Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A23 Nagykáta
Első adat felvétele: 2015.07.07 16:05:57
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.08 19:00:20
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.08 19:03:50
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.06 16:05:57
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 11 verseny 

Feleresztés helye: Regensburg
Feleresztés ideje: 2015.07.05 05:40
Időjárás         : Derült meleg idő, enyhe D-i szél,
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 580000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 29
Legkisebb pont   : 11,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso         9   11   100   20   25   1213,95   1099,36   1026,18
A50 Zsámbok             9   10    94   19   24   1136,79    942,36    853,75
V10 Hatvan              8   11    96   19   24   1134,14    935,35    786,57
Hatvan I.              26   32   290   58   73   1213,95    986,71    910,20
A23 Nagykáta           14   20   187   37   47   1197,24   1040,46    990,57
A64 Szentmártonkáta    10   14   127   25   32   1187,31    998,50    877,79
R38 Jászberény          7    9    80   16   20   1172,80   1023,35    982,24
Hatvan II.             31   43   394   79   99   1197,24   1023,26    977,37
Tagszövetségben        57   75   684  137  171   1213,95   1007,01    946,71

A23 egyesületi díjlista
   1. Molnár Pál                     1.cs. HU-13-D-602279    T 1197,24 m/p
   2. Kalocsai András                1.cs. HU-12-09-14053    T 1191,12 m/p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. HU-13-D-605306    T 1190,67 m/p
   4. Gavaldik József                1.cs. HU 13-09-20131    H 1186,77 m/p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. HU-14-D-764075    H 1182,45 m/p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. HU-14-O-26315     T 1177,18 m/p
   7. Gavaldik József                1.cs. HU 13-09-20079    H 1168,42 m/p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. HU-13-D-602005    H 1166,61 m/p
   9. Száraz László                  1.cs. HU-12-09-14308    T 1164,42 m/p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. HU-13-D-603926    H 1153,79 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajtek Tibor                    1.cs. Dt: 611469 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  70,73p    R:   5.   4h  88,13p    T:   9.   4h  90,52p
Összesített E:   2.  39h 803,10p    R:   2.  42h 858,48p    T:   5.  42h 865,40p
   HU-13-D-603926    H 05 14:29:58  1153,79 m/p  10  25,60   14  26,69   19  27,16
   HU-14-O-25736     H 05 14:39:00  1134,45 m/p  15  23,70   21  25,45   32  25,83
   HU-14-D-726916    H 05 14:47:25  1117,01 m/p  21  21,43   33  23,32   52  23,78
   HU-12-D-505688    T 05 15:57:44   989,86 m/p   0   0,00   93  12,67  150  13,75

Bajtek Tibor                    2.cs. Dt: 611469 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  27,11p    R:  27.   1h  27,76p    T:  44.   1h  28,08p
Összesített E:  10.  32h 610,28p    R:  14.  34h 657,19p    T:  23.  33h 649,23p
   HU-14-O-26315     T 05 14:19:26  1177,18 m/p   6  27,11    8  27,76   10  28,08

Fejos Zsolt                     1.cs. Dt: 588071 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 114,74p    R:   1.   5h 121,02p    T:   2.   5h 122,68p
Összesített E:   1.  41h 803,88p    R:   5.  41h 827,86p    T:   9.  41h 835,17p
   HU-13-D-605306    T 05 13:53:54  1190,67 m/p   3  28,24    3  28,64    4  28,69
   HU-14-D-764075    H 05 13:57:20  1182,45 m/p   5  27,49    7  27,93    8  28,28
   HU-12-D-574706    H 05 14:16:07  1139,41 m/p  13  24,46   18  25,98   27  26,34
   HU-13-D-602306    H 05 14:36:10  1096,81 m/p  29  18,41   48  20,66   78  21,12
   HU-14-D-762572    T 05 14:49:32  1070,13 m/p  35  16,14   64  17,81  106  18,25

Gavaldik József                 1.cs. Dt: 598309 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  77,93p    R:  10.   3h  80,61p    T:  14.   3h  81,38p
Összesített E:  17.  21h 358,25p    R:  30.  22h 387,24p    T:  50.  23h 398,48p
   HU 13-09-20131    H 05 14:04:09  1186,77 m/p   4  27,87    5  28,29    6  28,49
   HU 13-09-20079    H 05 14:12:04  1168,42 m/p   7  26,73   10  27,40   15  27,57
   HU 14-09-24775    H 05 14:29:39  1129,63 m/p  16  23,33   24  24,92   37  25,32

