Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A50 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.07.01 20:09:12
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.01 20:09:12
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.04 16:44:57
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.31 20:09:12
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 09 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten III.
Feleresztés ideje: 2015.06.28 06:40
Időjárás         : Borult, élénk ÉNy-i szél
Kisérő           : Papp lászló
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        14   28   228   46   57   1533,55   1391,20   1365,45
A50 Zsámbok            12   26   227   45   57   1529,25   1379,94   1357,78
V10 Hatvan              7   13   117   23   29   1460,48   1330,12   1313,07
Hatvan I.              33   67   572  114  143   1533,55   1377,80   1350,83
A23 Nagykáta           16   42   379   76   95   1522,84   1407,95   1384,34
A64 Szentmártonkáta     9   19   174   35   44   1532,97   1390,67   1358,26
R38 Jászberény          9   20   167   33   42   1528,49   1357,44   1340,16
Hatvan II.             34   81   720  144  180   1532,97   1397,09   1369,42
Tagszövetségben        67  148  1292  258  323   1533,55   1386,51   1358,77

A50 egyesületi díjlista
   1. Japport Zoltán                 1.cs. HU-13-D-667947    T 1529,25 m/p
   2. Japport Zoltán                 4.cs. HU-14-O-25567     T 1529,25 m/p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. HU-13-D-667931    T 1487,41 m/p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. HU-14-D-740102    T 1479,40 m/p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. HU-14-D-762041    T 1476,31 m/p
   6. Japport Zoltán                 4.cs. HU-14-D-762035    T 1475,21 m/p
   7. Boda Ákos                      6.cs. HU-14-D-762404    H 1473,80 m/p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. HU-14-O-25566     H 1466,25 m/p
   9. Boda Ákos                      5.cs. HU-14-D-762348    T 1465,99 m/p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. HU-14-D-740101    T 1464,73 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács Ferenc                      1.cs. Dt: 302631 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  59,14p    R:  10.   3h  56,59p    T:  34.   3h  54,34p
Összesített E:  10.  20h 308,53p    R:  20.  22h 333,76p    T:  48.  21h 310,28p
   HU 14-07-40361    H 28 10:06:58  1462,22 m/p  11  21,43   29  21,16   84  20,29
   HU 10-07-26704    H 28 10:11:18  1432,23 m/p  15  20,40   44  19,64  111  19,08
   HU 11-07-31090    H 28 10:15:36  1403,67 m/p  27  17,31   82  15,79  203  14,97
   HU 10-07-26719    H 28 10:16:58  1394,83 m/p  36  15,00   94  14,57  243  13,18
   HU 13-07-38328    H 28 10:21:23  1367,00 m/p  53  10,63  125  11,43  307  10,32
   HU 11-D-346298    H 28 10:24:02  1350,83 m/p   0   0,00  143   9,60    0   0,00

Ács Ferenc                      2.cs. Dt: 302631 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   2h  33,86p    R:  29.   2h  31,26p    T:  68.   2h  29,80p
Összesített E:  19.  10h 142,38p    R:  44.  10h 148,04p    T: 121.   9h 134,74p
   HU 14-O-25582     H 28 10:15:36  1403,67 m/p  28  17,06   83  15,68  204  14,92
   HU 14-07-40365    H 28 10:15:36  1403,67 m/p  29  16,80   84  15,58  205  14,88

BAMAHO-dúc                      1.cs. Dt: 305733 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  60,68p    R:   9.   3h  58,62p    T:  27.   3h  56,66p
Összesített E:   3.  26h 472,09p    R:   4.  26h 475,58p    T:  18.  24h 438,61p
   HU-13-D-619397    H 28 10:09:06  1462,05 m/p  12  21,17   30  21,06   85  20,24
   HU-14-O-25570     H 28 10:13:29  1432,03 m/p  16  20,14   45  19,54  112  19,04
   HU-13-D-619392    H 28 10:15:30  1418,63 m/p  19  19,37   60  18,02  149  17,38
   HU-10-D-255443    H 28 10:23:59  1364,91 m/p  54  10,37  127  11,22  312  10,09

