Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A23 Nagykáta
Első adat felvétele: 2015.07.14 17:30:20
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.15 17:14:37
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.15 17:26:04
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.13 17:30:20
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 12 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten IV.
Feleresztés ideje: 2015.07.12 05:40
Időjárás         : Derült idő
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        11   22   170   34   43   1394,37   1348,27   1330,73
A50 Zsámbok            11   24   216   43   54   1446,42   1353,11   1343,40
V10 Hatvan              8   13   114   23   29   1412,12   1288,43   1278,69
Hatvan I.              30   59   500  100  125   1446,42   1339,40   1322,55
A23 Nagykáta           16   45   409   82  102   1413,00   1348,34   1339,71
A64 Szentmártonkáta    10   19   171   34   43   1430,22   1341,06   1321,10
R38 Jászberény          9   19   174   35   44   1420,01   1318,71   1307,82
Hatvan II.             35   83   754  151  189   1430,22   1342,13   1331,72
Tagszövetségben        65  142  1254  251  314   1446,42   1341,18   1327,39

A23 egyesületi díjlista
   1. Bajtek Tibor                   3.cs. HU-14-D-726983    T 1413,00 m/p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. HU-13-D-603909    T 1412,91 m/p
   3. Bajtek Tibor                   3.cs. HU-14-D-726933    T 1412,71 m/p
   4. Palkó László                   1.cs. HU-14-09-24662    H 1412,29 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. HU-13-D-601939    T 1407,63 m/p
   6. Tomori László                  1.cs. HU-14-D-727206    H 1403,19 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. HU-14-O-26317     T 1402,78 m/p
   8. Száraz László                  1.cs. AU-12-308-80      T 1400,75 m/p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. HU-14-O-25710     T 1397,82 m/p
  10. Tomori László                  1.cs. HU-12-D-502211    H 1397,15 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajtek Tibor                    1.cs. Dt: 344561 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 100,90p    R:   5.   5h 103,16p    T:   5.   5h 103,71p
Összesített E:   1.  44h 904,00p    R:   2.  47h 961,64p    T:   3.  47h 969,11p
   HU-13-D-603909    T 12 09:43:52  1412,91 m/p   2  23,86    4  23,77    6  23,77
   HU-14-D-726917    H 12 09:48:24  1387,12 m/p  15  22,00   26  22,09   42  22,11
   HU-14-D-726937    H 12 09:49:12  1382,67 m/p  21  21,15   35  21,40   55  21,52
   HU-14-D-726916    H 12 09:49:35  1380,54 m/p  25  20,58   41  20,94   62  21,19
   HU-12-D-505685    H 12 09:54:49  1352,19 m/p  76  13,31  119  14,96  194  15,12
   HU-14-O-25736     H 12 09:58:46  1331,55 m/p   0   0,00    0   0,00  298  10,34

Bajtek Tibor                    2.cs. Dt: 344561 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  80,75p    R:  13.   4h  82,29p    T:  20.   4h  83,59p
Összesített E:   8.  36h 691,03p    R:  12.  38h 739,48p    T:  22.  37h 732,82p
   HU-13-D-603906    H 12 09:47:57  1389,64 m/p  14  22,15   24  22,24   35  22,44
   HU-14-D-726960    H 12 09:48:27  1386,84 m/p  16  21,86   27  22,01   43  22,07
   HU-14-D-726944    H 12 09:49:28  1381,19 m/p  24  20,72   40  21,01   61  21,24
   HU-14-D-726905    T 12 09:53:15  1360,56 m/p  57  16,02   92  17,03  135  17,84

Bajtek Tibor                    3.cs. Dt: 344561 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 107,73p    R:   2.   5h 109,05p    T:   2.   5h 110,43p
Összesített E:  13.  31h 542,96p    R:  23.  30h 549,98p    T:  37.  31h 568,96p
   HU-14-D-726983    T 12 09:43:51  1413,00 m/p   1  24,00    3  23,85    5  23,82
   HU-14-D-726933    T 12 09:43:54  1412,71 m/p   3  23,71    5  23,69    7  23,72
   HU-13-D-603947    T 12 09:47:26  1392,54 m/p  13  22,29   22  22,39   28  22,76
   HU-14-D-726936    H 12 09:48:33  1386,28 m/p  19  21,43   30  21,78   46  21,93
   HU-14-D-726902    T 12 09:53:01  1361,81 m/p  55  16,30   88  17,34  127  18,20
   HU-14-D-726932    H 12 09:56:18  1344,37 m/p  89  11,45  142  13,20  234  13,28

Bajtek Tibor                    4.cs. Dt: 344561 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  55.   1h   9,68p    T:  93.   1h  10,43p
Összesített E:  16.  24h 394,99p    R:  29.  26h 432,66p    T:  50.  27h 449,62p
   HU-12-D-505979    T 12 09:58:42  1331,89 m/p   0   0,00  188   9,68  296  10,43

Bajtek Tibor                    6.cs. Dt: 344561 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  25.   1h  21,58p    R:  29.   3h  42,82p    T:  42.   4h  54,36p
Összesített E:  22.  21h 352,98p    R:  35.  23h 385,33p    T:  57.  26h 417,87p
   HU-14-D-726974    H 12 09:48:31  1386,47 m/p  18  21,58   29  21,86   45  21,98
   HU-12-D-505966    T 12 09:57:41  1337,15 m/p   0   0,00  166  11,36  267  11,76
   HU-14-O-25731     H 12 09:58:44  1331,72 m/p   0   0,00  189   9,60  297  10,38
   HU-14-D-726971    H 12 09:58:48  1331,38 m/p   0   0,00    0   0,00  300  10,24

Fejos Zsolt                     0.cs. Dt: 321708 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-D-827898    H 12 09:34:36  1371,30 m/p  39  18,58   63  19,25   93  19,77
   HU-14-D-762665    T 12 09:40:46  1336,18 m/p   0   0,00  168  11,21  269  11,67

Fejos Zsolt                     1.cs. Dt: 321708 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h  85,49p    R:  10.   5h  89,67p    T:  15.   5h  90,60p
Összesített E:   2.  46h 889,37p    R:   5.  46h 917,53p    T:   8.  46h 925,77p
   HU-14-O-25710     T 12 09:30:09  1397,82 m/p   9  22,86   15  22,93   18  23,22
   HU-14-O-25741     T 12 09:31:59  1386,77 m/p  17  21,72   28  21,93   44  22,02
   HU-14-M-135357    H 12 09:37:11  1356,37 m/p  66  14,73  106  15,96  168  16,32
   HU-13-D-602310    T 12 09:38:07  1351,05 m/p  77  13,16  124  14,58  205  14,61
   HU-13-D-605306    T 12 09:38:11  1350,67 m/p  78  13,02  128  14,27  209  14,43

Gavaldik József                 1.cs. Dt: 331717 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  27.   1h  17,30p    R:  44.   1h  18,10p    T:  71.   1h  18,80p
Összesített E:  18.  22h 375,55p    R:  32.  23h 405,34p    T:  58.  24h 417,28p
   HU 13-09-20133    H 12 09:43:04  1364,72 m/p  48  17,30   78  18,10  114  18,80

Gavaldik József                 2.cs. Dt: 331717 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  31.   1h  12,02p    R:  52.   1h  13,66p    T:  87.   1h  13,74p
Összesített E:  33.  14h 220,06p    R:  59.  17h 268,07p    T:  96.  17h 270,14p
   HU 12-09-15050    T 12 09:46:10  1347,53 m/p  85  12,02  136  13,66  224  13,74

Huszár Péter                    1.cs. Dt: 318943 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   5h  77,65p    R:  12.   5h  82,77p    T:  17.   5h  85,07p
Összesített E:   9.  37h 688,96p    R:  11.  40h 740,81p    T:  17.  43h 783,31p
   HU-12-D-501932    H 12 09:32:50  1369,83 m/p  42  18,15   70  18,71  102  19,35
   HU-14-09-24688    T 12 09:32:53  1369,54 m/p  43  18,01   71  18,64  103  19,31
   HU-13-D-601656    H 12 09:34:00  1363,00 m/p  53  16,59   84  17,64  122  18,43
   HU-13-09-19816    H 12 09:36:26  1348,98 m/p  81  12,59  132  13,97  215  14,15
   HU-12-09-14258    H 12 09:36:36  1348,03 m/p  83  12,31  134  13,81  222  13,83
   HU-14-D-727341    T 12 09:39:52  1329,67 m/p   0   0,00    0   0,00  306   9,97

