Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2015.06.30 18:03:51
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.01 17:16:06
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.01 17:23:25
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.30 18:03:51
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 10 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten III.
Feleresztés ideje: 2015.06.28 06:40
Időjárás         : Borult, élénk ÉNy-i szél
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        14   28   228   46   57   1533,55   1391,20   1365,45
A50 Zsámbok            12   26   227   45   57   1529,25   1379,94   1357,78
V10 Hatvan              7   13   117   23   29   1460,48   1330,12   1313,07
Hatvan I.              33   67   572  114  143   1533,55   1377,80   1350,83
A23 Nagykáta           16   42   379   76   95   1522,84   1407,95   1384,34
A64 Szentmártonkáta     9   19   174   35   44   1532,97   1390,67   1358,26
R38 Jászberény          9   20   167   33   42   1528,49   1357,44   1340,16
Hatvan II.             34   81   720  144  180   1532,97   1397,09   1369,42
Tagszövetségben        67  148  1292  258  323   1533,55   1386,51   1358,77

A64 egyesületi díjlista
   1. Kovágó Gábor                   3.cs. HU-11-07-30912    H 1532,97 m/p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-13-D-596328    H 1530,92 m/p
   3. Szollos Béla                   2.cs. HU 14-06-15750    T 1505,05 m/p
   4. Szollos Béla                   4.cs. HU 13-D-619084    T 1503,49 m/p
   5. Fejos Csaba                    1.cs. HU 14-D-762963    T 1501,37 m/p
   6. Fejos Csaba                    1.cs. HU 14-D-762980    T 1496,13 m/p
   7. Fejos Csaba                    2.cs. HU 13-07-37655    T 1495,89 m/p
   8. Tóth Attila                    1.cs. HU 14-D-800536    H 1495,44 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. HU 14-D-800526    H 1494,93 m/p
  10. Tóth Attila                    1.cs. HU 13-D-656663    T 1494,81 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz József                   1.cs. Dt: 314301 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  29,24p    R:  43.   2h  27,01p    T:  73.   2h  28,86p
Összesített E:  18.  13h 230,17p    R:  61.  13h 227,97p    T:  98.  13h 231,42p
Összesített E:  18.  13h 230,17p    R:  61.  13h 227,97p    T:  98.  13h 231,42p
   HU-14-D-806245    H 28 10:23:49  1404,28 m/p  25  15,96  121  14,35  200  15,10
   HU-13-D-667018    H 28 10:24:52  1397,72 m/p  33  13,28  142  12,66  230  13,76

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 314255 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  60,28p    R:  22.   3h  59,04p    T:  37.   3h  60,11p
Összesített E:  15.  17h 283,79p    R:  48.  16h 273,36p    T:  84.  16h 273,24p
Összesített E:  15.  17h 283,79p    R:  48.  16h 273,36p    T:  84.  16h 273,24p
   HU 14-D-762963    T 28 10:09:18  1501,37 m/p   5  22,66   17  22,71   27  22,84
   HU 14-D-762980    T 28 10:10:02  1496,13 m/p   6  22,33   21  22,39   31  22,66
   HU 14-D-762976    T 28 10:24:12  1401,59 m/p  27  15,29  126  13,94  211  14,61

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 314255 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  33,26p    R:  35.   2h  32,47p    T:  62.   2h  33,78p
Összesített E:   6.  28h 485,97p    R:  24.  25h 452,89p    T:  39.  25h 457,45p
Összesített E:   7.  27h 468,15p    R:  25.  24h 434,07p    T:  40.  24h 439,35p
   HU 13-07-37655    T 28 10:10:04  1495,89 m/p   7  21,99   22  22,31   32  22,61
   HU 14-D-762948    H 28 10:28:44  1373,82 m/p  39  11,27  173  10,16  288  11,17

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 313668 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  21,54p    R:  61.   1h   9,68p    T:  84.   2h  20,77p
Összesített E:  19.  14h 208,20p    R:  68.  12h 186,53p    T: 106.  13h 200,70p
Összesített E:  19.  14h 208,20p    R:  68.  12h 186,53p    T: 106.  13h 200,70p
   HU-14-D-806229    T 28 10:29:02  1369,45 m/p  40  10,94  179   9,68  300  10,63
   HU-11-09-11090    T 28 10:29:43  1365,38 m/p  41  10,60    0   0,00  311  10,14

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  54,81p    R:  34.   2h  34,32p    T:  52.   3h  44,90p
Összesített E:   1.  39h 765,34p    R:   4.  37h 742,56p    T:   9.  37h 745,51p
Összesített E:   1.  35h 710,53p    R:   5.  35h 708,24p    T:  11.  34h 700,61p
   HU-13-D-596328    H 28 09:59:33  1530,92 m/p   2  23,67    2  23,92    3  23,91
   HU-11-07-30963    T 28 10:21:38  1378,38 m/p  38  11,61  170  10,40  283  11,39
   HU-11-07-30906    H 28 10:24:50  1358,77 m/p  43   9,93    0   0,00  323   9,60
   HU-12-D-535201    T 28 10:24:55  1358,26 m/p  44   9,60    0   0,00    0   0,00

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  93,55p    R:   3.   5h  97,62p    T:   4.   5h 100,63p
Összesített E:   4.  26h 506,64p    R:  20.  25h 492,59p    T:  33.  25h 497,61p
Összesített E:   3.  25h 486,13p    R:  20.  24h 471,48p    T:  34.  24h 476,97p
   HU-14-D-762161    H 28 10:05:49  1484,31 m/p  12  20,32   35  21,26   49  21,85
   HU-13-07-37975    H 28 10:05:51  1484,07 m/p  13  19,98   36  21,18   50  21,81
   HU-13-D-596340    H 28 10:05:55  1483,59 m/p  14  19,65   37  21,10   51  21,76
   HU-12-07-34151    H 28 10:08:26  1465,68 m/p  16  18,98   47  20,30   74  20,74
   HU-12-D-442195    T 28 10:18:09  1400,39 m/p  29  14,62  128  13,78  214  14,47
   HU-12-D-535216    T 28 10:18:16  1399,65 m/p  31  13,95  131  13,54  217  14,34
   HU-14-D-762199    T 28 10:20:52  1383,17 m/p  37  11,94  163  10,97  270  11,97

