Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2015.06.23 18:33:10
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.25 16:01:11
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.28 16:47:14
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.23 18:33:10
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 08 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár III.
Feleresztés ideje: 2015.06.20 05:40
Időjárás         : Derült idő, enyhe ÉNy-i légmozgás,
Kisérő           : Zakar Menyhért
Központi táv     : 185000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 20
Legkisebb pont   : 8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        10   15   109   22   27   1548,38   1499,80   1484,62
A50 Zsámbok            11   21   169   34   42   1583,79   1505,23   1483,78
V10 Hatvan              4    4    36    7    9   1461,38   1272,70   1263,99
Hatvan I.              25   40   314   63   79   1583,79   1494,43   1467,34
A23 Nagykáta           15   30   247   49   62   1597,89   1522,00   1514,95
A64 Szentmártonkáta     4    7    59   12   15   1602,42   1514,81   1510,25
R38 Jászberény          8   12    96   19   24   1579,29   1535,86   1527,31
Hatvan II.             27   49   402   80  101   1602,42   1525,32   1515,76
Tagszövetségben        52   89   716  143  179   1602,42   1514,36   1503,23

A64 egyesületi díjlista
   1. Tóth Attila                    2.cs. HU 14-D-800511    T 1602,42 m/p
   2. Tóth Attila                    2.cs. HU 14-D-800537    H 1577,15 m/p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-14-D-762166    H 1571,71 m/p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-14-D-762190    H 1570,32 m/p
   5. Kovágó Gábor                   3.cs. HU-13-07-37975    H 1569,85 m/p
   6. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-11-07-30912    H 1552,19 m/p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-14-D-762155    T 1539,37 m/p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-14-D-762179    H 1538,47 m/p
   9. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-14-D-762146    T 1536,92 m/p
  10. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-12-D-442195    T 1536,03 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 184680 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   2h  22,00p    R:  32.   1h   9,56p    T:  38.   2h  22,81p
Összesített E:  22.  10h 128,29p    R:  78.   8h 100,06p    T: 122.   9h 117,73p
   HU-14-D-763067    T 20 07:41:18  1522,51 m/p  11  11,43   88   9,56  116  12,25
   HU-14-D-763051    T 20 07:41:55  1514,81 m/p  12  10,57    0   0,00  141  10,56

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 177027 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  34,29p    R:  27.   1h  18,32p    T:  28.   3h  38,36p
Összesített E:   1.  24h 452,30p    R:   5.  22h 419,80p    T:   7.  24h 443,14p
   HU-14-D-762190    H 20 07:32:44  1570,32 m/p   4  17,43   15  18,32   17  18,92
   HU-12-D-535201    T 20 07:37:11  1510,68 m/p  14   8,86    0   0,00  153   9,75
   HU-13-D-596310    H 20 07:37:13  1510,25 m/p  15   8,00    0   0,00  154   9,69
   HU-13-D-596314    H 20 07:37:37  1505,12 m/p   0   0,00    0   0,00  175   8,27

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 177027 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  48,86p    R:   6.   3h  47,76p    T:   8.   3h  51,84p
Összesített E:   2.  22h 395,76p    R:  14.  22h 374,97p    T:  19.  22h 383,95p
   HU-14-D-762166    H 20 07:32:38  1571,71 m/p   3  18,29   13  18,56   15  19,06
   HU-11-07-30912    H 20 07:34:03  1552,19 m/p   6  15,71   37  15,68   41  17,30
   HU-14-D-762155    T 20 07:35:00  1539,37 m/p   7  14,86   55  13,52   68  15,48
   HU-14-D-762179    H 20 07:35:04  1538,47 m/p   8  14,00   57  13,28   71  15,28
   HU-14-D-762146    T 20 07:35:11  1536,92 m/p   9  13,14   61  12,80   77  14,88
   HU-12-D-442195    T 20 07:35:15  1536,03 m/p  10  12,29   66  12,20   83  14,47

Kovágó Gábor                    3.cs. Dt: 177027 Kg:   2 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   1h  16,57p    R:  28.   1h  18,08p    T:  41.   1h  18,79p
Összesített E:   5.  19h 328,36p    R:  27.  17h 296,92p    T:  41.  17h 300,15p
   HU-13-07-37975    H 20 07:32:46  1569,85 m/p   5  16,57   17  18,08   19  18,79

