Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A50 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.07.07 16:05:57
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.08 19:00:20
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.08 19:04:01
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.06 16:05:57
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 11 verseny 

Feleresztés helye: Regensburg
Feleresztés ideje: 2015.07.05 05:40
Időjárás         : Derült meleg idő, enyhe D-i szél,
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 580000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 29
Legkisebb pont   : 11,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso         9   11   100   20   25   1213,95   1099,36   1026,18
A50 Zsámbok             9   10    94   19   24   1136,79    942,36    853,75
V10 Hatvan              8   11    96   19   24   1134,14    935,35    786,57
Hatvan I.              26   32   290   58   73   1213,95    986,71    910,20
A23 Nagykáta           14   20   187   37   47   1197,24   1040,46    990,57
A64 Szentmártonkáta    10   14   127   25   32   1187,31    998,50    877,79
R38 Jászberény          7    9    80   16   20   1172,80   1023,35    982,24
Hatvan II.             31   43   394   79   99   1197,24   1023,26    977,37
Tagszövetségben        57   75   684  137  171   1213,95   1007,01    946,71

A50 egyesületi díjlista
   1. Ács Ferenc                     1.cs. HU 11-07-30860    H 1136,79 m/p
   2. Kovács József                  1.cs. HU-14-07-40753    H 1126,11 m/p
   3. Ács Ferenc                     1.cs. HU 10-07-26719    H 1124,59 m/p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. HU-11-07-31001    H 1118,62 m/p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. HU-12-D-531010    T 1109,36 m/p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. HU-12-D-530644    H 1104,96 m/p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. HU-13-D-667954    H 1082,33 m/p
   8. Ács Ferenc                     1.cs. HU 12-07-34600    H 1080,55 m/p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. HU-12-07-34114    H 1080,48 m/p
  10. Orbán Géza Sándor              1.cs. HU-09-D-235230    H 1073,23 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács Ferenc                      1.cs. Dt: 567919 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 120,04p    R:   2.   5h 103,43p    T:   5.   5h  98,72p
Összesített E:   7.  28h 497,84p    R:  13.  34h 555,98p    T:  35.  33h 532,62p
   HU 11-07-30860    H 05 13:59:35  1136,79 m/p   1  29,00   11  26,58   30  26,03
   HU 10-07-26719    H 05 14:05:00  1124,59 m/p   3  27,49   16  25,38   42  24,80
   HU 12-07-34600    H 05 14:25:35  1080,55 m/p   8  23,70   38  20,06   93  19,58
   HU 11-D-346298    H 05 15:06:54  1001,80 m/p  12  20,68   54  16,19  140  14,77
   HU 11-D-350464    H 05 15:15:34   986,71 m/p  14  19,17   58  15,22  152  13,54
   HU 13-07-38328    H 05 15:25:51   969,39 m/p  17  16,90   64  13,78  165  12,21

BAMAHO-dúc                      1.cs. Dt: 571427 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 100,37p    R:  10.   3h  67,91p    T:  23.   3h  65,60p
Összesített E:   2.  46h 882,00p    R:   5.  44h 837,28p    T:  10.  42h 809,21p
   HU-11-07-31001    H 05 14:10:49  1118,62 m/p   4  26,73   19  24,65   50  23,98
   HU-12-D-530644    H 05 14:17:08  1104,96 m/p   6  25,22   24  23,44   68  22,14
   HU-12-07-34114    H 05 14:28:51  1080,48 m/p   9  22,95   39  19,82   94  19,48
   HU-13-D-619392    H 05 16:14:36   900,43 m/p  22  13,11    0   0,00    0   0,00
   HU-12-07-34113    H 05 16:39:11   866,85 m/p  23  12,36    0   0,00    0   0,00

Boda Ákos                       1.cs. Dt: 569975 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  43,88p    R:  26.   1h  14,98p    T:  62.   1h  13,14p
Összesített E:   3.  37h 657,88p    R:  10.  38h 657,80p    T:  25.  35h 618,65p
   HU-13-D-619182    H 05 15:21:19   980,44 m/p  15  18,41   59  14,98  156  13,14
   HU-12-O-13241     T 05 16:11:11   902,98 m/p  21  13,87    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762365    H 05 16:47:35   853,75 m/p  24  11,60    0   0,00    0   0,00