Gavaldik József                 2.cs. Dt: 598309 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  17,65p    R:  32.   1h  19,41p    T:  53.   1h  19,79p
Összesített E:  32.  13h 208,04p    R:  56.  16h 254,41p    T:  95.  16h 256,40p
   HU 13-09-20128    T 05 14:53:24  1081,15 m/p  31  17,65   55  19,41   91  19,79

Huszár Péter                    1.cs. Dt: 585267 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  57,50p    R:  13.   3h  62,85p    T:  17.   4h  76,60p
Összesített E:   9.  32h 611,31p    R:  13.  35h 658,04p    T:  17.  38h 698,24p
   HU-12-D-501932    H 05 14:19:35  1126,42 m/p  17  22,95   26  24,56   40  25,01
   HU-12-D-501942    T 05 14:35:05  1093,79 m/p  30  18,03   51  20,12   81  20,81
   HU-13-D-601656    H 05 14:46:39  1070,64 m/p  34  16,52   62  18,17  104  18,46
   HU-12-09-14258    H 05 15:42:42   971,08 m/p   0   0,00    0   0,00  164  12,32

Jánosi Pál                      1.cs. Dt: 584057 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  45,52p    R:  20.   2h  48,41p    T:  33.   2h  49,30p
Összesített E:  13.  27h 510,81p    R:  19.  30h 564,48p    T:  31.  29h 557,87p
   HU-13-D-602005    H 05 14:00:38  1166,61 m/p   8  26,35   11  27,22   16  27,46
   HU-12-D-562144    H 05 14:29:23  1103,26 m/p  27  19,17   45  21,19   71  21,84

Kalocsai András                 1.cs. Dt: 582378 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 104,52p    R:   3.   5h 111,79p    T:   4.   5h 115,22p
Összesített E:  18.  20h 343,24p    R:  32.  21h 378,58p    T:  49.  23h 401,48p
   HU-12-09-14053    T 05 13:48:56  1191,12 m/p   2  28,62    2  28,82    3  28,80
   HU-11-D-403867    H 05 14:22:38  1114,31 m/p  23  20,68   38  22,43   57  23,27
   HU-12-09-14063    H 05 14:22:40  1114,24 m/p  24  20,30   39  22,25   58  23,17
   HU-14-O-26312     T 05 14:23:19  1112,86 m/p  25  19,92   41  21,90   60  22,96
   HU-11-09-08421    H 05 15:01:45  1036,72 m/p  38  15,00   72  16,39  118  17,02
   HU-14-D-727890    H 05 15:06:58  1027,18 m/p  41  13,87   77  15,51  124  16,41

Kalocsai András                 2.cs. Dt: 582378 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  14,63p    R:  35.   1h  16,04p    T:  57.   1h  16,82p
Összesített E:  33.  11h 186,80p    R:  64.  13h 221,82p    T: 110.  12h 208,83p
   HU-14-D-727915    T 05 15:02:47  1034,82 m/p  39  14,63   74  16,04  120  16,82

Lengyel János                   1.cs. Dt: 586235 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  30,00p    R:  24.   2h  33,32p    T:  41.   2h  34,45p
Összesített E:  26.  16h 258,35p    R:  42.  20h 323,51p    T:  73.  19h 315,61p
   HU-12-09-13855    T 05 14:46:05  1073,53 m/p  32  17,27   56  19,23   97  19,17
   HU-12-09-13850    H 05 15:19:23  1011,83 m/p  44  12,73   85  14,09  135  15,28

Molnár Pál                      1.cs. Dt: 585042 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  59,01p    R:  15.   3h  62,15p    T:  25.   3h  63,26p
Összesített E:   8.  36h 653,82p    R:  12.  36h 678,69p    T:  18.  37h 696,27p
   HU-13-D-602279    T 05 13:48:39  1197,24 m/p   1  29,00    1  29,00    2  28,90
   HU-11-09-07742    T 05 14:46:12  1071,09 m/p  33  16,90   61  18,35  103  18,56
   HU-10-09-01309    T 05 15:14:20  1018,63 m/p  43  13,11   81  14,80  130  15,80

