Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.06.23 18:33:10
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.25 16:01:11
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.28 16:47:18
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.23 18:33:10
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 08 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár III.
Feleresztés ideje: 2015.06.20 05:40
Időjárás         : Derült idő, enyhe ÉNy-i légmozgás,
Kisérő           : Zakar Menyhért
Központi táv     : 185000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 20
Legkisebb pont   : 8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        10   15   109   22   27   1548,38   1499,80   1484,62
A50 Zsámbok            11   21   169   34   42   1583,79   1505,23   1483,78
V10 Hatvan              4    4    36    7    9   1461,38   1272,70   1263,99
Hatvan I.              25   40   314   63   79   1583,79   1494,43   1467,34
A23 Nagykáta           15   30   247   49   62   1597,89   1522,00   1514,95
A64 Szentmártonkáta     4    7    59   12   15   1602,42   1514,81   1510,25
R38 Jászberény          8   12    96   19   24   1579,29   1535,86   1527,31
Hatvan II.             27   49   402   80  101   1602,42   1525,32   1515,76
Tagszövetségben        52   89   716  143  179   1602,42   1514,36   1503,23

R38 egyesületi díjlista
   1. Szabó Elek                     1.cs. HU-14-07-40861    H 1579,29 m/p
   2. Szabó Elek                     1.cs. HU-13-09-21432    H 1578,46 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. SK-13-850-01905   H 1573,94 m/p
   4. Nagy Lehel dr.                 2.cs. HU-14-D-762515    H 1573,78 m/p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-14-D-762581    H 1573,78 m/p
   6. Varga László                   1.cs. HU-14-07-41216    H 1571,39 m/p
   7. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-13-28-28801    H 1565,80 m/p
   8. Demeter Attila                 2.cs. HU-14-D-762677    H 1563,88 m/p
   9. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-12-D-503501    H 1563,13 m/p
  10. Nagy Lehel dr.                 2.cs. HU-14-D-762588    T 1562,15 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 188098 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   1h   9,57p    R:  30.   1h  11,72p    T:  43.   1h  13,73p
Összesített E:  13.  12h 203,17p    R:  51.  12h 176,42p    T:  75.  14h 200,02p
   HU-14-D-763214    H 20 07:42:46  1532,16 m/p  21   9,57   70  11,72   94  13,73

Demeter Attila                  2.cs. Dt: 200281 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  33,39p    R:  15.   3h  40,32p    T:  20.   3h  45,31p
Összesített E:   6.  20h 315,84p    R:  33.  18h 261,20p    T:  49.  18h 272,50p
   HU-14-D-762677    H 20 07:48:04  1563,88 m/p   8  16,35   21  17,60   23  18,52
   HU-14-D-762691    H 20 07:51:02  1528,47 m/p  22   9,04   71  11,60   97  13,53
   HU-14-D-762627    H 20 07:51:08  1527,31 m/p  24   8,00   75  11,12  101  13,26
   HU-14-D-762618    H 20 07:51:14  1526,14 m/p   0   0,00   78  10,76  104  13,06
   HU-14-D-762689    H 20 07:53:14  1503,23 m/p   0   0,00    0   0,00  179   8,00

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 200814 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  49,04p    R:   4.   3h  51,36p    T:   5.   3h  54,13p
Összesített E:   2.  24h 450,56p    R:   8.  22h 408,56p    T:  11.  22h 416,08p
   HU-14-D-762581    H 20 07:47:36  1573,78 m/p   5  17,91   12  18,68   14  19,12
   HU-13-28-28801    H 20 07:48:15  1565,80 m/p   7  16,87   20  17,72   22  18,58
   HU-14-D-762567    H 20 07:49:58  1545,12 m/p  12  14,26   43  14,96   54  16,43
   HU-14-O-25611     H 20 07:51:29  1527,30 m/p   0   0,00   76  11,00  102  13,19

