Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2015.07.01 20:09:12
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.01 20:09:12
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.04 16:45:09
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.31 20:09:12
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 09 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten III.
Feleresztés ideje: 2015.06.28 06:40
Időjárás         : Borult, élénk ÉNy-i szél
Kisérő           : Papp lászló
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        14   28   228   46   57   1533,55   1391,20   1365,45
A50 Zsámbok            12   26   227   45   57   1529,25   1379,94   1357,78
V10 Hatvan              7   13   117   23   29   1460,48   1330,12   1313,07
Hatvan I.              33   67   572  114  143   1533,55   1377,80   1350,83
A23 Nagykáta           16   42   379   76   95   1522,84   1407,95   1384,34
A64 Szentmártonkáta     9   19   174   35   44   1532,97   1390,67   1358,26
R38 Jászberény          9   20   167   33   42   1528,49   1357,44   1340,16
Hatvan II.             34   81   720  144  180   1532,97   1397,09   1369,42
Tagszövetségben        67  148  1292  258  323   1533,55   1386,51   1358,77

V10 egyesületi díjlista
   1. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 14-D-763465    T 1460,48 m/p
   2. Kiss József                    1.cs. HU-11-07-31274    H 1457,38 m/p
   3. Kevés Károly                   1.cs. HU 09-07-24374    H 1455,01 m/p
   4. Kevés Károly                   1.cs. HU 12-07-36436    H 1447,21 m/p
   5. Kiss József                    1.cs. HU-12-07-34922    H 1446,56 m/p
   6. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. HU 14-O-25684     H 1441,40 m/p
   7. Kiss József                    1.cs. HU-11-07-31268    H 1425,61 m/p
   8. Bodonyi Ferenc                 1.cs. HU 13-07-38815    T 1424,60 m/p
   9. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 12-D-464372    T 1415,97 m/p
  10. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 14-D-763462    H 1415,54 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bodonyi Ferenc                  1.cs. Dt: 305682 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   1h  20,40p    R:  40.   1h  18,93p    T:  92.   1h  18,32p
Összesített E:  10.  12h 157,86p    R:  57.   4h  62,17p    T: 153.   3h  48,05p
   HU 13-07-38815    T 28 10:14:34  1424,60 m/p   8  20,40   51  18,93  128  18,32

Bodonyi Ferenc                  2.cs. Dt: 305682 Kg:   4 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   1h  16,29p    R:  45.   1h  13,86p    T: 103.   1h  12,73p
Összesített E:   9.  10h 167,92p    R:  53.   5h  90,19p    T: 132.   5h  88,71p
   HU 14-D-764654    T 28 10:20:18  1387,48 m/p  16  16,29  101  13,86  253  12,73

Csikós István                   1.cs. Dt: 304874 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  37,02p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   6.  17h 266,68p    R:  49.   7h 113,99p    T: 128.   6h 101,28p
   HU-13-07-38707    H 28 10:28:30  1334,20 m/p  21  13,71    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D-596605    H 28 10:29:48  1326,65 m/p  24  12,17    0   0,00    0   0,00
   HU-12-07-36467    H 28 10:30:01  1325,40 m/p  26  11,14    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   2.cs. Dt: 304874 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   2h  24,35p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   7.  14h 235,00p    R:  46.   8h 135,14p    T: 118.   9h 137,73p
   HU-10-07-28899    H 28 10:29:12  1330,12 m/p  23  12,69    0   0,00    0   0,00
   HU-12-D-464906    H 28 10:29:49  1326,56 m/p  25  11,66    0   0,00    0   0,00

Hársfalvi József                1.cs. Dt: 314452 Kg:  10 Ók: 160 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   2h  20,74p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  14.   5h  65,03p    R:  67.   2h  30,97p    T: 168.   2h  30,56p
   HU 08-07-18379    H 28 10:36:52  1321,11 m/p  27  10,63    0   0,00    0   0,00
   HU 13-07-38759    H 28 10:36:58  1320,55 m/p  28  10,11    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 305819 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   2h  45,43p    R:  24.   2h  40,70p    T:  55.   2h  39,50p
Összesített E:   5.  17h 308,97p    R:  29.  15h 252,52p    T:  76.  14h 232,83p
   HU 09-07-24374    H 28 10:10:11  1455,01 m/p   3  22,97   36  20,45   94  19,84
   HU 12-07-36436    H 28 10:11:19  1447,21 m/p   4  22,46   38  20,25   98  19,66

Kiss József                     1.cs. Dt: 305176 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  66,34p    R:   8.   3h  59,73p    T:  26.   3h  57,96p
Összesített E:   1.  21h 435,41p    R:  18.  17h 337,64p    T:  44.  17h 328,32p
   HU-11-07-31274    H 28 10:09:24  1457,38 m/p   2  23,49   35  20,55   92  19,93
   HU-12-07-34922    H 28 10:10:58  1446,56 m/p   5  21,94   39  20,15   99  19,62
