Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.07.01 20:09:12
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.01 20:09:12
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.04 16:45:05
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.31 20:09:12
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 09 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten III.
Feleresztés ideje: 2015.06.28 06:40
Időjárás         : Borult, élénk ÉNy-i szél
Kisérő           : Papp lászló
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        14   28   228   46   57   1533,55   1391,20   1365,45
A50 Zsámbok            12   26   227   45   57   1529,25   1379,94   1357,78
V10 Hatvan              7   13   117   23   29   1460,48   1330,12   1313,07
Hatvan I.              33   67   572  114  143   1533,55   1377,80   1350,83
A23 Nagykáta           16   42   379   76   95   1522,84   1407,95   1384,34
A64 Szentmártonkáta     9   19   174   35   44   1532,97   1390,67   1358,26
R38 Jászberény          9   20   167   33   42   1528,49   1357,44   1340,16
Hatvan II.             34   81   720  144  180   1532,97   1397,09   1369,42
Tagszövetségben        67  148  1292  258  323   1533,55   1386,51   1358,77

R38 egyesületi díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-12-D-503505    H 1528,49 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-13-D-603360    H 1520,73 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-14-D-762479    H 1520,14 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              5.cs. HU-14-D-729538    H 1496,88 m/p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-13-28-28801    H 1495,58 m/p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-14-D-762544    H 1473,16 m/p
   7. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-14-D-762570    H 1472,50 m/p
   8. Varga László                   2.cs. HU-12-D-532925    H 1458,96 m/p
   9. Nagy Varga Viktor              5.cs. HU-14-O-25613     T 1450,62 m/p
  10. Balázs Sándor                  1.cs. HU-14-D-763251    H 1442,60 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  54,79p    R:  30.   3h  47,86p    T:  46.   3h  49,90p
Összesített E:  11.  15h 257,96p    R:  47.  15h 224,28p    T:  70.  17h 249,92p
   HU-14-D-763251    H 28 10:19:26  1442,60 m/p  10  20,84   63  19,01  102  19,48
   HU-13-D-596579    H 28 10:19:42  1440,85 m/p  11  20,49   64  18,93  104  19,39
   HU-14-D-763269    H 28 10:30:39  1372,45 m/p  31  13,46  176   9,92  291  11,03
   HU-14-D-764779    H 28 10:33:34  1355,31 m/p  36  11,71    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   1h  13,11p    R:   0.   0h   0,00p    T: 111.   1h   9,82p
Összesített E:  13.  15h 229,03p    R:  62.  11h 163,29p    T:  97.  12h 177,34p
   HU-13-D-596783    H 28 10:32:21  1362,41 m/p  32  13,11    0   0,00  318   9,82

Benke István                    1.cs. Dt: 328139 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  42,50p    R:  46.   2h  25,96p    T:  77.   2h  27,97p
Összesített E:  18.  10h 143,72p    R:  64.  12h 153,19p    T: 109.  12h 161,25p
   HU 13-28-25246    H 28 10:34:33  1399,02 m/p  21  16,98  135  13,22  222  14,12
   HU 13-28-25238    H 28 10:34:45  1397,82 m/p  24  15,92  141  12,74  228  13,85
   HU 13-28-25257    H 28 10:44:51  1340,16 m/p  42   9,60    0   0,00    0   0,00

Benke István                    2.cs. Dt: 328139 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   2h  36,05p    R:  37.   2h  30,95p    T:  63.   2h  32,40p
Összesített E:  20.   6h 110,34p    R:  79.   6h 104,92p    T: 126.   6h 108,60p
   HU 12-28-19863    T 28 10:30:16  1425,04 m/p  14  19,43   77  17,89  127  18,37
   HU 09-26-06820    T 28 10:34:38  1398,52 m/p  22  16,62  137  13,06  224  14,03

Demeter Attila                  1.cs. Dt: 328724 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   2h  35,01p    R:  40.   2h  27,49p    T:  70.   2h  29,00p
Összesített E:   8.  18h 291,27p    R:  45.  15h 232,63p    T:  66.  18h 264,57p
   HU-12-09-17170    H 28 10:34:13  1403,50 m/p  19  17,68  123  14,19  207  14,79
   HU-12-09-17110    H 28 10:34:55  1399,32 m/p  20  17,33  134  13,30  220  14,21

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 329203 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  66,73p    R:   6.   3h  63,23p    T:   7.   3h  64,75p
Összesített E:   2.  27h 517,29p    R:   6.  25h 471,79p    T:   9.  25h 480,83p
   HU-13-28-28801    H 28 10:20:07  1495,58 m/p   5  22,60   23  22,23   33  22,57
   HU-14-D-762544    H 28 10:23:28  1473,16 m/p   6  22,24   44  20,54   64  21,18
   HU-14-D-762570    H 28 10:23:34  1472,50 m/p   7  21,89   45  20,46   68  21,00
   HU-11-D-403038    H 28 10:34:19  1404,95 m/p  17  18,38  120  14,43  199  15,15
   HU-14-D-762524    H 28 10:38:38  1379,53 m/p  28  14,52  168  10,57  278  11,61
   HU-14-D-762588    T 28 10:44:56  1344,05 m/p  40  10,30    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 329203 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   2h  23,41p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   5.  21h 346,92p    R:  32.  15h 276,11p    T:  55.  15h 282,80p