Nagy János                      1.cs. Dt: 584884 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  59,77p    R:  12.   4h  76,41p    T:  16.   4h  78,95p
Összesített E:   3.  42h 785,02p    R:   3.  44h 834,83p    T:   7.  44h 842,94p
   HU-11-09-07843    H 05 14:10:02  1146,76 m/p  11  25,22   16  26,34   24  26,65
   HU-12-09-14510    H 05 14:22:04  1120,32 m/p  19  22,19   29  24,03   47  24,29
   HU-10-09-01023    H 05 15:25:57   998,18 m/p  45  12,36   88  13,55  144  14,36
   HU-11-09-07813    H 05 15:32:28   987,20 m/p   0   0,00   94  12,49  151  13,65

Száraz László                   1.cs. Dt: 581882 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  72,50p    R:  11.   4h  78,37p    T:  15.   4h  81,09p
Összesített E:   5.  41h 751,08p    R:   7.  41h 786,59p    T:  12.  40h 787,45p
   HU-12-09-14308    T 05 13:59:42  1164,42 m/p   9  25,97   12  27,05   17  27,36
   HU-13-D-604774    H 05 14:21:19  1116,13 m/p  22  21,06   36  22,79   55  23,47
   HU-12-09-14370    H 05 15:08:38  1023,26 m/p  42  13,49   79  15,15  127  16,10
   HU-12-09-14322    H 05 15:24:47   995,00 m/p  46  11,98   89  13,38  146  14,16

Száraz László                   2.cs. Dt: 581882 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  11,60p    R:  37.   1h  12,84p    T:  61.   1h  13,85p
Összesített E:  27.  17h 257,59p    R:  51.  17h 277,19p    T:  78.  20h 309,82p
   HU-14-D-764930    H 05 15:27:24   990,57 m/p  47  11,60   92  12,84  149  13,85

Száraz László                   3.cs. Dt: 581882 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  15,38p    R:  34.   1h  16,75p    T:  56.   1h  17,23p
Összesített E:  29.  13h 235,11p    R:  54.  15h 268,03p    T:  86.  15h 271,60p
   HU-12-09-14353    T 05 14:59:14  1040,46 m/p  37  15,38   70  16,75  116  17,23

Szöllosi Gábor                  2.cs. Dt: 584677 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  38,33p    R:  22.   2h  41,48p    T:  36.   2h  42,64p
Összesített E:   7.  34h 674,51p    R:   9.  35h 704,91p    T:  16.  36h 714,57p
   HU-13-09-19987    H 05 14:14:08  1137,21 m/p  14  24,08   19  25,80   29  26,13
   HU-12-D-502355    H 05 15:06:52  1031,42 m/p  40  14,25   76  15,68  123  16,51

Tomori László                   1.cs. Dt: 585262 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  44,38p    R:  16.   3h  59,48p    T:  26.   3h  62,13p
Összesített E:   4.  38h 759,83p    R:   6.  40h 800,80p    T:  11.  39h 797,00p
   HU-13-D-601971    H 05 14:10:46  1145,83 m/p  12  24,84   17  26,16   25  26,54
   HU-13-D-601939    T 05 14:26:14  1112,15 m/p  26  19,54   42  21,72   61  22,86
   HU-11-D-401304    H 05 15:38:48   977,37 m/p   0   0,00   99  11,60  160  12,73

Tomori László                   2.cs. Dt: 585262 Kg:   4 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  21,81p    R:  31.   1h  23,85p    T:  51.   1h  24,19p
Összesített E:  11.  30h 563,50p    R:  17.  31h 585,37p    T:  30.  31h 586,13p
   HU-13-O-19284     T 05 14:22:44  1119,60 m/p  20  21,81   30  23,85   48  24,19

Tóth Lajos                      1.cs. Dt: 584558 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  57,12p    R:  14.   3h  62,49p    T:  24.   3h  63,56p
Összesített E:  24.  16h 274,03p    R:  34.  22h 359,87p    T:  60.  21h 355,82p
   HU-13-D-601886    H 05 14:21:33  1120,81 m/p  18  22,57   27  24,38   45  24,50
   HU-13-D-601884    H 05 14:32:24  1097,97 m/p  28  18,79   47  20,83   77  21,22
   HU-14-D-727499    H 05 14:52:58  1057,13 m/p  36  15,76   67  17,28  110  17,84

