Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2015.07.07 16:05:57
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.08 19:00:20
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.08 19:03:56
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.06 16:05:57
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 11 verseny 

Feleresztés helye: Regensburg
Feleresztés ideje: 2015.07.05 05:40
Időjárás         : Derült meleg idő, enyhe D-i szél,
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 580000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 29
Legkisebb pont   : 11,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso         9   11   100   20   25   1213,95   1099,36   1026,18
A50 Zsámbok             9   10    94   19   24   1136,79    942,36    853,75
V10 Hatvan              8   11    96   19   24   1134,14    935,35    786,57
Hatvan I.              26   32   290   58   73   1213,95    986,71    910,20
A23 Nagykáta           14   20   187   37   47   1197,24   1040,46    990,57
A64 Szentmártonkáta    10   14   127   25   32   1187,31    998,50    877,79
R38 Jászberény          7    9    80   16   20   1172,80   1023,35    982,24
Hatvan II.             31   43   394   79   99   1197,24   1023,26    977,37
Tagszövetségben        57   75   684  137  171   1213,95   1007,01    946,71

A36 egyesületi díjlista
   1. Pap István                     1.cs. HU 11-09-09412    H 1213,95 m/p
   2. Mészáros László                1.cs. HU 10-D-258882    H 1178,78 m/p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs. HU 13-D-700974    H 1174,02 m/p
   4. Mészáros László                1.cs. HU 10-O-01569     H 1171,82 m/p
   5. Mészáros László                1.cs. HU 09-D-224307    H 1170,55 m/p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. HU 10-09-01947    H 1152,61 m/p
   7. Mészáros László                1.cs. HU 12-D-502657    H 1148,01 m/p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. HU 13-D-602530    H 1146,83 m/p
   9. Pap István                     2.cs. HU 13-D-604727    H 1139,90 m/p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. HU 12-D-502630    H 1137,49 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Dósa Zoltán                     1.cs. Dt: 574819 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  59,45p    R:   5.   4h  86,04p    T:  20.   3h  71,03p
Összesített E:   6.  34h 590,78p    R:   8.  39h 726,60p    T:  21.  36h 677,24p
   HU 13-D-700974    H 05 13:49:36  1174,02 m/p   3  27,55    3  28,52   11  27,98
   HU 09-D-235006    H 05 14:21:02  1103,20 m/p  18  16,68   27  22,72   72  21,73
   HU 13-D-700972    H 05 14:22:51  1099,36 m/p  20  15,22   30  21,99   76  21,32
   HU 13-D-700991    H 05 15:51:25   940,12 m/p   0   0,00   68  12,81    0   0,00

Gazsi Károly                    1.cs. Dt: 575250 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   3h  67,43p    R:   3.   4h  96,91p    T:   7.   4h  93,38p
Összesített E:   2.  40h 781,12p    R:   4.  43h 875,85p    T:   6.  42h 855,53p
   HU 13-D-602530    H 05 14:01:36  1146,83 m/p   8  23,93    8  27,31   23  26,75
   HU 12-D-502630    H 05 14:05:43  1137,49 m/p  10  22,48   10  26,82   28  26,24
   HU 13-D-602509    H 05 14:09:47  1128,42 m/p  12  21,02   14  25,86   38  25,21
   HU 13-D-602505    H 05 15:10:28  1008,38 m/p   0   0,00   51  16,92  136  15,18

Katona József                   2.cs. Dt: 574711 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  56,55p    R:   8.   3h  72,74p    T:  21.   3h  70,62p
Összesített E:   4.  36h 688,86p    R:   6.  36h 754,92p    T:  14.  36h 747,92p
   HU 11-09-09122    H 05 14:08:22  1130,50 m/p  11  21,75   13  26,10   36  25,42
   HU 11-09-09118    H 05 14:12:25  1121,57 m/p  13  20,30   17  25,13   43  24,70
   HU 12-09-15383    H 05 14:27:16  1089,98 m/p  21  14,50   32  21,51   84  20,50

