Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2015.06.30 18:03:51
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.01 17:16:06
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.01 17:23:08
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.30 18:03:51
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 10 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten III.
Feleresztés ideje: 2015.06.28 06:40
Időjárás         : Borult, élénk ÉNy-i szél
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        14   28   228   46   57   1533,55   1391,20   1365,45
A50 Zsámbok            12   26   227   45   57   1529,25   1379,94   1357,78
V10 Hatvan              7   13   117   23   29   1460,48   1330,12   1313,07
Hatvan I.              33   67   572  114  143   1533,55   1377,80   1350,83
A23 Nagykáta           16   42   379   76   95   1522,84   1407,95   1384,34
A64 Szentmártonkáta     9   19   174   35   44   1532,97   1390,67   1358,26
R38 Jászberény          9   20   167   33   42   1528,49   1357,44   1340,16
Hatvan II.             34   81   720  144  180   1532,97   1397,09   1369,42
Tagszövetségben        67  148  1292  258  323   1533,55   1386,51   1358,77

A36 egyesületi díjlista
   1. Mészáros László                1.cs. HU 09-D-224307    H 1533,55 m/p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. HU 11-D-402857    H 1527,73 m/p
   3. Mészáros László                2.cs. HU 14-O-38153     H 1527,11 m/p
   4. Agócs Attila                   1.cs. HU 12-D-502508    H 1517,59 m/p
   5. Mészáros László                2.cs. HU 14-D-764152    H 1512,91 m/p
   6. Gazsi Károly                   2.cs. HU 13-D-602509    H 1511,90 m/p
   7. Pap István                     2.cs. HU 13-D-604749    T 1505,04 m/p
   8. Mészáros Mihály                1.cs. HU 11-09-09255    H 1501,57 m/p
   9. Tóth Gábor                     1.cs. HU 13-D-602495    H 1495,48 m/p
  10. Tóth Gábor                     1.cs. HU 14-D-728312    H 1494,29 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Agócs Attila                    1.cs. Dt: 304979 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  50,14p    R:  16.   3h  54,05p    T:  42.   3h  52,01p
Összesített E:  13.  15h 256,39p    R:  32.  18h 294,84p    T:  95.  14h 248,94p
Összesített E:  13.  15h 256,39p    R:  32.  18h 294,84p    T:  95.  14h 248,94p
   HU 12-D-502508    H 28 10:00:57  1517,59 m/p   4  23,23    6  23,49   17  23,28
   HU 11-D-426941    H 28 10:15:06  1417,77 m/p  34  15,51   61  17,92  152  17,25
   HU 13-D-602608    H 28 10:21:13  1378,57 m/p  50  11,40  113  12,64  281  11,48

Agócs Attila                    2.cs. Dt: 304979 Kg:   2 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  18,09p    R:  38.   1h  19,44p    T:  88.   1h  18,77p
Összesített E:  28.   2h  32,57p    R:  70.   2h  30,04p    T: 177.   1h  18,77p
Összesített E:  28.   2h  32,57p    R:  70.   2h  30,04p    T: 177.   1h  18,77p
   HU 14-D-728038    T 28 10:13:15  1430,06 m/p  24  18,09   46  19,44  118  18,77

Dósa Zoltán                     1.cs. Dt: 308566 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  58,20p    R:  12.   5h  75,99p    T:  34.   4h  61,89p
Összesített E:   5.  31h 531,33p    R:   8.  35h 640,56p    T:  23.  33h 606,21p
Összesített E:   5.  30h 517,49p    R:   8.  34h 624,34p    T:  23.  32h 588,56p
   HU 12-D-561973    H 28 10:16:43  1423,82 m/p  27  17,31   52  18,83  133  18,10
   HU 09-D-235006    H 28 10:17:30  1418,69 m/p  33  15,77   59  18,12  148  17,43
   HU 13-D-700972    H 28 10:19:20  1406,84 m/p  39  14,23   77  16,29  194  15,37
   HU 13-D-700952    H 28 10:24:50  1372,42 m/p  52  10,89  116  12,34  292  10,99
   HU 13-D-700974    H 28 10:27:14  1357,93 m/p   0   0,00  135  10,41    0   0,00

Dósa Zoltán                     2.cs. Dt: 308566 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  21,43p    R:  35.   1h  22,78p    T:  83.   1h  22,12p
Összesített E:   7.  26h 433,62p    R:  17.  25h 440,16p    T:  44.  24h 426,98p
Összesített E:   7.  26h 433,62p    R:  16.  25h 440,16p    T:  43.  24h 426,98p
   HU 14-O-26233     H 28 10:06:58  1490,90 m/p  11  21,43   13  22,78   43  22,12

Gazsi Károly                    1.cs. Dt: 308976 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  70,28p    R:   6.   5h  84,82p    T:  25.   4h  72,07p
Összesített E:   2.  37h 713,69p    R:   4.  39h 778,94p    T:   7.  38h 762,15p
Összesített E:   2.  35h 671,06p    R:   4.  36h 715,70p    T:  12.  35h 697,13p
   HU 11-D-402857    H 28 10:02:14  1527,73 m/p   2  23,74    4  23,70    7  23,73
   HU 13-D-602530    H 28 10:13:21  1448,13 m/p  20  19,11   37  20,35   97  19,71
   HU 11-09-09230    H 28 10:17:21  1421,48 m/p  28  17,06   54  18,63  138  17,87
   HU 11-D-402861    H 28 10:25:21  1371,02 m/p  54  10,37  120  11,93  297  10,76
   HU 12-D-502609    H 28 10:27:43  1356,77 m/p   0   0,00  137  10,21    0   0,00

Gazsi Károly                    2.cs. Dt: 308976 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  43,88p    R:  14.   3h  56,49p    T:  40.   3h  54,47p
Összesített E:  11.  18h 309,40p    R:  25.  18h 336,37p    T:  58.  19h 343,99p
Összesített E:  11.  18h 309,40p    R:  25.  18h 336,37p    T:  58.  19h 343,99p
   HU 13-D-602509    H 28 10:04:21  1511,90 m/p   6  22,71    8  23,29   20  23,15
   HU 12-D-502630    H 28 10:09:15  1476,50 m/p  12  21,17   16  22,48   58  21,45
   HU 13-D-602505    H 28 10:26:36  1363,45 m/p   0   0,00  132  10,72  317   9,87

Horinka Norbert                 1.cs. Dt: 301395 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h   9,60p    R:  49.   1h  11,32p    T: 110.   1h  10,18p
Összesített E:  20.   9h 121,38p    R:  50.  10h 144,57p    T: 127.  10h 139,05p
Összesített E:  20.   9h 121,38p    R:  50.  10h 144,57p    T: 127.  10h 139,05p
   HU 13-D-602631    H 28 10:20:43  1365,45 m/p  57   9,60  126  11,32  310  10,18

Katona József                   1.cs. Dt: 308424 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  17,83p    R:  39.   1h  19,34p    T:  89.   1h  18,72p
Összesített E:  14.  13h 235,59p    R:  36.  15h 267,75p    T:  85.  16h 271,00p
Összesített E:  14.  13h 235,59p    R:  36.  15h 267,75p    T:  85.  16h 271,00p
   HU 14-09-25285    H 28 10:15:44  1429,65 m/p  25  17,83   47  19,34  119  18,72