Csörgi László                   1.cs. Dt: 569340 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  30,01p    R:  21.   2h  25,13p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  16.  17h 245,63p    R:  43.  16h 230,24p    T: 109.  15h 210,97p
   HU-09-07-22444    H 05 15:44:10   942,36 m/p  19  15,38   67  13,05    0   0,00
   HU-09-07-22447    H 05 15:57:32   921,96 m/p  20  14,63   71  12,08    0   0,00

Japport Zoltán                  1.cs. Dt: 595391 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  66,57p    R:  14.   3h  57,51p    T:  31.   3h  53,94p
Összesített E:   1.  45h 925,85p    R:   2.  44h 892,61p    T:   3.  43h 868,45p
   HU-12-D-531010    T 05 14:36:42  1109,36 m/p   5  25,97   23  23,68   66  22,35
   HU-13-D-667954    H 05 14:50:06  1082,33 m/p   7  24,46   36  20,54   90  19,89
   HU-14-D-762028    H 05 16:04:46   952,98 m/p  18  16,14   66  13,29  170  11,70

Kovács József                   1.cs. Dt: 567145 Kg:   7 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h  28,24p    R:  20.   1h  25,62p    T:  50.   1h  24,91p
Összesített E:  11.  18h 352,03p    R:  26.  19h 356,51p    T:  61.  19h 354,45p
   HU-14-07-40753    H 05 14:03:37  1126,11 m/p   2  28,24   15  25,62   41  24,91

Orbán Géza Sándor               1.cs. Dt: 575914 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  43,62p    R:  17.   2h  37,46p    T:  40.   2h  36,71p
Összesített E:  17.  12h 212,65p    R:  41.  14h 233,47p    T: 107.  12h 213,10p
   HU-09-D-235230    H 05 14:36:36  1073,23 m/p  10  22,19   42  19,09   98  19,07
   HU-14-O-25601     H 05 14:48:25  1050,11 m/p  11  21,43   45  18,37  112  17,64

Vígh Sándor                     1.cs. Dt: 563801 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  37,57p    R:  18.   2h  29,49p    T:  47.   2h  26,68p
Összesített E:  21.   8h 153,67p    R:  52.   8h 139,27p    T: 128.   8h 137,81p
   HU-14-07-40564    H 05 15:06:32   995,15 m/p  13  19,92   57  15,47  145  14,26
   HU-13-07-37911    H 05 15:20:08   971,82 m/p  16  17,65   63  14,02  163  12,42

Tagszövetségi díjlista
   1. Pap István                     1.cs. A36 HU 11-09-09412    H 1213,95 m/p
   2. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602279    T 1197,24 m/p
   3. Kalocsai András                1.cs. A23 HU-12-09-14053    T 1191,12 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13-D-605306    T 1190,67 m/p
   5. Babicz János                   1.cs. A64 HU 14-D-763014    H 1187,31 m/p
   6. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20131    H 1186,77 m/p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-12-D-530620    H 1185,24 m/p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-D-764075    H 1182,45 m/p
   9. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-D-258882    H 1178,78 m/p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14-O-26315     T 1177,18 m/p
  11. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 13-D-700974    H 1174,02 m/p
  12. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-10-09-05412    H 1172,80 m/p
  13. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-O-01569     H 1171,82 m/p
  14. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1170,55 m/p
  15. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20079    H 1168,42 m/p
  16. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602005    H 1166,61 m/p
  17. Száraz László                  1.cs. A23 HU-12-09-14308    T 1164,42 m/p
  18. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-10-09-05425    H 1163,28 m/p
  19. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603926    H 1153,79 m/p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1152,61 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Pap István                     1.cs. A36 HU 11-09-09412    H 1213,95 m/p
   2. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-D-258882    H 1178,78 m/p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 13-D-700974    H 1174,02 m/p
   4. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-O-01569     H 1171,82 m/p
   5. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1170,55 m/p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1152,61 m/p
   7. Mészáros László                1.cs. A36 HU 12-D-502657    H 1148,01 m/p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 13-D-602530    H 1146,83 m/p
   9. Pap István                     2.cs. A36 HU 13-D-604727    H 1139,90 m/p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502630    H 1137,49 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  135,07 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  122,68 p
   3. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.  118,89 p
   4. Kalocsai András                1.cs. A23    5 h.  115,22 p
   5. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   98,72 p
   6. Fejos Csaba                    2.cs. A64    5 h.   96,38 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   93,38 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   92,90 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    4 h.   90,52 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   86,84 p
  11. Benke István                   1.cs. R38    5 h.   85,75 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.   85,71 p
  13. Babicz János                   1.cs. A64    4 h.   85,50 p
  14. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   81,38 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   81,09 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   78,95 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   76,60 p
  18. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    4 h.   74,74 p
  19. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   71,48 p
  20. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   71,03 p
  21. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   70,62 p
  22. Grizner Sándor                 1.cs. R38    4 h.   67,58 p
  23. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   65,60 p
  24. Tóth Lajos                     1.cs. A23    3 h.   63,56 p
  25. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   63,26 p
  26. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   62,13 p
  27. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   56,81 p
  28. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   56,71 p
  29. Kevés Károly                   1.cs. V10    3 h.   55,78 p
  30. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   55,37 p
  31. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   53,94 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  137,50 p
   2. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  103,43 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   96,91 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   91,84 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   86,04 p