Huszár Péter                    2.cs. Dt: 318943 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   3h  48,62p    R:  25.   3h  51,54p    T:  44.   3h  52,82p
Összesített E:  20.  22h 365,09p    R:  38.  21h 371,43p    T:  60.  22h 386,32p
   HU-14-D-727335    H 12 09:32:38  1371,01 m/p  40  18,44   64  19,17   94  19,72
   HU-14-D-727318    H 12 09:32:47  1370,13 m/p  41  18,30   69  18,79  100  19,45
   HU-14-D-727326    T 12 09:36:46  1347,08 m/p  86  11,88  137  13,58  226  13,65

Jánosi Pál                      1.cs. Dt: 317783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   2h  30,18p    R:  34.   2h  32,68p    T:  37.   5h  63,50p
Összesített E:  14.  29h 540,99p    R:  19.  32h 597,16p    T:  31.  34h 621,37p
   HU-14-D-727156    T 12 09:33:46  1359,40 m/p  60  15,59   95  16,80  143  17,47
   HU-14-D-727168    H 12 09:34:23  1355,83 m/p  67  14,59  107  15,88  169  16,27
   HU-14-D-727122    H 12 09:38:59  1329,73 m/p   0   0,00    0   0,00  305  10,01
   HU-14-D-727123    H 12 09:39:03  1329,36 m/p   0   0,00    0   0,00  307   9,92
   HU-14-D-727162    H 12 09:39:06  1329,08 m/p   0   0,00    0   0,00  310   9,78
   HU-14-D-727163    T 12 09:39:06  1329,08 m/p   0   0,00    0   0,00  309   9,83

Jánosi Pál                      2.cs. Dt: 317783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   3h  45,34p    R:  27.   3h  49,10p    T:  47.   3h  50,61p
Összesített E:  24.  17h 277,37p    R:  48.  19h 318,33p    T:  78.  19h 320,24p
   HU-14-D-727173    H 12 09:32:54  1364,46 m/p  49  17,16   79  18,03  115  18,76
   HU-14-D-727121    T 12 09:34:25  1355,63 m/p  69  14,30  109  15,73  172  16,13
   HU-14-D-727149    T 12 09:34:31  1355,06 m/p  72  13,88  114  15,34  181  15,72

Jánosi Pál                      3.cs. Dt: 317783 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   3h  53,32p    R:  23.   3h  55,91p    T:  40.   3h  56,73p
Összesített E:  34.  12h 198,15p    R:  65.  13h 216,43p    T: 110.  13h 214,99p
   HU-14-D-711869    H 12 09:27:48  1395,01 m/p  12  22,43   20  22,54   24  22,94
   HU-13-D-602035    H 12 09:30:28  1378,87 m/p  27  20,29   44  20,71   65  21,06
   HU-14-D-727120    T 12 09:36:44  1342,37 m/p  95  10,60  149  12,66  246  12,73

Kalocsai András                 1.cs. Dt: 315791 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   2h  30,04p    R:  35.   2h  32,52p    T:  55.   2h  33,18p
Összesített E:  19.  22h 373,28p    R:  31.  23h 411,10p    T:  53.  25h 434,66p
   HU-12-09-14053    T 12 09:28:56  1379,40 m/p  26  20,44   43  20,78   64  21,10
   HU-14-D-727891    H 12 09:35:43  1339,71 m/p 102   9,60  161  11,74  260  12,08

Kalocsai András                 2.cs. Dt: 315791 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  32.   1h  10,74p    R:  53.   1h  12,82p    T:  88.   1h  12,82p
Összesített E:  35.  12h 197,54p    R:  63.  14h 234,64p    T: 106.  13h 221,65p
   HU-14-D-727902    H 12 09:35:14  1342,46 m/p  94  10,74  147  12,82  244  12,82

Lengyel János                   1.cs. Dt: 319937 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  30.   1h  13,73p    R:  50.   1h  15,27p    T:  81.   1h  15,67p
Összesített E:  28.  17h 272,08p    R:  46.  21h 338,78p    T:  74.  20h 331,28p
   HU-14-09-24484    H 12 09:36:14  1354,33 m/p  73  13,73  115  15,27  182  15,67

Molnár Pál                      1.cs. Dt: 318750 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   2h  26,04p    R:  31.   3h  40,75p    T:  45.   4h  52,11p
Összesített E:  10.  38h 679,86p    R:  14.  39h 719,44p    T:  19.  41h 748,38p
   HU-14-D-727356    T 12 09:34:20  1360,24 m/p  59  15,73   94  16,88  139  17,65
   HU-11-09-07714    H 12 09:37:40  1341,16 m/p  97  10,31  154  12,28  252  12,45
   HU-14-O-26333     T 12 09:38:01  1339,19 m/p   0   0,00  163  11,59  263  11,95
   HU-14-D-831232    T 12 09:39:36  1330,34 m/p   0   0,00    0   0,00  304  10,06

Molnár Pál                      2.cs. Dt: 318750 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   3h  46,76p    R:  22.   4h  61,46p    T:  29.   5h  73,64p
Összesített E:  23.  20h 344,28p    R:  36.  22h 379,32p    T:  54.  26h 428,01p
   HU-14-D-727362    T 12 09:33:46  1363,54 m/p  52  16,73   83  17,72  120  18,53
   HU-11-09-07926    H 12 09:33:52  1362,96 m/p  54  16,44   85  17,57  123  18,39
   HU-14-D-727400    H 12 09:35:23  1354,17 m/p  74  13,59  116  15,19  183  15,63
   HU-14-D-727384    H 12 09:38:40  1335,54 m/p   0   0,00  171  10,98  273  11,49
   HU-14-D-727374    H 12 09:40:08  1327,39 m/p   0   0,00    0   0,00  314   9,60

Nagy János                      1.cs. Dt: 318636 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  90,20p    R:   6.   5h  94,11p    T:  10.   5h  96,68p
Összesített E:   3.  47h 875,22p    R:   4.  49h 928,94p    T:   7.  49h 939,62p
   HU-13-09-19904    H 12 09:28:09  1396,61 m/p  11  22,57   19  22,62   23  22,99
   HU-12-09-14510    H 12 09:30:22  1383,17 m/p  20  21,29   33  21,55   52  21,65
   HU-11-09-07802    H 12 09:34:05  1361,21 m/p  56  16,16   90  17,18  130  18,07
   HU-12-D-502325    H 12 09:34:30  1358,79 m/p  62  15,30   97  16,65  145  17,38
   HU-14-09-24569    H 12 09:34:47  1357,15 m/p  65  14,88  104  16,11  162  16,59

Nagy János                      2.cs. Dt: 318636 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   2h  40,88p    R:  30.   2h  41,57p    T:  46.   3h  51,80p
Összesített E:  21.  20h 353,11p    R:  34.  23h 402,86p    T:  56.  24h 423,73p
   HU-14-D-806192    H 12 09:30:28  1382,57 m/p  22  21,01   36  21,32   56  21,47
   HU-14-09-24570    H 12 09:31:30  1376,40 m/p  30  19,87   50  20,25   74  20,64
   HU-12-D-502315    H 12 09:39:49  1328,66 m/p   0   0,00    0   0,00  312   9,69

Nagy János                      3.cs. Dt: 318636 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  26.   1h  17,87p    R:  38.   2h  28,78p    T:  60.   2h  30,01p
Összesített E:  31.  16h 256,42p    R:  53.  19h 298,94p    T:  82.  19h 307,57p
   HU-13-09-19942    T 12 09:32:48  1368,71 m/p  44  17,87   73  18,49  108  19,08
   HU-13-09-19910    T 12 09:38:52  1333,95 m/p   0   0,00  180  10,29  285  10,93