Mészáros László                 1.cs. Dt: 575345 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 125,41p    R:   1.   5h 137,50p    T:   1.   5h 135,07p
Összesített E:   5.  33h 635,30p    R:   7.  37h 744,44p    T:  15.  37h 741,33p
   HU 10-D-258882    H 05 13:48:05  1178,78 m/p   2  28,27    2  28,76    9  28,18
   HU 10-O-01569     H 05 13:50:59  1171,82 m/p   4  26,82    4  28,27   13  27,77
   HU 09-D-224307    H 05 13:51:31  1170,55 m/p   5  26,10    5  28,03   14  27,67
   HU 12-D-502657    H 05 14:01:10  1148,01 m/p   7  24,65    7  27,55   22  26,85
   HU 10-D-258910    H 05 14:13:04  1121,38 m/p  14  19,57   18  24,89   44  24,60
   HU 13-D-602403    H 05 15:35:58   965,40 m/p   0   0,00   65  13,53  167  12,01

Mészáros Mihály                 1.cs. Dt: 575403 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  61,63p    R:   4.   4h  91,84p    T:  10.   4h  86,84p
Összesített E:   1.  39h 812,25p    R:   1.  45h 944,48p    T:   1.  46h 939,72p
   HU 10-09-01947    H 05 13:59:13  1152,61 m/p   6  25,38    6  27,79   20  27,06
   HU 12-D-504652    H 05 14:17:54  1111,03 m/p  15  18,85   20  24,41   62  22,76
   HU 10-09-01960    H 05 14:21:29  1103,40 m/p  17  17,40   26  22,96   70  21,94
   HU 12-09-15563    H 05 15:11:24  1007,01 m/p   0   0,00   52  16,68  137  15,08

Pap István                      1.cs. Dt: 573046 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  41,33p    R:   7.   4h  76,12p    T:  19.   4h  71,48p
Összesített E:   3.  40h 735,01p    R:   3.  45h 885,40p    T:   4.  44h 865,73p
   HU 11-09-09412    H 05 13:32:03  1213,95 m/p   1  29,00    1  29,00    1  29,00
   HU 12-D-504083    H 05 14:54:04  1034,25 m/p  24  12,33   47  17,88  121  16,72
   HU 13-D-605723    H 05 15:25:05   979,43 m/p   0   0,00   60  14,74  158  12,93
   HU 12-D-504162    T 05 15:25:56   978,01 m/p   0   0,00   61  14,50  159  12,83

Pap István                      2.cs. Dt: 573046 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  23,20p    R:  19.   1h  27,07p    T:  48.   1h  26,44p
Összesített E:   9.  22h 396,52p    R:  18.  23h 440,42p    T:  44.  23h 438,46p
   HU 13-D-604727    H 05 14:02:43  1139,90 m/p   9  23,20    9  27,07   26  26,44

Pásztor Gábor                   1.cs. Dt: 575308 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  34,07p    R:  16.   2h  46,40p    T:  34.   2h  44,18p
Összesített E:   8.  23h 413,50p    R:  15.  29h 531,57p    T:  39.  27h 497,72p
   HU 12-09-15575    H 05 14:17:56  1110,78 m/p  16  18,12   21  24,17   63  22,65
   HU 12-09-15579    H 05 14:21:41  1102,79 m/p  19  15,95   29  22,23   74  21,53

Török Ferenc                    1.cs. Dt: 575346 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  38,43p    R:  12.   3h  59,44p    T:  27.   3h  56,81p
Összesített E:  18.  13h 195,41p    R:  38.  15h 260,60p    T:  89.  16h 264,96p
   HU 13-09-20480    H 05 14:28:09  1089,36 m/p  22  13,78   34  21,02   86  20,30
   HU 12-D-502719    H 05 14:29:32  1086,52 m/p  23  13,05   35  20,78   87  20,20
   HU 06-09-70884    H 05 15:00:40  1026,18 m/p  25  11,60   48  17,64  125  16,31

