Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2015.07.07 16:24:28
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.09 15:29:57
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.09 15:32:14
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.06 16:24:28
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 10 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár IV.
Feleresztés ideje: 2015.07.04 05:35
Időjárás         : Derült meleg idő, enyhe D-i szél,
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 185000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 20
Legkisebb pont   : 8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        12   18   134   27   34   1217,66   1105,49   1095,71
A50 Zsámbok            10   20   168   34   42   1180,88   1097,72   1090,86
V10 Hatvan              4    4    22    4    6   1066,09   1015,86    989,11
Hatvan I.              26   42   324   65   81   1217,66   1097,72   1091,77
A23 Nagykáta           13   26   231   46   58   1212,48   1120,23   1104,06
A64 Szentmártonkáta     4    6    57   11   14   1171,19   1082,18   1072,13
R38 Jászberény          8   14   117   23   29   1179,63   1090,33   1073,68
Hatvan II.             25   46   405   81  101   1212,48   1109,86   1091,54
Tagszövetségben        51   88   729  146  182   1217,66   1101,79   1091,54

A36 egyesületi díjlista
   1. Gazsi Károly                   1.cs. HU 12-D-502618    H 1217,66 m/p
   2. Mészáros László                1.cs. HU 14-D-764152    H 1217,11 m/p
   3. Agócs Attila                   1.cs. HU 12-D-502505    H 1209,27 m/p
   4. Tóth Gábor                     1.cs. HU 14-D-763996    H 1198,89 m/p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. HU 11-D-402865    H 1181,30 m/p
   6. Pap István                     1.cs. HU 14-O-26224     H 1174,88 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. HU 11-D-402861    H 1173,47 m/p
   8. Török Ferenc                   1.cs. HU 14-D-806331    H 1168,37 m/p
   9. Agócs Attila                   1.cs. HU 12-D-502508    H 1163,73 m/p
  10. Horinka Norbert                2.cs. HU 14-D-764237    H 1161,86 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Agócs Attila                    1.cs. Dt: 176150 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  52,72p    R:   2.   3h  56,70p    T:   5.   3h  54,83p
Összesített E:  12.  20h 309,51p    R:  16.  24h 365,34p    T:  57.  18h 291,83p
   HU 12-D-502505    H 04 08:00:40  1209,27 m/p   3  19,27    3  19,70    8  19,54
   HU 12-D-502508    H 04 08:06:22  1163,73 m/p   9  17,09   10  18,65   34  17,81
   HU 13-D-602608    H 04 08:07:02  1158,63 m/p  11  16,36   12  18,35   39  17,48
   HU 11-D-426941    H 04 08:11:04  1128,68 m/p  18  13,82   34  15,05   88  14,23

Dobos Sándor                    1.cs. Dt: 174853 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   1h  12,36p    R:  21.   1h  14,00p    T:  53.   1h  12,51p
Összesített E:  18.  11h 162,37p    R:  43.  11h 177,67p    T: 104.  11h 173,12p
   HU 13-D-602573    T 04 08:12:00  1113,71 m/p  22  12,36   41  14,00  114  12,51

Dobos Sándor                    2.cs. Dt: 174853 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   1h  12,00p    R:  22.   1h  13,85p    T:  54.   1h  12,44p
Összesített E:  22.   6h  91,06p    R:  50.   7h 108,20p    T: 131.   6h  94,18p
   HU 12-09-15528    H 04 08:12:03  1113,36 m/p  23  12,00   42  13,85  115  12,44

Dósa Zoltán                     0.cs. Dt: 179617 Kg:   2 Ók:   1 Kp:   0
   HU 14-D-728146    H 04 08:17:10  1107,58 m/p  25  11,27   48  12,95  130  11,45

Dósa Zoltán                     1.cs. Dt: 179617 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   1h  14,18p    R:  17.   2h  24,85p    T:  36.   2h  23,83p
Összesített E:   7.  21h 354,59p    R:  14.  22h 382,05p    T:  40.  21h 362,23p
   HU 14-O-38166     H 04 08:12:03  1143,66 m/p  17  14,18   29  15,80   73  15,23
   HU 14-D-728147    H 04 08:19:05  1094,64 m/p   0   0,00   74   9,05  173   8,60