Palkó László                    0.cs. Dt: 319718 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-09-24663    H 12 09:32:39  1374,24 m/p  36  19,01   56  19,79   82  20,27
   HU-14-07-40825    T 12 09:39:40  1334,01 m/p   0   0,00  179  10,37  284  10,98

Palkó László                    1.cs. Dt: 319718 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   5h  68,10p    R:  19.   5h  75,64p    T:  27.   5h  76,85p
Összesített E:  15.  25h 433,50p    R:  27.  27h 464,82p    T:  46.  28h 480,58p
   HU-14-09-24662    H 12 09:26:23  1412,29 m/p   4  23,57    6  23,62    8  23,68
   HU-14-07-40833    H 12 09:35:52  1355,50 m/p  70  14,16  111  15,57  174  16,04
   HU-14-09-24657    H 12 09:38:20  1341,47 m/p  96  10,46  152  12,43  250  12,54
   HU-14-20-71142    H 12 09:38:24  1341,10 m/p  98  10,17  155  12,20  253  12,41
   HU-14-07-40835    T 12 09:38:29  1340,63 m/p 101   9,74  160  11,82  258  12,18
   HU-14-07-40828    H 12 09:39:35  1334,48 m/p   0   0,00  174  10,75  277  11,30
   HU-14-09-24656    H 12 09:39:37  1334,29 m/p   0   0,00  177  10,52  281  11,12

Palkó László                    2.cs. Dt: 319718 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  55,46p    R:  17.   5h  78,94p    T:  23.   5h  81,77p
Összesített E:  17.  22h 387,58p    R:  30.  24h 416,63p    T:  55.  24h 426,35p
   HU-14-09-24661    H 12 09:32:35  1374,64 m/p  35  19,15   55  19,86   81  20,32
   HU-14-D-727277    T 12 09:32:45  1373,65 m/p  37  18,87   58  19,63   85  20,14
   HU-14-09-24658    T 12 09:34:16  1364,76 m/p  47  17,44   77  18,18  112  18,89
   HU-14-07-40819    H 12 09:39:33  1334,66 m/p   0   0,00  173  10,83  276  11,35
   HU-14-07-40832    T 12 09:39:37  1334,29 m/p   0   0,00  178  10,44  282  11,07
   HU-14-07-40830    H 12 09:39:55  1332,62 m/p   0   0,00  186   9,83  293  10,57

Száraz László                   0.cs. Dt: 315286 Kg:  16 Ók:   0 Kp:   0
   HU-13-D-700722    T 12 09:36:02  1335,77 m/p   0   0,00  170  11,06  272  11,53

Száraz László                   1.cs. Dt: 315286 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   1h  23,00p    R:  33.   2h  34,36p    T:  53.   2h  35,02p
Összesített E:   6.  42h 774,08p    R:   8.  43h 820,95p    T:  13.  42h 822,47p
   AU-12-308-80      T 12 09:25:05  1400,75 m/p   8  23,00   11  23,23   14  23,40
   HU-12-09-14315    T 12 09:35:59  1336,05 m/p   0   0,00  169  11,13  270  11,62

Száraz László                   2.cs. Dt: 315286 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  29.   1h  16,87p    R:  47.   1h  17,80p    T:  74.   1h  18,62p
Összesített E:  25.  18h 274,46p    R:  54.  18h 294,99p    T:  75.  21h 328,44p
   HU-14-D-727831    H 12 09:31:13  1363,60 m/p  51  16,87   82  17,80  118  18,62

Száraz László                   3.cs. Dt: 315286 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   2h  22,48p    R:  39.   2h  26,02p    T:  62.   2h  26,38p
Összesített E:  30.  15h 257,59p    R:  55.  17h 294,05p    T:  85.  17h 297,98p
   HU-14-D-727816    T 12 09:33:50  1348,34 m/p  82  12,45  133  13,89  218  14,02
   HU-14-D-727820    T 12 09:35:06  1341,07 m/p  99  10,03  156  12,13  254  12,36

Száraz László                   4.cs. Dt: 315286 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  28.   1h  17,01p    R:  46.   1h  17,87p    T:  73.   1h  18,66p
Összesített E:  36.  11h 164,49p    R:  66.  14h 205,75p    T: 114.  14h 209,82p
   HU-14-D-727860    T 12 09:31:12  1363,69 m/p  50  17,01   81  17,87  117  18,66

Szöllosi Gábor                  1.cs. Dt: 318421 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  90,76p    R:   7.   5h  94,11p    T:   9.   5h  96,95p
Összesített E:   5.  42h 775,30p    R:   7.  44h 825,88p    T:  12.  45h 847,34p
   HU-11-09-07876    T 12 09:30:21  1382,34 m/p  23  20,86   37  21,24   57  21,42
   HU-14-09-25005    T 12 09:32:11  1371,42 m/p  38  18,72   62  19,33   92  19,81
   HU-12-D-502359    T 12 09:33:06  1366,03 m/p  45  17,73   75  18,33  110  18,99
   HU-10-09-01075    H 12 09:33:15  1365,15 m/p  46  17,58   76  18,26  111  18,94
   HU-12-09-14541    T 12 09:34:03  1360,48 m/p  58  15,87   93  16,95  136  17,79
   HU-12-D-502371    T 12 09:36:57  1343,83 m/p  92  11,03  145  12,97  238  13,10

Szöllosi Gábor                  2.cs. Dt: 318421 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   4h  67,21p    R:  14.   5h  80,93p    T:  21.   5h  83,19p
Összesített E:   7.  38h 741,72p    R:  10.  40h 785,84p    T:  15.  41h 797,76p
   HU-11-D-408311    T 12 09:30:57  1378,74 m/p  29  20,01   46  20,55   67  20,96
   HU-11-09-07882    T 12 09:30:57  1378,74 m/p  28  20,15   45  20,63   66  21,01
   HU-13-09-19987    H 12 09:34:15  1359,32 m/p  61  15,45   96  16,72  144  17,42
   HU-12-D-502356    H 12 09:36:51  1344,40 m/p  88  11,60  141  13,28  233  13,33
   HU-11-09-07851    T 12 09:39:04  1331,93 m/p   0   0,00  187   9,75  295  10,47

Szöllosi Gábor                  3.cs. Dt: 318421 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   5h  55,42p    R:  21.   5h  64,70p    T:  35.   5h  65,48p
Összesített E:  32.  17h 233,11p    R:  52.  21h 300,47p    T:  84.  20h 299,02p
   HU-14-09-24985    H 12 09:36:13  1348,00 m/p  84  12,17  135  13,74  223  13,79
   HU-14-09-25008    T 12 09:36:54  1344,12 m/p  90  11,31  143  13,12  235  13,23
   HU-14-09-25017    T 12 09:36:56  1343,93 m/p  91  11,17  144  13,05  236  13,19
   HU-12-D-502370    T 12 09:36:57  1343,83 m/p  93  10,88  146  12,89  239  13,05
   HU-14-09-25018    T 12 09:37:27  1341,00 m/p 100   9,89  159  11,90  257  12,22

Szöllosi Gábor                  4.cs. Dt: 318421 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  54.   1h  10,67p    T:  90.   1h  11,26p
Összesített E:  38.   7h 107,81p    R:  79.   8h 130,20p    T: 132.   8h 133,25p
   HU-10-09-01068    T 12 09:38:37  1334,45 m/p   0   0,00  175  10,67  278  11,26

Tomori László                   0.cs. Dt: 318969 Kg:  14 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-D-727223    T 12 09:31:52  1375,66 m/p  33  19,44   53  20,02   78  20,46
   HU-13-D-601923    T 12 09:34:48  1358,47 m/p  63  15,16   98  16,57  148  17,24
   HU-14-O-25721     H 12 09:38:37  1336,74 m/p   0   0,00  167  11,29  268  11,72

