Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.07.07 16:24:28
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.09 15:29:57
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.09 15:32:26
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.06 16:24:28
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 10 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár IV.
Feleresztés ideje: 2015.07.04 05:35
Időjárás         : Derült meleg idő, enyhe D-i szél,
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 185000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 20
Legkisebb pont   : 8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        12   18   134   27   34   1217,66   1105,49   1095,71
A50 Zsámbok            10   20   168   34   42   1180,88   1097,72   1090,86
V10 Hatvan              4    4    22    4    6   1066,09   1015,86    989,11
Hatvan I.              26   42   324   65   81   1217,66   1097,72   1091,77
A23 Nagykáta           13   26   231   46   58   1212,48   1120,23   1104,06
A64 Szentmártonkáta     4    6    57   11   14   1171,19   1082,18   1072,13
R38 Jászberény          8   14   117   23   29   1179,63   1090,33   1073,68
Hatvan II.             25   46   405   81  101   1212,48   1109,86   1091,54
Tagszövetségben        51   88   729  146  182   1217,66   1101,79   1091,54

R38 egyesületi díjlista
   1. Demeter Attila                 2.cs. HU-14-D-762691    H 1179,63 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14-D-762455    H 1166,71 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14-D-762445    H 1152,99 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-13-D-603360    H 1152,44 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14-D-762439    H 1151,23 m/p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-14-D-762548    H 1149,26 m/p
   7. Balázs Sándor                  1.cs. HU-14-D-763214    H 1145,31 m/p
   8. Demeter Attila                 1.cs. HU-14-D-718393    T 1144,79 m/p
   9. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-14-D-729538    H 1144,34 m/p
  10. Varga László                   3.cs. HU-14-07-41192    H 1130,77 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 188098 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   1h  17,43p    R:  27.   1h  15,08p    T:  46.   1h  15,62p
Összesített E:  12.  16h 275,39p    R:  46.  16h 239,36p    T:  72.  18h 265,54p
   HU-14-D-763214    H 04 08:19:14  1145,31 m/p   7  17,43   42  15,08   67  15,62

Benke István                    1.cs. Dt: 200970 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   1h  13,57p    R:  32.   1h  11,60p    T:  52.   1h  12,84p
Összesített E:  17.  11h 157,29p    R:  62.  13h 164,79p    T: 103.  13h 174,09p
   HU 13-28-25260    T 04 08:35:11  1115,32 m/p  16  13,57   71  11,60  109  12,84

Demeter Attila                  1.cs. Dt: 200281 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   1h  17,00p    R:  28.   1h  14,96p    T:  48.   1h  15,43p
Összesített E:   9.  19h 308,27p    R:  43.  16h 247,59p    T:  62.  19h 280,00p
   HU-14-D-718393    T 04 08:29:57  1144,79 m/p   8  17,00   43  14,96   70  15,43

Demeter Attila                  2.cs. Dt: 200281 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  45,86p    R:  13.   3h  38,88p    T:  23.   3h  40,97p
Összesített E:   6.  23h 361,70p    R:  29.  21h 300,08p    T:  50.  21h 313,47p
   HU-14-D-762691    H 04 08:24:47  1179,63 m/p   1  20,00   17  18,08   23  18,54
   HU-14-D-762689    H 04 08:34:20  1116,81 m/p  15  14,00   69  11,84  107  12,97
   HU-10-09-05050    H 04 08:37:36  1096,83 m/p  20  11,86   93   8,96  160   9,46

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 200814 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  48,01p    R:  11.   3h  42,00p    T:  19.   3h  43,96p
Összesített E:   2.  30h 565,30p    R:   6.  28h 513,79p    T:   9.  28h 524,79p
   HU-14-D-762548    H 04 08:29:44  1149,26 m/p   6  17,86   39  15,44   58  16,22
   HU-14-D-762584    H 04 08:33:36  1124,38 m/p  12  15,29   56  13,40   92  13,97
   HU-14-O-25611     H 04 08:33:45  1123,43 m/p  13  14,86   58  13,16   95  13,77
   HU-14-D-806356    H 04 08:39:17  1089,70 m/p  25   9,71    0   0,00    0   0,00
   HU-11-D-403038    H 04 08:42:00  1073,87 m/p  28   8,43    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762581    H 04 08:42:02  1073,68 m/p  29   8,00    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 200814 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   2h  25,43p    R:  19.   2h  22,00p    T:  35.   2h  24,62p
Összesített E:   5.  23h 372,35p    R:  31.  17h 298,11p    T:  51.  17h 307,42p
   HU-14-D-762588    T 04 08:35:03  1115,32 m/p  17  13,14   72  11,48  110  12,77
   HU-14-D-762559    H 04 08:35:44  1111,11 m/p  19  12,29   80  10,52  124  11,85