Boda Ákos                       1.cs. Dt: 304333 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   3h  48,85p    R:  20.   3h  48,37p    T:  50.   3h  45,04p
Összesített E:   4.  26h 443,09p    R:   5.  27h 458,20p    T:  22.  26h 425,12p
   HU-12-07-34445    T 28 10:08:46  1457,68 m/p  13  20,91   33  20,75   90  20,02
   HU-13-D-596284    T 28 10:18:04  1395,52 m/p  34  15,51   92  14,77  237  13,45
   HU-14-D-762368    T 28 10:20:38  1379,28 m/p  46  12,43  111  12,85  279  11,57

Boda Ákos                       2.cs. Dt: 304333 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   2h  34,37p    R:  28.   2h  31,97p    T:  67.   2h  30,11p
Összesített E:   7.  23h 406,01p    R:  10.  24h 424,01p    T:  26.  25h 414,37p
   HU-14-D-762382    T 28 10:15:20  1413,23 m/p  22  18,60   69  17,10  166  16,62
   HU-14-D-762405    H 28 10:18:02  1395,73 m/p  33  15,77   91  14,87  236  13,49

Boda Ákos                       5.cs. Dt: 304333 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   2h  40,80p    R:  27.   2h  38,57p    T:  58.   2h  37,54p
Összesített E:  13.  15h 238,34p    R:  31.  15h 243,30p    T:  79.  14h 221,15p
   HU-14-D-762348    T 28 10:07:35  1465,99 m/p   9  21,94   27  21,36   73  20,78
   HU-14-D-762388    T 28 10:15:15  1413,78 m/p  21  18,86   68  17,21  163  16,76

Boda Ákos                       6.cs. Dt: 304333 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  56,83p    R:  15.   3h  53,94p    T:  41.   3h  51,26p
Összesített E:   8.  23h 396,81p    R:  12.  23h 402,99p    T:  32.  23h 390,19p
   HU-14-D-762404    H 28 10:06:29  1473,80 m/p   7  22,46   20  22,07   63  21,23
   HU-12-07-34437    H 28 10:15:22  1413,01 m/p  23  18,34   71  16,90  169  16,49
   HU-14-D-762386    H 28 10:17:59  1396,05 m/p  32  16,03   90  14,97  235  13,54
   HU-14-D-762322    H 28 10:18:08  1395,09 m/p  35  15,26   93  14,67  239  13,36
   HU-14-D-762399    H 28 10:19:26  1386,83 m/p  41  13,71  104  13,55  257  12,55
   HU-11-D-346144    H 28 10:19:29  1386,51 m/p  42  13,46  105  13,45  258  12,51

Csörgi László                   1.cs. Dt: 304068 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  15.   2h  25,63p    R:  33.   2h  25,80p    T:  82.   2h  23,45p
Összesített E:  15.  17h 221,12p    R:  33.  18h 238,06p    T:  84.  16h 207,21p
   HU-12-07-35198    T 28 10:19:15  1386,86 m/p  40  13,97  103  13,66  256  12,60
   HU-14-07-41742    T 28 10:21:42  1371,53 m/p  49  11,66  118  12,14  295  10,85

Japport Zoltán                  1.cs. Dt: 329783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  66,60p    R:   5.   3h  64,39p    T:  14.   3h  63,01p
Összesített E:   1.  27h 563,20p    R:   1.  27h 557,19p    T:   2.  27h 544,99p
   HU-13-D-667947    T 28 10:15:39  1529,25 m/p   1  24,00    2  23,90    4  23,87
   HU-13-D-667931    T 28 10:21:43  1487,41 m/p   3  23,49   14  22,68   47  21,94
   HU-14-D-762048    H 28 10:32:40  1417,41 m/p  20  19,11   62  17,81  153  17,20
   HU-12-O-14311     T 28 10:41:42  1364,43 m/p  55  10,11  129  11,02  314  10,00
   HU-10-D-302132    H 28 10:43:05  1356,67 m/p   0   0,00  138  10,11    0   0,00
   HU-14-D-762018    T 28 10:43:52  1352,31 m/p   0   0,00  142   9,70    0   0,00