Kovágó Gábor                    3.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  71,22p    R:  14.   4h  70,10p    T:  24.   4h  72,30p
Összesített E:   9.  21h 400,73p    R:  29.  20h 385,43p    T:  49.  20h 388,23p
Összesített E:   9.  21h 400,73p    R:  29.  20h 385,43p    T:  48.  20h 388,23p
   HU-11-07-30912    H 28 09:59:17  1532,97 m/p   1  24,00    1  24,00    2  23,96
   HU-11-07-30933    T 28 10:05:46  1484,67 m/p  11  20,65   34  21,35   48  21,90
   HU-14-D-762146    T 28 10:18:11  1400,18 m/p  30  14,29  129  13,70  215  14,43
   HU-14-D-762179    H 28 10:20:50  1383,38 m/p  36  12,28  162  11,05  269  12,01

Kovágó Gábor                    4.cs. Dt: 305496 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  36,61p    R:  33.   2h  37,06p    T:  58.   2h  38,07p
Összesített E:   7.  26h 474,81p    R:  23.  25h 459,05p    T:  37.  26h 472,19p
Összesített E:   6.  26h 474,81p    R:  22.  25h 459,05p    T:  36.  26h 472,19p
   HU-14-D-762186    T 28 10:07:08  1474,88 m/p  15  19,31   43  20,62   62  21,27
   HU-09-07-22780    T 28 10:16:01  1414,22 m/p  21  17,30   95  16,44  162  16,80

Papp László                     1.cs. Dt: 310280 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  14,96p    R:  56.   1h  13,86p    T:  98.   1h  14,56p
Összesített E:  10.  20h 354,14p    R:  32.  20h 350,09p    T:  60.  19h 341,15p
Összesített E:  10.  19h 339,89p    R:  35.  19h 336,23p    T:  64.  18h 326,59p
   HU-11-D-402778    T 28 10:21:23  1401,47 m/p  28  14,96  127  13,86  212  14,56

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  26,57p    R:  55.   1h  14,51p    T:  79.   2h  24,96p
Összesített E:  17.  16h 242,22p    R:  70.  10h 172,26p    T: 101.  14h 214,56p
Összesített E:  17.  16h 242,22p    R:  70.  10h 172,26p    T: 101.  14h 214,56p
   HU 14-D-762856    H 28 10:22:43  1406,28 m/p  24  16,30  119  14,51  197  15,23
   HU 14-D-762803    H 28 10:30:00  1361,74 m/p  42  10,27    0   0,00  320   9,73

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  39,96p    R:  32.   2h  37,94p    T:  57.   2h  38,65p
Összesített E:   5.  28h 501,68p    R:  22.  26h 478,01p    T:  36.  26h 480,60p
Összesített E:   4.  27h 481,77p    R:  23.  25h 457,92p    T:  37.  25h 460,35p
   HU 14-06-15750    T 28 10:08:06  1505,05 m/p   3  23,33   14  22,95   22  23,06
   HU 14-D-762829    H 28 10:22:27  1407,96 m/p  23  16,63  113  14,99  189  15,59

Szollos Béla                    3.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  16,97p    R:  53.   1h  16,28p    T:  96.   1h  16,67p
Összesített E:  13.  18h 307,44p    R:  46.  17h 290,18p    T:  75.  17h 295,61p
Összesített E:  13.  18h 307,44p    R:  45.  17h 290,18p    T:  74.  17h 295,61p
   HU 14-D-762807    T 28 10:21:35  1413,47 m/p  22  16,97   97  16,28  165  16,67

Szollos Béla                    4.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  49,23p    R:  29.   3h  48,10p    T:  45.   3h  50,04p
Összesített E:  11.  19h 317,46p    R:  41.  19h 309,34p    T:  69.  19h 312,59p
Összesített E:  11.  19h 317,46p    R:  41.  19h 309,34p    T:  68.  19h 312,59p
   HU 13-D-619084    T 28 10:08:19  1503,49 m/p   4  23,00   16  22,79   25  22,93
   HU 12-D-561919    T 28 10:23:49  1399,36 m/p  32  13,62  133  13,38  219  14,25
   HU 13-D-619086    T 28 10:25:13  1390,67 m/p  35  12,61  151  11,93  250  12,86

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 294153 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  60,62p    R:  17.   3h  61,70p    T:  32.   3h  63,02p
Összesített E:   8.  24h 438,53p    R:  26.  23h 432,76p    T:  42.  23h 435,06p
Összesített E:   8.  24h 438,53p    R:  26.  23h 432,76p    T:  42.  23h 435,06p
   HU 14-D-800536    H 28 09:56:42  1495,44 m/p   8  21,66   24  22,15   35  22,48
   HU 13-D-656663    T 28 09:56:47  1494,81 m/p  10  20,99   27  21,91   38  22,35
   HU 14-17-75679    T 28 10:06:32  1424,24 m/p  19  17,97   80  17,64  131  18,19

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 294153 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  57,60p    R:  21.   3h  59,05p    T:  36.   3h  60,64p
Összesített E:   2.  33h 658,01p    R:  10.  32h 635,85p    T:  16.  32h 639,95p
Összesített E:   2.  31h 637,06p    R:  10.  31h 625,85p    T:  16.  31h 630,15p
   HU 14-D-800526    H 28 09:56:46  1494,93 m/p   9  21,32   25  22,07   36  22,43
   HU 14-D-800523    T 28 10:01:20  1461,02 m/p  17  18,64   56  19,58   86  20,20
   HU 14-D-800511    T 28 10:06:39  1423,44 m/p  20  17,64   83  17,40  135  18,01

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 314407 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  28,58p    R:  44.   2h  26,53p    T:  76.   2h  28,28p
Összesített E:   3.  29h 507,15p    R:  21.  28h 487,43p    T:  34.  28h 497,50p
Összesített E:   5.  27h 479,51p    R:  21.  26h 463,87p    T:  35.  26h 474,08p
   HU-14-D-762776    T 28 10:24:11  1402,30 m/p  26  15,63  124  14,11  209  14,70
   HU-13-D-619010    T 28 10:25:02  1397,00 m/p  34  12,95  145  12,42  234  13,58