A verseny A50 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Ács Ferenc                     1.cs.    5 h.  120,04 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs.    5 h.  100,37 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs.    3 h.   66,57 p
   4. Boda Ákos                      1.cs.    3 h.   43,88 p
   5. Orbán Géza Sándor              1.cs.    2 h.   43,62 p
   6. Vígh Sándor                    1.cs.    2 h.   37,57 p
   7. Csörgi László                  1.cs.    2 h.   30,01 p
   8. Kovács József                  1.cs.    1 h.   28,24 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  147,08 p
   2. Kalocsai András                1.cs. A23    6 h.  131,63 p
   3. Szabó Elek                     1.cs. R38    6 h.  131,41 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  122,68 p
   5. Ács Ferenc                     1.cs. A50    6 h.  110,93 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.  104,81 p
   7. Benke István                   1.cs. R38    6 h.   97,86 p
   8. Fejos Csaba                    2.cs. A64    5 h.   96,38 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   93,38 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    4 h.   90,52 p
  11. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   86,84 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.   85,71 p
  13. Babicz János                   1.cs. A64    4 h.   85,50 p
  14. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   81,38 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   81,09 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   78,95 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   76,60 p
  18. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    4 h.   74,74 p
  19. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   71,48 p
  20. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   71,03 p
  21. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   70,62 p
  22. Grizner Sándor                 1.cs. R38    4 h.   67,58 p
  23. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   65,60 p
  24. Tóth Lajos                     1.cs. A23    3 h.   63,56 p
  25. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   63,26 p
  26. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   62,13 p
  27. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   56,81 p
  28. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   56,71 p
  29. Kevés Károly                   1.cs. V10    3 h.   55,78 p
  30. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   55,37 p
  31. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   53,94 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing
  06.21. Neumarkt
  07.05. Regensburg