Japport Zoltán                  2.cs. Dt: 329783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  68,40p    R:   3.   3h  66,42p    T:   9.   3h  63,90p
Összesített E:   2.  27h 546,76p    R:   2.  27h 541,31p    T:   4.  27h 525,24p
   HU-14-D-740102    T 28 10:22:55  1479,40 m/p   4  23,23   15  22,58   53  21,67
   HU-14-D-762041    T 28 10:23:23  1476,31 m/p   5  22,97   17  22,38   59  21,41
   HU-14-O-25566     H 28 10:24:55  1466,25 m/p   8  22,20   26  21,46   72  20,82
   HU-14-D-740101    T 28 10:25:09  1464,73 m/p  10  21,69   28  21,26   83  20,33
   HU-13-D-667954    H 28 10:37:46  1387,00 m/p  39  14,23  102  13,76  255  12,64
   HU-14-D-762037    H 28 10:40:28  1371,43 m/p  50  11,40  119  12,03  296  10,81
   HU-13-D-667908    H 28 10:43:28  1354,53 m/p   0   0,00  140   9,90    0   0,00

Japport Zoltán                  3.cs. Dt: 329783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   3h  40,12p    R:  26.   3h  39,76p    T:  60.   3h  35,86p
Összesített E:   5.  24h 423,13p    R:   9.  24h 425,47p    T:  27.  25h 414,01p
   HU-14-D-762010    H 28 10:36:00  1397,39 m/p  31  16,29   89  15,08  231  13,71
   HU-14-D-762002    T 28 10:38:59  1379,94 m/p  45  12,69  110  12,95  277  11,66
   HU-14-D-762043    H 28 10:40:57  1368,68 m/p  51  11,14  122  11,73  303  10,49
   HU-14-D-762030    H 28 10:41:42  1364,43 m/p  56   9,86  130  10,92  315   9,96

Japport Zoltán                  4.cs. Dt: 329783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  66,34p    R:   4.   3h  65,10p    T:  10.   3h  63,64p
Összesített E:   9.  17h 310,97p    R:  22.  17h 315,52p    T:  50.  17h 303,90p
   HU-14-O-25567     T 28 10:15:39  1529,25 m/p   2  23,74    3  23,80    5  23,82
   HU-14-D-762035    T 28 10:23:33  1475,21 m/p   6  22,71   19  22,17   61  21,32
   HU-14-D-762042    T 28 10:31:14  1426,19 m/p  17  19,89   49  19,13  124  18,50
   HU-14-D-762040    T 28 10:34:25  1406,82 m/p  25  17,83   78  16,19  195  15,32

Japport Zoltán                  5.cs. Dt: 329783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  16.   1h  20,66p    R:  36.   1h  20,65p    T:  85.   1h  19,98p
Összesített E:   6.  23h 407,42p    R:  11.  23h 415,34p    T:  30.  22h 393,12p
   HU-14-D-762034    H 28 10:26:16  1457,50 m/p  14  20,66   34  20,65   91  19,98

Kovács József                   1.cs. Dt: 301182 Kg:   8 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  20.   1h  12,17p    R:  48.   1h  12,74p    T: 107.   1h  11,52p
Összesített E:  17.  11h 191,17p    R:  40.  11h 190,97p    T:  93.  11h 185,65p
   HU-14-O-25598     H 28 10:18:23  1379,07 m/p  47  12,17  112  12,74  280  11,52

Majoros István                  1.cs. Dt: 305721 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  50,40p    R:  22.   3h  46,96p    T:  53.   3h  44,18p
Összesített E:  16.  13h 197,44p    R:  37.  14h 207,04p    T: 100.  12h 173,02p
   HU-12-07-34461    H 28 10:16:42  1410,72 m/p  24  18,09   74  16,60  178  16,08
   HU-14-D-762236    H 28 10:17:44  1404,03 m/p  26  17,57   80  15,99  201  15,06
   HU-14-D-762220    H 28 10:19:28  1392,94 m/p  37  14,74   96  14,37  246  13,04

