Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2015.07.07 16:05:57
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.08 19:00:20
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.08 19:04:06
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.06 16:05:57
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 11 verseny 

Feleresztés helye: Regensburg
Feleresztés ideje: 2015.07.05 05:40
Időjárás         : Derült meleg idő, enyhe D-i szél,
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 580000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 29
Legkisebb pont   : 11,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso         9   11   100   20   25   1213,95   1099,36   1026,18
A50 Zsámbok             9   10    94   19   24   1136,79    942,36    853,75
V10 Hatvan              8   11    96   19   24   1134,14    935,35    786,57
Hatvan I.              26   32   290   58   73   1213,95    986,71    910,20
A23 Nagykáta           14   20   187   37   47   1197,24   1040,46    990,57
A64 Szentmártonkáta    10   14   127   25   32   1187,31    998,50    877,79
R38 Jászberény          7    9    80   16   20   1172,80   1023,35    982,24
Hatvan II.             31   43   394   79   99   1197,24   1023,26    977,37
Tagszövetségben        57   75   684  137  171   1213,95   1007,01    946,71

A64 egyesületi díjlista
   1. Babicz János                   1.cs. HU 14-D-763014    H 1187,31 m/p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-12-D-530620    H 1185,24 m/p
   3. Fejos Csaba                    2.cs. HU 10-09-03976    H 1134,48 m/p
   4. Tóth Attila                    2.cs. HU 13-07-37799    T 1132,56 m/p
   5. Babicz József                  1.cs. HU-12-07-34696    H 1132,26 m/p
   6. Tóth Attila                    2.cs. HU 14-D-800522    T 1128,26 m/p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-13-D-596328    H 1117,53 m/p
   8. Babicz János                   1.cs. HU 14-D-764490    T 1115,89 m/p
   9. Papp László                    1.cs. HU-11-D-402752    T 1113,83 m/p
  10. Fejos Csaba                    2.cs. HU 12-07-34898    H 1109,93 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz János                    1.cs. Dt: 580597 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  90,18p    R:   7.   4h  83,16p    T:  13.   4h  85,50p
Összesített E:  11.  22h 385,25p    R:  35.  20h 359,70p    T:  56.  20h 367,77p
   HU 14-D-763014    H 05 13:49:00  1187,31 m/p   1  29,00    4  28,47    5  28,59
   HU 14-D-764490    T 05 14:20:18  1115,89 m/p   8  25,07   37  22,61   56  23,37
   HU 14-D-764493    T 05 15:00:50  1035,24 m/p  20  18,34   73  16,22  119  16,92
   HU 13-D-667053    H 05 15:01:56  1033,21 m/p  21  17,77   75  15,86  122  16,62

Babicz János                    2.cs. Dt: 580597 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  12,72p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  25.   3h  52,87p    R: 100.   1h  28,39p    T: 170.   1h  28,84p
   HU 13-D-596467    H 05 16:08:38   923,59 m/p  30  12,72    0   0,00    0   0,00

Babicz József                   1.cs. Dt: 580566 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  26,75p    R:  30.   1h  25,09p    T:  49.   1h  25,52p
Összesített E:  18.  14h 256,92p    R:  57.  14h 253,06p    T:  94.  14h 256,94p
   HU-12-07-34696    H 05 14:12:45  1132,26 m/p   5  26,75   23  25,09   35  25,52

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 580485 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  42,29p    R:  23.   2h  37,94p    T:  37.   2h  39,37p
Összesített E:  12.  19h 326,08p    R:  47.  18h 311,30p    T:  75.  18h 312,61p
   HU 13-07-37654    H 05 14:24:32  1106,65 m/p  11  23,39   44  21,37   67  22,24
   HU 14-D-762987    H 05 14:58:38  1039,10 m/p  19  18,90   71  16,57  117  17,13

