Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2015.07.01 20:09:12
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.01 20:09:12
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.04 16:45:01
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.31 20:09:12
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 09 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten III.
Feleresztés ideje: 2015.06.28 06:40
Időjárás         : Borult, élénk ÉNy-i szél
Kisérő           : Papp lászló
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        14   28   228   46   57   1533,55   1391,20   1365,45
A50 Zsámbok            12   26   227   45   57   1529,25   1379,94   1357,78
V10 Hatvan              7   13   117   23   29   1460,48   1330,12   1313,07
Hatvan I.              33   67   572  114  143   1533,55   1377,80   1350,83
A23 Nagykáta           16   42   379   76   95   1522,84   1407,95   1384,34
A64 Szentmártonkáta     9   19   174   35   44   1532,97   1390,67   1358,26
R38 Jászberény          9   20   167   33   42   1528,49   1357,44   1340,16
Hatvan II.             34   81   720  144  180   1532,97   1397,09   1369,42
Tagszövetségben        67  148  1292  258  323   1533,55   1386,51   1358,77

A64 egyesületi díjlista
   1. Kovágó Gábor                   3.cs. HU-11-07-30912    H 1532,97 m/p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-13-D-596328    H 1530,92 m/p
   3. Szollos Béla                   2.cs. HU 14-06-15750    T 1505,05 m/p
   4. Szollos Béla                   4.cs. HU 13-D-619084    T 1503,49 m/p
   5. Fejos Csaba                    1.cs. HU 14-D-762963    T 1501,37 m/p
   6. Fejos Csaba                    1.cs. HU 14-D-762980    T 1496,13 m/p
   7. Fejos Csaba                    2.cs. HU 13-07-37655    T 1495,89 m/p
   8. Tóth Attila                    1.cs. HU 14-D-800536    H 1495,44 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. HU 14-D-800526    H 1494,93 m/p
  10. Tóth Attila                    1.cs. HU 13-D-656663    T 1494,81 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz József                   1.cs. Dt: 314301 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   2h  29,24p    R:  43.   2h  27,01p    T:  73.   2h  28,86p
Összesített E:  18.  11h 180,57p    R:  57.  11h 173,73p    T:  96.  11h 179,16p
   HU-14-D-806245    H 28 10:23:49  1404,28 m/p  25  15,96  121  14,35  200  15,10
   HU-13-D-667018    H 28 10:24:52  1397,72 m/p  33  13,28  142  12,66  230  13,76

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 314255 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  60,28p    R:  14.   3h  59,04p    T:  21.   3h  60,11p
Összesített E:  10.  16h 264,85p    R:  41.  15h 243,31p    T:  71.  15h 246,76p
   HU 14-D-762963    T 28 10:09:18  1501,37 m/p   5  22,66   17  22,71   27  22,84
   HU 14-D-762980    T 28 10:10:02  1496,13 m/p   6  22,33   21  22,39   31  22,66
   HU 14-D-762976    T 28 10:24:12  1401,59 m/p  27  15,29  126  13,94  211  14,61

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 314255 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   2h  33,26p    R:  35.   2h  32,47p    T:  62.   2h  33,78p
Összesített E:   6.  18h 324,70p    R:  30.  16h 295,74p    T:  53.  15h 291,29p
   HU 13-07-37655    T 28 10:10:04  1495,89 m/p   7  21,99   22  22,31   32  22,61
   HU 14-D-762948    H 28 10:28:44  1373,82 m/p  39  11,27  173  10,16  288  11,17

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 313668 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   2h  21,54p    R:  61.   1h   9,68p    T:  84.   2h  20,77p
Összesített E:  21.  12h 149,83p    R:  78.   9h 109,74p    T: 117.  11h 138,50p
   HU-14-D-806229    T 28 10:29:02  1369,45 m/p  40  10,94  179   9,68  300  10,63
   HU-11-09-11090    T 28 10:29:43  1365,38 m/p  41  10,60    0   0,00  311  10,14