Tagszövetségi díjlista
   1. Pap István                     1.cs. A36 HU 11-09-09412    H 1213,95 m/p
   2. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602279    T 1197,24 m/p
   3. Kalocsai András                1.cs. A23 HU-12-09-14053    T 1191,12 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13-D-605306    T 1190,67 m/p
   5. Babicz János                   1.cs. A64 HU 14-D-763014    H 1187,31 m/p
   6. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20131    H 1186,77 m/p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-12-D-530620    H 1185,24 m/p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-D-764075    H 1182,45 m/p
   9. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-D-258882    H 1178,78 m/p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14-O-26315     T 1177,18 m/p
  11. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 13-D-700974    H 1174,02 m/p
  12. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-10-09-05412    H 1172,80 m/p
  13. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-O-01569     H 1171,82 m/p
  14. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1170,55 m/p
  15. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20079    H 1168,42 m/p
  16. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602005    H 1166,61 m/p
  17. Száraz László                  1.cs. A23 HU-12-09-14308    T 1164,42 m/p
  18. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-10-09-05425    H 1163,28 m/p
  19. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603926    H 1153,79 m/p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1152,61 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602279    T 1197,24 m/p
   2. Kalocsai András                1.cs. A23 HU-12-09-14053    T 1191,12 m/p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13-D-605306    T 1190,67 m/p
   4. Babicz János                   1.cs. A64 HU 14-D-763014    H 1187,31 m/p
   5. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20131    H 1186,77 m/p
   6. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-12-D-530620    H 1185,24 m/p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-D-764075    H 1182,45 m/p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14-O-26315     T 1177,18 m/p
   9. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-10-09-05412    H 1172,80 m/p
  10. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20079    H 1168,42 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  135,07 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  122,68 p
   3. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.  118,89 p
   4. Kalocsai András                1.cs. A23    5 h.  115,22 p
   5. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   98,72 p
   6. Fejos Csaba                    2.cs. A64    5 h.   96,38 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   93,38 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   92,90 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    4 h.   90,52 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   86,84 p
  11. Benke István                   1.cs. R38    5 h.   85,75 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.   85,71 p
  13. Babicz János                   1.cs. A64    4 h.   85,50 p
  14. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   81,38 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   81,09 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   78,95 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   76,60 p
  18. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    4 h.   74,74 p
  19. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   71,48 p
  20. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   71,03 p
  21. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   70,62 p
  22. Grizner Sándor                 1.cs. R38    4 h.   67,58 p
  23. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   65,60 p
  24. Tóth Lajos                     1.cs. A23    3 h.   63,56 p
  25. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   63,26 p
  26. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   62,13 p
  27. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   56,81 p
  28. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   56,71 p
  29. Kevés Károly                   1.cs. V10    3 h.   55,78 p
  30. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   55,37 p
  31. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   53,94 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  121,02 p
   2. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.  117,12 p
   3. Kalocsai András                1.cs. A23    5 h.  111,79 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   90,32 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    4 h.   88,13 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.   84,58 p
   7. Babicz János                   1.cs. A64    4 h.   83,16 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs.    5 h.  114,74 p
   2. Kalocsai András                1.cs.    5 h.  104,52 p
   3. Gavaldik József                1.cs.    3 h.   77,93 p
   4. Száraz László                  1.cs.    4 h.   72,50 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs.    3 h.   70,73 p
   6. Nagy János                     1.cs.    3 h.   59,77 p
   7. Molnár Pál                     1.cs.    3 h.   59,01 p
   8. Huszár Péter                   1.cs.    3 h.   57,50 p
   9. Tóth Lajos                     1.cs.    3 h.   57,12 p
  10. Jánosi Pál                     1.cs.    2 h.   45,52 p
  11. Tomori László                  1.cs.    2 h.   44,38 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs.    2 h.   38,33 p
  13. Lengyel János                  1.cs.    2 h.   30,00 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs.    1 h.   27,11 p
  15. Tomori László                  2.cs.    1 h.   21,81 p
  16. Gavaldik József                2.cs.    1 h.   17,65 p
  17. Száraz László                  3.cs.    1 h.   15,38 p
  18. Kalocsai András                2.cs.    1 h.   14,63 p
  19. Száraz László                  2.cs.    1 h.   11,60 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  147,08 p
   2. Kalocsai András                1.cs. A23    6 h.  131,63 p
   3. Szabó Elek                     1.cs. R38    6 h.  131,41 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  122,68 p
   5. Ács Ferenc                     1.cs. A50    6 h.  110,93 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.  104,81 p
   7. Benke István                   1.cs. R38    6 h.   97,86 p
   8. Fejos Csaba                    2.cs. A64    5 h.   96,38 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   93,38 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    4 h.   90,52 p
  11. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   86,84 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.   85,71 p
  13. Babicz János                   1.cs. A64    4 h.   85,50 p
  14. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   81,38 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   81,09 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   78,95 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   76,60 p
  18. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    4 h.   74,74 p
  19. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   71,48 p
  20. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   71,03 p
  21. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   70,62 p
  22. Grizner Sándor                 1.cs. R38    4 h.   67,58 p
  23. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   65,60 p
  24. Tóth Lajos                     1.cs. A23    3 h.   63,56 p
  25. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   63,26 p
  26. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   62,13 p
  27. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   56,81 p
  28. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   56,71 p
  29. Kevés Károly                   1.cs. V10    3 h.   55,78 p
  30. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   55,37 p
  31. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   53,94 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing
  06.21. Neumarkt
  07.05. Regensburg

