Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2015.07.01 20:09:12
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.01 20:09:12
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.04 16:44:53
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.31 20:09:12
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 09 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten III.
Feleresztés ideje: 2015.06.28 06:40
Időjárás         : Borult, élénk ÉNy-i szél
Kisérő           : Papp lászló
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        14   28   228   46   57   1533,55   1391,20   1365,45
A50 Zsámbok            12   26   227   45   57   1529,25   1379,94   1357,78
V10 Hatvan              7   13   117   23   29   1460,48   1330,12   1313,07
Hatvan I.              33   67   572  114  143   1533,55   1377,80   1350,83
A23 Nagykáta           16   42   379   76   95   1522,84   1407,95   1384,34
A64 Szentmártonkáta     9   19   174   35   44   1532,97   1390,67   1358,26
R38 Jászberény          9   20   167   33   42   1528,49   1357,44   1340,16
Hatvan II.             34   81   720  144  180   1532,97   1397,09   1369,42
Tagszövetségben        67  148  1292  258  323   1533,55   1386,51   1358,77

A36 egyesületi díjlista
   1. Mészáros László                1.cs. HU 09-D-224307    H 1533,55 m/p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. HU 11-D-402857    H 1527,73 m/p
   3. Mészáros László                2.cs. HU 14-O-38153     H 1527,11 m/p
   4. Agócs Attila                   1.cs. HU 12-D-502508    H 1517,59 m/p
   5. Mészáros László                2.cs. HU 14-D-764152    H 1512,91 m/p
   6. Gazsi Károly                   2.cs. HU 13-D-602509    H 1511,90 m/p
   7. Pap István                     2.cs. HU 13-D-604749    T 1505,04 m/p
   8. Mészáros Mihály                1.cs. HU 11-09-09255    H 1501,57 m/p
   9. Tóth Gábor                     1.cs. HU 13-D-602495    H 1495,48 m/p
  10. Tóth Gábor                     1.cs. HU 14-D-728312    H 1494,29 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Agócs Attila                    1.cs. Dt: 304979 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  50,14p    R:  14.   3h  54,05p    T:  38.   3h  52,01p
Összesített E:  13.  17h 256,79p    R:  23.  21h 308,64p    T:  74.  15h 237,00p
   HU 12-D-502508    H 28 10:00:57  1517,59 m/p   4  23,23    6  23,49   17  23,28
   HU 11-D-426941    H 28 10:15:06  1417,77 m/p  34  15,51   61  17,92  152  17,25
   HU 13-D-602608    H 28 10:21:13  1378,57 m/p  50  11,40  113  12,64  281  11,48

Agócs Attila                    2.cs. Dt: 304979 Kg:   2 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  16.   1h  18,09p    R:  38.   1h  19,44p    T:  88.   1h  18,77p
Összesített E:  27.   3h  41,04p    R:  58.   5h  61,39p    T: 155.   4h  47,77p
   HU 14-D-728038    T 28 10:13:15  1430,06 m/p  24  18,09   46  19,44  118  18,77

Dósa Zoltán                     1.cs. Dt: 308566 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   3h  47,31p    R:  16.   3h  53,24p    T:  43.   3h  50,90p
Összesített E:   7.  20h 340,41p    R:  16.  20h 357,20p    T:  43.  19h 338,40p
   HU 12-D-561973    H 28 10:16:43  1423,82 m/p  27  17,31   52  18,83  133  18,10
   HU 09-D-235006    H 28 10:17:30  1418,69 m/p  33  15,77   59  18,12  148  17,43
   HU 13-D-700972    H 28 10:19:20  1406,84 m/p  39  14,23   77  16,29  194  15,37
   HU 13-D-700952    H 28 10:24:50  1372,42 m/p  52  10,89  116  12,34  292  10,99
   HU 13-D-700974    H 28 10:27:14  1357,93 m/p   0   0,00  135  10,41    0   0,00

Dósa Zoltán                     2.cs. Dt: 308566 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  15.   1h  21,43p    R:  35.   1h  22,78p    T:  83.   1h  22,12p
Összesített E:   5.  22h 365,28p    R:  13.  23h 381,40p    T:  40.  21h 348,86p
   HU 14-O-26233     H 28 10:06:58  1490,90 m/p  11  21,43   13  22,78   43  22,12

