Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2015.06.30 18:03:51
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.01 17:16:06
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.01 17:23:42
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.30 18:03:51
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 10 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten III.
Feleresztés ideje: 2015.06.28 06:40
Időjárás         : Borult, élénk ÉNy-i szél
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        14   28   228   46   57   1533,55   1391,20   1365,45
A50 Zsámbok            12   26   227   45   57   1529,25   1379,94   1357,78
V10 Hatvan              7   13   117   23   29   1460,48   1330,12   1313,07
Hatvan I.              33   67   572  114  143   1533,55   1377,80   1350,83
A23 Nagykáta           16   42   379   76   95   1522,84   1407,95   1384,34
A64 Szentmártonkáta     9   19   174   35   44   1532,97   1390,67   1358,26
R38 Jászberény          9   20   167   33   42   1528,49   1357,44   1340,16
Hatvan II.             34   81   720  144  180   1532,97   1397,09   1369,42
Tagszövetségben        67  148  1292  258  323   1533,55   1386,51   1358,77

V10 egyesületi díjlista
   1. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 14-D-763465    T 1460,48 m/p
   2. Kiss József                    1.cs. HU-11-07-31274    H 1457,38 m/p
   3. Kevés Károly                   1.cs. HU 09-07-24374    H 1455,01 m/p
   4. Kevés Károly                   1.cs. HU 12-07-36436    H 1447,21 m/p
   5. Kiss József                    1.cs. HU-12-07-34922    H 1446,56 m/p
   6. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. HU 14-O-25684     H 1441,40 m/p
   7. Kiss József                    1.cs. HU-11-07-31268    H 1425,61 m/p
   8. Bodonyi Ferenc                 1.cs. HU 13-07-38815    T 1424,60 m/p
   9. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 12-D-464372    T 1415,97 m/p
  10. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 14-D-763462    H 1415,54 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bodonyi Ferenc                  1.cs. Dt: 305682 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  20,40p    R:  40.   1h  18,93p    T:  92.   1h  18,32p
Összesített E:   9.  19h 305,93p    R:  47.  12h 182,17p    T: 117.  11h 178,69p
Összesített E:   8.  18h 296,33p    R:  47.  12h 182,17p    T: 117.  11h 178,69p
   HU 13-07-38815    T 28 10:14:34  1424,60 m/p   8  20,40   51  18,93  128  18,32

Bodonyi Ferenc                  2.cs. Dt: 305682 Kg:   4 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  16,29p    R:  45.   1h  13,86p    T: 103.   1h  12,73p
Összesített E:  11.  11h 180,34p    R:  56.   6h 102,99p    T: 139.   6h 103,50p
Összesített E:  11.  11h 180,34p    R:  56.   6h 102,99p    T: 139.   6h 103,50p
   HU 14-D-764654    T 28 10:20:18  1387,48 m/p  16  16,29  101  13,86  253  12,73

Csikós István                   1.cs. Dt: 304874 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  37,02p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   5.  26h 481,03p    R:  27.  17h 316,97p    T:  65.  17h 320,29p
Összesített E:   5.  25h 465,35p    R:  27.  17h 316,97p    T:  65.  17h 320,29p
   HU-13-07-38707    H 28 10:28:30  1334,20 m/p  21  13,71    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D-596605    H 28 10:29:48  1326,65 m/p  24  12,17    0   0,00    0   0,00
   HU-12-07-36467    H 28 10:30:01  1325,40 m/p  26  11,14    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   2.cs. Dt: 304874 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  24,35p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   8.  18h 311,56p    R:  48.  10h 177,91p    T: 110.  12h 195,32p
Összesített E:   9.  17h 295,44p    R:  48.  10h 177,91p    T: 110.  12h 195,32p
   HU-10-07-28899    H 28 10:29:12  1330,12 m/p  23  12,69    0   0,00    0   0,00
   HU-12-D-464906    H 28 10:29:49  1326,56 m/p  25  11,66    0   0,00    0   0,00

Hársfalvi József                1.cs. Dt: 314452 Kg:  10 Ók: 160 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  20,74p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  10.  12h 213,14p    R:  51.   7h 132,48p    T: 124.   8h 147,88p
Összesített E:  10.  12h 213,14p    R:  51.   7h 132,48p    T: 124.   8h 147,88p
   HU 08-07-18379    H 28 10:36:52  1321,11 m/p  27  10,63    0   0,00    0   0,00
   HU 13-07-38759    H 28 10:36:58  1320,55 m/p  28  10,11    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 305819 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   2h  45,43p    R:  25.   2h  40,70p    T:  56.   2h  39,50p
Összesített E:   2.  31h 594,36p    R:  15.  27h 482,65p    T:  35.  28h 484,66p
Összesített E:   2.  31h 594,36p    R:  14.  27h 482,65p    T:  33.  28h 484,66p
   HU 09-07-24374    H 28 10:10:11  1455,01 m/p   3  22,97   36  20,45   94  19,84
   HU 12-07-36436    H 28 10:11:19  1447,21 m/p   4  22,46   38  20,25   98  19,66

Kiss József                     1.cs. Dt: 305176 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 103,54p    R:   3.   5h  93,53p    T:  10.   5h  90,76p
Összesített E:   1.  39h 786,88p    R:  11.  32h 594,44p    T:  26.  33h 597,64p
Összesített E:   1.  37h 747,20p    R:  12.  31h 572,74p    T:  26.  32h 575,98p
   HU-11-07-31274    H 28 10:09:24  1457,38 m/p   2  23,49   35  20,55   92  19,93
   HU-12-07-34922    H 28 10:10:58  1446,56 m/p   5  21,94   39  20,15   99  19,62
   HU-11-07-31268    H 28 10:14:04  1425,61 m/p   7  20,91   50  19,03  126  18,41
   HU-12-07-34902    H 28 10:15:57  1413,18 m/p  11  18,86   70  17,00  167  16,58
   HU-11-07-31278    H 28 10:16:13  1411,44 m/p  12  18,34   72  16,80  175  16,22
   HU-11-07-31290    H 28 10:17:36  1402,46 m/p  15  16,80   85  15,48  208  14,74
   HU-13-07-38866    H 28 10:23:47  1363,71 m/p  17  15,77  131  10,82  316   9,91

Kiss József                     2.cs. Dt: 305176 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  14,74p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   6.  21h 409,58p    R:  31.  16h 301,53p    T:  76.  16h 294,65p
Összesített E:   6.  20h 394,84p    R:  31.  16h 301,53p    T:  75.  16h 294,65p
   HU-14-07-41760    H 28 10:26:50  1345,38 m/p  19  14,74    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 308965 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  80,40p    R:  18.   3h  51,11p    T:  48.   3h  49,51p
Összesített E:   3.  33h 567,33p    R:  22.  23h 374,88p    T:  48.  25h 397,11p
Összesített E:   3.  31h 537,60p    R:  23.  22h 361,94p    T:  50.  24h 385,29p
   HU 12-D-464372    T 28 10:18:12  1415,97 m/p   9  19,89   66  17,41  158  16,98
   HU 14-D-763462    H 28 10:18:16  1415,54 m/p  10  19,37   67  17,31  160  16,89
   HU 14-D-763453    H 28 10:19:25  1408,12 m/p  14  17,31   76  16,39  188  15,64
   HU 10-D-254805    H 28 10:29:59  1343,42 m/p  20  14,23    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-596647    T 28 10:35:18  1313,07 m/p  29   9,60    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 308965 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  70,29p    R:  22.   3h  47,87p    T:  61.   2h  35,84p
Összesített E:   4.  32h 551,93p    R:  24.  22h 358,11p    T:  63.  20h 333,07p
Összesített E:   4.  31h 537,47p    R:  24.  22h 358,11p    T:  62.  20h 333,07p
   HU 14-D-763465    T 28 10:11:33  1460,48 m/p   1  24,00   32  20,86   88  20,11
   HU 14-D-763447    T 28 10:19:20  1408,66 m/p  13  17,83   75  16,50  186  15,73
   HU 13-D-596643    T 28 10:27:29  1358,19 m/p  18  15,26  134  10,51    0   0,00
   HU 11-D-345937    H 28 10:32:16  1330,22 m/p  22  13,20    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             3.cs. Dt: 308965 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   1h  21,43p    R:  37.   1h  20,05p    T:  86.   1h  19,44p
Összesített E:   7.  19h 334,57p    R:  39.  15h 242,38p    T:  99.  14h 226,30p
Összesített E:   7.  19h 334,57p    R:  39.  15h 242,38p    T:  99.  14h 226,30p
   HU 14-O-25684     H 28 10:14:21  1441,40 m/p   6  21,43   40  20,05  103  19,44

Tagszövetségi díjlista
