Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.07.01 20:10:04
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.01 20:10:04
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.01 20:18:24
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.31 20:10:04
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Rövid-középtávú bajnokság, 08 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten III.
Feleresztés ideje: 2015.06.28 06:40
Időjárás         : Borult, élénk ÉNy-i szél
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        14   28   228   46   57   1533,55   1391,20   1365,45
A50 Zsámbok            12   26   227   45   57   1529,25   1379,94   1357,78
V10 Hatvan              7   13   117   23   29   1460,48   1330,12   1313,07
Hatvan I.              33   67   572  114  143   1533,55   1377,80   1350,83
A23 Nagykáta           16   42   379   76   95   1522,84   1407,95   1384,34
A64 Szentmártonkáta     9   19   174   35   44   1532,97   1390,67   1358,26
R38 Jászberény          9   20   167   33   42   1528,49   1357,44   1340,16
Hatvan II.             34   81   720  144  180   1532,97   1397,09   1369,42
Tagszövetségben        67  148  1292  258  323   1533,55   1386,51   1358,77
Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  66,50p    R:  30.   3h  47,86p    T:  46.   3h  49,90p
Összesített E:   9.  18h 310,54p    R:  51.  16h 246,98p    T:  82.  17h 261,32p
   HU-14-D-763251    H 28 10:19:26  1442,60 m/p  10  20,84   63  19,01  102  19,48
   HU-13-D-596579    H 28 10:19:42  1440,85 m/p  11  20,49   64  18,93  104  19,39
   HU-14-D-763269    H 28 10:30:39  1372,45 m/p  31  13,46  176   9,92  291  11,03
   HU-14-D-764779    H 28 10:33:34  1355,31 m/p  36  11,71    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  13,11p    R:   0.   0h   0,00p    T: 111.   1h   9,82p
Összesített E:  13.  17h 264,20p    R:  69.  11h 175,65p    T: 111.  12h 189,15p
   HU-13-D-596783    H 28 10:32:21  1362,41 m/p  32  13,11    0   0,00  318   9,82

Benke István                    1.cs. Dt: 328139 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  42,50p    R:  46.   2h  25,96p    T:  77.   2h  27,97p
Összesített E:  19.  10h 147,15p    R:  74.  12h 152,54p    T: 122.  12h 159,74p
   HU 13-28-25246    H 28 10:34:33  1399,02 m/p  21  16,98  135  13,22  222  14,12
   HU 13-28-25238    H 28 10:34:45  1397,82 m/p  24  15,92  141  12,74  228  13,85
   HU 13-28-25257    H 28 10:44:51  1340,16 m/p  42   9,60    0   0,00    0   0,00

Benke István                    2.cs. Dt: 328139 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  36,05p    R:  37.   2h  30,95p    T:  63.   2h  32,40p
Összesített E:  20.   7h 135,84p    R:  80.   7h 129,16p    T: 130.   7h 132,54p
   HU 12-28-19863    T 28 10:30:16  1425,04 m/p  14  19,43   77  17,89  127  18,37
   HU 09-26-06820    T 28 10:34:38  1398,52 m/p  22  16,62  137  13,06  224  14,03

Demeter Attila                  1.cs. Dt: 328724 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  35,01p    R:  40.   2h  27,49p    T:  70.   2h  29,00p
Összesített E:   6.  26h 395,94p    R:  42.  18h 286,49p    T:  64.  22h 326,00p
   HU-12-09-17170    H 28 10:34:13  1403,50 m/p  19  17,68  123  14,19  207  14,79
   HU-12-09-17110    H 28 10:34:55  1399,32 m/p  20  17,33  134  13,30  220  14,21

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 329203 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  99,63p    R:   7.   5h  88,23p    T:   9.   5h  91,51p
Összesített E:   3.  36h 620,04p    R:  12.  30h 518,04p    T:  27.  29h 513,08p
   HU-13-28-28801    H 28 10:20:07  1495,58 m/p   5  22,60   23  22,23   33  22,57
   HU-14-D-762544    H 28 10:23:28  1473,16 m/p   6  22,24   44  20,54   64  21,18
   HU-14-D-762570    H 28 10:23:34  1472,50 m/p   7  21,89   45  20,46   68  21,00
   HU-11-D-403038    H 28 10:34:19  1404,95 m/p  17  18,38  120  14,43  199  15,15
