Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A50 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.07.14 17:30:20
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.15 17:14:37
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.15 17:26:23
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.13 17:30:20
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 12 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten IV.
Feleresztés ideje: 2015.07.12 05:40
Időjárás         : Derült idő
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        11   22   170   34   43   1394,37   1348,27   1330,73
A50 Zsámbok            11   24   216   43   54   1446,42   1353,11   1343,40
V10 Hatvan              8   13   114   23   29   1412,12   1288,43   1278,69
Hatvan I.              30   59   500  100  125   1446,42   1339,40   1322,55
A23 Nagykáta           16   45   409   82  102   1413,00   1348,34   1339,71
A64 Szentmártonkáta    10   19   171   34   43   1430,22   1341,06   1321,10
R38 Jászberény          9   19   174   35   44   1420,01   1318,71   1307,82
Hatvan II.             35   83   754  151  189   1430,22   1342,13   1331,72
Tagszövetségben        65  142  1254  251  314   1446,42   1341,18   1327,39

A50 egyesületi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. HU-14-O-25566     H 1446,42 m/p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. HU-14-D-762092    H 1422,19 m/p
   3. Japport Zoltán                 5.cs. HU-14-D-762088    H 1397,78 m/p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. HU-11-D-346221    H 1394,06 m/p
   5. Japport Zoltán                 4.cs. HU-12-D-531010    T 1391,49 m/p
   6. Japport Zoltán                 4.cs. HU-14-D-762018    T 1391,10 m/p
   7. Japport Zoltán                 5.cs. HU-14-D-762030    H 1390,22 m/p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. HU-13-D-667947    T 1390,02 m/p
   9. Japport Zoltán                 4.cs. HU-14-D-762064    T 1389,63 m/p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. HU-14-D-762045    H 1389,34 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács Ferenc                      1.cs. Dt: 302631 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  80,60p    R:   6.   5h  91,90p    T:  16.   5h  88,63p
Összesített E:   6.  33h 578,44p    R:  13.  39h 647,88p    T:  32.  38h 621,25p
   HU 13-07-38309    H 12 09:19:41  1377,58 m/p  17  19,65   22  21,56   70  20,83
   HU 10-07-26704    H 12 09:19:56  1376,01 m/p  19  19,11   25  21,21   76  20,55
   HU 11-07-30860    H 12 09:21:45  1364,74 m/p  22  18,29   36  19,94  113  18,85
   HU 14-07-40361    H 12 09:23:36  1353,45 m/p  39  13,68   70  15,99  188  15,40
   HU 10-07-26719    H 12 09:25:15  1343,53 m/p  53   9,87   94  13,20  240  13,00

Ács Ferenc                      2.cs. Dt: 302631 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  28.   2h  23,49p    T:  68.   2h  21,59p
Összesített E:  20.  12h 188,78p    R:  46.  14h 216,07p    T: 108.  14h 217,66p
   HU 11-D-346291    H 12 09:26:43  1334,84 m/p   0   0,00  103  12,15  275  11,39
   HU 14-O-25583     H 12 09:27:24  1330,83 m/p   0   0,00  110  11,34  301  10,20

BAMAHO-dúc                      1.cs. Dt: 305733 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  42,02p    R:  16.   3h  56,55p    T:  41.   3h  54,70p
Összesített E:   2.  48h 924,02p    R:   5.  47h 893,83p    T:  11.  45h 863,91p
   HU-11-D-346221    H 12 09:19:18  1394,06 m/p   4  23,18    6  23,42   27  22,80
   HU-10-D-255443    H 12 09:22:49  1372,05 m/p  20  18,84   30  20,63   90  19,91
   HU-12-07-34111    H 12 09:28:15  1339,40 m/p   0   0,00  100  12,50  262  11,99

BAMAHO-dúc                      2.cs. Dt: 305733 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  18,02p    R:  23.   2h  31,63p    T:  61.   2h  29,23p
Összesített E:  13.  18h 284,77p    R:  31.  20h 312,88p    T:  92.  17h 278,71p
   HU-13-D-619518    H 12 09:24:12  1363,59 m/p  23  18,02   37  19,82  119  18,57
   HU-14-D-762137    H 12 09:29:21  1332,97 m/p   0   0,00  106  11,81  291  10,66