Tomori László                   1.cs. Dt: 318969 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 112,30p    R:   1.   5h 113,41p    T:   1.   5h 114,35p
Összesített E:   4.  43h 872,13p    R:   6.  45h 914,21p    T:  10.  44h 911,35p
   HU-13-D-601939    T 12 09:26:36  1407,63 m/p   5  23,43    7  23,54   10  23,59
   HU-14-D-727206    H 12 09:27:19  1403,19 m/p   6  23,29    8  23,46   11  23,54
   HU-14-O-26317     T 12 09:27:23  1402,78 m/p   7  23,14    9  23,39   12  23,49
   HU-12-D-502211    H 12 09:28:18  1397,15 m/p  10  22,72   16  22,85   20  23,13
   HU-13-D-601936    H 12 09:31:48  1376,05 m/p  31  19,72   51  20,17   75  20,60
   HU-13-D-601910    H 12 09:35:17  1355,68 m/p  68  14,45  108  15,80  171  16,18
   HU-13-D-601983    H 12 09:35:23  1355,10 m/p  71  14,02  113  15,42  180  15,76
   HU-14-D-727214    T 12 09:39:59  1329,13 m/p   0   0,00    0   0,00  308   9,88

Tomori László                   2.cs. Dt: 318969 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   4h  58,65p    R:  20.   5h  74,35p    T:  28.   5h  76,05p
Összesített E:  11.  34h 622,15p    R:  17.  36h 659,72p    T:  28.  36h 662,18p
   HU-13-D-601922    H 12 09:31:49  1375,95 m/p  32  19,58   52  20,09   77  20,50
   HU-13-D-601909    H 12 09:35:40  1353,48 m/p  75  13,45  118  15,04  187  15,44
   HU-11-D-402622    H 12 09:36:10  1350,61 m/p  79  12,88  129  14,20  210  14,38
   HU-13-O-19284     T 12 09:36:16  1350,04 m/p  80  12,74  130  14,12  212  14,29
   HU-14-D-727219    H 12 09:38:57  1334,88 m/p   0   0,00  172  10,90  274  11,44

Tomori László                   3.cs. Dt: 318969 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   3h  46,06p    R:  26.   3h  49,94p    T:  38.   4h  60,81p
Összesített E:  26.  17h 274,37p    R:  51.  19h 301,36p    T:  77.  21h 324,98p
   HU-14-17-72755    H 12 09:31:54  1375,46 m/p  34  19,30   54  19,94   79  20,41
   HU-13-D-601925    T 12 09:34:49  1358,37 m/p  64  15,02   99  16,49  150  17,15
   HU-11-D-402629    T 12 09:36:50  1346,81 m/p  87  11,74  138  13,51  227  13,60
   HU-14-D-718640    H 12 09:40:14  1327,75 m/p   0   0,00    0   0,00  313   9,65

