Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A23 Nagykáta
Első adat felvétele: 2015.06.30 18:03:51
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.01 17:16:06
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.01 17:22:58
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.30 18:03:51
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 10 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten III.
Feleresztés ideje: 2015.06.28 06:40
Időjárás         : Borult, élénk ÉNy-i szél
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        14   28   228   46   57   1533,55   1391,20   1365,45
A50 Zsámbok            12   26   227   45   57   1529,25   1379,94   1357,78
V10 Hatvan              7   13   117   23   29   1460,48   1330,12   1313,07
Hatvan I.              33   67   572  114  143   1533,55   1377,80   1350,83
A23 Nagykáta           16   42   379   76   95   1522,84   1407,95   1384,34
A64 Szentmártonkáta     9   19   174   35   44   1532,97   1390,67   1358,26
R38 Jászberény          9   20   167   33   42   1528,49   1357,44   1340,16
Hatvan II.             34   81   720  144  180   1532,97   1397,09   1369,42
Tagszövetségben        67  148  1292  258  323   1533,55   1386,51   1358,77

A23 egyesületi díjlista
   1. Molnár Pál                     1.cs. HU-14-D-727388    T 1522,84 m/p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. HU-14-O-25741     T 1522,40 m/p
   3. Molnár Pál                     1.cs. HU-14-D-727356    T 1522,24 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. HU-14-M-135357    H 1521,44 m/p
   5. Nagy János                     3.cs. HU-13-09-19910    T 1519,48 m/p
   6. Tomori László                  2.cs. HU-13-O-19284     T 1519,02 m/p
   7. Huszár Péter                   2.cs. HU-14-D-727334    T 1517,09 m/p
   8. Nagy János                     1.cs. HU-11-09-07802    H 1506,20 m/p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. HU-11-09-07882    T 1504,35 m/p
  10. Huszár Péter                   1.cs. HU-12-D-501932    H 1498,09 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajtek Tibor                    1.cs. Dt: 344561 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  73,94p    R:   8.   5h  86,70p    T:  11.   5h  89,95p
Összesített E:   1.  36h 732,37p    R:   2.  38h 770,35p    T:   5.  38h 774,88p
Összesített E:   4.  34h 682,99p    R:   4.  35h 724,27p    T:   7.  35h 727,29p
   HU-12-D-505685    H 28 10:30:30  1494,84 m/p  12  22,31   26  21,99   37  22,39
   HU-14-D-726905    T 28 10:30:38  1493,98 m/p  14  22,01   29  21,75   41  22,21
   HU-13-D-603911    H 28 10:35:10  1465,18 m/p  30  19,56   53  19,82   80  20,47
   HU-14-D-726983    T 28 10:48:23  1387,21 m/p  92  10,06  153  11,77  254  12,69
   HU-13-O-19524     T 28 10:48:57  1384,06 m/p   0   0,00  158  11,37  265  12,19

Bajtek Tibor                    2.cs. Dt: 344561 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  86,30p    R:   6.   5h  89,27p    T:   8.   5h  92,32p
Összesített E:   9.  31h 583,17p    R:  11.  33h 629,43p    T:  19.  32h 621,15p
Összesített E:   9.  30h 564,94p    R:  11.  32h 610,82p    T:  19.  31h 603,15p
   HU-14-D-726917    H 28 10:35:07  1465,49 m/p  25  20,32   48  20,22   75  20,69
   HU-13-D-603907    H 28 10:35:08  1465,39 m/p  28  19,86   51  19,98   78  20,56
   HU-14-D-726960    H 28 10:40:40  1431,69 m/p  42  17,72   70  18,45  115  18,90
   HU-14-O-25736     H 28 10:40:41  1431,59 m/p  43  17,57   71  18,37  116  18,86
   HU-14-D-726931    T 28 10:47:00  1394,98 m/p  87  10,83  147  12,25  240  13,31
   HU-12-D-505659    H 28 10:48:54  1384,34 m/p  95   9,60  157  11,45  264  12,24
   HU-14-D-726932    H 28 10:50:58  1372,94 m/p   0   0,00  174  10,08  289  11,12

Bajtek Tibor                    3.cs. Dt: 344561 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  74,55p    R:  10.   4h  76,38p    T:  17.   4h  78,47p
Összesített E:  14.  26h 435,23p    R:  25.  25h 440,93p    T:  38.  26h 458,53p
Összesített E:  14.  26h 435,23p    R:  24.  25h 440,93p    T:  38.  26h 458,53p
   HU-14-D-726930    H 28 10:34:21  1470,28 m/p  24  20,48   46  20,38   69  20,96
   HU-12-D-505966    T 28 10:35:07  1465,49 m/p  26  20,17   49  20,14   76  20,65
   HU-14-D-726937    H 28 10:35:10  1465,18 m/p  31  19,40   54  19,74   81  20,42
   HU-12-D-505929    T 28 10:43:55  1412,62 m/p  63  14,50   99  16,12  170  16,44

Bajtek Tibor                    4.cs. Dt: 344561 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   4h  61,23p    R:  11.   5h  76,08p    T:  14.   5h  80,33p
Összesített E:  15.  24h 394,99p    R:  27.  25h 422,98p    T:  41.  26h 439,19p
Összesített E:  15.  24h 394,99p    R:  27.  25h 422,98p    T:  41.  26h 439,19p
   HU-14-D-726956    T 28 10:35:07  1465,49 m/p  27  20,02   50  20,06   77  20,60
   HU-14-D-726955    T 28 10:35:11  1465,07 m/p  32  19,25   55  19,66   82  20,38
   HU-14-D-726972    H 28 10:46:25  1398,29 m/p  84  11,29  138  12,98  225  13,98
   HU-13-02-18833    H 28 10:47:00  1394,98 m/p  88  10,67  148  12,17  241  13,27
   HU-14-D-726936    H 28 10:48:59  1383,87 m/p   0   0,00  160  11,21  267  12,10
   HU-13-D-700279    T 28 10:52:17  1365,77 m/p   0   0,00    0   0,00  309  10,23

Csákó Csaba Gyula               1.cs. Dt: 328604 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  58.   1h  10,73p    T: 106.   1h  11,79p
Összesített E:  23.  16h 268,69p    R:  44.  17h 292,67p    T:  72.  17h 297,35p
Összesített E:  23.  16h 268,69p    R:  46.  16h 281,94p    T:  78.  16h 285,56p
   HU-13-D-603205    H 28 10:37:58  1380,88 m/p   0   0,00  166  10,73  274  11,79

Fejos Zsolt                     1.cs. Dt: 321708 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  96,26p    R:   2.   5h  99,49p    T:   3.   5h 101,22p
Összesített E:   4.  36h 689,14p    R:   8.  36h 706,84p    T:  12.  36h 712,49p
Összesített E:   3.  36h 689,14p    R:   6.  36h 706,84p    T:   8.  36h 712,49p
   HU-14-O-25741     T 28 10:11:19  1522,40 m/p   2  23,85    5  23,68   10  23,60
   HU-14-M-135357    H 28 10:11:27  1521,44 m/p   4  23,54    7  23,52   12  23,51
   HU-14-O-25710     T 28 10:19:34  1465,20 m/p  29  19,71   52  19,90   79  20,51
   HU-14-O-25609     T 28 10:26:21  1421,29 m/p  51  16,34   85  17,24  139  17,83
   HU-12-D-574706    H 28 10:28:20  1408,94 m/p  74  12,82  111  15,15  185  15,77
   HU-13-D-605306    T 28 10:34:31  1371,79 m/p   0   0,00  177   9,84  294  10,90

Gavaldik József                 1.cs. Dt: 331717 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   2h  23,18p    R:  41.   2h  27,09p    T:  71.   2h  28,86p
Összesített E:  22.  18h 280,32p    R:  42.  19h 306,63p    T:  66.  20h 317,10p
Összesített E:  22.  17h 269,92p    R:  43.  18h 294,04p    T:  70.  19h 304,51p
   HU 13-09-20133    H 28 10:35:43  1407,27 m/p  78  12,20  116  14,75  192  15,46
   HU 13-09-20131    H 28 10:37:43  1395,43 m/p  86  10,98  146  12,34  238  13,40

Gavaldik József                 2.cs. Dt: 331717 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  30.   1h   9,75p    R:  47.   2h  22,26p    T:  81.   2h  24,07p
Összesített E:  32.  12h 190,39p    R:  60.  15h 235,00p    T:  96.  15h 236,61p
Összesített E:  32.  12h 190,39p    R:  60.  15h 235,00p    T:  96.  15h 236,61p
   HU 14-09-24770    T 28 10:39:23  1385,71 m/p  94   9,75  155  11,61  261  12,37
   HU 14-09-24778    T 28 10:40:17  1380,52 m/p   0   0,00  167  10,65  276  11,70