   1. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1533,55 m/p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30912    H 1532,97 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1530,92 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667947    T 1529,25 m/p
   5. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-O-25567     T 1529,25 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-12-D-503505    H 1528,49 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1527,73 m/p
   8. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-O-38153     H 1527,11 m/p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727388    T 1522,84 m/p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25741     T 1522,40 m/p
  11. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727356    T 1522,24 m/p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-M-135357    H 1521,44 m/p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1520,73 m/p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762479    H 1520,14 m/p
  15. Nagy János                     3.cs. A23 HU-13-09-19910    T 1519,48 m/p
  16. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-O-19284     T 1519,02 m/p
  17. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502508    H 1517,59 m/p
  18. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-14-D-727334    T 1517,09 m/p
  19. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-764152    H 1512,91 m/p
  20. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1511,90 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1533,55 m/p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667947    T 1529,25 m/p
   3. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-O-25567     T 1529,25 m/p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1527,73 m/p
   5. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-O-38153     H 1527,11 m/p
   6. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502508    H 1517,59 m/p
   7. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-764152    H 1512,91 m/p
   8. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1511,90 m/p
   9. Pap István                     2.cs. A36 HU 13-D-604749    T 1505,04 m/p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 11-09-09255    H 1501,57 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  106,50 p
   2. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.  102,48 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  101,22 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.  100,63 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   97,65 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   96,87 p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   93,52 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   92,32 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   91,51 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   90,76 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   89,95 p
  12. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   87,40 p
  13. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   81,20 p
  14. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   80,33 p
  15. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   78,96 p
  16. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   78,83 p
  17. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   78,47 p
  18. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   77,84 p
  19. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   77,17 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    5 h.   76,03 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    4 h.   75,70 p
  22. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.   75,34 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    4 h.   73,01 p
  24. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    4 h.   72,30 p
  25. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   72,07 p
  26. Nagy János                     3.cs. A23    4 h.   68,72 p
  27. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   66,79 p
  28. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   66,75 p
  29. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   66,44 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   65,82 p
  31. Nagy János                     2.cs. A23    4 h.   63,79 p
  32. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   63,02 p
  33. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  34. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   61,89 p
  35. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,14 p
  36. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   60,64 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   60,11 p
  38. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   58,09 p
  39. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   56,12 p
  40. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   54,47 p
  41. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   53,52 p
  42. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   52,01 p
  43. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   52,00 p
  44. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   51,51 p
  45. Szollos Béla                   4.cs. A64    3 h.   50,04 p
  46. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   49,90 p
  47. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   49,55 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   49,51 p
  49. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   47,71 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   45,82 p
  51. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   45,04 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   44,90 p
  53. Tóth Gábor                     1.cs. A36    2 h.   44,78 p
  54. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   44,18 p
  55. Száraz László                  3.cs. A23    2 h.   43,13 p
  56. Kevés Károly                   1.cs. V10    2 h.   39,50 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.  104,48 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  101,44 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   93,53 p
   4. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   91,09 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   85,52 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   84,82 p
   7. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   83,43 p
   8. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   82,59 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   82,16 p
  10. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   81,29 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.    5 h.  103,54 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    5 h.   80,40 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    4 h.   70,29 p
   4. Kevés Károly                   1.cs.    2 h.   45,43 p
   5. Csikós István                  1.cs.    3 h.   37,02 p
   6. Csikós István                  2.cs.    2 h.   24,35 p
   7. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.    1 h.   21,43 p
   8. Hársfalvi József               1.cs.    2 h.   20,74 p
   9. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    1 h.   20,40 p
  10. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    1 h.   16,29 p
  11. Kiss József                    2.cs.    1 h.   14,74 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    9 h.  173,21 p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    7 h.  126,94 p
   3. Mészáros László                2.cs. A36    7 h.  125,48 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    7 h.  115,68 p
   5. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  115,41 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  112,12 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50    6 h.  107,68 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   97,65 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   93,52 p
  10. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   91,51 p