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  343,21 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  339,49 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  317,95 p
   4. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   13 h.  306,54 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   12 h.  298,21 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   12 h.  289,23 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23   12 h.  286,94 p
   8. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  277,87 p
   9. Szabó Elek                     1.cs. R38   12 h.  271,58 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   11 h.  267,32 p
  11. Katona József                  2.cs. A36   11 h.  264,34 p
  12. Pap István                     1.cs. A36   13 h.  264,05 p
  13. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   12 h.  254,11 p
  14. Japport Zoltán                 1.cs. A50   11 h.  247,04 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  244,08 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  236,35 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  223,49 p
  18. Fejos Csaba                    2.cs. A64   12 h.  223,31 p
  19. Nagy János                     1.cs. A23   11 h.  212,49 p
  20. Tóth Lajos                     1.cs. A23   10 h.  202,58 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  198,76 p
  22. Tomori László                  1.cs. A23    8 h.  195,53 p
  23. Papp László                    1.cs. A64    9 h.  193,64 p
  24. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  187,23 p
  25. Benke István                   1.cs. R38   10 h.  180,40 p
  26. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  179,18 p
  27. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   10 h.  173,29 p
  28. Szollos Béla                   2.cs. A64    9 h.  172,66 p
  29. Babicz János                   1.cs. A64    8 h.  171,90 p
  30. Ács Ferenc                     1.cs. A50    9 h.  171,50 p
  31. Csikós István                  1.cs. V10    8 h.  165,31 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23    7 h.  163,51 p
  33. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    7 h.  163,25 p
  34. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  157,65 p
  35. Kevés Károly                   1.cs. V10    8 h.  156,16 p
  36. Gavaldik József                1.cs. A23    6 h.  154,78 p
  37. Boda Ákos                      2.cs. A50    7 h.  150,02 p
  38. Kiss József                    1.cs. V10    8 h.  149,02 p
  39. Kalocsai András                2.cs. A23    7 h.  142,95 p
  40. Török Ferenc                   1.cs. A36    7 h.  131,73 p
  41. Grizner Sándor                 1.cs. R38    7 h.  131,57 p
  42. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    7 h.  131,16 p
  43. Kalocsai András                1.cs. A23    6 h.  130,36 p
  44. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    6 h.  128,97 p
  45. Kiss József                    2.cs. V10    6 h.  126,93 p

Hatvan II. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  317,68 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   12 h.  296,87 p
   3. Száraz László                  1.cs. A23   13 h.  296,21 p
   4. Szabó Elek                     1.cs. R38   12 h.  271,53 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   11 h.  266,89 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   12 h.  252,31 p
   7. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  237,16 p
   8. Huszár Péter                   1.cs. A23   10 h.  231,88 p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  224,45 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23   11 h.  214,05 p
  11. Tóth Lajos                     1.cs. A23   11 h.  213,48 p