Tagszövetségi díjlista
   1. Pap István                     1.cs. A36 HU 11-09-09412    H 1213,95 m/p
   2. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602279    T 1197,24 m/p
   3. Kalocsai András                1.cs. A23 HU-12-09-14053    T 1191,12 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13-D-605306    T 1190,67 m/p
   5. Babicz János                   1.cs. A64 HU 14-D-763014    H 1187,31 m/p
   6. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20131    H 1186,77 m/p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-12-D-530620    H 1185,24 m/p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-D-764075    H 1182,45 m/p
   9. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-D-258882    H 1178,78 m/p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14-O-26315     T 1177,18 m/p
  11. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 13-D-700974    H 1174,02 m/p
  12. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-10-09-05412    H 1172,80 m/p
  13. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-O-01569     H 1171,82 m/p
  14. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1170,55 m/p
  15. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20079    H 1168,42 m/p
  16. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602005    H 1166,61 m/p
  17. Száraz László                  1.cs. A23 HU-12-09-14308    T 1164,42 m/p
  18. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-10-09-05425    H 1163,28 m/p
  19. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603926    H 1153,79 m/p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1152,61 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Pap István                     1.cs. A36 HU 11-09-09412    H 1213,95 m/p
   2. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-D-258882    H 1178,78 m/p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 13-D-700974    H 1174,02 m/p
   4. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-O-01569     H 1171,82 m/p
   5. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1170,55 m/p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1152,61 m/p
   7. Mészáros László                1.cs. A36 HU 12-D-502657    H 1148,01 m/p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 13-D-602530    H 1146,83 m/p
   9. Pap István                     2.cs. A36 HU 13-D-604727    H 1139,90 m/p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502630    H 1137,49 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  135,07 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  122,68 p
   3. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.  118,89 p
   4. Kalocsai András                1.cs. A23    5 h.  115,22 p
   5. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   98,72 p
   6. Fejos Csaba                    2.cs. A64    5 h.   96,38 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   93,38 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   92,90 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    4 h.   90,52 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   86,84 p
  11. Benke István                   1.cs. R38    5 h.   85,75 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.   85,71 p
  13. Babicz János                   1.cs. A64    4 h.   85,50 p
  14. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   81,38 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   81,09 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   78,95 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   76,60 p
  18. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    4 h.   74,74 p
  19. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   71,48 p
  20. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   71,03 p
  21. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   70,62 p
  22. Grizner Sándor                 1.cs. R38    4 h.   67,58 p
  23. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   65,60 p
  24. Tóth Lajos                     1.cs. A23    3 h.   63,56 p
  25. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   63,26 p
  26. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   62,13 p
  27. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   56,81 p
  28. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   56,71 p
  29. Kevés Károly                   1.cs. V10    3 h.   55,78 p
  30. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   55,37 p
  31. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   53,94 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  137,50 p
   2. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  103,43 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   96,91 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   91,84 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   86,04 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros László                1.cs.    5 h.  125,41 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.    3 h.   67,43 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs.    3 h.   61,63 p
   4. Dósa Zoltán                    1.cs.    3 h.   59,45 p
   5. Katona József                  2.cs.    3 h.   56,55 p
   6. Pap István                     1.cs.    2 h.   41,33 p
   7. Török Ferenc                   1.cs.    3 h.   38,43 p
   8. Pásztor Gábor                  1.cs.    2 h.   34,07 p
   9. Pap István                     2.cs.    1 h.   23,20 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  147,08 p
   2. Kalocsai András                1.cs. A23    6 h.  131,63 p
   3. Szabó Elek                     1.cs. R38    6 h.  131,41 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  122,68 p
   5. Ács Ferenc                     1.cs. A50    6 h.  110,93 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.  104,81 p
   7. Benke István                   1.cs. R38    6 h.   97,86 p
   8. Fejos Csaba                    2.cs. A64    5 h.   96,38 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   93,38 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    4 h.   90,52 p
  11. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   86,84 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.   85,71 p
  13. Babicz János                   1.cs. A64    4 h.   85,50 p
  14. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   81,38 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   81,09 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   78,95 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   76,60 p
  18. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    4 h.   74,74 p
  19. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   71,48 p
  20. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   71,03 p
  21. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   70,62 p
  22. Grizner Sándor                 1.cs. R38    4 h.   67,58 p
  23. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   65,60 p
  24. Tóth Lajos                     1.cs. A23    3 h.   63,56 p
  25. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   63,26 p
  26. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   62,13 p
  27. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   56,81 p
  28. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   56,71 p
  29. Kevés Károly                   1.cs. V10    3 h.   55,78 p
  30. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   55,37 p
  31. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   53,94 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing
  06.21. Neumarkt
  07.05. Regensburg