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 314407 Kg:   6 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  18,31p    R:  49.   1h  18,29p    T:  87.   1h  18,81p
Összesített E:  20.  13h 201,59p    R:  66.  12h 190,26p    T: 115.  12h 188,52p
Összesített E:  20.  13h 201,59p    R:  66.  12h 190,26p    T: 115.  12h 188,52p
   HU-14-D-762767    T 28 10:19:48  1430,26 m/p  18  18,31   72  18,29  117  18,81

Tagszövetségi díjlista
   1. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1533,55 m/p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30912    H 1532,97 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1530,92 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667947    T 1529,25 m/p
   5. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-O-25567     T 1529,25 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-12-D-503505    H 1528,49 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1527,73 m/p
   8. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-O-38153     H 1527,11 m/p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727388    T 1522,84 m/p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25741     T 1522,40 m/p
  11. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727356    T 1522,24 m/p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-M-135357    H 1521,44 m/p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1520,73 m/p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762479    H 1520,14 m/p
  15. Nagy János                     3.cs. A23 HU-13-09-19910    T 1519,48 m/p
  16. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-O-19284     T 1519,02 m/p
  17. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502508    H 1517,59 m/p
  18. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-14-D-727334    T 1517,09 m/p
  19. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-764152    H 1512,91 m/p
  20. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1511,90 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30912    H 1532,97 m/p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1530,92 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-12-D-503505    H 1528,49 m/p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727388    T 1522,84 m/p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25741     T 1522,40 m/p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727356    T 1522,24 m/p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-M-135357    H 1521,44 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1520,73 m/p
   9. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762479    H 1520,14 m/p
  10. Nagy János                     3.cs. A23 HU-13-09-19910    T 1519,48 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  106,50 p
   2. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.  102,48 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  101,22 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.  100,63 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   97,65 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   96,87 p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   93,52 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   92,32 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   91,51 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   90,76 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   89,95 p
  12. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   87,40 p
  13. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   81,20 p
  14. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   80,33 p
  15. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   78,96 p
  16. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   78,83 p
  17. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   78,47 p
  18. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   77,84 p
  19. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   77,17 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    5 h.   76,03 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    4 h.   75,70 p
  22. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.   75,34 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    4 h.   73,01 p
  24. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    4 h.   72,30 p
  25. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   72,07 p
  26. Nagy János                     3.cs. A23    4 h.   68,72 p
  27. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   66,79 p
  28. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   66,75 p
  29. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   66,44 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   65,82 p
  31. Nagy János                     2.cs. A23    4 h.   63,79 p
  32. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   63,02 p
  33. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  34. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   61,89 p
  35. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,14 p
  36. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   60,64 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   60,11 p
  38. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   58,09 p
  39. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   56,12 p
  40. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   54,47 p
  41. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   53,52 p
  42. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   52,01 p
  43. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   52,00 p
  44. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   51,51 p
  45. Szollos Béla                   4.cs. A64    3 h.   50,04 p
  46. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   49,90 p
  47. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   49,55 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   49,51 p
  49. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   47,71 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   45,82 p
  51. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   45,04 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   44,90 p
  53. Tóth Gábor                     1.cs. A36    2 h.   44,78 p
  54. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   44,18 p
  55. Száraz László                  3.cs. A23    2 h.   43,13 p
  56. Kevés Károly                   1.cs. V10    2 h.   39,50 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  104,96 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   99,49 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   97,62 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   95,13 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   91,85 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   89,27 p
   7. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   88,23 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   86,70 p
   9. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   84,59 p
  10. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   76,38 p
  11. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   76,08 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    4 h.   73,87 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   2.cs.    5 h.   93,55 p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs.    4 h.   71,22 p
   3. Tóth Attila                    1.cs.    3 h.   60,62 p
   4. Fejos Csaba                    1.cs.    3 h.   60,28 p
   5. Tóth Attila                    2.cs.    3 h.   57,60 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs.    4 h.   54,81 p
   7. Szollos Béla                   4.cs.    3 h.   49,23 p
   8. Szollos Béla                   2.cs.    2 h.   39,96 p
   9. Kovágó Gábor                   4.cs.    2 h.   36,61 p
  10. Fejos Csaba                    2.cs.    2 h.   33,26 p
  11. Babicz József                  1.cs.    2 h.   29,24 p
  12. Tóth Sándor                    1.cs.    2 h.   28,58 p
  13. Szollos Béla                   1.cs.    2 h.   26,57 p
  14. Kaló Imre                      1.cs.    2 h.   21,54 p
  15. Tóth Sándor                    2.cs.    1 h.   18,31 p
  16. Szollos Béla                   3.cs.    1 h.   16,97 p
  17. Papp László                    1.cs.    1 h.   14,96 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    9 h.  173,21 p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    7 h.  126,94 p
   3. Mészáros László                2.cs. A36    7 h.  125,48 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    7 h.  115,68 p
   5. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  115,41 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  112,12 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50    6 h.  107,68 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   97,65 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   93,52 p
  10. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   91,51 p
  11. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    6 h.   90,56 p
  12. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   89,95 p
  13. Boda Ákos                      6.cs. A50    6 h.   89,68 p
  14. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   87,40 p
  15. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   81,20 p
  16. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   78,96 p
  17. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   78,83 p
  18. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   78,47 p
  19. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   77,84 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    5 h.   76,03 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    4 h.   75,70 p
  22. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.   75,34 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    4 h.   73,01 p
  24. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    4 h.   72,30 p
  25. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   72,07 p
  26. Nagy János                     3.cs. A23    4 h.   68,72 p
  27. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   66,79 p
