Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A50 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.06.30 18:03:51
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.01 17:16:06
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.01 17:23:16
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.30 18:03:51
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 10 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten III.
Feleresztés ideje: 2015.06.28 06:40
Időjárás         : Borult, élénk ÉNy-i szél
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        14   28   228   46   57   1533,55   1391,20   1365,45
A50 Zsámbok            12   26   227   45   57   1529,25   1379,94   1357,78
V10 Hatvan              7   13   117   23   29   1460,48   1330,12   1313,07
Hatvan I.              33   67   572  114  143   1533,55   1377,80   1350,83
A23 Nagykáta           16   42   379   76   95   1522,84   1407,95   1384,34
A64 Szentmártonkáta     9   19   174   35   44   1532,97   1390,67   1358,26
R38 Jászberény          9   20   167   33   42   1528,49   1357,44   1340,16
Hatvan II.             34   81   720  144  180   1532,97   1397,09   1369,42
Tagszövetségben        67  148  1292  258  323   1533,55   1386,51   1358,77

A50 egyesületi díjlista
   1. Japport Zoltán                 1.cs. HU-13-D-667947    T 1529,25 m/p
   2. Japport Zoltán                 4.cs. HU-14-O-25567     T 1529,25 m/p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. HU-13-D-667931    T 1487,41 m/p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. HU-14-D-740102    T 1479,40 m/p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. HU-14-D-762041    T 1476,31 m/p
   6. Japport Zoltán                 4.cs. HU-14-D-762035    T 1475,21 m/p
   7. Boda Ákos                      6.cs. HU-14-D-762404    H 1473,80 m/p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. HU-14-O-25566     H 1466,25 m/p
   9. Boda Ákos                      5.cs. HU-14-D-762348    T 1465,99 m/p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. HU-14-D-740101    T 1464,73 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács Ferenc                      1.cs. Dt: 302631 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  84,77p    R:   8.   5h  82,59p    T:  18.   5h  77,84p
Összesített E:   9.  23h 377,80p    R:  16.  29h 452,55p    T:  43.  28h 433,90p
Összesített E:  10.  22h 366,20p    R:  18.  27h 427,13p    T:  44.  27h 422,46p
   HU 14-07-40361    H 28 10:06:58  1462,22 m/p  11  21,43   29  21,16   84  20,29
   HU 10-07-26704    H 28 10:11:18  1432,23 m/p  15  20,40   44  19,64  111  19,08
   HU 11-07-31090    H 28 10:15:36  1403,67 m/p  27  17,31   82  15,79  203  14,97
   HU 10-07-26719    H 28 10:16:58  1394,83 m/p  36  15,00   94  14,57  243  13,18
   HU 13-07-38328    H 28 10:21:23  1367,00 m/p  53  10,63  125  11,43  307  10,32
   HU 11-D-346298    H 28 10:24:02  1350,83 m/p   0   0,00  143   9,60    0   0,00

Ács Ferenc                      2.cs. Dt: 302631 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  33,86p    R:  29.   2h  31,26p    T:  68.   2h  29,80p
Összesített E:  19.  12h 188,78p    R:  46.  12h 192,58p    T: 109.  12h 196,07p
Összesített E:  19.  12h 188,78p    R:  46.  12h 192,58p    T: 109.  12h 196,07p
   HU 14-O-25582     H 28 10:15:36  1403,67 m/p  28  17,06   83  15,68  204  14,92
   HU 14-07-40365    H 28 10:15:36  1403,67 m/p  29  16,80   84  15,58  205  14,88

BAMAHO-dúc                      1.cs. Dt: 305733 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  71,05p    R:  13.   4h  69,84p    T:  28.   4h  66,75p
Összesített E:   2.  41h 781,63p    R:   5.  41h 769,37p    T:  10.  39h 743,61p
Összesített E:   2.  37h 721,54p    R:   5.  37h 713,51p    T:   9.  37h 712,22p
   HU-13-D-619397    H 28 10:09:06  1462,05 m/p  12  21,17   30  21,06   85  20,24
   HU-14-O-25570     H 28 10:13:29  1432,03 m/p  16  20,14   45  19,54  112  19,04
   HU-13-D-619392    H 28 10:15:30  1418,63 m/p  19  19,37   60  18,02  149  17,38
   HU-10-D-255443    H 28 10:23:59  1364,91 m/p  54  10,37  127  11,22  312  10,09

Boda Ákos                       1.cs. Dt: 304333 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  48,85p    R:  21.   3h  48,37p    T:  51.   3h  45,04p
Összesített E:   3.  34h 614,00p    R:   7.  37h 642,82p    T:  24.  34h 605,51p
Összesített E:   5.  32h 591,58p    R:   9.  35h 609,46p    T:  25.  32h 582,73p
   HU-12-07-34445    T 28 10:08:46  1457,68 m/p  13  20,91   33  20,75   90  20,02
   HU-13-D-596284    T 28 10:18:04  1395,52 m/p  34  15,51   92  14,77  237  13,45
   HU-14-D-762368    T 28 10:20:38  1379,28 m/p  46  12,43  111  12,85  279  11,57

Boda Ákos                       2.cs. Dt: 304333 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  34,37p    R:  28.   2h  31,97p    T:  67.   2h  30,11p
Összesített E:   6.  27h 498,75p    R:  13.  28h 515,05p    T:  31.  29h 517,96p
Összesített E:   6.  26h 483,37p    R:  13.  27h 500,87p    T:  31.  28h 502,11p
   HU-14-D-762382    T 28 10:15:20  1413,23 m/p  22  18,60   69  17,10  166  16,62
   HU-14-D-762405    H 28 10:18:02  1395,73 m/p  33  15,77   91  14,87  236  13,49

Boda Ákos                       5.cs. Dt: 304333 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  40,80p    R:  27.   2h  38,57p    T:  59.   2h  37,54p
Összesített E:  15.  15h 248,51p    R:  34.  17h 274,20p    T:  90.  16h 256,05p
Összesített E:  15.  15h 248,51p    R:  34.  17h 274,20p    T:  90.  16h 256,05p
   HU-14-D-762348    T 28 10:07:35  1465,99 m/p   9  21,94   27  21,36   73  20,78
   HU-14-D-762388    T 28 10:15:15  1413,78 m/p  21  18,86   68  17,21  163  16,76

Boda Ákos                       6.cs. Dt: 304333 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  85,80p    R:   9.   5h  82,16p    T:  19.   5h  77,17p
Összesített E:   4.  33h 607,10p    R:   9.  34h 626,33p    T:  20.  34h 607,72p
Összesített E:   3.  33h 607,10p    R:   7.  34h 626,33p    T:  18.  34h 607,72p
   HU-14-D-762404    H 28 10:06:29  1473,80 m/p   7  22,46   20  22,07   63  21,23
   HU-12-07-34437    H 28 10:15:22  1413,01 m/p  23  18,34   71  16,90  169  16,49
   HU-14-D-762386    H 28 10:17:59  1396,05 m/p  32  16,03   90  14,97  235  13,54
   HU-14-D-762322    H 28 10:18:08  1395,09 m/p  35  15,26   93  14,67  239  13,36
   HU-14-D-762399    H 28 10:19:26  1386,83 m/p  41  13,71  104  13,55  257  12,55
   HU-11-D-346144    H 28 10:19:29  1386,51 m/p  42  13,46  105  13,45  258  12,51