   HU-14-D-762519    H 28 10:42:31  1357,44 m/p  33  12,76    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762553    H 28 10:44:45  1345,06 m/p  39  10,65    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  54,79p    R:  27.   3h  48,76p    T:  42.   3h  50,98p
Összesített E:   3.  26h 478,47p    R:   7.  27h 465,99p    T:  11.  27h 478,43p
   HU-14-D-762479    H 28 10:16:39  1520,14 m/p   3  23,30    9  23,36   14  23,42
   HU-12-D-503557    H 28 10:35:32  1398,27 m/p  23  16,27  139  12,90  226  13,94
   HU-14-D-806379    H 28 10:35:44  1397,09 m/p  26  15,22  144  12,50  233  13,62
   HU-14-D-762484    H 28 10:38:56  1378,38 m/p  29  14,17  169  10,48  282  11,43
   HU-14-D-762445    H 28 10:42:56  1355,68 m/p  34  12,41    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762482    T 28 10:44:03  1349,48 m/p  38  11,00    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  66,73p    R:   7.   3h  62,91p    T:  12.   3h  63,28p
Összesített E:   1.  26h 534,47p    R:   3.  27h 514,58p    T:   6.  27h 522,56p
   HU-12-D-503505    H 28 10:15:28  1528,49 m/p   1  24,00    3  23,84    6  23,78
   HU-13-D-603360    H 28 10:16:34  1520,73 m/p   2  23,65    8  23,44   13  23,46
   HU-14-D-762439    H 28 10:33:28  1410,65 m/p  15  19,08  105  15,63  179  16,04
   SK-13-850-01905   H 28 10:34:02  1407,24 m/p  16  18,73  117  14,67  193  15,41
   HU-14-D-762455    H 28 10:34:39  1403,54 m/p  18  18,03  122  14,27  206  14,83
   HU-13-D-619402    H 28 10:42:58  1355,50 m/p  35  12,06    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               3.cs. Dt: 329357 Kg:   8 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   2h  25,17p    R:  60.   1h  10,00p    T: 109.   1h  11,08p
Összesített E:   9.  19h 286,28p    R:  48.  14h 214,92p    T:  80.  14h 220,26p
   HU-14-D-830679    T 28 10:39:54  1372,82 m/p  30  13,81  175  10,00  290  11,08
   HU-14-O-25605     H 28 10:43:58  1349,94 m/p  37  11,36    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               5.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  59,71p    R:  22.   3h  54,30p    T:  30.   3h  56,12p
Összesített E:   7.  17h 310,28p    R:  35.  15h 267,38p    T:  62.  15h 273,01p
   HU-14-D-729538    H 28 10:20:01  1496,88 m/p   4  22,95   20  22,47   30  22,70
   HU-14-O-25613     T 28 10:27:02  1450,62 m/p   9  21,19   60  19,25   96  19,75
   HU-14-O-25616     T 28 10:35:41  1397,38 m/p  25  15,57  143  12,58  232  13,67

Rédei Attila                    1.cs. Dt: 328212 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   1h  19,79p    R:  51.   1h  17,97p    T:  91.   1h  18,45p
Összesített E:  14.  10h 183,16p    R:  61.  10h 167,68p    T: 104.  10h 169,14p
   HU 14-D-813003    H 28 10:30:08  1426,18 m/p  13  19,79   76  17,97  125  18,45

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 329361 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   2h  30,09p    R:  50.   1h  18,05p    T:  90.   1h  18,54p
Összesített E:   4.  23h 397,01p    R:  24.  21h 360,91p    T:  34.  23h 386,11p
   HU-14-07-40861    H 28 10:30:56  1426,22 m/p  12  20,14   75  18,05  123  18,54
   HU-10-09-05425    H 28 10:45:06  1343,78 m/p  41   9,95    0   0,00    0   0,00

Varga László                    2.cs. Dt: 318150 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   2h  36,41p    R:  36.   2h  31,02p    T:  64.   2h  32,34p
Összesített E:  10.  20h 280,56p    R:  40.  17h 248,49p    T:  56.  19h 281,65p
   HU-12-D-532925    H 28 10:18:04  1458,96 m/p   8  21,54   57  19,49   89  20,06
   HU-14-07-41217    H 28 10:29:37  1385,57 m/p  27  14,87  156  11,53  263  12,28

Tagszövetségi díjlista
   1. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1533,55 m/p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30912    H 1532,97 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1530,92 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667947    T 1529,25 m/p
   5. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-O-25567     T 1529,25 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-12-D-503505    H 1528,49 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1527,73 m/p
   8. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-O-38153     H 1527,11 m/p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727388    T 1522,84 m/p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25741     T 1522,40 m/p
  11. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727356    T 1522,24 m/p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-M-135357    H 1521,44 m/p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1520,73 m/p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762479    H 1520,14 m/p
  15. Nagy János                     3.cs. A23 HU-13-09-19910    T 1519,48 m/p
  16. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-O-19284     T 1519,02 m/p
  17. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502508    H 1517,59 m/p
  18. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-14-D-727334    T 1517,09 m/p
  19. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-764152    H 1512,91 m/p