Gazsi Károly                    1.cs. Dt: 180011 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  56,37p    R:   1.   3h  58,35p    T:   3.   3h  56,89p
Összesített E:   1.  27h 534,46p    R:   3.  27h 543,02p    T:   8.  27h 537,41p
   HU 12-D-502618    H 04 08:02:50  1217,66 m/p   1  20,00    1  20,00    1  20,00
   HU 11-D-402865    H 04 08:07:23  1181,30 m/p   5  18,55    5  19,40   19  18,81
   HU 11-D-402861    H 04 08:08:24  1173,47 m/p   7  17,82    8  18,95   30  18,08
   HU 13-D-602503    H 04 08:15:20  1122,73 m/p  19  13,45   38  14,45   99  13,50
   HU 14-D-728061    H 04 08:16:29  1114,73 m/p  20  13,09   39  14,30  112  12,64
   HU 14-D-728041    H 04 08:19:03  1097,29 m/p  32   8,73   66  10,25  156   9,72

Horinka Norbert                 1.cs. Dt: 172382 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  36,00p    R:  11.   3h  42,60p    T:  27.   3h  38,78p
Összesített E:  17.  13h 175,76p    R:  37.  15h 216,42p    T:  88.  15h 204,31p
   HU 12-D-504801    H 04 08:04:55  1149,85 m/p  14  15,27   18  17,45   56  16,35
   HU 10-09-02273    H 04 08:10:56  1105,49 m/p  27  10,55   50  12,65  133  11,25
   HU 14-D-764207    H 04 08:10:59  1105,13 m/p  28  10,18   51  12,50  134  11,18

Horinka Norbert                 2.cs. Dt: 172382 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   1h  16,73p    R:  19.   1h  18,50p    T:  45.   1h  17,68p
Összesített E:  25.   3h  53,11p    R:  54.   5h  77,34p    T: 148.   4h  64,17p
   HU 14-D-764237    H 04 08:03:22  1161,86 m/p  10  16,73   11  18,50   36  17,68

Katona József                   2.cs. Dt: 179451 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   1h   9,45p    R:  25.   1h  10,70p    T:  58.   1h   9,99p
Összesített E:   4.  24h 414,33p    R:  10.  25h 438,91p    T:  31.  22h 401,60p
   HU 14-09-25223    T 04 08:18:11  1099,69 m/p  30   9,45   63  10,70  152   9,99

Mészáros László                 1.cs. Dt: 180091 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  48,37p    R:   4.   3h  52,20p    T:  11.   3h  49,91p
Összesített E:   5.  24h 408,72p    R:  12.  23h 410,41p    T:  39.  21h 370,13p
   HU 14-D-764152    H 04 08:02:58  1217,11 m/p   2  19,64    2  19,85    2  19,93
   HU 14-D-728383    H 04 08:10:36  1157,40 m/p  12  16,00   13  18,20   40  17,41
   HU 14-D-806253    H 04 08:16:36  1114,42 m/p  21  12,73   40  14,15  113  12,57
   HU 14-D-728396    H 04 08:18:13  1103,39 m/p  29   9,82   58  11,45  143  10,59
   HU 14-D-764151    H 04 08:19:47  1092,90 m/p   0   0,00   78   8,45  177   8,33

Mészáros László                 2.cs. Dt: 180091 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   2h  20,73p    R:  18.   2h  24,25p    T:  39.   2h  22,23p
Összesített E:  10.  18h 317,27p    R:  20.  21h 359,88p    T:  46.  20h 338,92p
   HU 14-D-728386    H 04 08:16:50  1112,82 m/p  24  11,64   43  13,70  117  12,31
   HU 14-D-764170    H 04 08:18:57  1098,45 m/p  31   9,09   64  10,55  153   9,92