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  45,21p    R:  34.   2h  34,32p    T:  51.   3h  44,90p
Összesített E:   1.  27h 497,51p    R:   9.  24h 454,12p    T:   8.  27h 488,04p
   HU-13-D-596328    H 28 09:59:33  1530,92 m/p   2  23,67    2  23,92    3  23,91
   HU-11-07-30963    T 28 10:21:38  1378,38 m/p  38  11,61  170  10,40  283  11,39
   HU-11-07-30906    H 28 10:24:50  1358,77 m/p  43   9,93    0   0,00  323   9,60
   HU-12-D-535201    T 28 10:24:55  1358,26 m/p  44   9,60    0   0,00    0   0,00

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  59,95p    R:   4.   3h  63,54p    T:   4.   3h  65,42p
Összesített E:   2.  25h 455,71p    R:  14.  25h 438,51p    T:  17.  25h 449,37p
   HU-14-D-762161    H 28 10:05:49  1484,31 m/p  12  20,32   35  21,26   49  21,85
   HU-13-07-37975    H 28 10:05:51  1484,07 m/p  13  19,98   36  21,18   50  21,81
   HU-13-D-596340    H 28 10:05:55  1483,59 m/p  14  19,65   37  21,10   51  21,76
   HU-12-07-34151    H 28 10:08:26  1465,68 m/p  16  18,98   47  20,30   74  20,74
   HU-12-D-442195    T 28 10:18:09  1400,39 m/p  29  14,62  128  13,78  214  14,47
   HU-12-D-535216    T 28 10:18:16  1399,65 m/p  31  13,95  131  13,54  217  14,34
   HU-14-D-762199    T 28 10:20:52  1383,17 m/p  37  11,94  163  10,97  270  11,97

Kovágó Gábor                    3.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  58,94p    R:  12.   3h  59,05p    T:  19.   3h  60,29p
Összesített E:   4.  22h 387,30p    R:  26.  20h 355,97p    T:  38.  20h 360,44p
   HU-11-07-30912    H 28 09:59:17  1532,97 m/p   1  24,00    1  24,00    2  23,96
   HU-11-07-30933    T 28 10:05:46  1484,67 m/p  11  20,65   34  21,35   48  21,90
   HU-14-D-762146    T 28 10:18:11  1400,18 m/p  30  14,29  129  13,70  215  14,43
   HU-14-D-762181    H 28 10:20:50  1383,38 m/p  36  12,28  162  11,05  269  12,01

Kovágó Gábor                    4.cs. Dt: 305496 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   2h  36,61p    R:  33.   2h  37,06p    T:  57.   2h  38,07p
Összesített E:   5.  20h 373,39p    R:  22.  20h 366,05p    T:  37.  20h 370,90p
   HU-14-D-762186    T 28 10:07:08  1474,88 m/p  15  19,31   43  20,62   62  21,27
   HU-09-07-22780    T 28 10:16:01  1414,22 m/p  21  17,30   95  16,44  162  16,80

Papp László                     1.cs. Dt: 310280 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  17.   1h  14,96p    R:  56.   1h  13,86p    T:  98.   1h  14,56p
Összesített E:  15.  12h 186,24p    R:  58.  11h 170,60p    T:  98.  11h 175,45p
   HU-11-D-402778    T 28 10:21:23  1401,47 m/p  28  14,96  127  13,86  212  14,56

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   2h  26,57p    R:  55.   1h  14,51p    T:  79.   2h  24,96p
Összesített E:  17.  12h 180,84p    R:  73.   8h 135,64p    T: 106.  11h 168,38p
   HU 14-D-762856    H 28 10:22:43  1406,28 m/p  24  16,30  119  14,51  197  15,23
   HU 14-D-762803    H 28 10:30:00  1361,74 m/p  42  10,27    0   0,00  320   9,73

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   2h  39,96p    R:  32.   2h  37,94p    T:  56.   2h  38,65p
Összesített E:   8.  19h 313,03p    R:  34.  16h 269,53p    T:  58.  16h 279,37p
   HU 14-06-15750    T 28 10:08:06  1505,05 m/p   3  23,33   14  22,95   22  23,06
   HU 14-D-762829    H 28 10:22:27  1407,96 m/p  23  16,63  113  14,99  189  15,59