Boda Ákos                       1.cs. Dt: 304333 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h  72,19p    R:   8.   5h  83,17p    T:  25.   5h  80,08p
Összesített E:   3.  42h 730,07p    R:   9.  43h 740,97p    T:  24.  40h 698,73p
   HU-14-D-762364    T 12 09:22:13  1369,46 m/p  21  18,57   33  20,28  105  19,22
   HU-10-07-26846    T 12 09:24:31  1355,43 m/p  35  14,76   64  16,68  176  15,95
   HU-14-D-762392    T 12 09:24:33  1355,23 m/p  36  14,49   66  16,45  178  15,86
   HU-12-O-13241     T 12 09:24:50  1353,52 m/p  38  13,95   69  16,10  186  15,49
   HU-10-07-27037    T 12 09:26:03  1346,24 m/p  51  10,42   90  13,66  228  13,56

Boda Ákos                       2.cs. Dt: 304333 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  61,22p    R:  15.   4h  70,10p    T:  31.   4h  68,34p
Összesített E:   7.  31h 559,97p    R:  14.  32h 585,15p    T:  34.  33h 586,30p
   HU-14-D-762378    H 12 09:20:12  1382,00 m/p  16  19,92   21  21,68   59  21,33
   HU-14-D-762323    H 12 09:24:16  1356,94 m/p  33  15,31   61  17,03  165  16,45
   HU-14-D-762348    T 12 09:24:53  1353,22 m/p  41  13,13   72  15,75  190  15,30
   HU-14-07-40182    H 12 09:24:54  1353,12 m/p  42  12,86   73  15,64  191  15,26

Boda Ákos                       4.cs. Dt: 304333 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  39.   1h  10,30p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  19.  13h 211,88p    R:  41.  17h 257,66p    T: 112.  13h 211,83p
   HU-14-D-762400    H 12 09:29:41  1324,94 m/p   0   0,00  119  10,30    0   0,00

Boda Ákos                       5.cs. Dt: 304333 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  27,35p    R:  22.   2h  32,32p    T:  57.   2h  31,48p
Összesített E:  14.  17h 275,86p    R:  35.  19h 306,52p    T:  90.  18h 287,53p
   HU-14-07-40190    T 12 09:24:13  1357,24 m/p  32  15,58   58  17,38  160  16,68
   HU-14-D-762346    T 12 09:25:10  1351,52 m/p  46  11,77   79  14,94  201  14,80

Boda Ákos                       6.cs. Dt: 304333 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  36,04p    R:  17.   3h  51,22p    T:  48.   3h  49,68p
Összesített E:   5.  35h 643,14p    R:  12.  37h 677,55p    T:  29.  37h 657,40p
   HU-11-D-346144    H 12 09:19:12  1388,31 m/p  12  21,01   16  22,26   41  22,16
   HU-14-D-762405    H 12 09:24:18  1356,74 m/p  34  15,03   62  16,92  167  16,36
   HU-14-D-762399    H 12 09:28:03  1334,43 m/p   0   0,00  104  12,04  280  11,16

Japport Zoltán                  1.cs. Dt: 329783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  91,48p    R:   4.   5h  99,33p    T:  11.   5h  95,66p
Összesített E:   1.  50h1017,33p    R:   2.  49h 991,94p    T:   4.  48h 964,11p
   HU-13-D-667947    T 12 09:37:15  1390,02 m/p   8  22,10   11  22,84   34  22,48
   HU-14-D-762086    T 12 09:38:21  1383,61 m/p  14  20,47   19  21,91   51  21,70
   HU-11-D-397011    T 12 09:42:21  1360,77 m/p  24  17,75   41  19,35  132  17,97
   HU-14-D-762035    T 12 09:42:26  1360,30 m/p  27  16,94   45  18,89  138  17,70
   HU-13-D-667931    T 12 09:43:21  1355,18 m/p  37  14,22   67  16,34  179  15,81
   HU-10-D-313481    T 12 09:45:30  1343,31 m/p   0   0,00   96  12,97  242  12,91
   HU-14-D-740102    T 12 09:47:51  1330,57 m/p   0   0,00  112  11,11  303  10,11