Csörgi László                   1.cs. Dt: 304068 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  25,63p    R:  33.   2h  25,80p    T:  82.   2h  23,45p
Összesített E:  16.  15h 215,62p    R:  42.  14h 205,11p    T: 104.  15h 210,97p
Összesített E:  16.  15h 215,62p    R:  42.  14h 205,11p    T: 104.  15h 210,97p
   HU-12-07-35198    T 28 10:19:15  1386,86 m/p  40  13,97  103  13,66  256  12,60
   HU-14-07-41742    T 28 10:21:42  1371,53 m/p  49  11,66  118  12,14  295  10,85

Japport Zoltán                  1.cs. Dt: 329783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  76,71p    R:   5.   5h  85,52p    T:  23.   4h  73,01p
Összesített E:   1.  42h 859,28p    R:   2.  41h 835,10p    T:   3.  40h 814,51p
Összesített E:   1.  39h 800,78p    R:   2.  38h 780,91p    T:   3.  37h 757,44p
   HU-13-D-667947    T 28 10:15:39  1529,25 m/p   1  24,00    2  23,90    4  23,87
   HU-13-D-667931    T 28 10:21:43  1487,41 m/p   3  23,49   14  22,68   47  21,94
   HU-14-D-762048    H 28 10:32:40  1417,41 m/p  20  19,11   62  17,81  153  17,20
   HU-12-O-14311     T 28 10:41:42  1364,43 m/p  55  10,11  129  11,02  314  10,00
   HU-10-D-302132    H 28 10:43:05  1356,67 m/p   0   0,00  138  10,11    0   0,00
   HU-14-D-762018    T 28 10:43:52  1352,31 m/p   0   0,00  142   9,70    0   0,00

Japport Zoltán                  2.cs. Dt: 329783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 104,32p    R:   2.   5h 101,44p    T:   6.   5h  96,87p
Összesített E:   5.  30h 592,16p    R:  12.  30h 591,48p    T:  27.  31h 587,60p
Összesített E:   4.  30h 592,16p    R:  11.  30h 591,48p    T:  24.  31h 587,60p
   HU-14-D-740102    T 28 10:22:55  1479,40 m/p   4  23,23   15  22,58   53  21,67
   HU-14-D-762041    T 28 10:23:23  1476,31 m/p   5  22,97   17  22,38   59  21,41
   HU-14-O-25566     H 28 10:24:55  1466,25 m/p   8  22,20   26  21,46   72  20,82
   HU-14-D-740101    T 28 10:25:09  1464,73 m/p  10  21,69   28  21,26   83  20,33
   HU-13-D-667954    H 28 10:37:46  1387,00 m/p  39  14,23  102  13,76  255  12,64
   HU-14-D-762037    H 28 10:40:28  1371,43 m/p  50  11,40  119  12,03  296  10,81
   HU-13-D-667908    H 28 10:43:28  1354,53 m/p   0   0,00  140   9,90    0   0,00

Japport Zoltán                  3.cs. Dt: 329783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  49,98p    R:  19.   4h  50,68p    T:  50.   4h  45,82p
Összesített E:  10.  22h 371,51p    R:  21.  22h 377,54p    T:  52.  23h 370,31p
Összesített E:   9.  22h 371,51p    R:  21.  22h 377,54p    T:  52.  23h 370,31p
   HU-14-D-762010    H 28 10:36:00  1397,39 m/p  31  16,29   89  15,08  231  13,71
   HU-14-D-762002    T 28 10:38:59  1379,94 m/p  45  12,69  110  12,95  277  11,66
   HU-14-D-762043    H 28 10:40:57  1368,68 m/p  51  11,14  122  11,73  303  10,49
   HU-14-D-762030    H 28 10:41:42  1364,43 m/p  56   9,86  130  10,92  315   9,96

Japport Zoltán                  4.cs. Dt: 329783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  84,17p    R:  10.   4h  81,29p    T:  15.   4h  78,96p
Összesített E:   8.  23h 402,58p    R:  20.  23h 408,47p    T:  50.  23h 387,65p
Összesített E:   8.  23h 402,58p    R:  20.  23h 408,47p    T:  49.  23h 387,65p
   HU-14-O-25567     T 28 10:15:39  1529,25 m/p   2  23,74    3  23,80    5  23,82
   HU-14-D-762035    T 28 10:23:33  1475,21 m/p   6  22,71   19  22,17   61  21,32
   HU-14-D-762042    T 28 10:31:14  1426,19 m/p  17  19,89   49  19,13  124  18,50
   HU-14-D-762040    T 28 10:34:25  1406,82 m/p  25  17,83   78  16,19  195  15,32

Japport Zoltán                  5.cs. Dt: 329783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  20,66p    R:  36.   1h  20,65p    T:  85.   1h  19,98p
Összesített E:   7.  24h 419,04p    R:  18.  25h 439,08p    T:  45.  23h 417,29p
Összesített E:   7.  24h 419,04p    R:  17.  25h 439,08p    T:  45.  23h 417,29p
   HU-14-D-762034    H 28 10:26:16  1457,50 m/p  14  20,66   34  20,65   91  19,98

Kovács József                   1.cs. Dt: 301182 Kg:   8 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  12,17p    R:  48.   1h  12,74p    T: 107.   1h  11,52p
Összesített E:  12.  17h 323,79p    R:  26.  18h 330,89p    T:  64.  18h 329,54p
Összesített E:  12.  17h 323,79p    R:  26.  18h 330,89p    T:  63.  18h 329,54p
   HU-14-O-25598     H 28 10:18:23  1379,07 m/p  47  12,17  112  12,74  280  11,52

Majoros István                  1.cs. Dt: 305721 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  50,40p    R:  23.   3h  46,96p    T:  54.   3h  44,18p
Összesített E:  11.  20h 331,33p    R:  29.  19h 311,29p    T:  73.  18h 296,80p
Összesített E:  11.  20h 331,33p    R:  29.  19h 311,29p    T:  72.  18h 296,80p
   HU-12-07-34461    H 28 10:16:42  1410,72 m/p  24  18,09   74  16,60  178  16,08
   HU-14-D-762236    H 28 10:17:44  1404,03 m/p  26  17,57   80  15,99  201  15,06
   HU-14-D-762220    H 28 10:19:28  1392,94 m/p  37  14,74   96  14,37  246  13,04