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 580485 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 104,59p    R:   8.   4h  81,73p    T:   6.   5h  96,38p
Összesített E:   3.  33h 590,56p    R:  21.  29h 534,62p    T:  32.  30h 553,83p
   HU 10-09-03976    H 05 14:11:40  1134,48 m/p   3  27,88   20  25,63   31  25,93
   HU 12-07-34898    H 05 14:22:59  1109,93 m/p  10  23,95   43  21,54   64  22,55
   HU 11-09-10921    T 05 14:31:32  1092,07 m/p  12  22,83   52  19,94   83  20,61
   HU 14-D-762984    T 05 15:11:43  1015,32 m/p  23  16,65   82  14,62  131  15,69
   HU 14-D-762948    H 05 15:53:09   946,71 m/p  29  13,28    0   0,00  171  11,60

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 571186 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 102,34p    R:   4.   5h  90,32p    T:   8.   5h  92,90p
Összesített E:   1.  44h 867,68p    R:   4.  42h 832,88p    T:   8.  42h 838,41p
   HU-13-D-596328    H 05 14:11:07  1117,53 m/p   7  25,63   32  23,50   51  23,88
   HU-11-O-06846     H 05 14:27:41  1082,44 m/p  13  22,26   54  19,59   89  19,99
   HU-12-D-530624    H 05 14:45:06  1047,86 m/p  17  20,02   68  17,10  113  17,54
   HU-13-07-37956    H 05 14:46:04  1046,00 m/p  18  19,46   69  16,93  114  17,43
   HU-11-07-30906    H 05 15:15:44   992,10 m/p  26  14,97   90  13,20  147  14,06
   HU-11-07-30910    H 05 15:35:32   959,12 m/p  28  13,85    0   0,00  168  11,91

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 571186 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  44,53p    R:  21.   2h  42,55p    T:  35.   2h  43,98p
Összesített E:   4.  28h 551,17p    R:  20.  27h 535,14p    T:  33.  27h 541,59p
   HU-12-D-530620    H 05 13:41:55  1185,24 m/p   2  28,44    6  28,11    7  28,39
   HU-13-D-596314    H 05 15:03:20  1013,94 m/p  24  16,09   83  14,44  132  15,59

Papp László                     1.cs. Dt: 576103 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  60,06p    R:  18.   3h  53,09p    T:  30.   3h  55,37p
Összesített E:   9.  23h 414,20p    R:  28.  23h 403,18p    T:  51.  22h 396,52p
   HU-11-D-402752    T 05 14:17:13  1113,83 m/p   9  24,51   40  22,08   59  23,06
   HU-11-D-402768    H 05 14:38:05  1070,64 m/p  15  21,14   63  17,99  105  18,36
   HU-11-D-402779    H 05 15:20:41   992,09 m/p  27  14,41   91  13,02  148  13,95

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 579532 Kg:   6 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  17,21p    R:  36.   1h  14,97p    T:  58.   1h  15,90p
Összesített E:  17.  17h 259,43p    R:  68.  11h 187,23p    T: 101.  15h 230,46p
   HU 13-D-619084    T 05 15:08:26  1019,51 m/p  22  17,21   80  14,97  129  15,90

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 579532 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  47,71p    R:  26.   2h  31,19p    T:  43.   2h  32,52p
Összesített E:   5.  31h 549,39p    R:  22.  28h 509,20p    T:  38.  28h 513,12p
   HU 12-D-530249    H 05 14:47:10  1059,15 m/p  16  20,58   66  17,46  108  18,05
   HU 08-09-86981    T 05 15:20:24   998,50 m/p  25  15,53   87  13,73  143  14,47
   HU 11-D-346703    H 05 16:40:13   877,79 m/p  32  11,60    0   0,00    0   0,00

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 560747 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  53,51p    R:  19.   2h  50,01p    T:  32.   2h  50,73p
Összesített E:   2.  35h 711,52p    R:  11.  34h 685,86p    T:  20.  34h 690,68p
   HU 13-07-37799    T 05 13:55:07  1132,56 m/p   4  27,32   22  25,27   34  25,62
   HU 14-D-800522    T 05 13:57:00  1128,26 m/p   6  26,19   25  24,74   39  25,11