Katona József                   2.cs. Dt: 308424 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  16,03p    R:  41.   1h  18,22p    T:  94.   1h  17,47p
Összesített E:   4.  33h 632,31p    R:   6.  33h 682,18p    T:  14.  33h 677,30p
Összesített E:   4.  32h 616,28p    R:   6.  32h 663,96p    T:  15.  32h 659,83p
   HU 13-09-20265    H 28 10:17:23  1418,80 m/p  32  16,03   58  18,22  147  17,47

László György                   1.cs. Dt: 305200 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  12,43p    R:  34.   2h  24,07p    T: 102.   1h  12,91p
Összesített E:  16.  14h 220,13p    R:  30.  18h 310,24p    T:  70.  18h 311,29p
Összesített E:  16.  14h 220,13p    R:  30.  18h 310,24p    T:  69.  18h 311,29p
   HU 14-D-764143    H 28 10:19:22  1391,20 m/p  46  12,43   99  14,06  249  12,91
   HU 14-D-764135    H 28 10:25:03  1356,07 m/p   0   0,00  139  10,01    0   0,00

László György                   2.cs. Dt: 305200 Kg:   2 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  15,00p    R:  42.   1h  17,61p    T:  95.   1h  17,11p
Összesített E:  24.   3h  55,39p    R:  60.   3h  58,35p    T: 153.   3h  57,82p
Összesített E:  24.   3h  55,39p    R:  60.   3h  58,35p    T: 153.   3h  57,82p
   HU 13-D-602558    H 28 10:15:19  1417,36 m/p  36  15,00   64  17,61  155  17,11

Mészáros László                 1.cs. Dt: 309062 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  48,86p    R:  17.   3h  52,23p    T:  47.   3h  49,55p
Összesített E:   6.  28h 509,89p    R:  10.  32h 606,94p    T:  22.  32h 606,26p
Összesített E:   6.  27h 490,54p    R:  10.  31h 591,87p    T:  22.  31h 592,62p
   HU 09-D-224307    H 28 10:01:32  1533,55 m/p   1  24,00    1  24,00    1  24,00
   HU 14-D-806253    H 28 10:21:07  1397,73 m/p  43  13,20   88  15,18  229  13,80
   HU 13-D-602403    H 28 10:23:50  1380,77 m/p  49  11,66  109  13,05  275  11,75

Mészáros László                 2.cs. Dt: 309062 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  97,37p    R:   1.   5h 104,48p    T:   2.   5h 102,48p
Összesített E:  10.  18h 333,81p    R:  23.  20h 363,20p    T:  56.  20h 354,27p
Összesített E:  10.  18h 333,81p    R:  22.  20h 363,20p    T:  56.  20h 354,27p
   HU 14-O-38153     H 28 10:02:23  1527,11 m/p   3  23,49    5  23,59    8  23,69
   HU 14-D-764152    H 28 10:04:17  1512,91 m/p   5  22,97    7  23,39   19  23,20
   HU 13-D-602412    H 28 10:09:27  1475,59 m/p  13  20,91   18  22,28   60  21,36
   HU 14-D-764162    H 28 10:18:03  1417,39 m/p  35  15,26   63  17,71  154  17,16
   HU 14-D-728383    H 28 10:18:08  1416,85 m/p  37  14,74   65  17,51  156  17,07
   HU 14-D-728397    H 28 10:22:06  1391,54 m/p  45  12,69   98  14,16  248  12,95
   HU 14-D-764151    H 28 10:26:28  1364,71 m/p   0   0,00  128  11,12  313  10,05

Mészáros Mihály                 1.cs. Dt: 309123 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  36,17p    R:  20.   3h  49,79p    T:  49.   3h  47,71p
Összesített E:   1.  36h 750,62p    R:   1.  41h 852,64p    T:   1.  42h 852,88p
Összesített E:   1.  34h 714,45p    R:   1.  38h 802,85p    T:   1.  39h 805,17p
   HU 11-09-09255    H 28 10:05:52  1501,57 m/p   8  22,20   10  23,09   26  22,88
   HU 12-09-15546    H 28 10:19:54  1405,74 m/p  40  13,97   79  16,09  198  15,19
   HU 12-09-15560    H 28 10:27:16  1360,18 m/p   0   0,00  133  10,61  322   9,64

Mészáros Mihály                 2.cs. Dt: 309123 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  27,68p    R:  30.   2h  31,06p    T:  69.   2h  29,35p
Összesített E:  12.  17h 280,47p    R:  28.  18h 313,37p    T:  68.  18h 313,39p
Összesített E:  12.  17h 280,47p    R:  28.  18h 313,37p    T:  67.  18h 313,39p
   HU 14-09-25315    H 28 10:16:14  1429,58 m/p  26  17,57   48  19,23  120  18,68
   HU 14-09-25302    H 28 10:25:33  1370,53 m/p  55  10,11  121  11,83  299  10,67

Pap István                      0.cs. Dt: 306753 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
   HU 14-D-728428    T 28 10:15:53  1420,92 m/p  29  16,80   55  18,52  141  17,74
   HU 14-D-728411    T 28 10:16:05  1419,61 m/p  31  16,29   57  18,32  145  17,56
   HU 10-D-302560    T 28 10:21:21  1385,83 m/p  48  11,91  106  13,35  260  12,42

Pap István                      1.cs. Dt: 306753 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  75,94p    R:   4.   5h  91,09p    T:  16.   4h  78,83p
Összesített E:   3.  38h 693,68p    R:   3.  41h 809,28p    T:   4.  40h 794,25p
Összesített E:   3.  36h 650,28p    R:   3.  39h 770,85p    T:   4.  38h 756,22p
   HU 14-O-26224     H 28 10:08:19  1472,53 m/p  16  20,14   23  21,77   67  21,05
   HU 13-D-605723    H 28 10:13:41  1435,55 m/p  21  18,86   41  19,94  105  19,35
   HU 12-D-489542    H 28 10:13:45  1435,10 m/p  22  18,60   42  19,84  106  19,30
   HU 12-D-504093    T 28 10:14:00  1433,43 m/p  23  18,34   43  19,74  110  19,13
   HU 11-09-09412    H 28 10:26:40  1353,32 m/p   0   0,00  141   9,80    0   0,00

Pap István                      2.cs. Dt: 306753 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  77,24p    R:   7.   4h  83,43p    T:  13.   4h  81,20p
Összesített E:   9.  21h 373,32p    R:  19.  22h 413,35p    T:  46.  22h 412,02p
Összesített E:   9.  21h 373,32p    R:  19.  22h 413,35p    T:  46.  22h 412,02p
   HU 13-D-604749    T 28 10:03:49  1505,04 m/p   7  22,46    9  23,19   23  23,02
   HU 12-D-504174    H 28 10:08:16  1472,89 m/p  14  20,66   21  21,97   65  21,14
   HU 13-D-604750    T 28 10:09:06  1467,02 m/p  18  19,63   25  21,57   71  20,87
   HU 13-D-605719    T 28 10:17:24  1411,01 m/p  38  14,49   73  16,70  176  16,17