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 200814 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  46,95p    R:   5.   3h  49,32p    T:   6.   3h  52,86p
Összesített E:   5.  19h 323,51p    R:  30.  15h 276,11p    T:  45.  15h 282,80p
   HU-14-D-762515    H 20 07:47:36  1573,78 m/p   4  18,43   11  18,80   13  19,19
   HU-14-D-762588    T 20 07:48:33  1562,15 m/p  10  15,30   25  17,12   27  18,25
   HU-14-D-806386    H 20 07:50:28  1539,20 m/p  14  13,22   56  13,40   69  15,42
   HU-14-D-762544    H 20 07:50:34  1538,02 m/p  16  12,17   59  13,04   73  15,15
   HU-14-D-806356    H 20 07:50:45  1535,86 m/p  19  10,61   67  12,08   84  14,40

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 200981 Kg:   5 Ók:   3 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   2h  29,57p    R:  14.   3h  41,16p    T:  18.   3h  46,66p
Összesített E:   3.  23h 423,68p    R:   7.  24h 417,23p    T:   8.  24h 427,45p
   HU-12-D-503501    H 20 07:48:34  1563,13 m/p   9  15,83   22  17,48   24  18,45
   HU-14-D-762484    H 20 07:50:31  1539,78 m/p  13  13,74   53  13,76   65  15,69
   HU-14-D-806379    H 20 07:51:55  1523,44 m/p   0   0,00   85   9,92  112  12,52

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 200981 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   2h  31,66p    R:  12.   3h  42,72p    T:  16.   3h  47,46p
Összesített E:   1.  23h 467,74p    R:   3.  24h 451,67p    T:   5.  24h 459,28p
   SK-13-850-01905   H 20 07:47:41  1573,94 m/p   3  18,96   10  18,92   12  19,26
   HU-14-D-762482    T 20 07:50:39  1538,20 m/p  15  12,70   58  13,16   72  15,21
   HU-14-O-25613     T 20 07:51:44  1525,56 m/p   0   0,00   79  10,64  105  12,99
   HU-14-D-762445    H 20 07:51:57  1523,05 m/p   0   0,00   87   9,68  115  12,31
   HU-14-D-762455    H 20 07:52:02  1522,09 m/p   0   0,00   89   9,44  117  12,18
   HU-14-D-762439    H 20 07:52:04  1521,71 m/p   0   0,00   91   9,20  119  12,04

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 200917 Kg:   6 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   2h  39,48p    R:  17.   2h  38,44p    T:  15.   3h  47,52p
Összesített E:   4.  21h 366,92p    R:  20.  20h 342,86p    T:  27.  22h 367,57p
   HU-14-07-40861    H 20 07:47:13  1579,29 m/p   1  20,00    7  19,28    9  19,46
   HU-13-09-21432    H 20 07:47:17  1578,46 m/p   2  19,48    8  19,16   10  19,39
   HU-14-07-40853    H 20 07:53:23  1506,28 m/p   0   0,00    0   0,00  169   8,67

Varga László                    1.cs. Dt: 190033 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  40,17p    R:  11.   3h  43,20p    T:  13.   3h  48,20p
Összesített E:   8.  16h 256,60p    R:  35.  16h 235,57p    T:  53.  18h 265,75p
   HU-14-07-41216    H 20 07:40:56  1571,39 m/p   6  17,39   14  18,44   16  18,99
   HU-13-09-22148    H 20 07:43:41  1536,45 m/p  17  11,65   64  12,44   80  14,67
   HU-14-07-41181    H 20 07:43:43  1536,03 m/p  18  11,13   65  12,32   82  14,54

Varga László                    2.cs. Dt: 190033 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  33,39p    R:  18.   3h  38,40p    T:  21.   3h  44,57p
Összesített E:  11.  18h 244,15p    R:  39.  15h 217,47p    T:  58.  17h 249,31p
   HU-14-07-41192    H 20 07:42:41  1548,97 m/p  11  14,78   41  15,20   47  16,90
   HU-14-07-41187    H 20 07:43:45  1535,62 m/p  20  10,09   68  11,96   85  14,34
   HU-14-07-41188    H 20 07:44:25  1527,39 m/p  23   8,52   74  11,24  100  13,33
   HU-14-D-806378    H 20 07:45:40  1512,20 m/p   0   0,00    0   0,00  148  10,09