   HU-14-D-762524    H 28 10:38:38  1379,53 m/p  28  14,52  168  10,57  278  11,61
   HU-14-D-762588    T 28 10:44:56  1344,05 m/p  40  10,30    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 329203 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  23,41p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   7.  24h 392,95p    R:  37.  19h 322,43p    T:  63.  19h 327,06p
   HU-14-D-762519    H 28 10:42:31  1357,44 m/p  33  12,76    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762553    H 28 10:44:45  1345,06 m/p  39  10,65    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  81,37p    R:  20.   4h  59,24p    T:  33.   4h  62,41p
Összesített E:   2.  36h 652,52p    R:  11.  34h 576,56p    T:  17.  34h 581,42p
   HU-14-D-762479    H 28 10:16:39  1520,14 m/p   3  23,30    9  23,36   14  23,42
   HU-12-D-503557    H 28 10:35:32  1398,27 m/p  23  16,27  139  12,90  226  13,94
   HU-14-D-806379    H 28 10:35:44  1397,09 m/p  26  15,22  144  12,50  233  13,62
   HU-14-D-762484    H 28 10:38:56  1378,38 m/p  29  14,17  169  10,48  282  11,43
   HU-14-D-762445    H 28 10:42:56  1355,68 m/p  34  12,41    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762482    T 28 10:44:03  1349,48 m/p  38  11,00    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 103,49p    R:   5.   5h  91,85p    T:   7.   5h  93,52p
Összesített E:   1.  39h 754,47p    R:   4.  38h 676,88p    T:   7.  37h 674,14p
   HU-12-D-503505    H 28 10:15:28  1528,49 m/p   1  24,00    3  23,84    6  23,78
   HU-13-D-603360    H 28 10:16:34  1520,73 m/p   2  23,65    8  23,44   13  23,46
   HU-14-D-762439    H 28 10:33:28  1410,65 m/p  15  19,08  105  15,63  179  16,04
   SK-13-850-01905   H 28 10:34:02  1407,24 m/p  16  18,73  117  14,67  193  15,41
   HU-14-D-762455    H 28 10:34:39  1403,54 m/p  18  18,03  122  14,27  206  14,83
   HU-13-D-619402    H 28 10:42:58  1355,50 m/p  35  12,06    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               3.cs. Dt: 329357 Kg:   8 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  25,17p    R:  60.   1h  10,00p    T: 109.   1h  11,08p
Összesített E:  10.  19h 298,81p    R:  57.  13h 210,27p    T:  98.  13h 212,79p
   HU-14-D-830679    T 28 10:39:54  1372,82 m/p  30  13,81  175  10,00  290  11,08
   HU-14-O-25605     H 28 10:43:58  1349,94 m/p  37  11,36    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               5.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  59,71p    R:  26.   3h  54,30p    T:  39.   3h  56,12p
Összesített E:   5.  25h 433,34p    R:  30.  22h 371,17p    T:  52.  22h 377,57p
   HU-14-D-729538    H 28 10:20:01  1496,88 m/p   4  22,95   20  22,47   30  22,70
   HU-14-O-25613     T 28 10:27:02  1450,62 m/p   9  21,19   60  19,25   96  19,75
   HU-14-O-25616     T 28 10:35:41  1397,38 m/p  25  15,57  143  12,58  232  13,67

Rédei Attila                    1.cs. Dt: 328212 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  19,79p    R:  51.   1h  17,97p    T:  91.   1h  18,45p
Összesített E:  12.  15h 268,77p    R:  54.  15h 239,89p    T:  89.  15h 238,96p
   HU 14-D-813003    H 28 10:30:08  1426,18 m/p  13  19,79   76  17,97  125  18,45

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 329361 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  30,09p    R:  50.   1h  18,05p    T:  90.   1h  18,54p
Összesített E:   4.  28h 469,79p    R:  24.  26h 425,25p    T:  39.  27h 438,35p
   HU-14-07-40861    H 28 10:30:56  1426,22 m/p  12  20,14   75  18,05  123  18,54
   HU-10-09-05425    H 28 10:45:06  1343,78 m/p  41   9,95    0   0,00    0   0,00

Varga László                    2.cs. Dt: 318150 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  36,41p    R:  36.   2h  31,02p    T:  64.   2h  32,34p
Összesített E:  14.  16h 260,45p    R:  50.  15h 249,03p    T:  80.  17h 274,84p
   HU-12-D-532925    H 28 10:18:04  1458,96 m/p   8  21,54   57  19,49   89  20,06