Pap István                      3.cs. Dt: 306753 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  25,63p    R:  31.   2h  29,34p    T:  78.   2h  27,30p
Összesített E:  18.  10h 159,85p    R:  43.  12h 202,01p    T: 116.  10h 179,37p
Összesített E:  18.  10h 159,85p    R:  43.  12h 202,01p    T: 116.  10h 179,37p
   HU 14-D-728418    T 28 10:18:56  1401,13 m/p  42  13,46   86  15,38  213  14,52
   HU 14-D-728438    H 28 10:21:00  1388,02 m/p  47  12,17  100  13,96  252  12,78

Pásztor Gábor                   1.cs. Dt: 309040 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  72,42p    R:  11.   5h  80,96p    T:  20.   5h  76,03p
Összesített E:   8.  21h 379,43p    R:  14.  27h 485,17p    T:  40.  25h 453,54p
Összesített E:   8.  21h 379,43p    R:  15.  26h 474,77p    T:  39.  24h 441,39p
   HU 14-09-25367    H 28 10:09:50  1472,79 m/p  15  20,40   22  21,87   66  21,09
   HU 12-09-15587    H 28 10:17:33  1420,55 m/p  30  16,54   56  18,42  143  17,65
   HU 13-07-37594    H 28 10:20:08  1403,88 m/p  41  13,71   81  15,89  202  15,01
   HU 12-09-15595    H 28 10:24:18  1377,80 m/p  51  11,14  114  12,54  284  11,34
   HU 12-09-15594    H 28 10:25:16  1371,89 m/p  53  10,63  117  12,24  293  10,94

Török Ferenc                    1.cs. Dt: 309082 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  49,12p    R:  15.   3h  54,26p    T:  44.   3h  51,51p
Összesített E:  19.  10h 156,98p    R:  44.  12h 201,16p    T: 105.  13h 208,15p
Összesített E:  19.  10h 156,98p    R:  44.  12h 201,16p    T: 105.  13h 208,15p
   HU 14-D-764188    H 28 10:10:18  1469,37 m/p  17  19,89   24  21,67   70  20,91
   HU 14-D-806327    H 28 10:11:32  1460,81 m/p  19  19,37   31  20,96   87  20,15
   HU 09-09-95390    H 28 10:25:47  1368,63 m/p  56   9,86  123  11,63  304  10,45

Török Ferenc                    2.cs. Dt: 309082 Kg:   5 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  12,94p    R:  44.   1h  14,47p    T: 101.   1h  13,09p
Összesített E:  29.   2h  28,34p    R:  66.   3h  41,66p    T: 158.   3h  42,19p
Összesített E:  29.   2h  28,34p    R:  66.   3h  41,66p    T: 158.   3h  42,19p
   HU 12-D-504120    H 28 10:21:37  1394,35 m/p  44  12,94   95  14,47  245  13,09

Tóth Gábor                      1.cs. Dt: 310830 Kg:   7 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  43,63p    R:  24.   2h  45,87p    T:  53.   2h  44,78p
Összesített E:  17.  13h 202,43p    R:  41.  12h 216,49p    T: 102.  12h 214,41p
Összesített E:  17.  13h 202,43p    R:  41.  12h 216,49p    T: 102.  12h 214,41p
   HU 13-D-602495    H 28 10:07:50  1495,48 m/p   9  21,94   11  22,99   34  22,52
   HU 14-D-728312    H 28 10:08:00  1494,29 m/p  10  21,69   12  22,88   40  22,26