  28. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   66,75 p
  29. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   66,44 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   65,82 p
  31. Nagy János                     2.cs. A23    4 h.   63,79 p
  32. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   63,02 p
  33. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  34. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   61,89 p
  35. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,14 p
  36. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   60,64 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   60,11 p
  38. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   58,09 p
  39. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   56,12 p
  40. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   54,47 p
  41. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   53,52 p
  42. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   52,01 p
  43. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   52,00 p
  44. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   51,51 p
  45. Szollos Béla                   4.cs. A64    3 h.   50,04 p
  46. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   49,90 p
  47. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   49,55 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   49,51 p
  49. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   47,71 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   45,82 p
  51. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   45,04 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   44,90 p
  53. Tóth Gábor                     1.cs. A36    2 h.   44,78 p
  54. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   44,18 p
  55. Száraz László                  3.cs. A23    2 h.   43,13 p
  56. Kevés Károly                   1.cs. V10    2 h.   39,50 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   34 h.  650,49 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   34 h.  639,52 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   33 h.  626,78 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   32 h.  621,69 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   34 h.  619,48 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   34 h.  610,11 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   32 h.  600,32 p
   8. Tomori László                  2.cs. A23   31 h.  593,57 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36   32 h.  589,52 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   31 h.  582,92 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   31 h.  581,07 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   33 h.  579,96 p
  13. Pap István                     1.cs. A36   31 h.  572,68 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  561,54 p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36   31 h.  534,42 p
  16. Boda Ákos                      6.cs. A50   31 h.  511,07 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   29 h.  504,94 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   30 h.  503,68 p
  19. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   29 h.  494,58 p
  20. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   27 h.  490,86 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  487,69 p
  22. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   27 h.  477,15 p
  23. Jánosi Pál                     1.cs. A23   26 h.  469,87 p
  24. Katona József                  2.cs. A36   25 h.  466,88 p
  25. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   28 h.  466,21 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   28 h.  464,92 p
  27. Kiss József                    1.cs. V10   26 h.  463,65 p
  28. Száraz László                  1.cs. A23   27 h.  463,46 p
  29. Tóth Attila                    2.cs. A64   25 h.  445,56 p
  30. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   27 h.  444,59 p
  31. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   26 h.  441,45 p
  32. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   25 h.  438,36 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50   26 h.  428,02 p
  34. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   24 h.  415,75 p
  35. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   23 h.  407,19 p
  36. Japport Zoltán                 4.cs. A50   24 h.  406,75 p
  37. Molnár Pál                     2.cs. A23   23 h.  385,13 p
  38. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   23 h.  380,46 p
  39. Mészáros László                1.cs. A36   22 h.  378,95 p
  40. Palkó László                   1.cs. A23   21 h.  376,15 p
  41. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   22 h.  375,59 p
  42. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  370,28 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   22 h.  362,19 p
  44. Japport Zoltán                 3.cs. A50   23 h.  360,88 p
  45. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   21 h.  354,74 p
  46. Japport Zoltán                 5.cs. A50   20 h.  347,66 p
  47. Katona József                  1.cs. A36   20 h.  343,77 p
  48. Palkó László                   2.cs. A23   20 h.  337,85 p
  49. Pap István                     2.cs. A36   18 h.  333,38 p
  50. Ács Ferenc                     1.cs. A50   24 h.  332,80 p
  51. Tóth Sándor                    1.cs. A64   21 h.  332,48 p
  52. Mészáros Mihály                2.cs. A36   19 h.  332,09 p
  53. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   21 h.  327,27 p
  54. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  324,83 p
  55. Fejos Csaba                    2.cs. A64   18 h.  324,80 p
  56. Mészáros László                2.cs. A36   19 h.  323,33 p
  57. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  306,63 p
  58. Tomori László                  3.cs. A23   19 h.  302,80 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   17 h.  300,43 p
  60. Demeter Attila                 1.cs. R38   20 h.  298,18 p
  61. Kevés Károly                   1.cs. V10   19 h.  293,46 p
  62. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   19 h.  289,35 p
  63. Tóth Attila                    1.cs. A64   17 h.  288,79 p
  64. Szollos Béla                   2.cs. A64   17 h.  285,41 p
  65. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  284,83 p
  66. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  267,53 p
  67. Nagy János                     3.cs. A23   16 h.  263,66 p
  68. Jánosi Pál                     2.cs. A23   16 h.  258,70 p
  69. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   16 h.  252,73 p
  70. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  249,35 p
  71. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   16 h.  248,57 p
  72. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   16 h.  248,44 p
  73. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  241,80 p
  74. Balázs Sándor                  1.cs. R38   16 h.  240,89 p
  75. Kovács József                  1.cs. A50   14 h.  231,01 p
  76. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  227,76 p
  77. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  227,53 p
  78. Babicz János                   1.cs. A64   14 h.  220,76 p
  79. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   14 h.  220,28 p
  80. Varga László                   1.cs. R38   15 h.  220,24 p
  81. Tóth Gábor                     1.cs. A36   13 h.  215,90 p
  82. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   14 h.  215,81 p
  83. Gavaldik József                1.cs. A23   15 h.  214,33 p
  84. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  210,64 p
  85. Gavaldik József                2.cs. A23   15 h.  208,69 p
  86. Agócs Attila                   1.cs. A36   14 h.  207,85 p
  87. Kalocsai András                1.cs. A23   13 h.  206,01 p
  88. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  205,95 p
  89. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  90. Száraz László                  3.cs. A23   13 h.  196,76 p
  91. Babicz József                  1.cs. A64   12 h.  194,68 p
  92. Rédei Attila                   1.cs. R38   12 h.  192,24 p
  93. Szollos Béla                   1.cs. A64   13 h.  190,23 p
  94. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  189,60 p
  95. Papp László                    1.cs. A64   12 h.  188,17 p
  96. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   12 h.  188,08 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   33 h.  618,47 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   34 h.  609,23 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   31 h.  608,11 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   34 h.  596,93 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   32 h.  592,76 p
   6. Tomori László                  2.cs. A23   31 h.  588,85 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   31 h.  575,70 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   30 h.  564,38 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   32 h.  557,68 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  550,19 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   29 h.  494,15 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   28 h.  473,04 p
  13. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   26 h.  472,00 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   28 h.  471,82 p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23   26 h.  467,89 p
  16. Jánosi Pál                     1.cs. A23   26 h.  462,09 p
  17. Száraz László                  1.cs. A23   27 h.  451,05 p
  18. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   27 h.  446,42 p
  19. Tóth Attila                    2.cs. A64   25 h.  437,03 p
  20. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   25 h.  423,77 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   24 h.  418,65 p
  22. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   24 h.  410,06 p
  23. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   23 h.  400,19 p