Japport Zoltán                  2.cs. Dt: 329783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  99,08p    R:   1.   5h 104,90p    T:   6.   5h 103,07p
Összesített E:   4.  35h 691,24p    R:  11.  35h 696,38p    T:  25.  36h 690,67p
   HU-14-O-25566     H 12 09:28:00  1446,42 m/p   1  24,00    1  24,00    1  24,00
   HU-14-D-762092    H 12 09:31:53  1422,19 m/p   2  23,73    2  23,88    3  23,91
   HU-14-D-762045    H 12 09:37:22  1389,34 m/p  10  21,55   13  22,61   37  22,34
   HU-14-D-762059    H 12 09:42:21  1360,77 m/p  25  17,48   42  19,24  133  17,93
   HU-14-D-762048    H 12 09:44:00  1351,57 m/p  44  12,32   77  15,17  199  14,89
   HU-14-D-762037    H 12 09:44:30  1348,81 m/p  49  10,96   84  14,36  216  14,11
   HU-13-D-667954    H 12 09:47:41  1331,47 m/p   0   0,00  109  11,46  299  10,29

Japport Zoltán                  3.cs. Dt: 329783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  53,79p    R:  10.   5h  81,80p    T:  33.   4h  68,17p
Összesített E:  10.  25h 425,30p    R:  22.  27h 459,34p    T:  51.  27h 438,48p
   HU-14-D-762034    H 12 09:37:27  1388,85 m/p  11  21,28   15  22,37   39  22,25
   HU-11-D-397001    H 12 09:42:44  1358,62 m/p  29  16,39   49  18,43  146  17,33
   HU-14-D-762017    H 12 09:42:49  1358,16 m/p  30  16,12   54  17,85  153  17,01
   HU-14-D-762006    H 12 09:46:51  1335,97 m/p   0   0,00  102  12,27  271  11,58
   HU-14-D-762091    H 12 09:48:27  1327,36 m/p   0   0,00  114  10,88    0   0,00
   HU-14-D-762039    H 12 09:48:37  1326,47 m/p   0   0,00  116  10,65    0   0,00

Japport Zoltán                  4.cs. Dt: 329783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  96,64p    R:   2.   5h 103,16p    T:   7.   5h 100,30p
Összesített E:   9.  28h 499,22p    R:  18.  28h 511,63p    T:  44.  28h 487,95p
   HU-12-D-531010    T 12 09:37:00  1391,49 m/p   5  22,91    8  23,19   31  22,62
   HU-14-D-762018    T 12 09:37:04  1391,10 m/p   6  22,64    9  23,07   32  22,57
   HU-14-D-762064    T 12 09:37:19  1389,63 m/p   9  21,83   12  22,72   36  22,39
   HU-14-D-762042    T 12 09:42:23  1360,58 m/p  26  17,21   43  19,12  134  17,88
   HU-14-D-762040    T 12 09:44:00  1351,57 m/p  45  12,05   78  15,06  200  14,84
   HU-14-D-762041    T 12 09:44:02  1351,39 m/p  47  11,50   80  14,83  202  14,75
   HU-14-D-762002    T 12 09:45:29  1343,40 m/p  54   9,60   95  13,08  241  12,96
   HU-14-D-762015    T 12 09:45:45  1341,95 m/p   0   0,00   98  12,74  249  12,59

Japport Zoltán                  5.cs. Dt: 329783 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  81,88p    R:   7.   4h  86,12p    T:  19.   4h  84,27p
Összesített E:   8.  28h 500,92p    R:  17.  29h 525,20p    T:  42.  27h 501,56p
   HU-14-D-762088    H 12 09:35:56  1397,78 m/p   3  23,46    4  23,65   19  23,17
   HU-14-D-762030    H 12 09:37:13  1390,22 m/p   7  22,37   10  22,95   33  22,53
   HU-13-D-667967    T 12 09:38:28  1382,93 m/p  15  20,20   20  21,79   53  21,61
   HU-14-D-762026    T 12 09:42:50  1358,06 m/p  31  15,85   55  17,73  154  16,96

