23.   2h  24,40p    T:  32.   2h  28,87p
Összesített E:   7.  21h 379,02p    R:  10.  22h 394,64p    T:  15.  22h 403,80p
   HU-14-D-727114    H 20 07:41:59  1547,79 m/p  25  15,28   42  15,08   49  16,76
   HU-14-D-711869    H 20 07:44:03  1522,00 m/p  49  10,56   90   9,32  118  12,11

Molnár Pál                      1.cs. Dt: 189757 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  15.   2h  23,47p    R:  25.   2h  22,60p    T:  34.   2h  27,19p
Összesített E:  11.  21h 347,43p    R:  15.  21h 359,88p    T:  26.  21h 368,31p
   HU-14-D-727388    T 20 07:43:15  1539,61 m/p  35  13,31   54  13,64   66  15,62
   HU-14-D-727355    T 20 07:44:54  1519,27 m/p  51  10,16   93   8,96  126  11,57

Molnár Pál                      2.cs. Dt: 189757 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  45,84p    R:   8.   3h  45,24p    T:  10.   3h  49,82p
Összesített E:  15.  19h 326,02p    R:  21.  19h 333,57p    T:  29.  21h 364,02p
   HU-14-D-727384    H 20 07:41:58  1555,81 m/p  17  16,85   32  16,28   36  17,64
   HU-14-O-25728     H 20 07:43:04  1541,90 m/p  28  14,69   46  14,60   58  16,16
   HU-14-D-727379    H 20 07:43:08  1541,07 m/p  30  14,30   48  14,36   60  16,02
   HU-14-D-727400    H 20 07:46:02  1505,61 m/p   0   0,00    0   0,00  172   8,47

Nagy János                      1.cs. Dt: 189674 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   3h  44,26p    R:   9.   3h  44,28p    T:  11.   3h  49,29p
Összesített E:   3.  24h 436,70p    R:   4.  24h 450,33p    T:   6.  24h 458,73p
   HU-11-09-07802    H 20 07:42:09  1552,80 m/p  20  16,26   35  15,92   39  17,44
   HU-14-D-806195    H 20 07:43:07  1540,60 m/p  31  14,10   49  14,24   61  15,96
   HU-14-09-24570    H 20 07:43:09  1540,19 m/p  32  13,90   50  14,12   62  15,89
   HU-14-D-727997    H 20 07:44:45  1520,43 m/p  50  10,36   92   9,08  123  11,78
   HU-12-D-502325    H 20 07:45:08  1515,78 m/p  58   8,79  100   8,12  136  10,90

Nagy János                      2.cs. Dt: 189674 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   3h  37,58p    R:  19.   3h  35,88p    T:  25.   3h  42,13p
Összesített E:  20.  15h 250,81p    R:  28.  18h 289,29p    T:  40.  18h 301,57p
   HU-11-09-07808    H 20 07:43:10  1539,98 m/p  34  13,51   52  13,88   64  15,75
   HU-13-09-19906    T 20 07:44:06  1528,40 m/p  40  12,33   72  11,48   98  13,46
   HU-14-D-806192    H 20 07:44:21  1525,32 m/p  43  11,74   80  10,52  106  12,92
   HU-14-09-24578    H 20 07:45:15  1514,36 m/p   0   0,00    0   0,00  143  10,43
   HU-13-09-19910    T 20 07:45:17  1513,96 m/p   0   0,00    0   0,00  145  10,29
   HU-13-09-19942    T 20 07:45:41  1509,14 m/p   0   0,00    0   0,00  160   9,28
   HU-14-09-24586    H 20 07:45:42  1508,94 m/p   0   0,00    0   0,00  161   9,21

Palkó László                    0.cs. Dt: 190708 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-07-40833    H 20 07:39:50  1591,44 m/p   3  19,61    4  19,64    4  19,80
   HU-14-07-40810    H 20 07:44:03  1537,35 m/p  36  13,11   60  12,92   76  14,94