Gazsi Károly                    1.cs. Dt: 308976 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  59,91p    R:   6.   3h  62,68p    T:  16.   3h  61,31p
Összesített E:   1.  24h 478,09p    R:   3.  24h 484,67p    T:  10.  24h 480,52p
   HU 11-D-402857    H 28 10:02:14  1527,73 m/p   2  23,74    4  23,70    7  23,73
   HU 13-D-602530    H 28 10:13:21  1448,13 m/p  20  19,11   37  20,35   97  19,71
   HU 11-09-09230    H 28 10:17:21  1421,48 m/p  28  17,06   54  18,63  138  17,87
   HU 11-D-402861    H 28 10:25:21  1371,02 m/p  54  10,37  120  11,93  297  10,76
   HU 12-D-502609    H 28 10:27:43  1356,77 m/p   0   0,00  137  10,21    0   0,00

Gazsi Károly                    2.cs. Dt: 308976 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   2h  43,88p    R:  11.   3h  56,49p    T:  33.   3h  54,47p
Összesített E:  12.  16h 266,82p    R:  24.  18h 303,63p    T:  60.  16h 275,62p
   HU 13-D-602509    H 28 10:04:21  1511,90 m/p   6  22,71    8  23,29   20  23,15
   HU 12-D-502630    H 28 10:09:15  1476,50 m/p  12  21,17   16  22,48   58  21,45
   HU 13-D-602505    H 28 10:26:36  1363,45 m/p   0   0,00  132  10,72  317   9,87

Horinka Norbert                 1.cs. Dt: 301395 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  22.   1h   9,60p    R:  49.   1h  11,32p    T: 110.   1h  10,18p
Összesített E:  19.  10h 139,76p    R:  41.  12h 173,82p    T: 108.  12h 165,53p
   HU 13-D-602631    H 28 10:20:43  1365,45 m/p  57   9,60  126  11,32  310  10,18

Katona József                   1.cs. Dt: 308424 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  17.   1h  17,83p    R:  39.   1h  19,34p    T:  89.   1h  18,72p
Összesített E:  14.  14h 254,55p    R:  26.  15h 280,43p    T:  61.  15h 274,36p
   HU 14-09-25285    H 28 10:15:44  1429,65 m/p  25  17,83   47  19,34  119  18,72

Katona József                   2.cs. Dt: 308424 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  18.   1h  16,03p    R:  41.   1h  18,22p    T:  94.   1h  17,47p
Összesített E:   4.  23h 404,88p    R:   8.  24h 428,21p    T:  31.  21h 391,61p
   HU 13-09-20265    H 28 10:17:23  1418,80 m/p  32  16,03   58  18,22  147  17,47

László György                   1.cs. Dt: 305200 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  21.   1h  12,43p    R:  34.   2h  24,07p    T: 102.   1h  12,91p
Összesített E:  17.  11h 161,30p    R:  38.  13h 205,06p    T:  91.  12h 189,63p
   HU 14-D-764143    H 28 10:19:22  1391,20 m/p  46  12,43   99  14,06  249  12,91
   HU 14-D-764135    H 28 10:25:03  1356,07 m/p   0   0,00  139  10,01    0   0,00

László György                   2.cs. Dt: 305200 Kg:   2 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  19.   1h  15,00p    R:  42.   1h  17,61p    T:  95.   1h  17,11p
Összesített E:  24.   3h  55,39p    R:  60.   3h  58,35p    T: 150.   3h  57,82p
   HU 13-D-602558    H 28 10:15:19  1417,36 m/p  36  15,00   64  17,61  155  17,11

Mészáros László                 1.cs. Dt: 309062 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   3h  48,86p    R:  17.   3h  52,23p    T:  47.   3h  49,55p
Összesített E:   6.  21h 360,35p    R:  15.  20h 358,21p    T:  46.  18h 320,22p
   HU 09-D-224307    H 28 10:01:32  1533,55 m/p   1  24,00    1  24,00    1  24,00
   HU 14-D-806253    H 28 10:21:07  1397,73 m/p  43  13,20   88  15,18  229  13,80
   HU 13-D-602403    H 28 10:23:50  1380,77 m/p  49  11,66  109  13,05  275  11,75