Szollos Béla                    3.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  16.   1h  16,97p    R:  53.   1h  16,28p    T:  96.   1h  16,67p
Összesített E:  11.  14h 245,68p    R:  46.  13h 228,43p    T:  75.  13h 233,91p
   HU 14-D-762807    T 28 10:21:35  1413,47 m/p  22  16,97   97  16,28  165  16,67

Szollos Béla                    4.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  49,23p    R:  29.   3h  48,10p    T:  44.   3h  50,04p
Összesített E:  13.  14h 218,91p    R:  49.  14h 210,35p    T:  77.  15h 224,66p
   HU 13-D-619084    T 28 10:08:19  1503,49 m/p   4  23,00   16  22,79   25  22,93
   HU 12-D-561919    T 28 10:23:49  1399,36 m/p  32  13,62  133  13,38  219  14,25
   HU 13-D-619086    T 28 10:25:13  1390,67 m/p  35  12,61  151  11,93  250  12,86

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 294153 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  60,62p    R:   9.   3h  61,70p    T:  13.   3h  63,02p
Összesített E:   9.  17h 273,47p    R:  39.  15h 251,30p    T:  67.  15h 257,35p
   HU 14-D-800536    H 28 09:56:42  1495,44 m/p   8  21,66   24  22,15   35  22,48
   HU 13-D-656663    T 28 09:56:47  1494,81 m/p  10  20,99   27  21,91   38  22,35
   HU 14-17-75679    T 28 10:06:32  1424,24 m/p  19  17,97   80  17,64  131  18,19

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 294153 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  57,60p    R:  13.   3h  59,05p    T:  18.   3h  60,64p
Összesített E:   3.  22h 406,26p    R:  20.  21h 383,79p    T:  33.  21h 388,29p
   HU 14-D-800526    H 28 09:56:46  1494,93 m/p   9  21,32   25  22,07   36  22,43
   HU 14-D-800523    T 28 10:01:20  1461,02 m/p  17  18,64   56  19,58   86  20,20
   HU 14-D-800511    T 28 10:06:39  1423,44 m/p  20  17,64   83  17,40  135  18,01

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 314407 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   2h  28,58p    R:  44.   2h  26,53p    T:  76.   2h  28,28p
Összesített E:   7.  19h 316,70p    R:  29.  19h 299,71p    T:  51.  18h 297,90p
   HU-14-D-762776    T 28 10:24:11  1402,30 m/p  26  15,63  124  14,11  209  14,70
   HU-13-D-619010    T 28 10:25:02  1397,00 m/p  34  12,95  145  12,42  234  13,58

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 314407 Kg:   6 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:  15.   1h  18,31p    R:  49.   1h  18,29p    T:  87.   1h  18,81p
Összesített E:  19.  10h 160,19p    R:  66.  10h 151,69p    T: 112.  10h 155,16p
   HU-14-D-762767    T 28 10:19:48  1430,26 m/p  18  18,31   72  18,29  117  18,81