Huszár Péter                    1.cs. Dt: 318943 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   3h  52,69p    R:  24.   3h  55,02p    T:  27.   4h  66,79p
Összesített E:  10.  29h 553,81p    R:  14.  32h 595,19p    T:  18.  34h 621,64p
Összesített E:  12.  28h 541,06p    R:  14.  30h 569,30p    T:  21.  32h 598,06p
   HU-12-D-501932    H 28 10:12:54  1498,09 m/p  10  22,62   18  22,63   28  22,79
   HU-13-09-19816    H 28 10:22:17  1434,85 m/p  38  18,33   66  18,77  108  19,21
   HU-12-D-501942    T 28 10:27:51  1399,79 m/p  81  11,74  130  13,62  216  14,39
   HU-12-D-501938    T 28 10:33:04  1368,46 m/p   0   0,00    0   0,00  305  10,40

Huszár Péter                    2.cs. Dt: 318943 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  57,76p    R:  19.   3h  59,94p    T:  35.   3h  61,14p
Összesített E:  19.  19h 316,47p    R:  36.  18h 319,89p    T:  62.  19h 333,50p
Összesített E:  19.  19h 316,47p    R:  36.  18h 319,89p    T:  61.  19h 333,50p
   HU-14-D-727334    T 28 10:10:14  1517,09 m/p   7  23,08   12  23,12   18  23,24
   HU-14-D-727341    T 28 10:14:11  1489,11 m/p  18  21,40   33  21,43   46  21,99
   HU-14-D-727332    T 28 10:26:19  1409,28 m/p  71  13,28  108  15,39  182  15,91

Jánosi Pál                      1.cs. Dt: 317783 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   3h  48,86p    R:  27.   3h  51,81p    T:  41.   3h  53,52p
Összesített E:  13.  25h 465,29p    R:  19.  28h 516,07p    T:  32.  27h 508,57p
Összesített E:  13.  24h 447,71p    R:  19.  27h 498,23p    T:  32.  26h 491,61p
   HU-14-D-727123    H 28 10:23:05  1424,42 m/p  47  16,95   79  17,73  130  18,23
   HU-12-D-562179    T 28 10:23:40  1420,71 m/p  53  16,03   87  17,08  142  17,69
   HU-12-D-562144    H 28 10:23:44  1420,29 m/p  54  15,88   88  17,00  144  17,60

Jánosi Pál                      2.cs. Dt: 317783 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   1h  16,80p    R:  52.   1h  17,56p    T:  93.   1h  18,14p
Összesített E:  27.  14h 232,03p    R:  50.  16h 269,23p    T:  86.  16h 269,63p
Összesített E:  27.  14h 232,03p    R:  50.  16h 269,23p    T:  86.  16h 269,63p
   HU-14-D-727167    T 28 10:23:10  1423,89 m/p  48  16,80   81  17,56  132  18,14

Jánosi Pál                      3.cs. Dt: 317783 Kg:   4 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  59.   1h  10,32p    T: 108.   1h  11,30p
Összesített E:  36.   9h 144,83p    R:  73.  10h 160,52p    T: 122.  10h 158,26p
Összesített E:  36.   9h 144,83p    R:  73.  10h 160,52p    T: 122.  10h 158,26p
   HU-14-D-727163    T 28 10:30:40  1377,60 m/p   0   0,00  171  10,32  285  11,30

Kalocsai András                 1.cs. Dt: 315791 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   1h  21,09p    R:  48.   1h  20,94p    T:  65.   2h  31,90p
Összesített E:  25.  15h 238,72p    R:  51.  16h 266,79p    T:  78.  18h 286,26p
Összesített E:  25.  15h 238,72p    R:  51.  16h 266,79p    T:  77.  18h 286,26p
   HU-12-09-14053    T 28 10:13:34  1478,65 m/p  20  21,09   39  20,94   54  21,63
   HU-14-O-26312     T 28 10:31:09  1366,17 m/p   0   0,00    0   0,00  308  10,27

Kalocsai András                 2.cs. Dt: 315791 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  28.   1h  13,58p    R:  54.   1h  15,55p    T:  97.   1h  16,00p
Összesített E:  34.  10h 172,17p    R:  63.  12h 205,78p    T: 112.  11h 192,01p
Összesített E:  34.  10h 172,17p    R:  63.  12h 205,78p    T: 112.  11h 192,01p
   HU-14-D-727902    H 28 10:23:55  1410,31 m/p  69  13,58  106  15,55  180  16,00

Lengyel János                   1.cs. Dt: 319937 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  29.   1h  10,52p    R:  57.   1h  12,09p    T: 100.   1h  13,22p
Összesített E:  28.  14h 228,35p    R:  45.  18h 290,19p    T:  81.  17h 281,16p
Összesített E:  28.  14h 228,35p    R:  44.  18h 290,19p    T:  81.  17h 281,16p
   HU-12-09-13853    H 28 10:29:22  1394,87 m/p  89  10,52  149  12,09  242  13,22

Lengyel János                   2.cs. Dt: 319937 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T: 112.   1h   9,69p
Összesített E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T: 183.   1h   9,69p
Összesített E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T: 183.   1h   9,69p
   HU-14-09-24453    H 28 10:35:00  1361,43 m/p   0   0,00    0   0,00  321   9,69

Molnár Pál                      1.cs. Dt: 318750 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 104,07p    R:   1.   5h 104,96p    T:   1.   5h 106,50p
Összesített E:   8.  33h 594,81p    R:  12.  33h 616,54p    T:  17.  34h 633,01p
Összesített E:   8.  32h 576,40p    R:  12.  32h 597,85p    T:  17.  33h 615,17p
   HU-14-D-727388    T 28 10:09:18  1522,84 m/p   1  24,00    4  23,76    9  23,64
   HU-14-D-727356    T 28 10:09:23  1522,24 m/p   3  23,69    6  23,60   11  23,55
   HU-10-09-01309    T 28 10:15:51  1476,64 m/p  23  20,63   42  20,70   57  21,50
   HU-14-D-727355    T 28 10:20:37  1444,73 m/p  36  18,64   62  19,09  101  19,53
   HU-13-D-602279    T 28 10:23:45  1424,50 m/p  46  17,11   78  17,81  129  18,28
   HU-14-D-831232    T 28 10:24:44  1418,27 m/p  56  15,57   90  16,84  150  17,34
   HU-11-09-07714    H 28 10:25:04  1416,17 m/p  58  15,27   92  16,68  157  17,02
   HU-14-D-727369    T 28 10:25:41  1412,30 m/p  64  14,35  100  16,04  171  16,40
   HU-14-O-26333     T 28 10:26:04  1409,91 m/p  70  13,43  107  15,47  181  15,95

Molnár Pál                      2.cs. Dt: 318750 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   2h  26,09p    R:  38.   2h  30,54p    T:  66.   2h  31,68p
Összesített E:  21.  17h 297,52p    R:  39.  18h 317,86p    T:  55.  21h 354,37p
Összesített E:  21.  17h 297,52p    R:  39.  18h 317,86p    T:  55.  21h 354,37p
   HU-14-D-727379    H 28 10:26:10  1409,28 m/p  72  13,12  109  15,31  183  15,86
   HU-14-D-727351    H 28 10:26:10  1409,28 m/p  73  12,97  110  15,23  184  15,82

Nagy János                      0.cs. Dt: 318636 Kg:   2 Ók:   0 Kp:   0
   HU-13-09-19916    T 28 10:20:27  1445,39 m/p  35  18,79   61  19,17  100  19,57
   HU-13-09-19911    T 28 10:27:49  1398,65 m/p  83  11,44  136  13,14  223  14,07

Nagy János                      1.cs. Dt: 318636 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  91,20p    R:   4.   5h  95,13p    T:   5.   5h  97,65p
Összesített E:   2.  39h 725,25p    R:   3.  40h 758,42p    T:   6.  40h 763,99p
Összesített E:   2.  37h 699,14p    R:   3.  38h 728,85p    T:   5.  38h 735,53p
   HU-11-09-07802    H 28 10:11:33  1506,20 m/p   8  22,93   13  23,03   21  23,11
   HU-12-09-14510    H 28 10:15:20  1479,73 m/p  19  21,24   38  21,02   52  21,72
   HU-12-D-502304    H 28 10:19:07  1454,18 m/p  34  18,94   59  19,33   95  19,80
   HU-11-09-07813    H 28 10:24:28  1419,52 m/p  55  15,73   89  16,92  146  17,52
   HU-13-09-19904    H 28 10:26:24  1407,40 m/p  77  12,36  115  14,83  191  15,50

Nagy János                      2.cs. Dt: 318636 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   4h  54,64p    R:  18.   4h  61,33p    T:  31.   4h  63,79p
Összesített E:  20.  18h 312,23p    R:  30.  21h 361,29p    T:  51.  21h 371,93p
Összesített E:  20.  18h 312,23p    R:  30.  21h 361,29p    T:  51.  21h 371,93p
   HU-13-09-19902    H 28 10:24:41  1418,16 m/p  57  15,42   91  16,76  151  17,29
   HU-14-09-24569    H 28 10:25:38  1412,18 m/p  65  14,20  101  15,96  172  16,35
   HU-13-09-19915    H 28 10:25:41  1411,87 m/p  67  13,89  103  15,79  174  16,26
   HU-14-D-806194    H 28 10:27:53  1398,24 m/p  85  11,13  140  12,82  227  13,89