Mészáros László                 2.cs. Dt: 309062 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  67,37p    R:   1.   3h  69,26p    T:   2.   3h  68,25p
Összesített E:  11.  16h 296,54p    R:  19.  19h 335,63p    T:  47.  18h 316,69p
   HU 14-O-38153     H 28 10:02:23  1527,11 m/p   3  23,49    5  23,59    8  23,69
   HU 14-D-764152    H 28 10:04:17  1512,91 m/p   5  22,97    7  23,39   19  23,20
   HU 13-D-602412    H 28 10:09:27  1475,59 m/p  13  20,91   18  22,28   60  21,36
   HU 14-D-764162    H 28 10:18:03  1417,39 m/p  35  15,26   63  17,71  154  17,16
   HU 14-D-728383    H 28 10:18:08  1416,85 m/p  37  14,74   65  17,51  156  17,07
   HU 14-D-728397    H 28 10:22:06  1391,54 m/p  45  12,69   98  14,16  248  12,95
   HU 14-D-764151    H 28 10:26:28  1364,71 m/p   0   0,00  128  11,12  313  10,05

Mészáros Mihály                 1.cs. Dt: 309123 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   2h  36,17p    R:  19.   3h  49,79p    T:  49.   3h  47,71p
Összesített E:   3.  23h 417,17p    R:   6.  24h 443,13p    T:  20.  24h 435,84p
   HU 11-09-09255    H 28 10:05:52  1501,57 m/p   8  22,20   10  23,09   26  22,88
   HU 12-09-15546    H 28 10:19:54  1405,74 m/p  40  13,97   79  16,09  198  15,19
   HU 12-09-15560    H 28 10:27:16  1360,18 m/p   0   0,00  133  10,61  322   9,64

Mészáros Mihály                 2.cs. Dt: 309123 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   2h  27,68p    R:  30.   2h  31,06p    T:  69.   2h  29,35p
Összesített E:  10.  18h 311,25p    R:  21.  19h 328,98p    T:  49.  18h 306,63p
   HU 14-09-25315    H 28 10:16:14  1429,58 m/p  26  17,57   48  19,23  120  18,68
   HU 14-09-25302    H 28 10:25:33  1370,53 m/p  55  10,11  121  11,83  299  10,67

Pap István                      0.cs. Dt: 306753 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
   HU 14-D-728428    T 28 10:15:53  1420,92 m/p  29  16,80   55  18,52  141  17,74
   HU 14-D-728411    T 28 10:16:05  1419,61 m/p  31  16,29   57  18,32  145  17,56
   HU 10-D-302560    T 28 10:21:21  1385,83 m/p  48  11,91  106  13,35  260  12,42

Pap István                      1.cs. Dt: 306753 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  57,60p    R:   7.   3h  61,55p    T:  22.   3h  59,70p
Összesített E:   2.  23h 423,28p    R:   7.  23h 438,04p    T:  25.  22h 415,90p
   HU 14-O-26224     H 28 10:08:19  1472,53 m/p  16  20,14   23  21,77   67  21,05
   HU 13-D-605723    H 28 10:13:41  1435,55 m/p  21  18,86   41  19,94  105  19,35
   HU 12-D-489542    H 28 10:13:45  1435,10 m/p  22  18,60   42  19,84  106  19,30
   HU 12-D-504093    T 28 10:14:00  1433,43 m/p  23  18,34   43  19,74  110  19,13
   HU 11-09-09412    H 28 10:26:40  1353,32 m/p   0   0,00  141   9,80    0   0,00

Pap István                      2.cs. Dt: 306753 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  62,75p    R:   2.   3h  66,73p    T:   6.   3h  65,03p
Összesített E:   8.  19h 339,21p    R:  14.  20h 361,92p    T:  41.  19h 342,58p
   HU 13-D-604749    T 28 10:03:49  1505,04 m/p   7  22,46    9  23,19   23  23,02
   HU 12-D-504174    H 28 10:08:16  1472,89 m/p  14  20,66   21  21,97   65  21,14
   HU 13-D-604750    T 28 10:09:06  1467,02 m/p  18  19,63   25  21,57   71  20,87
   HU 13-D-605719    T 28 10:17:24  1411,01 m/p  38  14,49   73  16,70  176  16,17