Tagszövetségi díjlista
   1. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1533,55 m/p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30912    H 1532,97 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1530,92 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667947    T 1529,25 m/p
   5. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-O-25567     T 1529,25 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-12-D-503505    H 1528,49 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1527,73 m/p
   8. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-O-38153     H 1527,11 m/p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727388    T 1522,84 m/p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25741     T 1522,40 m/p
  11. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727356    T 1522,24 m/p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-M-135357    H 1521,44 m/p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1520,73 m/p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762479    H 1520,14 m/p
  15. Nagy János                     3.cs. A23 HU-13-09-19910    T 1519,48 m/p
  16. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-O-19284     T 1519,02 m/p
  17. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502508    H 1517,59 m/p
  18. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-14-D-727334    T 1517,09 m/p
  19. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-764152    H 1512,91 m/p
  20. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1511,90 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1533,55 m/p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667947    T 1529,25 m/p
   3. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-O-25567     T 1529,25 m/p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1527,73 m/p
   5. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-O-38153     H 1527,11 m/p
   6. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502508    H 1517,59 m/p
   7. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-764152    H 1512,91 m/p
   8. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1511,90 m/p
   9. Pap István                     2.cs. A36 HU 13-D-604749    T 1505,04 m/p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 11-09-09255    H 1501,57 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  106,50 p
   2. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.  102,48 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  101,22 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.  100,63 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   97,65 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   96,87 p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   93,52 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   92,32 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   91,51 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   90,76 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   89,95 p
  12. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   87,40 p
  13. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   81,20 p
  14. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   80,33 p
  15. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   78,96 p
  16. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   78,83 p
  17. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   78,47 p
  18. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   77,84 p
  19. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   77,17 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    5 h.   76,03 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    4 h.   75,70 p
  22. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.   75,34 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    4 h.   73,01 p
  24. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    4 h.   72,30 p
  25. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   72,07 p
  26. Nagy János                     3.cs. A23    4 h.   68,72 p
  27. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   66,79 p
  28. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   66,75 p
  29. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   66,44 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   65,82 p
  31. Nagy János                     2.cs. A23    4 h.   63,79 p
  32. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   63,02 p
  33. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  34. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   61,89 p
  35. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,14 p
  36. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   60,64 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   60,11 p
  38. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   58,09 p
  39. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   56,12 p
  40. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   54,47 p
  41. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   53,52 p
  42. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   52,01 p
  43. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   52,00 p
  44. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   51,51 p
  45. Szollos Béla                   4.cs. A64    3 h.   50,04 p
  46. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   49,90 p
  47. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   49,55 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   49,51 p
  49. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   47,71 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   45,82 p
  51. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   45,04 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   44,90 p
  53. Tóth Gábor                     1.cs. A36    2 h.   44,78 p
  54. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   44,18 p
  55. Száraz László                  3.cs. A23    2 h.   43,13 p
  56. Kevés Károly                   1.cs. V10    2 h.   39,50 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.  104,48 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  101,44 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   93,53 p
   4. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   91,09 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   85,52 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   84,82 p
   7. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   83,43 p
   8. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   82,59 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   82,16 p
  10. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   81,29 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros László                2.cs.    5 h.   97,37 p
   2. Pap István                     2.cs.    4 h.   77,24 p
   3. Pap István                     1.cs.    4 h.   75,94 p
   4. Pásztor Gábor                  1.cs.    5 h.   72,42 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs.    4 h.   70,28 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs.    4 h.   58,20 p
   7. Agócs Attila                   1.cs.    3 h.   50,14 p
   8. Török Ferenc                   1.cs.    3 h.   49,12 p
   9. Mészáros László                1.cs.    3 h.   48,86 p
  10. Gazsi Károly                   2.cs.    2 h.   43,88 p
  11. Tóth Gábor                     1.cs.    2 h.   43,63 p
  12. Mészáros Mihály                1.cs.    2 h.   36,17 p
  13. Mészáros Mihály                2.cs.    2 h.   27,68 p
  14. Pap István                     3.cs.    2 h.   25,63 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs.    1 h.   21,43 p
  16. Agócs Attila                   2.cs.    1 h.   18,09 p
  17. Katona József                  1.cs.    1 h.   17,83 p
  18. Katona József                  2.cs.    1 h.   16,03 p
  19. László György                  2.cs.    1 h.   15,00 p
  20. Török Ferenc                   2.cs.    1 h.   12,94 p
  21. László György                  1.cs.    1 h.   12,43 p
  22. Horinka Norbert                1.cs.    1 h.    9,60 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    9 h.  173,21 p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    7 h.  126,94 p
   3. Mészáros László                2.cs. A36    7 h.  125,48 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    7 h.  115,68 p
   5. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  115,41 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  112,12 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50    6 h.  107,68 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   97,65 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   93,52 p
  10. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   91,51 p
  11. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    6 h.   90,56 p
  12. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   89,95 p
  13. Boda Ákos                      6.cs. A50    6 h.   89,68 p
  14. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   87,40 p
  15. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   81,20 p
  16. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   78,96 p
  17. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   78,83 p
  18. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   78,47 p
  19. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   77,84 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    5 h.   76,03 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    4 h.   75,70 p
  22. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.   75,34 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    4 h.   73,01 p
  24. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    4 h.   72,30 p
  25. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   72,07 p
  26. Nagy János                     3.cs. A23    4 h.   68,72 p
  27. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   66,79 p
  28. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   66,75 p
  29. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   66,44 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   65,82 p
  31. Nagy János                     2.cs. A23    4 h.   63,79 p
  32. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   63,02 p
  33. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  34. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   61,89 p
  35. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,14 p
  36. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   60,64 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   60,11 p
  38. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   58,09 p
  39. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   56,12 p
  40. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   54,47 p
  41. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   53,52 p
  42. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   52,01 p
  43. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   52,00 p
  44. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   51,51 p
  45. Szollos Béla                   4.cs. A64    3 h.   50,04 p
  46. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   49,90 p
  47. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   49,55 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   49,51 p
  49. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   47,71 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   45,82 p
  51. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   45,04 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   44,90 p
  53. Tóth Gábor                     1.cs. A36    2 h.   44,78 p
  54. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   44,18 p
  55. Száraz László                  3.cs. A23    2 h.   43,13 p
  56. Kevés Károly                   1.cs. V10    2 h.   39,50 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   34 h.  650,49 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   34 h.  639,52 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   33 h.  626,78 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   32 h.  621,69 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   34 h.  619,48 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   34 h.  610,11 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   32 h.  600,32 p
   8. Tomori László                  2.cs. A23   31 h.  593,57 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36   32 h.  589,52 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   31 h.  582,92 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   31 h.  581,07 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   33 h.  579,96 p
  13. Pap István                     1.cs. A36   31 h.  572,68 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  561,54 p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36   31 h.  534,42 p
  16. Boda Ákos                      6.cs. A50   31 h.  511,07 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   29 h.  504,94 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   30 h.  503,68 p
  19. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   29 h.  494,58 p
  20. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   27 h.  490,86 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  487,69 p
  22. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   27 h.  477,15 p
  23. Jánosi Pál                     1.cs. A23   26 h.  469,87 p
  24. Katona József                  2.cs. A36   25 h.  466,88 p
  25. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   28 h.  466,21 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   28 h.  464,92 p
  27. Kiss József                    1.cs. V10   26 h.  463,65 p
  28. Száraz László                  1.cs. A23   27 h.  463,46 p
  29. Tóth Attila                    2.cs. A64   25 h.  445,56 p
  30. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   27 h.  444,59 p
  31. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   26 h.  441,45 p
  32. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   25 h.  438,36 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50   26 h.  428,02 p
  34. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   24 h.  415,75 p
  35. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   23 h.  407,19 p
  36. Japport Zoltán                 4.cs. A50   24 h.  406,75 p
  37. Molnár Pál                     2.cs. A23   23 h.  385,13 p
  38. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   23 h.  380,46 p
  39. Mészáros László                1.cs. A36   22 h.  378,95 p
  40. Palkó László                   1.cs. A23   21 h.  376,15 p
  41. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   22 h.  375,59 p
  42. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  370,28 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   22 h.  362,19 p
  44. Japport Zoltán                 3.cs. A50   23 h.  360,88 p
  45. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   21 h.  354,74 p
  46. Japport Zoltán                 5.cs. A50   20 h.  347,66 p
  47. Katona József                  1.cs. A36   20 h.  343,77 p
  48. Palkó László                   2.cs. A23   20 h.  337,85 p
  49. Pap István                     2.cs. A36   18 h.  333,38 p
  50. Ács Ferenc                     1.cs. A50   24 h.  332,80 p
  51. Tóth Sándor                    1.cs. A64   21 h.  332,48 p
  52. Mészáros Mihály                2.cs. A36   19 h.  332,09 p
  53. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   21 h.  327,27 p
  54. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  324,83 p
  55. Fejos Csaba                    2.cs. A64   18 h.  324,80 p
  56. Mészáros László                2.cs. A36   19 h.  323,33 p
  57. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  306,63 p
  58. Tomori László                  3.cs. A23   19 h.  302,80 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   17 h.  300,43 p
  60. Demeter Attila                 1.cs. R38   20 h.  298,18 p
  61. Kevés Károly                   1.cs. V10   19 h.  293,46 p
  62. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   19 h.  289,35 p
  63. Tóth Attila                    1.cs. A64   17 h.  288,79 p
  64. Szollos Béla                   2.cs. A64   17 h.  285,41 p
  65. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  284,83 p
  66. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  267,53 p
  67. Nagy János                     3.cs. A23   16 h.  263,66 p
  68. Jánosi Pál                     2.cs. A23   16 h.  258,70 p
  69. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   16 h.  252,73 p
  70. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  249,35 p
  71. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   16 h.  248,57 p
  72. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   16 h.  248,44 p
  73. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  241,80 p
  74. Balázs Sándor                  1.cs. R38   16 h.  240,89 p
  75. Kovács József                  1.cs. A50   14 h.  231,01 p
  76. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  227,76 p
  77. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  227,53 p
  78. Babicz János                   1.cs. A64   14 h.  220,76 p
  79. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   14 h.  220,28 p
  80. Varga László                   1.cs. R38   15 h.  220,24 p
  81. Tóth Gábor                     1.cs. A36   13 h.  215,90 p
  82. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   14 h.  215,81 p
  83. Gavaldik József                1.cs. A23   15 h.  214,33 p
  84. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  210,64 p
  85. Gavaldik József                2.cs. A23   15 h.  208,69 p
  86. Agócs Attila                   1.cs. A36   14 h.  207,85 p
  87. Kalocsai András                1.cs. A23   13 h.  206,01 p
  88. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  205,95 p
  89. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  90. Száraz László                  3.cs. A23   13 h.  196,76 p
  91. Babicz József                  1.cs. A64   12 h.  194,68 p
  92. Rédei Attila                   1.cs. R38   12 h.  192,24 p
  93. Szollos Béla                   1.cs. A64   13 h.  190,23 p
  94. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  189,60 p
  95. Papp László                    1.cs. A64   12 h.  188,17 p
  96. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   12 h.  188,08 p