Palkó László                    1.cs. Dt: 190708 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  54,29p    R:   1.   3h  53,16p    T:   1.   3h  55,76p
Összesített E:  10.  19h 349,01p    R:  17.  19h 351,62p    T:  25.  20h 368,42p
   HU-14-09-24656    H 20 07:39:49  1591,67 m/p   2  19,80    3  19,76    3  19,87
   HU-14-09-24669    H 20 07:41:46  1566,18 m/p   8  18,62   19  17,84   21  18,65
   HU-14-20-71142    H 20 07:42:55  1551,52 m/p  22  15,87   38  15,56   42  17,24
   HU-14-07-40828    H 20 07:43:02  1550,05 m/p  23  15,67   39  15,44   44  17,10
   HU-14-20-71143    H 20 07:43:39  1542,32 m/p  26  15,08   44  14,84   56  16,29
   HU-14-09-24662    H 20 07:43:41  1541,91 m/p  27  14,89   45  14,72   57  16,22
   HU-14-09-24668    T 20 07:44:07  1536,52 m/p  38  12,72   63  12,56   79  14,74
   HU-14-09-24661    H 20 07:45:37  1518,17 m/p  53   9,77   95   8,72  129  11,37
   HU-14-07-40835    T 20 07:46:24  1508,77 m/p   0   0,00    0   0,00  163   9,08

Palkó László                    2.cs. Dt: 190708 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   2h  29,38p    R:  21.   2h  28,36p    T:  26.   3h  39,37p
Összesített E:  18.  16h 283,99p    R:  26.  18h 307,17p    T:  36.  20h 330,89p
   HU-14-09-24658    T 20 07:39:21  1597,89 m/p   1  20,00    2  19,88    2  19,93
   HU-14-09-24672    H 20 07:45:43  1516,97 m/p  55   9,38   97   8,48  131  11,24
   HU-14-07-40820    H 20 07:46:45  1504,60 m/p   0   0,00    0   0,00  176   8,20

Száraz László                   0.cs. Dt: 186113 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-D-727840    T 20 07:39:34  1556,56 m/p  15  17,25   30  16,52   33  17,84
   HU-14-D-727846    T 20 07:39:37  1555,91 m/p  16  17,05   31  16,40   35  17,71

Száraz László                   1.cs. Dt: 186113 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  46,23p    R:  10.   3h  44,16p    T:  12.   3h  48,94p
Összesített E:  14.  20h 337,61p    R:  16.  21h 353,49p    T:  28.  21h 364,26p
   HU-14-D-727865    T 20 07:39:30  1557,43 m/p  14  17,44   29  16,64   31  17,98
   HU-14-D-764930    H 20 07:39:40  1555,26 m/p  18  16,66   33  16,16   37  17,57
   HU-14-D-764938    H 20 07:41:48  1528,02 m/p  41  12,13   73  11,36   99  13,39

Szöllosi Gábor                  1.cs. Dt: 189453 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  19.   1h   9,57p    R:  33.   1h   8,60p    T:  46.   1h  11,30p
Összesített E:  13.  19h 337,85p    R:  18.  19h 345,65p    T:  31.  19h 352,43p
   HU-10-09-01080    T 20 07:44:53  1517,04 m/p  54   9,57   96   8,60  130  11,30

Szöllosi Gábor                  2.cs. Dt: 189453 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  17.   2h  20,91p    R:  29.   1h  11,84p    T:  36.   2h  24,69p
Összesített E:   6.  21h 390,47p    R:  12.  20h 385,86p    T:  12.  22h 409,33p
   HU-11-09-07882    T 20 07:43:29  1534,24 m/p  39  12,52   69  11,84   91  13,93
   HU-13-09-19987    H 20 07:45:00  1515,62 m/p  60   8,39    0   0,00  138  10,76

Szöllosi Gábor                  3.cs. Dt: 189453 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   2h  24,65p    R:  24.   2h  24,04p    T:  33.   2h  28,47p
Összesített E:  23.  13h 194,90p    R:  37.  15h 226,88p    T:  62.  15h 239,24p
   HU-14-09-25018    T 20 07:43:01  1540,06 m/p  33  13,70   51  14,00   63  15,82
   HU-14-09-25005    T 20 07:44:18  1524,16 m/p  47  10,95   84  10,04  110  12,65