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 200981 Kg:   5 Ók:   4 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  37,28p    R:  29.   1h  14,84p    T:  49.   1h  15,29p
Összesített E:   3.  29h 515,75p    R:  12.  28h 480,83p    T:  16.  28h 493,72p
   HU-14-D-729538    H 04 08:30:37  1144,34 m/p   9  16,57   44  14,84   72  15,29
   HU-14-D-762482    T 04 08:39:19  1090,33 m/p  23  10,57    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762494    H 04 08:39:21  1090,14 m/p  24  10,14    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 200981 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  57,42p    R:   4.   3h  49,20p    T:   8.   3h  51,32p
Összesített E:   1.  29h 591,89p    R:   3.  30h 563,78p    T:   4.  30h 573,88p
   HU-14-D-762455    H 04 08:27:15  1166,71 m/p   2  19,57   24  17,24   33  17,88
   HU-14-D-762445    H 04 08:29:18  1152,99 m/p   3  19,14   34  16,04   50  16,75
   HU-13-D-603360    H 04 08:29:23  1152,44 m/p   4  18,71   35  15,92   51  16,69
   HU-14-D-762439    H 04 08:29:34  1151,23 m/p   5  18,29   37  15,68   53  16,55
   HU-14-O-25613     T 04 08:33:58  1122,92 m/p  14  14,43   61  12,80   98  13,57
   HU-14-D-762479    H 04 08:42:07  1074,02 m/p  27   8,86    0   0,00    0   0,00

Varga László                    1.cs. Dt: 190033 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   2h  26,71p    R:  20.   2h  21,76p    T:  37.   2h  22,90p
Összesített E:  11.  18h 283,31p    R:  41.  18h 257,33p    T:  59.  20h 288,65p
   HU-14-07-41182    H 04 08:23:24  1128,42 m/p  11  15,71   55  13,52   89  14,17
   HU-09-09-98889    T 04 08:28:31  1095,14 m/p  22  11,00   99   8,24  171   8,73

Varga László                    2.cs. Dt: 190033 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  33,43p    R:  23.   2h  19,72p    T:  41.   2h  21,31p
Összesített E:   7.  23h 313,99p    R:  36.  19h 268,21p    T:  53.  21h 302,96p
   HU-14-07-41180    H 04 08:25:44  1113,00 m/p  18  12,71   74  11,24  116  12,38
   HU-14-07-41217    H 04 08:28:28  1095,46 m/p  21  11,43   97   8,48  168   8,93
   HU-14-07-41181    H 04 08:30:16  1084,21 m/p  26   9,29    0   0,00    0   0,00

Varga László                    3.cs. Dt: 190033 Kg:   5 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   1h  16,14p    R:  31.   1h  13,88p    T:  51.   1h  14,56p
Összesített E:  15.  11h 176,77p    R:  68.  10h 150,18p    T: 112.  11h 164,84p
   HU-14-07-41192    H 04 08:23:03  1130,77 m/p  10  16,14   52  13,88   83  14,56

