Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2015.06.23 18:33:10
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.25 16:01:11
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.28 16:47:07
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.23 18:33:10
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 08 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár III.
Feleresztés ideje: 2015.06.20 05:40
Időjárás         : Derült idő, enyhe ÉNy-i légmozgás,
Kisérő           : Zakar Menyhért
Központi táv     : 185000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 20
Legkisebb pont   : 8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        10   15   109   22   27   1548,38   1499,80   1484,62
A50 Zsámbok            11   21   169   34   42   1583,79   1505,23   1483,78
V10 Hatvan              4    4    36    7    9   1461,38   1272,70   1263,99
Hatvan I.              25   40   314   63   79   1583,79   1494,43   1467,34
A23 Nagykáta           15   30   247   49   62   1597,89   1522,00   1514,95
A64 Szentmártonkáta     4    7    59   12   15   1602,42   1514,81   1510,25
R38 Jászberény          8   12    96   19   24   1579,29   1535,86   1527,31
Hatvan II.             27   49   402   80  101   1602,42   1525,32   1515,76
Tagszövetségben        52   89   716  143  179   1602,42   1514,36   1503,23

A36 egyesületi díjlista
   1. Mészáros Mihály                2.cs. HU 14-D-718129    H 1548,38 m/p
   2. Mészáros Mihály                2.cs. HU 13-09-20404    H 1534,53 m/p
   3. Pap István                     1.cs. HU 13-D-700919    T 1531,26 m/p
   4. Mészáros Mihály                2.cs. HU 14-09-25321    H 1523,72 m/p
   5. Mészáros Mihály                2.cs. HU 14-09-25315    H 1523,07 m/p
   6. Pap István                     0.cs. HU 14-D-728436    H 1520,78 m/p
   7. Mészáros László                1.cs. HU 14-D-764151    H 1520,35 m/p
   8. Gazsi Károly                   2.cs. HU 12-D-502630    H 1519,51 m/p
   9. Török Ferenc                   0.cs. HU 14-D-806327    H 1518,60 m/p
  10. Török Ferenc                   2.cs. HU 12-D-504663    H 1516,68 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Agócs Attila                    1.cs. Dt: 176150 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   1h   8,92p    R:  17.   2h  19,23p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  14.  14h 206,65p    R:  24.  18h 254,59p    T:  83.  12h 184,99p
   HU 13-D-602608    H 20 07:38:18  1489,01 m/p  25   8,92   65  10,15    0   0,00
   HU 13-D-604704    T 20 07:38:50  1482,33 m/p   0   0,00   72   9,08    0   0,00

Dósa Zoltán                     0.cs. Dt: 179617 Kg:   2 Ók:   5 Kp:   0
   HU 14-D-728147    H 20 07:38:28  1515,92 m/p  11  15,38   36  14,62  135  10,97

Dósa Zoltán                     2.cs. Dt: 179617 Kg:  10 Ók:   5 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   2h  23,39p    R:  15.   2h  24,00p    T:  52.   1h   8,81p
Összesített E:   5.  21h 343,85p    R:  12.  22h 358,62p    T:  39.  20h 326,74p
   HU 13-D-700952    H 20 07:39:13  1506,38 m/p  17  12,62   49  12,62  167   8,81
   HU 14-O-38166     H 20 07:39:44  1499,88 m/p  21  10,77   57  11,38    0   0,00

Gazsi Károly                    2.cs. Dt: 180011 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   2h  25,23p    R:  12.   3h  33,23p    T:  45.   1h  11,64p
Összesített E:  13.  14h 222,94p    R:  26.  15h 247,14p    T:  66.  13h 221,15p
   HU 12-D-502630    H 20 07:38:28  1519,51 m/p   8  16,77   33  15,08  125  11,64
   HU 13-D-602503    H 20 07:40:54  1488,92 m/p  26   8,46   66  10,00    0   0,00
   HU 14-D-728052    H 20 07:42:33  1468,88 m/p   0   0,00   78   8,15    0   0,00