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 580678 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  33,86p    R:  33.   1h  19,06p    T:  55.   1h  18,97p
Összesített E:   6.  31h 541,01p    R:  23.  29h 506,49p    T:  37.  29h 516,47p
   HU-12-D-463019    H 05 14:41:12  1072,91 m/p  14  21,70   57  19,06   99  18,97
   HU-14-D-762761    H 05 16:40:07   879,63 m/p  31  12,16    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Pap István                     1.cs. A36 HU 11-09-09412    H 1213,95 m/p
   2. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602279    T 1197,24 m/p
   3. Kalocsai András                1.cs. A23 HU-12-09-14053    T 1191,12 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13-D-605306    T 1190,67 m/p
   5. Babicz János                   1.cs. A64 HU 14-D-763014    H 1187,31 m/p
   6. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20131    H 1186,77 m/p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-12-D-530620    H 1185,24 m/p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-D-764075    H 1182,45 m/p
   9. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-D-258882    H 1178,78 m/p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14-O-26315     T 1177,18 m/p
  11. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 13-D-700974    H 1174,02 m/p
  12. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-10-09-05412    H 1172,80 m/p
  13. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-O-01569     H 1171,82 m/p
  14. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1170,55 m/p
  15. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20079    H 1168,42 m/p
  16. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602005    H 1166,61 m/p
  17. Száraz László                  1.cs. A23 HU-12-09-14308    T 1164,42 m/p
  18. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-10-09-05425    H 1163,28 m/p
  19. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603926    H 1153,79 m/p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1152,61 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602279    T 1197,24 m/p
   2. Kalocsai András                1.cs. A23 HU-12-09-14053    T 1191,12 m/p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13-D-605306    T 1190,67 m/p
   4. Babicz János                   1.cs. A64 HU 14-D-763014    H 1187,31 m/p
   5. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20131    H 1186,77 m/p
   6. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-12-D-530620    H 1185,24 m/p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-D-764075    H 1182,45 m/p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14-O-26315     T 1177,18 m/p
   9. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-10-09-05412    H 1172,80 m/p
  10. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20079    H 1168,42 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  135,07 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  122,68 p
   3. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.  118,89 p
   4. Kalocsai András                1.cs. A23    5 h.  115,22 p
   5. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   98,72 p
   6. Fejos Csaba                    2.cs. A64    5 h.   96,38 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   93,38 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   92,90 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    4 h.   90,52 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   86,84 p
  11. Benke István                   1.cs. R38    5 h.   85,75 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.   85,71 p
  13. Babicz János                   1.cs. A64    4 h.   85,50 p
  14. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   81,38 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   81,09 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   78,95 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   76,60 p
  18. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    4 h.   74,74 p
  19. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   71,48 p
  20. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   71,03 p
  21. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   70,62 p
  22. Grizner Sándor                 1.cs. R38    4 h.   67,58 p
  23. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   65,60 p
  24. Tóth Lajos                     1.cs. A23    3 h.   63,56 p
  25. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   63,26 p
  26. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   62,13 p
  27. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   56,81 p
  28. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   56,71 p
  29. Kevés Károly                   1.cs. V10    3 h.   55,78 p
  30. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   55,37 p
  31. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   53,94 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  121,02 p
   2. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.  117,12 p
   3. Kalocsai András                1.cs. A23    5 h.  111,79 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   90,32 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    4 h.   88,13 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.   84,58 p
   7. Babicz János                   1.cs. A64    4 h.   83,16 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Csaba                    2.cs.    5 h.  104,59 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs.    5 h.  102,34 p
   3. Babicz János                   1.cs.    4 h.   90,18 p
   4. Papp László                    1.cs.    3 h.   60,06 p
   5. Tóth Attila                    2.cs.    2 h.   53,51 p
   6. Szollos Béla                   2.cs.    3 h.   47,71 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs.    2 h.   44,53 p
   8. Fejos Csaba                    1.cs.    2 h.   42,29 p
   9. Tóth Sándor                    1.cs.    2 h.   33,86 p
  10. Babicz József                  1.cs.    1 h.   26,75 p
  11. Szollos Béla                   1.cs.    1 h.   17,21 p
  12. Babicz János                   2.cs.    1 h.   12,72 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  147,08 p
   2. Kalocsai András                1.cs. A23    6 h.  131,63 p
   3. Szabó Elek                     1.cs. R38    6 h.  131,41 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  122,68 p
   5. Ács Ferenc                     1.cs. A50    6 h.  110,93 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.  104,81 p
   7. Benke István                   1.cs. R38    6 h.   97,86 p
   8. Fejos Csaba                    2.cs. A64    5 h.   96,38 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   93,38 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    4 h.   90,52 p
  11. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   86,84 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.   85,71 p
  13. Babicz János                   1.cs. A64    4 h.   85,50 p
  14. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   81,38 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   81,09 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   78,95 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   76,60 p
  18. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    4 h.   74,74 p
  19. Pap István                     1.cs. A36    4 h.   71,48 p
  20. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   71,03 p
  21. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   70,62 p
  22. Grizner Sándor                 1.cs. R38    4 h.   67,58 p
  23. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   65,60 p
  24. Tóth Lajos                     1.cs. A23    3 h.   63,56 p
  25. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   63,26 p
  26. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   62,13 p
  27. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   56,81 p
  28. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   56,71 p
  29. Kevés Károly                   1.cs. V10    3 h.   55,78 p
  30. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   55,37 p
  31. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   53,94 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing
  06.21. Neumarkt
  07.05. Regensburg