Majoros István                  2.cs. Dt: 305721 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  11,23p    R:  34.   1h  14,71p    T:  83.   1h  14,66p
Összesített E:  22.   9h 135,67p    R:  49.  11h 161,89p    T: 125.  10h 150,62p
   HU-14-D-762243    T 12 09:26:16  1351,08 m/p  48  11,23   81  14,71  204  14,66

Orbán Géza Sándor               1.cs. Dt: 310044 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  27,35p    R:  21.   2h  32,44p    T:  58.   2h  31,25p
Összesített E:  18.  14h 240,00p    R:  40.  16h 265,91p    T: 103.  14h 244,35p
   HU-09-D-235230    H 12 09:28:03  1359,47 m/p  28  16,66   47  18,66  141  17,56
   HU-10-D-316819    H 12 09:30:06  1347,36 m/p  50  10,69   89  13,78  225  13,69

Szabó Gergo                     1.cs. Dt: 310461 Kg:  10 Ók:   5 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  63,66p    R:   9.   5h  82,50p    T:  30.   4h  70,93p
Összesített E:  15.  17h 267,58p    R:  32.  20h 311,87p    T:  97.  17h 269,36p
   HU 14-07-40602    H 12 09:24:10  1384,59 m/p  13  20,74   18  22,03   50  21,75
   HU 14-D-806311    H 12 09:25:28  1376,61 m/p  18  19,38   24  21,33   73  20,69
   HU 14-D-762317    H 12 09:29:21  1353,30 m/p  40  13,40   71  15,87  189  15,35
   HU 14-D-762324    H 12 09:30:57  1343,93 m/p  52  10,14   93  13,32  237  13,14
   HU 13-D-599864    H 12 09:34:38  1322,84 m/p   0   0,00  122   9,95    0   0,00

Szabó Gergo                     2.cs. Dt: 310461 Kg:   3 Ók:   5 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  12,59p    R:  33.   1h  15,52p    T:  82.   1h  15,21p
Összesített E:  25.   4h  61,31p    R:  60.   4h  64,22p    T: 155.   3h  51,60p
   HU 14-D-806324    H 12 09:29:23  1353,11 m/p  43  12,59   74  15,52  192  15,21

Vígh Sándor                     1.cs. Dt: 298134 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  38.   1h  11,57p    T:  92.   1h  10,52p
Összesített E:  21.   8h 153,67p    R:  50.   9h 150,84p    T: 127.   9h 148,33p
   HU-14-07-40564    H 12 09:23:48  1332,07 m/p   0   0,00  108  11,57  294  10,52