A64 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   32 h.  593,35 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   26 h.  462,98 p
   3. Kovágó Gábor                   4.cs.   26 h.  449,90 p
   4. Kovágó Gábor                   3.cs.   24 h.  422,45 p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs.   24 h.  420,68 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs.   23 h.  359,80 p
   7. Fejos Csaba                    2.cs.   21 h.  356,84 p
   8. Szollos Béla                   2.cs.   19 h.  305,33 p
   9. Szollos Béla                   3.cs.   17 h.  295,51 p
  10. Tóth Attila                    1.cs.   18 h.  294,55 p
  11. Fejos Csaba                    1.cs.   18 h.  283,66 p
  12. Babicz János                   1.cs.   16 h.  238,27 p
  13. Szollos Béla                   4.cs.   15 h.  231,23 p
  14. Szollos Béla                   1.cs.   14 h.  206,22 p
  15. Babicz József                  1.cs.   13 h.  204,95 p
  16. Tóth Attila                    3.cs.   12 h.  203,78 p
  17. Papp László                    1.cs.   13 h.  199,37 p
  18. Babicz István                  1.cs.   10 h.  181,17 p
  19. Tóth Sándor                    2.cs.   11 h.  170,52 p
  20. Fejos Csaba                    3.cs.    9 h.  155,39 p
  21. Kovágó Gábor                   5.cs.   10 h.  148,98 p
  22. Kaló Imre                      1.cs.   10 h.  127,83 p
  23. Fejos Károly                   1.cs.    6 h.   77,67 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    4 h.   60,29 p
  25. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  26. Babicz József                  2.cs.    3 h.   41,00 p
  27. Tóth Sándor                    3.cs.    2 h.   27,33 p
  28. Cseri József                   1.cs.    1 h.   16,67 p
  29. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  567,85 p
   2. Nagy János                     1.cs. A23   29 h.  561,83 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   27 h.  542,69 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   28 h.  540,24 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   27 h.  528,59 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  528,04 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50   27 h.  521,78 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23   26 h.  519,74 p
   9. Pap István                     1.cs. A36   26 h.  519,21 p
  10. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  513,76 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36   25 h.  491,30 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   28 h.  490,85 p
  13. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   25 h.  483,22 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   25 h.  482,69 p
  15. Tomori László                  2.cs. A23   25 h.  472,32 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   26 h.  464,14 p
  17. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  463,30 p
  18. Tóth Attila                    2.cs. A64   23 h.  444,53 p
  19. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   24 h.  438,04 p
  20. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  437,79 p
  21. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   23 h.  428,62 p
  22. Huszár Péter                   1.cs. A23   25 h.  425,89 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   23 h.  422,13 p
  24. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   22 h.  412,91 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10   23 h.  411,06 p
  26. Katona József                  2.cs. A36   21 h.  406,91 p
  27. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   22 h.  388,41 p
  28. Pap István                     2.cs. A36   20 h.  381,21 p
  29. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   19 h.  376,45 p
  30. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  373,47 p
  31. Palkó László                   1.cs. A23   21 h.  369,90 p
  32. Boda Ákos                      1.cs. A50   22 h.  369,28 p
  33. Japport Zoltán                 4.cs. A50   21 h.  364,37 p
  34. Tóth Attila                    1.cs. A64   19 h.  357,08 p
  35. Japport Zoltán                 5.cs. A50   19 h.  355,26 p
  36. Szabó Elek                     1.cs. R38   20 h.  347,42 p
  37. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  344,58 p
  38. Mészáros László                2.cs. A36   19 h.  343,44 p
  39. Japport Zoltán                 3.cs. A50   21 h.  343,38 p
  40. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   19 h.  342,57 p
  41. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  333,50 p
  42. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  333,24 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   19 h.  331,86 p
  44. Ács Ferenc                     1.cs. A50   21 h.  329,70 p
  45. Molnár Pál                     2.cs. A23   19 h.  322,44 p
  46. Boda Ákos                      2.cs. A50   19 h.  321,56 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   16 h.  320,67 p
  48. Szollos Béla                   2.cs. A64   18 h.  319,40 p
  49. Mészáros László                1.cs. A36   17 h.  317,74 p
  50. Kevés Károly                   1.cs. V10   18 h.  314,41 p
  51. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  313,84 p
  52. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  304,31 p
  53. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   16 h.  296,23 p
  54. Tóth Sándor                    1.cs. A64   18 h.  295,10 p
  55. Fejos Csaba                    2.cs. A64   16 h.  288,70 p
  56. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   18 h.  287,35 p
  57. Szollos Béla                   4.cs. A64   17 h.  285,47 p
  58. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  284,31 p
  59. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   17 h.  283,28 p
  60. Gazsi Károly                   2.cs. A36   15 h.  282,43 p
  61. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  281,75 p
  62. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  277,56 p
  63. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  261,71 p
  64. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  258,79 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   15 h.  258,06 p
  66. Demeter Attila                 1.cs. R38   16 h.  257,57 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   16 h.  247,48 p
  68. Varga László                   1.cs. R38   14 h.  240,14 p
  69. Balázs Sándor                  1.cs. R38   14 h.  234,61 p
  70. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  234,52 p
  71. Varga László                   2.cs. R38   14 h.  233,53 p
  72. Kovács József                  1.cs. A50   12 h.  227,53 p
  73. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  219,60 p
  74. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  215,72 p
  75. Tomori László                  3.cs. A23   14 h.  214,29 p
  76. Agócs Attila                   1.cs. A36   11 h.  205,54 p
  77. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  204,29 p
  78. Jánosi Pál                     2.cs. A23   12 h.  201,08 p
  79. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   13 h.  199,50 p
  80. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  198,72 p
  81. Gavaldik József                1.cs. A23   14 h.  196,67 p
  82. Boda Ákos                      5.cs. A50   11 h.  191,05 p
  83. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   11 h.  189,63 p
  84. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  183,34 p
  85. Szabó Gergo                    1.cs. A50   12 h.  179,49 p
  86. Csikós István                  1.cs. V10   10 h.  178,74 p
  87. Szollos Béla                   1.cs. A64   12 h.  175,41 p
  88. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   10 h.  174,96 p
  89. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  174,52 p
  90. Kiss József                    2.cs. V10   10 h.  173,81 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  560,97 p
   2. Nagy János                     1.cs. A23   29 h.  551,90 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   29 h.  544,16 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   26 h.  531,71 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   27 h.  524,00 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   25 h.  478,90 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   25 h.  476,45 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   27 h.  472,17 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23   25 h.  471,00 p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   26 h.  459,67 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  458,22 p
  12. Tóth Attila                    2.cs. A64   23 h.  438,70 p
  13. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   24 h.  433,47 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  427,63 p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23   22 h.  403,06 p
  16. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   21 h.  399,01 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   23 h.  397,41 p
  18. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   19 h.  371,27 p
  19. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   21 h.  370,11 p
  20. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   21 h.  356,93 p
  21. Palkó László                   1.cs. A23   20 h.  354,93 p