Mészáros Mihály                 1.cs. Dt: 180154 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   2h  30,55p    R:  14.   2h  34,60p    T:  31.   2h  32,70p
Összesített E:   3.  25h 447,72p    R:   7.  26h 477,73p    T:  21.  26h 468,54p
   HU 13-09-20417    H 04 08:11:04  1154,34 m/p  13  15,64   15  17,90   48  16,88
   HU 14-09-25321    H 04 08:12:09  1146,38 m/p  15  14,91   23  16,70   64  15,82

Pap István                      1.cs. Dt: 177779 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  43,64p    R:   6.   3h  48,45p    T:  17.   3h  45,35p
Összesített E:   2.  26h 466,92p    R:   5.  26h 486,49p    T:  23.  25h 461,25p
   HU 14-O-26224     H 04 08:06:19  1174,88 m/p   6  18,18    7  19,10   28  18,21
   HU 13-D-604750    T 04 08:10:13  1145,36 m/p  16  14,55   24  16,55   65  15,76
   HU 14-D-806348    H 04 08:15:35  1107,08 m/p  26  10,91   49  12,80  131  11,38
   HU 13-D-604749    T 04 08:17:15  1095,71 m/p  34   8,00   71   9,50  167   8,99
   HU 12-D-504174    H 04 08:17:39  1093,02 m/p   0   0,00   77   8,60  176   8,40

Török Ferenc                    1.cs. Dt: 180124 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   2h  25,81p    R:  12.   3h  37,50p    T:  29.   3h  35,80p
Összesített E:  19.  11h 161,84p    R:  42.  12h 186,51p    T: 101.  12h 175,44p
   HU 14-D-806331    H 04 08:09:10  1168,37 m/p   8  17,45    9  18,80   32  17,94
   HU 12-D-504114    H 04 08:19:18  1096,31 m/p  33   8,36   69   9,80  162   9,33
   HU 14-D-764188    H 04 08:19:42  1093,65 m/p   0   0,00   75   8,90  174   8,53
   HU 14-D-806327    H 04 08:19:59  1091,77 m/p   0   0,00   81   8,00  181   8,07

Tóth Gábor                      1.cs. Dt: 181731 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   1h  18,91p    R:  15.   2h  28,75p    T:  33.   2h  27,86p
Összesített E:  15.  13h 205,71p    R:  31.  15h 245,59p    T:  78.  14h 232,43p
   HU 14-D-763996    H 04 08:06:35  1198,89 m/p   4  18,91    4  19,55   13  19,20
   HU 14-D-763999    H 04 08:20:57  1095,09 m/p   0   0,00   73   9,20  172   8,66