Tagszövetségi díjlista
   1. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1217,66 m/p
   2. Mészáros László                1.cs. A36 HU 14-D-764152    H 1217,11 m/p
   3. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14-D-727383    H 1212,48 m/p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727355    T 1211,96 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1211,55 m/p
   6. Tomori László                  2.cs. A23 HU-14-D-727206    H 1211,17 m/p
   7. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1210,94 m/p
   8. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502505    H 1209,27 m/p
   9. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-14-D-727335    H 1208,32 m/p
  10. Nagy János                     2.cs. A23 HU-14-09-24570    H 1207,86 m/p
  11. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601910    H 1204,64 m/p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14-D-726944    H 1199,43 m/p
  13. Tóth Gábor                     1.cs. A36 HU 14-D-763996    H 1198,89 m/p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-14-D-726917    H 1196,65 m/p
  15. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20077    H 1192,81 m/p
  16. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-O-19524     T 1187,63 m/p
  17. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-14-D-726931    T 1187,63 m/p
  18. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1187,52 m/p
  19. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402865    H 1181,30 m/p
  20. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14-D-740101    T 1180,88 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14-D-727383    H 1212,48 m/p
   2. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727355    T 1211,96 m/p
   3. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1211,55 m/p
   4. Tomori László                  2.cs. A23 HU-14-D-727206    H 1211,17 m/p
   5. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1210,94 m/p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-14-D-727335    H 1208,32 m/p
   7. Nagy János                     2.cs. A23 HU-14-09-24570    H 1207,86 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601910    H 1204,64 m/p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14-D-726944    H 1199,43 m/p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-14-D-726917    H 1196,65 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   57,74 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   57,09 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   56,89 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   55,56 p
   5. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   54,83 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   51,85 p
   7. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   51,52 p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   51,32 p
   9. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   50,52 p
  10. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   50,39 p
  11. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   49,91 p
  12. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   49,12 p
  13. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   48,34 p
  14. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   48,33 p
  15. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   47,47 p
  16. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   45,41 p
  17. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   45,35 p
  18. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   44,03 p
  19. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   43,96 p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   43,69 p
  21. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   43,22 p
  22. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   43,03 p
  23. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   40,97 p
  24. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   39,65 p
  25. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   39,58 p
  26. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   39,18 p
  27. Horinka Norbert                1.cs. A36    3 h.   38,78 p
  28. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    2 h.   38,14 p
  29. Török Ferenc                   1.cs. A36    3 h.   35,80 p
  30. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   33,28 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   57,24 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   56,16 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   54,24 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   49,20 p
   5. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   49,20 p
   6. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   49,08 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   48,60 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.    3 h.   57,42 p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    3 h.   48,01 p
   3. Demeter Attila                 2.cs.    3 h.   45,86 p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs.    3 h.   37,28 p
   5. Varga László                   2.cs.    3 h.   33,43 p
   6. Varga László                   1.cs.    2 h.   26,71 p
   7. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    2 h.   25,43 p
   8. Balázs Sándor                  1.cs.    1 h.   17,43 p
   9. Demeter Attila                 1.cs.    1 h.   17,00 p
  10. Varga László                   3.cs.    1 h.   16,14 p
  11. Benke István                   1.cs.    1 h.   13,57 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.20. Mosonmagyaróvár III.
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.04. Mosonmagyaróvár IV.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   30 h.  612,58 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   30 h.  596,84 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  581,77 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   30 h.  573,88 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23   30 h.  570,83 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50   30 h.  570,65 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   29 h.  548,72 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36   27 h.  537,41 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   28 h.  524,79 p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   28 h.  512,62 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23   29 h.  509,47 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   26 h.  503,97 p
  13. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   28 h.  499,89 p