Majoros István                  2.cs. Dt: 305721 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   3h  40,12p    R:  25.   3h  40,57p    T:  75.   2h  28,32p
Összesített E:  20.   7h 103,58p    R:  48.   9h 126,34p    T: 127.   7h 101,37p
   HU-13-07-38040    T 28 10:14:58  1422,10 m/p  18  19,63   53  18,73  136  17,96
   HU-14-D-762232    T 28 10:23:31  1367,70 m/p  52  10,89  124  11,53  306  10,36
   HU-14-D-762420    T 28 10:25:09  1357,78 m/p  57   9,60  136  10,31    0   0,00

Orbán Géza Sándor               1.cs. Dt: 310044 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  19.   1h  12,94p    R:  47.   1h  13,15p    T: 105.   1h  11,84p
Összesített E:  21.   7h 101,13p    R:  50.   7h 105,60p    T: 140.   5h  78,91p
   HU-12-D-599881    H 28 10:24:29  1381,07 m/p  44  12,94  108  13,15  273  11,84

Orbán Géza Sándor               2.cs. Dt: 310044 Kg:   6 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  17.   1h  16,54p    R:  43.   1h  15,28p    T:  99.   1h  14,16p
Összesített E:  27.   1h  16,54p    R:  72.   1h  15,28p    T: 183.   1h  14,16p
   HU-10-D-316819    H 28 10:21:34  1399,25 m/p  30  16,54   87  15,28  221  14,16

Szabó Gergo                     1.cs. Dt: 310461 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   2h  26,40p    R:  32.   2h  26,70p    T:  80.   2h  24,25p
Összesített E:  12.  18h 258,24p    R:  28.  18h 269,98p    T:  73.  17h 239,74p
   HU 14-07-40619    H 28 10:22:57  1392,51 m/p  38  14,49   97  14,26  247  13,00
   HU 14-07-40602    H 28 10:25:24  1377,38 m/p  48  11,91  115  12,44  286  11,25

Szabó Gergo                     2.cs. Dt: 310461 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  18.   1h  13,20p    R:  46.   1h  13,25p    T: 104.   1h  12,33p
Összesített E:  23.   4h  57,03p    R:  56.   5h  65,95p    T: 159.   3h  45,35p
   HU 14-D-806324    H 28 10:24:03  1385,68 m/p  43  13,20  107  13,25  262  12,33