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  343,21 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  339,49 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  317,95 p
   4. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   13 h.  306,54 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   12 h.  298,21 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   12 h.  289,23 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23   12 h.  286,94 p
   8. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  277,87 p
   9. Szabó Elek                     1.cs. R38   12 h.  271,58 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   11 h.  267,32 p
  11. Katona József                  2.cs. A36   11 h.  264,34 p
  12. Pap István                     1.cs. A36   13 h.  264,05 p
  13. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   12 h.  254,11 p
  14. Japport Zoltán                 1.cs. A50   11 h.  247,04 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  244,08 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  236,35 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  223,49 p
  18. Fejos Csaba                    2.cs. A64   12 h.  223,31 p
  19. Nagy János                     1.cs. A23   11 h.  212,49 p
  20. Tóth Lajos                     1.cs. A23   10 h.  202,58 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  198,76 p
  22. Tomori László                  1.cs. A23    8 h.  195,53 p
  23. Papp László                    1.cs. A64    9 h.  193,64 p
  24. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  187,23 p
  25. Benke István                   1.cs. R38   10 h.  180,40 p
  26. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  179,18 p
  27. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   10 h.  173,29 p
  28. Szollos Béla                   2.cs. A64    9 h.  172,66 p
  29. Babicz János                   1.cs. A64    8 h.  171,90 p
  30. Ács Ferenc                     1.cs. A50    9 h.  171,50 p
  31. Csikós István                  1.cs. V10    8 h.  165,31 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23    7 h.  163,51 p
  33. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    7 h.  163,25 p
  34. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  157,65 p
  35. Kevés Károly                   1.cs. V10    8 h.  156,16 p
  36. Gavaldik József                1.cs. A23    6 h.  154,78 p
  37. Boda Ákos                      2.cs. A50    7 h.  150,02 p
  38. Kiss József                    1.cs. V10    8 h.  149,02 p
  39. Kalocsai András                2.cs. A23    7 h.  142,95 p
  40. Török Ferenc                   1.cs. A36    7 h.  131,73 p
  41. Grizner Sándor                 1.cs. R38    7 h.  131,57 p
  42. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    7 h.  131,16 p
  43. Kalocsai András                1.cs. A23    6 h.  130,36 p
  44. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    6 h.  128,97 p
  45. Kiss József                    2.cs. V10    6 h.  126,93 p

Hatvan I. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  343,76 p
   2. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  341,38 p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  321,20 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   12 h.  291,54 p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  277,92 p
   6. Pap István                     1.cs. A36   13 h.  266,38 p
   7. Katona József                  2.cs. A36   11 h.  265,77 p