Tomori László                   1.cs. Dt: 189975 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  52,72p    R:   3.   3h  51,96p    T:   4.   3h  54,54p
Összesített E:   1.  24h 486,95p    R:   1.  24h 491,87p    T:   1.  24h 495,81p
   HU-13-D-601962    T 20 07:39:36  1588,42 m/p   4  19,41    5  19,52    5  19,73
   HU-13-D-601909    H 20 07:41:04  1569,18 m/p   7  18,82   18  17,96   20  18,72
   HU-13-D-601911    T 20 07:43:13  1541,80 m/p  29  14,49   47  14,48   59  16,09
   HU-12-D-502211    H 20 07:45:19  1515,96 m/p  56   9,18   98   8,36  133  11,10
   HU-14-O-26317     T 20 07:45:24  1514,95 m/p  62   8,00    0   0,00  140  10,63

Tomori László                   2.cs. Dt: 189975 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  48,40p    R:   7.   3h  46,92p    T:   9.   3h  51,17p
Összesített E:   2.  24h 456,48p    R:   2.  24h 460,79p    T:   3.  24h 468,12p
   RO-11-0365766     T 20 07:41:00  1570,04 m/p   6  19,02   16  18,20   18  18,85
   HU-14-D-727219    H 20 07:42:19  1553,14 m/p  19  16,46   34  16,04   38  17,51
   HU-11-D-402629    T 20 07:43:37  1536,81 m/p  37  12,92   62  12,68   78  14,81
   HU-13-D-601924    H 20 07:44:26  1526,72 m/p  42  11,93   77  10,88  103  13,12
   HU-14-D-727206    H 20 07:44:37  1524,48 m/p  46  11,15   83  10,16  109  12,72
   HU-14-17-69457    T 20 07:45:20  1515,76 m/p  59   8,59  101   8,00  137  10,83
   HU-13-D-601936    H 20 07:46:05  1506,74 m/p   0   0,00    0   0,00  165   8,94

Tomori László                   3.cs. Dt: 189975 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  45,05p    R:  13.   3h  42,36p    T:  17.   3h  47,45p
Összesített E:  19.  16h 263,70p    R:  29.  18h 285,76p    T:  42.  18h 295,14p
   HU-14-D-727221    H 20 07:41:36  1562,29 m/p  10  18,23   24  17,24   26  18,31
   HU-14-17-72755    H 20 07:41:42  1561,01 m/p  12  17,84   27  16,88   29  18,11
   HU-14-D-727217    T 20 07:45:19  1515,96 m/p  57   8,98   99   8,24  134  11,03
   HU-14-D-727223    T 20 07:45:21  1515,56 m/p  61   8,20    0   0,00  139  10,70
   HU-13-D-601937    T 20 07:46:07  1506,34 m/p   0   0,00    0   0,00  168   8,74

Tóth Lajos                      1.cs. Dt: 189285 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  48.   1h  10,49p
Összesített E:  40.   6h  84,08p    R:  74.   9h 125,28p    T: 117.   9h 131,50p
   HU-13-D-601883    T 20 07:44:58  1514,68 m/p   0   0,00    0   0,00  142  10,49