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  343,21 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  339,49 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  317,95 p
   4. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   13 h.  306,54 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   12 h.  298,21 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   12 h.  289,23 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23   12 h.  286,94 p
   8. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  277,87 p
   9. Szabó Elek                     1.cs. R38   12 h.  271,58 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   11 h.  267,32 p
  11. Katona József                  2.cs. A36   11 h.  264,34 p
  12. Pap István                     1.cs. A36   13 h.  264,05 p
  13. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   12 h.  254,11 p
  14. Japport Zoltán                 1.cs. A50   11 h.  247,04 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  244,08 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  236,35 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  223,49 p
  18. Fejos Csaba                    2.cs. A64   12 h.  223,31 p
  19. Nagy János                     1.cs. A23   11 h.  212,49 p
  20. Tóth Lajos                     1.cs. A23   10 h.  202,58 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  198,76 p
  22. Tomori László                  1.cs. A23    8 h.  195,53 p
  23. Papp László                    1.cs. A64    9 h.  193,64 p
  24. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  187,23 p
  25. Benke István                   1.cs. R38   10 h.  180,40 p
  26. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  179,18 p
  27. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   10 h.  173,29 p
  28. Szollos Béla                   2.cs. A64    9 h.  172,66 p
  29. Babicz János                   1.cs. A64    8 h.  171,90 p
  30. Ács Ferenc                     1.cs. A50    9 h.  171,50 p
  31. Csikós István                  1.cs. V10    8 h.  165,31 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23    7 h.  163,51 p
  33. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    7 h.  163,25 p
  34. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  157,65 p
  35. Kevés Károly                   1.cs. V10    8 h.  156,16 p
  36. Gavaldik József                1.cs. A23    6 h.  154,78 p
  37. Boda Ákos                      2.cs. A50    7 h.  150,02 p
  38. Kiss József                    1.cs. V10    8 h.  149,02 p
  39. Kalocsai András                2.cs. A23    7 h.  142,95 p
  40. Török Ferenc                   1.cs. A36    7 h.  131,73 p
  41. Grizner Sándor                 1.cs. R38    7 h.  131,57 p
  42. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    7 h.  131,16 p
  43. Kalocsai András                1.cs. A23    6 h.  130,36 p
  44. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    6 h.  128,97 p
  45. Kiss József                    2.cs. V10    6 h.  126,93 p

Hatvan II. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  317,68 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   12 h.  296,87 p
   3. Száraz László                  1.cs. A23   13 h.  296,21 p
   4. Szabó Elek                     1.cs. R38   12 h.  271,53 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   11 h.  266,89 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   12 h.  252,31 p
   7. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  237,16 p
   8. Huszár Péter                   1.cs. A23   10 h.  231,88 p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  224,45 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23   11 h.  214,05 p
  11. Tóth Lajos                     1.cs. A23   11 h.  213,48 p