A36 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs.   11 h.  258,14 p
   2. Mészáros László                1.cs.   10 h.  237,56 p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs.   11 h.  231,60 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs.   10 h.  222,66 p
   5. Katona József                  2.cs.   11 h.  216,85 p
   6. Pap István                     1.cs.    8 h.  156,93 p
   7. Pásztor Gábor                  1.cs.    6 h.  118,66 p
   8. Török Ferenc                   1.cs.    5 h.   78,18 p
   9. László György                  1.cs.    3 h.   48,04 p
  10. Pap István                     2.cs.    2 h.   36,37 p
  11. Seres János                    1.cs.    1 h.   20,60 p
  12. Tóth Gábor                     1.cs.    1 h.   15,20 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.05. Regensburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   46 h.  939,72 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   46 h.  931,15 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   43 h.  868,45 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   44 h.  865,73 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   42 h.  865,40 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   42 h.  855,53 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23   44 h.  842,94 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   42 h.  838,41 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   41 h.  835,17 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   42 h.  809,21 p
  11. Tomori László                  1.cs. A23   39 h.  797,00 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   40 h.  787,45 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   40 h.  750,39 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   36 h.  747,92 p
  15. Mészáros László                1.cs. A36   37 h.  741,33 p
  16. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   36 h.  714,57 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   38 h.  698,24 p
  18. Molnár Pál                     1.cs. A23   37 h.  696,27 p
  19. Szabó Elek                     1.cs. R38   37 h.  691,27 p
  20. Tóth Attila                    2.cs. A64   34 h.  690,68 p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   36 h.  677,24 p
  22. Kiss József                    1.cs. V10   36 h.  654,35 p
  23. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   33 h.  649,23 p
  24. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   35 h.  634,33 p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50   35 h.  618,65 p
  26. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  607,72 p
  27. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  28. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   33 h.  588,59 p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50   31 h.  587,60 p
  30. Tomori László                  2.cs. A23   31 h.  586,13 p
  31. Jánosi Pál                     1.cs. A23   29 h.  557,87 p
  32. Fejos Csaba                    2.cs. A64   30 h.  553,83 p
  33. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   27 h.  541,59 p
  34. Kevés Károly                   1.cs. V10   31 h.  540,44 p
  35. Ács Ferenc                     1.cs. A50   33 h.  532,62 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   29 h.  517,96 p
  37. Tóth Sándor                    1.cs. A64   29 h.  516,47 p
  38. Szollos Béla                   2.cs. A64   28 h.  513,12 p
  39. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   27 h.  497,72 p
  40. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   26 h.  472,19 p
  41. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   29 h.  471,85 p
  42. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  458,53 p
  43. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   26 h.  439,19 p
  44. Pap István                     2.cs. A36   23 h.  438,46 p
  45. Tóth Attila                    1.cs. A64   23 h.  435,06 p
  46. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  426,98 p
  47. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  417,29 p
  48. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  403,73 p
  49. Kalocsai András                1.cs. A23   23 h.  401,48 p
  50. Gavaldik József                1.cs. A23   23 h.  398,48 p
  51. Papp László                    1.cs. A64   22 h.  396,52 p
  52. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  388,23 p
  53. Japport Zoltán                 4.cs. A50   23 h.  387,65 p
  54. Nagy János                     2.cs. A23   21 h.  371,93 p
  55. Japport Zoltán                 3.cs. A50   23 h.  370,31 p
  56. Babicz János                   1.cs. A64   20 h.  367,77 p
  57. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   21 h.  364,66 p
  58. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  59. Csikós István                  1.cs. V10   19 h.  357,31 p
  60. Tóth Lajos                     1.cs. A23   21 h.  355,82 p
  61. Kovács József                  1.cs. A50   19 h.  354,45 p
  62. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  354,37 p
  63. Mészáros László                2.cs. A36   20 h.  354,27 p
  64. Balázs Sándor                  1.cs. R38   20 h.  349,32 p
  65. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  344,58 p
  66. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  343,99 p
  67. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  68. Benke István                   1.cs. R38   22 h.  340,14 p
  69. Demeter Attila                 1.cs. R38   21 h.  336,05 p
  70. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  333,50 p
  71. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  72. Kiss József                    2.cs. V10   17 h.  316,69 p
  73. Lengyel János                  1.cs. A23   19 h.  315,61 p
  74. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  313,39 p
  75. Fejos Csaba                    1.cs. A64   18 h.  312,61 p
  76. Szollos Béla                   4.cs. A64   19 h.  312,59 p
  77. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  78. Száraz László                  2.cs. A23   20 h.  309,82 p
  79. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  80. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  297,35 p
  81. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  82. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  83. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  84. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  277,56 p
  85. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  274,84 p
  86. Száraz László                  3.cs. A23   15 h.  271,60 p
  87. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  271,00 p
  88. Jánosi Pál                     2.cs. A23   16 h.  269,63 p
  89. Török Ferenc                   1.cs. A36   16 h.  264,96 p
  90. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  91. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  92. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   45 h.  944,48 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   44 h.  892,61 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   45 h.  885,40 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   43 h.  875,85 p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   44 h.  837,28 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   36 h.  754,92 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36   37 h.  744,44 p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   39 h.  726,60 p
   9. Kiss József                    1.cs. V10   36 h.  666,45 p
  10. Boda Ákos                      1.cs. A50   38 h.  657,80 p
  11. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  626,33 p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50   30 h.  591,48 p
  13. Ács Ferenc                     1.cs. A50   34 h.  555,98 p
  14. Kevés Károly                   1.cs. V10   30 h.  541,13 p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   29 h.  531,57 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs.   39 h.  812,25 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.   40 h.  781,12 p
   3. Pap István                     1.cs.   40 h.  735,01 p
   4. Katona József                  2.cs.   36 h.  688,86 p
   5. Mészáros László                1.cs.   33 h.  635,30 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs.   34 h.  590,78 p
   7. Dósa Zoltán                    2.cs.   26 h.  433,62 p