Nagy János                      3.cs. Dt: 318636 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   4h  62,15p    R:  15.   4h  66,56p    T:  26.   4h  68,72p
Összesített E:  26.  15h 238,55p    R:  49.  17h 270,16p    T:  82.  17h 277,56p
Összesített E:  26.  15h 238,55p    R:  49.  17h 270,16p    T:  82.  17h 277,56p
   HU-13-09-19910    T 28 10:09:42  1519,48 m/p   5  23,39   10  23,28   15  23,37
   HU-14-09-24576    H 28 10:23:15  1427,26 m/p  45  17,26   74  18,13  122  18,59
   HU-14-09-24578    H 28 10:27:40  1399,57 m/p  82  11,59  132  13,46  218  14,30
   HU-13-09-19906    T 28 10:29:50  1386,38 m/p  93   9,91  154  11,69  259  12,46

Palkó László                    1.cs. Dt: 319718 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  72,27p    R:   9.   5h  84,59p    T:  12.   5h  87,40p
Összesített E:  16.  20h 365,40p    R:  28.  22h 389,18p    T:  47.  23h 403,73p
Összesített E:  16.  20h 365,40p    R:  28.  22h 389,18p    T:  47.  23h 403,73p
   HU-14-07-40835    T 28 10:19:30  1456,57 m/p  33  19,10   58  19,41   93  19,89
   HU-14-20-71142    H 28 10:22:48  1435,00 m/p  37  18,49   65  18,85  107  19,26
   HU-14-09-24662    H 28 10:23:16  1432,00 m/p  40  18,03   68  18,61  113  18,99
   HU-14-20-71143    H 28 10:24:34  1423,71 m/p  49  16,65   82  17,48  134  18,05
   HU-14-09-24656    H 28 10:32:42  1373,95 m/p   0   0,00  172  10,24  287  11,21

Palkó László                    2.cs. Dt: 319718 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   3h  46,88p    R:  28.   3h  50,04p    T:  43.   3h  52,00p
Összesített E:  17.  19h 332,12p    R:  35.  19h 337,69p    T:  57.  19h 344,58p
Összesített E:  17.  19h 332,12p    R:  34.  19h 337,69p    T:  57.  19h 344,58p
   HU-14-07-40821    T 28 10:14:37  1489,72 m/p  17  21,55   32  21,51   45  22,03
   HU-14-07-40820    H 28 10:25:53  1415,41 m/p  60  14,96   94  16,52  161  16,84
   HU-14-07-40833    H 28 10:29:17  1394,42 m/p  90  10,37  150  12,01  244  13,13

Száraz László                   0.cs. Dt: 315286 Kg:  21 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-D-727831    H 28 10:23:54  1408,16 m/p  75  12,66  112  15,07  187  15,68
   HU-13-09-19310    T 28 10:28:17  1381,12 m/p   0   0,00  165  10,81  272  11,88
   HU-13-09-19334    H 28 10:30:14  1369,42 m/p   0   0,00  180   9,60  301  10,58

Száraz László                   1.cs. Dt: 315286 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   4h  56,63p    R:  16.   4h  63,02p    T:  30.   4h  65,82p
Összesített E:   6.  37h 678,58p    R:   7.  37h 708,22p    T:  13.  36h 706,36p
Összesített E:   6.  34h 641,30p    R:   8.  34h 675,53p    T:  14.  33h 669,78p
   HU-12-09-14308    T 28 10:11:22  1491,65 m/p  15  21,86   30  21,67   42  22,17
   AU-12-308-78      T 28 10:23:56  1407,95 m/p  76  12,51  114  14,91  190  15,55
   AU-12-308-80      T 28 10:24:08  1406,69 m/p  79  12,05  118  14,59  196  15,28
   HU-12-09-14370    H 28 10:27:01  1388,82 m/p  91  10,21  152  11,85  251  12,82

Száraz László                   3.cs. Dt: 315286 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   2h  41,72p    R:  31.   2h  41,64p    T:  55.   2h  43,13p
Összesített E:  30.  12h 219,73p    R:  55.  14h 251,28p    T:  92.  14h 254,37p
Összesített E:  30.  12h 219,73p    R:  55.  14h 251,28p    T:  92.  14h 254,37p
   HU-14-D-727860    T 28 10:13:16  1478,37 m/p  21  20,94   40  20,86   55  21,59
   HU-14-D-727836    T 28 10:13:24  1477,44 m/p  22  20,78   41  20,78   56  21,54

Száraz László                   4.cs. Dt: 315286 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  27.   1h  14,66p    R:  42.   2h  27,09p    T:  74.   2h  28,46p
Összesített E:  35.  10h 147,48p    R:  67.  13h 187,88p    T: 114.  13h 191,16p
Összesített E:  35.  10h 147,48p    R:  67.  13h 187,88p    T: 114.  13h 191,16p
   HU-14-D-727840    T 28 10:23:07  1413,10 m/p  62  14,66   98  16,20  168  16,53
   HU-14-D-727873    T 28 10:28:04  1382,43 m/p   0   0,00  164  10,89  271  11,93

Szöllosi Gábor                  1.cs. Dt: 318421 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   3h  51,93p    R:  25.   3h  54,38p    T:  29.   4h  66,44p
Összesített E:   5.  37h 684,54p    R:   6.  39h 731,77p    T:   8.  40h 750,39p
Összesített E:   5.  35h 645,32p    R:   7.  37h 690,04p    T:  10.  38h 710,02p
   HU-12-D-502371    T 28 10:13:05  1494,35 m/p  13  22,16   28  21,83   39  22,30
   HU-14-09-24989    H 28 10:22:22  1431,96 m/p  41  17,87   69  18,53  114  18,95
   HU-12-D-502355    H 28 10:27:05  1402,22 m/p  80  11,90  125  14,02  210  14,65
   HU-11-09-07854    T 28 10:32:34  1369,16 m/p   0   0,00    0   0,00  302  10,54

Szöllosi Gábor                  2.cs. Dt: 318421 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  61,73p    R:  12.   4h  73,87p    T:  21.   4h  75,70p
Összesített E:   7.  32h 636,18p    R:   9.  33h 663,43p    T:  15.  34h 671,93p
Összesített E:   7.  32h 636,18p    R:   9.  33h 663,43p    T:  13.  34h 671,93p
   HU-11-09-07882    T 28 10:11:40  1504,35 m/p   9  22,77   15  22,87   24  22,97
   HU-12-D-502363    H 28 10:12:36  1497,75 m/p  11  22,47   19  22,55   29  22,75
   HU-11-09-07851    T 28 10:23:55  1422,05 m/p  50  16,49   84  17,32  137  17,92
   HU-12-09-14527    H 28 10:30:10  1383,44 m/p   0   0,00  161  11,13  268  12,06

Szöllosi Gábor                  3.cs. Dt: 318421 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  26.   1h  14,81p    R:  39.   2h  27,65p    T:  72.   2h  28,86p
Összesített E:  33.  12h 177,69p    R:  59.  16h 235,77p    T:  97.  15h 233,54p
Összesített E:  33.  12h 177,69p    R:  59.  16h 235,77p    T:  97.  15h 233,54p
   HU-14-09-25005    T 28 10:25:16  1413,53 m/p  61  14,81   96  16,36  164  16,71
   HU-14-09-25017    T 28 10:30:04  1384,04 m/p   0   0,00  159  11,29  266  12,15

Tomori László                   1.cs. Dt: 318969 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  70,11p    R:  13.   4h  73,31p    T:  22.   4h  75,34p
Összesített E:   3.  36h 715,45p    R:   5.  37h 741,32p    T:  11.  36h 734,87p
Összesített E:   1.  36h 715,45p    R:   2.  37h 741,32p    T:   6.  36h 734,87p
   HU-13-D-601936    H 28 10:14:00  1490,51 m/p  16  21,70   31  21,59   44  22,08
   HU-13-D-601939    T 28 10:22:30  1433,57 m/p  39  18,18   67  18,69  109  19,17
   HU-13-D-601971    H 28 10:24:27  1421,11 m/p  52  16,19   86  17,16  140  17,78
   HU-14-O-26317     T 28 10:25:54  1411,99 m/p  66  14,04  102  15,87  173  16,31

Tomori László                   2.cs. Dt: 318969 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   3h  54,38p    R:  23.   3h  57,12p    T:  38.   3h  58,09p
Összesített E:  12.  29h 541,69p    R:  18.  30h 561,52p    T:  29.  30h 561,94p
Összesített E:  11.  29h 541,69p    R:  16.  30h 561,52p    T:  28.  30h 561,94p
   HU-13-O-19284     T 28 10:09:59  1519,02 m/p   6  23,23   11  23,20   16  23,33
   HU-13-D-601922    H 28 10:23:24  1427,79 m/p  44  17,41   73  18,21  121  18,63
   HU-10-09-01175    T 28 10:26:06  1410,74 m/p  68  13,74  104  15,71  177  16,13