Tagszövetségi díjlista
   1. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800511    T 1602,42 m/p
   2. Palkó László                   2.cs. A23 HU-14-09-24658    T 1597,89 m/p
   3. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24656    H 1591,67 m/p
   4. Palkó László                   0.cs. A23 HU-14-07-40833    H 1591,44 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1588,42 m/p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1583,79 m/p
   7. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762034    H 1582,96 m/p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-D-707649    H 1580,29 m/p
   9. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-14-07-40861    H 1579,29 m/p
  10. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21432    H 1578,46 m/p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800537    H 1577,15 m/p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 SK-13-850-01905   H 1573,94 m/p
  13. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762515    H 1573,78 m/p
  14. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762581    H 1573,78 m/p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-14-D-762166    H 1571,71 m/p
  16. Varga László                   1.cs. R38 HU-14-07-41216    H 1571,39 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-14-D-762190    H 1570,32 m/p
  18. Tomori László                  2.cs. A23 RO-11-0365766     T 1570,04 m/p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-13-07-37975    H 1569,85 m/p
  20. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601909    H 1569,18 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800511    T 1602,42 m/p
   2. Palkó László                   2.cs. A23 HU-14-09-24658    T 1597,89 m/p
   3. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24656    H 1591,67 m/p
   4. Palkó László                   0.cs. A23 HU-14-07-40833    H 1591,44 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1588,42 m/p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-D-707649    H 1580,29 m/p
   7. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-14-07-40861    H 1579,29 m/p
   8. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21432    H 1578,46 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800537    H 1577,15 m/p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 SK-13-850-01905   H 1573,94 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   55,76 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   55,28 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   54,74 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   54,54 p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   54,13 p
   6. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   52,86 p
   7. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   51,92 p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   51,84 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   51,17 p
  10. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   49,82 p
  11. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   49,29 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   48,94 p
  13. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   48,20 p
  14. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   48,01 p
  15. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   47,52 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   47,46 p
  17. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   47,45 p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   46,66 p
  19. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   46,58 p
  20. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   45,31 p
  21. Varga László                   2.cs. R38    3 h.   44,57 p
  22. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   44,55 p
  23. Mészáros Mihály                2.cs. A36    3 h.   43,41 p
  24. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   42,54 p
  25. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   42,13 p
  26. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   39,37 p
  27. Tóth Attila                    2.cs. A64    2 h.   39,33 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   53,16 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   52,56 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   51,96 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   51,36 p
   5. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   49,32 p
   6. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   47,76 p
   7. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   46,92 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    3 h.   49,04 p
   2. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    3 h.   46,95 p
   3. Varga László                   1.cs.    3 h.   40,17 p
   4. Szabó Elek                     1.cs.    2 h.   39,48 p
   5. Demeter Attila                 2.cs.    3 h.   33,39 p
   6. Varga László                   2.cs.    3 h.   33,39 p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs.    2 h.   31,66 p
   8. Nagy Varga Viktor              1.cs.    2 h.   29,57 p
   9. Balázs Sándor                  1.cs.    1 h.    9,57 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.20. Mosonmagyaróvár III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   24 h.  495,81 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   24 h.  481,98 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   24 h.  468,12 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   24 h.  461,34 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   24 h.  459,28 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  458,73 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   24 h.  443,14 p
   8. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  427,45 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   23 h.  426,56 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   21 h.  419,21 p
  11. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   22 h.  416,08 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   22 h.  409,33 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   21 h.  405,68 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   23 h.  403,96 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   22 h.  403,80 p
  16. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   23 h.  389,59 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36   21 h.  388,13 p
  18. Boda Ákos                      2.cs. A50   23 h.  384,26 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   22 h.  383,95 p