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-O-25566     H 1446,42 m/p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-10-07-26921    T 1430,22 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762092    H 1422,19 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1420,01 m/p
   5. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726983    T 1413,00 m/p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1412,91 m/p
   7. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726933    T 1412,71 m/p
   8. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1412,29 m/p
   9. Kevés Károly                   1.cs. V10 HU 09-07-24374    H 1412,12 m/p
  10. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1407,63 m/p
  11. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-D-727206    H 1403,19 m/p
  12. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-O-26317     T 1402,78 m/p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762494    H 1401,67 m/p
  14. Száraz László                  1.cs. A23 AU-12-308-80      T 1400,75 m/p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596340    H 1400,61 m/p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-07-37975    H 1400,39 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30910    H 1400,18 m/p
  18. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25710     T 1397,82 m/p
  19. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762088    H 1397,78 m/p
  20. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1397,15 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-O-25566     H 1446,42 m/p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762092    H 1422,19 m/p
   3. Kevés Károly                   1.cs. V10 HU 09-07-24374    H 1412,12 m/p
   4. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762088    H 1397,78 m/p
   5. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-764162    H 1394,37 m/p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-D-346221    H 1394,06 m/p
   7. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-728397    H 1392,38 m/p
   8. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-12-D-531010    T 1391,49 m/p
   9. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1391,10 m/p
  10. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762030    H 1390,22 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  114,35 p
   2. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    5 h.  110,43 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  106,20 p
   4. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  106,01 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  103,71 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  103,07 p
   7. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  100,30 p
   8. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.   98,23 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   96,95 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   96,68 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   95,66 p
  12. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   93,83 p
  13. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   93,82 p
  14. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   91,75 p
  15. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   90,60 p
  16. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   88,63 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.   85,07 p
  18. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   84,57 p
  19. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   84,27 p
  20. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    4 h.   83,59 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   83,19 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   82,14 p
  23. Palkó László                   2.cs. A23    5 h.   81,77 p
  24. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   81,26 p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   80,08 p
  26. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   77,49 p
  27. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   76,85 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   76,05 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.   73,64 p
  30. Szabó Gergo                    1.cs. A50    4 h.   70,93 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   68,34 p
  32. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   68,31 p
  33. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   68,17 p
  34. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   66,65 p
  35. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.   65,48 p
  36. Katona József                  2.cs. A36    4 h.   64,90 p
  37. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   63,50 p
  38. Tomori László                  3.cs. A23    4 h.   60,81 p
  39. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   57,46 p
  40. Jánosi Pál                     3.cs. A23    3 h.   56,73 p
  41. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   54,70 p
  42. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   54,36 p
  43. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   53,88 p
  44. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   52,82 p
  45. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   52,11 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   51,80 p
  47. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   50,61 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  104,90 p
   2. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  103,16 p
   3. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.  102,00 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   99,33 p
   5. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   95,62 p
   6. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   91,90 p
   7. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   86,12 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   83,17 p