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-O-25566     H 1446,42 m/p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-10-07-26921    T 1430,22 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762092    H 1422,19 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1420,01 m/p
   5. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726983    T 1413,00 m/p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1412,91 m/p
   7. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726933    T 1412,71 m/p
   8. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1412,29 m/p
   9. Kevés Károly                   1.cs. V10 HU 09-07-24374    H 1412,12 m/p
  10. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1407,63 m/p
  11. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-D-727206    H 1403,19 m/p
  12. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-O-26317     T 1402,78 m/p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762494    H 1401,67 m/p
  14. Száraz László                  1.cs. A23 AU-12-308-80      T 1400,75 m/p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596340    H 1400,61 m/p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-07-37975    H 1400,39 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30910    H 1400,18 m/p
  18. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25710     T 1397,82 m/p
  19. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762088    H 1397,78 m/p
  20. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1397,15 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-10-07-26921    T 1430,22 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1420,01 m/p
   3. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726983    T 1413,00 m/p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1412,91 m/p
   5. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726933    T 1412,71 m/p
   6. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1412,29 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1407,63 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-D-727206    H 1403,19 m/p
   9. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-O-26317     T 1402,78 m/p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762494    H 1401,67 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  114,35 p
   2. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    5 h.  110,43 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  106,20 p
   4. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  106,01 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  103,71 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  103,07 p
   7. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  100,30 p
   8. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.   98,23 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   96,95 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   96,68 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   95,66 p
  12. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   93,83 p
  13. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   93,82 p
  14. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   91,75 p
  15. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   90,60 p
  16. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   88,63 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.   85,07 p
  18. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   84,57 p
  19. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   84,27 p
  20. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    4 h.   83,59 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   83,19 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   82,14 p
  23. Palkó László                   2.cs. A23    5 h.   81,77 p
  24. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   81,26 p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   80,08 p
  26. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   77,49 p
  27. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   76,85 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   76,05 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.   73,64 p
  30. Szabó Gergo                    1.cs. A50    4 h.   70,93 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   68,34 p
  32. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   68,31 p
  33. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   68,17 p
  34. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   66,65 p
  35. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.   65,48 p
  36. Katona József                  2.cs. A36    4 h.   64,90 p
  37. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   63,50 p
  38. Tomori László                  3.cs. A23    4 h.   60,81 p
  39. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   57,46 p
  40. Jánosi Pál                     3.cs. A23    3 h.   56,73 p
  41. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   54,70 p
  42. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   54,36 p
  43. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   53,88 p
  44. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   52,82 p
  45. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   52,11 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   51,80 p
  47. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   50,61 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  113,41 p
   2. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    5 h.  109,05 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  105,37 p
   4. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  104,07 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  103,16 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   94,11 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   94,11 p
   8. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   92,28 p
   9. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   91,28 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   89,67 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   83,55 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs.    5 h.  112,30 p
   2. Bajtek Tibor                   3.cs.    5 h.  107,73 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs.    5 h.  100,90 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs.    5 h.   90,76 p
   5. Nagy János                     1.cs.    5 h.   90,20 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs.    5 h.   85,49 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs.    4 h.   80,75 p
   8. Huszár Péter                   1.cs.    5 h.   77,65 p
   9. Palkó László                   1.cs.    5 h.   68,10 p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs.    4 h.   67,21 p
  11. Tomori László                  2.cs.    4 h.   58,65 p
  12. Palkó László                   2.cs.    3 h.   55,46 p
  13. Szöllosi Gábor                 3.cs.    5 h.   55,42 p
  14. Jánosi Pál                     3.cs.    3 h.   53,32 p
  15. Huszár Péter                   2.cs.    3 h.   48,62 p
  16. Molnár Pál                     2.cs.    3 h.   46,76 p
  17. Tomori László                  3.cs.    3 h.   46,06 p
  18. Jánosi Pál                     2.cs.    3 h.   45,34 p
  19. Nagy János                     2.cs.    2 h.   40,88 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs.    2 h.   30,18 p
  21. Kalocsai András                1.cs.    2 h.   30,04 p
  22. Molnár Pál                     1.cs.    2 h.   26,04 p
  23. Száraz László                  1.cs.    1 h.   23,00 p
  24. Száraz László                  3.cs.    2 h.   22,48 p
  25. Bajtek Tibor                   6.cs.    1 h.   21,58 p
  26. Nagy János                     3.cs.    1 h.   17,87 p
  27. Gavaldik József                1.cs.    1 h.   17,30 p
  28. Száraz László                  4.cs.    1 h.   17,01 p
  29. Száraz László                  2.cs.    1 h.   16,87 p
  30. Lengyel János                  1.cs.    1 h.   13,73 p
  31. Gavaldik József                2.cs.    1 h.   12,02 p
  32. Kalocsai András                2.cs.    1 h.   10,74 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Tóth Attila                    2.cs. A64    8 h.  164,53 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23    8 h.  156,17 p
   3. Japport Zoltán                 4.cs. A50    8 h.  140,60 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50    7 h.  127,47 p
   5. Mészáros László                2.cs. A36    7 h.  125,11 p
   6. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    6 h.  123,71 p
   7. Pap István                     1.cs. A36    7 h.  119,73 p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50    7 h.  118,68 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    6 h.  114,05 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    6 h.  110,05 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  106,20 p
  12. Palkó László                   1.cs. A23    7 h.   99,27 p
  13. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   96,68 p
  14. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    6 h.   95,46 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23    6 h.   95,04 p
  16. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    6 h.   94,68 p
  17. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   93,83 p
  18. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   93,82 p
  19. Palkó László                   2.cs. A23    6 h.   92,34 p
  20. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   90,60 p
  21. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   88,63 p
  22. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    6 h.   88,33 p
  23. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   84,27 p
  24. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    4 h.   83,59 p
  25. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   83,19 p
  26. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   82,14 p
  27. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   80,08 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   76,05 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.   73,64 p
  30. Jánosi Pál                     1.cs. A23    6 h.   73,28 p
  31. Szabó Gergo                    1.cs. A50    4 h.   70,93 p
  32. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   68,34 p
  33. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   68,31 p
  34. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   68,17 p
  35. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   66,65 p
  36. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.   65,48 p
  37. Katona József                  2.cs. A36    4 h.   64,90 p
  38. Tomori László                  3.cs. A23    4 h.   60,81 p
  39. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   57,46 p
  40. Jánosi Pál                     3.cs. A23    3 h.   56,73 p
  41. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   54,70 p
  42. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   54,36 p
  43. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   53,88 p
  44. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   52,82 p
  45. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   52,11 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   51,80 p
  47. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   50,61 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.12. Sankt Pölten IV.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   39 h.  746,15 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   39 h.  742,59 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   38 h.  741,13 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   39 h.  706,79 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   37 h.  704,88 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  704,05 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   37 h.  704,03 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   36 h.  687,27 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   38 h.  676,91 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   36 h.  669,62 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   35 h.  666,51 p
  12. Pap István                     1.cs. A36   36 h.  664,43 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  652,14 p
  14. Gazsi Károly                   1.cs. A36   35 h.  646,98 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   34 h.  605,01 p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36   35 h.  601,07 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   35 h.  588,75 p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   34 h.  587,08 p
  19. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   32 h.  568,35 p
  20. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  560,75 p
  21. Tóth Attila                    2.cs. A64   30 h.  551,57 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50   33 h.  545,00 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   31 h.  539,80 p
  24. Jánosi Pál                     1.cs. A23   31 h.  533,37 p
  25. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   30 h.  531,85 p
  26. Katona József                  2.cs. A36   29 h.  531,78 p
  27. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   31 h.  512,90 p
  28. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   29 h.  509,57 p
  29. Japport Zoltán                 4.cs. A50   29 h.  507,05 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23   29 h.  498,48 p
  31. Kiss József                    1.cs. V10   28 h.  498,27 p
  32. Boda Ákos                      2.cs. A50   30 h.  496,36 p
  33. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   28 h.  488,45 p
  34. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   28 h.  479,74 p
  35. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   29 h.  476,64 p
  36. Molnár Pál                     2.cs. A23   28 h.  458,77 p
  37. Palkó László                   1.cs. A23   26 h.  453,00 p
  38. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   25 h.  438,36 p
  39. Japport Zoltán                 5.cs. A50   24 h.  431,93 p
  40. Japport Zoltán                 3.cs. A50   27 h.  429,05 p
  41. Mészáros László                2.cs. A36   24 h.  421,56 p
  42. Ács Ferenc                     1.cs. A50   29 h.  421,43 p
  43. Palkó László                   2.cs. A23   25 h.  419,62 p
  44. Mészáros László                1.cs. A36   25 h.  418,33 p
  45. Szabó Elek                     1.cs. R38   26 h.  416,06 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23   25 h.  413,99 p
  47. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  391,49 p
  48. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   23 h.  387,44 p
  49. Tóth Sándor                    1.cs. A64   24 h.  386,36 p
  50. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   25 h.  381,63 p
  51. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   22 h.  369,22 p
  52. Tomori László                  3.cs. A23   23 h.  363,61 p
  53. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  362,89 p
  54. Huszár Péter                   2.cs. A23   20 h.  359,45 p
  55. Pap István                     2.cs. A36   19 h.  351,54 p
  56. Fejos Csaba                    2.cs. A64   19 h.  346,59 p
  57. Mészáros Mihály                2.cs. A36   20 h.  346,06 p
  58. Gazsi Károly                   2.cs. A36   20 h.  342,57 p
  59. Demeter Attila                 1.cs. R38   22 h.  328,33 p
  60. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   19 h.  323,95 p
  61. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   21 h.  318,21 p
  62. Kevés Károly                   1.cs. V10   20 h.  317,09 p
  63. Varga László                   1.cs. R38   20 h.  314,07 p
  64. Jánosi Pál                     2.cs. A23   19 h.  309,31 p
  65. Szollos Béla                   2.cs. A64   18 h.  308,08 p
  66. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   20 h.  307,60 p
  67. Tóth Attila                    1.cs. A64   18 h.  304,88 p
  68. Fejos Csaba                    1.cs. A64   19 h.  300,57 p
  69. Nagy János                     3.cs. A23   18 h.  293,67 p
  70. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  284,83 p
  71. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   18 h.  277,67 p
  72. Boda Ákos                      5.cs. A50   18 h.  273,28 p
  73. Balázs Sándor                  1.cs. R38   17 h.  259,60 p
  74. Tóth Gábor                     1.cs. A36   15 h.  251,07 p
  75. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  249,35 p
  76. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   16 h.  248,57 p
  77. Szabó Gergo                    1.cs. A50   16 h.  246,30 p
  78. Kalocsai András                1.cs. A23   15 h.  239,19 p
  79. Agócs Attila                   1.cs. A36   16 h.  233,99 p
  80. Gavaldik József                1.cs. A23   16 h.  233,13 p
  81. Kovács József                  1.cs. A50   14 h.  231,01 p
  82. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  227,76 p
  83. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  227,53 p
  84. Száraz László                  3.cs. A23   15 h.  223,14 p
  85. Gavaldik József                2.cs. A23   16 h.  222,43 p
  86. Babicz János                   1.cs. A64   14 h.  220,76 p
  87. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   14 h.  220,28 p
  88. Babicz József                  1.cs. A64   13 h.  216,06 p
  89. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   14 h.  215,81 p
  90. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  210,64 p
  91. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  205,95 p
  92. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  93. Lengyel János                  1.cs. A23   13 h.  205,27 p
  94. Száraz László                  2.cs. A23   14 h.  199,92 p
  95. Száraz László                  4.cs. A23   14 h.  196,75 p
  96. Rédei Attila                   1.cs. R38   12 h.  192,24 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   38 h.  731,88 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   37 h.  695,92 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  692,78 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   39 h.  691,04 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   36 h.  689,04 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   35 h.  669,75 p
   7. Tomori László                  2.cs. A23   36 h.  663,20 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   35 h.  657,99 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   37 h.  651,79 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  639,86 p
  11. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   33 h.  582,09 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   34 h.  574,02 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23   33 h.  554,59 p
  14. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   31 h.  547,80 p
  15. Tóth Attila                    2.cs. A64   30 h.  541,10 p
  16. Molnár Pál                     1.cs. A23   29 h.  508,64 p
  17. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   29 h.  501,34 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23   28 h.  494,77 p
  19. Száraz László                  1.cs. A23   29 h.  485,41 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   28 h.  479,67 p
  21. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   27 h.  460,74 p
  22. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   28 h.  456,10 p
  23. Palkó László                   1.cs. A23   25 h.  434,05 p