   HU-11-07-31268    H 28 10:14:04  1425,61 m/p   7  20,91   50  19,03  126  18,41
   HU-12-07-34902    H 28 10:15:57  1413,18 m/p  11  18,86   70  17,00  167  16,58
   HU-11-07-31278    H 28 10:16:13  1411,44 m/p  12  18,34   72  16,80  175  16,22
   HU-11-07-31290    H 28 10:17:36  1402,46 m/p  15  16,80   85  15,48  208  14,74
   HU-13-07-38866    H 28 10:23:47  1363,71 m/p  17  15,77  131  10,82  316   9,91

Kiss József                     2.cs. Dt: 305176 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   1h  14,74p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   8.  14h 233,98p    R:  45.   8h 136,54p    T: 122.   8h 130,84p
   HU-14-07-41760    H 28 10:26:50  1345,38 m/p  19  14,74    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 308965 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  56,57p    R:  18.   3h  51,11p    T:  48.   3h  49,51p
Összesített E:   3.  20h 364,29p    R:  25.  18h 287,90p    T:  59.  18h 279,08p
   HU 12-D-464372    T 28 10:18:12  1415,97 m/p   9  19,89   66  17,41  158  16,98
   HU 14-D-763462    H 28 10:18:16  1415,54 m/p  10  19,37   67  17,31  160  16,89
   HU 14-D-763453    H 28 10:19:25  1408,12 m/p  14  17,31   76  16,39  188  15,64
   HU 10-D-254805    H 28 10:29:59  1343,42 m/p  20  14,23    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-596647    T 28 10:35:18  1313,07 m/p  29   9,60    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 308965 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  57,09p    R:  21.   3h  47,87p    T:  61.   2h  35,84p
Összesített E:   4.  18h 333,73p    R:  30.  16h 251,06p    T:  78.  14h 222,00p
   HU 14-D-763465    T 28 10:11:33  1460,48 m/p   1  24,00   32  20,86   88  20,11
   HU 14-D-763447    T 28 10:19:20  1408,66 m/p  13  17,83   75  16,50  186  15,73
   HU 13-D-596643    T 28 10:27:29  1358,19 m/p  18  15,26  134  10,51    0   0,00
   HU 11-D-345937    H 28 10:32:16  1330,22 m/p  22  13,20    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             3.cs. Dt: 308965 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   1h  21,43p    R:  37.   1h  20,05p    T:  86.   1h  19,44p
Összesített E:   2.  22h 387,99p    R:  34.  15h 235,32p    T:  85.  13h 206,73p
   HU 14-O-25684     H 28 10:14:21  1441,40 m/p   6  21,43   40  20,05  103  19,44

Tagszövetségi díjlista
   1. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1533,55 m/p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30912    H 1532,97 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1530,92 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667947    T 1529,25 m/p
   5. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-O-25567     T 1529,25 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-12-D-503505    H 1528,49 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1527,73 m/p
   8. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-O-38153     H 1527,11 m/p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727388    T 1522,84 m/p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25741     T 1522,40 m/p
  11. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727356    T 1522,24 m/p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-M-135357    H 1521,44 m/p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1520,73 m/p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762479    H 1520,14 m/p
  15. Nagy János                     3.cs. A23 HU-13-09-19910    T 1519,48 m/p
  16. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-O-19284     T 1519,02 m/p
  17. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502508    H 1517,59 m/p
  18. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-14-D-727334    T 1517,09 m/p
  19. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-764152    H 1512,91 m/p
  20. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1511,90 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1533,55 m/p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667947    T 1529,25 m/p
   3. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-O-25567     T 1529,25 m/p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1527,73 m/p
   5. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-O-38153     H 1527,11 m/p
   6. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502508    H 1517,59 m/p
   7. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-764152    H 1512,91 m/p
   8. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1511,90 m/p
   9. Pap István                     2.cs. A36 HU 13-D-604749    T 1505,04 m/p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 11-09-09255    H 1501,57 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   68,69 p
   2. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   68,25 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   67,62 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   65,42 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   65,07 p