  20. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   21 h.  381,95 p
  21. Boda Ákos                      1.cs. A50   23 h.  380,08 p
  22. Japport Zoltán                 3.cs. A50   22 h.  378,15 p
  23. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  374,14 p
  24. Japport Zoltán                 5.cs. A50   21 h.  373,14 p
  25. Palkó László                   1.cs. A23   20 h.  368,42 p
  26. Molnár Pál                     1.cs. A23   21 h.  368,31 p
  27. Szabó Elek                     1.cs. R38   22 h.  367,57 p
  28. Száraz László                  1.cs. A23   21 h.  364,26 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  364,02 p
  30. Pap István                     1.cs. A36   19 h.  356,20 p
  31. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   19 h.  352,43 p
  32. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   18 h.  351,42 p
  33. Boda Ákos                      6.cs. A50   20 h.  338,93 p
  34. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  338,92 p
  35. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   18 h.  332,83 p
  36. Palkó László                   2.cs. A23   20 h.  330,89 p
  37. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   19 h.  329,23 p
  38. Tóth Attila                    2.cs. A64   18 h.  327,65 p
  39. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  326,74 p
  40. Nagy János                     2.cs. A23   18 h.  301,57 p
  41. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   17 h.  300,15 p
  42. Tomori László                  3.cs. A23   18 h.  295,14 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   16 h.  287,50 p
  44. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  285,29 p
  45. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  282,80 p
  46. Pap István                     2.cs. A36   16 h.  277,55 p
  47. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  277,28 p
  48. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   15 h.  273,84 p
  49. Demeter Attila                 2.cs. R38   18 h.  272,50 p
  50. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  270,67 p
  51. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  270,36 p
  52. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  269,62 p
  53. Varga László                   1.cs. R38   18 h.  265,75 p
  54. Fejos Csaba                    2.cs. A64   13 h.  257,51 p
  55. Boda Ákos                      3.cs. A50   17 h.  257,27 p
  56. Ács Ferenc                     1.cs. A50   18 h.  255,94 p
  57. Katona József                  1.cs. A36   14 h.  255,64 p
  58. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  249,31 p
  59. Mészáros László                2.cs. A36   15 h.  248,44 p
  60. Szollos Béla                   2.cs. A64   14 h.  240,72 p
  61. Japport Zoltán                 4.cs. A50   14 h.  240,26 p
  62. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   15 h.  239,24 p
  63. Demeter Attila                 1.cs. R38   16 h.  235,57 p
  64. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   15 h.  229,57 p
  65. Jánosi Pál                     2.cs. A23   14 h.  228,05 p
  66. Gazsi Károly                   2.cs. A36   13 h.  221,15 p
  67. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  220,51 p
  68. Szollos Béla                   3.cs. A64   12 h.  217,24 p
  69. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   12 h.  216,89 p
  70. Szabó Gergo                    1.cs. A50   15 h.  215,49 p
  71. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  214,55 p
  72. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   13 h.  209,18 p
  73. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  208,11 p
  74. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  75. Balázs Sándor                  1.cs. R38   14 h.  200,02 p
  76. Nagy János                     3.cs. A23   12 h.  194,94 p
  77. Tóth Attila                    1.cs. A64   12 h.  194,33 p
  78. Kevés Károly                   1.cs. V10   12 h.  193,33 p
  79. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   12 h.  187,29 p
  80. Fejos Csaba                    1.cs. A64   12 h.  186,65 p
  81. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   12 h.  186,16 p
  82. Gavaldik József                1.cs. A23   13 h.  185,47 p
  83. Agócs Attila                   1.cs. A36   12 h.  184,99 p
  84. Csörgi László                  1.cs. A50   14 h.  183,76 p
  85. Boda Ákos                      5.cs. A50   12 h.  183,61 p
  86. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   11 h.  183,18 p
  87. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  182,72 p
  88. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  181,30 p
  89. László György                  1.cs. A36   11 h.  176,72 p
  90. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  91. Szollos Béla                   4.cs. A64   12 h.  174,62 p
  92. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  174,13 p
  93. Gavaldik József                2.cs. A23   12 h.  174,03 p
  94. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   10 h.  171,50 p
  95. Boda Ákos                      4.cs. A50   11 h.  169,73 p
  96. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   12 h.  169,25 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   24 h.  491,87 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   24 h.  460,79 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   24 h.  451,67 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  450,33 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   22 h.  419,80 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   23 h.  418,17 p
   7. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  417,23 p
   8. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   22 h.  408,56 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   21 h.  401,74 p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23   22 h.  394,64 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23   22 h.  385,98 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  385,86 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   23 h.  379,02 p
  14. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   22 h.  374,97 p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23   21 h.  359,88 p
  16. Száraz László                  1.cs. A23   21 h.  353,49 p
  17. Palkó László                   1.cs. A23   19 h.  351,62 p
  18. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   19 h.  345,65 p