A23 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  1.cs.   13 h.  284,17 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs.   11 h.  274,42 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs.   11 h.  255,66 p
   4. Huszár Péter                   1.cs.   10 h.  222,76 p
   5. Molnár Pál                     1.cs.   11 h.  214,59 p
   6. Tóth Lajos                     1.cs.   11 h.  201,67 p
   7. Nagy Zoltán                    1.cs.    9 h.  192,77 p
   8. Nagy János                     1.cs.   10 h.  190,55 p
   9. Tomori László                  1.cs.    7 h.  176,39 p
  10. Gavaldik József                1.cs.    7 h.  160,15 p
  11. Jánosi Pál                     1.cs.    7 h.  156,16 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs.    7 h.  155,06 p
  13. Kalocsai András                2.cs.    6 h.  124,11 p
  14. Kalocsai András                1.cs.    6 h.  119,71 p
  15. Gavaldik József                2.cs.    5 h.   97,08 p
  16. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    4 h.   89,65 p
  17. Bajtek Tibor                   2.cs.    4 h.   88,41 p
  18. Száraz László                  3.cs.    4 h.   82,27 p
  19. Lengyel János                  1.cs.    5 h.   74,16 p
  20. Száraz László                  2.cs.    4 h.   70,66 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs.    4 h.   68,16 p
  22. Tomori László                  2.cs.    1 h.   21,81 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.05. Regensburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   46 h.  939,72 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   46 h.  931,15 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   43 h.  868,45 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   44 h.  865,73 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   42 h.  865,40 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   42 h.  855,53 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23   44 h.  842,94 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   42 h.  838,41 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   41 h.  835,17 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   42 h.  809,21 p
  11. Tomori László                  1.cs. A23   39 h.  797,00 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   40 h.  787,45 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   40 h.  750,39 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   36 h.  747,92 p
  15. Mészáros László                1.cs. A36   37 h.  741,33 p
  16. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   36 h.  714,57 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   38 h.  698,24 p
  18. Molnár Pál                     1.cs. A23   37 h.  696,27 p
  19. Szabó Elek                     1.cs. R38   37 h.  691,27 p
  20. Tóth Attila                    2.cs. A64   34 h.  690,68 p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   36 h.  677,24 p
  22. Kiss József                    1.cs. V10   36 h.  654,35 p
  23. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   33 h.  649,23 p
  24. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   35 h.  634,33 p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50   35 h.  618,65 p
  26. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  607,72 p
  27. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  28. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   33 h.  588,59 p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50   31 h.  587,60 p
  30. Tomori László                  2.cs. A23   31 h.  586,13 p
  31. Jánosi Pál                     1.cs. A23   29 h.  557,87 p
  32. Fejos Csaba                    2.cs. A64   30 h.  553,83 p
  33. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   27 h.  541,59 p
  34. Kevés Károly                   1.cs. V10   31 h.  540,44 p
  35. Ács Ferenc                     1.cs. A50   33 h.  532,62 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   29 h.  517,96 p
  37. Tóth Sándor                    1.cs. A64   29 h.  516,47 p
  38. Szollos Béla                   2.cs. A64   28 h.  513,12 p
  39. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   27 h.  497,72 p
  40. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   26 h.  472,19 p
  41. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   29 h.  471,85 p
  42. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  458,53 p
  43. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   26 h.  439,19 p
  44. Pap István                     2.cs. A36   23 h.  438,46 p
  45. Tóth Attila                    1.cs. A64   23 h.  435,06 p
  46. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  426,98 p
  47. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  417,29 p
  48. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  403,73 p
  49. Kalocsai András                1.cs. A23   23 h.  401,48 p
  50. Gavaldik József                1.cs. A23   23 h.  398,48 p
  51. Papp László                    1.cs. A64   22 h.  396,52 p
  52. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  388,23 p
  53. Japport Zoltán                 4.cs. A50   23 h.  387,65 p
  54. Nagy János                     2.cs. A23   21 h.  371,93 p
  55. Japport Zoltán                 3.cs. A50   23 h.  370,31 p
  56. Babicz János                   1.cs. A64   20 h.  367,77 p
  57. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   21 h.  364,66 p
  58. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  59. Csikós István                  1.cs. V10   19 h.  357,31 p
  60. Tóth Lajos                     1.cs. A23   21 h.  355,82 p
  61. Kovács József                  1.cs. A50   19 h.  354,45 p
  62. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  354,37 p
  63. Mészáros László                2.cs. A36   20 h.  354,27 p
  64. Balázs Sándor                  1.cs. R38   20 h.  349,32 p
  65. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  344,58 p
  66. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  343,99 p
  67. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  68. Benke István                   1.cs. R38   22 h.  340,14 p
  69. Demeter Attila                 1.cs. R38   21 h.  336,05 p
  70. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  333,50 p
  71. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  72. Kiss József                    2.cs. V10   17 h.  316,69 p
  73. Lengyel János                  1.cs. A23   19 h.  315,61 p
  74. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  313,39 p
  75. Fejos Csaba                    1.cs. A64   18 h.  312,61 p
  76. Szollos Béla                   4.cs. A64   19 h.  312,59 p
  77. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  78. Száraz László                  2.cs. A23   20 h.  309,82 p