  20. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1511,90 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30912    H 1532,97 m/p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1530,92 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-12-D-503505    H 1528,49 m/p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727388    T 1522,84 m/p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25741     T 1522,40 m/p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727356    T 1522,24 m/p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-M-135357    H 1521,44 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1520,73 m/p
   9. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762479    H 1520,14 m/p
  10. Nagy János                     3.cs. A23 HU-13-09-19910    T 1519,48 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   68,69 p
   2. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   68,25 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   67,62 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   65,42 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   65,07 p
   6. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   65,03 p
   7. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   64,75 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   64,63 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   63,90 p
  10. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   63,64 p
  11. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   63,64 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   63,28 p
  13. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   63,02 p
  14. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   63,01 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   62,03 p
  16. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   61,31 p
  17. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,14 p
  18. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   60,64 p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   60,29 p
  20. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   60,15 p
  21. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   60,11 p
  22. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   59,70 p
  23. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   59,03 p
  24. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   58,14 p
  25. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   58,09 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   57,96 p
  27. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   56,66 p
  28. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   56,39 p
  29. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   56,26 p
  30. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   56,12 p
  31. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   55,90 p
  32. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   54,96 p
  33. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   54,47 p
  34. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   54,34 p
  35. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    3 h.   53,75 p
  36. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   53,52 p
  37. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   53,00 p
  38. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   52,01 p
  39. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   52,00 p
  40. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   51,51 p
  41. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   51,26 p
  42. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   50,98 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   50,90 p
  44. Szollos Béla                   4.cs. A64    3 h.   50,04 p
  45. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   49,90 p
  46. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   49,90 p
  47. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   49,55 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   49,51 p
  49. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   47,71 p
  50. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   45,04 p
  51. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   44,90 p
  52. Tóth Gábor                     1.cs. A36    2 h.   44,78 p
  53. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   44,18 p
  54. Száraz László                  3.cs. A23    2 h.   43,13 p
  55. Kevés Károly                   1.cs. V10    2 h.   39,50 p
  56. Szollos Béla                   2.cs. A64    2 h.   38,65 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   68,06 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   67,10 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   63,56 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   63,54 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   63,38 p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   63,23 p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   62,91 p
   8. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   62,74 p
   9. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   61,70 p
  10. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   60,26 p
  11. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   59,94 p