  11. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    6 h.   90,56 p
  12. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   89,95 p
  13. Boda Ákos                      6.cs. A50    6 h.   89,68 p
  14. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   87,40 p
  15. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   81,20 p
  16. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   78,96 p
  17. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   78,83 p
  18. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   78,47 p
  19. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   77,84 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    5 h.   76,03 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    4 h.   75,70 p
  22. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.   75,34 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    4 h.   73,01 p
  24. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    4 h.   72,30 p
  25. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   72,07 p
  26. Nagy János                     3.cs. A23    4 h.   68,72 p
  27. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   66,79 p
  28. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   66,75 p
  29. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   66,44 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   65,82 p
  31. Nagy János                     2.cs. A23    4 h.   63,79 p
  32. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   63,02 p
  33. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  34. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   61,89 p
  35. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,14 p
  36. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   60,64 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   60,11 p
  38. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   58,09 p
  39. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   56,12 p
  40. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   54,47 p
  41. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   53,52 p
  42. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   52,01 p
  43. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   52,00 p
  44. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   51,51 p
  45. Szollos Béla                   4.cs. A64    3 h.   50,04 p
  46. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   49,90 p
  47. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   49,55 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   49,51 p
  49. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   47,71 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   45,82 p
  51. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   45,04 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   44,90 p
  53. Tóth Gábor                     1.cs. A36    2 h.   44,78 p
  54. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   44,18 p
  55. Száraz László                  3.cs. A23    2 h.   43,13 p
  56. Kevés Károly                   1.cs. V10    2 h.   39,50 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   34 h.  650,49 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   34 h.  639,52 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   33 h.  626,78 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   32 h.  621,69 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   34 h.  619,48 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   34 h.  610,11 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   32 h.  600,32 p
   8. Tomori László                  2.cs. A23   31 h.  593,57 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36   32 h.  589,52 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   31 h.  582,92 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   31 h.  581,07 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   33 h.  579,96 p
  13. Pap István                     1.cs. A36   31 h.  572,68 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  561,54 p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36   31 h.  534,42 p
  16. Boda Ákos                      6.cs. A50   31 h.  511,07 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   29 h.  504,94 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   30 h.  503,68 p
  19. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   29 h.  494,58 p
  20. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   27 h.  490,86 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  487,69 p
  22. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   27 h.  477,15 p
  23. Jánosi Pál                     1.cs. A23   26 h.  469,87 p
  24. Katona József                  2.cs. A36   25 h.  466,88 p
  25. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   28 h.  466,21 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   28 h.  464,92 p
  27. Kiss József                    1.cs. V10   26 h.  463,65 p
  28. Száraz László                  1.cs. A23   27 h.  463,46 p
  29. Tóth Attila                    2.cs. A64   25 h.  445,56 p
  30. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   27 h.  444,59 p
  31. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   26 h.  441,45 p
  32. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   25 h.  438,36 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50   26 h.  428,02 p
  34. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   24 h.  415,75 p
  35. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   23 h.  407,19 p
  36. Japport Zoltán                 4.cs. A50   24 h.  406,75 p
  37. Molnár Pál                     2.cs. A23   23 h.  385,13 p
  38. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   23 h.  380,46 p
  39. Mészáros László                1.cs. A36   22 h.  378,95 p
  40. Palkó László                   1.cs. A23   21 h.  376,15 p
  41. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   22 h.  375,59 p
  42. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  370,28 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   22 h.  362,19 p
  44. Japport Zoltán                 3.cs. A50   23 h.  360,88 p
  45. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   21 h.  354,74 p
  46. Japport Zoltán                 5.cs. A50   20 h.  347,66 p
  47. Katona József                  1.cs. A36   20 h.  343,77 p
  48. Palkó László                   2.cs. A23   20 h.  337,85 p
  49. Pap István                     2.cs. A36   18 h.  333,38 p
  50. Ács Ferenc                     1.cs. A50   24 h.  332,80 p
  51. Tóth Sándor                    1.cs. A64   21 h.  332,48 p
  52. Mészáros Mihály                2.cs. A36   19 h.  332,09 p
  53. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   21 h.  327,27 p
  54. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  324,83 p
  55. Fejos Csaba                    2.cs. A64   18 h.  324,80 p
  56. Mészáros László                2.cs. A36   19 h.  323,33 p
  57. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  306,63 p
  58. Tomori László                  3.cs. A23   19 h.  302,80 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   17 h.  300,43 p
  60. Demeter Attila                 1.cs. R38   20 h.  298,18 p
  61. Kevés Károly                   1.cs. V10   19 h.  293,46 p
  62. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   19 h.  289,35 p
  63. Tóth Attila                    1.cs. A64   17 h.  288,79 p
  64. Szollos Béla                   2.cs. A64   17 h.  285,41 p
  65. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  284,83 p
  66. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  267,53 p
  67. Nagy János                     3.cs. A23   16 h.  263,66 p
  68. Jánosi Pál                     2.cs. A23   16 h.  258,70 p
  69. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   16 h.  252,73 p
  70. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  249,35 p
  71. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   16 h.  248,57 p
  72. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   16 h.  248,44 p