  79. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  80. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  297,35 p
  81. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  82. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  83. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  84. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  277,56 p
  85. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  274,84 p
  86. Száraz László                  3.cs. A23   15 h.  271,60 p
  87. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  271,00 p
  88. Jánosi Pál                     2.cs. A23   16 h.  269,63 p
  89. Török Ferenc                   1.cs. A36   16 h.  264,96 p
  90. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  91. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  92. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   47 h.  935,27 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   42 h.  858,48 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23   44 h.  834,83 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   42 h.  832,88 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   41 h.  827,86 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   40 h.  800,80 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23   41 h.  786,59 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   39 h.  731,77 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   35 h.  704,91 p
  10. Szabó Elek                     1.cs. R38   37 h.  686,76 p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64   34 h.  685,86 p
  12. Molnár Pál                     1.cs. A23   36 h.  678,69 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23   35 h.  658,04 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   34 h.  657,19 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   35 h.  631,80 p
  16. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   36 h.  616,66 p
  17. Tomori László                  2.cs. A23   31 h.  585,37 p
  18. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   30 h.  581,94 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23   30 h.  564,48 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   27 h.  535,14 p
  21. Fejos Csaba                    2.cs. A64   29 h.  534,62 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs.   41 h.  803,88 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs.   39 h.  803,10 p
   3. Nagy János                     1.cs.   42 h.  785,02 p
   4. Tomori László                  1.cs.   38 h.  759,83 p
   5. Száraz László                  1.cs.   41 h.  751,08 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs.   37 h.  684,54 p
   7. Szöllosi Gábor                 2.cs.   34 h.  674,51 p
   8. Molnár Pál                     1.cs.   36 h.  653,82 p
   9. Huszár Péter                   1.cs.   32 h.  611,31 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs.   32 h.  610,28 p
  11. Tomori László                  2.cs.   30 h.  563,50 p
  12. Nagy Zoltán                    1.cs.   29 h.  553,71 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs.   27 h.  510,81 p
  14. Bajtek Tibor                   3.cs.   26 h.  435,23 p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs.   24 h.  394,99 p
  16. Palkó László                   1.cs.   20 h.  365,40 p
  17. Gavaldik József                1.cs.   21 h.  358,25 p
  18. Kalocsai András                1.cs.   20 h.  343,24 p
  19. Palkó László                   2.cs.   19 h.  332,12 p
  20. Bajtek Tibor                   6.cs.   20 h.  331,40 p
  21. Huszár Péter                   2.cs.   19 h.  316,47 p
  22. Nagy János                     2.cs.   18 h.  312,23 p
  23. Molnár Pál                     2.cs.   17 h.  297,52 p
  24. Tóth Lajos                     1.cs.   16 h.  274,03 p
  25. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   16 h.  268,69 p
  26. Lengyel János                  1.cs.   16 h.  258,35 p
  27. Száraz László                  2.cs.   17 h.  257,59 p
  28. Nagy János                     3.cs.   15 h.  238,55 p
  29. Száraz László                  3.cs.   13 h.  235,11 p
  30. Jánosi Pál                     2.cs.   14 h.  232,03 p
  31. Tomori László                  3.cs.   14 h.  228,31 p
  32. Gavaldik József                2.cs.   13 h.  208,04 p
  33. Kalocsai András                2.cs.   11 h.  186,80 p
  34. Szöllosi Gábor                 3.cs.   12 h.  177,69 p
  35. Száraz László                  4.cs.   10 h.  147,48 p
  36. Jánosi Pál                     3.cs.    9 h.  144,83 p
  37. Bajtek Tibor                   5.cs.    8 h.  133,13 p
  38. Szöllosi Gábor                 4.cs.    7 h.  107,81 p
  39. Molnár Pál                     3.cs.    6 h.  106,01 p
  40. Moravcsik Lénárd               1.cs.    7 h.  102,83 p
  41. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    5 h.   88,86 p
  42. Gavaldik József                3.cs.    4 h.   76,02 p
  43. Nagy Zoltán                    2.cs.    4 h.   63,72 p
  44. Moravcsik Lénárd               2.cs.    2 h.   34,46 p
  45. Fazekas István ifj.            1.cs.    2 h.   31,89 p
  46. Tóth Lajos                     2.cs.    2 h.   23,84 p
  47. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   15,20 p
  48. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  49. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  50. Palkó László                   3.cs.    1 h.   10,95 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  3h  82,28p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01960    H  3h  78,91p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  3h  76,47p
  4. Mészáros László                A36 HU 10-D-258882    H  3h  73,80p
  5. Mészáros László                A36 HU 09-D-224307    H  3h  71,17p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  69,95p
  7. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  3h  69,64p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  3h  69,37p
  9. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  3h  68,27p
 10. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31001    H  3h  67,17p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  3h  72,34p
  2. Babicz János                   A64 HU 14-D-764490    T  3h  66,40p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  3h  63,22p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505688    T  3h  49,22p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14308    T  2h  52,63p
  6. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  2h  51,05p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  2h  50,25p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  49,75p
  9. Papp László                    A64 HU-13-D-596387    T  2h  48,71p