A64 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   27 h.  500,20 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   23 h.  446,36 p
   3. Kovágó Gábor                   4.cs.   22 h.  413,85 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs.   20 h.  384,60 p
   5. Tóth Attila                    1.cs.   19 h.  347,53 p
   6. Kovágó Gábor                   3.cs.   17 h.  332,85 p
   7. Szollos Béla                   2.cs.   18 h.  318,05 p
   8. Fejos Csaba                    2.cs.   18 h.  307,52 p
   9. Tóth Sándor                    1.cs.   18 h.  299,34 p
  10. Szollos Béla                   4.cs.   17 h.  287,92 p
  11. Szollos Béla                   3.cs.   16 h.  283,34 p
  12. Tóth Attila                    3.cs.   13 h.  224,17 p
  13. Szollos Béla                   1.cs.   13 h.  192,31 p
  14. Papp László                    1.cs.   12 h.  181,90 p
  15. Fejos Csaba                    1.cs.   10 h.  174,50 p
  16. Babicz István                  1.cs.    9 h.  160,08 p
  17. Babicz János                   1.cs.   11 h.  157,82 p
  18. Babicz József                  1.cs.    9 h.  150,95 p
  19. Fejos Csaba                    3.cs.    8 h.  145,69 p
  20. Kaló Imre                      1.cs.   10 h.  132,12 p
  21. Tóth Sándor                    2.cs.    8 h.  125,09 p
  22. Kovágó Gábor                   5.cs.    4 h.   76,90 p
  23. Kaló Imre                      2.cs.    4 h.   63,80 p
  24. Fejos Károly                   1.cs.    3 h.   38,07 p
  25. Papp László                    2.cs.    1 h.   20,28 p
  26. Cseri József                   1.cs.    1 h.   13,72 p
  27. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   42 h.  852,88 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   42 h.  845,44 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   40 h.  814,51 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   40 h.  794,25 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   38 h.  774,88 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   40 h.  763,99 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   38 h.  762,15 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   40 h.  750,39 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   37 h.  745,51 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   39 h.  743,61 p
  11. Tomori László                  1.cs. A23   36 h.  734,87 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   36 h.  712,49 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23   36 h.  706,36 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   33 h.  677,30 p
  15. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   34 h.  671,93 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   32 h.  639,95 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   34 h.  633,01 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   34 h.  621,64 p
  19. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   32 h.  621,15 p
  20. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  607,72 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   34 h.  607,38 p
  22. Mészáros László                1.cs. A36   32 h.  606,26 p
  23. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   33 h.  606,21 p
  24. Boda Ákos                      1.cs. A50   34 h.  605,51 p
  25. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10   33 h.  597,64 p
  27. Japport Zoltán                 2.cs. A50   31 h.  587,60 p
  28. Szabó Elek                     1.cs. R38   32 h.  572,38 p
  29. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  561,94 p
  30. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   31 h.  560,68 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50   29 h.  517,96 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23   27 h.  508,57 p
  33. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   25 h.  497,61 p
  34. Tóth Sándor                    1.cs. A64   28 h.  497,50 p
  35. Kevés Károly                   1.cs. V10   28 h.  484,66 p
  36. Szollos Béla                   2.cs. A64   26 h.  480,60 p
  37. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   26 h.  472,19 p
  38. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  458,53 p
  39. Fejos Csaba                    2.cs. A64   25 h.  457,45 p
  40. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   25 h.  453,54 p
  41. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   26 h.  439,19 p
  42. Tóth Attila                    1.cs. A64   23 h.  435,06 p
  43. Ács Ferenc                     1.cs. A50   28 h.  433,90 p
  44. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  426,98 p
  45. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  417,29 p
  46. Pap István                     2.cs. A36   22 h.  412,02 p
  47. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  403,73 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   25 h.  397,11 p
  49. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  388,23 p
  50. Japport Zoltán                 4.cs. A50   23 h.  387,65 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23   21 h.  371,93 p
  52. Japport Zoltán                 3.cs. A50   23 h.  370,31 p
  53. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   21 h.  364,66 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  55. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  354,37 p
  56. Mészáros László                2.cs. A36   20 h.  354,27 p
  57. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  344,58 p
  58. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  343,99 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  60. Papp László                    1.cs. A64   19 h.  341,15 p
  61. Demeter Attila                 1.cs. R38   21 h.  336,05 p
  62. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  333,50 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  64. Kovács József                  1.cs. A50   18 h.  329,54 p
  65. Csikós István                  1.cs. V10   17 h.  320,29 p
  66. Gavaldik József                1.cs. A23   20 h.  317,10 p
  67. Balázs Sándor                  1.cs. R38   18 h.  314,96 p
  68. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  313,39 p
  69. Szollos Béla                   4.cs. A64   19 h.  312,59 p
  70. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  71. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  72. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  297,35 p
  73. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  74. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  295,97 p
  75. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  76. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  294,65 p
  77. Tóth Lajos                     1.cs. A23   18 h.  292,26 p
  78. Kalocsai András                1.cs. A23   18 h.  286,26 p
  79. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  80. Babicz János                   1.cs. A64   16 h.  282,27 p
  81. Lengyel János                  1.cs. A23   17 h.  281,16 p
  82. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  277,56 p
  83. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  274,84 p
  84. Fejos Csaba                    1.cs. A64   16 h.  273,24 p
  85. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  271,00 p
  86. Jánosi Pál                     2.cs. A23   16 h.  269,63 p
  87. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  88. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  89. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p
  90. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  256,05 p
  91. Benke István                   1.cs. R38   17 h.  254,39 p
  92. Száraz László                  3.cs. A23   14 h.  254,37 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   43 h.  850,69 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   38 h.  770,35 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23   40 h.  758,42 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   37 h.  742,56 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   37 h.  741,32 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   39 h.  731,77 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23   37 h.  708,22 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   36 h.  706,84 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   33 h.  663,43 p
  10. Tóth Attila                    2.cs. A64   32 h.  635,85 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   33 h.  629,43 p
  12. Molnár Pál                     1.cs. A23   33 h.  616,54 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   34 h.  605,29 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   32 h.  595,19 p
  15. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   34 h.  590,97 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   30 h.  581,94 p
  17. Szabó Elek                     1.cs. R38   32 h.  569,64 p
  18. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  561,52 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23   28 h.  516,07 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   25 h.  492,59 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64   28 h.  487,43 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   39 h.  765,34 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   33 h.  658,01 p
   3. Tóth Sándor                    1.cs.   29 h.  507,15 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs.   26 h.  506,64 p
   5. Szollos Béla                   2.cs.   28 h.  501,68 p
   6. Fejos Csaba                    2.cs.   28 h.  485,97 p
   7. Kovágó Gábor                   4.cs.   26 h.  474,81 p
   8. Tóth Attila                    1.cs.   24 h.  438,53 p
   9. Kovágó Gábor                   3.cs.   21 h.  400,73 p
  10. Papp László                    1.cs.   20 h.  354,14 p
  11. Szollos Béla                   4.cs.   19 h.  317,46 p
  12. Babicz István                  1.cs.   17 h.  314,15 p
  13. Szollos Béla                   3.cs.   18 h.  307,44 p
  14. Babicz János                   1.cs.   18 h.  295,07 p
  15. Fejos Csaba                    1.cs.   17 h.  283,79 p
  16. Tóth Attila                    3.cs.   16 h.  272,79 p
  17. Szollos Béla                   1.cs.   16 h.  242,22 p
  18. Babicz József                  1.cs.   13 h.  230,17 p
  19. Kaló Imre                      1.cs.   14 h.  208,20 p
  20. Tóth Sándor                    2.cs.   13 h.  201,59 p
  21. Fejos Csaba                    3.cs.   10 h.  174,82 p
  22. Kovágó Gábor                   5.cs.    7 h.  125,71 p
  23. Fejos Károly                   1.cs.    7 h.   94,45 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    5 h.   82,03 p