Katona József                   2.cs. Dt: 179451 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   2h  21,54p    R:  13.   3h  31,54p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   2.  22h 388,85p    R:   5.  23h 409,99p    T:  23.  20h 374,14p
   HU 14-O-26228     T 20 07:39:31  1501,47 m/p  20  11,23   56  11,54    0   0,00
   HU 14-09-25242    H 20 07:39:39  1499,80 m/p  22  10,31   58  11,23    0   0,00
   HU 14-09-25285    H 20 07:41:13  1480,42 m/p   0   0,00   74   8,77    0   0,00

Mészáros László                 1.cs. Dt: 180091 Kg:  10 Ók:   5 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  42,00p    R:  10.   3h  39,69p    T:  40.   2h  20,59p
Összesített E:   6.  18h 311,49p    R:  14.  17h 305,98p    T:  50.  15h 270,67p
   HU 14-D-764151    H 20 07:38:26  1520,35 m/p   7  17,23   32  15,23  124  11,71
   HU 14-D-728396    H 20 07:39:31  1506,57 m/p  16  13,08   48  12,77  166   8,88
   HU 14-D-806253    H 20 07:39:52  1502,17 m/p  19  11,69   55  11,69    0   0,00
   HU 14-D-728383    H 20 07:41:17  1484,62 m/p  27   8,00   68   9,69    0   0,00

Mészáros Mihály                 2.cs. Dt: 180154 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  58,16p    R:   5.   3h  51,85p    T:  23.   3h  43,41p
Összesített E:   8.  16h 283,57p    R:  16.  17h 297,92p    T:  47.  16h 277,28p
   HU 14-D-718129    H 20 07:36:21  1548,38 m/p   1  20,00    7  19,08   48  16,83
   HU 13-09-20404    H 20 07:37:24  1534,53 m/p   2  19,54   22  16,77   90  14,00
   HU 14-09-25321    H 20 07:38:14  1523,72 m/p   4  18,62   27  16,00  111  12,58
   HU 14-09-25315    H 20 07:38:17  1523,07 m/p   5  18,15   28  15,85  114  12,38
   HU 14-09-25317    H 20 07:38:58  1514,32 m/p  12  14,92   37  14,46  144  10,36
   HU 14-09-25302    H 20 07:39:18  1510,09 m/p  14  14,00   44  13,38  156   9,55
   HU 13-09-20417    H 20 07:39:24  1508,83 m/p  15  13,54   47  12,92  162   9,15
   HU 14-09-25311    H 20 07:40:12  1498,79 m/p  23   9,85   60  10,92    0   0,00

Pap István                      0.cs. Dt: 177779 Kg:  13 Ók:   0 Kp:   0
   HU 14-D-728436    H 20 07:36:54  1520,78 m/p   6  17,69   31  15,38  122  11,84
   HU 14-D-728414    T 20 07:37:36  1511,73 m/p  13  14,46   39  14,15  149  10,02
   HU 13-D-605719    T 20 07:38:40  1498,14 m/p  24   9,38   61  10,77    0   0,00

Pap István                      1.cs. Dt: 177779 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   2h  31,23p    R:  11.   3h  37,53p    T:  39.   2h  21,73p
Összesített E:   4.  20h 365,68p    R:  11.  20h 376,49p    T:  30.  19h 356,20p
   HU 13-D-700919    T 20 07:36:06  1531,26 m/p   3  19,08   26  16,15   96  13,60
   HU 14-O-26224     H 20 07:38:10  1504,48 m/p  18  12,15   52  12,15  177   8,13
   HU 14-D-806348    H 20 07:39:52  1483,14 m/p   0   0,00   71   9,23    0   0,00

Török Ferenc                    0.cs. Dt: 180124 Kg:   5 Ók:   7 Kp:   0
   HU 14-D-806327    H 20 07:38:35  1518,60 m/p   9  16,31   34  14,92  128  11,44