  12. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   59,05 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    3 h.   66,73 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs.    3 h.   66,73 p
   3. Nagy Varga Viktor              5.cs.    3 h.   59,71 p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs.    3 h.   54,79 p
   5. Balázs Sándor                  1.cs.    3 h.   54,79 p
   6. Benke István                   1.cs.    3 h.   42,50 p
   7. Varga László                   2.cs.    2 h.   36,41 p
   8. Benke István                   2.cs.    2 h.   36,05 p
   9. Demeter Attila                 1.cs.    2 h.   35,01 p
  10. Szabó Elek                     1.cs.    2 h.   30,09 p
  11. Nagy Varga Viktor              3.cs.    2 h.   25,17 p
  12. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    2 h.   23,41 p
  13. Rédei Attila                   1.cs.    1 h.   19,79 p
  14. Balázs Sándor                  2.cs.    1 h.   13,11 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.20. Mosonmagyaróvár III.
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   27 h.  554,84 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  544,99 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  526,21 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   27 h.  525,24 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23   27 h.  523,36 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   27 h.  522,56 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   26 h.  491,63 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   27 h.  488,04 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   25 h.  480,83 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   24 h.  480,52 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   27 h.  478,43 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   25 h.  472,97 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  465,83 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   26 h.  460,35 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   25 h.  457,32 p
  16. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  451,62 p
  17. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   25 h.  449,37 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   24 h.  438,61 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   24 h.  437,00 p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  435,84 p
  21. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  426,56 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50   26 h.  425,12 p
  23. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   21 h.  419,04 p
  24. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  417,26 p
  25. Pap István                     1.cs. A36   22 h.  415,90 p
  26. Boda Ákos                      2.cs. A50   25 h.  414,37 p
  27. Japport Zoltán                 3.cs. A50   25 h.  414,01 p
  28. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   22 h.  408,33 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23   23 h.  395,70 p
  30. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  393,12 p
  31. Katona József                  2.cs. A36   21 h.  391,61 p
  32. Boda Ákos                      6.cs. A50   23 h.  390,19 p
  33. Tóth Attila                    2.cs. A64   21 h.  388,29 p
  34. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  386,11 p
  35. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  384,19 p
  36. Palkó László                   2.cs. A23   23 h.  382,89 p
  37. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   20 h.  370,90 p
  38. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  360,44 p
  39. Nagy János                     2.cs. A23   21 h.  351,47 p
  40. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   21 h.  348,86 p
  41. Pap István                     2.cs. A36   19 h.  342,58 p
  42. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  338,92 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  338,40 p
  44. Kiss József                    1.cs. V10   17 h.  328,32 p
  45. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   18 h.  327,59 p
  46. Mészáros László                1.cs. A36   18 h.  320,22 p
  47. Mészáros László                2.cs. A36   18 h.  316,69 p
  48. Ács Ferenc                     1.cs. A50   21 h.  310,28 p
  49. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  306,63 p
  50. Japport Zoltán                 4.cs. A50   17 h.  303,90 p
  51. Tóth Sándor                    1.cs. A64   18 h.  297,90 p
  52. Tomori László                  3.cs. A23   18 h.  295,14 p
  53. Fejos Csaba                    2.cs. A64   15 h.  291,29 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  285,29 p
  55. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  282,80 p
  56. Varga László                   2.cs. R38   19 h.  281,65 p
  57. Huszár Péter                   2.cs. A23   15 h.  281,65 p
  58. Szollos Béla                   2.cs. A64   16 h.  279,37 p
  59. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   18 h.  279,08 p
  60. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  275,62 p