  73. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  241,80 p
  74. Balázs Sándor                  1.cs. R38   16 h.  240,89 p
  75. Kovács József                  1.cs. A50   14 h.  231,01 p
  76. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  227,76 p
  77. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  227,53 p
  78. Babicz János                   1.cs. A64   14 h.  220,76 p
  79. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   14 h.  220,28 p
  80. Varga László                   1.cs. R38   15 h.  220,24 p
  81. Tóth Gábor                     1.cs. A36   13 h.  215,90 p
  82. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   14 h.  215,81 p
  83. Gavaldik József                1.cs. A23   15 h.  214,33 p
  84. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  210,64 p
  85. Gavaldik József                2.cs. A23   15 h.  208,69 p
  86. Agócs Attila                   1.cs. A36   14 h.  207,85 p
  87. Kalocsai András                1.cs. A23   13 h.  206,01 p
  88. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  205,95 p
  89. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  90. Száraz László                  3.cs. A23   13 h.  196,76 p
  91. Babicz József                  1.cs. A64   12 h.  194,68 p
  92. Rédei Attila                   1.cs. R38   12 h.  192,24 p
  93. Szollos Béla                   1.cs. A64   13 h.  190,23 p
  94. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  189,60 p
  95. Papp László                    1.cs. A64   12 h.  188,17 p
  96. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   12 h.  188,08 p

Hatvan I. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   35 h.  674,83 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   34 h.  659,13 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   33 h.  611,15 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   32 h.  594,02 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   30 h.  539,29 p
   6. Boda Ákos                      6.cs. A50   31 h.  534,13 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   30 h.  521,82 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50   31 h.  511,68 p
   9. Katona József                  2.cs. A36   26 h.  484,33 p
  10. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   29 h.  481,59 p
  11. Kiss József                    1.cs. V10   26 h.  479,01 p
  12. Boda Ákos                      2.cs. A50   26 h.  442,02 p
  13. Japport Zoltán                 4.cs. A50   24 h.  427,80 p
  14. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   24 h.  409,60 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  400,81 p

V10 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   34 h.  645,96 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   27 h.  453,77 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   27 h.  450,43 p
   4. Kevés Károly                   1.cs.   23 h.  401,20 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.   21 h.  358,61 p
   6. Csikós István                  1.cs.   19 h.  289,01 p
   7. Kiss József                    2.cs.   15 h.  246,56 p
   8. Csikós István                  2.cs.   14 h.  235,00 p
   9. Bodonyi Ferenc                 2.cs.   10 h.  166,91 p
  10. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   12 h.  157,86 p
  11. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    9 h.  130,42 p
  12. Baranyi László                 1.cs.    4 h.   69,15 p
  13. Hársfalvi József               1.cs.    5 h.   65,03 p
  14. Rimóczi Róbert                 1.cs.    3 h.   43,95 p
  15. Kevés Károly                   2.cs.    3 h.   37,43 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  567,85 p
   2. Nagy János                     1.cs. A23   29 h.  561,83 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   27 h.  542,69 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   28 h.  540,24 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   27 h.  528,59 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  528,04 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50   27 h.  521,78 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23   26 h.  519,74 p
   9. Pap István                     1.cs. A36   26 h.  519,21 p
  10. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  513,76 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36   25 h.  491,30 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   28 h.  490,85 p
  13. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   25 h.  483,22 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   25 h.  482,69 p
  15. Tomori László                  2.cs. A23   25 h.  472,32 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   26 h.  464,14 p
  17. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  463,30 p
  18. Tóth Attila                    2.cs. A64   23 h.  444,53 p
  19. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   24 h.  438,04 p
  20. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  437,79 p
  21. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   23 h.  428,62 p
  22. Huszár Péter                   1.cs. A23   25 h.  425,89 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   23 h.  422,13 p
  24. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   22 h.  412,91 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10   23 h.  411,06 p
  26. Katona József                  2.cs. A36   21 h.  406,91 p
  27. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   22 h.  388,41 p
  28. Pap István                     2.cs. A36   20 h.  381,21 p
  29. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   19 h.  376,45 p
  30. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  373,47 p
  31. Palkó László                   1.cs. A23   21 h.  369,90 p
  32. Boda Ákos                      1.cs. A50   22 h.  369,28 p
  33. Japport Zoltán                 4.cs. A50   21 h.  364,37 p
  34. Tóth Attila                    1.cs. A64   19 h.  357,08 p
  35. Japport Zoltán                 5.cs. A50   19 h.  355,26 p
  36. Szabó Elek                     1.cs. R38   20 h.  347,42 p
  37. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  344,58 p
  38. Mészáros László                2.cs. A36   19 h.  343,44 p
  39. Japport Zoltán                 3.cs. A50   21 h.  343,38 p
  40. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   19 h.  342,57 p
  41. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  333,50 p
  42. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  333,24 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   19 h.  331,86 p
  44. Ács Ferenc                     1.cs. A50   21 h.  329,70 p
  45. Molnár Pál                     2.cs. A23   19 h.  322,44 p
  46. Boda Ákos                      2.cs. A50   19 h.  321,56 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   16 h.  320,67 p
  48. Szollos Béla                   2.cs. A64   18 h.  319,40 p
  49. Mészáros László                1.cs. A36   17 h.  317,74 p
  50. Kevés Károly                   1.cs. V10   18 h.  314,41 p
  51. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  313,84 p
  52. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  304,31 p
  53. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   16 h.  296,23 p
  54. Tóth Sándor                    1.cs. A64   18 h.  295,10 p
  55. Fejos Csaba                    2.cs. A64   16 h.  288,70 p
  56. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   18 h.  287,35 p
  57. Szollos Béla                   4.cs. A64   17 h.  285,47 p
  58. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  284,31 p
  59. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   17 h.  283,28 p
  60. Gazsi Károly                   2.cs. A36   15 h.  282,43 p
  61. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  281,75 p
  62. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  277,56 p
  63. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  261,71 p
  64. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  258,79 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   15 h.  258,06 p