A verseny A50 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs.    5 h.   99,08 p
   2. Japport Zoltán                 4.cs.    5 h.   96,64 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs.    5 h.   91,48 p
   4. Japport Zoltán                 5.cs.    4 h.   81,88 p
   5. Ács Ferenc                     1.cs.    5 h.   80,60 p
   6. Boda Ákos                      1.cs.    5 h.   72,19 p
   7. Szabó Gergo                    1.cs.    4 h.   63,66 p
   8. Boda Ákos                      2.cs.    4 h.   61,22 p
   9. Japport Zoltán                 3.cs.    3 h.   53,79 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs.    2 h.   42,02 p
  11. Boda Ákos                      6.cs.    2 h.   36,04 p
  12. Orbán Géza Sándor              1.cs.    2 h.   27,35 p
  13. Boda Ákos                      5.cs.    2 h.   27,35 p
  14. BAMAHO-dúc                     2.cs.    1 h.   18,02 p
  15. Szabó Gergo                    2.cs.    1 h.   12,59 p
  16. Majoros István                 2.cs.    1 h.   11,23 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Tóth Attila                    2.cs. A64    8 h.  164,53 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23    8 h.  156,17 p
   3. Japport Zoltán                 4.cs. A50    8 h.  140,60 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50    7 h.  127,47 p
   5. Mészáros László                2.cs. A36    7 h.  125,11 p
   6. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    6 h.  123,71 p
   7. Pap István                     1.cs. A36    7 h.  119,73 p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50    7 h.  118,68 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    6 h.  114,05 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    6 h.  110,05 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  106,20 p
  12. Palkó László                   1.cs. A23    7 h.   99,27 p
  13. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   96,68 p
  14. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    6 h.   95,46 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23    6 h.   95,04 p
  16. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    6 h.   94,68 p
  17. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   93,83 p
  18. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   93,82 p
  19. Palkó László                   2.cs. A23    6 h.   92,34 p
  20. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   90,60 p
  21. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   88,63 p
  22. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    6 h.   88,33 p
  23. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   84,27 p
  24. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    4 h.   83,59 p
  25. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   83,19 p
  26. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   82,14 p
  27. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   80,08 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   76,05 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.   73,64 p
  30. Jánosi Pál                     1.cs. A23    6 h.   73,28 p
  31. Szabó Gergo                    1.cs. A50    4 h.   70,93 p
  32. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   68,34 p
  33. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   68,31 p
  34. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   68,17 p
  35. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   66,65 p
  36. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.   65,48 p
  37. Katona József                  2.cs. A36    4 h.   64,90 p
  38. Tomori László                  3.cs. A23    4 h.   60,81 p
  39. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   57,46 p
  40. Jánosi Pál                     3.cs. A23    3 h.   56,73 p
  41. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   54,70 p
  42. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   54,36 p
  43. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   53,88 p
  44. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   52,82 p
  45. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   52,11 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   51,80 p
  47. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   50,61 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.12. Sankt Pölten IV.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   39 h.  746,15 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   39 h.  742,59 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   38 h.  741,13 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   39 h.  706,79 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   37 h.  704,88 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  704,05 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   37 h.  704,03 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   36 h.  687,27 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   38 h.  676,91 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   36 h.  669,62 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   35 h.  666,51 p
  12. Pap István                     1.cs. A36   36 h.  664,43 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  652,14 p
  14. Gazsi Károly                   1.cs. A36   35 h.  646,98 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   34 h.  605,01 p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36   35 h.  601,07 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   35 h.  588,75 p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   34 h.  587,08 p
  19. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   32 h.  568,35 p
  20. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  560,75 p
  21. Tóth Attila                    2.cs. A64   30 h.  551,57 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50   33 h.  545,00 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   31 h.  539,80 p
  24. Jánosi Pál                     1.cs. A23   31 h.  533,37 p
  25. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   30 h.  531,85 p
  26. Katona József                  2.cs. A36   29 h.  531,78 p
  27. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   31 h.  512,90 p
  28. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   29 h.  509,57 p
  29. Japport Zoltán                 4.cs. A50   29 h.  507,05 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23   29 h.  498,48 p
  31. Kiss József                    1.cs. V10   28 h.  498,27 p
  32. Boda Ákos                      2.cs. A50   30 h.  496,36 p
  33. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   28 h.  488,45 p
  34. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   28 h.  479,74 p
  35. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   29 h.  476,64 p
  36. Molnár Pál                     2.cs. A23   28 h.  458,77 p
  37. Palkó László                   1.cs. A23   26 h.  453,00 p
  38. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   25 h.  438,36 p
  39. Japport Zoltán                 5.cs. A50   24 h.  431,93 p
  40. Japport Zoltán                 3.cs. A50   27 h.  429,05 p
  41. Mészáros László                2.cs. A36   24 h.  421,56 p
  42. Ács Ferenc                     1.cs. A50   29 h.  421,43 p
  43. Palkó László                   2.cs. A23   25 h.  419,62 p
  44. Mészáros László                1.cs. A36   25 h.  418,33 p
  45. Szabó Elek                     1.cs. R38   26 h.  416,06 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23   25 h.  413,99 p
  47. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  391,49 p
  48. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   23 h.  387,44 p
  49. Tóth Sándor                    1.cs. A64   24 h.  386,36 p
  50. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   25 h.  381,63 p
  51. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   22 h.  369,22 p
  52. Tomori László                  3.cs. A23   23 h.  363,61 p
  53. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  362,89 p
  54. Huszár Péter                   2.cs. A23   20 h.  359,45 p
  55. Pap István                     2.cs. A36   19 h.  351,54 p
  56. Fejos Csaba                    2.cs. A64   19 h.  346,59 p
  57. Mészáros Mihály                2.cs. A36   20 h.  346,06 p
  58. Gazsi Károly                   2.cs. A36   20 h.  342,57 p
  59. Demeter Attila                 1.cs. R38   22 h.  328,33 p
  60. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   19 h.  323,95 p
  61. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   21 h.  318,21 p
  62. Kevés Károly                   1.cs. V10   20 h.  317,09 p
  63. Varga László                   1.cs. R38   20 h.  314,07 p
  64. Jánosi Pál                     2.cs. A23   19 h.  309,31 p
  65. Szollos Béla                   2.cs. A64   18 h.  308,08 p
  66. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   20 h.  307,60 p
  67. Tóth Attila                    1.cs. A64   18 h.  304,88 p
  68. Fejos Csaba                    1.cs. A64   19 h.  300,57 p
  69. Nagy János                     3.cs. A23   18 h.  293,67 p
  70. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  284,83 p
  71. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   18 h.  277,67 p
  72. Boda Ákos                      5.cs. A50   18 h.  273,28 p
  73. Balázs Sándor                  1.cs. R38   17 h.  259,60 p
  74. Tóth Gábor                     1.cs. A36   15 h.  251,07 p
  75. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  249,35 p
  76. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   16 h.  248,57 p
  77. Szabó Gergo                    1.cs. A50   16 h.  246,30 p
  78. Kalocsai András                1.cs. A23   15 h.  239,19 p
  79. Agócs Attila                   1.cs. A36   16 h.  233,99 p
  80. Gavaldik József                1.cs. A23   16 h.  233,13 p
  81. Kovács József                  1.cs. A50   14 h.  231,01 p
  82. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  227,76 p
  83. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  227,53 p
  84. Száraz László                  3.cs. A23   15 h.  223,14 p
  85. Gavaldik József                2.cs. A23   16 h.  222,43 p
  86. Babicz János                   1.cs. A64   14 h.  220,76 p
  87. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   14 h.  220,28 p
  88. Babicz József                  1.cs. A64   13 h.  216,06 p
  89. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   14 h.  215,81 p
  90. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  210,64 p
  91. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  205,95 p
  92. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  93. Lengyel János                  1.cs. A23   13 h.  205,27 p
  94. Száraz László                  2.cs. A23   14 h.  199,92 p
  95. Száraz László                  4.cs. A23   14 h.  196,75 p
  96. Rédei Attila                   1.cs. R38   12 h.  192,24 p