   HU-14-07-41217    H 28 10:29:37  1385,57 m/p  27  14,87  156  11,53  263  12,28

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   37 h.  733,92 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   37 h.  707,56 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23   38 h.  700,31 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   36 h.  688,29 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   36 h.  685,56 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   38 h.  676,24 p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   37 h.  674,14 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   35 h.  665,09 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50   36 h.  663,52 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   35 h.  660,08 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  657,82 p
  12. Tomori László                  2.cs. A23   35 h.  656,65 p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36   36 h.  656,34 p
  14. Gazsi Károly                   1.cs. A36   35 h.  655,20 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   34 h.  638,00 p
  16. Boda Ákos                      6.cs. A50   36 h.  625,69 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   34 h.  581,42 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   32 h.  566,14 p
  19. Boda Ákos                      1.cs. A50   32 h.  538,86 p
  20. Katona József                  2.cs. A36   28 h.  531,99 p
  21. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   31 h.  527,58 p
  22. Huszár Péter                   1.cs. A23   32 h.  527,26 p
  23. Száraz László                  1.cs. A23   30 h.  527,16 p
  24. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   31 h.  521,33 p
  25. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   30 h.  520,36 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10   29 h.  516,74 p
  27. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   29 h.  513,08 p
  28. Molnár Pál                     1.cs. A23   28 h.  505,53 p
  29. Tóth Attila                    2.cs. A64   28 h.  504,19 p
  30. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   27 h.  487,57 p
  31. Jánosi Pál                     1.cs. A23   27 h.  486,83 p
  32. Mészáros László                1.cs. A36   27 h.  484,05 p
  33. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   26 h.  479,58 p
  34. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   28 h.  476,93 p
  35. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   28 h.  462,24 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   27 h.  443,87 p
  37. Molnár Pál                     2.cs. A23   26 h.  443,79 p
  38. Japport Zoltán                 5.cs. A50   25 h.  443,48 p
  39. Szabó Elek                     1.cs. R38   27 h.  438,35 p
  40. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   25 h.  435,68 p
  41. Pap István                     2.cs. A36   23 h.  423,20 p
  42. Palkó László                   1.cs. A23   24 h.  421,58 p
  43. Japport Zoltán                 3.cs. A50   26 h.  418,89 p
  44. Ács Ferenc                     1.cs. A50   28 h.  406,97 p
  45. Japport Zoltán                 4.cs. A50   24 h.  406,75 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23   24 h.  406,18 p
  47. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   25 h.  399,00 p
  48. Mészáros Mihály                2.cs. A36   23 h.  396,69 p
  49. Kevés Károly                   1.cs. V10   24 h.  393,44 p
  50. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   23 h.  387,74 p
  51. Tóth Attila                    1.cs. A64   22 h.  384,99 p
  52. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   22 h.  377,57 p
  53. Gazsi Károly                   2.cs. A36   22 h.  376,82 p
  54. Mészáros László                2.cs. A36   22 h.  376,34 p
  55. Palkó László                   2.cs. A23   22 h.  373,84 p