Tagszövetségi díjlista
   1. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800511    T 1602,42 m/p
   2. Palkó László                   2.cs. A23 HU-14-09-24658    T 1597,89 m/p
   3. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24656    H 1591,67 m/p
   4. Palkó László                   0.cs. A23 HU-14-07-40833    H 1591,44 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1588,42 m/p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1583,79 m/p
   7. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762034    H 1582,96 m/p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-D-707649    H 1580,29 m/p
   9. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-14-07-40861    H 1579,29 m/p
  10. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21432    H 1578,46 m/p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800537    H 1577,15 m/p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 SK-13-850-01905   H 1573,94 m/p
  13. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762515    H 1573,78 m/p
  14. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762581    H 1573,78 m/p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-14-D-762166    H 1571,71 m/p
  16. Varga László                   1.cs. R38 HU-14-07-41216    H 1571,39 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-14-D-762190    H 1570,32 m/p
  18. Tomori László                  2.cs. A23 RO-11-0365766     T 1570,04 m/p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-13-07-37975    H 1569,85 m/p
  20. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601909    H 1569,18 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800511    T 1602,42 m/p
   2. Palkó László                   2.cs. A23 HU-14-09-24658    T 1597,89 m/p
   3. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24656    H 1591,67 m/p
   4. Palkó László                   0.cs. A23 HU-14-07-40833    H 1591,44 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1588,42 m/p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-D-707649    H 1580,29 m/p
   7. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-14-07-40861    H 1579,29 m/p
   8. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21432    H 1578,46 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800537    H 1577,15 m/p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 SK-13-850-01905   H 1573,94 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   55,76 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   55,28 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   54,74 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   54,54 p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   54,13 p
   6. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   52,86 p
   7. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   51,92 p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   51,84 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   51,17 p
  10. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   49,82 p
  11. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   49,29 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   48,94 p
  13. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   48,20 p
  14. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   48,01 p
  15. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   47,52 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   47,46 p
  17. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   47,45 p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   46,66 p
  19. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   46,58 p
  20. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   45,31 p
  21. Varga László                   2.cs. R38    3 h.   44,57 p
  22. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   44,55 p
  23. Mészáros Mihály                2.cs. A36    3 h.   43,41 p
  24. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   42,54 p
  25. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   42,13 p
  26. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   39,37 p
  27. Tóth Attila                    2.cs. A64    2 h.   39,33 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   53,16 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   52,56 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   51,96 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   51,36 p
   5. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   49,32 p
   6. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   47,76 p
   7. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   46,92 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Palkó László                   1.cs.    3 h.   54,29 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs.    3 h.   53,71 p
   3. Tomori László                  1.cs.    3 h.   52,72 p
   4. Tomori László                  2.cs.    3 h.   48,40 p
   5. Száraz László                  1.cs.    3 h.   46,23 p
   6. Molnár Pál                     2.cs.    3 h.   45,84 p
   7. Tomori László                  3.cs.    3 h.   45,05 p
   8. Nagy János                     1.cs.    3 h.   44,26 p
   9. Nagy János                     2.cs.    3 h.   37,58 p
  10. Huszár Péter                   1.cs.    2 h.   33,12 p
  11. Palkó László                   2.cs.    2 h.   29,38 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs.    2 h.   28,00 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs.    2 h.   25,84 p
  14. Szöllosi Gábor                 3.cs.    2 h.   24,65 p
  15. Molnár Pál                     1.cs.    2 h.   23,47 p
  16. Bajtek Tibor                   1.cs.    2 h.   22,29 p
  17. Szöllosi Gábor                 2.cs.    2 h.   20,91 p
  18. Bajtek Tibor                   2.cs.    1 h.   11,34 p
  19. Szöllosi Gábor                 1.cs.    1 h.    9,57 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.20. Mosonmagyaróvár III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   24 h.  495,81 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   24 h.  481,98 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   24 h.  468,12 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   24 h.  461,34 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   24 h.  459,28 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  458,73 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   24 h.  443,14 p
   8. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  427,45 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   23 h.  426,56 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   21 h.  419,21 p
  11. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   22 h.  416,08 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   22 h.  409,33 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   21 h.  405,68 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   23 h.  403,96 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   22 h.  403,80 p
  16. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   23 h.  389,59 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36   21 h.  388,13 p