  66. Demeter Attila                 1.cs. R38   16 h.  257,57 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   16 h.  247,48 p
  68. Varga László                   1.cs. R38   14 h.  240,14 p
  69. Balázs Sándor                  1.cs. R38   14 h.  234,61 p
  70. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  234,52 p
  71. Varga László                   2.cs. R38   14 h.  233,53 p
  72. Kovács József                  1.cs. A50   12 h.  227,53 p
  73. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  219,60 p
  74. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  215,72 p
  75. Tomori László                  3.cs. A23   14 h.  214,29 p
  76. Agócs Attila                   1.cs. A36   11 h.  205,54 p
  77. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  204,29 p
  78. Jánosi Pál                     2.cs. A23   12 h.  201,08 p
  79. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   13 h.  199,50 p
  80. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  198,72 p
  81. Gavaldik József                1.cs. A23   14 h.  196,67 p
  82. Boda Ákos                      5.cs. A50   11 h.  191,05 p
  83. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   11 h.  189,63 p
  84. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  183,34 p
  85. Szabó Gergo                    1.cs. A50   12 h.  179,49 p
  86. Csikós István                  1.cs. V10   10 h.  178,74 p
  87. Szollos Béla                   1.cs. A64   12 h.  175,41 p
  88. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   10 h.  174,96 p
  89. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  174,52 p
  90. Kiss József                    2.cs. V10   10 h.  173,81 p

Hatvan I. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   28 h.  549,71 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   27 h.  537,95 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   27 h.  537,59 p
   4. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  532,94 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   26 h.  525,77 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   26 h.  510,58 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   26 h.  466,99 p
   8. Kiss József                    1.cs. V10   23 h.  423,33 p
   9. Katona József                  2.cs. A36   21 h.  413,03 p
  10. Boda Ákos                      1.cs. A50   25 h.  411,60 p
  11. Pap István                     2.cs. A36   21 h.  394,83 p
  12. Japport Zoltán                 4.cs. A50   21 h.  384,27 p
  13. Japport Zoltán                 5.cs. A50   21 h.  377,56 p
  14. Japport Zoltán                 3.cs. A50   21 h.  359,81 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  357,17 p

V10 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   27 h.  529,76 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   24 h.  418,49 p
   3. Kevés Károly                   1.cs.   20 h.  373,59 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   22 h.  355,20 p
   5. Csikós István                  1.cs.   18 h.  303,06 p
   6. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.   15 h.  269,40 p
   7. Csikós István                  2.cs.   13 h.  241,56 p
   8. Kiss József                    2.cs.   13 h.  231,79 p
   9. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   12 h.  180,39 p
  10. Bodonyi Ferenc                 2.cs.   10 h.  162,62 p
  11. Hársfalvi József               1.cs.    6 h.   98,05 p
  12. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    4 h.   82,94 p
  13. Rimóczi Róbert                 1.cs.    5 h.   68,22 p
  14. Kevés Károly                   2.cs.    4 h.   59,10 p
  15. Baranyi László                 1.cs.    1 h.   18,38 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   42 h.  852,88 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   42 h.  845,44 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   40 h.  814,51 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   40 h.  794,25 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   38 h.  774,88 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   40 h.  763,99 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   38 h.  762,15 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   40 h.  750,39 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   37 h.  745,51 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   39 h.  743,61 p
  11. Tomori László                  1.cs. A23   36 h.  734,87 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   36 h.  712,49 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23   36 h.  706,36 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   33 h.  677,30 p
  15. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   34 h.  671,93 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   32 h.  639,95 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   34 h.  633,01 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   34 h.  621,64 p
  19. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   32 h.  621,15 p
  20. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  607,72 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   34 h.  607,38 p
  22. Mészáros László                1.cs. A36   32 h.  606,26 p
  23. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   33 h.  606,21 p
  24. Boda Ákos                      1.cs. A50   34 h.  605,51 p
  25. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10   33 h.  597,64 p
  27. Japport Zoltán                 2.cs. A50   31 h.  587,60 p
  28. Szabó Elek                     1.cs. R38   32 h.  572,38 p
  29. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  561,94 p
  30. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   31 h.  560,68 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50   29 h.  517,96 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23   27 h.  508,57 p
  33. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   25 h.  497,61 p
  34. Tóth Sándor                    1.cs. A64   28 h.  497,50 p
  35. Kevés Károly                   1.cs. V10   28 h.  484,66 p
  36. Szollos Béla                   2.cs. A64   26 h.  480,60 p
  37. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   26 h.  472,19 p
  38. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  458,53 p
  39. Fejos Csaba                    2.cs. A64   25 h.  457,45 p
  40. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   25 h.  453,54 p
  41. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   26 h.  439,19 p
  42. Tóth Attila                    1.cs. A64   23 h.  435,06 p
  43. Ács Ferenc                     1.cs. A50   28 h.  433,90 p
  44. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  426,98 p
  45. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  417,29 p
  46. Pap István                     2.cs. A36   22 h.  412,02 p
  47. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  403,73 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   25 h.  397,11 p
  49. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  388,23 p
  50. Japport Zoltán                 4.cs. A50   23 h.  387,65 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23   21 h.  371,93 p
  52. Japport Zoltán                 3.cs. A50   23 h.  370,31 p
  53. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   21 h.  364,66 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  55. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  354,37 p
  56. Mészáros László                2.cs. A36   20 h.  354,27 p
  57. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  344,58 p
  58. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  343,99 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  60. Papp László                    1.cs. A64   19 h.  341,15 p
  61. Demeter Attila                 1.cs. R38   21 h.  336,05 p
  62. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  333,50 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  64. Kovács József                  1.cs. A50   18 h.  329,54 p
  65. Csikós István                  1.cs. V10   17 h.  320,29 p