 10. Kalocsai András                A23 HU-14-O-26312     T  2h  48,04p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  69,59p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  3h  69,30p
  3. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  3h  68,46p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726916    H  3h  67,03p
  5. Nagy János                     A23 HU-11-09-07843    H  3h  57,20p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502355    H  3h  56,87p
  7. Tóth Lajos                     A23 HU-13-D-601886    H  3h  55,70p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14322    H  3h  54,07p
  9. Száraz László                  A23 HU-12-09-14370    H  3h  53,86p
 10. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-530249    H  3h  43,61p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  3h  72,73p
  2. Babicz János                   A64 HU 14-D-764490    T  3h  66,15p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  3h  62,40p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505688    T  3h  48,91p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14308    T  2h  51,90p
  6. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  2h  51,32p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  2h  50,39p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  48,97p
  9. Papp László                    A64 HU-13-D-596387    T  2h  48,51p
 10. Kalocsai András                A23 HU-14-O-26312     T  2h  47,52p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726916    H  3h  63,50p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502355    H  3h  54,27p
  3. Nagy János                     A23 HU-11-09-07843    H  3h  53,29p
  4. Tóth Lajos                     A23 HU-13-D-601886    H  3h  51,60p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14370    H  3h  51,42p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  2h  56,76p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603926    H  2h  54,32p
  8. Gavaldik József                A23 HU 13-09-20131    H  2h  54,11p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574706    H  2h  51,80p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562144    H  2h  49,19p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  3h  70,58p
  2. Száraz László                  A23 HU-12-09-14308    T  2h  50,12p
  3. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  2h  49,48p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  46,05p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-O-25609     T  2h  45,36p
  6. Kalocsai András                A23 HU-14-O-26312     T  2h  43,95p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602264    T  2h  38,39p
  8. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  2h  37,92p
  9. Kalocsai András                A23 HU-14-D-727915    T  2h  36,17p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505688    T  2h  34,55p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  9h 185,10p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  9h 174,27p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  9h 170,54p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  8h 155,87p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  8h 150,98p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  8h 146,65p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 138,62p
  8. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  7h 162,49p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 158,43p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  7h 157,62p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  9h 144,25p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  8h 165,73p
  3. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  8h 149,33p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 152,69p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 139,96p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 113,52p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 130,85p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  6h 123,16p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  6h 122,31p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 115,28p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  9h 184,77p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  9h 167,63p
  3. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  8h 155,54p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 157,38p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  7h 157,11p
  6. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  7h 149,16p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  7h 144,23p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  7h 144,09p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 137,24p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  7h 136,33p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  8h 164,19p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  8h 133,43p
  3. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  7h 138,04p
  4. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 137,72p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 131,64p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  6h 121,61p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  6h 121,28p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 113,50p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h 106,60p
 10. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  6h 101,51p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  8h 152,92p
  2. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  8h 151,82p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 151,96p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  7h 142,53p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  7h 141,53p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 133,31p
  7. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  7h 129,18p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  6h 133,81p
  9. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  6h 128,27p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726916    H  6h 126,21p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  8h 161,65p
  2. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  7h 133,52p
  3. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 132,34p
  4. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  7h 118,10p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 107,05p
  6. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  6h  93,00p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  6h  91,40p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14308    T  5h 102,80p
  9. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  5h  97,53p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601925    T  5h  93,45p