Török Ferenc                    2.cs. Dt: 180124 Kg:   5 Ók:   7 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   1h  15,85p    R:  14.   2h  24,31p    T:  47.   1h  11,17p
Összesített E:  29.   2h  31,25p    R:  66.   3h  40,64p    T: 169.   2h  27,58p
   HU 12-D-504663    H 20 07:38:44  1516,68 m/p  10  15,85   35  14,77  132  11,17
   HU 12-D-504114    H 20 07:41:19  1484,39 m/p   0   0,00   69   9,54    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800511    T 1602,42 m/p
   2. Palkó László                   2.cs. A23 HU-14-09-24658    T 1597,89 m/p
   3. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24656    H 1591,67 m/p
   4. Palkó László                   0.cs. A23 HU-14-07-40833    H 1591,44 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1588,42 m/p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1583,79 m/p
   7. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762034    H 1582,96 m/p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-D-707649    H 1580,29 m/p
   9. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-14-07-40861    H 1579,29 m/p
  10. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21432    H 1578,46 m/p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800537    H 1577,15 m/p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 SK-13-850-01905   H 1573,94 m/p
  13. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762515    H 1573,78 m/p
  14. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762581    H 1573,78 m/p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-14-D-762166    H 1571,71 m/p
  16. Varga László                   1.cs. R38 HU-14-07-41216    H 1571,39 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-14-D-762190    H 1570,32 m/p
  18. Tomori László                  2.cs. A23 RO-11-0365766     T 1570,04 m/p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-13-07-37975    H 1569,85 m/p
  20. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601909    H 1569,18 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1583,79 m/p
   2. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762034    H 1582,96 m/p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14-D-762092    H 1557,25 m/p
   4. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762064    T 1556,44 m/p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14-D-740102    T 1550,45 m/p
   6. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762045    H 1549,65 m/p
   7. Mészáros Mihály                2.cs. A36 HU 14-D-718129    H 1548,38 m/p
   8. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-10-D-255443    H 1546,92 m/p
   9. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50 HU-09-D-236319    H 1546,83 m/p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-13-D-619392    H 1545,80 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   55,76 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   55,28 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   54,74 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   54,54 p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   54,13 p
   6. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   52,86 p
   7. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   51,92 p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   51,84 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   51,17 p
  10. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   49,82 p
  11. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   49,29 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   48,94 p
  13. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   48,20 p
  14. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   48,01 p
  15. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   47,52 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   47,46 p
  17. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   47,45 p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   46,66 p
  19. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   46,58 p
  20. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   45,31 p
  21. Varga László                   2.cs. R38    3 h.   44,57 p
  22. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   44,55 p
  23. Mészáros Mihály                2.cs. A36    3 h.   43,41 p
  24. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   42,54 p
  25. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   42,13 p
  26. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   39,37 p
  27. Tóth Attila                    2.cs. A64    2 h.   39,33 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   59,07 p
   2. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   57,08 p
   3. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   54,47 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   54,00 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Mészáros Mihály                2.cs.    3 h.   58,16 p
   2. Mészáros László                1.cs.    3 h.   42,00 p
   3. Pap István                     1.cs.    2 h.   31,23 p
   4. Gazsi Károly                   2.cs.    2 h.   25,23 p
   5. Dósa Zoltán                    2.cs.    2 h.   23,39 p
   6. Katona József                  2.cs.    2 h.   21,54 p
   7. Török Ferenc                   2.cs.    1 h.   15,85 p
   8. Agócs Attila                   1.cs.    1 h.    8,92 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.20. Mosonmagyaróvár III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   24 h.  495,81 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   24 h.  481,98 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   24 h.  468,12 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   24 h.  461,34 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   24 h.  459,28 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  458,73 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   24 h.  443,14 p
   8. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  427,45 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   23 h.  426,56 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   21 h.  419,21 p
  11. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   22 h.  416,08 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   22 h.  409,33 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   21 h.  405,68 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   23 h.  403,96 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   22 h.  403,80 p