Szollos Béla                    3.cs. Dt: 184189 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   1h   9,71p    R:   0.   0h   0,00p    T:  49.   1h  10,22p
Összesített E:   9.  13h 228,71p    R:  42.  12h 212,15p    T:  68.  12h 217,24p
   HU 14-09-25298    T 20 07:41:42  1513,47 m/p  13   9,71    0   0,00  146  10,22

Szollos Béla                    4.cs. Dt: 184189 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  53.   1h   8,54p
Összesített E:  16.  11h 169,68p    R:  56.  11h 162,25p    T:  91.  12h 174,62p
   HU 14-D-762832    H 20 07:42:19  1505,84 m/p   0   0,00    0   0,00  171   8,54

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 164996 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   2h  39,14p    R:  16.   2h  39,04p    T:  27.   2h  39,33p
Összesített E:   3.  19h 348,66p    R:  25.  18h 324,74p    T:  38.  18h 327,65p
   HU 14-D-800511    T 20 07:22:58  1602,42 m/p   1  20,00    1  20,00    1  20,00
   HU 14-D-800537    H 20 07:24:37  1577,15 m/p   2  19,14    9  19,04   11  19,33

Tagszövetségi díjlista
   1. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800511    T 1602,42 m/p
   2. Palkó László                   2.cs. A23 HU-14-09-24658    T 1597,89 m/p
   3. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24656    H 1591,67 m/p
   4. Palkó László                   0.cs. A23 HU-14-07-40833    H 1591,44 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1588,42 m/p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1583,79 m/p
   7. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762034    H 1582,96 m/p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-D-707649    H 1580,29 m/p
   9. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-14-07-40861    H 1579,29 m/p
  10. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21432    H 1578,46 m/p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800537    H 1577,15 m/p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 SK-13-850-01905   H 1573,94 m/p
  13. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762515    H 1573,78 m/p
  14. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762581    H 1573,78 m/p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-14-D-762166    H 1571,71 m/p
  16. Varga László                   1.cs. R38 HU-14-07-41216    H 1571,39 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-14-D-762190    H 1570,32 m/p
  18. Tomori László                  2.cs. A23 RO-11-0365766     T 1570,04 m/p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-13-07-37975    H 1569,85 m/p
  20. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601909    H 1569,18 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800511    T 1602,42 m/p
   2. Palkó László                   2.cs. A23 HU-14-09-24658    T 1597,89 m/p
   3. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24656    H 1591,67 m/p
   4. Palkó László                   0.cs. A23 HU-14-07-40833    H 1591,44 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1588,42 m/p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-D-707649    H 1580,29 m/p
   7. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-14-07-40861    H 1579,29 m/p
   8. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21432    H 1578,46 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800537    H 1577,15 m/p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 SK-13-850-01905   H 1573,94 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   55,76 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   55,28 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   54,74 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   54,54 p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   54,13 p
   6. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   52,86 p
   7. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   51,92 p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   51,84 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   51,17 p
  10. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   49,82 p
  11. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   49,29 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   48,94 p
  13. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   48,20 p
  14. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   48,01 p
  15. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   47,52 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   47,46 p
  17. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   47,45 p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   46,66 p
  19. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   46,58 p
  20. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   45,31 p
  21. Varga László                   2.cs. R38    3 h.   44,57 p
  22. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   44,55 p
  23. Mészáros Mihály                2.cs. A36    3 h.   43,41 p
  24. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   42,54 p
  25. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   42,13 p
  26. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   39,37 p
  27. Tóth Attila                    2.cs. A64    2 h.   39,33 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   53,16 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   52,56 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   51,96 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   51,36 p
   5. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   49,32 p
   6. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   47,76 p
   7. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   46,92 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   2.cs.    3 h.   48,86 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.    2 h.   39,14 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs.    3 h.   34,29 p
   4. Kaló Imre                      1.cs.    2 h.   22,00 p
   5. Kovágó Gábor                   3.cs.    1 h.   16,57 p
   6. Szollos Béla                   3.cs.    1 h.    9,71 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.20. Mosonmagyaróvár III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   24 h.  495,81 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   24 h.  481,98 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   24 h.  468,12 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   24 h.  461,34 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   24 h.  459,28 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  458,73 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   24 h.  443,14 p