  66. Gavaldik József                1.cs. A23   20 h.  317,10 p
  67. Balázs Sándor                  1.cs. R38   18 h.  314,96 p
  68. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  313,39 p
  69. Szollos Béla                   4.cs. A64   19 h.  312,59 p
  70. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  71. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  72. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  297,35 p
  73. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  74. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  295,97 p
  75. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  76. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  294,65 p
  77. Tóth Lajos                     1.cs. A23   18 h.  292,26 p
  78. Kalocsai András                1.cs. A23   18 h.  286,26 p
  79. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  80. Babicz János                   1.cs. A64   16 h.  282,27 p
  81. Lengyel János                  1.cs. A23   17 h.  281,16 p
  82. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  277,56 p
  83. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  274,84 p
  84. Fejos Csaba                    1.cs. A64   16 h.  273,24 p
  85. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  271,00 p
  86. Jánosi Pál                     2.cs. A23   16 h.  269,63 p
  87. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  88. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  89. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p
  90. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  256,05 p
  91. Benke István                   1.cs. R38   17 h.  254,39 p
  92. Száraz László                  3.cs. A23   14 h.  254,37 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   41 h.  852,64 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   41 h.  835,10 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   41 h.  809,28 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   39 h.  778,94 p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   41 h.  769,37 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   33 h.  682,18 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   37 h.  642,82 p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   35 h.  640,56 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  626,33 p
  10. Mészáros László                1.cs. A36   32 h.  606,94 p
  11. Kiss József                    1.cs. V10   32 h.  594,44 p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50   30 h.  591,48 p
  13. Boda Ákos                      2.cs. A50   28 h.  515,05 p
  14. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   27 h.  485,17 p
  15. Kevés Károly                   1.cs. V10   27 h.  482,65 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   39 h.  786,88 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.   31 h.  594,36 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   33 h.  567,33 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   32 h.  551,93 p
   5. Csikós István                  1.cs.   26 h.  481,03 p
   6. Kiss József                    2.cs.   21 h.  409,58 p
   7. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.   19 h.  334,57 p
   8. Csikós István                  2.cs.   18 h.  311,56 p
   9. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   19 h.  305,93 p
  10. Hársfalvi József               1.cs.   12 h.  213,14 p
  11. Bodonyi Ferenc                 2.cs.   11 h.  180,34 p
  12. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    6 h.  104,82 p
  13. Kevés Károly                   2.cs.    6 h.  101,33 p
  14. Rimóczi Róbert                 1.cs.    6 h.   95,04 p
  15. Baranyi László                 1.cs.    5 h.   91,42 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   39 h.  805,17 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  790,78 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   37 h.  757,44 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   38 h.  756,22 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23   38 h.  735,53 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   36 h.  734,87 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   35 h.  727,29 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   36 h.  712,49 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   37 h.  712,22 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   38 h.  710,02 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   34 h.  700,61 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36   35 h.  697,13 p
  13. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   34 h.  671,93 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23   33 h.  669,78 p
  15. Katona József                  2.cs. A36   32 h.  659,83 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   31 h.  630,15 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   33 h.  615,17 p
  18. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  607,72 p
  19. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   31 h.  603,15 p
  20. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  21. Huszár Péter                   1.cs. A23   32 h.  598,06 p
  22. Mészáros László                1.cs. A36   31 h.  592,62 p
  23. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   32 h.  588,56 p
  24. Japport Zoltán                 2.cs. A50   31 h.  587,60 p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50   32 h.  582,73 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10   32 h.  575,98 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   31 h.  566,16 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  561,94 p
  29. Szabó Elek                     1.cs. R38   31 h.  553,84 p
  30. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   30 h.  545,39 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50   28 h.  502,11 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23   26 h.  491,61 p
  33. Kevés Károly                   1.cs. V10   28 h.  484,66 p
  34. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  476,97 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64   26 h.  474,08 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   26 h.  472,19 p
  37. Szollos Béla                   2.cs. A64   25 h.  460,35 p
  38. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  458,53 p
  39. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   24 h.  441,39 p
  40. Fejos Csaba                    2.cs. A64   24 h.  439,35 p
  41. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   26 h.  439,19 p
  42. Tóth Attila                    1.cs. A64   23 h.  435,06 p
  43. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  426,98 p
  44. Ács Ferenc                     1.cs. A50   27 h.  422,46 p
  45. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  417,29 p
  46. Pap István                     2.cs. A36   22 h.  412,02 p
  47. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  403,73 p
  48. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  388,23 p
  49. Japport Zoltán                 4.cs. A50   23 h.  387,65 p
  50. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   24 h.  385,29 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23   21 h.  371,93 p
  52. Japport Zoltán                 3.cs. A50   23 h.  370,31 p
  53. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   21 h.  364,66 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  55. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  354,37 p
  56. Mészáros László                2.cs. A36   20 h.  354,27 p
  57. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  344,58 p
  58. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  343,99 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  60. Demeter Attila                 1.cs. R38   21 h.  336,05 p
  61. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  333,50 p
  62. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  63. Kovács József                  1.cs. A50   18 h.  329,54 p