  18. Boda Ákos                      2.cs. A50   23 h.  384,26 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   22 h.  383,95 p
  20. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   21 h.  381,95 p
  21. Boda Ákos                      1.cs. A50   23 h.  380,08 p
  22. Japport Zoltán                 3.cs. A50   22 h.  378,15 p
  23. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  374,14 p
  24. Japport Zoltán                 5.cs. A50   21 h.  373,14 p
  25. Palkó László                   1.cs. A23   20 h.  368,42 p
  26. Molnár Pál                     1.cs. A23   21 h.  368,31 p
  27. Szabó Elek                     1.cs. R38   22 h.  367,57 p
  28. Száraz László                  1.cs. A23   21 h.  364,26 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  364,02 p
  30. Pap István                     1.cs. A36   19 h.  356,20 p
  31. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   19 h.  352,43 p
  32. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   18 h.  351,42 p
  33. Boda Ákos                      6.cs. A50   20 h.  338,93 p
  34. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  338,92 p
  35. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   18 h.  332,83 p
  36. Palkó László                   2.cs. A23   20 h.  330,89 p
  37. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   19 h.  329,23 p
  38. Tóth Attila                    2.cs. A64   18 h.  327,65 p
  39. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  326,74 p
  40. Nagy János                     2.cs. A23   18 h.  301,57 p
  41. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   17 h.  300,15 p
  42. Tomori László                  3.cs. A23   18 h.  295,14 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   16 h.  287,50 p
  44. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  285,29 p
  45. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  282,80 p
  46. Pap István                     2.cs. A36   16 h.  277,55 p
  47. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  277,28 p
  48. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   15 h.  273,84 p
  49. Demeter Attila                 2.cs. R38   18 h.  272,50 p
  50. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  270,67 p
  51. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  270,36 p
  52. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  269,62 p
  53. Varga László                   1.cs. R38   18 h.  265,75 p
  54. Fejos Csaba                    2.cs. A64   13 h.  257,51 p
  55. Boda Ákos                      3.cs. A50   17 h.  257,27 p
  56. Ács Ferenc                     1.cs. A50   18 h.  255,94 p
  57. Katona József                  1.cs. A36   14 h.  255,64 p
  58. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  249,31 p
  59. Mészáros László                2.cs. A36   15 h.  248,44 p
  60. Szollos Béla                   2.cs. A64   14 h.  240,72 p
  61. Japport Zoltán                 4.cs. A50   14 h.  240,26 p
  62. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   15 h.  239,24 p
  63. Demeter Attila                 1.cs. R38   16 h.  235,57 p
  64. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   15 h.  229,57 p
  65. Jánosi Pál                     2.cs. A23   14 h.  228,05 p
  66. Gazsi Károly                   2.cs. A36   13 h.  221,15 p
  67. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  220,51 p
  68. Szollos Béla                   3.cs. A64   12 h.  217,24 p
  69. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   12 h.  216,89 p
  70. Szabó Gergo                    1.cs. A50   15 h.  215,49 p
  71. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  214,55 p
  72. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   13 h.  209,18 p
  73. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  208,11 p
  74. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  75. Balázs Sándor                  1.cs. R38   14 h.  200,02 p
  76. Nagy János                     3.cs. A23   12 h.  194,94 p
  77. Tóth Attila                    1.cs. A64   12 h.  194,33 p
  78. Kevés Károly                   1.cs. V10   12 h.  193,33 p
  79. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   12 h.  187,29 p
  80. Fejos Csaba                    1.cs. A64   12 h.  186,65 p
  81. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   12 h.  186,16 p
  82. Gavaldik József                1.cs. A23   13 h.  185,47 p
  83. Agócs Attila                   1.cs. A36   12 h.  184,99 p
  84. Csörgi László                  1.cs. A50   14 h.  183,76 p
  85. Boda Ákos                      5.cs. A50   12 h.  183,61 p
  86. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   11 h.  183,18 p
  87. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  182,72 p
  88. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  181,30 p
  89. László György                  1.cs. A36   11 h.  176,72 p
  90. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  91. Szollos Béla                   4.cs. A64   12 h.  174,62 p
  92. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  174,13 p
  93. Gavaldik József                2.cs. A23   12 h.  174,03 p
  94. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   10 h.  171,50 p
  95. Boda Ákos                      4.cs. A50   11 h.  169,73 p
  96. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   12 h.  169,25 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   24 h.  491,87 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   24 h.  460,79 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   24 h.  451,67 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  450,33 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   22 h.  419,80 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   23 h.  418,17 p
   7. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  417,23 p
   8. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   22 h.  408,56 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   21 h.  401,74 p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23   22 h.  394,64 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23   22 h.  385,98 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  385,86 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   23 h.  379,02 p
  14. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   22 h.  374,97 p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23   21 h.  359,88 p
  16. Száraz László                  1.cs. A23   21 h.  353,49 p
  17. Palkó László                   1.cs. A23   19 h.  351,62 p
  18. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   19 h.  345,65 p
  19. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   18 h.  343,70 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38   20 h.  342,86 p
  21. Molnár Pál                     2.cs. A23   19 h.  333,57 p
  22. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  333,51 p
  23. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   18 h.  328,99 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs.   24 h.  486,95 p
   2. Tomori László                  2.cs.   24 h.  456,48 p