   8. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  427,45 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   23 h.  426,56 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   21 h.  419,21 p
  11. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   22 h.  416,08 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   22 h.  409,33 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   21 h.  405,68 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   23 h.  403,96 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   22 h.  403,80 p
  16. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   23 h.  389,59 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36   21 h.  388,13 p
  18. Boda Ákos                      2.cs. A50   23 h.  384,26 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   22 h.  383,95 p
  20. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   21 h.  381,95 p
  21. Boda Ákos                      1.cs. A50   23 h.  380,08 p
  22. Japport Zoltán                 3.cs. A50   22 h.  378,15 p
  23. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  374,14 p
  24. Japport Zoltán                 5.cs. A50   21 h.  373,14 p
  25. Palkó László                   1.cs. A23   20 h.  368,42 p
  26. Molnár Pál                     1.cs. A23   21 h.  368,31 p
  27. Szabó Elek                     1.cs. R38   22 h.  367,57 p
  28. Száraz László                  1.cs. A23   21 h.  364,26 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  364,02 p
  30. Pap István                     1.cs. A36   19 h.  356,20 p
  31. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   19 h.  352,43 p
  32. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   18 h.  351,42 p
  33. Boda Ákos                      6.cs. A50   20 h.  338,93 p
  34. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  338,92 p
  35. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   18 h.  332,83 p
  36. Palkó László                   2.cs. A23   20 h.  330,89 p
  37. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   19 h.  329,23 p
  38. Tóth Attila                    2.cs. A64   18 h.  327,65 p
  39. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  326,74 p
  40. Nagy János                     2.cs. A23   18 h.  301,57 p
  41. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   17 h.  300,15 p
  42. Tomori László                  3.cs. A23   18 h.  295,14 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   16 h.  287,50 p
  44. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  285,29 p
  45. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  282,80 p
  46. Pap István                     2.cs. A36   16 h.  277,55 p
  47. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  277,28 p
  48. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   15 h.  273,84 p
  49. Demeter Attila                 2.cs. R38   18 h.  272,50 p
  50. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  270,67 p
  51. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  270,36 p
  52. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  269,62 p
  53. Varga László                   1.cs. R38   18 h.  265,75 p
  54. Fejos Csaba                    2.cs. A64   13 h.  257,51 p
  55. Boda Ákos                      3.cs. A50   17 h.  257,27 p
  56. Ács Ferenc                     1.cs. A50   18 h.  255,94 p
  57. Katona József                  1.cs. A36   14 h.  255,64 p
  58. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  249,31 p
  59. Mészáros László                2.cs. A36   15 h.  248,44 p
  60. Szollos Béla                   2.cs. A64   14 h.  240,72 p
  61. Japport Zoltán                 4.cs. A50   14 h.  240,26 p
  62. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   15 h.  239,24 p
  63. Demeter Attila                 1.cs. R38   16 h.  235,57 p
  64. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   15 h.  229,57 p
  65. Jánosi Pál                     2.cs. A23   14 h.  228,05 p
  66. Gazsi Károly                   2.cs. A36   13 h.  221,15 p
  67. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  220,51 p
  68. Szollos Béla                   3.cs. A64   12 h.  217,24 p
  69. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   12 h.  216,89 p
  70. Szabó Gergo                    1.cs. A50   15 h.  215,49 p
  71. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  214,55 p
  72. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   13 h.  209,18 p
  73. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  208,11 p
  74. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  75. Balázs Sándor                  1.cs. R38   14 h.  200,02 p
  76. Nagy János                     3.cs. A23   12 h.  194,94 p
  77. Tóth Attila                    1.cs. A64   12 h.  194,33 p
  78. Kevés Károly                   1.cs. V10   12 h.  193,33 p
  79. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   12 h.  187,29 p
  80. Fejos Csaba                    1.cs. A64   12 h.  186,65 p
  81. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   12 h.  186,16 p
  82. Gavaldik József                1.cs. A23   13 h.  185,47 p
  83. Agócs Attila                   1.cs. A36   12 h.  184,99 p
  84. Csörgi László                  1.cs. A50   14 h.  183,76 p
  85. Boda Ákos                      5.cs. A50   12 h.  183,61 p
  86. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   11 h.  183,18 p
  87. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  182,72 p
  88. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  181,30 p
  89. László György                  1.cs. A36   11 h.  176,72 p
  90. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  91. Szollos Béla                   4.cs. A64   12 h.  174,62 p
  92. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  174,13 p
  93. Gavaldik József                2.cs. A23   12 h.  174,03 p
  94. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   10 h.  171,50 p
  95. Boda Ákos                      4.cs. A50   11 h.  169,73 p
  96. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   12 h.  169,25 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   24 h.  491,87 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   24 h.  460,79 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   24 h.  451,67 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  450,33 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   22 h.  419,80 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   23 h.  418,17 p
   7. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  417,23 p