Hatvan I. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   35 h.  674,83 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   34 h.  659,13 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   33 h.  611,15 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   32 h.  594,02 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   30 h.  539,29 p
   6. Boda Ákos                      6.cs. A50   31 h.  534,13 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   30 h.  521,82 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50   31 h.  511,68 p
   9. Katona József                  2.cs. A36   26 h.  484,33 p
  10. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   29 h.  481,59 p
  11. Kiss József                    1.cs. V10   26 h.  479,01 p
  12. Boda Ákos                      2.cs. A50   26 h.  442,02 p
  13. Japport Zoltán                 4.cs. A50   24 h.  427,80 p
  14. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   24 h.  409,60 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  400,81 p

A36 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs.   32 h.  579,75 p
   2. Pap István                     1.cs.   32 h.  548,96 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs.   26 h.  476,23 p
   4. Katona József                  2.cs.   25 h.  458,21 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs.   27 h.  431,76 p
   6. Mészáros László                1.cs.   23 h.  381,29 p
   7. Dósa Zoltán                    2.cs.   23 h.  378,84 p
   8. Pásztor Gábor                  1.cs.   21 h.  357,47 p
   9. Pap István                     2.cs.   18 h.  322,32 p
  10. Katona József                  1.cs.   18 h.  310,34 p
  11. Mészáros Mihály                2.cs.   19 h.  306,98 p
  12. Mészáros László                2.cs.   17 h.  304,71 p
  13. Gazsi Károly                   2.cs.   18 h.  291,70 p
  14. Udvari Zoltán                  1.cs.   15 h.  227,42 p
  15. Agócs Attila                   1.cs.   13 h.  200,27 p
  16. Tóth Gábor                     1.cs.   13 h.  197,60 p
  17. Dobos Sándor                   1.cs.   12 h.  168,27 p
  18. László György                  1.cs.   10 h.  152,90 p
  19. Horinka Norbert                1.cs.   10 h.  139,76 p
  20. Török Ferenc                   1.cs.    8 h.  117,23 p
  21. Pap István                     3.cs.    7 h.   87,91 p
  22. Seres János                    1.cs.    5 h.   81,11 p
  23. Dobos Sándor                   2.cs.    5 h.   79,06 p
  24. László György                  2.cs.    3 h.   55,39 p
  25. Katona József                  3.cs.    3 h.   43,37 p
  26. Agócs Attila                   2.cs.    3 h.   41,04 p
  27. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  28. Horinka Norbert                2.cs.    2 h.   36,38 p
  29. Török Ferenc                   2.cs.    2 h.   28,34 p
  30. Mészáros László                3.cs.    2 h.   27,62 p
  31. Udvari Zoltán                  2.cs.    1 h.   13,21 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  567,85 p
   2. Nagy János                     1.cs. A23   29 h.  561,83 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   27 h.  542,69 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   28 h.  540,24 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   27 h.  528,59 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  528,04 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50   27 h.  521,78 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23   26 h.  519,74 p
   9. Pap István                     1.cs. A36   26 h.  519,21 p
  10. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  513,76 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36   25 h.  491,30 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   28 h.  490,85 p
  13. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   25 h.  483,22 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   25 h.  482,69 p
  15. Tomori László                  2.cs. A23   25 h.  472,32 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   26 h.  464,14 p
  17. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  463,30 p
  18. Tóth Attila                    2.cs. A64   23 h.  444,53 p
  19. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   24 h.  438,04 p
  20. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  437,79 p
  21. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   23 h.  428,62 p
  22. Huszár Péter                   1.cs. A23   25 h.  425,89 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   23 h.  422,13 p
  24. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   22 h.  412,91 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10   23 h.  411,06 p
  26. Katona József                  2.cs. A36   21 h.  406,91 p
  27. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   22 h.  388,41 p
  28. Pap István                     2.cs. A36   20 h.  381,21 p
  29. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   19 h.  376,45 p
  30. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  373,47 p
  31. Palkó László                   1.cs. A23   21 h.  369,90 p
  32. Boda Ákos                      1.cs. A50   22 h.  369,28 p
  33. Japport Zoltán                 4.cs. A50   21 h.  364,37 p
  34. Tóth Attila                    1.cs. A64   19 h.  357,08 p
  35. Japport Zoltán                 5.cs. A50   19 h.  355,26 p
  36. Szabó Elek                     1.cs. R38   20 h.  347,42 p
  37. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  344,58 p
  38. Mészáros László                2.cs. A36   19 h.  343,44 p
  39. Japport Zoltán                 3.cs. A50   21 h.  343,38 p
  40. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   19 h.  342,57 p
  41. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  333,50 p
  42. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  333,24 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   19 h.  331,86 p
  44. Ács Ferenc                     1.cs. A50   21 h.  329,70 p
  45. Molnár Pál                     2.cs. A23   19 h.  322,44 p
  46. Boda Ákos                      2.cs. A50   19 h.  321,56 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   16 h.  320,67 p
  48. Szollos Béla                   2.cs. A64   18 h.  319,40 p
  49. Mészáros László                1.cs. A36   17 h.  317,74 p
  50. Kevés Károly                   1.cs. V10   18 h.  314,41 p
  51. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  313,84 p
  52. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  304,31 p
  53. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   16 h.  296,23 p
  54. Tóth Sándor                    1.cs. A64   18 h.  295,10 p
  55. Fejos Csaba                    2.cs. A64   16 h.  288,70 p
  56. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   18 h.  287,35 p
  57. Szollos Béla                   4.cs. A64   17 h.  285,47 p
  58. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  284,31 p
  59. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   17 h.  283,28 p
  60. Gazsi Károly                   2.cs. A36   15 h.  282,43 p
  61. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  281,75 p
  62. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  277,56 p
  63. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  261,71 p
  64. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  258,79 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   15 h.  258,06 p
  66. Demeter Attila                 1.cs. R38   16 h.  257,57 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   16 h.  247,48 p
  68. Varga László                   1.cs. R38   14 h.  240,14 p
  69. Balázs Sándor                  1.cs. R38   14 h.  234,61 p
  70. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  234,52 p
  71. Varga László                   2.cs. R38   14 h.  233,53 p
  72. Kovács József                  1.cs. A50   12 h.  227,53 p
  73. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  219,60 p
  74. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  215,72 p
  75. Tomori László                  3.cs. A23   14 h.  214,29 p
  76. Agócs Attila                   1.cs. A36   11 h.  205,54 p
  77. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  204,29 p
  78. Jánosi Pál                     2.cs. A23   12 h.  201,08 p
  79. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   13 h.  199,50 p
  80. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  198,72 p
  81. Gavaldik József                1.cs. A23   14 h.  196,67 p
  82. Boda Ákos                      5.cs. A50   11 h.  191,05 p
  83. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   11 h.  189,63 p
  84. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  183,34 p
  85. Szabó Gergo                    1.cs. A50   12 h.  179,49 p
  86. Csikós István                  1.cs. V10   10 h.  178,74 p
  87. Szollos Béla                   1.cs. A64   12 h.  175,41 p
  88. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   10 h.  174,96 p
  89. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  174,52 p
  90. Kiss József                    2.cs. V10   10 h.  173,81 p