Tagszövetségi díjlista
   1. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1533,55 m/p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30912    H 1532,97 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1530,92 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667947    T 1529,25 m/p
   5. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-O-25567     T 1529,25 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-12-D-503505    H 1528,49 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1527,73 m/p
   8. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-O-38153     H 1527,11 m/p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727388    T 1522,84 m/p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25741     T 1522,40 m/p
  11. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727356    T 1522,24 m/p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-M-135357    H 1521,44 m/p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1520,73 m/p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762479    H 1520,14 m/p
  15. Nagy János                     3.cs. A23 HU-13-09-19910    T 1519,48 m/p
  16. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-O-19284     T 1519,02 m/p
  17. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502508    H 1517,59 m/p
  18. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-14-D-727334    T 1517,09 m/p
  19. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-764152    H 1512,91 m/p
  20. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1511,90 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1533,55 m/p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667947    T 1529,25 m/p
   3. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-O-25567     T 1529,25 m/p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1527,73 m/p
   5. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-O-38153     H 1527,11 m/p
   6. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502508    H 1517,59 m/p
   7. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-764152    H 1512,91 m/p
   8. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1511,90 m/p
   9. Pap István                     2.cs. A36 HU 13-D-604749    T 1505,04 m/p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 11-09-09255    H 1501,57 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   68,69 p
   2. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   68,25 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   67,62 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   65,42 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   65,07 p
   6. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   65,03 p
   7. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   64,75 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   64,63 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   63,90 p
  10. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   63,64 p
  11. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   63,64 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   63,28 p
  13. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   63,02 p
  14. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   63,01 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   62,03 p
  16. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   61,31 p
  17. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,14 p
  18. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   60,64 p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   60,29 p
  20. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   60,15 p
  21. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   60,11 p
  22. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   59,70 p
  23. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   59,03 p
  24. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   58,14 p
  25. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   58,09 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   57,96 p
  27. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   56,66 p
  28. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   56,39 p
  29. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   56,26 p
  30. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   56,12 p
  31. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   55,90 p
  32. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   54,96 p
  33. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   54,47 p
  34. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   54,34 p
  35. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    3 h.   53,75 p
  36. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   53,52 p
  37. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   53,00 p
  38. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   52,01 p
  39. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   52,00 p
  40. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   51,51 p
  41. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   51,26 p
  42. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   50,98 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   50,90 p
  44. Szollos Béla                   4.cs. A64    3 h.   50,04 p
  45. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   49,90 p
  46. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   49,90 p
  47. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   49,55 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   49,51 p
  49. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   47,71 p
  50. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   45,04 p
  51. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   44,90 p
  52. Tóth Gábor                     1.cs. A36    2 h.   44,78 p
  53. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   44,18 p
  54. Száraz László                  3.cs. A23    2 h.   43,13 p
  55. Kevés Károly                   1.cs. V10    2 h.   39,50 p
  56. Szollos Béla                   2.cs. A64    2 h.   38,65 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   69,26 p
   2. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   66,73 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   66,42 p
   4. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   65,10 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   64,39 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   62,68 p
   7. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   61,55 p
   8. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   59,73 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   58,62 p
  10. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   56,59 p