   8. Pásztor Gábor                  1.cs.   23 h.  413,50 p
   9. Pap István                     2.cs.   22 h.  396,52 p
  10. Mészáros László                2.cs.   18 h.  333,81 p
  11. Gazsi Károly                   2.cs.   18 h.  309,40 p
  12. Mészáros Mihály                2.cs.   17 h.  280,47 p
  13. Agócs Attila                   1.cs.   15 h.  256,39 p
  14. Katona József                  1.cs.   13 h.  235,59 p
  15. Udvari Zoltán                  1.cs.   15 h.  234,69 p
  16. László György                  1.cs.   14 h.  220,13 p
  17. Tóth Gábor                     1.cs.   13 h.  202,43 p
  18. Török Ferenc                   1.cs.   13 h.  195,41 p
  19. Pap István                     3.cs.   10 h.  159,85 p
  20. Horinka Norbert                1.cs.    9 h.  121,38 p
  21. Dobos Sándor                   1.cs.    8 h.  118,44 p
  22. Seres János                    1.cs.    6 h.   97,18 p
  23. Dobos Sándor                   2.cs.    5 h.   91,31 p
  24. László György                  2.cs.    3 h.   55,39 p
  25. Horinka Norbert                2.cs.    3 h.   53,39 p
  26. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  27. Katona József                  3.cs.    3 h.   37,88 p
  28. Agócs Attila                   2.cs.    2 h.   32,57 p
  29. Török Ferenc                   2.cs.    2 h.   28,34 p
  30. Mészáros László                3.cs.    2 h.   27,62 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  3h  82,28p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01960    H  3h  78,91p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  3h  76,47p
  4. Mészáros László                A36 HU 10-D-258882    H  3h  73,80p
  5. Mészáros László                A36 HU 09-D-224307    H  3h  71,17p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  69,95p
  7. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  3h  69,64p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  3h  69,37p
  9. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  3h  68,27p
 10. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31001    H  3h  67,17p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  3h  72,34p
  2. Babicz János                   A64 HU 14-D-764490    T  3h  66,40p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  3h  63,22p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505688    T  3h  49,22p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14308    T  2h  52,63p
  6. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  2h  51,05p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  2h  50,25p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  49,75p
  9. Papp László                    A64 HU-13-D-596387    T  2h  48,71p
 10. Kalocsai András                A23 HU-14-O-26312     T  2h  48,04p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  3h  82,96p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01960    H  3h  79,71p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  3h  78,13p
  4. Mészáros László                A36 HU 10-D-258882    H  3h  74,26p
  5. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  3h  71,08p
  6. Mészáros László                A36 HU 09-D-224307    H  3h  71,03p
  7. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31001    H  3h  67,05p
  8. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34114    H  3h  63,70p
  9. Mészáros László                A36 HU 10-D-258910    H  3h  60,18p
 10. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  3h  50,51p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Pásztor Gábor                  A36 HU 12-09-15574    T  2h  42,89p
  2. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 14-D-764682    T  2h  34,47p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  3h  75,61p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01960    H  3h  70,80p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  3h  67,47p
  4. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  3h  59,38p
  5. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  55,70p
  6. Mészáros László                A36 HU 10-D-258882    H  2h  54,27p
  7. Mészáros László                A36 HU 09-D-224307    H  2h  52,70p
  8. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  52,22p
  9. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700974    H  2h  46,93p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 13-D-602530    H  2h  44,86p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  9h 185,10p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  9h 174,27p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  9h 170,54p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  8h 155,87p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  8h 150,98p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  8h 146,65p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 138,62p
  8. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  7h 162,49p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 158,43p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  7h 157,62p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  9h 144,25p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  8h 165,73p
  3. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  8h 149,33p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 152,69p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 139,96p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 113,52p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 130,85p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  6h 123,16p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  6h 122,31p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 115,28p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  9h 176,00p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 141,11p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  8h 137,51p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  8h 127,00p
  5. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  7h 162,86p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  7h 149,86p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  7h 141,94p
  8. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  7h 136,84p
  9. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31001    H  7h 134,37p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  7h 132,29p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 151,96p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 118,32p
  3. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  6h 110,76p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  6h 100,05p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h 107,95p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  5h 102,05p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  5h  99,90p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  98,47p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  95,70p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  5h  94,07p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  8h 164,75p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  7h 133,72p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  7h 130,39p
  4. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  7h 120,30p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  6h 136,05p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700974    H  6h 109,10p
  7. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  6h  96,52p
  8. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  5h 109,86p
  9. Mészáros László                A36 HU 09-D-224307    H  5h 105,89p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  5h 104,36p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  6h 105,98p
  2. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  4h  89,56p
  3. Pap István                     A36 HU 13-D-604749    T  4h  76,74p
  4. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602488    T  4h  53,25p
  5. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  3h  60,32p
  6. Katona József                  A36 HU 13-09-21695    T  2h  47,48p
  7. Katona József                  A36 HU 13-09-20255    T  2h  39,13p
  8. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  2h  36,47p
  9. Dobos Sándor                   A36 HU 13-D-602573    T  2h  33,29p
 10. Pap István                     A36 HU 14-D-728445    T  2h  29,30p