  56. Tóth Sándor                    1.cs. A64   23 h.  372,66 p
  57. Szollos Béla                   2.cs. A64   21 h.  372,44 p
  58. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  355,85 p
  59. Tomori László                  3.cs. A23   22 h.  351,25 p
  60. Huszár Péter                   2.cs. A23   20 h.  347,82 p
  61. Fejos Csaba                    2.cs. A64   19 h.  342,90 p
  62. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   22 h.  336,34 p
  63. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   19 h.  327,06 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38   22 h.  326,00 p
  65. Szollos Béla                   4.cs. A64   20 h.  324,32 p
  66. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   20 h.  316,31 p
  67. Agócs Attila                   1.cs. A36   19 h.  315,53 p
  68. Kovács József                  1.cs. A50   18 h.  312,86 p
  69. Jánosi Pál                     2.cs. A23   19 h.  311,10 p
  70. Nagy János                     3.cs. A23   19 h.  308,29 p
  71. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   19 h.  306,40 p
  72. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  73. Boda Ákos                      3.cs. A50   18 h.  290,29 p
  74. Fejos Csaba                    1.cs. A64   18 h.  289,45 p
  75. Varga László                   1.cs. R38   18 h.  285,99 p
  76. Kalocsai András                1.cs. A23   18 h.  285,86 p
  77. Tóth Attila                    3.cs. A64   16 h.  280,32 p
  78. Boda Ákos                      5.cs. A50   18 h.  278,51 p
  79. Gavaldik József                1.cs. A23   19 h.  275,57 p
  80. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  274,84 p
  81. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  272,54 p
  82. Balázs Sándor                  1.cs. R38   17 h.  261,32 p
  83. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   16 h.  252,73 p
  84. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   16 h.  251,86 p
  85. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   15 h.  246,97 p
  86. Száraz László                  3.cs. A23   16 h.  246,08 p
  87. Száraz László                  2.cs. A23   17 h.  245,18 p
  88. Babicz János                   1.cs. A64   15 h.  243,94 p
  89. Rédei Attila                   1.cs. R38   15 h.  238,96 p
  90. Csörgi László                  1.cs. A50   18 h.  237,74 p
  91. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  234,52 p
  92. Lengyel János                  1.cs. A23   14 h.  234,23 p
  93. László György                  1.cs. A36   14 h.  230,79 p
  94. Boda Ákos                      4.cs. A50   14 h.  220,71 p
  95. Ács Ferenc                     2.cs. A50   14 h.  219,16 p
  96. Babicz István                  1.cs. A64   12 h.  218,39 p
  97. Tóth Gábor                     1.cs. A36   13 h.  215,90 p
  98. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   13 h.  212,79 p
  99. Száraz László                  4.cs. A23   15 h.  211,17 p
 100. Gavaldik József                2.cs. A23   15 h.  208,69 p
 101. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   13 h.  207,10 p
 102. Babicz József                  1.cs. A64   13 h.  206,22 p
 103. Papp László                    1.cs. A64   13 h.  202,88 p
 104. Szabó Gergo                    1.cs. A50   13 h.  198,43 p
 105. Dobos Sándor                   1.cs. A36   13 h.  194,75 p
 106. Tóth Sándor                    2.cs. A64   13 h.  194,34 p
 107. Csikós István                  1.cs. V10   11 h.  192,00 p
 108. Pap István                     3.cs. A36   11 h.  191,98 p
 109. Szollos Béla                   1.cs. A64   13 h.  190,23 p
 110. Kiss József                    2.cs. V10   11 h.  189,76 p
 111. Balázs Sándor                  2.cs. R38   12 h.  189,15 p
 112. Fejos Csaba                    3.cs. A64   10 h.  184,65 p
 113. Horinka Norbert                1.cs. A36   13 h.  183,02 p