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  343,21 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  339,49 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  317,95 p
   4. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   13 h.  306,54 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   12 h.  298,21 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   12 h.  289,23 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23   12 h.  286,94 p
   8. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  277,87 p
   9. Szabó Elek                     1.cs. R38   12 h.  271,58 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   11 h.  267,32 p
  11. Katona József                  2.cs. A36   11 h.  264,34 p
  12. Pap István                     1.cs. A36   13 h.  264,05 p
  13. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   12 h.  254,11 p
  14. Japport Zoltán                 1.cs. A50   11 h.  247,04 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  244,08 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  236,35 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  223,49 p
  18. Fejos Csaba                    2.cs. A64   12 h.  223,31 p
  19. Nagy János                     1.cs. A23   11 h.  212,49 p
  20. Tóth Lajos                     1.cs. A23   10 h.  202,58 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  198,76 p
  22. Tomori László                  1.cs. A23    8 h.  195,53 p
  23. Papp László                    1.cs. A64    9 h.  193,64 p
  24. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  187,23 p
  25. Benke István                   1.cs. R38   10 h.  180,40 p
  26. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  179,18 p
  27. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   10 h.  173,29 p
  28. Szollos Béla                   2.cs. A64    9 h.  172,66 p
  29. Babicz János                   1.cs. A64    8 h.  171,90 p
  30. Ács Ferenc                     1.cs. A50    9 h.  171,50 p
  31. Csikós István                  1.cs. V10    8 h.  165,31 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23    7 h.  163,51 p
  33. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    7 h.  163,25 p
  34. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  157,65 p
  35. Kevés Károly                   1.cs. V10    8 h.  156,16 p
  36. Gavaldik József                1.cs. A23    6 h.  154,78 p
  37. Boda Ákos                      2.cs. A50    7 h.  150,02 p
  38. Kiss József                    1.cs. V10    8 h.  149,02 p
  39. Kalocsai András                2.cs. A23    7 h.  142,95 p
  40. Török Ferenc                   1.cs. A36    7 h.  131,73 p
  41. Grizner Sándor                 1.cs. R38    7 h.  131,57 p
  42. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    7 h.  131,16 p
  43. Kalocsai András                1.cs. A23    6 h.  130,36 p
  44. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    6 h.  128,97 p
  45. Kiss József                    2.cs. V10    6 h.  126,93 p

Hatvan I. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  343,76 p
   2. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  341,38 p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  321,20 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   12 h.  291,54 p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  277,92 p
   6. Pap István                     1.cs. A36   13 h.  266,38 p
   7. Katona József                  2.cs. A36   11 h.  265,77 p