Pap István                      3.cs. Dt: 306753 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   2h  25,63p    R:  31.   2h  29,34p    T:  78.   2h  27,30p
Összesített E:  21.   8h  97,11p    R:  47.   9h 128,56p    T: 125.   8h 112,58p
   HU 14-D-728418    T 28 10:18:56  1401,13 m/p  42  13,46   86  15,38  213  14,52
   HU 14-D-728438    H 28 10:21:00  1388,02 m/p  47  12,17  100  13,96  252  12,78

Pásztor Gábor                   1.cs. Dt: 309040 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  50,65p    R:  12.   3h  56,18p    T:  35.   3h  53,75p
Összesített E:   9.  18h 324,07p    R:  17.  19h 345,75p    T:  45.  18h 327,59p
   HU 14-09-25367    H 28 10:09:50  1472,79 m/p  15  20,40   22  21,87   66  21,09
   HU 12-09-15587    H 28 10:17:33  1420,55 m/p  30  16,54   56  18,42  143  17,65
   HU 13-07-37594    H 28 10:20:08  1403,88 m/p  41  13,71   81  15,89  202  15,01
   HU 12-09-15595    H 28 10:24:18  1377,80 m/p  51  11,14  114  12,54  284  11,34
   HU 12-09-15594    H 28 10:25:16  1371,89 m/p  53  10,63  117  12,24  293  10,94

Török Ferenc                    1.cs. Dt: 309082 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  49,12p    R:  13.   3h  54,26p    T:  40.   3h  51,51p
Összesített E:  20.   9h 136,03p    R:  43.   9h 149,01p    T: 116.   9h 139,64p
   HU 14-D-764188    H 28 10:10:18  1469,37 m/p  17  19,89   24  21,67   70  20,91
   HU 14-D-806327    H 28 10:11:32  1460,81 m/p  19  19,37   31  20,96   87  20,15
   HU 09-09-95390    H 28 10:25:47  1368,63 m/p  56   9,86  123  11,63  304  10,45

Török Ferenc                    2.cs. Dt: 309082 Kg:   5 Ók:   4 Kp:   0
Úti  3B:    E:  20.   1h  12,94p    R:  44.   1h  14,47p    T: 101.   1h  13,09p
Összesített E:  25.   3h  44,19p    R:  61.   4h  55,11p    T: 163.   3h  40,67p
   HU 12-D-504120    H 28 10:21:37  1394,35 m/p  44  12,94   95  14,47  245  13,09

Tóth Gábor                      1.cs. Dt: 310830 Kg:   7 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   2h  43,63p    R:  23.   2h  45,87p    T:  52.   2h  44,78p
Összesített E:  16.  12h 186,80p    R:  35.  13h 216,84p    T:  87.  12h 204,57p
   HU 13-D-602495    H 28 10:07:50  1495,48 m/p   9  21,94   11  22,99   34  22,52
   HU 14-D-728312    H 28 10:08:00  1494,29 m/p  10  21,69   12  22,88   40  22,26