 114. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23   11 h.  182,15 p
 115. Csikós István                  2.cs. V10   11 h.  182,07 p
 116. Demeter Attila                 2.cs. R38   12 h.  180,85 p
 117. Tóth Lajos                     1.cs. A23   13 h.  180,85 p
 118. Molnár Pál                     3.cs. A23   11 h.  180,82 p
 119. Kovágó Gábor                   5.cs. A64   12 h.  180,27 p
 120. Jánosi Pál                     3.cs. A23   11 h.  167,21 p
 121. Varga László                   3.cs. R38   11 h.  166,17 p
 122. Benke István                   1.cs. R38   12 h.  159,74 p
 123. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   11 h.  159,34 p
 124. Majoros István                 2.cs. A50   10 h.  150,42 p
 125. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    9 h.  150,24 p
 126. Kaló Imre                      1.cs. A64   11 h.  146,18 p
 127. Grizner Sándor                 1.cs. R38    9 h.  141,04 p
 128. Kókai András                   1.cs. A50    9 h.  137,39 p
 129. Török Ferenc                   1.cs. A36    9 h.  133,23 p
 130. Benke István                   2.cs. R38    7 h.  132,54 p
 131. Seres János                    1.cs. A36    8 h.  131,79 p
 132. Szabó Elek                     2.cs. R38    8 h.  119,02 p
 133. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    7 h.  117,99 p
 134. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    7 h.  116,92 p
 135. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    7 h.  114,83 p
 136. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    7 h.  110,09 p
 137. Kaló Imre                      2.cs. A64    7 h.  107,71 p
 138. Dobos Sándor                   2.cs. A36    6 h.  105,11 p
 139. Grizner Sándor                 2.cs. R38    7 h.  104,63 p
 140. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10    6 h.  103,50 p
 141. Balázs Sándor                  3.cs. R38    6 h.  102,85 p
 142. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    6 h.  100,97 p
 143. Balázs Sándor                  4.cs. R38    6 h.   92,82 p
 144. Rédei Attila                   2.cs. R38    7 h.   90,76 p
 145. Csörgi László                  2.cs. A50    6 h.   90,61 p
 146. Nagy Zoltán                    2.cs. A23    5 h.   82,04 p
 147. Hársfalvi József               1.cs. V10    4 h.   80,31 p
 148. Horinka Norbert                2.cs. A36    5 h.   79,03 p
 149. Demeter Attila                 3.cs. R38    5 h.   77,22 p
 150. Gavaldik József                3.cs. A23    4 h.   77,18 p
 151. Kalocsai András                2.cs. A23    6 h.   75,39 p
 152. Katona József                  3.cs. A36    5 h.   73,85 p
 153. Tomori László                  4.cs. A23    5 h.   70,41 p
 154. Fejos Károly                   1.cs. A64    5 h.   67,74 p
 155. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    4 h.   67,58 p
 156. Orbán Géza Sándor              2.cs. A50    4 h.   67,45 p
 157. Nagy Lehel dr.                 3.cs. R38    5 h.   66,54 p
 158. Kucsera-Tóth Károly            4.cs. V10    4 h.   62,35 p
 159. László György                  2.cs. A36    3 h.   57,82 p
 160. Agócs Attila                   2.cs. A36    5 h.   56,30 p
 161. Tóth Lajos                     2.cs. A23    4 h.   54,88 p
 162. Moravcsik Lénárd               2.cs. A23    3 h.   49,71 p
 163. Papp László                    2.cs. A64    3 h.   47,72 p
 164. Nagy Lehel dr.                 4.cs. R38    3 h.   47,10 p
 165. Baranyi László                 1.cs. V10    3 h.   45,14 p
 166. Vígh Sándor                    1.cs. A50    3 h.   44,57 p
 167. Török Ferenc                   2.cs. A36    3 h.   42,19 p
 168. Török Ferenc                   3.cs. A36    3 h.   41,26 p
 169. Kosztolányi András             1.cs. A23    3 h.   39,30 p
 170. Rimóczi Róbert                 1.cs. V10    3 h.   38,92 p
 171. Szabó Gergo                    2.cs. A50    2 h.   36,39 p