Majoros István                  2.cs. Dt: 305721 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  40,12p    R:  26.   3h  40,57p    T:  75.   2h  28,32p
Összesített E:  21.   8h 124,44p    R:  49.  10h 147,18p    T: 128.   9h 135,96p
Összesített E:  21.   8h 124,44p    R:  49.  10h 147,18p    T: 128.   9h 135,96p
   HU-13-07-38040    T 28 10:14:58  1422,10 m/p  18  19,63   53  18,73  136  17,96
   HU-14-D-762232    T 28 10:23:31  1367,70 m/p  52  10,89  124  11,53  306  10,36
   HU-14-D-762420    T 28 10:25:09  1357,78 m/p  57   9,60  136  10,31    0   0,00

Orbán Géza Sándor               1.cs. Dt: 310044 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  12,94p    R:  47.   1h  13,15p    T: 105.   1h  11,84p
Összesített E:  20.  10h 169,03p    R:  45.  12h 196,01p    T: 119.  10h 176,39p
Összesített E:  20.  10h 169,03p    R:  45.  12h 196,01p    T: 119.  10h 176,39p
   HU-12-D-599881    H 28 10:24:29  1381,07 m/p  44  12,94  108  13,15  273  11,84

Orbán Géza Sándor               2.cs. Dt: 310044 Kg:   6 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  16,54p    R:  43.   1h  15,28p    T:  99.   1h  14,16p
Összesített E:  24.   4h  68,98p    R:  59.   4h  64,94p    T: 151.   4h  67,45p
Összesített E:  24.   4h  68,98p    R:  59.   4h  64,94p    T: 151.   4h  67,45p
   HU-10-D-316819    H 28 10:21:34  1399,25 m/p  30  16,54   87  15,28  221  14,16

Szabó Gergo                     1.cs. Dt: 310461 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  26,40p    R:  32.   2h  26,70p    T:  80.   2h  24,25p
Összesített E:  18.  13h 203,92p    R:  40.  15h 229,37p    T: 107.  13h 198,43p
Összesített E:  18.  13h 203,92p    R:  40.  15h 229,37p    T: 107.  13h 198,43p
   HU 14-07-40619    H 28 10:22:57  1392,51 m/p  38  14,49   97  14,26  247  13,00
   HU 14-07-40602    H 28 10:25:24  1377,38 m/p  48  11,91  115  12,44  286  11,25

Szabó Gergo                     2.cs. Dt: 310461 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  13,20p    R:  46.   1h  13,25p    T: 104.   1h  12,33p
Összesített E:  25.   3h  48,72p    R:  63.   3h  48,70p    T: 161.   2h  36,39p
Összesített E:  25.   3h  48,72p    R:  63.   3h  48,70p    T: 161.   2h  36,39p
   HU 14-D-806324    H 28 10:24:03  1385,68 m/p  43  13,20  107  13,25  262  12,33

Tagszövetségi díjlista
   1. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1533,55 m/p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30912    H 1532,97 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1530,92 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667947    T 1529,25 m/p
   5. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-O-25567     T 1529,25 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-12-D-503505    H 1528,49 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1527,73 m/p
   8. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-O-38153     H 1527,11 m/p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727388    T 1522,84 m/p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25741     T 1522,40 m/p
  11. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727356    T 1522,24 m/p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-M-135357    H 1521,44 m/p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1520,73 m/p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762479    H 1520,14 m/p
  15. Nagy János                     3.cs. A23 HU-13-09-19910    T 1519,48 m/p
  16. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-O-19284     T 1519,02 m/p
  17. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502508    H 1517,59 m/p
  18. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-14-D-727334    T 1517,09 m/p
  19. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-764152    H 1512,91 m/p
  20. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1511,90 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1533,55 m/p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667947    T 1529,25 m/p
   3. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-O-25567     T 1529,25 m/p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1527,73 m/p
   5. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-O-38153     H 1527,11 m/p
   6. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502508    H 1517,59 m/p
   7. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-764152    H 1512,91 m/p
   8. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1511,90 m/p
   9. Pap István                     2.cs. A36 HU 13-D-604749    T 1505,04 m/p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 11-09-09255    H 1501,57 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  106,50 p
   2. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.  102,48 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  101,22 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.  100,63 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   97,65 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   96,87 p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   93,52 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   92,32 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   91,51 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   90,76 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   89,95 p
  12. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   87,40 p
  13. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   81,20 p
  14. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   80,33 p
  15. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   78,96 p
  16. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   78,83 p
  17. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   78,47 p
  18. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   77,84 p
  19. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   77,17 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    5 h.   76,03 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    4 h.   75,70 p
  22. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.   75,34 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    4 h.   73,01 p
  24. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    4 h.   72,30 p
  25. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   72,07 p
  26. Nagy János                     3.cs. A23    4 h.   68,72 p
  27. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   66,79 p
  28. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   66,75 p
  29. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   66,44 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   65,82 p
  31. Nagy János                     2.cs. A23    4 h.   63,79 p
  32. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   63,02 p
  33. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  34. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   61,89 p
  35. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,14 p
  36. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   60,64 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   60,11 p
  38. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   58,09 p
  39. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   56,12 p
  40. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   54,47 p
  41. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   53,52 p
  42. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   52,01 p
  43. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   52,00 p
  44. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   51,51 p
  45. Szollos Béla                   4.cs. A64    3 h.   50,04 p
  46. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   49,90 p
  47. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   49,55 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   49,51 p
  49. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   47,71 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   45,82 p
  51. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   45,04 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   44,90 p
  53. Tóth Gábor                     1.cs. A36    2 h.   44,78 p
  54. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   44,18 p
  55. Száraz László                  3.cs. A23    2 h.   43,13 p
  56. Kevés Károly                   1.cs. V10    2 h.   39,50 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.  104,48 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  101,44 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   93,53 p
   4. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   91,09 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   85,52 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   84,82 p
   7. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   83,43 p
   8. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   82,59 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   82,16 p
  10. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   81,29 p