A64 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   12 h.  265,44 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   10 h.  244,21 p
   3. Fejos Csaba                    2.cs.   12 h.  229,40 p
   4. Szollos Béla                   2.cs.   11 h.  200,54 p
   5. Papp László                    1.cs.    9 h.  199,83 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs.   10 h.  197,46 p
   7. Babicz János                   1.cs.    8 h.  175,47 p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs.    5 h.  120,47 p
   9. Babicz István                  1.cs.    5 h.   98,12 p
  10. Babicz József                  1.cs.    4 h.   92,77 p
  11. Fejos Csaba                    1.cs.    5 h.   87,68 p
  12. Kaló Imre                      1.cs.    4 h.   76,08 p
  13. Tóth Attila                    1.cs.    3 h.   71,30 p
  14. Tóth Sándor                    2.cs.    3 h.   52,62 p
  15. Szollos Béla                   1.cs.    2 h.   42,81 p
  16. Babicz János                   2.cs.    2 h.   42,63 p
  17. Fejos Károly                   1.cs.    1 h.   16,78 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.05. Regensburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   46 h.  939,72 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   46 h.  931,15 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   43 h.  868,45 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   44 h.  865,73 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   42 h.  865,40 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   42 h.  855,53 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23   44 h.  842,94 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   42 h.  838,41 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   41 h.  835,17 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   42 h.  809,21 p
  11. Tomori László                  1.cs. A23   39 h.  797,00 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   40 h.  787,45 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   40 h.  750,39 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   36 h.  747,92 p
  15. Mészáros László                1.cs. A36   37 h.  741,33 p
  16. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   36 h.  714,57 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   38 h.  698,24 p
  18. Molnár Pál                     1.cs. A23   37 h.  696,27 p
  19. Szabó Elek                     1.cs. R38   37 h.  691,27 p
  20. Tóth Attila                    2.cs. A64   34 h.  690,68 p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   36 h.  677,24 p
  22. Kiss József                    1.cs. V10   36 h.  654,35 p
  23. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   33 h.  649,23 p
  24. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   35 h.  634,33 p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50   35 h.  618,65 p
  26. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  607,72 p
  27. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  28. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   33 h.  588,59 p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50   31 h.  587,60 p
  30. Tomori László                  2.cs. A23   31 h.  586,13 p
  31. Jánosi Pál                     1.cs. A23   29 h.  557,87 p
  32. Fejos Csaba                    2.cs. A64   30 h.  553,83 p
  33. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   27 h.  541,59 p
  34. Kevés Károly                   1.cs. V10   31 h.  540,44 p
  35. Ács Ferenc                     1.cs. A50   33 h.  532,62 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   29 h.  517,96 p
  37. Tóth Sándor                    1.cs. A64   29 h.  516,47 p
  38. Szollos Béla                   2.cs. A64   28 h.  513,12 p
  39. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   27 h.  497,72 p
  40. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   26 h.  472,19 p
  41. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   29 h.  471,85 p
  42. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  458,53 p
  43. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   26 h.  439,19 p
  44. Pap István                     2.cs. A36   23 h.  438,46 p
  45. Tóth Attila                    1.cs. A64   23 h.  435,06 p
  46. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  426,98 p
  47. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  417,29 p
  48. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  403,73 p
  49. Kalocsai András                1.cs. A23   23 h.  401,48 p
  50. Gavaldik József                1.cs. A23   23 h.  398,48 p
  51. Papp László                    1.cs. A64   22 h.  396,52 p
  52. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  388,23 p
  53. Japport Zoltán                 4.cs. A50   23 h.  387,65 p
  54. Nagy János                     2.cs. A23   21 h.  371,93 p
  55. Japport Zoltán                 3.cs. A50   23 h.  370,31 p
  56. Babicz János                   1.cs. A64   20 h.  367,77 p
  57. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   21 h.  364,66 p
  58. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  59. Csikós István                  1.cs. V10   19 h.  357,31 p
  60. Tóth Lajos                     1.cs. A23   21 h.  355,82 p
  61. Kovács József                  1.cs. A50   19 h.  354,45 p
  62. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  354,37 p
  63. Mészáros László                2.cs. A36   20 h.  354,27 p
  64. Balázs Sándor                  1.cs. R38   20 h.  349,32 p
  65. Palkó László                   2.cs. A23   19 h.  344,58 p
  66. Gazsi Károly                   2.cs. A36   19 h.  343,99 p
  67. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  68. Benke István                   1.cs. R38   22 h.  340,14 p
  69. Demeter Attila                 1.cs. R38   21 h.  336,05 p
  70. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  333,50 p
  71. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  72. Kiss József                    2.cs. V10   17 h.  316,69 p
  73. Lengyel János                  1.cs. A23   19 h.  315,61 p
  74. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  313,39 p