 172. Rédei Attila                   3.cs. R38    2 h.   34,47 p
 173. Nagy Varga Viktor              6.cs. R38    3 h.   34,22 p
 174. Babicz József                  2.cs. A64    2 h.   30,00 p
 175. Cseri József                   1.cs. A64    2 h.   27,82 p
 176. Mészáros László                3.cs. A36    2 h.   27,19 p
 177. Marton István                  1.cs. A23    2 h.   27,14 p
 178. Lengyel János                  2.cs. A23    2 h.   26,52 p
 179. Tóth Sándor                    3.cs. A64    2 h.   25,43 p
 180. Japport Zoltán                 6.cs. A50    1 h.   22,83 p
 181. Kevés Károly                   2.cs. V10    1 h.   22,15 p
 182. Pálinkás Sándor                2.cs. A50    1 h.   19,03 p
 183. Balázs Sándor                  5.cs. R38    1 h.   16,94 p
 184. Pálinkás Sándor                1.cs. A50    1 h.   16,54 p
 185. Botka Sándor                   1.cs. A23    1 h.   15,80 p
 186. Udvari Zoltán                  2.cs. A36    1 h.   15,69 p
 187. Csörgi László                  3.cs. A50    1 h.   14,51 p
 188. Gavaldik József                4.cs. A23    1 h.   12,73 p
 189. Palkó László                   3.cs. A23    1 h.   11,89 p
 190. Fazekas István ifj.            3.cs. A23    1 h.   11,50 p
 191. Szabó Elek                     3.cs. R38    1 h.   10,99 p
 192. Rédei Attila                   4.cs. R38    1 h.   10,94 p
 193. Gyetván László                 1.cs. A50    1 h.    9,92 p
 194. Nagy Lehel dr.                 5.cs. R38    1 h.    9,46 p
 195. Tóth Gábor                     2.cs. A36    1 h.    8,28 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   36 h.  723,37 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23   37 h.  689,78 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23   38 h.  689,31 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   38 h.  676,88 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   35 h.  660,44 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   37 h.  658,05 p
   7. Tomori László                  2.cs. A23   35 h.  655,91 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   35 h.  654,25 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  650,50 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   34 h.  632,68 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   34 h.  576,56 p
  12. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   30 h.  518,04 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23   30 h.  516,39 p
  14. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   30 h.  508,27 p
  15. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   29 h.  505,89 p
  16. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   30 h.  503,99 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   30 h.  497,71 p
  18. Tóth Attila                    2.cs. A64   28 h.  497,34 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  486,58 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   27 h.  479,93 p
  21. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   26 h.  473,68 p
  22. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   26 h.  468,30 p
  23. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   25 h.  430,45 p
  24. Szabó Elek                     1.cs. R38   26 h.  425,25 p
  25. Molnár Pál                     2.cs. A23   23 h.  406,98 p
  26. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  406,97 p
  27. Nagy János                     2.cs. A23   24 h.  394,48 p
  28. Tóth Attila                    1.cs. A64   22 h.  380,17 p
  29. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   23 h.  376,94 p
  30. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   22 h.  371,17 p
  31. Tóth Sándor                    1.cs. A64   23 h.  362,96 p
  32. Palkó László                   2.cs. A23   21 h.  357,73 p
  33. Szollos Béla                   2.cs. A64   20 h.  354,50 p