  61. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  274,36 p
  62. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   15 h.  273,01 p
  63. Demeter Attila                 2.cs. R38   18 h.  272,50 p
  64. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   17 h.  268,10 p
  65. Varga László                   1.cs. R38   18 h.  265,75 p
  66. Demeter Attila                 1.cs. R38   18 h.  264,57 p
  67. Tóth Attila                    1.cs. A64   15 h.  257,35 p
  68. Boda Ákos                      3.cs. A50   17 h.  257,27 p
  69. Nagy János                     3.cs. A23   15 h.  251,20 p
  70. Balázs Sándor                  1.cs. R38   17 h.  249,92 p
  71. Fejos Csaba                    1.cs. A64   15 h.  246,76 p
  72. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  246,19 p
  73. Szabó Gergo                    1.cs. A50   17 h.  239,74 p
  74. Agócs Attila                   1.cs. A36   15 h.  237,00 p
  75. Szollos Béla                   3.cs. A64   13 h.  233,91 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10   14 h.  232,83 p
  77. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  224,66 p
  78. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   14 h.  222,00 p
  79. Boda Ákos                      5.cs. A50   14 h.  221,15 p
  80. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   14 h.  220,26 p
  81. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  214,55 p
  82. Gavaldik József                1.cs. A23   15 h.  214,33 p
  83. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  208,11 p
  84. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  207,21 p
  85. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   13 h.  206,73 p
  86. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  87. Tóth Gábor                     1.cs. A36   12 h.  204,57 p
  88. Gavaldik József                2.cs. A23   14 h.  198,10 p
  89. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   12 h.  194,97 p
  90. Kalocsai András                1.cs. A23   12 h.  194,87 p
  91. László György                  1.cs. A36   12 h.  189,63 p
  92. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  189,60 p
  93. Kovács József                  1.cs. A50   11 h.  185,65 p
  94. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  182,72 p
  95. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  181,30 p
  96. Babicz József                  1.cs. A64   11 h.  179,16 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   27 h.  549,31 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  517,91 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   27 h.  514,58 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   27 h.  513,71 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   26 h.  481,73 p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   25 h.  471,79 p
   7. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   27 h.  465,99 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  460,39 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   24 h.  454,12 p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   23 h.  448,60 p
  11. Jánosi Pál                     1.cs. A23   25 h.  446,45 p
  12. Huszár Péter                   1.cs. A23   25 h.  441,00 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  439,28 p
  14. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   25 h.  438,51 p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23   24 h.  427,94 p
  16. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   21 h.  410,80 p
  17. Palkó László                   1.cs. A23   22 h.  408,49 p
  18. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  404,66 p
  19. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   22 h.  400,03 p
  20. Tóth Attila                    2.cs. A64   21 h.  383,79 p
  21. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  377,70 p
  22. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   20 h.  366,05 p
  23. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  364,11 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   26 h.  534,47 p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   27 h.  517,29 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.   26 h.  478,47 p
   4. Szabó Elek                     1.cs.   23 h.  397,01 p
   5. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   21 h.  346,92 p
   6. Demeter Attila                 2.cs.   20 h.  315,84 p
   7. Nagy Varga Viktor              5.cs.   17 h.  310,28 p
   8. Demeter Attila                 1.cs.   18 h.  291,27 p
   9. Nagy Varga Viktor              3.cs.   19 h.  286,28 p
  10. Varga László                   2.cs.   20 h.  280,56 p
  11. Balázs Sándor                  1.cs.   15 h.  257,96 p
  12. Varga László                   1.cs.   16 h.  256,60 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs.   15 h.  229,03 p
  14. Rédei Attila                   1.cs.   10 h.  183,16 p
  15. Nagy Varga Viktor              4.cs.   12 h.  173,66 p
  16. Varga László                   3.cs.   10 h.  160,63 p
  17. Grizner Sándor                 1.cs.   10 h.  145,63 p