Tagszövetségi díjlista
   1. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1217,66 m/p
   2. Mészáros László                1.cs. A36 HU 14-D-764152    H 1217,11 m/p
   3. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14-D-727383    H 1212,48 m/p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727355    T 1211,96 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1211,55 m/p
   6. Tomori László                  2.cs. A23 HU-14-D-727206    H 1211,17 m/p
   7. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1210,94 m/p
   8. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502505    H 1209,27 m/p
   9. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-14-D-727335    H 1208,32 m/p
  10. Nagy János                     2.cs. A23 HU-14-09-24570    H 1207,86 m/p
  11. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601910    H 1204,64 m/p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14-D-726944    H 1199,43 m/p
  13. Tóth Gábor                     1.cs. A36 HU 14-D-763996    H 1198,89 m/p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-14-D-726917    H 1196,65 m/p
  15. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20077    H 1192,81 m/p
  16. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-O-19524     T 1187,63 m/p
  17. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-14-D-726931    T 1187,63 m/p
  18. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1187,52 m/p
  19. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402865    H 1181,30 m/p
  20. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14-D-740101    T 1180,88 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1217,66 m/p
   2. Mészáros László                1.cs. A36 HU 14-D-764152    H 1217,11 m/p
   3. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502505    H 1209,27 m/p
   4. Tóth Gábor                     1.cs. A36 HU 14-D-763996    H 1198,89 m/p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402865    H 1181,30 m/p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14-D-740101    T 1180,88 m/p
   7. Pap István                     1.cs. A36 HU 14-O-26224     H 1174,88 m/p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402861    H 1173,47 m/p
   9. Török Ferenc                   1.cs. A36 HU 14-D-806331    H 1168,37 m/p
  10. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502508    H 1163,73 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   57,74 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   57,09 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   56,89 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   55,56 p
   5. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   54,83 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   51,85 p
   7. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   51,52 p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   51,32 p
   9. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   50,52 p
  10. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   50,39 p
  11. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   49,91 p
  12. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   49,12 p
  13. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   48,34 p
  14. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   48,33 p
  15. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   47,47 p
  16. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   45,41 p
  17. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   45,35 p
  18. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   44,03 p
  19. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   43,96 p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   43,69 p
  21. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   43,22 p
  22. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   43,03 p
  23. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   40,97 p
  24. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   39,65 p
  25. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   39,58 p
  26. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   39,18 p
  27. Horinka Norbert                1.cs. A36    3 h.   38,78 p
  28. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    2 h.   38,14 p
  29. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   35,80 p
  30. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   33,28 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   58,35 p
   2. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   56,70 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   54,30 p
   4. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   52,20 p
   5. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   50,55 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs.    3 h.   56,37 p
   2. Agócs Attila                   1.cs.    3 h.   52,72 p
   3. Mészáros László                1.cs.    3 h.   48,37 p
   4. Pap István                     1.cs.    3 h.   43,64 p
   5. Horinka Norbert                1.cs.    3 h.   36,00 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs.    2 h.   30,55 p
   7. Török Ferenc                   1.cs.    2 h.   25,81 p
   8. Mészáros László                2.cs.    2 h.   20,73 p
   9. Tóth Gábor                     1.cs.    1 h.   18,91 p
  10. Horinka Norbert                2.cs.    1 h.   16,73 p
  11. Dósa Zoltán                    1.cs.    1 h.   14,18 p
  12. Dobos Sándor                   1.cs.    1 h.   12,36 p
  13. Dobos Sándor                   2.cs.    1 h.   12,00 p
  14. Katona József                  2.cs.    1 h.    9,45 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.20. Mosonmagyaróvár III.
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.04. Mosonmagyaróvár IV.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   30 h.  612,58 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   30 h.  596,84 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  581,77 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   30 h.  573,88 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23   30 h.  570,83 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50   30 h.  570,65 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   29 h.  548,72 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36   27 h.  537,41 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   28 h.  524,79 p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   28 h.  512,62 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23   29 h.  509,47 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   26 h.  503,97 p