  64. Papp László                    1.cs. A64   18 h.  326,59 p
  65. Csikós István                  1.cs. V10   17 h.  320,29 p
  66. Balázs Sándor                  1.cs. R38   18 h.  314,96 p
  67. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  313,39 p
  68. Szollos Béla                   4.cs. A64   19 h.  312,59 p
  69. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  70. Gavaldik József                1.cs. A23   19 h.  304,51 p
  71. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  72. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  73. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  295,97 p
  74. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  75. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  294,65 p
  76. Tóth Lajos                     1.cs. A23   18 h.  292,26 p
  77. Kalocsai András                1.cs. A23   18 h.  286,26 p
  78. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   16 h.  285,56 p
  79. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  80. Babicz János                   1.cs. A64   16 h.  282,27 p
  81. Lengyel János                  1.cs. A23   17 h.  281,16 p
  82. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  277,56 p
  83. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  274,84 p
  84. Fejos Csaba                    1.cs. A64   16 h.  273,24 p
  85. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  271,00 p
  86. Jánosi Pál                     2.cs. A23   16 h.  269,63 p
  87. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  88. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  89. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p
  90. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  256,05 p
  91. Benke István                   1.cs. R38   17 h.  254,39 p
  92. Száraz László                  3.cs. A23   14 h.  254,37 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   38 h.  802,85 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   38 h.  780,91 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   39 h.  770,85 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   36 h.  715,70 p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   37 h.  713,51 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   32 h.  663,96 p
   7. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  626,33 p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   34 h.  624,34 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   35 h.  609,46 p
  10. Mészáros László                1.cs. A36   31 h.  591,87 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50   30 h.  591,48 p
  12. Kiss József                    1.cs. V10   31 h.  572,74 p
  13. Boda Ákos                      2.cs. A50   27 h.  500,87 p
  14. Kevés Károly                   1.cs. V10   27 h.  482,65 p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   26 h.  474,77 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   37 h.  747,20 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.   31 h.  594,36 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   31 h.  537,60 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   31 h.  537,47 p
   5. Csikós István                  1.cs.   25 h.  465,35 p
   6. Kiss József                    2.cs.   20 h.  394,84 p
   7. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.   19 h.  334,57 p
   8. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   18 h.  296,33 p
   9. Csikós István                  2.cs.   17 h.  295,44 p
  10. Hársfalvi József               1.cs.   12 h.  213,14 p
  11. Bodonyi Ferenc                 2.cs.   11 h.  180,34 p
  12. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    6 h.  104,82 p
  13. Kevés Károly                   2.cs.    6 h.  101,33 p
  14. Rimóczi Róbert                 1.cs.    6 h.   95,04 p
  15. Baranyi László                 1.cs.    5 h.   91,42 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 133,72p
  2. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 126,18p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 125,36p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 118,20p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 115,71p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  6h 112,18p
  7. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  6h 110,86p
  8. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 110,11p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 109,36p
 10. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 107,49p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,39p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 127,28p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 115,98p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  6h 110,01p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 104,86p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  6h 104,12p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  6h  94,28p
  8. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  90,87p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  5h  99,52p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  93,94p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 136,83p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 112,21p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  6h 106,53p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  6h  94,78p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  6h  91,28p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  6h  91,16p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762322    H  6h  87,03p
  8. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 102,53p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  5h  99,42p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  5h  95,77p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 117,03p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 128,31p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  5h 101,10p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h  97,44p
  5. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  89,07p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  87,33p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  5h  87,23p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  5h  83,87p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  83,82p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  76,57p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 149,93p
  2. Kiss József                    V10 HU-13-07-38866    H  6h 101,36p
  3. Kiss József                    V10 HU-11-07-31282    H  6h  98,91p
  4. Kiss József                    V10 HU-11-07-31278    H  6h  90,75p
  5. Kiss József                    V10 HU-14-07-41760    H  5h  85,96p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 10-D-254805    H  5h  81,66p
  7. Kiss József                    V10 HU-11-07-31274    H  4h  89,28p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596632    H  4h  77,66p
  9. Kevés Károly                   V10 HU 12-07-36445    H  4h  77,06p
 10. Kiss József                    V10 HU-11-07-31268    H  4h  76,33p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596647    T  5h  67,53p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464020    T  4h  69,87p
  3. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 13-07-38815    T  4h  69,03p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596641    T  4h  67,68p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763447    T  4h  64,90p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763499    T  4h  59,27p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464007    T  4h  59,23p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464372    T  3h  59,40p
  9. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763461    T  3h  53,35p
 10. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763465    T  3h  52,53p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  6h 108,99p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 105,89p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  6h  98,77p