  75. Fejos Csaba                    1.cs. A64   18 h.  312,61 p
  76. Szollos Béla                   4.cs. A64   19 h.  312,59 p
  77. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  78. Száraz László                  2.cs. A23   20 h.  309,82 p
  79. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  80. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  297,35 p
  81. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  82. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  83. Varga László                   1.cs. R38   17 h.  283,75 p
  84. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  277,56 p
  85. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  274,84 p
  86. Száraz László                  3.cs. A23   15 h.  271,60 p
  87. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  271,00 p
  88. Jánosi Pál                     2.cs. A23   16 h.  269,63 p
  89. Török Ferenc                   1.cs. A36   16 h.  264,96 p
  90. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  91. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  92. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   47 h.  935,27 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   42 h.  858,48 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23   44 h.  834,83 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   42 h.  832,88 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   41 h.  827,86 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   40 h.  800,80 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23   41 h.  786,59 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   39 h.  731,77 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   35 h.  704,91 p
  10. Szabó Elek                     1.cs. R38   37 h.  686,76 p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64   34 h.  685,86 p
  12. Molnár Pál                     1.cs. A23   36 h.  678,69 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23   35 h.  658,04 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   34 h.  657,19 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   35 h.  631,80 p
  16. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   36 h.  616,66 p
  17. Tomori László                  2.cs. A23   31 h.  585,37 p
  18. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   30 h.  581,94 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23   30 h.  564,48 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   27 h.  535,14 p
  21. Fejos Csaba                    2.cs. A64   29 h.  534,62 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   44 h.  867,68 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   35 h.  711,52 p
   3. Fejos Csaba                    2.cs.   33 h.  590,56 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs.   28 h.  551,17 p
   5. Szollos Béla                   2.cs.   31 h.  549,39 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs.   31 h.  541,01 p
   7. Kovágó Gábor                   4.cs.   26 h.  474,81 p
   8. Tóth Attila                    1.cs.   24 h.  438,53 p
   9. Papp László                    1.cs.   23 h.  414,20 p
  10. Kovágó Gábor                   3.cs.   21 h.  400,73 p
  11. Babicz János                   1.cs.   22 h.  385,25 p
  12. Fejos Csaba                    1.cs.   19 h.  326,08 p
  13. Szollos Béla                   4.cs.   19 h.  317,46 p
  14. Babicz István                  1.cs.   17 h.  314,15 p
  15. Szollos Béla                   3.cs.   18 h.  307,44 p
  16. Tóth Attila                    3.cs.   16 h.  272,79 p
  17. Szollos Béla                   1.cs.   17 h.  259,43 p
  18. Babicz József                  1.cs.   14 h.  256,92 p
  19. Kaló Imre                      1.cs.   14 h.  208,20 p
  20. Tóth Sándor                    2.cs.   13 h.  201,59 p
  21. Fejos Csaba                    3.cs.   10 h.  174,82 p
  22. Kovágó Gábor                   5.cs.    7 h.  125,71 p
  23. Fejos Károly                   1.cs.    7 h.   94,45 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    5 h.   82,03 p
  25. Babicz János                   2.cs.    3 h.   52,87 p
  26. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  27. Cseri József                   1.cs.    1 h.   13,72 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  3h  82,28p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01960    H  3h  78,91p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  3h  76,47p
  4. Mészáros László                A36 HU 10-D-258882    H  3h  73,80p
  5. Mészáros László                A36 HU 09-D-224307    H  3h  71,17p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  69,95p
  7. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  3h  69,64p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  3h  69,37p
  9. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  3h  68,27p
 10. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31001    H  3h  67,17p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  3h  72,34p
  2. Babicz János                   A64 HU 14-D-764490    T  3h  66,40p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  3h  63,22p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505688    T  3h  49,22p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14308    T  2h  52,63p
  6. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  2h  51,05p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  2h  50,25p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  49,75p
  9. Papp László                    A64 HU-13-D-596387    T  2h  48,71p
 10. Kalocsai András                A23 HU-14-O-26312     T  2h  48,04p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  69,59p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  3h  69,30p
  3. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  3h  68,46p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726916    H  3h  67,03p
  5. Nagy János                     A23 HU-11-09-07843    H  3h  57,20p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502355    H  3h  56,87p
  7. Tóth Lajos                     A23 HU-13-D-601886    H  3h  55,70p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14322    H  3h  54,07p
  9. Száraz László                  A23 HU-12-09-14370    H  3h  53,86p