  14. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   28 h.  499,35 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   28 h.  496,90 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   28 h.  493,72 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  485,34 p
  18. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   28 h.  483,01 p
  19. Palkó László                   1.cs. A23   26 h.  478,08 p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50   29 h.  468,81 p
  21. Mészáros Mihály                1.cs. A36   26 h.  468,54 p
  22. Japport Zoltán                 3.cs. A50   28 h.  462,34 p
  23. Pap István                     1.cs. A36   25 h.  461,25 p
  24. Boda Ákos                      2.cs. A50   28 h.  457,40 p
  25. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   25 h.  448,13 p
  26. Molnár Pál                     2.cs. A23   26 h.  446,09 p
  27. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   23 h.  436,97 p
  28. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   24 h.  430,76 p
  29. Palkó László                   2.cs. A23   26 h.  422,07 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  417,26 p
  31. Katona József                  2.cs. A36   22 h.  401,60 p
  32. Nagy János                     2.cs. A23   24 h.  394,69 p
  33. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  393,12 p
  34. Boda Ákos                      6.cs. A50   23 h.  390,19 p
  35. Tóth Attila                    2.cs. A64   21 h.  388,29 p
  36. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  386,11 p
  37. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  384,19 p
  38. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   20 h.  370,90 p
  39. Mészáros László                1.cs. A36   21 h.  370,13 p
  40. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   21 h.  362,23 p
  41. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  360,44 p
  42. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   21 h.  348,86 p
  43. Japport Zoltán                 4.cs. A50   20 h.  347,93 p
  44. Pap István                     2.cs. A36   19 h.  342,58 p
  45. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  338,92 p
  46. Mészáros László                2.cs. A36   20 h.  338,92 p
  47. Ács Ferenc                     1.cs. A50   24 h.  336,80 p
  48. Kiss József                    1.cs. V10   17 h.  328,32 p
  49. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   18 h.  327,59 p
  50. Demeter Attila                 2.cs. R38   21 h.  313,47 p
  51. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   17 h.  307,42 p
  52. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  306,63 p
  53. Varga László                   2.cs. R38   21 h.  302,96 p
  54. Tóth Sándor                    1.cs. A64   18 h.  297,90 p
  55. Szollos Béla                   2.cs. A64   17 h.  297,38 p
  56. Tomori László                  3.cs. A23   18 h.  295,14 p
  57. Agócs Attila                   1.cs. A36   18 h.  291,83 p
  58. Fejos Csaba                    2.cs. A64   15 h.  291,29 p
  59. Varga László                   1.cs. R38   20 h.  288,65 p
  60. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  285,29 p
  61. Huszár Péter                   2.cs. A23   15 h.  281,65 p
  62. Demeter Attila                 1.cs. R38   19 h.  280,00 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   18 h.  279,08 p
  64. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  275,62 p
  65. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  274,36 p
  66. Szabó Gergo                    1.cs. A50   20 h.  273,02 p
  67. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   15 h.  273,01 p
  68. Boda Ákos                      3.cs. A50   18 h.  272,76 p
  69. Tóth Attila                    1.cs. A64   16 h.  272,05 p
  70. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   17 h.  268,10 p
  71. Jánosi Pál                     2.cs. A23   17 h.  267,89 p
  72. Balázs Sándor                  1.cs. R38   18 h.  265,54 p
  73. Nagy János                     3.cs. A23   15 h.  251,20 p
  74. Fejos Csaba                    1.cs. A64   15 h.  246,76 p
  75. Szollos Béla                   3.cs. A64   13 h.  233,91 p
  76. Gavaldik József                1.cs. A23   16 h.  233,40 p
  77. Kevés Károly                   1.cs. V10   14 h.  232,83 p
  78. Tóth Gábor                     1.cs. A36   14 h.  232,43 p
  79. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  224,66 p
  80. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   14 h.  222,00 p
  81. Boda Ákos                      5.cs. A50   14 h.  221,15 p
  82. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   14 h.  220,26 p
  83. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  214,55 p
  84. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  208,11 p
  85. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  207,21 p
  86. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   13 h.  206,73 p
  87. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  88. Horinka Norbert                1.cs. A36   15 h.  204,31 p
  89. Gavaldik József                2.cs. A23   14 h.  198,10 p
  90. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   12 h.  194,97 p
  91. Kalocsai András                1.cs. A23   12 h.  194,87 p
  92. László György                  1.cs. A36   12 h.  189,63 p
  93. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  189,60 p
  94. Kovács József                  1.cs. A50   11 h.  185,65 p
  95. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  182,72 p
  96. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  181,30 p
  97. Boda Ákos                      4.cs. A50   12 h.  180,78 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   30 h.  606,55 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  572,15 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   30 h.  563,78 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   30 h.  559,55 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   29 h.  537,89 p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   28 h.  513,79 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   26 h.  497,87 p
   8. Huszár Péter                   1.cs. A23   28 h.  488,16 p
   9. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   28 h.  487,11 p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   26 h.  485,56 p
  11. Jánosi Pál                     1.cs. A23   28 h.  484,01 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   28 h.  480,83 p
  13. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  475,22 p
  14. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   28 h.  468,96 p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   25 h.  464,28 p
  16. Palkó László                   1.cs. A23   25 h.  457,69 p
  17. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   23 h.  427,76 p