A50 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. BAMAHO-dúc                     1.cs.   15 h.  327,30 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs.   13 h.  291,27 p
   3. Boda Ákos                      1.cs.   10 h.  179,09 p
   4. Ács Ferenc                     1.cs.    7 h.  162,64 p
   5. Boda Ákos                      2.cs.    6 h.  140,77 p
   6. Vígh Sándor                    1.cs.    5 h.  112,32 p
   7. Orbán Géza Sándor              1.cs.    5 h.  108,71 p
   8. Kovács József                  1.cs.    4 h.   92,84 p
   9. Majoros István                 1.cs.    4 h.   77,00 p
  10. Csörgi László                  1.cs.    3 h.   45,99 p
  11. Pálinkás Sándor                1.cs.    2 h.   29,81 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.05. Regensburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   46 h.  939,72 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   46 h.  931,15 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   43 h.  868,45 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   44 h.  865,73 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   42 h.  865,40 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   42 h.  855,53 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23   44 h.  842,94 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   42 h.  838,41 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   41 h.  835,17 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   42 h.  809,21 p
  11. Tomori László                  1.cs. A23   39 h.  797,00 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   40 h.  787,45 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   40 h.  750,39 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   36 h.  747,92 p
  15. Mészáros László                1.cs. A36   37 h.  741,33 p
  16. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   36 h.  714,57 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   38 h.  698,24 p
  18. Molnár Pál                     1.cs. A23   37 h.  696,27 p
  19. Szabó Elek                     1.cs. R38   37 h.  691,27 p
  20. Tóth Attila                    2.cs. A64   34 h.  690,68 p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   36 h.  677,24 p
  22. Kiss József                    1.cs. V10   36 h.  654,35 p
  23. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   33 h.  649,23 p
  24. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   35 h.  634,33 p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50   35 h.  618,65 p
  26. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  607,72 p
  27. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  28. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   33 h.  588,59 p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50   31 h.  587,60 p
  30. Tomori László                  2.cs. A23   31 h.  586,13 p
  31. Jánosi Pál                     1.cs. A23   29 h.  557,87 p
  32. Fejos Csaba                    2.cs. A64   30 h.  553,83 p
  33. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   27 h.  541,59 p
  34. Kevés Károly                   1.cs. V10   31 h.  540,44 p
  35. Ács Ferenc                     1.cs. A50   33 h.  532,62 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   29 h.  517,96 p
  37. Tóth Sándor                    1.cs. A64   29 h.  516,47 p
  38. Szollos Béla                   2.cs. A64   28 h.  513,12 p
  39. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   27 h.  497,72 p
  40. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   26 h.  472,19 p
  41. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   29 h.  471,85 p
  42. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  458,53 p
  43. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   26 h.  439,19 p
  44. Pap István                     2.cs. A36   23 h.  438,46 p
  45. Tóth Attila                    1.cs. A64   23 h.  435,06 p
  46. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  426,98 p
  47. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  417,29 p
  48. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  403,73 p
  49. Kalocsai András                1.cs. A23   23 h.  401,48 p
  50. Gavaldik József                1.cs. A23   23 h.  398,48 p
  51. Papp László                    1.cs. A64   22 h.  396,52 p
  52. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  388,23 p
  53. Japport Zoltán                 4.cs. A50   23 h.  387,65 p
  54. Nagy János                     2.cs. A23   21 h.  371,93 p
  55. Japport Zoltán                 3.cs. A50   23 h.  370,31 p
  56. Babicz János                   1.cs. A64   20 h.  367,77 p
  57. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   21 h.  364,66 p
  58. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  59. Csikós István                  1.cs. V10   19 h.  357,31 p
  60. Tóth Lajos                     1.cs. A23   21 h.  355,82 p
  61. Kovács József                  1.cs. A50   19 h.  354,45 p
  62. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  354,37 p
  63. Mészáros László                2.cs. A36   20 h.  354,27 p
  64. Balázs Sándor                  1.cs. R38   20 h.  349,32 p
  65. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  344,58 p
  66. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  343,99 p
  67. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  68. Benke István                   1.cs. R38   22 h.  340,14 p
  69. Demeter Attila                 1.cs. R38   21 h.  336,05 p
  70. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  333,50 p
  71. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  72. Kiss József                    2.cs. V10   17 h.  316,69 p
  73. Lengyel János                  1.cs. A23   19 h.  315,61 p
  74. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  313,39 p
  75. Fejos Csaba                    1.cs. A64   18 h.  312,61 p
  76. Szollos Béla                   4.cs. A64   19 h.  312,59 p
  77. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  78. Száraz László                  2.cs. A23   20 h.  309,82 p
  79. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  80. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  297,35 p
  81. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  82. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  83. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  84. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  277,56 p
  85. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  274,84 p
  86. Száraz László                  3.cs. A23   15 h.  271,60 p
  87. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  271,00 p
  88. Jánosi Pál                     2.cs. A23   16 h.  269,63 p
  89. Török Ferenc                   1.cs. A36   16 h.  264,96 p
  90. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  91. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  92. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   45 h.  944,48 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   44 h.  892,61 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   45 h.  885,40 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   43 h.  875,85 p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   44 h.  837,28 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   36 h.  754,92 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36   37 h.  744,44 p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   39 h.  726,60 p
   9. Kiss József                    1.cs. V10   36 h.  666,45 p
  10. Boda Ákos                      1.cs. A50   38 h.  657,80 p
  11. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  626,33 p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50   30 h.  591,48 p
  13. Ács Ferenc                     1.cs. A50   34 h.  555,98 p
  14. Kevés Károly                   1.cs. V10   30 h.  541,13 p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   29 h.  531,57 p