  4. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  5h 106,68p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h 100,72p
  6. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  5h 100,05p
  7. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  5h  99,69p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  99,57p
  9. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762570    H  5h  99,07p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09255    H  5h  98,01p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  89,88p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 108,45p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h 103,34p
  4. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  5h 100,22p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  5h  97,54p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  90,33p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-831232    T  5h  84,93p
  8. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  5h  84,12p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  5h  83,89p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  5h  81,48p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  6h 107,31p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  6h  91,03p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  6h  90,58p
  4. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  5h 107,84p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h 103,29p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09255    H  5h 101,48p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  5h  95,10p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762386    H  5h  91,60p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  5h  84,96p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762322    H  5h  84,68p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 108,70p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  76,66p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  76,37p
  4. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  4h  91,48p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  4h  82,09p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  4h  81,70p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  4h  78,64p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762035    T  4h  76,91p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  4h  75,87p
 10. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  4h  75,04p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h 110,08p
  2. Kiss József                    V10 HU-11-07-31278    H  5h  88,41p
  3. Kiss József                    V10 HU-13-07-38866    H  5h  87,51p
  4. Kiss József                    V10 HU-11-07-31268    H  4h  86,29p
  5. Kevés Károly                   V10 HU 12-07-36436    H  4h  78,16p
  6. Csikós István                  V10 HU-13-D-596605    H  4h  76,20p
  7. Kevés Károly                   V10 HU 09-07-24374    H  4h  71,55p
  8. Csikós István                  V10 HU-13-D-596610    H  4h  68,09p
  9. Kiss József                    V10 HU-14-07-41760    H  4h  67,53p
 10. Hársfalvi József               V10 HU 08-07-18379    H  4h  64,11p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 13-07-38815    T  5h  83,33p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464372    T  4h  78,03p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-462624    T  4h  69,78p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596647    T  4h  59,22p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596641    T  3h  51,39p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763447    T  3h  50,75p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763465    T  3h  49,55p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464020    T  3h  39,96p
  9. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763448    T  2h  38,71p
 10. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763452    T  2h  33,85p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  8h 161,34p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  8h 160,71p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  8h 155,87p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  8h 150,98p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  8h 144,00p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 138,62p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 158,43p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 137,38p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  7h 132,59p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  7h 124,46p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  8h 123,44p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 152,69p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 142,87p
  4. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 139,96p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  7h 120,43p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 113,52p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 130,85p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 115,28p
  9. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 114,07p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h 110,03p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  8h 161,26p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 141,11p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  8h 127,00p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  7h 141,94p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  7h 132,29p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  7h 116,97p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  7h 109,71p
  8. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 134,59p
  9. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  6h 127,87p
 10. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 124,67p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 151,96p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 118,32p
  3. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  6h 110,76p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h 107,95p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  5h 102,05p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  5h  99,90p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  98,47p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  95,70p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  5h  94,07p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-13-D-596284    T  5h  80,68p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 146,40p
  2. Hársfalvi József               V10 HU 08-07-18379    H  7h 127,66p
  3. Kiss József                    V10 HU-11-07-31278    H  7h 127,45p
  4. Kiss József                    V10 HU-14-07-41760    H  6h 115,47p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596632    H  6h 113,45p
  6. Kiss József                    V10 HU-11-07-31282    H  6h 109,88p
  7. Kiss József                    V10 HU-12-07-34928    H  6h 100,80p
  8. Kiss József                    V10 HU-11-07-31274    H  5h 116,56p
  9. Kiss József                    V10 HU-11-07-31268    H  5h 109,85p
 10. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596636    H  5h 107,43p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 13-07-38815    T  5h  83,33p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596647    T  5h  78,98p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464372    T  4h  78,03p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-462624    T  4h  69,78p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596641    T  4h  67,68p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763447    T  4h  64,90p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464020    T  4h  60,89p
  8. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 14-D-764672    T  3h  51,91p
  9. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 14-D-764682    T  3h  51,43p
 10. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763499    T  3h  51,27p