  18. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   24 h.  420,35 p
  19. Molnár Pál                     2.cs. A23   24 h.  413,19 p
  20. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  404,66 p
  21. Palkó László                   2.cs. A23   24 h.  394,65 p
  22. Tóth Attila                    2.cs. A64   21 h.  383,79 p
  23. Nagy János                     2.cs. A23   24 h.  379,20 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   29 h.  591,89 p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   30 h.  565,30 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.   29 h.  515,75 p
   4. Szabó Elek                     1.cs.   23 h.  397,01 p
   5. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   23 h.  372,35 p
   6. Demeter Attila                 2.cs.   23 h.  361,70 p
   7. Varga László                   2.cs.   23 h.  313,99 p
   8. Nagy Varga Viktor              5.cs.   17 h.  310,28 p
   9. Demeter Attila                 1.cs.   19 h.  308,27 p
  10. Nagy Varga Viktor              3.cs.   19 h.  286,28 p
  11. Varga László                   1.cs.   18 h.  283,31 p
  12. Balázs Sándor                  1.cs.   16 h.  275,39 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs.   15 h.  229,03 p
  14. Rédei Attila                   1.cs.   10 h.  183,16 p
  15. Varga László                   3.cs.   11 h.  176,77 p
  16. Nagy Varga Viktor              4.cs.   12 h.  173,66 p
  17. Benke István                   1.cs.   11 h.  157,29 p
  18. Grizner Sándor                 1.cs.   10 h.  145,63 p
  19. Balázs Sándor                  3.cs.    8 h.  111,31 p
  20. Benke István                   2.cs.    6 h.  110,34 p
  21. Demeter Attila                 3.cs.    6 h.  108,23 p
  22. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    5 h.  101,32 p
  23. Grizner Sándor                 2.cs.    6 h.   98,43 p
  24. Balázs Sándor                  4.cs.    6 h.   98,21 p
  25. Szabó Elek                     2.cs.    6 h.   82,99 p
  26. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    5 h.   82,71 p
  27. Rédei Attila                   2.cs.    6 h.   79,45 p
  28. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    4 h.   63,81 p
  29. Nagy Varga Viktor              6.cs.    5 h.   61,84 p
  30. Rédei Attila                   3.cs.    3 h.   40,87 p
  31. Nagy Lehel dr.                 5.cs.    2 h.   25,21 p
  32. Balázs Sándor                  5.cs.    1 h.   19,58 p
  33. Szabó Elek                     3.cs.    1 h.   16,51 p
  34. Rédei Attila                   4.cs.    1 h.   16,23 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  9h 164,63p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  9h 149,61p
  3. Palkó László                   A23 HU-14-20-71143    H  8h 122,23p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  7h 141,59p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  7h 137,37p
  6. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 133,72p
  7. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  7h 131,17p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  7h 130,03p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 125,36p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603906    H  7h 122,42p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  8h 144,59p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  8h 142,42p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  8h 136,80p
  4. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  7h 124,65p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  7h 123,94p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  7h 116,99p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,39p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  7h 111,23p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762368    T  7h  88,95p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 127,28p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  9h 162,38p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  9h 145,24p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  7h 140,78p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  7h 136,77p
  5. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  7h 127,89p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 121,77p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603906    H  7h 118,94p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603907    H  7h  95,52p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 114,18p
 10. Palkó László                   A23 HU-14-09-24656    H  6h 113,17p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  8h 142,63p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  8h 131,85p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  7h 119,53p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  7h 113,60p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 115,22p
  6. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  6h 112,38p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  6h 112,36p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  6h 102,40p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25613     T  6h 101,66p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  6h 100,41p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  8h 154,75p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  7h 142,04p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 SK-13-850-01905   H  6h 103,73p
  4. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-11-D-403038    H  6h 103,41p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-729538    H  6h 100,32p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762439    H  6h  99,52p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762479    H  6h  98,40p
  8. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-762691    H  6h  78,04p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  96,25p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-12-D-503557    H  5h  87,66p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25613     T  7h 112,71p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762482    T  7h  96,87p
  3. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762588    T  5h  57,63p
  4. Varga László                   R38 HU-09-09-98889    T  4h  66,71p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25616     T  4h  56,17p
  6. Benke István                   R38 HU 13-28-25260    T  4h  54,25p
  7. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-718393    T  3h  45,75p
  8. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  3h  44,81p
  9. Gyarmati Szabolcs              R38 HU 14-O-34213     T  2h  42,71p
 10. Benke István                   R38 HU 09-26-06820    T  2h  38,81p