Tóth Lajos                      1.cs. Dt: 318272 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  25.   1h  15,11p    R:  45.   2h  26,36p    T:  60.   3h  37,43p
Összesített E:  31.  13h 216,91p    R:  43.  19h 297,38p    T:  77.  18h 292,26p
Összesített E:  31.  13h 216,91p    R:  42.  19h 297,38p    T:  76.  18h 292,26p
   HU-13-D-601890    T 28 10:24:49  1415,70 m/p  59  15,11   93  16,60  159  16,93
   HU-14-D-727498    T 28 10:32:12  1370,68 m/p   0   0,00  178   9,76  298  10,72
   HU-13-D-601884    H 28 10:33:41  1361,98 m/p   0   0,00    0   0,00  319   9,78

Tagszövetségi díjlista
   1. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1533,55 m/p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30912    H 1532,97 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1530,92 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667947    T 1529,25 m/p
   5. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-O-25567     T 1529,25 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-12-D-503505    H 1528,49 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1527,73 m/p
   8. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-O-38153     H 1527,11 m/p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727388    T 1522,84 m/p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25741     T 1522,40 m/p
  11. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727356    T 1522,24 m/p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-M-135357    H 1521,44 m/p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1520,73 m/p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762479    H 1520,14 m/p
  15. Nagy János                     3.cs. A23 HU-13-09-19910    T 1519,48 m/p
  16. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-O-19284     T 1519,02 m/p
  17. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502508    H 1517,59 m/p
  18. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-14-D-727334    T 1517,09 m/p
  19. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-764152    H 1512,91 m/p
  20. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1511,90 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30912    H 1532,97 m/p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1530,92 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-12-D-503505    H 1528,49 m/p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727388    T 1522,84 m/p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25741     T 1522,40 m/p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727356    T 1522,24 m/p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-M-135357    H 1521,44 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1520,73 m/p
   9. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762479    H 1520,14 m/p
  10. Nagy János                     3.cs. A23 HU-13-09-19910    T 1519,48 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  106,50 p
   2. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.  102,48 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  101,22 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.  100,63 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   97,65 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   96,87 p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   93,52 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   92,32 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   91,51 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   90,76 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   89,95 p
  12. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   87,40 p
  13. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   81,20 p
  14. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   80,33 p
  15. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   78,96 p
  16. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   78,83 p
  17. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   78,47 p
  18. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   77,84 p
  19. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   77,17 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    5 h.   76,03 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    4 h.   75,70 p
  22. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.   75,34 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    4 h.   73,01 p
  24. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    4 h.   72,30 p
  25. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   72,07 p
  26. Nagy János                     3.cs. A23    4 h.   68,72 p
  27. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   66,79 p
  28. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   66,75 p
  29. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   66,44 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   65,82 p
  31. Nagy János                     2.cs. A23    4 h.   63,79 p
  32. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   63,02 p
  33. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  34. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   61,89 p
  35. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,14 p
  36. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   60,64 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   60,11 p
  38. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   58,09 p
  39. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   56,12 p
  40. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   54,47 p
  41. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   53,52 p
  42. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   52,01 p
  43. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   52,00 p
  44. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   51,51 p
  45. Szollos Béla                   4.cs. A64    3 h.   50,04 p
  46. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   49,90 p
  47. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   49,55 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   49,51 p
  49. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   47,71 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   45,82 p
  51. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   45,04 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   44,90 p
  53. Tóth Gábor                     1.cs. A36    2 h.   44,78 p
  54. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   44,18 p
  55. Száraz László                  3.cs. A23    2 h.   43,13 p
  56. Kevés Károly                   1.cs. V10    2 h.   39,50 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  104,96 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   99,49 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   97,62 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   95,13 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   91,85 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   89,27 p
   7. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   88,23 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   86,70 p
   9. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   84,59 p
  10. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   76,38 p
  11. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   76,08 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    4 h.   73,87 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs.    5 h.  104,07 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs.    5 h.   96,26 p
   3. Nagy János                     1.cs.    5 h.   91,20 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs.    5 h.   86,30 p
   5. Bajtek Tibor                   3.cs.    4 h.   74,55 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs.    4 h.   73,94 p
   7. Palkó László                   1.cs.    4 h.   72,27 p
   8. Tomori László                  1.cs.    4 h.   70,11 p
   9. Nagy János                     3.cs.    4 h.   62,15 p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs.    3 h.   61,73 p
  11. Bajtek Tibor                   4.cs.    4 h.   61,23 p
  12. Huszár Péter                   2.cs.    3 h.   57,76 p
  13. Száraz László                  1.cs.    4 h.   56,63 p
  14. Nagy János                     2.cs.    4 h.   54,64 p
  15. Tomori László                  2.cs.    3 h.   54,38 p
  16. Huszár Péter                   1.cs.    3 h.   52,69 p
  17. Szöllosi Gábor                 1.cs.    3 h.   51,93 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs.    3 h.   48,86 p
  19. Palkó László                   2.cs.    3 h.   46,88 p
  20. Száraz László                  3.cs.    2 h.   41,72 p
  21. Molnár Pál                     2.cs.    2 h.   26,09 p
  22. Gavaldik József                1.cs.    2 h.   23,18 p
  23. Kalocsai András                1.cs.    1 h.   21,09 p
  24. Jánosi Pál                     2.cs.    1 h.   16,80 p
  25. Tóth Lajos                     1.cs.    1 h.   15,11 p
  26. Szöllosi Gábor                 3.cs.    1 h.   14,81 p
  27. Száraz László                  4.cs.    1 h.   14,66 p
  28. Kalocsai András                2.cs.    1 h.   13,58 p
  29. Lengyel János                  1.cs.    1 h.   10,52 p
  30. Gavaldik József                2.cs.    1 h.    9,75 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    9 h.  173,21 p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    7 h.  126,94 p
   3. Mészáros László                2.cs. A36    7 h.  125,48 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    7 h.  115,68 p
   5. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  115,41 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  112,12 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50    6 h.  107,68 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   97,65 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   93,52 p
  10. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   91,51 p
  11. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    6 h.   90,56 p
  12. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   89,95 p
  13. Boda Ákos                      6.cs. A50    6 h.   89,68 p
  14. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   87,40 p
  15. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   81,20 p
  16. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   78,96 p
  17. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   78,83 p
  18. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   78,47 p
  19. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   77,84 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    5 h.   76,03 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    4 h.   75,70 p
  22. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.   75,34 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    4 h.   73,01 p
  24. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    4 h.   72,30 p
  25. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   72,07 p
  26. Nagy János                     3.cs. A23    4 h.   68,72 p
  27. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   66,79 p
  28. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   66,75 p
  29. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   66,44 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   65,82 p
  31. Nagy János                     2.cs. A23    4 h.   63,79 p
  32. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   63,02 p
  33. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  34. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   61,89 p
  35. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,14 p
  36. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   60,64 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   60,11 p
  38. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   58,09 p
  39. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   56,12 p
  40. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   54,47 p
  41. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   53,52 p
  42. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   52,01 p
  43. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   52,00 p
  44. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   51,51 p
  45. Szollos Béla                   4.cs. A64    3 h.   50,04 p
  46. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   49,90 p
  47. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   49,55 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   49,51 p
  49. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   47,71 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   45,82 p
  51. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   45,04 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   44,90 p
  53. Tóth Gábor                     1.cs. A36    2 h.   44,78 p
  54. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   44,18 p
  55. Száraz László                  3.cs. A23    2 h.   43,13 p
  56. Kevés Károly                   1.cs. V10    2 h.   39,50 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   34 h.  650,49 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   34 h.  639,52 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   33 h.  626,78 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   32 h.  621,69 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   34 h.  619,48 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   34 h.  610,11 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   32 h.  600,32 p
   8. Tomori László                  2.cs. A23   31 h.  593,57 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36   32 h.  589,52 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   31 h.  582,92 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   31 h.  581,07 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   33 h.  579,96 p
  13. Pap István                     1.cs. A36   31 h.  572,68 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  561,54 p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36   31 h.  534,42 p
  16. Boda Ákos                      6.cs. A50   31 h.  511,07 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   29 h.  504,94 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   30 h.  503,68 p
  19. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   29 h.  494,58 p
  20. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   27 h.  490,86 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  487,69 p
  22. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   27 h.  477,15 p
  23. Jánosi Pál                     1.cs. A23   26 h.  469,87 p
  24. Katona József                  2.cs. A36   25 h.  466,88 p
  25. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   28 h.  466,21 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   28 h.  464,92 p
  27. Kiss József                    1.cs. V10   26 h.  463,65 p
  28. Száraz László                  1.cs. A23   27 h.  463,46 p
  29. Tóth Attila                    2.cs. A64   25 h.  445,56 p
  30. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   27 h.  444,59 p
  31. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   26 h.  441,45 p
  32. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   25 h.  438,36 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50   26 h.  428,02 p
  34. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   24 h.  415,75 p
  35. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   23 h.  407,19 p
  36. Japport Zoltán                 4.cs. A50   24 h.  406,75 p
  37. Molnár Pál                     2.cs. A23   23 h.  385,13 p
  38. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   23 h.  380,46 p
  39. Mészáros László                1.cs. A36   22 h.  378,95 p
  40. Palkó László                   1.cs. A23   21 h.  376,15 p
  41. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   22 h.  375,59 p
  42. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  370,28 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   22 h.  362,19 p
  44. Japport Zoltán                 3.cs. A50   23 h.  360,88 p
  45. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   21 h.  354,74 p
  46. Japport Zoltán                 5.cs. A50   20 h.  347,66 p
  47. Katona József                  1.cs. A36   20 h.  343,77 p
  48. Palkó László                   2.cs. A23   20 h.  337,85 p
  49. Pap István                     2.cs. A36   18 h.  333,38 p
  50. Ács Ferenc                     1.cs. A50   24 h.  332,80 p
  51. Tóth Sándor                    1.cs. A64   21 h.  332,48 p
  52. Mészáros Mihály                2.cs. A36   19 h.  332,09 p
  53. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   21 h.  327,27 p
  54. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  324,83 p
  55. Fejos Csaba                    2.cs. A64   18 h.  324,80 p
  56. Mészáros László                2.cs. A36   19 h.  323,33 p
  57. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  306,63 p
  58. Tomori László                  3.cs. A23   19 h.  302,80 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   17 h.  300,43 p
  60. Demeter Attila                 1.cs. R38   20 h.  298,18 p
  61. Kevés Károly                   1.cs. V10   19 h.  293,46 p
  62. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   19 h.  289,35 p
  63. Tóth Attila                    1.cs. A64   17 h.  288,79 p
  64. Szollos Béla                   2.cs. A64   17 h.  285,41 p
  65. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  284,83 p
  66. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  267,53 p
  67. Nagy János                     3.cs. A23   16 h.  263,66 p
  68. Jánosi Pál                     2.cs. A23   16 h.  258,70 p
  69. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   16 h.  252,73 p
  70. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  249,35 p
  71. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   16 h.  248,57 p
  72. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   16 h.  248,44 p
  73. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  241,80 p
  74. Balázs Sándor                  1.cs. R38   16 h.  240,89 p
  75. Kovács József                  1.cs. A50   14 h.  231,01 p
  76. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  227,76 p
  77. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  227,53 p
  78. Babicz János                   1.cs. A64   14 h.  220,76 p
  79. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   14 h.  220,28 p
  80. Varga László                   1.cs. R38   15 h.  220,24 p
  81. Tóth Gábor                     1.cs. A36   13 h.  215,90 p
  82. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   14 h.  215,81 p
  83. Gavaldik József                1.cs. A23   15 h.  214,33 p
  84. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  210,64 p
  85. Gavaldik József                2.cs. A23   15 h.  208,69 p
  86. Agócs Attila                   1.cs. A36   14 h.  207,85 p
  87. Kalocsai András                1.cs. A23   13 h.  206,01 p
  88. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  205,95 p
  89. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  90. Száraz László                  3.cs. A23   13 h.  196,76 p
  91. Babicz József                  1.cs. A64   12 h.  194,68 p
  92. Rédei Attila                   1.cs. R38   12 h.  192,24 p
  93. Szollos Béla                   1.cs. A64   13 h.  190,23 p
  94. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  189,60 p
  95. Papp László                    1.cs. A64   12 h.  188,17 p
  96. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   12 h.  188,08 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   33 h.  618,47 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   34 h.  609,23 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   31 h.  608,11 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   34 h.  596,93 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   32 h.  592,76 p
   6. Tomori László                  2.cs. A23   31 h.  588,85 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   31 h.  575,70 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   30 h.  564,38 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   32 h.  557,68 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  550,19 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   29 h.  494,15 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   28 h.  473,04 p
  13. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   26 h.  472,00 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   28 h.  471,82 p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23   26 h.  467,89 p
  16. Jánosi Pál                     1.cs. A23   26 h.  462,09 p
  17. Száraz László                  1.cs. A23   27 h.  451,05 p
  18. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   27 h.  446,42 p
  19. Tóth Attila                    2.cs. A64   25 h.  437,03 p
  20. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   25 h.  423,77 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   24 h.  418,65 p
  22. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   24 h.  410,06 p
  23. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   23 h.  400,19 p