  25. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  26. Babicz János                   2.cs.    2 h.   40,15 p
  27. Cseri József                   1.cs.    1 h.   13,72 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   39 h.  805,17 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  790,78 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   37 h.  757,44 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   38 h.  756,22 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23   38 h.  735,53 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   36 h.  734,87 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   35 h.  727,29 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   36 h.  712,49 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   37 h.  712,22 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   38 h.  710,02 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   34 h.  700,61 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36   35 h.  697,13 p
  13. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   34 h.  671,93 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23   33 h.  669,78 p
  15. Katona József                  2.cs. A36   32 h.  659,83 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   31 h.  630,15 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   33 h.  615,17 p
  18. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  607,72 p
  19. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   31 h.  603,15 p
  20. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  21. Huszár Péter                   1.cs. A23   32 h.  598,06 p
  22. Mészáros László                1.cs. A36   31 h.  592,62 p
  23. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   32 h.  588,56 p
  24. Japport Zoltán                 2.cs. A50   31 h.  587,60 p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50   32 h.  582,73 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10   32 h.  575,98 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   31 h.  566,16 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  561,94 p
  29. Szabó Elek                     1.cs. R38   31 h.  553,84 p
  30. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   30 h.  545,39 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50   28 h.  502,11 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23   26 h.  491,61 p
  33. Kevés Károly                   1.cs. V10   28 h.  484,66 p
  34. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  476,97 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64   26 h.  474,08 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   26 h.  472,19 p
  37. Szollos Béla                   2.cs. A64   25 h.  460,35 p
  38. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  458,53 p
  39. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   24 h.  441,39 p
  40. Fejos Csaba                    2.cs. A64   24 h.  439,35 p
  41. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   26 h.  439,19 p
  42. Tóth Attila                    1.cs. A64   23 h.  435,06 p
  43. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  426,98 p
  44. Ács Ferenc                     1.cs. A50   27 h.  422,46 p
  45. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  417,29 p
  46. Pap István                     2.cs. A36   22 h.  412,02 p
  47. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  403,73 p
  48. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  388,23 p
  49. Japport Zoltán                 4.cs. A50   23 h.  387,65 p
  50. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   24 h.  385,29 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23   21 h.  371,93 p
  52. Japport Zoltán                 3.cs. A50   23 h.  370,31 p
  53. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   21 h.  364,66 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  55. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  354,37 p
  56. Mészáros László                2.cs. A36   20 h.  354,27 p
  57. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  344,58 p
  58. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  343,99 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  60. Demeter Attila                 1.cs. R38   21 h.  336,05 p
  61. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  333,50 p
  62. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  63. Kovács József                  1.cs. A50   18 h.  329,54 p
  64. Papp László                    1.cs. A64   18 h.  326,59 p
  65. Csikós István                  1.cs. V10   17 h.  320,29 p
  66. Balázs Sándor                  1.cs. R38   18 h.  314,96 p
  67. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  313,39 p
  68. Szollos Béla                   4.cs. A64   19 h.  312,59 p
  69. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  70. Gavaldik József                1.cs. A23   19 h.  304,51 p
  71. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  72. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  73. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  295,97 p
  74. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  75. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  294,65 p
  76. Tóth Lajos                     1.cs. A23   18 h.  292,26 p
  77. Kalocsai András                1.cs. A23   18 h.  286,26 p
  78. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   16 h.  285,56 p
  79. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  80. Babicz János                   1.cs. A64   16 h.  282,27 p
  81. Lengyel János                  1.cs. A23   17 h.  281,16 p
  82. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  277,56 p
  83. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  274,84 p
  84. Fejos Csaba                    1.cs. A64   16 h.  273,24 p
  85. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  271,00 p
  86. Jánosi Pál                     2.cs. A23   16 h.  269,63 p
  87. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  88. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  89. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p
  90. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  256,05 p
  91. Benke István                   1.cs. R38   17 h.  254,39 p
  92. Száraz László                  3.cs. A23   14 h.  254,37 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  783,04 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23   37 h.  741,32 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23   38 h.  728,85 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   35 h.  724,27 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   35 h.  708,24 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   36 h.  706,84 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   37 h.  690,04 p
   8. Száraz László                  1.cs. A23   34 h.  675,53 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   33 h.  663,43 p
  10. Tóth Attila                    2.cs. A64   31 h.  625,85 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   32 h.  610,82 p
  12. Molnár Pál                     1.cs. A23   32 h.  597,85 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   30 h.  581,94 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   30 h.  569,30 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   31 h.  563,28 p
  16. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  561,52 p
  17. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   31 h.  552,56 p
  18. Szabó Elek                     1.cs. R38   31 h.  551,59 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23   27 h.  498,23 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  471,48 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64   26 h.  463,87 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   35 h.  710,53 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   31 h.  637,06 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs.   25 h.  486,13 p
   4. Szollos Béla                   2.cs.   27 h.  481,77 p
   5. Tóth Sándor                    1.cs.   27 h.  479,51 p
   6. Kovágó Gábor                   4.cs.   26 h.  474,81 p
   7. Fejos Csaba                    2.cs.   27 h.  468,15 p
   8. Tóth Attila                    1.cs.   24 h.  438,53 p
   9. Kovágó Gábor                   3.cs.   21 h.  400,73 p
  10. Papp László                    1.cs.   19 h.  339,89 p
  11. Szollos Béla                   4.cs.   19 h.  317,46 p
  12. Babicz István                  1.cs.   17 h.  314,15 p
  13. Szollos Béla                   3.cs.   18 h.  307,44 p
  14. Babicz János                   1.cs.   18 h.  295,07 p
  15. Fejos Csaba                    1.cs.   17 h.  283,79 p
  16. Tóth Attila                    3.cs.   16 h.  272,79 p
  17. Szollos Béla                   1.cs.   16 h.  242,22 p
  18. Babicz József                  1.cs.   13 h.  230,17 p
  19. Kaló Imre                      1.cs.   14 h.  208,20 p
  20. Tóth Sándor                    2.cs.   13 h.  201,59 p
  21. Fejos Csaba                    3.cs.   10 h.  174,82 p
  22. Kovágó Gábor                   5.cs.    7 h.  125,71 p
  23. Fejos Károly                   1.cs.    7 h.   94,45 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    5 h.   82,03 p
  25. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  26. Babicz János                   2.cs.    2 h.   40,15 p
  27. Cseri József                   1.cs.    1 h.   13,72 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 133,72p
  2. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 126,18p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 125,36p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 118,20p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 115,71p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  6h 112,18p
  7. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  6h 110,86p
  8. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 110,11p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 109,36p
 10. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 107,49p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,39p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 127,28p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 115,98p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  6h 110,01p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 104,86p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  6h 104,12p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  6h  94,28p