A verseny A50 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs.    5 h.  104,32 p
   2. Boda Ákos                      6.cs.    5 h.   85,80 p
   3. Ács Ferenc                     1.cs.    5 h.   84,77 p
   4. Japport Zoltán                 4.cs.    4 h.   84,17 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs.    4 h.   76,71 p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs.    4 h.   71,05 p
   7. Majoros István                 1.cs.    3 h.   50,40 p
   8. Japport Zoltán                 3.cs.    4 h.   49,98 p
   9. Boda Ákos                      1.cs.    3 h.   48,85 p
  10. Boda Ákos                      5.cs.    2 h.   40,80 p
  11. Majoros István                 2.cs.    3 h.   40,12 p
  12. Boda Ákos                      2.cs.    2 h.   34,37 p
  13. Ács Ferenc                     2.cs.    2 h.   33,86 p
  14. Szabó Gergo                    1.cs.    2 h.   26,40 p
  15. Csörgi László                  1.cs.    2 h.   25,63 p
  16. Japport Zoltán                 5.cs.    1 h.   20,66 p
  17. Orbán Géza Sándor              2.cs.    1 h.   16,54 p
  18. Szabó Gergo                    2.cs.    1 h.   13,20 p
  19. Orbán Géza Sándor              1.cs.    1 h.   12,94 p
  20. Kovács József                  1.cs.    1 h.   12,17 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    9 h.  173,21 p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    7 h.  126,94 p
   3. Mészáros László                2.cs. A36    7 h.  125,48 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    7 h.  115,68 p
   5. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  115,41 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  112,12 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50    6 h.  107,68 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   97,65 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   93,52 p
  10. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   91,51 p
  11. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    6 h.   90,56 p
  12. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   89,95 p
  13. Boda Ákos                      6.cs. A50    6 h.   89,68 p
  14. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   87,40 p
  15. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   81,20 p
  16. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   78,96 p
  17. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   78,83 p
  18. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   78,47 p
  19. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   77,84 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    5 h.   76,03 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    4 h.   75,70 p
  22. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.   75,34 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    4 h.   73,01 p
  24. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    4 h.   72,30 p
  25. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   72,07 p
  26. Nagy János                     3.cs. A23    4 h.   68,72 p
  27. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   66,79 p
  28. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   66,75 p
  29. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   66,44 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   65,82 p
  31. Nagy János                     2.cs. A23    4 h.   63,79 p
  32. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   63,02 p
  33. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  34. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   61,89 p
  35. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,14 p
  36. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   60,64 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   60,11 p
  38. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   58,09 p
  39. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   56,12 p
  40. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   54,47 p
  41. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   53,52 p
  42. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   52,01 p
  43. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   52,00 p
  44. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   51,51 p
  45. Szollos Béla                   4.cs. A64    3 h.   50,04 p
  46. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   49,90 p
  47. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   49,55 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   49,51 p
  49. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   47,71 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   45,82 p
  51. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   45,04 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   44,90 p
  53. Tóth Gábor                     1.cs. A36    2 h.   44,78 p
  54. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   44,18 p
  55. Száraz László                  3.cs. A23    2 h.   43,13 p
  56. Kevés Károly                   1.cs. V10    2 h.   39,50 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   34 h.  650,49 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   34 h.  639,52 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   33 h.  626,78 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   32 h.  621,69 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   34 h.  619,48 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   34 h.  610,11 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   32 h.  600,32 p
   8. Tomori László                  2.cs. A23   31 h.  593,57 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36   32 h.  589,52 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   31 h.  582,92 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   31 h.  581,07 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   33 h.  579,96 p
  13. Pap István                     1.cs. A36   31 h.  572,68 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  561,54 p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36   31 h.  534,42 p
  16. Boda Ákos                      6.cs. A50   31 h.  511,07 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   29 h.  504,94 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   30 h.  503,68 p
  19. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   29 h.  494,58 p
  20. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   27 h.  490,86 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  487,69 p
  22. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   27 h.  477,15 p
  23. Jánosi Pál                     1.cs. A23   26 h.  469,87 p
  24. Katona József                  2.cs. A36   25 h.  466,88 p
  25. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   28 h.  466,21 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   28 h.  464,92 p
  27. Kiss József                    1.cs. V10   26 h.  463,65 p
  28. Száraz László                  1.cs. A23   27 h.  463,46 p
  29. Tóth Attila                    2.cs. A64   25 h.  445,56 p
  30. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   27 h.  444,59 p
  31. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   26 h.  441,45 p
  32. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   25 h.  438,36 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50   26 h.  428,02 p
  34. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   24 h.  415,75 p
  35. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   23 h.  407,19 p
  36. Japport Zoltán                 4.cs. A50   24 h.  406,75 p
  37. Molnár Pál                     2.cs. A23   23 h.  385,13 p
  38. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   23 h.  380,46 p
  39. Mészáros László                1.cs. A36   22 h.  378,95 p
  40. Palkó László                   1.cs. A23   21 h.  376,15 p
  41. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   22 h.  375,59 p
  42. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  370,28 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   22 h.  362,19 p
  44. Japport Zoltán                 3.cs. A50   23 h.  360,88 p
  45. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   21 h.  354,74 p
  46. Japport Zoltán                 5.cs. A50   20 h.  347,66 p
  47. Katona József                  1.cs. A36   20 h.  343,77 p
  48. Palkó László                   2.cs. A23   20 h.  337,85 p
  49. Pap István                     2.cs. A36   18 h.  333,38 p
  50. Ács Ferenc                     1.cs. A50   24 h.  332,80 p
  51. Tóth Sándor                    1.cs. A64   21 h.  332,48 p
  52. Mészáros Mihály                2.cs. A36   19 h.  332,09 p
  53. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   21 h.  327,27 p
  54. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  324,83 p
  55. Fejos Csaba                    2.cs. A64   18 h.  324,80 p
  56. Mészáros László                2.cs. A36   19 h.  323,33 p
  57. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  306,63 p
  58. Tomori László                  3.cs. A23   19 h.  302,80 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   17 h.  300,43 p
  60. Demeter Attila                 1.cs. R38   20 h.  298,18 p
  61. Kevés Károly                   1.cs. V10   19 h.  293,46 p
  62. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   19 h.  289,35 p
  63. Tóth Attila                    1.cs. A64   17 h.  288,79 p
  64. Szollos Béla                   2.cs. A64   17 h.  285,41 p
  65. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  284,83 p
  66. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  267,53 p
  67. Nagy János                     3.cs. A23   16 h.  263,66 p
  68. Jánosi Pál                     2.cs. A23   16 h.  258,70 p
  69. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   16 h.  252,73 p
  70. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  249,35 p
  71. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   16 h.  248,57 p
  72. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   16 h.  248,44 p
  73. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  241,80 p
  74. Balázs Sándor                  1.cs. R38   16 h.  240,89 p
  75. Kovács József                  1.cs. A50   14 h.  231,01 p
  76. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  227,76 p
  77. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  227,53 p
  78. Babicz János                   1.cs. A64   14 h.  220,76 p
  79. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   14 h.  220,28 p
  80. Varga László                   1.cs. R38   15 h.  220,24 p
  81. Tóth Gábor                     1.cs. A36   13 h.  215,90 p
  82. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   14 h.  215,81 p
  83. Gavaldik József                1.cs. A23   15 h.  214,33 p
  84. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  210,64 p
  85. Gavaldik József                2.cs. A23   15 h.  208,69 p
  86. Agócs Attila                   1.cs. A36   14 h.  207,85 p
  87. Kalocsai András                1.cs. A23   13 h.  206,01 p
  88. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  205,95 p
  89. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  90. Száraz László                  3.cs. A23   13 h.  196,76 p
  91. Babicz József                  1.cs. A64   12 h.  194,68 p
  92. Rédei Attila                   1.cs. R38   12 h.  192,24 p
  93. Szollos Béla                   1.cs. A64   13 h.  190,23 p
  94. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  189,60 p
  95. Papp László                    1.cs. A64   12 h.  188,17 p
  96. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   12 h.  188,08 p