Tagszövetségi díjlista
   1. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1533,55 m/p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30912    H 1532,97 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1530,92 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667947    T 1529,25 m/p
   5. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-O-25567     T 1529,25 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-12-D-503505    H 1528,49 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1527,73 m/p
   8. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-O-38153     H 1527,11 m/p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727388    T 1522,84 m/p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25741     T 1522,40 m/p
  11. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727356    T 1522,24 m/p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-M-135357    H 1521,44 m/p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1520,73 m/p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762479    H 1520,14 m/p
  15. Nagy János                     3.cs. A23 HU-13-09-19910    T 1519,48 m/p
  16. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-O-19284     T 1519,02 m/p
  17. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502508    H 1517,59 m/p
  18. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-14-D-727334    T 1517,09 m/p
  19. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-764152    H 1512,91 m/p
  20. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1511,90 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1533,55 m/p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667947    T 1529,25 m/p
   3. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-O-25567     T 1529,25 m/p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1527,73 m/p
   5. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-O-38153     H 1527,11 m/p
   6. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502508    H 1517,59 m/p
   7. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-764152    H 1512,91 m/p
   8. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1511,90 m/p
   9. Pap István                     2.cs. A36 HU 13-D-604749    T 1505,04 m/p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 11-09-09255    H 1501,57 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   68,69 p
   2. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   68,25 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   67,62 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   65,42 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   65,07 p
   6. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   65,03 p
   7. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   64,75 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   64,63 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   63,90 p
  10. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   63,64 p
  11. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   63,64 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   63,28 p
  13. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   63,02 p
  14. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   63,01 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   62,03 p
  16. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   61,31 p
  17. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,14 p
  18. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   60,64 p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   60,29 p
  20. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   60,15 p
  21. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   60,11 p
  22. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   59,70 p
  23. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   59,03 p
  24. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   58,14 p
  25. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   58,09 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   57,96 p
  27. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   56,66 p
  28. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   56,39 p
  29. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   56,26 p
  30. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   56,12 p
  31. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   55,90 p
  32. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   54,96 p
  33. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   54,47 p
  34. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   54,34 p
  35. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    3 h.   53,75 p
  36. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   53,52 p
  37. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   53,00 p
  38. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   52,01 p
  39. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   52,00 p
  40. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   51,51 p
  41. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   51,26 p
  42. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   50,98 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   50,90 p
  44. Szollos Béla                   4.cs. A64    3 h.   50,04 p
  45. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   49,90 p
  46. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   49,90 p
  47. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   49,55 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   49,51 p
  49. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   47,71 p
  50. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   45,04 p
  51. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   44,90 p
  52. Tóth Gábor                     1.cs. A36    2 h.   44,78 p
  53. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   44,18 p
  54. Száraz László                  3.cs. A23    2 h.   43,13 p
  55. Kevés Károly                   1.cs. V10    2 h.   39,50 p
  56. Szollos Béla                   2.cs. A64    2 h.   38,65 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   69,26 p
   2. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   66,73 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   66,42 p
   4. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   65,10 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   64,39 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   62,68 p
   7. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   61,55 p
   8. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   59,73 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   58,62 p
  10. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   56,59 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Mészáros László                2.cs.    3 h.   67,37 p
   2. Pap István                     2.cs.    3 h.   62,75 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs.    3 h.   59,91 p
   4. Pap István                     1.cs.    3 h.   57,60 p
   5. Pásztor Gábor                  1.cs.    3 h.   50,65 p
   6. Agócs Attila                   1.cs.    3 h.   50,14 p
   7. Török Ferenc                   1.cs.    3 h.   49,12 p
   8. Mészáros László                1.cs.    3 h.   48,86 p