Hatvan I. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   40 h.  774,16 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   39 h.  764,03 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   38 h.  691,42 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   37 h.  689,64 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   35 h.  619,69 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50   36 h.  594,85 p
   7. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  585,35 p
   8. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   33 h.  578,37 p
   9. Katona József                  2.cs. A36   31 h.  562,29 p
  10. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   33 h.  552,85 p
  11. Japport Zoltán                 4.cs. A50   29 h.  530,96 p
  12. Kiss József                    1.cs. V10   28 h.  514,59 p
  13. Boda Ákos                      2.cs. A50   30 h.  512,12 p
  14. Japport Zoltán                 5.cs. A50   26 h.  462,23 p
  15. Ács Ferenc                     1.cs. A50   30 h.  455,35 p

A50 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs.   39 h.  764,08 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs.   39 h.  758,64 p
   3. Boda Ákos                      1.cs.   33 h.  556,90 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs.   32 h.  556,51 p
   5. Boda Ákos                      6.cs.   32 h.  546,55 p
   6. Japport Zoltán                 4.cs.   29 h.  518,91 p
   7. Boda Ákos                      2.cs.   29 h.  485,35 p
   8. Japport Zoltán                 5.cs.   25 h.  436,25 p
   9. Japport Zoltán                 3.cs.   25 h.  419,72 p
  10. Ács Ferenc                     1.cs.   26 h.  394,14 p
  11. BAMAHO-dúc                     2.cs.   19 h.  293,22 p
  12. Boda Ákos                      5.cs.   17 h.  265,69 p
  13. Boda Ákos                      3.cs.   16 h.  250,24 p
  14. Kovács József                  1.cs.   15 h.  247,48 p
  15. Szabó Gergo                    1.cs.   16 h.  245,48 p
  16. Csörgi László                  1.cs.   16 h.  212,23 p
  17. Boda Ákos                      4.cs.   13 h.  197,67 p
  18. Majoros István                 1.cs.   12 h.  185,64 p
  19. Ács Ferenc                     2.cs.   10 h.  142,38 p
  20. Majoros István                 2.cs.    8 h.  114,81 p
  21. Orbán Géza Sándor              1.cs.    8 h.  110,53 p
  22. Kókai András                   1.cs.    5 h.   66,06 p
  23. Szabó Gergo                    2.cs.    4 h.   61,31 p
  24. Csörgi László                  2.cs.    3 h.   42,46 p
  25. Japport Zoltán                 6.cs.    1 h.   22,13 p
  26. Pálinkás Sándor                2.cs.    1 h.   16,91 p
  27. Orbán Géza Sándor              2.cs.    1 h.   16,54 p
  28. Csörgi László                  3.cs.    1 h.   15,69 p
  29. Vígh Sándor                    1.cs.    1 h.   12,75 p
  30. Gyetván László                 1.cs.    1 h.   11,08 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.12. Sankt Pölten IV.