Hatvan I. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   28 h.  549,71 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   27 h.  537,95 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   27 h.  537,59 p
   4. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  532,94 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   26 h.  525,77 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   26 h.  510,58 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   26 h.  466,99 p
   8. Kiss József                    1.cs. V10   23 h.  423,33 p
   9. Katona József                  2.cs. A36   21 h.  413,03 p
  10. Boda Ákos                      1.cs. A50   25 h.  411,60 p
  11. Pap István                     2.cs. A36   21 h.  394,83 p
  12. Japport Zoltán                 4.cs. A50   21 h.  384,27 p
  13. Japport Zoltán                 5.cs. A50   21 h.  377,56 p
  14. Japport Zoltán                 3.cs. A50   21 h.  359,81 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  357,17 p

A36 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pap István                     1.cs.   27 h.  501,48 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs.   24 h.  493,51 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs.   25 h.  489,46 p
   4. Katona József                  2.cs.   21 h.  397,41 p
   5. Pap István                     2.cs.   20 h.  360,15 p
   6. Dósa Zoltán                    2.cs.   21 h.  354,42 p
   7. Mészáros László                1.cs.   19 h.  328,74 p
   8. Mészáros László                2.cs.   17 h.  324,01 p
   9. Dósa Zoltán                    1.cs.   18 h.  279,58 p
  10. Mészáros Mihály                2.cs.   16 h.  261,07 p
  11. Pásztor Gábor                  1.cs.   15 h.  260,64 p
  12. Gazsi Károly                   2.cs.   14 h.  251,20 p
  13. Udvari Zoltán                  1.cs.   15 h.  234,69 p
  14. Agócs Attila                   1.cs.   13 h.  223,19 p
  15. Katona József                  1.cs.   10 h.  181,19 p
  16. Pap István                     3.cs.    9 h.  141,05 p
  17. László György                  1.cs.    8 h.  124,89 p
  18. Tóth Gábor                     1.cs.    8 h.  121,23 p
  19. Török Ferenc                   1.cs.    8 h.  117,23 p
  20. Horinka Norbert                1.cs.    8 h.  110,78 p
  21. Dobos Sándor                   2.cs.    4 h.   75,71 p
  22. Dobos Sándor                   1.cs.    4 h.   69,64 p
  23. László György                  2.cs.    3 h.   55,39 p
  24. Horinka Norbert                2.cs.    3 h.   53,39 p
  25. Seres János                    1.cs.    3 h.   51,18 p
  26. Agócs Attila                   2.cs.    2 h.   32,57 p
  27. Mészáros László                3.cs.    2 h.   27,62 p
  28. Katona József                  3.cs.    2 h.   25,08 p
  29. Török Ferenc                   2.cs.    1 h.   12,94 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   42 h.  852,88 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   42 h.  845,44 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   40 h.  814,51 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   40 h.  794,25 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   38 h.  774,88 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   40 h.  763,99 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   38 h.  762,15 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   40 h.  750,39 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   37 h.  745,51 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   39 h.  743,61 p
  11. Tomori László                  1.cs. A23   36 h.  734,87 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   36 h.  712,49 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23   36 h.  706,36 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   33 h.  677,30 p
  15. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   34 h.  671,93 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   32 h.  639,95 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   34 h.  633,01 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   34 h.  621,64 p
  19. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   32 h.  621,15 p
  20. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  607,72 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   34 h.  607,38 p
  22. Mészáros László                1.cs. A36   32 h.  606,26 p
  23. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   33 h.  606,21 p
  24. Boda Ákos                      1.cs. A50   34 h.  605,51 p
  25. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10   33 h.  597,64 p
  27. Japport Zoltán                 2.cs. A50   31 h.  587,60 p
  28. Szabó Elek                     1.cs. R38   32 h.  572,38 p
  29. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  561,94 p
  30. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   31 h.  560,68 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50   29 h.  517,96 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23   27 h.  508,57 p
  33. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   25 h.  497,61 p
  34. Tóth Sándor                    1.cs. A64   28 h.  497,50 p
  35. Kevés Károly                   1.cs. V10   28 h.  484,66 p
  36. Szollos Béla                   2.cs. A64   26 h.  480,60 p
  37. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   26 h.  472,19 p
  38. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  458,53 p
  39. Fejos Csaba                    2.cs. A64   25 h.  457,45 p
  40. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   25 h.  453,54 p
  41. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   26 h.  439,19 p
  42. Tóth Attila                    1.cs. A64   23 h.  435,06 p
  43. Ács Ferenc                     1.cs. A50   28 h.  433,90 p
  44. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  426,98 p
  45. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  417,29 p
  46. Pap István                     2.cs. A36   22 h.  412,02 p
  47. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  403,73 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   25 h.  397,11 p
  49. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  388,23 p
  50. Japport Zoltán                 4.cs. A50   23 h.  387,65 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23   21 h.  371,93 p
  52. Japport Zoltán                 3.cs. A50   23 h.  370,31 p
  53. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   21 h.  364,66 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  55. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  354,37 p
  56. Mészáros László                2.cs. A36   20 h.  354,27 p
  57. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  344,58 p
  58. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  343,99 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  60. Papp László                    1.cs. A64   19 h.  341,15 p
  61. Demeter Attila                 1.cs. R38   21 h.  336,05 p
  62. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  333,50 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  64. Kovács József                  1.cs. A50   18 h.  329,54 p
  65. Csikós István                  1.cs. V10   17 h.  320,29 p
  66. Gavaldik József                1.cs. A23   20 h.  317,10 p
  67. Balázs Sándor                  1.cs. R38   18 h.  314,96 p
  68. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  313,39 p
  69. Szollos Béla                   4.cs. A64   19 h.  312,59 p
  70. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  71. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  72. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  297,35 p
  73. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  74. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  295,97 p
  75. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  76. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  294,65 p
  77. Tóth Lajos                     1.cs. A23   18 h.  292,26 p
  78. Kalocsai András                1.cs. A23   18 h.  286,26 p
  79. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  80. Babicz János                   1.cs. A64   16 h.  282,27 p
  81. Lengyel János                  1.cs. A23   17 h.  281,16 p
  82. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  277,56 p
  83. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  274,84 p
  84. Fejos Csaba                    1.cs. A64   16 h.  273,24 p
  85. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  271,00 p
  86. Jánosi Pál                     2.cs. A23   16 h.  269,63 p
  87. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  88. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  89. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p
  90. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  256,05 p
  91. Benke István                   1.cs. R38   17 h.  254,39 p
  92. Száraz László                  3.cs. A23   14 h.  254,37 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   41 h.  852,64 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   41 h.  835,10 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   41 h.  809,28 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   39 h.  778,94 p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   41 h.  769,37 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   33 h.  682,18 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   37 h.  642,82 p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   35 h.  640,56 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  626,33 p
  10. Mészáros László                1.cs. A36   32 h.  606,94 p
  11. Kiss József                    1.cs. V10   32 h.  594,44 p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50   30 h.  591,48 p
  13. Boda Ákos                      2.cs. A50   28 h.  515,05 p
  14. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   27 h.  485,17 p
  15. Kevés Károly                   1.cs. V10   27 h.  482,65 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs.   36 h.  750,62 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.   37 h.  713,69 p
   3. Pap István                     1.cs.   38 h.  693,68 p
   4. Katona József                  2.cs.   33 h.  632,31 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs.   31 h.  531,33 p
   6. Mészáros László                1.cs.   28 h.  509,89 p
   7. Dósa Zoltán                    2.cs.   26 h.  433,62 p
   8. Pásztor Gábor                  1.cs.   21 h.  379,43 p
   9. Pap István                     2.cs.   21 h.  373,32 p
  10. Mészáros László                2.cs.   18 h.  333,81 p
  11. Gazsi Károly                   2.cs.   18 h.  309,40 p
  12. Mészáros Mihály                2.cs.   17 h.  280,47 p
  13. Agócs Attila                   1.cs.   15 h.  256,39 p
  14. Katona József                  1.cs.   13 h.  235,59 p
  15. Udvari Zoltán                  1.cs.   15 h.  234,69 p