   9. Dósa Zoltán                    1.cs.    3 h.   47,31 p
  10. Gazsi Károly                   2.cs.    2 h.   43,88 p
  11. Tóth Gábor                     1.cs.    2 h.   43,63 p
  12. Mészáros Mihály                1.cs.    2 h.   36,17 p
  13. Mészáros Mihály                2.cs.    2 h.   27,68 p
  14. Pap István                     3.cs.    2 h.   25,63 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs.    1 h.   21,43 p
  16. Agócs Attila                   2.cs.    1 h.   18,09 p
  17. Katona József                  1.cs.    1 h.   17,83 p
  18. Katona József                  2.cs.    1 h.   16,03 p
  19. László György                  2.cs.    1 h.   15,00 p
  20. Török Ferenc                   2.cs.    1 h.   12,94 p
  21. László György                  1.cs.    1 h.   12,43 p
  22. Horinka Norbert                1.cs.    1 h.    9,60 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.20. Mosonmagyaróvár III.
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   27 h.  554,84 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  544,99 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  526,21 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   27 h.  525,24 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23   27 h.  523,36 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   27 h.  522,56 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   26 h.  491,63 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   27 h.  488,04 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   25 h.  480,83 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   24 h.  480,52 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   27 h.  478,43 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   25 h.  472,97 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  465,83 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   26 h.  460,35 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   25 h.  457,32 p
  16. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  451,62 p
  17. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   25 h.  449,37 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   24 h.  438,61 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   24 h.  437,00 p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  435,84 p
  21. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  426,56 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50   26 h.  425,12 p
  23. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   21 h.  419,04 p
  24. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  417,26 p
  25. Pap István                     1.cs. A36   22 h.  415,90 p
  26. Boda Ákos                      2.cs. A50   25 h.  414,37 p
  27. Japport Zoltán                 3.cs. A50   25 h.  414,01 p
  28. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   22 h.  408,33 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23   23 h.  395,70 p
  30. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  393,12 p
  31. Katona József                  2.cs. A36   21 h.  391,61 p
  32. Boda Ákos                      6.cs. A50   23 h.  390,19 p
  33. Tóth Attila                    2.cs. A64   21 h.  388,29 p
  34. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  386,11 p
  35. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  384,19 p
  36. Palkó László                   2.cs. A23   23 h.  382,89 p
  37. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   20 h.  370,90 p
  38. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  360,44 p
  39. Nagy János                     2.cs. A23   21 h.  351,47 p
  40. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   21 h.  348,86 p
  41. Pap István                     2.cs. A36   19 h.  342,58 p
  42. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  338,92 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  338,40 p
  44. Kiss József                    1.cs. V10   17 h.  328,32 p
  45. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   18 h.  327,59 p
  46. Mészáros László                1.cs. A36   18 h.  320,22 p
  47. Mészáros László                2.cs. A36   18 h.  316,69 p
  48. Ács Ferenc                     1.cs. A50   21 h.  310,28 p
  49. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  306,63 p
  50. Japport Zoltán                 4.cs. A50   17 h.  303,90 p
  51. Tóth Sándor                    1.cs. A64   18 h.  297,90 p
  52. Tomori László                  3.cs. A23   18 h.  295,14 p
  53. Fejos Csaba                    2.cs. A64   15 h.  291,29 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  285,29 p
  55. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  282,80 p
  56. Varga László                   2.cs. R38   19 h.  281,65 p
  57. Huszár Péter                   2.cs. A23   15 h.  281,65 p
  58. Szollos Béla                   2.cs. A64   16 h.  279,37 p
  59. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   18 h.  279,08 p
  60. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  275,62 p
  61. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  274,36 p
  62. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   15 h.  273,01 p
  63. Demeter Attila                 2.cs. R38   18 h.  272,50 p
  64. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   17 h.  268,10 p
  65. Varga László                   1.cs. R38   18 h.  265,75 p
  66. Demeter Attila                 1.cs. R38   18 h.  264,57 p
  67. Tóth Attila                    1.cs. A64   15 h.  257,35 p
  68. Boda Ákos                      3.cs. A50   17 h.  257,27 p
  69. Nagy János                     3.cs. A23   15 h.  251,20 p
  70. Balázs Sándor                  1.cs. R38   17 h.  249,92 p
  71. Fejos Csaba                    1.cs. A64   15 h.  246,76 p
  72. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  246,19 p
  73. Szabó Gergo                    1.cs. A50   17 h.  239,74 p
  74. Agócs Attila                   1.cs. A36   15 h.  237,00 p
  75. Szollos Béla                   3.cs. A64   13 h.  233,91 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10   14 h.  232,83 p
  77. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  224,66 p
  78. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   14 h.  222,00 p
  79. Boda Ákos                      5.cs. A50   14 h.  221,15 p
  80. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   14 h.  220,26 p
  81. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  214,55 p
  82. Gavaldik József                1.cs. A23   15 h.  214,33 p
  83. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  208,11 p
  84. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  207,21 p
  85. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   13 h.  206,73 p
  86. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  87. Tóth Gábor                     1.cs. A36   12 h.  204,57 p
  88. Gavaldik József                2.cs. A23   14 h.  198,10 p
  89. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   12 h.  194,97 p
  90. Kalocsai András                1.cs. A23   12 h.  194,87 p
  91. László György                  1.cs. A36   12 h.  189,63 p
  92. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  189,60 p