   6. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   65,03 p
   7. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   64,75 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   64,63 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   63,90 p
  10. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   63,64 p
  11. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   63,64 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   63,28 p
  13. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   63,02 p
  14. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   63,01 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   62,03 p
  16. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   61,31 p
  17. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,14 p
  18. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   60,64 p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   60,29 p
  20. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   60,15 p
  21. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   60,11 p
  22. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   59,70 p
  23. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   59,03 p
  24. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   58,14 p
  25. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   58,09 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   57,96 p
  27. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   56,66 p
  28. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   56,39 p
  29. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   56,26 p
  30. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   56,12 p
  31. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   55,90 p
  32. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   54,96 p
  33. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   54,47 p
  34. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   54,34 p
  35. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    3 h.   53,75 p
  36. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   53,52 p
  37. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   53,00 p
  38. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   52,01 p
  39. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   52,00 p
  40. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   51,51 p
  41. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   51,26 p
  42. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   50,98 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   50,90 p
  44. Szollos Béla                   4.cs. A64    3 h.   50,04 p
  45. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   49,90 p
  46. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   49,90 p
  47. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   49,55 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   49,51 p
  49. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   47,71 p
  50. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   45,04 p
  51. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   44,90 p
  52. Tóth Gábor                     1.cs. A36    2 h.   44,78 p
  53. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   44,18 p
  54. Száraz László                  3.cs. A23    2 h.   43,13 p
  55. Kevés Károly                   1.cs. V10    2 h.   39,50 p
  56. Szollos Béla                   2.cs. A64    2 h.   38,65 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   69,26 p
   2. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   66,73 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   66,42 p
   4. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   65,10 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   64,39 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   62,68 p
   7. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   61,55 p
   8. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   59,73 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   58,62 p
  10. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   56,59 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.    3 h.   66,34 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    3 h.   57,09 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    3 h.   56,57 p
   4. Kevés Károly                   1.cs.    2 h.   45,43 p
   5. Csikós István                  1.cs.    3 h.   37,02 p
   6. Csikós István                  2.cs.    2 h.   24,35 p
   7. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.    1 h.   21,43 p
   8. Hársfalvi József               1.cs.    2 h.   20,74 p
   9. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    1 h.   20,40 p
  10. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    1 h.   16,29 p
  11. Kiss József                    2.cs.    1 h.   14,74 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.20. Mosonmagyaróvár III.