A23 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs.   33 h.  597,83 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs.   30 h.  577,09 p
   3. Tomori László                  2.cs.   30 h.  568,78 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs.   31 h.  566,56 p
   5. Nagy János                     1.cs.   31 h.  545,50 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs.   30 h.  539,86 p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs.   30 h.  532,58 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs.   30 h.  512,19 p
   9. Molnár Pál                     1.cs.   26 h.  449,49 p
  10. Bajtek Tibor                   3.cs.   28 h.  444,74 p
  11. Huszár Péter                   1.cs.   25 h.  425,72 p
  12. Jánosi Pál                     1.cs.   24 h.  424,02 p
  13. Száraz László                  1.cs.   26 h.  416,10 p
  14. Bajtek Tibor                   4.cs.   26 h.  408,53 p
  15. Nagy Zoltán                    1.cs.   23 h.  388,25 p
  16. Palkó László                   1.cs.   19 h.  346,96 p
  17. Molnár Pál                     2.cs.   19 h.  319,87 p
  18. Palkó László                   2.cs.   17 h.  294,89 p
  19. Huszár Péter                   2.cs.   17 h.  286,15 p
  20. Nagy János                     2.cs.   17 h.  278,86 p
  21. Bajtek Tibor                   6.cs.   18 h.  275,24 p
  22. Tomori László                  3.cs.   16 h.  258,59 p
  23. Nagy János                     3.cs.   14 h.  218,27 p
  24. Jánosi Pál                     2.cs.   13 h.  206,28 p
  25. Szöllosi Gábor                 3.cs.   13 h.  195,99 p
  26. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   13 h.  189,46 p
  27. Gavaldik József                1.cs.   12 h.  163,05 p
  28. Kalocsai András                1.cs.   10 h.  155,16 p
  29. Lengyel János                  1.cs.   10 h.  147,09 p
  30. Gavaldik József                2.cs.   11 h.  143,99 p
  31. Molnár Pál                     3.cs.    9 h.  139,75 p
  32. Bajtek Tibor                   5.cs.    9 h.  139,09 p
  33. Száraz László                  3.cs.    9 h.  133,50 p
  34. Száraz László                  2.cs.   10 h.  132,77 p
  35. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    8 h.  128,54 p
  36. Szöllosi Gábor                 4.cs.    8 h.  122,18 p
  37. Száraz László                  4.cs.    8 h.  113,43 p
  38. Moravcsik Lénárd               1.cs.    8 h.  110,98 p
  39. Fazekas István ifj.            1.cs.    6 h.   98,71 p
  40. Tóth Lajos                     1.cs.    6 h.   87,25 p
  41. Jánosi Pál                     3.cs.    5 h.   67,89 p
  42. Nagy Zoltán                    2.cs.    4 h.   63,72 p
  43. Fazekas István ifj.            2.cs.    4 h.   59,57 p
  44. Tomori László                  4.cs.    3 h.   42,51 p
  45. Kalocsai András                2.cs.    3 h.   34,99 p
  46. Tóth Lajos                     2.cs.    2 h.   32,27 p
  47. Kosztolányi András             1.cs.    2 h.   22,67 p
  48. Gavaldik József                3.cs.    1 h.   17,07 p
  49. Lengyel János                  2.cs.    1 h.   14,67 p
  50. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  51. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  52. Moravcsik Lénárd               2.cs.    1 h.   11,33 p
  53. Gavaldik József                4.cs.    1 h.    8,89 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  567,85 p
   2. Nagy János                     1.cs. A23   29 h.  561,83 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   27 h.  542,69 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   28 h.  540,24 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   27 h.  528,59 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  528,04 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50   27 h.  521,78 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23   26 h.  519,74 p
   9. Pap István                     1.cs. A36   26 h.  519,21 p
  10. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  513,76 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36   25 h.  491,30 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   28 h.  490,85 p
  13. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   25 h.  483,22 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   25 h.  482,69 p
  15. Tomori László                  2.cs. A23   25 h.  472,32 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   26 h.  464,14 p
  17. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  463,30 p
  18. Tóth Attila                    2.cs. A64   23 h.  444,53 p
  19. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   24 h.  438,04 p
  20. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  437,79 p
  21. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   23 h.  428,62 p
  22. Huszár Péter                   1.cs. A23   25 h.  425,89 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   23 h.  422,13 p
  24. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   22 h.  412,91 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10   23 h.  411,06 p
  26. Katona József                  2.cs. A36   21 h.  406,91 p
  27. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   22 h.  388,41 p
  28. Pap István                     2.cs. A36   20 h.  381,21 p
  29. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   19 h.  376,45 p
  30. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  373,47 p
  31. Palkó László                   1.cs. A23   21 h.  369,90 p
  32. Boda Ákos                      1.cs. A50   22 h.  369,28 p
  33. Japport Zoltán                 4.cs. A50   21 h.  364,37 p
  34. Tóth Attila                    1.cs. A64   19 h.  357,08 p
  35. Japport Zoltán                 5.cs. A50   19 h.  355,26 p
  36. Szabó Elek                     1.cs. R38   20 h.  347,42 p
  37. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  344,58 p
  38. Mészáros László                2.cs. A36   19 h.  343,44 p
  39. Japport Zoltán                 3.cs. A50   21 h.  343,38 p
  40. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   19 h.  342,57 p
  41. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  333,50 p
  42. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  333,24 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   19 h.  331,86 p
  44. Ács Ferenc                     1.cs. A50   21 h.  329,70 p
  45. Molnár Pál                     2.cs. A23   19 h.  322,44 p
  46. Boda Ákos                      2.cs. A50   19 h.  321,56 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   16 h.  320,67 p
  48. Szollos Béla                   2.cs. A64   18 h.  319,40 p
  49. Mészáros László                1.cs. A36   17 h.  317,74 p
  50. Kevés Károly                   1.cs. V10   18 h.  314,41 p
  51. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  313,84 p
  52. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  304,31 p
  53. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   16 h.  296,23 p
  54. Tóth Sándor                    1.cs. A64   18 h.  295,10 p
  55. Fejos Csaba                    2.cs. A64   16 h.  288,70 p
  56. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   18 h.  287,35 p
  57. Szollos Béla                   4.cs. A64   17 h.  285,47 p
  58. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  284,31 p
  59. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   17 h.  283,28 p
  60. Gazsi Károly                   2.cs. A36   15 h.  282,43 p
  61. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  281,75 p
  62. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  277,56 p
  63. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  261,71 p
  64. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  258,79 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   15 h.  258,06 p
  66. Demeter Attila                 1.cs. R38   16 h.  257,57 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   16 h.  247,48 p
  68. Varga László                   1.cs. R38   14 h.  240,14 p
  69. Balázs Sándor                  1.cs. R38   14 h.  234,61 p
  70. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  234,52 p
  71. Varga László                   2.cs. R38   14 h.  233,53 p
  72. Kovács József                  1.cs. A50   12 h.  227,53 p
  73. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  219,60 p
  74. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  215,72 p
  75. Tomori László                  3.cs. A23   14 h.  214,29 p
  76. Agócs Attila                   1.cs. A36   11 h.  205,54 p
  77. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  204,29 p
  78. Jánosi Pál                     2.cs. A23   12 h.  201,08 p
  79. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   13 h.  199,50 p
  80. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  198,72 p
  81. Gavaldik József                1.cs. A23   14 h.  196,67 p
  82. Boda Ákos                      5.cs. A50   11 h.  191,05 p
  83. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   11 h.  189,63 p
  84. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  183,34 p
  85. Szabó Gergo                    1.cs. A50   12 h.  179,49 p
  86. Csikós István                  1.cs. V10   10 h.  178,74 p
  87. Szollos Béla                   1.cs. A64   12 h.  175,41 p
  88. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   10 h.  174,96 p
  89. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  174,52 p
  90. Kiss József                    2.cs. V10   10 h.  173,81 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  560,97 p
   2. Nagy János                     1.cs. A23   29 h.  551,90 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   29 h.  544,16 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   26 h.  531,71 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   27 h.  524,00 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   25 h.  478,90 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   25 h.  476,45 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   27 h.  472,17 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23   25 h.  471,00 p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   26 h.  459,67 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  458,22 p
  12. Tóth Attila                    2.cs. A64   23 h.  438,70 p
  13. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   24 h.  433,47 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  427,63 p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23   22 h.  403,06 p
  16. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   21 h.  399,01 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   23 h.  397,41 p
  18. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   19 h.  371,27 p
  19. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   21 h.  370,11 p
  20. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   21 h.  356,93 p
  21. Palkó László                   1.cs. A23   20 h.  354,93 p