A23 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs.   38 h.  710,13 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs.   36 h.  667,46 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs.   34 h.  644,30 p
   4. Nagy János                     1.cs.   36 h.  635,70 p
   5. Tomori László                  2.cs.   34 h.  627,43 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs.   34 h.  620,61 p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs.   35 h.  618,07 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs.   35 h.  602,95 p
   9. Bajtek Tibor                   3.cs.   33 h.  552,47 p
  10. Huszár Péter                   1.cs.   30 h.  503,37 p
  11. Molnár Pál                     1.cs.   28 h.  475,53 p
  12. Jánosi Pál                     1.cs.   26 h.  454,20 p
  13. Száraz László                  1.cs.   27 h.  439,10 p
  14. Palkó László                   1.cs.   24 h.  415,06 p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs.   26 h.  408,53 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs.   23 h.  388,25 p
  17. Molnár Pál                     2.cs.   22 h.  366,63 p
  18. Palkó László                   2.cs.   20 h.  350,35 p
  19. Huszár Péter                   2.cs.   20 h.  334,77 p
  20. Nagy János                     2.cs.   19 h.  319,74 p
  21. Tomori László                  3.cs.   19 h.  304,65 p
  22. Bajtek Tibor                   6.cs.   19 h.  296,82 p
  23. Jánosi Pál                     2.cs.   16 h.  251,62 p
  24. Szöllosi Gábor                 3.cs.   18 h.  251,41 p
  25. Nagy János                     3.cs.   15 h.  236,14 p
  26. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   13 h.  189,46 p
  27. Kalocsai András                1.cs.   12 h.  185,20 p
  28. Gavaldik József                1.cs.   13 h.  180,35 p
  29. Lengyel János                  1.cs.   11 h.  160,82 p
  30. Gavaldik József                2.cs.   12 h.  156,01 p
  31. Száraz László                  3.cs.   11 h.  155,98 p
  32. Száraz László                  2.cs.   11 h.  149,64 p
  33. Molnár Pál                     3.cs.    9 h.  139,75 p
  34. Bajtek Tibor                   5.cs.    9 h.  139,09 p
  35. Száraz László                  4.cs.    9 h.  130,44 p
  36. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    8 h.  128,54 p
  37. Szöllosi Gábor                 4.cs.    8 h.  122,18 p
  38. Jánosi Pál                     3.cs.    8 h.  121,21 p
  39. Moravcsik Lénárd               1.cs.    8 h.  110,98 p
  40. Fazekas István ifj.            1.cs.    6 h.   98,71 p
  41. Tóth Lajos                     1.cs.    6 h.   87,25 p
  42. Nagy Zoltán                    2.cs.    4 h.   63,72 p
  43. Fazekas István ifj.            2.cs.    4 h.   59,57 p
  44. Kalocsai András                2.cs.    4 h.   45,73 p
  45. Tomori László                  4.cs.    3 h.   42,51 p
  46. Tóth Lajos                     2.cs.    2 h.   32,27 p
  47. Kosztolányi András             1.cs.    2 h.   22,67 p
  48. Gavaldik József                3.cs.    1 h.   17,07 p
  49. Lengyel János                  2.cs.    1 h.   14,67 p
  50. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  51. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  52. Moravcsik Lénárd               2.cs.    1 h.   11,33 p
  53. Gavaldik József                4.cs.    1 h.    8,89 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.12. Sankt Pölten IV.

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy János                     1.cs. A23   34 h.  658,51 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  658,45 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   31 h.  634,09 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   32 h.  625,88 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   32 h.  624,85 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   33 h.  624,81 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   32 h.  623,70 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   31 h.  610,96 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   31 h.  595,24 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   30 h.  589,42 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   33 h.  587,80 p
  12. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   30 h.  586,40 p
  13. Boda Ákos                      6.cs. A50   32 h.  563,44 p
  14. Tóth Attila                    2.cs. A64   28 h.  550,54 p
  15. Gazsi Károly                   1.cs. A36   28 h.  548,76 p
  16. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  548,37 p
  17. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   28 h.  546,89 p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   31 h.  546,28 p
  19. Huszár Péter                   1.cs. A23   30 h.  510,96 p
  20. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   28 h.  506,11 p
  21. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   27 h.  498,84 p
  22. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   27 h.  492,74 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  474,24 p
  24. Száraz László                  1.cs. A23   26 h.  472,81 p
  25. Katona József                  2.cs. A36   25 h.  471,81 p
  26. Japport Zoltán                 4.cs. A50   26 h.  464,67 p
  27. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  457,71 p
  28. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   24 h.  451,20 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50   27 h.  449,36 p
  30. Palkó László                   1.cs. A23   26 h.  446,75 p
  31. Kiss József                    1.cs. V10   25 h.  445,68 p
  32. Mészáros László                2.cs. A36   24 h.  441,67 p
  33. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  439,53 p
  34. Palkó László                   2.cs. A23   24 h.  426,35 p
  35. Ács Ferenc                     1.cs. A50   26 h.  418,33 p
  36. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   21 h.  414,49 p
  37. Japport Zoltán                 3.cs. A50   25 h.  411,55 p
  38. Pap István                     2.cs. A36   21 h.  399,37 p
  39. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  396,74 p
  40. Molnár Pál                     2.cs. A23   24 h.  396,08 p
  41. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  393,20 p
  42. Boda Ákos                      2.cs. A50   23 h.  389,90 p
  43. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  386,32 p
  44. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   23 h.  383,90 p
  45. Nagy János                     2.cs. A23   22 h.  383,66 p
  46. Tóth Attila                    1.cs. A64   20 h.  373,17 p
  47. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  358,67 p
  48. Mészáros László                1.cs. A36   20 h.  357,12 p
  49. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   22 h.  355,66 p
  50. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  353,60 p
  51. Tóth Sándor                    1.cs. A64   21 h.  348,98 p
  52. Szollos Béla                   2.cs. A64   19 h.  342,07 p
  53. Kevés Károly                   1.cs. V10   19 h.  338,04 p
  54. Varga László                   1.cs. R38   19 h.  333,97 p
  55. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  313,84 p
  56. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   17 h.  310,71 p
  57. Fejos Csaba                    2.cs. A64   17 h.  310,49 p
  58. Nagy János                     3.cs. A23   19 h.  307,57 p
  59. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  300,17 p
  60. Mészáros Mihály                2.cs. A36   17 h.  298,28 p
  61. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   18 h.  295,13 p
  62. Kalocsai András                1.cs. A23   18 h.  291,97 p
  63. Demeter Attila                 1.cs. R38   18 h.  287,72 p
  64. Szollos Béla                   4.cs. A64   17 h.  285,47 p
  65. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   17 h.  285,23 p
  66. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  281,75 p
  67. Tomori László                  3.cs. A23   18 h.  275,10 p
  68. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   17 h.  265,73 p
  69. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   18 h.  264,98 p
  70. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   15 h.  258,06 p
  71. Balázs Sándor                  1.cs. R38   15 h.  253,32 p
  72. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  251,69 p
  73. Szabó Gergo                    1.cs. A50   16 h.  250,42 p
  74. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  234,52 p
  75. Varga László                   2.cs. R38   14 h.  233,53 p
  76. Agócs Attila                   1.cs. A36   13 h.  231,68 p
  77. Kovács József                  1.cs. A50   12 h.  227,53 p
  78. Katona József                  1.cs. A36   13 h.  223,41 p
  79. Boda Ákos                      5.cs. A50   13 h.  222,53 p
  80. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  219,60 p
  81. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  218,86 p
  82. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  215,72 p
  83. Gavaldik József                1.cs. A23   15 h.  215,47 p
  84. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  214,39 p
  85. Száraz László                  2.cs. A23   14 h.  201,96 p
  86. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  197,15 p
  87. Száraz László                  3.cs. A23   11 h.  185,60 p
  88. Ács Ferenc                     2.cs. A50   12 h.  183,74 p
  89. Csikós István                  1.cs. V10   10 h.  178,74 p
  90. Szollos Béla                   1.cs. A64   12 h.  175,41 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  650,64 p
   2. Nagy János                     1.cs. A23   34 h.  646,01 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   32 h.  637,41 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   34 h.  627,71 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   31 h.  612,64 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   30 h.  584,27 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   30 h.  579,61 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   32 h.  566,28 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  545,35 p
  10. Tóth Attila                    2.cs. A64   28 h.  542,77 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   28 h.  540,51 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   31 h.  539,54 p
  13. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   29 h.  509,27 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   28 h.  480,18 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  479,16 p
  16. Száraz László                  1.cs. A23   26 h.  461,99 p
  17. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  450,75 p
  18. Molnár Pál                     1.cs. A23   25 h.  443,81 p
  19. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   23 h.  435,98 p
  20. Palkó László                   1.cs. A23   25 h.  430,57 p
  21. Palkó László                   2.cs. A23   24 h.  416,63 p