A verseny A50 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs.    3 h.   68,40 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs.    3 h.   66,60 p
   3. Japport Zoltán                 4.cs.    3 h.   66,34 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs.    3 h.   60,68 p
   5. Ács Ferenc                     1.cs.    3 h.   59,14 p
   6. Boda Ákos                      6.cs.    3 h.   56,83 p
   7. Majoros István                 1.cs.    3 h.   50,40 p
   8. Boda Ákos                      1.cs.    3 h.   48,85 p
   9. Boda Ákos                      5.cs.    2 h.   40,80 p
  10. Japport Zoltán                 3.cs.    3 h.   40,12 p
  11. Majoros István                 2.cs.    3 h.   40,12 p
  12. Boda Ákos                      2.cs.    2 h.   34,37 p
  13. Ács Ferenc                     2.cs.    2 h.   33,86 p
  14. Szabó Gergo                    1.cs.    2 h.   26,40 p
  15. Csörgi László                  1.cs.    2 h.   25,63 p
  16. Japport Zoltán                 5.cs.    1 h.   20,66 p
  17. Orbán Géza Sándor              2.cs.    1 h.   16,54 p
  18. Szabó Gergo                    2.cs.    1 h.   13,20 p
  19. Orbán Géza Sándor              1.cs.    1 h.   12,94 p
  20. Kovács József                  1.cs.    1 h.   12,17 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.20. Mosonmagyaróvár III.
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   27 h.  554,84 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  544,99 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  526,21 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   27 h.  525,24 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23   27 h.  523,36 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   27 h.  522,56 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   26 h.  491,63 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   27 h.  488,04 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   25 h.  480,83 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   24 h.  480,52 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   27 h.  478,43 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   25 h.  472,97 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  465,83 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   26 h.  460,35 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   25 h.  457,32 p
  16. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  451,62 p
  17. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   25 h.  449,37 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   24 h.  438,61 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   24 h.  437,00 p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  435,84 p
  21. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  426,56 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50   26 h.  425,12 p
  23. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   21 h.  419,04 p
  24. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  417,26 p
  25. Pap István                     1.cs. A36   22 h.  415,90 p
  26. Boda Ákos                      2.cs. A50   25 h.  414,37 p
  27. Japport Zoltán                 3.cs. A50   25 h.  414,01 p
  28. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   22 h.  408,33 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23   23 h.  395,70 p
  30. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  393,12 p
  31. Katona József                  2.cs. A36   21 h.  391,61 p
  32. Boda Ákos                      6.cs. A50   23 h.  390,19 p
  33. Tóth Attila                    2.cs. A64   21 h.  388,29 p
  34. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  386,11 p
  35. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  384,19 p
  36. Palkó László                   2.cs. A23   23 h.  382,89 p
  37. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   20 h.  370,90 p
  38. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  360,44 p
  39. Nagy János                     2.cs. A23   21 h.  351,47 p
  40. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   21 h.  348,86 p
  41. Pap István                     2.cs. A36   19 h.  342,58 p
  42. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  338,92 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  338,40 p
  44. Kiss József                    1.cs. V10   17 h.  328,32 p
  45. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   18 h.  327,59 p
  46. Mészáros László                1.cs. A36   18 h.  320,22 p
  47. Mészáros László                2.cs. A36   18 h.  316,69 p
  48. Ács Ferenc                     1.cs. A50   21 h.  310,28 p
  49. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  306,63 p
  50. Japport Zoltán                 4.cs. A50   17 h.  303,90 p
  51. Tóth Sándor                    1.cs. A64   18 h.  297,90 p
  52. Tomori László                  3.cs. A23   18 h.  295,14 p
  53. Fejos Csaba                    2.cs. A64   15 h.  291,29 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  285,29 p
  55. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  282,80 p
  56. Varga László                   2.cs. R38   19 h.  281,65 p
  57. Huszár Péter                   2.cs. A23   15 h.  281,65 p
  58. Szollos Béla                   2.cs. A64   16 h.  279,37 p
  59. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   18 h.  279,08 p
  60. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  275,62 p
  61. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  274,36 p
  62. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   15 h.  273,01 p
  63. Demeter Attila                 2.cs. R38   18 h.  272,50 p
  64. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   17 h.  268,10 p
  65. Varga László                   1.cs. R38   18 h.  265,75 p
  66. Demeter Attila                 1.cs. R38   18 h.  264,57 p
  67. Tóth Attila                    1.cs. A64   15 h.  257,35 p
  68. Boda Ákos                      3.cs. A50   17 h.  257,27 p
  69. Nagy János                     3.cs. A23   15 h.  251,20 p
  70. Balázs Sándor                  1.cs. R38   17 h.  249,92 p
  71. Fejos Csaba                    1.cs. A64   15 h.  246,76 p
  72. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  246,19 p
  73. Szabó Gergo                    1.cs. A50   17 h.  239,74 p
  74. Agócs Attila                   1.cs. A36   15 h.  237,00 p
  75. Szollos Béla                   3.cs. A64   13 h.  233,91 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10   14 h.  232,83 p
  77. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  224,66 p
  78. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   14 h.  222,00 p
  79. Boda Ákos                      5.cs. A50   14 h.  221,15 p
  80. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   14 h.  220,26 p
  81. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  214,55 p
  82. Gavaldik József                1.cs. A23   15 h.  214,33 p
  83. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  208,11 p
  84. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  207,21 p
  85. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   13 h.  206,73 p
  86. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  87. Tóth Gábor                     1.cs. A36   12 h.  204,57 p
  88. Gavaldik József                2.cs. A23   14 h.  198,10 p
  89. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   12 h.  194,97 p
  90. Kalocsai András                1.cs. A23   12 h.  194,87 p
  91. László György                  1.cs. A36   12 h.  189,63 p
  92. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  189,60 p
  93. Kovács József                  1.cs. A50   11 h.  185,65 p
  94. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  182,72 p
  95. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  181,30 p
  96. Babicz József                  1.cs. A64   11 h.  179,16 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  557,19 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   27 h.  541,31 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   24 h.  484,67 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   26 h.  475,58 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50   27 h.  458,20 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  443,13 p
   7. Pap István                     1.cs. A36   23 h.  438,04 p
   8. Katona József                  2.cs. A36   24 h.  428,21 p
   9. Japport Zoltán                 3.cs. A50   24 h.  425,47 p
  10. Boda Ákos                      2.cs. A50   24 h.  424,01 p
  11. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  415,34 p
  12. Boda Ákos                      6.cs. A50   23 h.  402,99 p
  13. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   23 h.  381,40 p
  14. Pap István                     2.cs. A36   20 h.  361,92 p
  15. Mészáros László                1.cs. A36   20 h.  358,21 p