   3. Nagy János                     1.cs.   24 h.  436,70 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs.   23 h.  414,38 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs.   21 h.  392,26 p
   6. Szöllosi Gábor                 2.cs.   21 h.  390,47 p
   7. Jánosi Pál                     1.cs.   21 h.  379,02 p
   8. Huszár Péter                   1.cs.   21 h.  366,03 p
   9. Bajtek Tibor                   3.cs.   23 h.  364,77 p
  10. Palkó László                   1.cs.   19 h.  349,01 p
  11. Molnár Pál                     1.cs.   21 h.  347,43 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs.   18 h.  339,34 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs.   19 h.  337,85 p
  14. Száraz László                  1.cs.   20 h.  337,61 p
  15. Molnár Pál                     2.cs.   19 h.  326,02 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs.   18 h.  323,12 p
  17. Bajtek Tibor                   4.cs.   19 h.  312,29 p
  18. Palkó László                   2.cs.   16 h.  283,99 p
  19. Tomori László                  3.cs.   16 h.  263,70 p
  20. Nagy János                     2.cs.   15 h.  250,81 p
  21. Bajtek Tibor                   6.cs.   15 h.  239,60 p
  22. Huszár Péter                   2.cs.   12 h.  207,22 p
  23. Szöllosi Gábor                 3.cs.   13 h.  194,90 p
  24. Jánosi Pál                     2.cs.   11 h.  177,41 p
  25. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   11 h.  167,96 p
  26. Nagy János                     3.cs.   10 h.  156,12 p
  27. Gavaldik József                1.cs.   10 h.  139,87 p
  28. Lengyel János                  1.cs.    9 h.  136,57 p
  29. Gavaldik József                2.cs.   10 h.  134,24 p
  30. Kalocsai András                1.cs.    9 h.  134,07 p
  31. Száraz László                  2.cs.   10 h.  132,77 p
  32. Molnár Pál                     3.cs.    8 h.  129,38 p
  33. Bajtek Tibor                   5.cs.    8 h.  124,26 p
  34. Moravcsik Lénárd               1.cs.    9 h.  120,77 p
  35. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    7 h.  117,80 p
  36. Szöllosi Gábor                 4.cs.    7 h.  111,32 p
  37. Száraz László                  3.cs.    7 h.   91,78 p
  38. Száraz László                  4.cs.    6 h.   88,22 p
  39. Fazekas István ifj.            1.cs.    5 h.   87,15 p
  40. Tóth Lajos                     1.cs.    6 h.   84,08 p
  41. Nagy Zoltán                    2.cs.    4 h.   63,72 p
  42. Fazekas István ifj.            2.cs.    4 h.   59,57 p
  43. Jánosi Pál                     3.cs.    4 h.   59,09 p
  44. Tomori László                  4.cs.    3 h.   42,51 p
  45. Tóth Lajos                     2.cs.    2 h.   32,27 p
  46. Kosztolányi András             1.cs.    2 h.   22,67 p
  47. Kalocsai András                2.cs.    2 h.   21,41 p
  48. Gavaldik József                3.cs.    1 h.   17,07 p
  49. Lengyel János                  2.cs.    1 h.   14,67 p
  50. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  51. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  52. Moravcsik Lénárd               2.cs.    1 h.   11,33 p
  53. Gavaldik József                4.cs.    1 h.    8,89 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 129,53p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  7h 116,90p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 118,74p
  4. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 114,10p
  5. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  6h 112,50p
  6. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 109,36p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 107,58p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 107,23p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 106,70p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603906    H  6h 104,87p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  7h 124,86p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  6h 106,72p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  6h 105,60p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 101,39p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  6h 100,97p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 105,34p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  99,57p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h  96,81p
  9. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  5h  90,59p
 10. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  88,91p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 128,03p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  7h 113,73p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 118,56p
  4. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  6h 109,57p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 107,28p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 106,11p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 104,96p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 104,61p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603906    H  6h 102,06p
 10. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h 101,06p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  7h 122,87p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  6h 101,80p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  6h  96,66p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  98,60p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h  96,53p
  6. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  86,40p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  85,08p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  5h  84,51p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-14-D-727156    T  5h  83,25p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  5h  82,79p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 125,60p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 119,97p
  3. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  6h 109,17p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603906    H  6h 103,67p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 102,35p
  6. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h  96,65p
  7. Palkó László                   A23 HU-14-09-24656    H  5h 104,65p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  96,12p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  94,33p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  92,15p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  7h 118,96p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  6h 101,62p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h  97,42p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  94,13p
  5. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  5h  86,96p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  5h  84,31p
  7. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  82,86p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-14-D-727156    T  5h  80,61p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  5h  78,84p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  5h  77,28p