A23 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs.   35 h.  633,71 p
   2. Nagy János                     1.cs.   33 h.  618,92 p
   3. Tomori László                  1.cs.   31 h.  615,84 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs.   29 h.  576,33 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs.   28 h.  546,64 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs.   30 h.  526,06 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs.   27 h.  512,48 p
   8. Tomori László                  2.cs.   28 h.  511,95 p
   9. Bajtek Tibor                   3.cs.   27 h.  474,27 p
  10. Huszár Péter                   1.cs.   25 h.  438,23 p
  11. Száraz László                  1.cs.   25 h.  429,39 p
  12. Molnár Pál                     1.cs.   24 h.  416,40 p
  13. Palkó László                   1.cs.   23 h.  400,74 p
  14. Palkó László                   2.cs.   22 h.  387,58 p
  15. Huszár Péter                   2.cs.   22 h.  365,09 p
  16. Bajtek Tibor                   4.cs.   20 h.  330,78 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs.   18 h.  326,39 p
  18. Nagy János                     2.cs.   18 h.  314,23 p
  19. Molnár Pál                     2.cs.   18 h.  313,37 p
  20. Bajtek Tibor                   6.cs.   17 h.  295,86 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs.   15 h.  277,88 p
  22. Nagy János                     3.cs.   16 h.  256,42 p
  23. Kalocsai András                1.cs.   15 h.  241,82 p
  24. Tomori László                  3.cs.   14 h.  225,83 p
  25. Jánosi Pál                     2.cs.   13 h.  210,32 p
  26. Szöllosi Gábor                 3.cs.   15 h.  199,48 p
  27. Lengyel János                  1.cs.   10 h.  175,74 p
  28. Gavaldik József                1.cs.   12 h.  169,58 p
  29. Száraz László                  2.cs.   11 h.  157,23 p
  30. Száraz László                  3.cs.    9 h.  152,81 p
  31. Jánosi Pál                     3.cs.    8 h.  146,58 p
  32. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    8 h.  126,49 p
  33. Száraz László                  4.cs.    7 h.  111,83 p
  34. Bajtek Tibor                   5.cs.    6 h.  105,16 p
  35. Szöllosi Gábor                 4.cs.    6 h.   91,59 p
  36. Moravcsik Lénárd               1.cs.    6 h.   91,41 p
  37. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    5 h.   88,86 p
  38. Gavaldik József                2.cs.    6 h.   85,56 p
  39. Gavaldik József                3.cs.    4 h.   76,02 p
  40. Molnár Pál                     3.cs.    4 h.   75,97 p
  41. Tóth Lajos                     1.cs.    5 h.   72,36 p
  42. Kalocsai András                2.cs.    4 h.   52,02 p
  43. Nagy Zoltán                    2.cs.    3 h.   50,23 p
  44. Moravcsik Lénárd               2.cs.    2 h.   34,46 p
  45. Fazekas István ifj.            1.cs.    2 h.   31,89 p
  46. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   15,20 p
  47. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  48. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  49. Palkó László                   3.cs.    1 h.   10,95 p
  50. Tóth Lajos                     2.cs.    1 h.   10,68 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.05. Regensburg
  07.12. Sankt Pölten IV.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   51 h. 1015,72 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   50 h. 1006,37 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   47 h.  969,11 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   48 h.  964,11 p
   5. Pap István                     1.cs. A36   49 h.  957,48 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   47 h.  944,61 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23   49 h.  939,62 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   46 h.  925,77 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36   45 h.  912,99 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23   44 h.  911,35 p
  11. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   45 h.  863,91 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   45 h.  847,34 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23   42 h.  822,47 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   40 h.  812,82 p
  15. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   41 h.  797,76 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   39 h.  796,69 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   43 h.  783,31 p
  18. Mészáros László                1.cs. A36   40 h.  780,71 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   41 h.  748,38 p
  20. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   40 h.  745,55 p
  21. Szabó Elek                     1.cs. R38   40 h.  737,05 p
  22. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   37 h.  732,82 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   40 h.  716,47 p
  24. Boda Ákos                      1.cs. A50   40 h.  698,73 p
  25. Japport Zoltán                 2.cs. A50   36 h.  690,67 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10   38 h.  688,97 p
  27. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   38 h.  666,08 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23   36 h.  662,18 p
  29. Boda Ákos                      6.cs. A50   37 h.  657,40 p
  30. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   32 h.  622,85 p
  31. Jánosi Pál                     1.cs. A23   34 h.  621,37 p
  32. Ács Ferenc                     1.cs. A50   38 h.  621,25 p
  33. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  34. Boda Ákos                      2.cs. A50   33 h.  586,30 p
  35. Fejos Csaba                    2.cs. A64   31 h.  575,62 p
  36. Tóth Sándor                    1.cs. A64   32 h.  570,35 p
  37. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   31 h.  568,96 p
  38. Kevés Károly                   1.cs. V10   32 h.  564,07 p
  39. Szollos Béla                   2.cs. A64   29 h.  535,79 p
  40. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   28 h.  510,48 p
  41. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   28 h.  509,57 p
  42. Japport Zoltán                 5.cs. A50   27 h.  501,56 p
  43. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   30 h.  490,10 p
  44. Japport Zoltán                 4.cs. A50   28 h.  487,95 p
  45. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   25 h.  482,05 p
  46. Palkó László                   1.cs. A23   28 h.  480,58 p
  47. Pap István                     2.cs. A36   24 h.  456,62 p
  48. Mészáros László                2.cs. A36   25 h.  452,50 p
  49. Tóth Attila                    1.cs. A64   24 h.  451,15 p
  50. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   27 h.  449,62 p
  51. Japport Zoltán                 3.cs. A50   27 h.  438,48 p
  52. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   25 h.  438,01 p
  53. Kalocsai András                1.cs. A23   25 h.  434,66 p
  54. Molnár Pál                     2.cs. A23   26 h.  428,01 p
  55. Palkó László                   2.cs. A23   24 h.  426,35 p
  56. Nagy János                     2.cs. A23   24 h.  423,73 p
  57. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   26 h.  417,87 p
  58. Gavaldik József                1.cs. A23   24 h.  417,28 p
  59. Papp László                    1.cs. A64   22 h.  396,52 p
  60. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  386,32 p
  61. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   22 h.  379,14 p
  62. Varga László                   1.cs. R38   22 h.  377,58 p
  63. Balázs Sándor                  1.cs. R38   21 h.  368,03 p
  64. Babicz János                   1.cs. A64   20 h.  367,77 p
  65. Demeter Attila                 1.cs. R38   23 h.  366,20 p
  66. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   22 h.  365,19 p
  67. Gazsi Károly                   2.cs. A36   20 h.  361,73 p
  68. Csikós István                  1.cs. V10   19 h.  357,31 p
  69. Tóth Lajos                     1.cs. A23   21 h.  355,82 p
  70. Kovács József                  1.cs. A50   19 h.  354,45 p
  71. Fejos Csaba                    1.cs. A64   20 h.  345,65 p
  72. Benke István                   1.cs. R38   22 h.  340,14 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  74. Lengyel János                  1.cs. A23   20 h.  331,28 p
  75. Száraz László                  2.cs. A23   21 h.  328,44 p
  76. Mészáros Mihály                2.cs. A36   19 h.  327,36 p
  77. Tomori László                  3.cs. A23   21 h.  324,98 p
  78. Jánosi Pál                     2.cs. A23   19 h.  320,24 p
  79. Kiss József                    2.cs. V10   17 h.  316,69 p
  80. Szollos Béla                   4.cs. A64   19 h.  312,59 p
  81. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  82. Nagy János                     3.cs. A23   19 h.  307,57 p
  83. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  84. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   20 h.  299,02 p
  85. Száraz László                  3.cs. A23   17 h.  297,98 p
  86. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  297,35 p
  87. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  88. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  89. Katona József                  1.cs. A36   17 h.  290,12 p
  90. Boda Ákos                      5.cs. A50   18 h.  287,53 p
  91. Török Ferenc                   1.cs. A36   17 h.  282,57 p
  92. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   17 h.  278,71 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   52 h. 1018,82 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   47 h.  961,64 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   47 h.  938,25 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   49 h.  928,94 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   46 h.  917,53 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   45 h.  914,21 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   44 h.  825,88 p
   8. Száraz László                  1.cs. A23   43 h.  820,95 p
   9. Tóth Attila                    2.cs. A64   39 h.  789,93 p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   40 h.  785,84 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23   40 h.  740,81 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   38 h.  739,48 p
  13. Szabó Elek                     1.cs. R38   40 h.  731,10 p
  14. Molnár Pál                     1.cs. A23   39 h.  719,44 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   40 h.  711,67 p
  16. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   41 h.  692,46 p
  17. Tomori László                  2.cs. A23   36 h.  659,72 p
  18. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   32 h.  614,62 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23   32 h.  597,16 p
  20. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   30 h.  581,94 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64   32 h.  559,49 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs.   44 h.  904,00 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs.   46 h.  889,37 p
   3. Nagy János                     1.cs.   47 h.  875,22 p
   4. Tomori László                  1.cs.   43 h.  872,13 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs.   42 h.  775,30 p
   6. Száraz László                  1.cs.   42 h.  774,08 p
   7. Szöllosi Gábor                 2.cs.   38 h.  741,72 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs.   36 h.  691,03 p
   9. Huszár Péter                   1.cs.   37 h.  688,96 p
  10. Molnár Pál                     1.cs.   38 h.  679,86 p
  11. Tomori László                  2.cs.   34 h.  622,15 p
  12. Nagy Zoltán                    1.cs.   29 h.  553,71 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs.   31 h.  542,96 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs.   29 h.  540,99 p
  15. Palkó László                   1.cs.   25 h.  433,50 p
  16. Bajtek Tibor                   4.cs.   24 h.  394,99 p
  17. Palkó László                   2.cs.   22 h.  387,58 p
  18. Gavaldik József                1.cs.   22 h.  375,55 p
  19. Kalocsai András                1.cs.   22 h.  373,28 p
  20. Huszár Péter                   2.cs.   22 h.  365,09 p
  21. Nagy János                     2.cs.   20 h.  353,11 p
  22. Bajtek Tibor                   6.cs.   21 h.  352,98 p
  23. Molnár Pál                     2.cs.   20 h.  344,28 p
  24. Jánosi Pál                     2.cs.   17 h.  277,37 p
  25. Száraz László                  2.cs.   18 h.  274,46 p
  26. Tomori László                  3.cs.   17 h.  274,37 p
  27. Tóth Lajos                     1.cs.   16 h.  274,03 p
  28. Lengyel János                  1.cs.   17 h.  272,08 p
  29. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   16 h.  268,69 p
  30. Száraz László                  3.cs.   15 h.  257,59 p
  31. Nagy János                     3.cs.   16 h.  256,42 p
  32. Szöllosi Gábor                 3.cs.   17 h.  233,11 p
  33. Gavaldik József                2.cs.   14 h.  220,06 p