 10. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-530249    H  3h  43,61p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  3h  72,73p
  2. Babicz János                   A64 HU 14-D-764490    T  3h  66,15p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  3h  62,40p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505688    T  3h  48,91p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14308    T  2h  51,90p
  6. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  2h  51,32p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  2h  50,39p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  48,97p
  9. Papp László                    A64 HU-13-D-596387    T  2h  48,51p
 10. Kalocsai András                A23 HU-14-O-26312     T  2h  47,52p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  72,53p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-530249    H  3h  45,55p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-536024    H  2h  53,26p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-667066    H  2h  51,94p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  2h  51,26p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37956    H  2h  49,91p
  7. Papp László                    A64 HU-11-D-402768    H  2h  48,44p
  8. Babicz János                   A64 HU 14-D-763014    H  2h  47,81p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656656    H  2h  46,16p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  2h  44,78p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Babicz János                   A64 HU 14-D-764490    T  3h  68,21p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  3h  65,57p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  2h  53,77p
  4. Papp László                    A64 HU-13-D-596387    T  2h  48,41p
  5. Papp László                    A64 HU-11-D-402752    T  2h  47,99p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656686    T  2h  41,71p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  2h  40,93p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  2h  38,53p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 14-D-763000    T  2h  34,63p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 14-D-762984    T  2h  31,79p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  9h 185,10p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  9h 174,27p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  9h 170,54p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  8h 155,87p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  8h 150,98p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  8h 146,65p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 138,62p
  8. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  7h 162,49p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 158,43p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  7h 157,62p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  9h 144,25p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  8h 165,73p
  3. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  8h 149,33p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 152,69p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 139,96p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 113,52p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 130,85p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  6h 123,16p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  6h 122,31p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 115,28p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  9h 184,77p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  9h 167,63p
  3. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  8h 155,54p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 157,38p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  7h 157,11p
  6. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  7h 149,16p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  7h 144,23p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  7h 144,09p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 137,24p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  7h 136,33p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  8h 164,19p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  8h 133,43p
  3. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  7h 138,04p
  4. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 137,72p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 131,64p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  6h 121,61p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  6h 121,28p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 113,50p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h 106,60p
 10. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  6h 101,51p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  8h 145,73p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  7h 157,71p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  6h 123,49p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  6h 120,04p
  5. Papp László                    A64 HU-11-D-402768    H  6h 106,85p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37956    H  5h 105,34p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-536024    H  5h 102,88p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  5h  99,70p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  5h  95,18p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  5h  91,53p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 131,90p
  2. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  6h 128,47p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  6h 124,26p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  6h 113,96p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  6h 113,28p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h 106,49p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  5h 101,18p
  8. Babicz János                   A64 HU 14-D-764490    T  5h 100,72p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800522    T  5h  99,80p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  5h  94,68p