A50 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.   27 h.  563,20 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs.   27 h.  546,76 p
   3. BAMAHO-dúc                     1.cs.   26 h.  472,09 p
   4. Boda Ákos                      1.cs.   26 h.  443,09 p
   5. Japport Zoltán                 3.cs.   24 h.  423,13 p
   6. Japport Zoltán                 5.cs.   23 h.  407,42 p
   7. Boda Ákos                      2.cs.   23 h.  406,01 p
   8. Boda Ákos                      6.cs.   23 h.  396,81 p
   9. Japport Zoltán                 4.cs.   17 h.  310,97 p
  10. Ács Ferenc                     1.cs.   20 h.  308,53 p
  11. Boda Ákos                      3.cs.   17 h.  261,27 p
  12. Szabó Gergo                    1.cs.   18 h.  258,24 p
  13. Boda Ákos                      5.cs.   15 h.  238,34 p
  14. BAMAHO-dúc                     2.cs.   14 h.  231,41 p
  15. Csörgi László                  1.cs.   17 h.  221,12 p
  16. Majoros István                 1.cs.   13 h.  197,44 p
  17. Kovács József                  1.cs.   11 h.  191,17 p
  18. Boda Ákos                      4.cs.   12 h.  180,67 p
  19. Ács Ferenc                     2.cs.   10 h.  142,38 p
  20. Majoros István                 2.cs.    7 h.  103,58 p
  21. Orbán Géza Sándor              1.cs.    7 h.  101,13 p
  22. Kókai András                   1.cs.    5 h.   66,06 p
  23. Szabó Gergo                    2.cs.    4 h.   57,03 p
  24. Csörgi László                  2.cs.    3 h.   42,46 p
  25. Japport Zoltán                 6.cs.    1 h.   22,13 p
  26. Pálinkás Sándor                2.cs.    1 h.   16,91 p
  27. Orbán Géza Sándor              2.cs.    1 h.   16,54 p
  28. Csörgi László                  3.cs.    1 h.   15,69 p
  29. Vígh Sándor                    1.cs.    1 h.   12,75 p
  30. Gyetván László                 1.cs.    1 h.   11,08 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  8h 145,03p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  8h 131,73p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  7h 137,37p
  4. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 133,72p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 125,36p
  6. Palkó László                   A23 HU-14-20-71143    H  7h 111,38p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  6h 124,90p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 115,71p
  9. Palkó László                   A23 HU-14-09-24656    H  6h 114,92p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  6h 113,88p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  7h 128,39p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  7h 124,86p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  7h 123,94p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  7h 117,79p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,39p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 127,28p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 115,98p
  8. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  6h 106,90p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 104,86p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  6h 104,12p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 136,83p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  6h 117,57p
  3. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 112,21p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  6h 106,53p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  6h  98,69p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700952    H  6h  96,53p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  6h  94,78p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  6h  91,28p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  6h  91,16p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762322    H  6h  87,03p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  7h 132,48p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 117,03p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 128,31p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  6h 101,88p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762042    T  6h  90,36p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  6h  85,19p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762368    T  6h  84,41p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h  97,44p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762018    T  5h  92,12p
 10. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  5h  90,84p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  6h 114,89p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  6h  93,74p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  6h  88,92p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762322    H  6h  83,62p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  5h  96,28p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762386    H  5h  89,11p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-292877    H  5h  87,64p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762404    H  5h  86,95p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  5h  86,40p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762092    H  5h  83,62p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  7h 130,96p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 115,58p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 129,91p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  6h 102,10p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762368    T  6h  80,20p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h  94,85p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  89,12p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  5h  86,23p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  5h  83,13p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  5h  82,09p