  34. Jánosi Pál                     3.cs.   12 h.  198,15 p
  35. Kalocsai András                2.cs.   12 h.  197,54 p
  36. Száraz László                  4.cs.   11 h.  164,49 p
  37. Bajtek Tibor                   5.cs.    8 h.  133,13 p
  38. Szöllosi Gábor                 4.cs.    7 h.  107,81 p
  39. Molnár Pál                     3.cs.    6 h.  106,01 p
  40. Moravcsik Lénárd               1.cs.    7 h.  102,83 p
  41. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    5 h.   88,86 p
  42. Gavaldik József                3.cs.    4 h.   76,02 p
  43. Nagy Zoltán                    2.cs.    4 h.   63,72 p
  44. Moravcsik Lénárd               2.cs.    2 h.   34,46 p
  45. Fazekas István ifj.            1.cs.    2 h.   31,89 p
  46. Tóth Lajos                     2.cs.    2 h.   23,84 p
  47. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   15,20 p
  48. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  49. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  50. Palkó László                   3.cs.    1 h.   10,95 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  8h 154,09p
  2. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  8h 149,17p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  7h 138,70p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 130,83p
  5. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  7h 129,14p
  6. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  7h 127,39p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 125,36p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  7h 124,62p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 122,99p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  7h 120,03p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 143,09p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 139,57p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  7h 131,02p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  7h 127,34p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  7h 114,59p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,39p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  6h 109,63p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 109,58p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  6h 104,81p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  6h 104,32p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  8h 146,52p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  7h 137,69p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 129,14p
  4. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  7h 127,34p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  7h 123,63p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 121,77p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 120,38p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  7h 119,39p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726936    H  7h 106,87p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  6h 110,22p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 138,76p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  7h 128,32p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  7h 112,15p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  6h 102,81p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  6h 101,85p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  6h  99,70p
  7. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  6h  97,53p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  6h  89,89p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603909    T  5h 102,42p
 10. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  5h 100,01p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  8h 141,60p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  7h 137,68p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 119,99p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  7h 113,95p
  5. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 115,66p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 108,35p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 108,34p
  8. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  6h 106,01p
  9. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h  96,65p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603907    H  6h  80,45p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 139,03p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  6h 114,71p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  6h  99,57p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  6h  95,14p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  6h  89,81p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603909    T  5h 101,89p
  7. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  5h  97,57p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  5h  94,92p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  88,51p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726933    T  5h  84,05p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  7h 115,09p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 123,96p
  3. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 121,70p
  4. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 121,09p
  5. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762570    H  6h 118,70p
  6. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 117,00p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  6h 112,25p
  8. Palkó László                   A23 HU-14-09-24662    H  6h 110,96p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  6h 108,99p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  6h 108,50p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 126,93p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 124,26p
  3. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  6h 123,71p
  4. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 120,94p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  6h 107,71p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h 100,74p
  7. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  6h  96,30p
  8. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-831232    T  6h  94,99p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  6h  94,51p
 10. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  89,88p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  7h 113,86p
  2. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 120,85p
  3. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762570    H  6h 117,55p
  4. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 114,63p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  6h 111,82p
  6. Palkó László                   A23 HU-14-09-24662    H  6h 109,67p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  6h 109,12p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 104,46p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 102,79p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 102,44p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 126,24p
  2. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  6h 123,27p
  3. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 119,87p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h  96,54p
  5. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  6h  96,26p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  5h 107,18p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  5h 105,01p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  5h  95,94p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  5h  92,27p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  5h  90,78p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 119,88p
  2. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 109,96p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  6h 100,37p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 100,20p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h  98,45p
  6. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  5h 111,30p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  5h 105,37p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  5h 101,62p
  9. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  5h  99,34p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  5h  96,74p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 126,74p
  2. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  6h 120,67p
  3. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 114,71p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  6h  99,84p
  5. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  6h  90,93p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-14-09-24688    T  5h  87,58p
  7. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  86,44p
  8. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-727356    T  5h  84,19p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-13-D-602310    T  5h  79,62p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603909    T  4h  84,56p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H 10h 197,78p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H 10h 191,55p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  9h 170,54p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  8h 173,55p
  5. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  8h 165,90p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  8h 165,03p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  8h 155,87p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  8h 153,14p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  8h 150,98p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  8h 146,65p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  9h 189,32p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  9h 144,25p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  8h 168,50p
  4. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  8h 151,58p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  8h 149,33p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  7h 143,16p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  7h 137,76p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  7h 137,47p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  7h 129,29p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  7h 124,03p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H 10h 197,36p
  2. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  9h 177,09p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  9h 167,63p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  8h 172,34p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  8h 152,66p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  8h 139,73p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  7h 157,11p
  8. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  7h 149,16p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726916    H  7h 149,10p
 10. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  7h 145,86p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  9h 187,73p
  2. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  8h 148,85p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  8h 133,43p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  7h 141,17p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  7h 138,04p
  6. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  7h 136,73p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  7h 125,16p
  8. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 131,64p
  9. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  6h 123,27p
 10. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  6h 121,28p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  9h 173,11p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  8h 165,27p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  8h 152,92p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  8h 147,33p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726916    H  7h 146,79p
  6. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  7h 144,43p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  7h 142,53p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  7h 141,53p
  9. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  7h 129,18p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  7h 124,95p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  9h 185,08p
  2. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  7h 133,52p
  3. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  7h 132,34p
  4. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  7h 130,05p
  5. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  7h 118,10p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  7h 115,40p
  7. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  6h 120,67p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601925    T  6h 108,47p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-13-D-602310    T  6h 104,48p
 10. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  6h  93,00p