Hatvan I. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   35 h.  674,83 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   34 h.  659,13 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   33 h.  611,15 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   32 h.  594,02 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   30 h.  539,29 p
   6. Boda Ákos                      6.cs. A50   31 h.  534,13 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   30 h.  521,82 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50   31 h.  511,68 p
   9. Katona József                  2.cs. A36   26 h.  484,33 p
  10. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   29 h.  481,59 p
  11. Kiss József                    1.cs. V10   26 h.  479,01 p
  12. Boda Ákos                      2.cs. A50   26 h.  442,02 p
  13. Japport Zoltán                 4.cs. A50   24 h.  427,80 p
  14. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   24 h.  409,60 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  400,81 p

A50 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.   34 h.  667,16 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs.   34 h.  665,00 p
   3. BAMAHO-dúc                     1.cs.   30 h.  514,49 p
   4. Boda Ákos                      6.cs.   30 h.  510,51 p
   5. Boda Ákos                      1.cs.   28 h.  484,71 p
   6. Boda Ákos                      2.cs.   25 h.  424,13 p
   7. Japport Zoltán                 4.cs.   24 h.  422,27 p
   8. Japport Zoltán                 3.cs.   22 h.  365,93 p
   9. Japport Zoltán                 5.cs.   21 h.  354,37 p
  10. Ács Ferenc                     1.cs.   21 h.  313,54 p
  11. BAMAHO-dúc                     2.cs.   18 h.  275,20 p
  12. Boda Ákos                      3.cs.   16 h.  250,24 p
  13. Kovács József                  1.cs.   15 h.  247,48 p
  14. Boda Ákos                      5.cs.   15 h.  238,34 p
  15. Csörgi László                  1.cs.   16 h.  212,23 p
  16. Boda Ákos                      4.cs.   13 h.  197,67 p
  17. Majoros István                 1.cs.   12 h.  185,64 p
  18. Szabó Gergo                    1.cs.   12 h.  181,82 p
  19. Ács Ferenc                     2.cs.   10 h.  142,38 p
  20. Majoros István                 2.cs.    7 h.  103,58 p
  21. Orbán Géza Sándor              1.cs.    6 h.   83,18 p
  22. Kókai András                   1.cs.    5 h.   66,06 p
  23. Szabó Gergo                    2.cs.    3 h.   48,72 p
  24. Csörgi László                  2.cs.    3 h.   42,46 p
  25. Japport Zoltán                 6.cs.    1 h.   22,13 p
  26. Pálinkás Sándor                2.cs.    1 h.   16,91 p
  27. Orbán Géza Sándor              2.cs.    1 h.   16,54 p
  28. Csörgi László                  3.cs.    1 h.   15,69 p
  29. Vígh Sándor                    1.cs.    1 h.   12,75 p
  30. Gyetván László                 1.cs.    1 h.   11,08 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  567,85 p
   2. Nagy János                     1.cs. A23   29 h.  561,83 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   27 h.  542,69 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   28 h.  540,24 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   27 h.  528,59 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  528,04 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50   27 h.  521,78 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23   26 h.  519,74 p
   9. Pap István                     1.cs. A36   26 h.  519,21 p
  10. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  513,76 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36   25 h.  491,30 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   28 h.  490,85 p
  13. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   25 h.  483,22 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   25 h.  482,69 p
  15. Tomori László                  2.cs. A23   25 h.  472,32 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   26 h.  464,14 p
  17. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  463,30 p
  18. Tóth Attila                    2.cs. A64   23 h.  444,53 p
  19. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   24 h.  438,04 p
  20. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  437,79 p
  21. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   23 h.  428,62 p
  22. Huszár Péter                   1.cs. A23   25 h.  425,89 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   23 h.  422,13 p
  24. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   22 h.  412,91 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10   23 h.  411,06 p
  26. Katona József                  2.cs. A36   21 h.  406,91 p
  27. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   22 h.  388,41 p
  28. Pap István                     2.cs. A36   20 h.  381,21 p
  29. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   19 h.  376,45 p
  30. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  373,47 p
  31. Palkó László                   1.cs. A23   21 h.  369,90 p
  32. Boda Ákos                      1.cs. A50   22 h.  369,28 p
  33. Japport Zoltán                 4.cs. A50   21 h.  364,37 p
  34. Tóth Attila                    1.cs. A64   19 h.  357,08 p
  35. Japport Zoltán                 5.cs. A50   19 h.  355,26 p
  36. Szabó Elek                     1.cs. R38   20 h.  347,42 p
  37. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  344,58 p
  38. Mészáros László                2.cs. A36   19 h.  343,44 p
  39. Japport Zoltán                 3.cs. A50   21 h.  343,38 p
  40. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   19 h.  342,57 p
  41. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  333,50 p
  42. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  333,24 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   19 h.  331,86 p
  44. Ács Ferenc                     1.cs. A50   21 h.  329,70 p
  45. Molnár Pál                     2.cs. A23   19 h.  322,44 p
  46. Boda Ákos                      2.cs. A50   19 h.  321,56 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   16 h.  320,67 p
  48. Szollos Béla                   2.cs. A64   18 h.  319,40 p
  49. Mészáros László                1.cs. A36   17 h.  317,74 p
  50. Kevés Károly                   1.cs. V10   18 h.  314,41 p
  51. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  313,84 p
  52. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  304,31 p
  53. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   16 h.  296,23 p
  54. Tóth Sándor                    1.cs. A64   18 h.  295,10 p
  55. Fejos Csaba                    2.cs. A64   16 h.  288,70 p
  56. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   18 h.  287,35 p
  57. Szollos Béla                   4.cs. A64   17 h.  285,47 p
  58. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  284,31 p
  59. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   17 h.  283,28 p
  60. Gazsi Károly                   2.cs. A36   15 h.  282,43 p
  61. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  281,75 p
  62. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  277,56 p
  63. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  261,71 p
  64. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  258,79 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   15 h.  258,06 p
  66. Demeter Attila                 1.cs. R38   16 h.  257,57 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   16 h.  247,48 p
  68. Varga László                   1.cs. R38   14 h.  240,14 p
  69. Balázs Sándor                  1.cs. R38   14 h.  234,61 p
  70. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  234,52 p
  71. Varga László                   2.cs. R38   14 h.  233,53 p
  72. Kovács József                  1.cs. A50   12 h.  227,53 p
  73. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  219,60 p
  74. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  215,72 p
  75. Tomori László                  3.cs. A23   14 h.  214,29 p
  76. Agócs Attila                   1.cs. A36   11 h.  205,54 p
  77. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  204,29 p
  78. Jánosi Pál                     2.cs. A23   12 h.  201,08 p
  79. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   13 h.  199,50 p
  80. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  198,72 p
  81. Gavaldik József                1.cs. A23   14 h.  196,67 p
  82. Boda Ákos                      5.cs. A50   11 h.  191,05 p
  83. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   11 h.  189,63 p
  84. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  183,34 p
  85. Szabó Gergo                    1.cs. A50   12 h.  179,49 p
  86. Csikós István                  1.cs. V10   10 h.  178,74 p
  87. Szollos Béla                   1.cs. A64   12 h.  175,41 p
  88. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   10 h.  174,96 p
  89. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  174,52 p
  90. Kiss József                    2.cs. V10   10 h.  173,81 p