  18. Benke István                   1.cs.   10 h.  143,72 p
  19. Balázs Sándor                  3.cs.    8 h.  111,31 p
  20. Benke István                   2.cs.    6 h.  110,34 p
  21. Demeter Attila                 3.cs.    6 h.  108,23 p
  22. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    5 h.  101,32 p
  23. Grizner Sándor                 2.cs.    6 h.   98,43 p
  24. Balázs Sándor                  4.cs.    6 h.   98,21 p
  25. Szabó Elek                     2.cs.    6 h.   82,99 p
  26. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    5 h.   82,71 p
  27. Rédei Attila                   2.cs.    6 h.   79,45 p
  28. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    4 h.   63,81 p
  29. Nagy Varga Viktor              6.cs.    5 h.   61,84 p
  30. Rédei Attila                   3.cs.    3 h.   40,87 p
  31. Nagy Lehel dr.                 5.cs.    2 h.   25,21 p
  32. Balázs Sándor                  5.cs.    1 h.   19,58 p
  33. Szabó Elek                     3.cs.    1 h.   16,51 p
  34. Rédei Attila                   4.cs.    1 h.   16,23 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  8h 145,03p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  8h 131,73p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  7h 137,37p
  4. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 133,72p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 125,36p
  6. Palkó László                   A23 HU-14-20-71143    H  7h 111,38p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  6h 124,90p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 115,71p
  9. Palkó László                   A23 HU-14-09-24656    H  6h 114,92p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  6h 113,88p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  7h 128,39p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  7h 124,86p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  7h 123,94p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  7h 117,79p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,39p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 127,28p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 115,98p
  8. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  6h 106,90p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 104,86p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  6h 104,12p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  8h 142,86p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  8h 128,00p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  7h 136,77p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 121,77p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  6h 124,86p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 114,18p
  7. Palkó László                   A23 HU-14-09-24656    H  6h 113,17p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  6h 110,22p
  9. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  6h 109,88p
 10. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  6h 109,57p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  7h 122,87p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  7h 119,53p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  7h 113,17p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 115,22p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  6h 102,40p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-831232    T  6h  96,33p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  6h  95,04p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  6h  85,20p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  5h  98,83p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  98,60p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  7h 135,18p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  6h 123,33p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 SK-13-850-01905   H  6h 103,73p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  96,25p
  5. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-11-D-403038    H  5h  94,98p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762479    H  5h  89,54p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-12-D-503557    H  5h  87,66p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-11-D-427100    H  5h  85,66p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-729538    H  5h  83,75p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762439    H  5h  81,23p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25613     T  6h  98,28p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762482    T  6h  86,30p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25616     T  4h  56,17p
  4. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762588    T  4h  44,49p
  5. Varga László                   R38 HU-09-09-98889    T  3h  55,71p
  6. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  3h  44,81p
  7. Benke István                   R38 HU 13-28-25260    T  3h  40,68p
  8. Gyarmati Szabolcs              R38 HU 14-O-34213     T  2h  42,71p
  9. Benke István                   R38 HU 09-26-06820    T  2h  38,81p
 10. Rédei Attila                   R38 HU 14-D-813012    T  2h  38,53p