  8. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  90,87p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  5h  99,52p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  93,94p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 123,90p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 121,77p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 117,60p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 114,18p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  6h 110,22p
  6. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  6h 109,88p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 107,28p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 106,11p
  9. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 105,79p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 104,96p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 115,22p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  6h 107,69p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  6h 102,40p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  92,32p
  5. Tomori László                  A23 HU-10-09-01175    T  5h  89,81p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  5h  88,34p
  7. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  86,40p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  5h  85,98p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  5h  84,51p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  5h  82,54p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  6h 106,29p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  5h  99,68p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  5h  93,38p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  5h  89,34p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  5h  84,09p
  6. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  5h  83,04p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  5h  82,45p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30910    H  4h  76,03p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  4h  71,23p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800526    H  4h  70,67p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  5h  96,82p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  5h  83,36p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  5h  75,61p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  5h  72,92p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  86,34p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  4h  78,97p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-619084    T  4h  76,42p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  4h  68,63p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  4h  67,56p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  4h  67,42p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  6h 108,99p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 105,89p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  6h  98,77p
  4. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  5h 106,68p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h 100,72p
  6. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  5h 100,05p
  7. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  5h  99,69p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  99,57p
  9. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762570    H  5h  99,07p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09255    H  5h  98,01p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  89,88p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 108,45p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h 103,34p
  4. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  5h 100,22p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  5h  97,54p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  90,33p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-831232    T  5h  84,93p
  8. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  5h  84,12p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  5h  83,89p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  5h  81,48p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 102,44p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  6h  97,90p
  3. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  5h  99,30p
  4. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  5h  99,23p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  99,23p
  6. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762570    H  5h  98,53p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  5h  96,95p
  8. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  5h  92,01p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93208    H  5h  89,68p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,51p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h 102,70p
  2. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  5h  99,88p
  3. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  5h  96,64p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  88,64p
  5. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  5h  84,44p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-831232    T  5h  81,55p
  7. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  5h  79,06p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  5h  78,82p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  5h  77,98p
 10. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  91,40p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  5h  90,56p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  4h  88,18p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800526    H  4h  80,20p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  4h  78,71p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  4h  77,49p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535220    H  4h  71,64p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  4h  68,78p
  8. Szollos Béla                   A64 HU 11-D-346703    H  4h  63,53p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-619074    H  4h  54,14p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596340    H  3h  67,56p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  5h  96,64p
  2. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  5h  77,91p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  91,46p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  4h  84,74p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  4h  83,36p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-619084    T  4h  76,42p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  4h  74,70p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  4h  68,06p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30963    T  4h  61,81p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  4h  58,61p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  8h 161,34p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  8h 160,71p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  8h 155,87p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  8h 150,98p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  8h 144,00p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 138,62p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 158,43p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 137,38p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  7h 132,59p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  7h 124,46p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  8h 123,44p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 152,69p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 142,87p
  4. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 139,96p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  7h 120,43p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 113,52p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 130,85p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 115,28p
  9. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 114,07p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h 110,03p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  8h 160,56p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  8h 141,47p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 157,38p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  7h 144,09p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 137,24p
  6. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  7h 131,51p
  7. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  7h 123,77p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  6h 133,95p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  6h 133,61p
 10. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  6h 130,46p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 142,47p
  2. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 137,72p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  7h 113,31p
  4. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 131,64p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 113,50p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  6h 109,04p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h 106,60p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  6h 101,51p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  5h 107,55p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  5h 104,64p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  7h 130,76p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  6h 132,08p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  5h 103,47p
  4. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-536024    H  5h 102,88p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  5h  99,70p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  5h  97,78p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  5h  91,53p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800526    H  5h  89,00p
  9. Papp László                    A64 HU-11-D-402768    H  5h  85,71p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37956    H  4h  85,88p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 131,90p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  6h 113,96p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  6h 113,28p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h 106,49p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  5h 108,73p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  5h 101,18p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  5h 101,15p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  5h  94,68p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  5h  92,79p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  5h  84,40p