Hatvan I. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   28 h.  549,71 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   27 h.  537,95 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   27 h.  537,59 p
   4. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  532,94 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   26 h.  525,77 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   26 h.  510,58 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   26 h.  466,99 p
   8. Kiss József                    1.cs. V10   23 h.  423,33 p
   9. Katona József                  2.cs. A36   21 h.  413,03 p
  10. Boda Ákos                      1.cs. A50   25 h.  411,60 p
  11. Pap István                     2.cs. A36   21 h.  394,83 p
  12. Japport Zoltán                 4.cs. A50   21 h.  384,27 p
  13. Japport Zoltán                 5.cs. A50   21 h.  377,56 p
  14. Japport Zoltán                 3.cs. A50   21 h.  359,81 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  357,17 p

A50 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.   27 h.  543,95 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs.   26 h.  529,10 p
   3. Boda Ákos                      6.cs.   28 h.  517,93 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs.   26 h.  464,71 p
   5. Boda Ákos                      1.cs.   22 h.  390,24 p
   6. Japport Zoltán                 4.cs.   21 h.  381,68 p
   7. Japport Zoltán                 5.cs.   20 h.  361,16 p
   8. Japport Zoltán                 3.cs.   21 h.  354,46 p
   9. Ács Ferenc                     1.cs.   20 h.  323,51 p
  10. Boda Ákos                      2.cs.   19 h.  323,26 p
  11. Majoros István                 1.cs.   16 h.  254,33 p
  12. Kovács József                  1.cs.   12 h.  232,51 p
  13. BAMAHO-dúc                     2.cs.   13 h.  211,13 p
  14. Boda Ákos                      5.cs.   12 h.  207,05 p
  15. Szabó Gergo                    1.cs.   12 h.  186,25 p
  16. Boda Ákos                      3.cs.   10 h.  176,79 p
  17. Csörgi László                  1.cs.   12 h.  164,92 p
  18. Boda Ákos                      4.cs.   10 h.  162,59 p
  19. Ács Ferenc                     2.cs.   10 h.  156,33 p
  20. Orbán Géza Sándor              1.cs.    7 h.  103,94 p
  21. Majoros István                 2.cs.    6 h.   97,77 p
  22. Kókai András                   1.cs.    5 h.   96,42 p
  23. Orbán Géza Sándor              2.cs.    4 h.   68,98 p
  24. Szabó Gergo                    2.cs.    3 h.   48,72 p
  25. Vígh Sándor                    1.cs.    3 h.   41,35 p
  26. Csörgi László                  2.cs.    2 h.   36,62 p
  27. Japport Zoltán                 6.cs.    1 h.   22,13 p
  28. Pálinkás Sándor                2.cs.    1 h.   16,91 p
  29. Pálinkás Sándor                1.cs.    1 h.   16,47 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   42 h.  852,88 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   42 h.  845,44 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   40 h.  814,51 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   40 h.  794,25 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   38 h.  774,88 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   40 h.  763,99 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   38 h.  762,15 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   40 h.  750,39 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   37 h.  745,51 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   39 h.  743,61 p
  11. Tomori László                  1.cs. A23   36 h.  734,87 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   36 h.  712,49 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23   36 h.  706,36 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   33 h.  677,30 p
  15. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   34 h.  671,93 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   32 h.  639,95 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   34 h.  633,01 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   34 h.  621,64 p
  19. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   32 h.  621,15 p
  20. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  607,72 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   34 h.  607,38 p
  22. Mészáros László                1.cs. A36   32 h.  606,26 p
  23. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   33 h.  606,21 p
  24. Boda Ákos                      1.cs. A50   34 h.  605,51 p
  25. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10   33 h.  597,64 p
  27. Japport Zoltán                 2.cs. A50   31 h.  587,60 p
  28. Szabó Elek                     1.cs. R38   32 h.  572,38 p
  29. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  561,94 p
  30. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   31 h.  560,68 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50   29 h.  517,96 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23   27 h.  508,57 p
  33. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   25 h.  497,61 p
  34. Tóth Sándor                    1.cs. A64   28 h.  497,50 p
  35. Kevés Károly                   1.cs. V10   28 h.  484,66 p
  36. Szollos Béla                   2.cs. A64   26 h.  480,60 p
  37. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   26 h.  472,19 p
  38. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  458,53 p
  39. Fejos Csaba                    2.cs. A64   25 h.  457,45 p
  40. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   25 h.  453,54 p
  41. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   26 h.  439,19 p
  42. Tóth Attila                    1.cs. A64   23 h.  435,06 p
  43. Ács Ferenc                     1.cs. A50   28 h.  433,90 p
  44. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  426,98 p
  45. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  417,29 p
  46. Pap István                     2.cs. A36   22 h.  412,02 p
  47. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  403,73 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   25 h.  397,11 p
  49. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  388,23 p
  50. Japport Zoltán                 4.cs. A50   23 h.  387,65 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23   21 h.  371,93 p
  52. Japport Zoltán                 3.cs. A50   23 h.  370,31 p
  53. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   21 h.  364,66 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  55. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  354,37 p
  56. Mészáros László                2.cs. A36   20 h.  354,27 p
  57. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  344,58 p
  58. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  343,99 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  60. Papp László                    1.cs. A64   19 h.  341,15 p
  61. Demeter Attila                 1.cs. R38   21 h.  336,05 p
  62. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  333,50 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  64. Kovács József                  1.cs. A50   18 h.  329,54 p
  65. Csikós István                  1.cs. V10   17 h.  320,29 p
  66. Gavaldik József                1.cs. A23   20 h.  317,10 p
  67. Balázs Sándor                  1.cs. R38   18 h.  314,96 p
  68. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  313,39 p
  69. Szollos Béla                   4.cs. A64   19 h.  312,59 p
  70. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  71. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  72. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  297,35 p
  73. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  74. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  295,97 p
  75. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  76. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  294,65 p
  77. Tóth Lajos                     1.cs. A23   18 h.  292,26 p
  78. Kalocsai András                1.cs. A23   18 h.  286,26 p
  79. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  80. Babicz János                   1.cs. A64   16 h.  282,27 p
  81. Lengyel János                  1.cs. A23   17 h.  281,16 p
  82. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  277,56 p
  83. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  274,84 p
  84. Fejos Csaba                    1.cs. A64   16 h.  273,24 p
  85. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  271,00 p
  86. Jánosi Pál                     2.cs. A23   16 h.  269,63 p
  87. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  88. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  89. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p
  90. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  256,05 p
  91. Benke István                   1.cs. R38   17 h.  254,39 p
  92. Száraz László                  3.cs. A23   14 h.  254,37 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   41 h.  852,64 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   41 h.  835,10 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   41 h.  809,28 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   39 h.  778,94 p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   41 h.  769,37 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   33 h.  682,18 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   37 h.  642,82 p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   35 h.  640,56 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  626,33 p
  10. Mészáros László                1.cs. A36   32 h.  606,94 p
  11. Kiss József                    1.cs. V10   32 h.  594,44 p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50   30 h.  591,48 p
  13. Boda Ákos                      2.cs. A50   28 h.  515,05 p
  14. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   27 h.  485,17 p
  15. Kevés Károly                   1.cs. V10   27 h.  482,65 p