A50 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.   45 h.  925,85 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs.   46 h.  882,00 p
   3. Boda Ákos                      1.cs.   37 h.  657,88 p
   4. Boda Ákos                      6.cs.   33 h.  607,10 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs.   30 h.  592,16 p
   6. Boda Ákos                      2.cs.   27 h.  498,75 p
   7. Ács Ferenc                     1.cs.   28 h.  497,84 p
   8. Japport Zoltán                 5.cs.   24 h.  419,04 p
   9. Japport Zoltán                 4.cs.   23 h.  402,58 p
  10. Japport Zoltán                 3.cs.   22 h.  371,51 p
  11. Kovács József                  1.cs.   18 h.  352,03 p
  12. Majoros István                 1.cs.   20 h.  331,33 p
  13. BAMAHO-dúc                     2.cs.   17 h.  266,75 p
  14. Boda Ákos                      3.cs.   15 h.  251,31 p
  15. Boda Ákos                      5.cs.   15 h.  248,51 p
  16. Csörgi László                  1.cs.   17 h.  245,63 p
  17. Orbán Géza Sándor              1.cs.   12 h.  212,65 p
  18. Boda Ákos                      4.cs.   13 h.  211,88 p
  19. Szabó Gergo                    1.cs.   13 h.  203,92 p
  20. Ács Ferenc                     2.cs.   12 h.  188,78 p
  21. Vígh Sándor                    1.cs.    8 h.  153,67 p
  22. Majoros István                 2.cs.    8 h.  124,44 p
  23. Kókai András                   1.cs.    5 h.   96,42 p
  24. Orbán Géza Sándor              2.cs.    4 h.   68,98 p
  25. Szabó Gergo                    2.cs.    3 h.   48,72 p
  26. Pálinkás Sándor                1.cs.    3 h.   46,28 p
  27. Csörgi László                  2.cs.    2 h.   36,62 p
  28. Japport Zoltán                 6.cs.    1 h.   22,13 p
  29. Pálinkás Sándor                2.cs.    1 h.   16,91 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  3h  82,28p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01960    H  3h  78,91p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  3h  76,47p
  4. Mészáros László                A36 HU 10-D-258882    H  3h  73,80p
  5. Mészáros László                A36 HU 09-D-224307    H  3h  71,17p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  69,95p
  7. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  3h  69,64p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  3h  69,37p
  9. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  3h  68,27p
 10. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31001    H  3h  67,17p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  3h  72,34p
  2. Babicz János                   A64 HU 14-D-764490    T  3h  66,40p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  3h  63,22p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505688    T  3h  49,22p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14308    T  2h  52,63p
  6. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  2h  51,05p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  2h  50,25p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  49,75p
  9. Papp László                    A64 HU-13-D-596387    T  2h  48,71p
 10. Kalocsai András                A23 HU-14-O-26312     T  2h  48,04p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  3h  82,96p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01960    H  3h  79,71p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  3h  78,13p
  4. Mészáros László                A36 HU 10-D-258882    H  3h  74,26p
  5. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  3h  71,08p
  6. Mészáros László                A36 HU 09-D-224307    H  3h  71,03p
  7. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31001    H  3h  67,05p
  8. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34114    H  3h  63,70p
  9. Mészáros László                A36 HU 10-D-258910    H  3h  60,18p
 10. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  3h  50,51p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Pásztor Gábor                  A36 HU 12-09-15574    T  2h  42,89p
  2. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 14-D-764682    T  2h  34,47p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31001    H  3h  73,28p
  2. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34114    H  3h  68,64p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  3h  66,14p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531018    H  2h  51,55p
  5. Vígh Sándor                    A50 HU-13-07-37911    H  2h  44,36p
  6. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  2h  44,33p
  7. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-D-530644    H  2h  43,26p
  8. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-D-346221    H  2h  40,67p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  2h  39,10p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  2h  37,53p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  2h  33,88p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  2h  26,76p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  9h 185,10p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  9h 174,27p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  9h 170,54p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  8h 155,87p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  8h 150,98p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  8h 146,65p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 138,62p
  8. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  7h 162,49p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 158,43p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  7h 157,62p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  9h 144,25p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  8h 165,73p
  3. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  8h 149,33p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 152,69p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 139,96p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 113,52p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 130,85p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  6h 123,16p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  6h 122,31p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 115,28p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  9h 176,00p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 141,11p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  8h 137,51p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  8h 127,00p
  5. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  7h 162,86p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  7h 149,86p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  7h 141,94p
  8. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  7h 136,84p
  9. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31001    H  7h 134,37p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  7h 132,29p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 151,96p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 118,32p
  3. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  6h 110,76p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  6h 100,05p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h 107,95p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  5h 102,05p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  5h  99,90p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  98,47p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  95,70p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  5h  94,07p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  8h 147,86p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 137,03p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  8h 126,84p
  4. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31001    H  7h 140,37p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  7h 134,85p
  6. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34114    H  7h 128,34p
  7. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34113    H  7h 114,34p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531018    H  6h 116,34p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762386    H  6h 111,47p
 10. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31017    H  6h 109,12p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  8h 166,25p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,82p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  6h 100,00p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h 106,93p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  5h 106,45p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  5h 101,79p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h 101,32p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  94,81p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  5h  93,30p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  5h  86,00p