  16. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   23 h.  389,59 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36   21 h.  388,13 p
  18. Boda Ákos                      2.cs. A50   23 h.  384,26 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   22 h.  383,95 p
  20. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   21 h.  381,95 p
  21. Boda Ákos                      1.cs. A50   23 h.  380,08 p
  22. Japport Zoltán                 3.cs. A50   22 h.  378,15 p
  23. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  374,14 p
  24. Japport Zoltán                 5.cs. A50   21 h.  373,14 p
  25. Palkó László                   1.cs. A23   20 h.  368,42 p
  26. Molnár Pál                     1.cs. A23   21 h.  368,31 p
  27. Szabó Elek                     1.cs. R38   22 h.  367,57 p
  28. Száraz László                  1.cs. A23   21 h.  364,26 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  364,02 p
  30. Pap István                     1.cs. A36   19 h.  356,20 p
  31. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   19 h.  352,43 p
  32. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   18 h.  351,42 p
  33. Boda Ákos                      6.cs. A50   20 h.  338,93 p
  34. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  338,92 p
  35. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   18 h.  332,83 p
  36. Palkó László                   2.cs. A23   20 h.  330,89 p
  37. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   19 h.  329,23 p
  38. Tóth Attila                    2.cs. A64   18 h.  327,65 p
  39. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  326,74 p
  40. Nagy János                     2.cs. A23   18 h.  301,57 p
  41. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   17 h.  300,15 p
  42. Tomori László                  3.cs. A23   18 h.  295,14 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   16 h.  287,50 p
  44. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  285,29 p
  45. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  282,80 p
  46. Pap István                     2.cs. A36   16 h.  277,55 p
  47. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  277,28 p
  48. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   15 h.  273,84 p
  49. Demeter Attila                 2.cs. R38   18 h.  272,50 p
  50. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  270,67 p
  51. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  270,36 p
  52. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  269,62 p
  53. Varga László                   1.cs. R38   18 h.  265,75 p
  54. Fejos Csaba                    2.cs. A64   13 h.  257,51 p
  55. Boda Ákos                      3.cs. A50   17 h.  257,27 p
  56. Ács Ferenc                     1.cs. A50   18 h.  255,94 p
  57. Katona József                  1.cs. A36   14 h.  255,64 p
  58. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  249,31 p
  59. Mészáros László                2.cs. A36   15 h.  248,44 p
  60. Szollos Béla                   2.cs. A64   14 h.  240,72 p
  61. Japport Zoltán                 4.cs. A50   14 h.  240,26 p
  62. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   15 h.  239,24 p
  63. Demeter Attila                 1.cs. R38   16 h.  235,57 p
  64. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   15 h.  229,57 p
  65. Jánosi Pál                     2.cs. A23   14 h.  228,05 p
  66. Gazsi Károly                   2.cs. A36   13 h.  221,15 p
  67. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  220,51 p
  68. Szollos Béla                   3.cs. A64   12 h.  217,24 p
  69. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   12 h.  216,89 p
  70. Szabó Gergo                    1.cs. A50   15 h.  215,49 p
  71. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  214,55 p
  72. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   13 h.  209,18 p
  73. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  208,11 p
  74. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  75. Balázs Sándor                  1.cs. R38   14 h.  200,02 p
  76. Nagy János                     3.cs. A23   12 h.  194,94 p
  77. Tóth Attila                    1.cs. A64   12 h.  194,33 p
  78. Kevés Károly                   1.cs. V10   12 h.  193,33 p
  79. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   12 h.  187,29 p
  80. Fejos Csaba                    1.cs. A64   12 h.  186,65 p
  81. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   12 h.  186,16 p
  82. Gavaldik József                1.cs. A23   13 h.  185,47 p
  83. Agócs Attila                   1.cs. A36   12 h.  184,99 p
  84. Csörgi László                  1.cs. A50   14 h.  183,76 p
  85. Boda Ákos                      5.cs. A50   12 h.  183,61 p
  86. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   11 h.  183,18 p
  87. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  182,72 p
  88. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  181,30 p
  89. László György                  1.cs. A36   11 h.  176,72 p
  90. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  91. Szollos Béla                   4.cs. A64   12 h.  174,62 p
  92. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  174,13 p
  93. Gavaldik József                2.cs. A23   12 h.  174,03 p
  94. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   10 h.  171,50 p
  95. Boda Ákos                      4.cs. A50   11 h.  169,73 p
  96. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   12 h.  169,25 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   24 h.  492,80 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   24 h.  474,89 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   21 h.  421,99 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   23 h.  416,96 p
   5. Katona József                  2.cs. A36   23 h.  409,99 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50   24 h.  409,83 p
   7. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  394,69 p
   8. Mészáros Mihály                1.cs. A36   21 h.  393,34 p
   9. Boda Ákos                      2.cs. A50   22 h.  392,04 p
  10. Japport Zoltán                 3.cs. A50   21 h.  385,71 p