A50 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.   42 h.  859,28 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs.   41 h.  781,63 p
   3. Boda Ákos                      1.cs.   34 h.  614,00 p
   4. Boda Ákos                      6.cs.   33 h.  607,10 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs.   30 h.  592,16 p
   6. Boda Ákos                      2.cs.   27 h.  498,75 p
   7. Japport Zoltán                 5.cs.   24 h.  419,04 p
   8. Japport Zoltán                 4.cs.   23 h.  402,58 p
   9. Ács Ferenc                     1.cs.   23 h.  377,80 p
  10. Japport Zoltán                 3.cs.   22 h.  371,51 p
  11. Majoros István                 1.cs.   20 h.  331,33 p
  12. Kovács József                  1.cs.   17 h.  323,79 p
  13. BAMAHO-dúc                     2.cs.   17 h.  266,75 p
  14. Boda Ákos                      3.cs.   15 h.  251,31 p
  15. Boda Ákos                      5.cs.   15 h.  248,51 p
  16. Csörgi László                  1.cs.   15 h.  215,62 p
  17. Boda Ákos                      4.cs.   13 h.  211,88 p
  18. Szabó Gergo                    1.cs.   13 h.  203,92 p
  19. Ács Ferenc                     2.cs.   12 h.  188,78 p
  20. Orbán Géza Sándor              1.cs.   10 h.  169,03 p
  21. Majoros István                 2.cs.    8 h.  124,44 p
  22. Vígh Sándor                    1.cs.    6 h.  116,10 p
  23. Kókai András                   1.cs.    5 h.   96,42 p
  24. Orbán Géza Sándor              2.cs.    4 h.   68,98 p
  25. Szabó Gergo                    2.cs.    3 h.   48,72 p
  26. Pálinkás Sándor                1.cs.    3 h.   46,28 p
  27. Csörgi László                  2.cs.    2 h.   36,62 p
  28. Japport Zoltán                 6.cs.    1 h.   22,13 p
  29. Pálinkás Sándor                2.cs.    1 h.   16,91 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   39 h.  805,17 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  790,78 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   37 h.  757,44 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   38 h.  756,22 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23   38 h.  735,53 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   36 h.  734,87 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   35 h.  727,29 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   36 h.  712,49 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   37 h.  712,22 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   38 h.  710,02 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   34 h.  700,61 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36   35 h.  697,13 p
  13. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   34 h.  671,93 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23   33 h.  669,78 p
  15. Katona József                  2.cs. A36   32 h.  659,83 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   31 h.  630,15 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   33 h.  615,17 p
  18. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  607,72 p
  19. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   31 h.  603,15 p
  20. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  21. Huszár Péter                   1.cs. A23   32 h.  598,06 p
  22. Mészáros László                1.cs. A36   31 h.  592,62 p
  23. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   32 h.  588,56 p
  24. Japport Zoltán                 2.cs. A50   31 h.  587,60 p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50   32 h.  582,73 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10   32 h.  575,98 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   31 h.  566,16 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  561,94 p
  29. Szabó Elek                     1.cs. R38   31 h.  553,84 p
  30. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   30 h.  545,39 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50   28 h.  502,11 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23   26 h.  491,61 p
  33. Kevés Károly                   1.cs. V10   28 h.  484,66 p
  34. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  476,97 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64   26 h.  474,08 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   26 h.  472,19 p
  37. Szollos Béla                   2.cs. A64   25 h.  460,35 p
  38. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  458,53 p
  39. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   24 h.  441,39 p
  40. Fejos Csaba                    2.cs. A64   24 h.  439,35 p
  41. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   26 h.  439,19 p
  42. Tóth Attila                    1.cs. A64   23 h.  435,06 p
  43. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  426,98 p
  44. Ács Ferenc                     1.cs. A50   27 h.  422,46 p
  45. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  417,29 p
  46. Pap István                     2.cs. A36   22 h.  412,02 p
  47. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  403,73 p
  48. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  388,23 p
  49. Japport Zoltán                 4.cs. A50   23 h.  387,65 p
  50. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   24 h.  385,29 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23   21 h.  371,93 p
  52. Japport Zoltán                 3.cs. A50   23 h.  370,31 p
  53. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   21 h.  364,66 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  55. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  354,37 p
  56. Mészáros László                2.cs. A36   20 h.  354,27 p
  57. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  344,58 p
  58. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  343,99 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  60. Demeter Attila                 1.cs. R38   21 h.  336,05 p
  61. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  333,50 p
  62. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  63. Kovács József                  1.cs. A50   18 h.  329,54 p
  64. Papp László                    1.cs. A64   18 h.  326,59 p
  65. Csikós István                  1.cs. V10   17 h.  320,29 p
  66. Balázs Sándor                  1.cs. R38   18 h.  314,96 p
  67. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  313,39 p
  68. Szollos Béla                   4.cs. A64   19 h.  312,59 p
  69. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  70. Gavaldik József                1.cs. A23   19 h.  304,51 p
  71. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  72. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  73. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  295,97 p
  74. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  75. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  294,65 p
  76. Tóth Lajos                     1.cs. A23   18 h.  292,26 p
  77. Kalocsai András                1.cs. A23   18 h.  286,26 p
  78. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   16 h.  285,56 p
  79. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  80. Babicz János                   1.cs. A64   16 h.  282,27 p
  81. Lengyel János                  1.cs. A23   17 h.  281,16 p
  82. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  277,56 p
  83. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  274,84 p
  84. Fejos Csaba                    1.cs. A64   16 h.  273,24 p
  85. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  271,00 p
  86. Jánosi Pál                     2.cs. A23   16 h.  269,63 p
  87. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  88. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  89. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p
  90. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  256,05 p
  91. Benke István                   1.cs. R38   17 h.  254,39 p
  92. Száraz László                  3.cs. A23   14 h.  254,37 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   38 h.  802,85 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   38 h.  780,91 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   39 h.  770,85 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   36 h.  715,70 p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   37 h.  713,51 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   32 h.  663,96 p
   7. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  626,33 p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   34 h.  624,34 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   35 h.  609,46 p
  10. Mészáros László                1.cs. A36   31 h.  591,87 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50   30 h.  591,48 p
  12. Kiss József                    1.cs. V10   31 h.  572,74 p
  13. Boda Ákos                      2.cs. A50   27 h.  500,87 p
  14. Kevés Károly                   1.cs. V10   27 h.  482,65 p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   26 h.  474,77 p