Tagszövetségi díjlista
   1. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1533,55 m/p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30912    H 1532,97 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1530,92 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667947    T 1529,25 m/p
   5. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-O-25567     T 1529,25 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-12-D-503505    H 1528,49 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1527,73 m/p
   8. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-O-38153     H 1527,11 m/p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727388    T 1522,84 m/p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25741     T 1522,40 m/p
  11. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727356    T 1522,24 m/p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-M-135357    H 1521,44 m/p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1520,73 m/p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762479    H 1520,14 m/p
  15. Nagy János                     3.cs. A23 HU-13-09-19910    T 1519,48 m/p
  16. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-O-19284     T 1519,02 m/p
  17. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502508    H 1517,59 m/p
  18. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-14-D-727334    T 1517,09 m/p
  19. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-764152    H 1512,91 m/p
  20. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1511,90 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30912    H 1532,97 m/p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1530,92 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-12-D-503505    H 1528,49 m/p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727388    T 1522,84 m/p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25741     T 1522,40 m/p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727356    T 1522,24 m/p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-M-135357    H 1521,44 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1520,73 m/p
   9. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762479    H 1520,14 m/p
  10. Nagy János                     3.cs. A23 HU-13-09-19910    T 1519,48 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   68,69 p
   2. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   68,25 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   67,62 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   65,42 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   65,07 p
   6. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   65,03 p
   7. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   64,75 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   64,63 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   63,90 p
  10. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   63,64 p
  11. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   63,64 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   63,28 p
  13. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   63,02 p
  14. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   63,01 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   62,03 p
  16. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   61,31 p
  17. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,14 p
  18. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   60,64 p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   60,29 p
  20. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   60,15 p
  21. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   60,11 p
  22. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   59,70 p
  23. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   59,03 p
  24. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   58,14 p
  25. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   58,09 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   57,96 p
  27. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   56,66 p
  28. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   56,39 p
  29. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   56,26 p
  30. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   56,12 p
  31. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   55,90 p
  32. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   54,96 p
  33. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   54,47 p
  34. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   54,34 p
  35. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    3 h.   53,75 p
  36. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   53,52 p
  37. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   53,00 p
  38. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   52,01 p
  39. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   52,00 p
  40. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   51,51 p
  41. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   51,26 p
  42. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   50,98 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   50,90 p
  44. Szollos Béla                   4.cs. A64    3 h.   50,04 p
  45. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   49,90 p
  46. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   49,90 p
  47. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   49,55 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   49,51 p
  49. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   47,71 p
  50. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   45,04 p
  51. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   44,90 p
  52. Tóth Gábor                     1.cs. A36    2 h.   44,78 p
  53. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   44,18 p
  54. Száraz László                  3.cs. A23    2 h.   43,13 p
  55. Kevés Károly                   1.cs. V10    2 h.   39,50 p
  56. Szollos Béla                   2.cs. A64    2 h.   38,65 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   68,06 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   67,10 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   63,56 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   63,54 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   63,38 p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   63,23 p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   62,91 p
   8. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   62,74 p
   9. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   61,70 p
  10. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   60,26 p
  11. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   59,94 p
  12. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   59,05 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tóth Attila                    1.cs.    3 h.   60,62 p
   2. Fejos Csaba                    1.cs.    3 h.   60,28 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs.    3 h.   59,95 p
   4. Kovágó Gábor                   3.cs.    3 h.   58,94 p
   5. Tóth Attila                    2.cs.    3 h.   57,60 p
   6. Szollos Béla                   4.cs.    3 h.   49,23 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs.    3 h.   45,21 p