  11. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  376,49 p
  12. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   22 h.  358,62 p
  13. Boda Ákos                      6.cs. A50   20 h.  349,05 p
  14. Mészáros László                1.cs. A36   17 h.  305,98 p
  15. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   17 h.  303,96 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs.   21 h.  418,18 p
   2. Katona József                  2.cs.   22 h.  388,85 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs.   21 h.  381,00 p
   4. Pap István                     1.cs.   20 h.  365,68 p
   5. Dósa Zoltán                    2.cs.   21 h.  343,85 p
   6. Mészáros László                1.cs.   18 h.  311,49 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs.   17 h.  293,10 p
   8. Mészáros Mihály                2.cs.   16 h.  283,57 p
   9. Pap István                     2.cs.   16 h.  276,46 p
  10. Pásztor Gábor                  1.cs.   15 h.  273,42 p
  11. Katona József                  1.cs.   13 h.  236,72 p
  12. Mészáros László                2.cs.   13 h.  229,17 p
  13. Gazsi Károly                   2.cs.   14 h.  222,94 p
  14. Agócs Attila                   1.cs.   14 h.  206,65 p
  15. Udvari Zoltán                  1.cs.   12 h.  188,85 p
  16. Dobos Sándor                   1.cs.   10 h.  150,01 p
  17. László György                  1.cs.   10 h.  148,87 p
  18. Tóth Gábor                     1.cs.   10 h.  143,17 p
  19. Horinka Norbert                1.cs.    9 h.  130,16 p
  20. Török Ferenc                   1.cs.    6 h.   86,91 p
  21. Seres János                    1.cs.    5 h.   81,11 p
  22. Dobos Sándor                   2.cs.    5 h.   79,06 p
  23. Pap István                     3.cs.    6 h.   71,48 p
  24. Katona József                  3.cs.    3 h.   43,37 p
  25. Mészáros László                3.cs.    3 h.   40,82 p
  26. László György                  2.cs.    2 h.   40,39 p
  27. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  28. Horinka Norbert                2.cs.    2 h.   36,38 p
  29. Török Ferenc                   2.cs.    2 h.   31,25 p
  30. Agócs Attila                   2.cs.    2 h.   22,95 p
  31. Udvari Zoltán                  2.cs.    1 h.   13,21 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 129,53p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  7h 116,90p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 118,74p
  4. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 114,10p
  5. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  6h 112,50p
  6. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 109,36p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 107,58p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 107,23p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 106,70p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603906    H  6h 104,87p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  7h 124,86p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  6h 106,72p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  6h 105,60p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 101,39p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  6h 100,97p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 105,34p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  99,57p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h  96,81p
  9. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  5h  90,59p
 10. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  88,91p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 116,68p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  6h  98,69p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 102,53p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  5h  99,76p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  5h  96,42p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  5h  95,77p
  7. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  5h  92,27p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762092    H  5h  88,06p
  9. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728041    H  5h  87,88p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-292877    H  5h  87,23p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  6h 109,90p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 106,01p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  6h  85,19p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 105,63p
  5. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  89,07p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  87,33p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  5h  87,23p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  5h  83,87p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  83,82p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762392    T  5h  83,18p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 106,08p
  2. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  5h  92,43p
  3. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728041    H  5h  88,12p
  4. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700952    H  5h  85,17p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  5h  78,94p
  6. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  5h  78,64p
  7. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  4h  77,91p
  8. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  4h  77,15p
  9. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  4h  74,10p
 10. Pap István                     A36 HU 11-09-09412    H  4h  73,84p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  88,95p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  4h  63,60p
  3. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  3h  71,22p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-20255    T  3h  55,50p
  5. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  3h  54,81p
  6. Dobos Sándor                   A36 HU 13-D-602573    T  3h  50,29p
  7. Pap István                     A36 HU 13-D-700919    T  3h  48,60p
  8. Katona József                  A36 HU 14-O-26228     T  3h  47,97p
  9. Pap István                     A36 HU 13-D-604749    T  3h  44,67p
 10. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602488    T  3h  41,79p