  19. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   18 h.  343,70 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38   20 h.  342,86 p
  21. Molnár Pál                     2.cs. A23   19 h.  333,57 p
  22. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  333,51 p
  23. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   18 h.  328,99 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   23 h.  467,74 p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   24 h.  450,56 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.   23 h.  423,68 p
   4. Szabó Elek                     1.cs.   21 h.  366,92 p
   5. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   19 h.  323,51 p
   6. Demeter Attila                 2.cs.   20 h.  315,84 p
   7. Nagy Varga Viktor              3.cs.   17 h.  261,11 p
   8. Varga László                   1.cs.   16 h.  256,60 p
   9. Demeter Attila                 1.cs.   16 h.  256,26 p
  10. Nagy Varga Viktor              5.cs.   14 h.  250,57 p
  11. Varga László                   2.cs.   18 h.  244,15 p
  12. Balázs Sándor                  2.cs.   14 h.  215,92 p
  13. Balázs Sándor                  1.cs.   12 h.  203,17 p
  14. Nagy Varga Viktor              4.cs.   12 h.  173,66 p
  15. Rédei Attila                   1.cs.    9 h.  163,37 p
  16. Varga László                   3.cs.   10 h.  160,63 p
  17. Grizner Sándor                 1.cs.   10 h.  145,63 p
  18. Balázs Sándor                  3.cs.    8 h.  111,31 p
  19. Demeter Attila                 3.cs.    6 h.  108,23 p
  20. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    5 h.  101,32 p
  21. Benke István                   1.cs.    7 h.  101,22 p
  22. Grizner Sándor                 2.cs.    6 h.   98,43 p
  23. Balázs Sándor                  4.cs.    6 h.   98,21 p
  24. Szabó Elek                     2.cs.    6 h.   82,99 p
  25. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    5 h.   82,71 p
  26. Rédei Attila                   2.cs.    6 h.   79,45 p
  27. Benke István                   2.cs.    4 h.   74,29 p
  28. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    4 h.   63,81 p
  29. Nagy Varga Viktor              6.cs.    5 h.   61,84 p
  30. Rédei Attila                   3.cs.    3 h.   40,87 p
  31. Nagy Lehel dr.                 5.cs.    2 h.   25,21 p
  32. Balázs Sándor                  5.cs.    1 h.   19,58 p
  33. Szabó Elek                     3.cs.    1 h.   16,51 p
  34. Rédei Attila                   4.cs.    1 h.   16,23 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 129,53p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  7h 116,90p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 118,74p
  4. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 114,10p
  5. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  6h 112,50p
  6. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 109,36p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 107,58p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 107,23p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 106,70p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603906    H  6h 104,87p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  7h 124,86p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  6h 106,72p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  6h 105,60p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 101,39p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  6h 100,97p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 105,34p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  99,57p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h  96,81p
  9. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  5h  90,59p
 10. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  88,91p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 128,03p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  7h 113,73p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 118,56p
  4. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  6h 109,57p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 107,28p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 106,11p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 104,96p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 104,61p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603906    H  6h 102,06p
 10. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h 101,06p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  7h 122,87p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  6h 101,80p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  6h  96,66p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  98,60p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h  96,53p
  6. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  86,40p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  85,08p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  5h  84,51p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-14-D-727156    T  5h  83,25p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  5h  82,79p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  6h 117,15p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  5h  99,68p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  96,25p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-11-D-427100    H  5h  85,66p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 SK-13-850-01905   H  5h  85,00p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-12-D-503501    H  5h  79,01p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762434    H  5h  75,40p
  8. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-762661    H  5h  73,83p
  9. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-762691    H  5h  58,04p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  4h  78,29p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25613     T  5h  77,09p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762482    T  5h  75,30p
  3. Varga László                   R38 HU-09-09-98889    T  3h  55,71p
  4. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  3h  44,81p
  5. Benke István                   R38 HU 13-28-25260    T  3h  40,68p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25616     T  3h  40,60p
  7. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762588    T  3h  34,19p
  8. Gyarmati Szabolcs              R38 HU 14-O-34213     T  2h  42,71p
  9. Rédei Attila                   R38 HU 14-D-813012    T  2h  38,53p
 10. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-762700    T  2h  38,05p