A23 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs.   30 h.  548,22 p
   2. Nagy János                     1.cs.   28 h.  528,72 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs.   25 h.  509,12 p
   4. Tomori László                  1.cs.   26 h.  503,54 p
   5. Tomori László                  2.cs.   24 h.  453,30 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs.   23 h.  445,74 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs.   25 h.  435,30 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs.   23 h.  431,73 p
   9. Száraz László                  1.cs.   24 h.  406,39 p
  10. Molnár Pál                     1.cs.   22 h.  390,36 p
  11. Bajtek Tibor                   3.cs.   22 h.  366,54 p
  12. Huszár Péter                   1.cs.   20 h.  360,58 p
  13. Palkó László                   1.cs.   18 h.  332,64 p
  14. Palkó László                   2.cs.   19 h.  332,12 p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs.   20 h.  330,78 p
  16. Huszár Péter                   2.cs.   19 h.  316,47 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs.   16 h.  296,21 p
  18. Nagy Zoltán                    1.cs.   15 h.  277,88 p
  19. Bajtek Tibor                   6.cs.   16 h.  274,28 p
  20. Nagy János                     2.cs.   16 h.  273,35 p
  21. Molnár Pál                     2.cs.   15 h.  266,61 p
  22. Nagy János                     3.cs.   15 h.  238,55 p
  23. Kalocsai András                1.cs.   13 h.  211,78 p
  24. Tomori László                  3.cs.   11 h.  179,77 p
  25. Jánosi Pál                     2.cs.   10 h.  164,98 p
  26. Lengyel János                  1.cs.    9 h.  162,01 p
  27. Gavaldik József                1.cs.   11 h.  152,28 p
  28. Szöllosi Gábor                 3.cs.   10 h.  144,06 p
  29. Száraz László                  2.cs.   10 h.  140,36 p
  30. Száraz László                  3.cs.    7 h.  130,33 p
  31. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    8 h.  126,49 p
  32. Bajtek Tibor                   5.cs.    6 h.  105,16 p
  33. Száraz László                  4.cs.    6 h.   94,82 p
  34. Jánosi Pál                     3.cs.    5 h.   93,26 p
  35. Szöllosi Gábor                 4.cs.    6 h.   91,59 p
  36. Moravcsik Lénárd               1.cs.    6 h.   91,41 p
  37. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    5 h.   88,86 p
  38. Gavaldik József                3.cs.    4 h.   76,02 p
  39. Molnár Pál                     3.cs.    4 h.   75,97 p
  40. Gavaldik József                2.cs.    5 h.   73,54 p
  41. Tóth Lajos                     1.cs.    5 h.   72,36 p
  42. Nagy Zoltán                    2.cs.    3 h.   50,23 p
  43. Kalocsai András                2.cs.    3 h.   41,28 p
  44. Moravcsik Lénárd               2.cs.    2 h.   34,46 p
  45. Fazekas István ifj.            1.cs.    2 h.   31,89 p
  46. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   15,20 p
  47. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  48. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  49. Palkó László                   3.cs.    1 h.   10,95 p
  50. Tóth Lajos                     2.cs.    1 h.   10,68 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   42 h.  852,88 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   42 h.  845,44 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   40 h.  814,51 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   40 h.  794,25 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   38 h.  774,88 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   40 h.  763,99 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   38 h.  762,15 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   40 h.  750,39 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   37 h.  745,51 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   39 h.  743,61 p
  11. Tomori László                  1.cs. A23   36 h.  734,87 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   36 h.  712,49 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23   36 h.  706,36 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   33 h.  677,30 p
  15. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   34 h.  671,93 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   32 h.  639,95 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   34 h.  633,01 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   34 h.  621,64 p
  19. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   32 h.  621,15 p
  20. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  607,72 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   34 h.  607,38 p
  22. Mészáros László                1.cs. A36   32 h.  606,26 p
  23. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   33 h.  606,21 p
  24. Boda Ákos                      1.cs. A50   34 h.  605,51 p
  25. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10   33 h.  597,64 p
  27. Japport Zoltán                 2.cs. A50   31 h.  587,60 p
  28. Szabó Elek                     1.cs. R38   32 h.  572,38 p
  29. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  561,94 p
  30. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   31 h.  560,68 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50   29 h.  517,96 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23   27 h.  508,57 p
  33. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   25 h.  497,61 p
  34. Tóth Sándor                    1.cs. A64   28 h.  497,50 p
  35. Kevés Károly                   1.cs. V10   28 h.  484,66 p
  36. Szollos Béla                   2.cs. A64   26 h.  480,60 p
  37. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   26 h.  472,19 p
  38. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  458,53 p
  39. Fejos Csaba                    2.cs. A64   25 h.  457,45 p
  40. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   25 h.  453,54 p
  41. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   26 h.  439,19 p
  42. Tóth Attila                    1.cs. A64   23 h.  435,06 p
  43. Ács Ferenc                     1.cs. A50   28 h.  433,90 p
  44. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  426,98 p
  45. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  417,29 p
  46. Pap István                     2.cs. A36   22 h.  412,02 p
  47. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  403,73 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   25 h.  397,11 p
  49. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  388,23 p
  50. Japport Zoltán                 4.cs. A50   23 h.  387,65 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23   21 h.  371,93 p
  52. Japport Zoltán                 3.cs. A50   23 h.  370,31 p
  53. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   21 h.  364,66 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  55. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  354,37 p
  56. Mészáros László                2.cs. A36   20 h.  354,27 p
  57. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  344,58 p
  58. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  343,99 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  60. Papp László                    1.cs. A64   19 h.  341,15 p
  61. Demeter Attila                 1.cs. R38   21 h.  336,05 p
  62. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  333,50 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  64. Kovács József                  1.cs. A50   18 h.  329,54 p
  65. Csikós István                  1.cs. V10   17 h.  320,29 p
  66. Gavaldik József                1.cs. A23   20 h.  317,10 p
  67. Balázs Sándor                  1.cs. R38   18 h.  314,96 p
  68. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  313,39 p
  69. Szollos Béla                   4.cs. A64   19 h.  312,59 p
  70. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  71. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  72. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  297,35 p
  73. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  74. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  295,97 p
  75. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  76. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  294,65 p
  77. Tóth Lajos                     1.cs. A23   18 h.  292,26 p
  78. Kalocsai András                1.cs. A23   18 h.  286,26 p
  79. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  80. Babicz János                   1.cs. A64   16 h.  282,27 p
  81. Lengyel János                  1.cs. A23   17 h.  281,16 p
  82. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  277,56 p
  83. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  274,84 p
  84. Fejos Csaba                    1.cs. A64   16 h.  273,24 p
  85. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  271,00 p
  86. Jánosi Pál                     2.cs. A23   16 h.  269,63 p
  87. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  88. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  89. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p
  90. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  256,05 p
  91. Benke István                   1.cs. R38   17 h.  254,39 p
  92. Száraz László                  3.cs. A23   14 h.  254,37 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   43 h.  850,69 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   38 h.  770,35 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23   40 h.  758,42 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   37 h.  742,56 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   37 h.  741,32 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   39 h.  731,77 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23   37 h.  708,22 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   36 h.  706,84 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   33 h.  663,43 p
  10. Tóth Attila                    2.cs. A64   32 h.  635,85 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   33 h.  629,43 p
  12. Molnár Pál                     1.cs. A23   33 h.  616,54 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   34 h.  605,29 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   32 h.  595,19 p
  15. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   34 h.  590,97 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   30 h.  581,94 p
  17. Szabó Elek                     1.cs. R38   32 h.  569,64 p
  18. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  561,52 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23   28 h.  516,07 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   25 h.  492,59 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64   28 h.  487,43 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs.   36 h.  732,37 p
   2. Nagy János                     1.cs.   39 h.  725,25 p
   3. Tomori László                  1.cs.   36 h.  715,45 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs.   36 h.  689,14 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs.   37 h.  684,54 p
   6. Száraz László                  1.cs.   37 h.  678,58 p
   7. Szöllosi Gábor                 2.cs.   32 h.  636,18 p
   8. Molnár Pál                     1.cs.   33 h.  594,81 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs.   31 h.  583,17 p
  10. Huszár Péter                   1.cs.   29 h.  553,81 p
  11. Nagy Zoltán                    1.cs.   29 h.  553,71 p
  12. Tomori László                  2.cs.   29 h.  541,69 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs.   25 h.  465,29 p
  14. Bajtek Tibor                   3.cs.   26 h.  435,23 p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs.   24 h.  394,99 p
  16. Palkó László                   1.cs.   20 h.  365,40 p
  17. Palkó László                   2.cs.   19 h.  332,12 p
  18. Bajtek Tibor                   6.cs.   20 h.  331,40 p
  19. Huszár Péter                   2.cs.   19 h.  316,47 p
  20. Nagy János                     2.cs.   18 h.  312,23 p
  21. Molnár Pál                     2.cs.   17 h.  297,52 p
  22. Gavaldik József                1.cs.   18 h.  280,32 p