  34. Tomori László                  3.cs. A23   21 h.  338,12 p
  35. Fejos Csaba                    2.cs. A64   19 h.  335,05 p
  36. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  334,06 p
  37. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   19 h.  322,43 p
  38. Szollos Béla                   4.cs. A64   20 h.  320,78 p
  39. Jánosi Pál                     2.cs. A23   19 h.  310,01 p
  40. Nagy János                     3.cs. A23   19 h.  300,44 p
  41. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  290,18 p
  42. Demeter Attila                 1.cs. R38   18 h.  286,49 p
  43. Fejos Csaba                    1.cs. A64   18 h.  285,88 p
  44. Tóth Attila                    3.cs. A64   16 h.  279,04 p
  45. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  268,48 p
  46. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  265,07 p
  47. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   17 h.  254,84 p
  48. Gavaldik József                1.cs. A23   17 h.  252,05 p
  49. Varga László                   1.cs. R38   15 h.  251,38 p
  50. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  249,03 p
  51. Balázs Sándor                  1.cs. R38   16 h.  246,98 p
  52. Száraz László                  3.cs. A23   16 h.  242,97 p
  53. Lengyel János                  1.cs. A23   15 h.  240,65 p
  54. Rédei Attila                   1.cs. R38   15 h.  239,89 p
  55. Babicz János                   1.cs. A64   15 h.  236,94 p
  56. Száraz László                  2.cs. A23   14 h.  214,28 p
  57. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   13 h.  210,27 p
  58. Babicz István                  1.cs. A64   11 h.  207,98 p
  59. Gavaldik József                2.cs. A23   15 h.  204,68 p
  60. Babicz József                  1.cs. A64   13 h.  200,96 p
  61. Száraz László                  4.cs. A23   14 h.  199,36 p
  62. Papp László                    1.cs. A64   13 h.  198,29 p
  63. Tóth Sándor                    2.cs. A64   13 h.  192,33 p
  64. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   11 h.  184,82 p
  65. Demeter Attila                 2.cs. R38   13 h.  184,60 p
  66. Fejos Csaba                    3.cs. A64   10 h.  183,54 p
  67. Molnár Pál                     3.cs. A23   11 h.  178,64 p
  68. Kovágó Gábor                   5.cs. A64   12 h.  178,47 p
  69. Balázs Sándor                  2.cs. R38   11 h.  175,65 p
  70. Tóth Lajos                     1.cs. A23   13 h.  173,45 p
  71. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23   10 h.  170,55 p
  72. Jánosi Pál                     3.cs. A23   11 h.  168,93 p
  73. Varga László                   3.cs. R38   10 h.  153,36 p
  74. Benke István                   1.cs. R38   12 h.  152,54 p
  75. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   11 h.  152,25 p
  76. Szollos Béla                   1.cs. A64    9 h.  147,52 p
  77. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    9 h.  147,19 p
  78. Grizner Sándor                 1.cs. R38    9 h.  140,39 p
  79. Kaló Imre                      1.cs. A64   10 h.  132,14 p
  80. Benke István                   2.cs. R38    7 h.  129,16 p
  81. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    8 h.  128,83 p
  82. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    7 h.  115,20 p
  83. Balázs Sándor                  3.cs. R38    7 h.  112,69 p
  84. Szabó Elek                     2.cs. R38    7 h.  107,29 p
  85. Grizner Sándor                 2.cs. R38    7 h.  103,29 p
  86. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    6 h.   97,24 p
  87. Kaló Imre                      2.cs. A64    6 h.   95,86 p
  88. Balázs Sándor                  4.cs. R38    6 h.   91,98 p
  89. Rédei Attila                   2.cs. R38    7 h.   90,88 p
  90. Kalocsai András                2.cs. A23    7 h.   86,22 p
  91. Nagy Zoltán                    2.cs. A23    5 h.   79,56 p