  13. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   28 h.  499,89 p
  14. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   28 h.  499,35 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   28 h.  496,90 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   28 h.  493,72 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  485,34 p
  18. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   28 h.  483,01 p
  19. Palkó László                   1.cs. A23   26 h.  478,08 p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50   29 h.  468,81 p
  21. Mészáros Mihály                1.cs. A36   26 h.  468,54 p
  22. Japport Zoltán                 3.cs. A50   28 h.  462,34 p
  23. Pap István                     1.cs. A36   25 h.  461,25 p
  24. Boda Ákos                      2.cs. A50   28 h.  457,40 p
  25. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   25 h.  448,13 p
  26. Molnár Pál                     2.cs. A23   26 h.  446,09 p
  27. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   23 h.  436,97 p
  28. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   24 h.  430,76 p
  29. Palkó László                   2.cs. A23   26 h.  422,07 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  417,26 p
  31. Katona József                  2.cs. A36   22 h.  401,60 p
  32. Nagy János                     2.cs. A23   24 h.  394,69 p
  33. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  393,12 p
  34. Boda Ákos                      6.cs. A50   23 h.  390,19 p
  35. Tóth Attila                    2.cs. A64   21 h.  388,29 p
  36. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  386,11 p
  37. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  384,19 p
  38. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   20 h.  370,90 p
  39. Mészáros László                1.cs. A36   21 h.  370,13 p
  40. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   21 h.  362,23 p
  41. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  360,44 p
  42. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   21 h.  348,86 p
  43. Japport Zoltán                 4.cs. A50   20 h.  347,93 p
  44. Pap István                     2.cs. A36   19 h.  342,58 p
  45. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  338,92 p
  46. Mészáros László                2.cs. A36   20 h.  338,92 p
  47. Ács Ferenc                     1.cs. A50   24 h.  336,80 p
  48. Kiss József                    1.cs. V10   17 h.  328,32 p
  49. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   18 h.  327,59 p
  50. Demeter Attila                 2.cs. R38   21 h.  313,47 p
  51. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   17 h.  307,42 p
  52. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  306,63 p
  53. Varga László                   2.cs. R38   21 h.  302,96 p
  54. Tóth Sándor                    1.cs. A64   18 h.  297,90 p
  55. Szollos Béla                   2.cs. A64   17 h.  297,38 p
  56. Tomori László                  3.cs. A23   18 h.  295,14 p
  57. Agócs Attila                   1.cs. A36   18 h.  291,83 p
  58. Fejos Csaba                    2.cs. A64   15 h.  291,29 p
  59. Varga László                   1.cs. R38   20 h.  288,65 p
  60. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  285,29 p
  61. Huszár Péter                   2.cs. A23   15 h.  281,65 p
  62. Demeter Attila                 1.cs. R38   19 h.  280,00 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   18 h.  279,08 p
  64. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  275,62 p
  65. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  274,36 p
  66. Szabó Gergo                    1.cs. A50   20 h.  273,02 p
  67. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   15 h.  273,01 p
  68. Boda Ákos                      3.cs. A50   18 h.  272,76 p
  69. Tóth Attila                    1.cs. A64   16 h.  272,05 p
  70. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   17 h.  268,10 p
  71. Jánosi Pál                     2.cs. A23   17 h.  267,89 p
  72. Balázs Sándor                  1.cs. R38   18 h.  265,54 p
  73. Nagy János                     3.cs. A23   15 h.  251,20 p
  74. Fejos Csaba                    1.cs. A64   15 h.  246,76 p
  75. Szollos Béla                   3.cs. A64   13 h.  233,91 p
  76. Gavaldik József                1.cs. A23   16 h.  233,40 p
  77. Kevés Károly                   1.cs. V10   14 h.  232,83 p
  78. Tóth Gábor                     1.cs. A36   14 h.  232,43 p
  79. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  224,66 p
  80. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   14 h.  222,00 p
  81. Boda Ákos                      5.cs. A50   14 h.  221,15 p
  82. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   14 h.  220,26 p
  83. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  214,55 p
  84. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  208,11 p
  85. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  207,21 p
  86. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   13 h.  206,73 p
  87. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  88. Horinka Norbert                1.cs. A36   15 h.  204,31 p
  89. Gavaldik József                2.cs. A23   14 h.  198,10 p
  90. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   12 h.  194,97 p
  91. Kalocsai András                1.cs. A23   12 h.  194,87 p
  92. László György                  1.cs. A36   12 h.  189,63 p
  93. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  189,60 p
  94. Kovács József                  1.cs. A50   11 h.  185,65 p
  95. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  182,72 p
  96. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  181,30 p
  97. Boda Ákos                      4.cs. A50   12 h.  180,78 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   30 h.  611,49 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   30 h.  589,01 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   27 h.  543,02 p
   4. Boda Ákos                      1.cs. A50   30 h.  504,10 p
   5. Pap István                     1.cs. A36   26 h.  486,49 p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   27 h.  485,68 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36   26 h.  477,73 p
   8. Japport Zoltán                 3.cs. A50   27 h.  476,02 p