   8. Szollos Béla                   2.cs.    2 h.   39,96 p
   9. Kovágó Gábor                   4.cs.    2 h.   36,61 p
  10. Fejos Csaba                    2.cs.    2 h.   33,26 p
  11. Babicz József                  1.cs.    2 h.   29,24 p
  12. Tóth Sándor                    1.cs.    2 h.   28,58 p
  13. Szollos Béla                   1.cs.    2 h.   26,57 p
  14. Kaló Imre                      1.cs.    2 h.   21,54 p
  15. Tóth Sándor                    2.cs.    1 h.   18,31 p
  16. Szollos Béla                   3.cs.    1 h.   16,97 p
  17. Papp László                    1.cs.    1 h.   14,96 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.20. Mosonmagyaróvár III.
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   27 h.  554,84 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  544,99 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  526,21 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   27 h.  525,24 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23   27 h.  523,36 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   27 h.  522,56 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   26 h.  491,63 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   27 h.  488,04 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   25 h.  480,83 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   24 h.  480,52 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   27 h.  478,43 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   25 h.  472,97 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  465,83 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   26 h.  460,35 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   25 h.  457,32 p
  16. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  451,62 p
  17. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   25 h.  449,37 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   24 h.  438,61 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   24 h.  437,00 p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  435,84 p
  21. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  426,56 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50   26 h.  425,12 p
  23. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   21 h.  419,04 p
  24. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  417,26 p
  25. Pap István                     1.cs. A36   22 h.  415,90 p
  26. Boda Ákos                      2.cs. A50   25 h.  414,37 p
  27. Japport Zoltán                 3.cs. A50   25 h.  414,01 p
  28. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   22 h.  408,33 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23   23 h.  395,70 p
  30. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  393,12 p
  31. Katona József                  2.cs. A36   21 h.  391,61 p
  32. Boda Ákos                      6.cs. A50   23 h.  390,19 p
  33. Tóth Attila                    2.cs. A64   21 h.  388,29 p
  34. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  386,11 p
  35. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  384,19 p
  36. Palkó László                   2.cs. A23   23 h.  382,89 p
  37. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   20 h.  370,90 p
  38. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  360,44 p
  39. Nagy János                     2.cs. A23   21 h.  351,47 p
  40. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   21 h.  348,86 p
  41. Pap István                     2.cs. A36   19 h.  342,58 p
  42. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  338,92 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  338,40 p
  44. Kiss József                    1.cs. V10   17 h.  328,32 p
  45. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   18 h.  327,59 p
  46. Mészáros László                1.cs. A36   18 h.  320,22 p
  47. Mészáros László                2.cs. A36   18 h.  316,69 p
  48. Ács Ferenc                     1.cs. A50   21 h.  310,28 p
  49. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  306,63 p
  50. Japport Zoltán                 4.cs. A50   17 h.  303,90 p
  51. Tóth Sándor                    1.cs. A64   18 h.  297,90 p
  52. Tomori László                  3.cs. A23   18 h.  295,14 p
  53. Fejos Csaba                    2.cs. A64   15 h.  291,29 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  285,29 p
  55. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  282,80 p
  56. Varga László                   2.cs. R38   19 h.  281,65 p
  57. Huszár Péter                   2.cs. A23   15 h.  281,65 p
  58. Szollos Béla                   2.cs. A64   16 h.  279,37 p
  59. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   18 h.  279,08 p
  60. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  275,62 p
  61. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  274,36 p
  62. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   15 h.  273,01 p
  63. Demeter Attila                 2.cs. R38   18 h.  272,50 p
  64. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   17 h.  268,10 p
  65. Varga László                   1.cs. R38   18 h.  265,75 p
  66. Demeter Attila                 1.cs. R38   18 h.  264,57 p
  67. Tóth Attila                    1.cs. A64   15 h.  257,35 p
  68. Boda Ákos                      3.cs. A50   17 h.  257,27 p
  69. Nagy János                     3.cs. A23   15 h.  251,20 p
  70. Balázs Sándor                  1.cs. R38   17 h.  249,92 p
  71. Fejos Csaba                    1.cs. A64   15 h.  246,76 p
  72. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  246,19 p
  73. Szabó Gergo                    1.cs. A50   17 h.  239,74 p
  74. Agócs Attila                   1.cs. A36   15 h.  237,00 p
  75. Szollos Béla                   3.cs. A64   13 h.  233,91 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10   14 h.  232,83 p
  77. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  224,66 p
  78. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   14 h.  222,00 p
  79. Boda Ákos                      5.cs. A50   14 h.  221,15 p
  80. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   14 h.  220,26 p
  81. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  214,55 p
  82. Gavaldik József                1.cs. A23   15 h.  214,33 p
  83. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  208,11 p
  84. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  207,21 p
  85. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   13 h.  206,73 p
  86. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  87. Tóth Gábor                     1.cs. A36   12 h.  204,57 p
  88. Gavaldik József                2.cs. A23   14 h.  198,10 p
  89. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   12 h.  194,97 p
  90. Kalocsai András                1.cs. A23   12 h.  194,87 p
  91. László György                  1.cs. A36   12 h.  189,63 p
  92. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  189,60 p
  93. Kovács József                  1.cs. A50   11 h.  185,65 p
  94. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  182,72 p
  95. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  181,30 p