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   27 h.  554,84 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  544,99 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  526,21 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   27 h.  525,24 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23   27 h.  523,36 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   27 h.  522,56 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   26 h.  491,63 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   27 h.  488,04 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   25 h.  480,83 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   24 h.  480,52 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   27 h.  478,43 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   25 h.  472,97 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  465,83 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   26 h.  460,35 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   25 h.  457,32 p
  16. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  451,62 p
  17. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   25 h.  449,37 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   24 h.  438,61 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   24 h.  437,00 p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  435,84 p
  21. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  426,56 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50   26 h.  425,12 p
  23. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   21 h.  419,04 p
  24. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  417,26 p
  25. Pap István                     1.cs. A36   22 h.  415,90 p
  26. Boda Ákos                      2.cs. A50   25 h.  414,37 p
  27. Japport Zoltán                 3.cs. A50   25 h.  414,01 p
  28. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   22 h.  408,33 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23   23 h.  395,70 p
  30. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  393,12 p
  31. Katona József                  2.cs. A36   21 h.  391,61 p
  32. Boda Ákos                      6.cs. A50   23 h.  390,19 p
  33. Tóth Attila                    2.cs. A64   21 h.  388,29 p
  34. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  386,11 p
  35. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  384,19 p
  36. Palkó László                   2.cs. A23   23 h.  382,89 p
  37. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   20 h.  370,90 p
  38. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  360,44 p
  39. Nagy János                     2.cs. A23   21 h.  351,47 p
  40. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   21 h.  348,86 p
  41. Pap István                     2.cs. A36   19 h.  342,58 p
  42. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  338,92 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  338,40 p
  44. Kiss József                    1.cs. V10   17 h.  328,32 p
  45. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   18 h.  327,59 p
  46. Mészáros László                1.cs. A36   18 h.  320,22 p
  47. Mészáros László                2.cs. A36   18 h.  316,69 p
  48. Ács Ferenc                     1.cs. A50   21 h.  310,28 p
  49. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  306,63 p
  50. Japport Zoltán                 4.cs. A50   17 h.  303,90 p
  51. Tóth Sándor                    1.cs. A64   18 h.  297,90 p
  52. Tomori László                  3.cs. A23   18 h.  295,14 p
  53. Fejos Csaba                    2.cs. A64   15 h.  291,29 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  285,29 p
  55. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  282,80 p
  56. Varga László                   2.cs. R38   19 h.  281,65 p
  57. Huszár Péter                   2.cs. A23   15 h.  281,65 p
  58. Szollos Béla                   2.cs. A64   16 h.  279,37 p
  59. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   18 h.  279,08 p
  60. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  275,62 p
  61. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  274,36 p
  62. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   15 h.  273,01 p
  63. Demeter Attila                 2.cs. R38   18 h.  272,50 p
  64. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   17 h.  268,10 p
  65. Varga László                   1.cs. R38   18 h.  265,75 p
  66. Demeter Attila                 1.cs. R38   18 h.  264,57 p
  67. Tóth Attila                    1.cs. A64   15 h.  257,35 p
  68. Boda Ákos                      3.cs. A50   17 h.  257,27 p
  69. Nagy János                     3.cs. A23   15 h.  251,20 p
  70. Balázs Sándor                  1.cs. R38   17 h.  249,92 p
  71. Fejos Csaba                    1.cs. A64   15 h.  246,76 p
  72. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  246,19 p
  73. Szabó Gergo                    1.cs. A50   17 h.  239,74 p
  74. Agócs Attila                   1.cs. A36   15 h.  237,00 p
  75. Szollos Béla                   3.cs. A64   13 h.  233,91 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10   14 h.  232,83 p
  77. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  224,66 p
  78. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   14 h.  222,00 p
  79. Boda Ákos                      5.cs. A50   14 h.  221,15 p
  80. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   14 h.  220,26 p
  81. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  214,55 p
  82. Gavaldik József                1.cs. A23   15 h.  214,33 p
  83. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  208,11 p
  84. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  207,21 p
  85. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   13 h.  206,73 p
  86. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  87. Tóth Gábor                     1.cs. A36   12 h.  204,57 p
  88. Gavaldik József                2.cs. A23   14 h.  198,10 p
  89. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   12 h.  194,97 p
  90. Kalocsai András                1.cs. A23   12 h.  194,87 p
  91. László György                  1.cs. A36   12 h.  189,63 p
  92. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  189,60 p
  93. Kovács József                  1.cs. A50   11 h.  185,65 p