   9. Boda Ákos                      2.cs. A50   27 h.  470,06 p
  10. Katona József                  2.cs. A36   25 h.  438,91 p
  11. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  415,34 p
  12. Mészáros László                1.cs. A36   23 h.  410,41 p
  13. Boda Ákos                      6.cs. A50   23 h.  402,99 p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   22 h.  382,05 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   23 h.  381,40 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs.   27 h.  534,46 p
   2. Pap István                     1.cs.   26 h.  466,92 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs.   25 h.  447,72 p
   4. Katona József                  2.cs.   24 h.  414,33 p
   5. Mészáros László                1.cs.   24 h.  408,72 p
   6. Dósa Zoltán                    2.cs.   22 h.  365,28 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs.   21 h.  354,59 p
   8. Pap István                     2.cs.   19 h.  339,21 p
   9. Pásztor Gábor                  1.cs.   18 h.  324,07 p
  10. Mészáros László                2.cs.   18 h.  317,27 p
  11. Mészáros Mihály                2.cs.   18 h.  311,25 p
  12. Agócs Attila                   1.cs.   20 h.  309,51 p
  13. Gazsi Károly                   2.cs.   16 h.  266,82 p
  14. Katona József                  1.cs.   14 h.  254,55 p
  15. Tóth Gábor                     1.cs.   13 h.  205,71 p
  16. Udvari Zoltán                  1.cs.   12 h.  188,85 p
  17. Horinka Norbert                1.cs.   13 h.  175,76 p
  18. Dobos Sándor                   1.cs.   11 h.  162,37 p
  19. Török Ferenc                   1.cs.   11 h.  161,84 p
  20. László György                  1.cs.   11 h.  161,30 p
  21. Pap István                     3.cs.    8 h.   97,11 p
  22. Dobos Sándor                   2.cs.    6 h.   91,06 p
  23. Seres János                    1.cs.    5 h.   81,11 p
  24. László György                  2.cs.    3 h.   55,39 p
  25. Horinka Norbert                2.cs.    3 h.   53,11 p
  26. Török Ferenc                   2.cs.    3 h.   44,19 p
  27. Katona József                  3.cs.    3 h.   43,37 p
  28. Agócs Attila                   2.cs.    3 h.   41,04 p
  29. Mészáros László                3.cs.    3 h.   40,82 p
  30. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  31. Udvari Zoltán                  2.cs.    1 h.   13,21 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  9h 164,63p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  9h 149,61p
  3. Palkó László                   A23 HU-14-20-71143    H  8h 122,23p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  7h 141,59p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  7h 137,37p
  6. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 133,72p
  7. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  7h 131,17p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  7h 130,03p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 125,36p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603906    H  7h 122,42p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  8h 144,59p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  8h 142,42p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  8h 136,80p
  4. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  7h 124,65p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  7h 123,94p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  7h 116,99p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,39p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  7h 111,23p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762368    T  7h  88,95p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 127,28p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 136,83p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  7h 134,72p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  7h 116,74p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762322    H  7h  98,78p
  5. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 112,21p
  6. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402861    H  6h 110,52p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  6h 106,53p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762386    H  6h 103,70p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667908    H  6h 100,93p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762404    H  6h 100,61p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  8h 147,23p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  7h 121,13p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 117,03p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762042    T  7h 101,36p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762368    T  7h  97,81p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 128,31p
  7. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  6h 107,39p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  6h 104,53p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  6h  85,19p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h  97,44p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 106,08p
  2. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402861    H  6h 101,25p
  3. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728041    H  6h  96,85p
  4. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700952    H  6h  96,06p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  6h  94,58p
  6. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  5h  96,77p
  7. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  5h  92,43p
  8. Mészáros László                A36 HU 13-D-602412    H  5h  88,39p
  9. Mészáros László                A36 HU 14-D-764152    H  5h  87,08p
 10. Agócs Attila                   A36 HU 12-D-502508    H  5h  84,48p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  6h  97,78p
  2. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  88,95p
  3. Pap István                     A36 HU 13-D-604749    T  5h  75,13p
  4. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  4h  89,56p
  5. Dobos Sándor                   A36 HU 13-D-602573    T  4h  62,65p
  6. Katona József                  A36 HU 13-09-20255    T  3h  55,50p
  7. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  3h  54,81p
  8. Pap István                     A36 HU 13-D-700919    T  3h  48,60p
  9. Katona József                  A36 HU 14-O-26228     T  3h  47,97p
 10. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602488    T  3h  41,79p