   8. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   22 h.  408,56 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   21 h.  401,74 p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23   22 h.  394,64 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23   22 h.  385,98 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  385,86 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   23 h.  379,02 p
  14. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   22 h.  374,97 p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23   21 h.  359,88 p
  16. Száraz László                  1.cs. A23   21 h.  353,49 p
  17. Palkó László                   1.cs. A23   19 h.  351,62 p
  18. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   19 h.  345,65 p
  19. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   18 h.  343,70 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38   20 h.  342,86 p
  21. Molnár Pál                     2.cs. A23   19 h.  333,57 p
  22. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  333,51 p
  23. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   18 h.  328,99 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   24 h.  452,30 p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs.   22 h.  395,76 p
   3. Tóth Attila                    2.cs.   19 h.  348,66 p
   4. Kovágó Gábor                   4.cs.   18 h.  336,78 p
   5. Kovágó Gábor                   3.cs.   19 h.  328,36 p
   6. Fejos Csaba                    2.cs.   16 h.  291,44 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs.   17 h.  288,12 p
   8. Szollos Béla                   2.cs.   17 h.  273,07 p
   9. Szollos Béla                   3.cs.   13 h.  228,71 p
  10. Babicz János                   1.cs.   15 h.  227,97 p
  11. Tóth Attila                    1.cs.   14 h.  212,85 p
  12. Fejos Csaba                    1.cs.   13 h.  204,57 p
  13. Tóth Attila                    3.cs.   12 h.  203,78 p
  14. Babicz István                  1.cs.   10 h.  181,17 p
  15. Papp László                    1.cs.   11 h.  171,28 p
  16. Szollos Béla                   4.cs.   11 h.  169,68 p
  17. Fejos Csaba                    3.cs.    9 h.  155,39 p
  18. Szollos Béla                   1.cs.   10 h.  154,27 p
  19. Babicz József                  1.cs.    9 h.  151,33 p
  20. Tóth Sándor                    2.cs.    9 h.  141,88 p
  21. Kovágó Gábor                   5.cs.    8 h.  128,64 p
  22. Kaló Imre                      1.cs.   10 h.  128,29 p
  23. Fejos Károly                   1.cs.    6 h.   77,67 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    4 h.   60,29 p
  25. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  26. Babicz József                  2.cs.    3 h.   41,00 p
  27. Tóth Sándor                    3.cs.    2 h.   27,33 p
  28. Cseri József                   1.cs.    1 h.   16,67 p
  29. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 129,53p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  7h 116,90p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 118,74p
  4. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 114,10p
  5. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  6h 112,50p
  6. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 109,36p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 107,58p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 107,23p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 106,70p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603906    H  6h 104,87p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  7h 124,86p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  6h 106,72p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  6h 105,60p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 101,39p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  6h 100,97p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 105,34p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  99,57p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h  96,81p
  9. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  5h  90,59p
 10. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  88,91p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 128,03p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  7h 113,73p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 118,56p
  4. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  6h 109,57p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 107,28p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 106,11p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 104,96p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 104,61p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603906    H  6h 102,06p
 10. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h 101,06p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  7h 122,87p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  6h 101,80p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  6h  96,66p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  98,60p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h  96,53p
  6. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  86,40p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  85,08p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  5h  84,51p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-14-D-727156    T  5h  83,25p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  5h  82,79p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  5h  96,36p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  5h  93,38p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  5h  89,34p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800537    H  5h  87,11p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596310    H  5h  85,72p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  5h  84,09p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762179    H  5h  83,86p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  5h  83,04p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  5h  82,45p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535220    H  5h  78,64p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  5h  96,82p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  5h  83,36p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  5h  74,87p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  5h  71,77p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  86,34p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  4h  81,33p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  4h  68,63p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  4h  67,42p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  4h  66,97p
 10. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397210    T  4h  63,25p