  23. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   16 h.  268,69 p
  24. Száraz László                  2.cs.   16 h.  245,99 p
  25. Kalocsai András                1.cs.   15 h.  238,72 p
  26. Nagy János                     3.cs.   15 h.  238,55 p
  27. Jánosi Pál                     2.cs.   14 h.  232,03 p
  28. Lengyel János                  1.cs.   14 h.  228,35 p
  29. Tomori László                  3.cs.   14 h.  228,31 p
  30. Száraz László                  3.cs.   12 h.  219,73 p
  31. Tóth Lajos                     1.cs.   13 h.  216,91 p
  32. Gavaldik József                2.cs.   12 h.  190,39 p
  33. Szöllosi Gábor                 3.cs.   12 h.  177,69 p
  34. Kalocsai András                2.cs.   10 h.  172,17 p
  35. Száraz László                  4.cs.   10 h.  147,48 p
  36. Jánosi Pál                     3.cs.    9 h.  144,83 p
  37. Bajtek Tibor                   5.cs.    8 h.  133,13 p
  38. Szöllosi Gábor                 4.cs.    7 h.  107,81 p
  39. Molnár Pál                     3.cs.    6 h.  106,01 p
  40. Moravcsik Lénárd               1.cs.    7 h.  102,83 p
  41. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    5 h.   88,86 p
  42. Gavaldik József                3.cs.    4 h.   76,02 p
  43. Nagy Zoltán                    2.cs.    4 h.   63,72 p
  44. Moravcsik Lénárd               2.cs.    2 h.   34,46 p
  45. Fazekas István ifj.            1.cs.    2 h.   31,89 p
  46. Tóth Lajos                     2.cs.    2 h.   23,84 p
  47. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   15,20 p
  48. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  49. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  50. Palkó László                   3.cs.    1 h.   10,95 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   39 h.  805,17 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  790,78 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   37 h.  757,44 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   38 h.  756,22 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23   38 h.  735,53 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   36 h.  734,87 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   35 h.  727,29 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   36 h.  712,49 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   37 h.  712,22 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   38 h.  710,02 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   34 h.  700,61 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36   35 h.  697,13 p
  13. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   34 h.  671,93 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23   33 h.  669,78 p
  15. Katona József                  2.cs. A36   32 h.  659,83 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   31 h.  630,15 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   33 h.  615,17 p
  18. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  607,72 p
  19. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   31 h.  603,15 p
  20. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  21. Huszár Péter                   1.cs. A23   32 h.  598,06 p
  22. Mészáros László                1.cs. A36   31 h.  592,62 p
  23. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   32 h.  588,56 p
  24. Japport Zoltán                 2.cs. A50   31 h.  587,60 p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50   32 h.  582,73 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10   32 h.  575,98 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   31 h.  566,16 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  561,94 p
  29. Szabó Elek                     1.cs. R38   31 h.  553,84 p
  30. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   30 h.  545,39 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50   28 h.  502,11 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23   26 h.  491,61 p
  33. Kevés Károly                   1.cs. V10   28 h.  484,66 p
  34. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  476,97 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64   26 h.  474,08 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   26 h.  472,19 p
  37. Szollos Béla                   2.cs. A64   25 h.  460,35 p
  38. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  458,53 p
  39. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   24 h.  441,39 p
  40. Fejos Csaba                    2.cs. A64   24 h.  439,35 p
  41. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   26 h.  439,19 p
  42. Tóth Attila                    1.cs. A64   23 h.  435,06 p
  43. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  426,98 p
  44. Ács Ferenc                     1.cs. A50   27 h.  422,46 p
  45. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  417,29 p
  46. Pap István                     2.cs. A36   22 h.  412,02 p
  47. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  403,73 p
  48. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  388,23 p
  49. Japport Zoltán                 4.cs. A50   23 h.  387,65 p
  50. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   24 h.  385,29 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23   21 h.  371,93 p
  52. Japport Zoltán                 3.cs. A50   23 h.  370,31 p
  53. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   21 h.  364,66 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  55. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  354,37 p
  56. Mészáros László                2.cs. A36   20 h.  354,27 p
  57. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  344,58 p
  58. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  343,99 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  60. Demeter Attila                 1.cs. R38   21 h.  336,05 p
  61. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  333,50 p
  62. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  63. Kovács József                  1.cs. A50   18 h.  329,54 p
  64. Papp László                    1.cs. A64   18 h.  326,59 p
  65. Csikós István                  1.cs. V10   17 h.  320,29 p
  66. Balázs Sándor                  1.cs. R38   18 h.  314,96 p
  67. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  313,39 p
  68. Szollos Béla                   4.cs. A64   19 h.  312,59 p
  69. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  70. Gavaldik József                1.cs. A23   19 h.  304,51 p
  71. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  72. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  73. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  295,97 p
  74. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  75. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  294,65 p
  76. Tóth Lajos                     1.cs. A23   18 h.  292,26 p
  77. Kalocsai András                1.cs. A23   18 h.  286,26 p
  78. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   16 h.  285,56 p
  79. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  80. Babicz János                   1.cs. A64   16 h.  282,27 p
  81. Lengyel János                  1.cs. A23   17 h.  281,16 p
  82. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  277,56 p
  83. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  274,84 p
  84. Fejos Csaba                    1.cs. A64   16 h.  273,24 p
  85. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  271,00 p
  86. Jánosi Pál                     2.cs. A23   16 h.  269,63 p
  87. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  88. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  89. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p
  90. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  256,05 p
  91. Benke István                   1.cs. R38   17 h.  254,39 p
  92. Száraz László                  3.cs. A23   14 h.  254,37 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  783,04 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23   37 h.  741,32 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23   38 h.  728,85 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   35 h.  724,27 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   35 h.  708,24 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   36 h.  706,84 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   37 h.  690,04 p
   8. Száraz László                  1.cs. A23   34 h.  675,53 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   33 h.  663,43 p
  10. Tóth Attila                    2.cs. A64   31 h.  625,85 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   32 h.  610,82 p
  12. Molnár Pál                     1.cs. A23   32 h.  597,85 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   30 h.  581,94 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   30 h.  569,30 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   31 h.  563,28 p
  16. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  561,52 p
  17. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   31 h.  552,56 p
  18. Szabó Elek                     1.cs. R38   31 h.  551,59 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23   27 h.  498,23 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  471,48 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64   26 h.  463,87 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs.   36 h.  715,45 p
   2. Nagy János                     1.cs.   37 h.  699,14 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs.   36 h.  689,14 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs.   34 h.  682,99 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs.   35 h.  645,32 p
   6. Száraz László                  1.cs.   34 h.  641,30 p
   7. Szöllosi Gábor                 2.cs.   32 h.  636,18 p
   8. Molnár Pál                     1.cs.   32 h.  576,40 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs.   30 h.  564,94 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs.   29 h.  553,71 p
  11. Tomori László                  2.cs.   29 h.  541,69 p
  12. Huszár Péter                   1.cs.   28 h.  541,06 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs.   24 h.  447,71 p
  14. Bajtek Tibor                   3.cs.   26 h.  435,23 p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs.   24 h.  394,99 p
  16. Palkó László                   1.cs.   20 h.  365,40 p
  17. Palkó László                   2.cs.   19 h.  332,12 p
  18. Bajtek Tibor                   6.cs.   20 h.  331,40 p
  19. Huszár Péter                   2.cs.   19 h.  316,47 p
  20. Nagy János                     2.cs.   18 h.  312,23 p
  21. Molnár Pál                     2.cs.   17 h.  297,52 p
  22. Gavaldik József                1.cs.   17 h.  269,92 p
  23. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   16 h.  268,69 p
  24. Száraz László                  2.cs.   16 h.  245,99 p
  25. Kalocsai András                1.cs.   15 h.  238,72 p
  26. Nagy János                     3.cs.   15 h.  238,55 p
  27. Jánosi Pál                     2.cs.   14 h.  232,03 p
  28. Lengyel János                  1.cs.   14 h.  228,35 p
  29. Tomori László                  3.cs.   14 h.  228,31 p
  30. Száraz László                  3.cs.   12 h.  219,73 p
  31. Tóth Lajos                     1.cs.   13 h.  216,91 p
  32. Gavaldik József                2.cs.   12 h.  190,39 p
  33. Szöllosi Gábor                 3.cs.   12 h.  177,69 p
  34. Kalocsai András                2.cs.   10 h.  172,17 p
  35. Száraz László                  4.cs.   10 h.  147,48 p
  36. Jánosi Pál                     3.cs.    9 h.  144,83 p
  37. Bajtek Tibor                   5.cs.    8 h.  133,13 p
  38. Szöllosi Gábor                 4.cs.    7 h.  107,81 p
  39. Molnár Pál                     3.cs.    6 h.  106,01 p
  40. Moravcsik Lénárd               1.cs.    7 h.  102,83 p
  41. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    5 h.   88,86 p
  42. Gavaldik József                3.cs.    4 h.   76,02 p
  43. Nagy Zoltán                    2.cs.    4 h.   63,72 p
  44. Moravcsik Lénárd               2.cs.    2 h.   34,46 p