  93. Kovács József                  1.cs. A50   11 h.  185,65 p
  94. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  182,72 p
  95. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  181,30 p
  96. Babicz József                  1.cs. A64   11 h.  179,16 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  557,19 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   27 h.  541,31 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   24 h.  484,67 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   26 h.  475,58 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50   27 h.  458,20 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  443,13 p
   7. Pap István                     1.cs. A36   23 h.  438,04 p
   8. Katona József                  2.cs. A36   24 h.  428,21 p
   9. Japport Zoltán                 3.cs. A50   24 h.  425,47 p
  10. Boda Ákos                      2.cs. A50   24 h.  424,01 p
  11. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  415,34 p
  12. Boda Ákos                      6.cs. A50   23 h.  402,99 p
  13. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   23 h.  381,40 p
  14. Pap István                     2.cs. A36   20 h.  361,92 p
  15. Mészáros László                1.cs. A36   20 h.  358,21 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs.   24 h.  478,09 p
   2. Pap István                     1.cs.   23 h.  423,28 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs.   23 h.  417,17 p
   4. Katona József                  2.cs.   23 h.  404,88 p
   5. Dósa Zoltán                    2.cs.   22 h.  365,28 p
   6. Mészáros László                1.cs.   21 h.  360,35 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs.   20 h.  340,41 p
   8. Pap István                     2.cs.   19 h.  339,21 p
   9. Pásztor Gábor                  1.cs.   18 h.  324,07 p
  10. Mészáros Mihály                2.cs.   18 h.  311,25 p
  11. Mészáros László                2.cs.   16 h.  296,54 p
  12. Gazsi Károly                   2.cs.   16 h.  266,82 p
  13. Agócs Attila                   1.cs.   17 h.  256,79 p
  14. Katona József                  1.cs.   14 h.  254,55 p
  15. Udvari Zoltán                  1.cs.   12 h.  188,85 p
  16. Tóth Gábor                     1.cs.   12 h.  186,80 p
  17. László György                  1.cs.   11 h.  161,30 p
  18. Dobos Sándor                   1.cs.   10 h.  150,01 p
  19. Horinka Norbert                1.cs.   10 h.  139,76 p
  20. Török Ferenc                   1.cs.    9 h.  136,03 p
  21. Pap István                     3.cs.    8 h.   97,11 p
  22. Seres János                    1.cs.    5 h.   81,11 p
  23. Dobos Sándor                   2.cs.    5 h.   79,06 p
  24. László György                  2.cs.    3 h.   55,39 p
  25. Török Ferenc                   2.cs.    3 h.   44,19 p
  26. Katona József                  3.cs.    3 h.   43,37 p
  27. Agócs Attila                   2.cs.    3 h.   41,04 p
  28. Mészáros László                3.cs.    3 h.   40,82 p
  29. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  30. Horinka Norbert                2.cs.    2 h.   36,38 p
  31. Udvari Zoltán                  2.cs.    1 h.   13,21 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  8h 145,03p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  8h 131,73p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  7h 137,37p
  4. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 133,72p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 125,36p
  6. Palkó László                   A23 HU-14-20-71143    H  7h 111,38p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  6h 124,90p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 115,71p
  9. Palkó László                   A23 HU-14-09-24656    H  6h 114,92p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  6h 113,88p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  7h 128,39p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  7h 124,86p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  7h 123,94p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  7h 117,79p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,39p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 127,28p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 115,98p
  8. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  6h 106,90p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 104,86p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  6h 104,12p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 136,83p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  6h 117,57p
  3. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 112,21p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  6h 106,53p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  6h  98,69p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700952    H  6h  96,53p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  6h  94,78p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  6h  91,28p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  6h  91,16p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762322    H  6h  87,03p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  7h 132,48p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 117,03p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 128,31p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  6h 101,88p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762042    T  6h  90,36p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  6h  85,19p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762368    T  6h  84,41p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h  97,44p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762018    T  5h  92,12p
 10. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  5h  90,84p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 106,08p
  2. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700952    H  6h  96,06p
  3. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  5h  96,77p
  4. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  5h  92,43p
  5. Mészáros László                A36 HU 13-D-602412    H  5h  88,39p
  6. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728041    H  5h  88,12p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402861    H  5h  83,43p
  8. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  5h  81,75p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  5h  78,94p
 10. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  5h  78,64p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  88,95p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  5h  83,23p
  3. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  4h  89,56p
  4. Pap István                     A36 HU 13-D-604749    T  4h  67,13p
  5. Katona József                  A36 HU 13-09-20255    T  3h  55,50p
  6. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  3h  54,81p
  7. Dobos Sándor                   A36 HU 13-D-602573    T  3h  50,29p
  8. Pap István                     A36 HU 13-D-700919    T  3h  48,60p
  9. Katona József                  A36 HU 14-O-26228     T  3h  47,97p
 10. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602488    T  3h  41,79p