  92. Gavaldik József                3.cs. A23    4 h.   78,73 p
  93. Demeter Attila                 3.cs. R38    5 h.   74,69 p
  94. Tomori László                  4.cs. A23    5 h.   68,86 p
  95. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    4 h.   66,62 p
  96. Fejos Károly                   1.cs. A64    5 h.   66,00 p
  97. Tóth Lajos                     2.cs. A23    4 h.   56,01 p
  98. Nagy Lehel dr.                 3.cs. R38    4 h.   54,08 p
  99. Moravcsik Lénárd               2.cs. A23    3 h.   51,15 p
 100. Papp László                    2.cs. A64    3 h.   47,64 p
 101. Nagy Lehel dr.                 4.cs. R38    3 h.   45,28 p
 102. Rédei Attila                   3.cs. R38    2 h.   35,83 p
 103. Nagy Varga Viktor              6.cs. R38    3 h.   34,49 p
 104. Babicz József                  2.cs. A64    2 h.   29,50 p
 105. Kosztolányi András             1.cs. A23    2 h.   29,01 p
 106. Cseri József                   1.cs. A64    2 h.   28,79 p
 107. Marton István                  1.cs. A23    2 h.   25,25 p
 108. Tóth Sándor                    3.cs. A64    1 h.   17,27 p
 109. Balázs Sándor                  5.cs. R38    1 h.   16,86 p
 110. Lengyel János                  2.cs. A23    1 h.   16,67 p
 111. Botka Sándor                   1.cs. A23    1 h.   15,05 p
 112. Palkó László                   3.cs. A23    1 h.   13,14 p
 113. Gavaldik József                4.cs. A23    1 h.   12,34 p
 114. Fazekas István ifj.            3.cs. A23    1 h.   11,07 p
 115. Szabó Elek                     3.cs. R38    1 h.   10,54 p
 116. Rédei Attila                   4.cs. R38    1 h.   10,47 p
 117. Nagy Lehel dr.                 5.cs. R38    1 h.    8,90 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   39 h.  754,47 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs.   36 h.  652,52 p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   36 h.  620,04 p
   4. Szabó Elek                     1.cs.   28 h.  469,79 p
   5. Nagy Varga Viktor              5.cs.   25 h.  433,34 p
   6. Demeter Attila                 1.cs.   26 h.  395,94 p
   7. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   24 h.  392,95 p
   8. Varga László                   1.cs.   19 h.  327,09 p
   9. Balázs Sándor                  1.cs.   18 h.  310,54 p
  10. Nagy Varga Viktor              3.cs.   19 h.  298,81 p
  11. Demeter Attila                 2.cs.   17 h.  273,85 p
  12. Rédei Attila                   1.cs.   15 h.  268,77 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs.   17 h.  264,20 p
  14. Varga László                   2.cs.   16 h.  260,45 p
  15. Nagy Varga Viktor              4.cs.   15 h.  219,27 p
  16. Varga László                   3.cs.   12 h.  190,84 p
  17. Grizner Sándor                 1.cs.   11 h.  169,65 p
  18. Balázs Sándor                  3.cs.   10 h.  147,22 p
  19. Benke István                   1.cs.   10 h.  147,15 p
  20. Benke István                   2.cs.    7 h.  135,84 p
  21. Grizner Sándor                 2.cs.    7 h.  120,72 p
  22. Balázs Sándor                  4.cs.    7 h.  119,26 p
  23. Rédei Attila                   2.cs.    8 h.  116,84 p
  24. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    6 h.  116,67 p
  25. Szabó Elek                     2.cs.    8 h.  116,66 p
  26. Demeter Attila                 3.cs.    6 h.  108,23 p
  27. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    5 h.   82,71 p
  28. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    4 h.   63,81 p
  29. Nagy Varga Viktor              6.cs.    5 h.   61,84 p
  30. Rédei Attila                   3.cs.    4 h.   59,69 p
  31. Nagy Lehel dr.                 5.cs.    2 h.   25,21 p
  32. Balázs Sándor                  5.cs.    1 h.   19,58 p
  33. Szabó Elek                     3.cs.    1 h.   16,51 p
  34. Rédei Attila                   4.cs.    1 h.   16,23 p