  16. László György                  1.cs.   14 h.  220,13 p
  17. Tóth Gábor                     1.cs.   13 h.  202,43 p
  18. Pap István                     3.cs.   10 h.  159,85 p
  19. Török Ferenc                   1.cs.   10 h.  156,98 p
  20. Horinka Norbert                1.cs.    9 h.  121,38 p
  21. Dobos Sándor                   1.cs.    8 h.  118,44 p
  22. Seres János                    1.cs.    6 h.   97,18 p
  23. Dobos Sándor                   2.cs.    5 h.   91,31 p
  24. László György                  2.cs.    3 h.   55,39 p
  25. Horinka Norbert                2.cs.    3 h.   53,39 p
  26. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  27. Katona József                  3.cs.    3 h.   37,88 p
  28. Agócs Attila                   2.cs.    2 h.   32,57 p
  29. Török Ferenc                   2.cs.    2 h.   28,34 p
  30. Mészáros László                3.cs.    2 h.   27,62 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   39 h.  805,17 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  790,78 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   37 h.  757,44 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   38 h.  756,22 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23   38 h.  735,53 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   36 h.  734,87 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   35 h.  727,29 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   36 h.  712,49 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   37 h.  712,22 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   38 h.  710,02 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   34 h.  700,61 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36   35 h.  697,13 p
  13. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   34 h.  671,93 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23   33 h.  669,78 p
  15. Katona József                  2.cs. A36   32 h.  659,83 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   31 h.  630,15 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   33 h.  615,17 p
  18. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  607,72 p
  19. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   31 h.  603,15 p
  20. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  21. Huszár Péter                   1.cs. A23   32 h.  598,06 p
  22. Mészáros László                1.cs. A36   31 h.  592,62 p
  23. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   32 h.  588,56 p
  24. Japport Zoltán                 2.cs. A50   31 h.  587,60 p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50   32 h.  582,73 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10   32 h.  575,98 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   31 h.  566,16 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  561,94 p
  29. Szabó Elek                     1.cs. R38   31 h.  553,84 p
  30. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   30 h.  545,39 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50   28 h.  502,11 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23   26 h.  491,61 p
  33. Kevés Károly                   1.cs. V10   28 h.  484,66 p
  34. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  476,97 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64   26 h.  474,08 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   26 h.  472,19 p
  37. Szollos Béla                   2.cs. A64   25 h.  460,35 p
  38. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  458,53 p
  39. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   24 h.  441,39 p
  40. Fejos Csaba                    2.cs. A64   24 h.  439,35 p
  41. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   26 h.  439,19 p
  42. Tóth Attila                    1.cs. A64   23 h.  435,06 p
  43. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  426,98 p
  44. Ács Ferenc                     1.cs. A50   27 h.  422,46 p
  45. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  417,29 p
  46. Pap István                     2.cs. A36   22 h.  412,02 p
  47. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  403,73 p
  48. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  388,23 p
  49. Japport Zoltán                 4.cs. A50   23 h.  387,65 p
  50. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   24 h.  385,29 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23   21 h.  371,93 p
  52. Japport Zoltán                 3.cs. A50   23 h.  370,31 p
  53. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   21 h.  364,66 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  55. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  354,37 p
  56. Mészáros László                2.cs. A36   20 h.  354,27 p
  57. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  344,58 p
  58. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  343,99 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  60. Demeter Attila                 1.cs. R38   21 h.  336,05 p
  61. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  333,50 p
  62. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  63. Kovács József                  1.cs. A50   18 h.  329,54 p
  64. Papp László                    1.cs. A64   18 h.  326,59 p
  65. Csikós István                  1.cs. V10   17 h.  320,29 p
  66. Balázs Sándor                  1.cs. R38   18 h.  314,96 p
  67. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  313,39 p
  68. Szollos Béla                   4.cs. A64   19 h.  312,59 p
  69. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  70. Gavaldik József                1.cs. A23   19 h.  304,51 p
  71. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  72. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  73. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  295,97 p
  74. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  75. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  294,65 p
  76. Tóth Lajos                     1.cs. A23   18 h.  292,26 p
  77. Kalocsai András                1.cs. A23   18 h.  286,26 p
  78. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   16 h.  285,56 p
  79. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  80. Babicz János                   1.cs. A64   16 h.  282,27 p
  81. Lengyel János                  1.cs. A23   17 h.  281,16 p
  82. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  277,56 p
  83. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  274,84 p
  84. Fejos Csaba                    1.cs. A64   16 h.  273,24 p
  85. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  271,00 p
  86. Jánosi Pál                     2.cs. A23   16 h.  269,63 p
  87. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  88. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  89. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p
  90. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  256,05 p
  91. Benke István                   1.cs. R38   17 h.  254,39 p
  92. Száraz László                  3.cs. A23   14 h.  254,37 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   38 h.  802,85 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   38 h.  780,91 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   39 h.  770,85 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   36 h.  715,70 p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   37 h.  713,51 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   32 h.  663,96 p
   7. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  626,33 p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   34 h.  624,34 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   35 h.  609,46 p
  10. Mészáros László                1.cs. A36   31 h.  591,87 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50   30 h.  591,48 p
  12. Kiss József                    1.cs. V10   31 h.  572,74 p
  13. Boda Ákos                      2.cs. A50   27 h.  500,87 p
  14. Kevés Károly                   1.cs. V10   27 h.  482,65 p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   26 h.  474,77 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs.   34 h.  714,45 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.   35 h.  671,06 p
   3. Pap István                     1.cs.   36 h.  650,28 p
   4. Katona József                  2.cs.   32 h.  616,28 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs.   30 h.  517,49 p
   6. Mészáros László                1.cs.   27 h.  490,54 p
   7. Dósa Zoltán                    2.cs.   26 h.  433,62 p
   8. Pásztor Gábor                  1.cs.   21 h.  379,43 p
   9. Pap István                     2.cs.   21 h.  373,32 p
  10. Mészáros László                2.cs.   18 h.  333,81 p
  11. Gazsi Károly                   2.cs.   18 h.  309,40 p
  12. Mészáros Mihály                2.cs.   17 h.  280,47 p
  13. Agócs Attila                   1.cs.   15 h.  256,39 p
  14. Katona József                  1.cs.   13 h.  235,59 p
  15. Udvari Zoltán                  1.cs.   15 h.  234,69 p
  16. László György                  1.cs.   14 h.  220,13 p
  17. Tóth Gábor                     1.cs.   13 h.  202,43 p
  18. Pap István                     3.cs.   10 h.  159,85 p
  19. Török Ferenc                   1.cs.   10 h.  156,98 p
  20. Horinka Norbert                1.cs.    9 h.  121,38 p
  21. Dobos Sándor                   1.cs.    8 h.  118,44 p
  22. Seres János                    1.cs.    6 h.   97,18 p
  23. Dobos Sándor                   2.cs.    5 h.   91,31 p
  24. László György                  2.cs.    3 h.   55,39 p
  25. Horinka Norbert                2.cs.    3 h.   53,39 p
  26. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  27. Katona József                  3.cs.    3 h.   37,88 p
  28. Agócs Attila                   2.cs.    2 h.   32,57 p
  29. Török Ferenc                   2.cs.    2 h.   28,34 p
  30. Mészáros László                3.cs.    2 h.   27,62 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 133,72p
  2. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 126,18p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 125,36p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 118,20p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 115,71p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  6h 112,18p
  7. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  6h 110,86p
  8. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 110,11p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 109,36p
 10. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 107,49p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,39p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 127,28p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 115,98p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  6h 110,01p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 104,86p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  6h 104,12p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  6h  94,28p