  96. Babicz József                  1.cs. A64   11 h.  179,16 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   27 h.  549,31 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  517,91 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   27 h.  514,58 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   27 h.  513,71 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   26 h.  481,73 p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   25 h.  471,79 p
   7. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   27 h.  465,99 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  460,39 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   24 h.  454,12 p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   23 h.  448,60 p
  11. Jánosi Pál                     1.cs. A23   25 h.  446,45 p
  12. Huszár Péter                   1.cs. A23   25 h.  441,00 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  439,28 p
  14. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   25 h.  438,51 p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23   24 h.  427,94 p
  16. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   21 h.  410,80 p
  17. Palkó László                   1.cs. A23   22 h.  408,49 p
  18. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  404,66 p
  19. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   22 h.  400,03 p
  20. Tóth Attila                    2.cs. A64   21 h.  383,79 p
  21. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  377,70 p
  22. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   20 h.  366,05 p
  23. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  364,11 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   27 h.  497,51 p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs.   25 h.  455,71 p
   3. Tóth Attila                    2.cs.   22 h.  406,26 p
   4. Kovágó Gábor                   3.cs.   22 h.  387,30 p
   5. Kovágó Gábor                   4.cs.   20 h.  373,39 p
   6. Fejos Csaba                    2.cs.   18 h.  324,70 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs.   19 h.  316,70 p
   8. Szollos Béla                   2.cs.   19 h.  313,03 p
   9. Tóth Attila                    1.cs.   17 h.  273,47 p
  10. Fejos Csaba                    1.cs.   16 h.  264,85 p
  11. Szollos Béla                   3.cs.   14 h.  245,68 p
  12. Babicz János                   1.cs.   15 h.  227,97 p
  13. Szollos Béla                   4.cs.   14 h.  218,91 p
  14. Tóth Attila                    3.cs.   12 h.  203,78 p
  15. Papp László                    1.cs.   12 h.  186,24 p
  16. Babicz István                  1.cs.   10 h.  181,17 p
  17. Szollos Béla                   1.cs.   12 h.  180,84 p
  18. Babicz József                  1.cs.   11 h.  180,57 p
  19. Tóth Sándor                    2.cs.   10 h.  160,19 p
  20. Fejos Csaba                    3.cs.    9 h.  155,39 p
  21. Kaló Imre                      1.cs.   12 h.  149,83 p
  22. Kovágó Gábor                   5.cs.    8 h.  128,64 p
  23. Fejos Károly                   1.cs.    6 h.   77,67 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    4 h.   60,29 p
  25. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  26. Babicz József                  2.cs.    3 h.   41,00 p
  27. Tóth Sándor                    3.cs.    2 h.   27,33 p
  28. Cseri József                   1.cs.    1 h.   16,67 p
  29. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  8h 145,03p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  8h 131,73p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  7h 137,37p
  4. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 133,72p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 125,36p
  6. Palkó László                   A23 HU-14-20-71143    H  7h 111,38p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  6h 124,90p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 115,71p
  9. Palkó László                   A23 HU-14-09-24656    H  6h 114,92p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  6h 113,88p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  7h 128,39p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  7h 124,86p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  7h 123,94p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  7h 117,79p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,39p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 127,28p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 115,98p
  8. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  6h 106,90p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 104,86p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  6h 104,12p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  8h 142,86p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  8h 128,00p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  7h 136,77p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 121,77p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  6h 124,86p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 114,18p
  7. Palkó László                   A23 HU-14-09-24656    H  6h 113,17p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  6h 110,22p
  9. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  6h 109,88p
 10. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  6h 109,57p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  7h 122,87p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  7h 119,53p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  7h 113,17p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 115,22p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  6h 102,40p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-831232    T  6h  96,33p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  6h  95,04p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  6h  85,20p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  5h  98,83p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  98,60p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  6h 106,29p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762181    H  6h  96,14p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  5h  99,92p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  5h  93,38p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  5h  89,34p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800537    H  5h  87,11p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596310    H  5h  85,72p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  5h  84,09p
  9. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  5h  83,04p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  5h  82,45p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  6h  86,06p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  6h  84,47p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  5h  98,97p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  5h  96,82p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  5h  83,36p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  5h  80,92p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  86,34p
  8. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-619084    T  4h  76,42p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  4h  68,63p
 10. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  4h  67,56p