A50 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.   39 h.  800,78 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs.   37 h.  721,54 p
   3. Boda Ákos                      6.cs.   33 h.  607,10 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs.   30 h.  592,16 p
   5. Boda Ákos                      1.cs.   32 h.  591,58 p
   6. Boda Ákos                      2.cs.   26 h.  483,37 p
   7. Japport Zoltán                 5.cs.   24 h.  419,04 p
   8. Japport Zoltán                 4.cs.   23 h.  402,58 p
   9. Japport Zoltán                 3.cs.   22 h.  371,51 p
  10. Ács Ferenc                     1.cs.   22 h.  366,20 p
  11. Majoros István                 1.cs.   20 h.  331,33 p
  12. Kovács József                  1.cs.   17 h.  323,79 p
  13. BAMAHO-dúc                     2.cs.   17 h.  266,75 p
  14. Boda Ákos                      3.cs.   15 h.  251,31 p
  15. Boda Ákos                      5.cs.   15 h.  248,51 p
  16. Csörgi László                  1.cs.   15 h.  215,62 p
  17. Boda Ákos                      4.cs.   13 h.  211,88 p
  18. Szabó Gergo                    1.cs.   13 h.  203,92 p
  19. Ács Ferenc                     2.cs.   12 h.  188,78 p
  20. Orbán Géza Sándor              1.cs.   10 h.  169,03 p
  21. Majoros István                 2.cs.    8 h.  124,44 p
  22. Vígh Sándor                    1.cs.    6 h.  116,10 p
  23. Kókai András                   1.cs.    5 h.   96,42 p
  24. Orbán Géza Sándor              2.cs.    4 h.   68,98 p
  25. Szabó Gergo                    2.cs.    3 h.   48,72 p
  26. Pálinkás Sándor                1.cs.    3 h.   46,28 p
  27. Csörgi László                  2.cs.    2 h.   36,62 p
  28. Japport Zoltán                 6.cs.    1 h.   22,13 p
  29. Pálinkás Sándor                2.cs.    1 h.   16,91 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 133,72p
  2. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 126,18p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 125,36p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 118,20p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 115,71p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  6h 112,18p
  7. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  6h 110,86p
  8. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 110,11p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 109,36p
 10. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 107,49p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,39p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 127,28p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 115,98p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  6h 110,01p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 104,86p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  6h 104,12p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  6h  94,28p
  8. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  90,87p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  5h  99,52p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  93,94p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 136,83p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 112,21p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  6h 106,53p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  6h  94,78p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  6h  91,28p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  6h  91,16p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762322    H  6h  87,03p
  8. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 102,53p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  5h  99,42p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  5h  95,77p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 117,03p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 128,31p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  5h 101,10p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h  97,44p
  5. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  89,07p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  87,33p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  5h  87,23p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  5h  83,87p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  83,82p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  76,57p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  6h  88,92p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762322    H  6h  83,62p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  5h  98,11p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  5h  96,28p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762386    H  5h  89,11p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-292877    H  5h  87,64p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  5h  86,40p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  5h  78,01p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  5h  76,48p
 10. Ács Ferenc                     A50 HU 10-07-26704    H  5h  71,62p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 115,58p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 129,91p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  5h 100,13p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h  94,85p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  89,12p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  5h  86,23p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  5h  83,13p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  79,53p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  74,89p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  4h  79,31p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  6h 108,99p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 105,89p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  6h  98,77p
  4. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  5h 106,68p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h 100,72p
  6. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  5h 100,05p
  7. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  5h  99,69p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  99,57p
  9. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762570    H  5h  99,07p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09255    H  5h  98,01p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  89,88p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 108,45p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h 103,34p
  4. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  5h 100,22p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  5h  97,54p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  90,33p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-831232    T  5h  84,93p
  8. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  5h  84,12p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  5h  83,89p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  5h  81,48p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  6h 107,31p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  6h  91,03p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  6h  90,58p
  4. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  5h 107,84p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h 103,29p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09255    H  5h 101,48p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  5h  95,10p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762386    H  5h  91,60p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  5h  84,96p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762322    H  5h  84,68p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 108,70p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  76,66p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  76,37p
  4. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  4h  91,48p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  4h  82,09p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  4h  81,70p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  4h  78,64p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762035    T  4h  76,91p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  4h  75,87p
 10. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  4h  75,04p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  5h  97,32p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762386    H  5h  92,78p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  5h  85,74p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762322    H  5h  82,67p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  5h  81,72p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  5h  79,85p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  5h  78,82p
  8. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34113    H  5h  77,49p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  4h  88,49p
 10. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31017    H  4h  73,32p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 111,19p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  74,76p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  74,03p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  4h  82,44p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  4h  78,59p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  4h  78,08p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762035    T  4h  76,19p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  4h  75,29p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  4h  71,46p
 10. Csörgi László                  A50 HU-12-07-35198    T  4h  65,43p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  8h 161,34p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  8h 160,71p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  8h 155,87p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  8h 150,98p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  8h 144,00p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 138,62p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 158,43p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 137,38p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  7h 132,59p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  7h 124,46p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  8h 123,44p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 152,69p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 142,87p
  4. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 139,96p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  7h 120,43p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 113,52p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 130,85p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 115,28p
  9. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 114,07p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h 110,03p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  8h 161,26p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 141,11p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  8h 127,00p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  7h 141,94p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  7h 132,29p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  7h 116,97p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  7h 109,71p
  8. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 134,59p
  9. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  6h 127,87p
 10. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 124,67p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 151,96p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 118,32p
  3. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  6h 110,76p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h 107,95p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  5h 102,05p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  5h  99,90p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  98,47p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  95,70p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  5h  94,07p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-13-D-596284    T  5h  80,68p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 137,03p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  8h 126,84p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  7h 134,85p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  7h 123,40p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531018    H  6h 116,34p
  6. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31001    H  6h 113,64p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762386    H  6h 111,47p
  8. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31017    H  6h 109,12p
  9. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34114    H  6h 105,39p
 10. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34113    H  6h 101,98p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  8h 166,25p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,82p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h 106,93p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  5h 106,45p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  5h 101,79p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h 101,32p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  94,81p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  5h  93,30p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  74,03p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  4h  85,82p