  8. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  90,87p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  5h  99,52p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  93,94p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 136,83p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 112,21p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  6h 106,53p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  6h  94,78p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  6h  91,28p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  6h  91,16p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762322    H  6h  87,03p
  8. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 102,53p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  5h  99,42p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  5h  95,77p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 117,03p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 128,31p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  5h 101,10p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h  97,44p
  5. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  89,07p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  87,33p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  5h  87,23p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  5h  83,87p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  83,82p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  76,57p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 106,08p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  5h  96,77p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  5h  92,43p
  4. Mészáros László                A36 HU 13-D-602412    H  5h  88,39p
  5. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700952    H  5h  83,44p
  6. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402861    H  5h  83,43p
  7. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  5h  81,51p
  8. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  5h  78,64p
  9. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  4h  77,15p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  4h  74,10p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  88,95p
  2. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  4h  89,56p
  3. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  4h  72,43p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-20255    T  3h  55,50p
  5. Pap István                     A36 HU 13-D-604749    T  3h  51,53p
  6. Dobos Sándor                   A36 HU 13-D-602573    T  3h  50,29p
  7. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602488    T  3h  41,79p
  8. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  2h  37,61p
  9. Dobos Sándor                   A36 HU 14-D-728271    T  2h  28,75p
 10. Pap István                     A36 HU 14-D-728418    T  2h  28,40p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  6h 108,99p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 105,89p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  6h  98,77p
  4. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  5h 106,68p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h 100,72p
  6. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  5h 100,05p
  7. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  5h  99,69p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  99,57p
  9. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762570    H  5h  99,07p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09255    H  5h  98,01p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  89,88p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 108,45p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h 103,34p
  4. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  5h 100,22p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  5h  97,54p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  90,33p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-831232    T  5h  84,93p
  8. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  5h  84,12p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  5h  83,89p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  5h  81,48p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  6h 107,31p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  6h  91,03p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  6h  90,58p
  4. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  5h 107,84p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h 103,29p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09255    H  5h 101,48p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  5h  95,10p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762386    H  5h  91,60p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  5h  84,96p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762322    H  5h  84,68p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 108,70p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  76,66p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  76,37p
  4. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  4h  91,48p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  4h  82,09p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  4h  81,70p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  4h  78,64p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762035    T  4h  76,91p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  4h  75,87p
 10. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  4h  75,04p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  5h 104,12p
  2. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h  91,73p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09255    H  4h  85,70p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  4h  81,18p
  5. Pap István                     A36 HU 12-D-504174    H  4h  75,90p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  4h  74,00p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402865    H  4h  72,95p
  8. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  4h  72,72p
  9. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  4h  71,61p
 10. Pásztor Gábor                  A36 HU 12-09-15595    H  4h  70,25p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  4h  89,56p
  2. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  4h  76,78p
  3. Pap István                     A36 HU 13-D-604749    T  4h  76,74p
  4. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602488    T  4h  53,25p
  5. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  3h  60,32p
  6. Katona József                  A36 HU 13-09-20255    T  2h  39,13p
  7. Pap István                     A36 HU 14-D-728445    T  2h  29,30p
  8. Pap István                     A36 HU 14-D-728418    T  2h  28,40p
  9. Pap István                     A36 HU 10-D-302560    T  2h  26,16p
 10. Katona József                  A36 HU 13-O-17592     T  2h  22,42p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  8h 161,34p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  8h 160,71p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  8h 155,87p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  8h 150,98p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  8h 144,00p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 138,62p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 158,43p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 137,38p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  7h 132,59p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  7h 124,46p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  8h 123,44p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 152,69p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 142,87p
  4. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 139,96p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  7h 120,43p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 113,52p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 130,85p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 115,28p
  9. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 114,07p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h 110,03p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  8h 161,26p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 141,11p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  8h 127,00p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  7h 141,94p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  7h 132,29p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  7h 116,97p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  7h 109,71p
  8. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 134,59p
  9. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  6h 127,87p
 10. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 124,67p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 151,96p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 118,32p
  3. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  6h 110,76p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h 107,95p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  5h 102,05p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  5h  99,90p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  98,47p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  95,70p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  5h  94,07p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-13-D-596284    T  5h  80,68p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  7h 137,93p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  7h 133,72p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  6h 115,17p
  4. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  6h 107,97p
  5. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  6h  96,52p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  5h 110,67p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  5h 109,86p
  8. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  5h 104,36p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15546    H  5h  88,69p
 10. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  5h  86,61p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  6h 105,98p
  2. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  4h  89,56p
  3. Pap István                     A36 HU 13-D-604749    T  4h  76,74p
  4. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602488    T  4h  53,25p
  5. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  3h  60,32p
  6. Katona József                  A36 HU 13-09-21695    T  2h  47,48p
  7. Katona József                  A36 HU 13-09-20255    T  2h  39,13p
  8. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  2h  36,47p
  9. Dobos Sándor                   A36 HU 13-D-602573    T  2h  33,29p
 10. Pap István                     A36 HU 14-D-728445    T  2h  29,30p