  45. Fazekas István ifj.            1.cs.    2 h.   31,89 p
  46. Tóth Lajos                     2.cs.    2 h.   23,84 p
  47. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   15,20 p
  48. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  49. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  50. Palkó László                   3.cs.    1 h.   10,95 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 133,72p
  2. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 126,18p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 125,36p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 118,20p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 115,71p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  6h 112,18p
  7. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  6h 110,86p
  8. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 110,11p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 109,36p
 10. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 107,49p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,39p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 127,28p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 115,98p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  6h 110,01p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 104,86p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  6h 104,12p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  6h  94,28p
  8. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  90,87p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  5h  99,52p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  93,94p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 123,90p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 121,77p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 117,60p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 114,18p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  6h 110,22p
  6. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  6h 109,88p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 107,28p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 106,11p
  9. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 105,79p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 104,96p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 115,22p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  6h 107,69p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  6h 102,40p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  92,32p
  5. Tomori László                  A23 HU-10-09-01175    T  5h  89,81p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  5h  88,34p
  7. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  86,40p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  5h  85,98p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  5h  84,51p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  5h  82,54p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 119,03p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 118,10p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 108,34p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 106,68p
  5. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  6h 106,01p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 102,35p
  7. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h  96,65p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603907    H  6h  80,45p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  96,12p
 10. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  5h  94,37p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 115,60p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  5h  94,56p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  88,51p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  83,98p
  5. Tomori László                  A23 HU-10-09-01175    T  5h  83,14p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  5h  83,06p
  7. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  82,86p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  5h  78,84p
  9. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  5h  78,42p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  5h  77,28p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  6h 108,99p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 105,89p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  6h  98,77p
  4. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  5h 106,68p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h 100,72p
  6. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  5h 100,05p
  7. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  5h  99,69p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  99,57p
  9. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762570    H  5h  99,07p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09255    H  5h  98,01p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  89,88p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 108,45p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h 103,34p
  4. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  5h 100,22p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  5h  97,54p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  90,33p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-831232    T  5h  84,93p
  8. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  5h  84,12p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  5h  83,89p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  5h  81,48p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 102,44p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  6h  97,90p
  3. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  5h  99,30p
  4. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  5h  99,23p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  99,23p
  6. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762570    H  5h  98,53p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  5h  96,95p
  8. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  5h  92,01p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93208    H  5h  89,68p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,51p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h 102,70p
  2. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  5h  99,88p
  3. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  5h  96,64p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  88,64p
  5. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  5h  84,44p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-831232    T  5h  81,55p
  7. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  5h  79,06p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  5h  78,82p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  5h  77,98p
 10. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  91,40p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  5h  99,34p
  2. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  5h  98,59p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  5h  96,74p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  90,36p
  5. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  5h  87,39p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  86,85p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  86,18p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  5h  85,64p
  9. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  4h  95,14p
 10. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  4h  88,22p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h 103,31p
  2. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  5h  97,53p
  3. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  5h  91,71p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  86,44p
  5. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  5h  81,19p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  5h  75,84p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-831232    T  4h  70,08p
  8. Huszár Péter                   A23 HU-14-09-24688    T  4h  69,57p
  9. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-727356    T  4h  68,46p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-13-D-602310    T  4h  66,46p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  8h 161,34p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  8h 160,71p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  8h 155,87p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  8h 150,98p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  8h 144,00p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 138,62p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 158,43p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 137,38p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  7h 132,59p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  7h 124,46p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  8h 123,44p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 152,69p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 142,87p
  4. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 139,96p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  7h 120,43p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 113,52p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 130,85p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 115,28p
  9. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 114,07p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h 110,03p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  8h 160,56p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  8h 141,47p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 157,38p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  7h 144,09p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 137,24p
  6. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  7h 131,51p
  7. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  7h 123,77p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  6h 133,95p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  6h 133,61p
 10. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  6h 130,46p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 142,47p
  2. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 137,72p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  7h 113,31p
  4. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 131,64p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 113,50p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  6h 109,04p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h 106,60p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  6h 101,51p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  5h 107,55p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  5h 104,64p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 151,96p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  7h 142,53p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 133,31p
  4. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  7h 129,63p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 128,08p
  6. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  6h 133,81p
  7. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  6h 128,27p
  8. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  6h 115,45p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 115,18p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  6h 110,22p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 142,11p
  2. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 132,34p
  3. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 107,05p
  4. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  6h 104,52p
  5. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h 100,07p
  6. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  6h  93,00p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  6h  91,40p
  8. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  5h  97,53p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601925    T  5h  93,45p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-13-D-602310    T  5h  91,32p