  94. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  182,72 p
  95. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  181,30 p
  96. Babicz József                  1.cs. A64   11 h.  179,16 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  557,19 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   27 h.  541,31 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   24 h.  484,67 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   26 h.  475,58 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50   27 h.  458,20 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  443,13 p
   7. Pap István                     1.cs. A36   23 h.  438,04 p
   8. Katona József                  2.cs. A36   24 h.  428,21 p
   9. Japport Zoltán                 3.cs. A50   24 h.  425,47 p
  10. Boda Ákos                      2.cs. A50   24 h.  424,01 p
  11. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  415,34 p
  12. Boda Ákos                      6.cs. A50   23 h.  402,99 p
  13. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   23 h.  381,40 p
  14. Pap István                     2.cs. A36   20 h.  361,92 p
  15. Mészáros László                1.cs. A36   20 h.  358,21 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   21 h.  435,41 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.   22 h.  387,99 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   20 h.  364,29 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   18 h.  333,73 p
   5. Kevés Károly                   1.cs.   17 h.  308,97 p
   6. Csikós István                  1.cs.   17 h.  266,68 p
   7. Csikós István                  2.cs.   14 h.  235,00 p
   8. Kiss József                    2.cs.   14 h.  233,98 p
   9. Bodonyi Ferenc                 2.cs.   10 h.  167,92 p
  10. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   12 h.  157,86 p
  11. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    8 h.  122,42 p
  12. Kevés Károly                   2.cs.    6 h.   83,93 p
  13. Baranyi László                 1.cs.    4 h.   69,15 p
  14. Hársfalvi József               1.cs.    5 h.   65,03 p
  15. Rimóczi Róbert                 1.cs.    3 h.   43,95 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  8h 145,03p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  8h 131,73p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  7h 137,37p
  4. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 133,72p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 125,36p
  6. Palkó László                   A23 HU-14-20-71143    H  7h 111,38p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  6h 124,90p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 115,71p
  9. Palkó László                   A23 HU-14-09-24656    H  6h 114,92p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  6h 113,88p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  7h 128,39p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  7h 124,86p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  7h 123,94p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  7h 117,79p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,39p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 127,28p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 115,98p
  8. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  6h 106,90p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 104,86p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  6h 104,12p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 136,83p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  6h 117,57p
  3. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 112,21p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  6h 106,53p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  6h  98,69p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700952    H  6h  96,53p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  6h  94,78p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  6h  91,28p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  6h  91,16p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762322    H  6h  87,03p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  7h 132,48p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 117,03p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 128,31p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  6h 101,88p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762042    T  6h  90,36p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  6h  85,19p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762368    T  6h  84,41p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h  97,44p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762018    T  5h  92,12p
 10. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  5h  90,84p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 149,93p
  2. Kiss József                    V10 HU-13-07-38866    H  6h 101,36p
  3. Kiss József                    V10 HU-11-07-31282    H  6h  98,91p
  4. Kiss József                    V10 HU-11-07-31278    H  6h  90,75p
  5. Kevés Károly                   V10 HU 09-07-24374    H  5h  88,55p
  6. Kiss József                    V10 HU-14-07-41760    H  5h  85,96p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 10-D-254805    H  5h  81,66p
  8. Kiss József                    V10 HU-11-07-31274    H  4h  89,28p
  9. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596632    H  4h  77,66p
 10. Kevés Károly                   V10 HU 12-07-36445    H  4h  77,06p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596647    T  6h  87,53p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464020    T  4h  69,87p
  3. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 13-07-38815    T  4h  69,03p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596641    T  4h  67,68p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763465    T  4h  65,03p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763447    T  4h  64,90p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763499    T  4h  59,27p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464007    T  4h  59,23p
  9. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464372    T  3h  59,40p
 10. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596639    T  3h  58,30p