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy János                     1.cs. A23   34 h.  658,51 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  658,45 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   31 h.  634,09 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   32 h.  625,88 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   32 h.  624,85 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   33 h.  624,81 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   32 h.  623,70 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   31 h.  610,96 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   31 h.  595,24 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   30 h.  589,42 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   33 h.  587,80 p
  12. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   30 h.  586,40 p
  13. Boda Ákos                      6.cs. A50   32 h.  563,44 p
  14. Tóth Attila                    2.cs. A64   28 h.  550,54 p
  15. Gazsi Károly                   1.cs. A36   28 h.  548,76 p
  16. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  548,37 p
  17. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   28 h.  546,89 p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   31 h.  546,28 p
  19. Huszár Péter                   1.cs. A23   30 h.  510,96 p
  20. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   28 h.  506,11 p
  21. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   27 h.  498,84 p
  22. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   27 h.  492,74 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  474,24 p
  24. Száraz László                  1.cs. A23   26 h.  472,81 p
  25. Katona József                  2.cs. A36   25 h.  471,81 p
  26. Japport Zoltán                 4.cs. A50   26 h.  464,67 p
  27. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  457,71 p
  28. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   24 h.  451,20 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50   27 h.  449,36 p
  30. Palkó László                   1.cs. A23   26 h.  446,75 p
  31. Kiss József                    1.cs. V10   25 h.  445,68 p
  32. Mészáros László                2.cs. A36   24 h.  441,67 p
  33. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  439,53 p
  34. Palkó László                   2.cs. A23   24 h.  426,35 p
  35. Ács Ferenc                     1.cs. A50   26 h.  418,33 p
  36. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   21 h.  414,49 p
  37. Japport Zoltán                 3.cs. A50   25 h.  411,55 p
  38. Pap István                     2.cs. A36   21 h.  399,37 p
  39. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  396,74 p
  40. Molnár Pál                     2.cs. A23   24 h.  396,08 p
  41. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  393,20 p
  42. Boda Ákos                      2.cs. A50   23 h.  389,90 p
  43. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  386,32 p
  44. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   23 h.  383,90 p
  45. Nagy János                     2.cs. A23   22 h.  383,66 p
  46. Tóth Attila                    1.cs. A64   20 h.  373,17 p
  47. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  358,67 p
  48. Mészáros László                1.cs. A36   20 h.  357,12 p
  49. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   22 h.  355,66 p
  50. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  353,60 p
  51. Tóth Sándor                    1.cs. A64   21 h.  348,98 p
  52. Szollos Béla                   2.cs. A64   19 h.  342,07 p
  53. Kevés Károly                   1.cs. V10   19 h.  338,04 p
  54. Varga László                   1.cs. R38   19 h.  333,97 p
  55. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  313,84 p
  56. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   17 h.  310,71 p
  57. Fejos Csaba                    2.cs. A64   17 h.  310,49 p
  58. Nagy János                     3.cs. A23   19 h.  307,57 p
  59. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  300,17 p
  60. Mészáros Mihály                2.cs. A36   17 h.  298,28 p
  61. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   18 h.  295,13 p
  62. Kalocsai András                1.cs. A23   18 h.  291,97 p
  63. Demeter Attila                 1.cs. R38   18 h.  287,72 p
  64. Szollos Béla                   4.cs. A64   17 h.  285,47 p
  65. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   17 h.  285,23 p
  66. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  281,75 p
  67. Tomori László                  3.cs. A23   18 h.  275,10 p
  68. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   17 h.  265,73 p
  69. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   18 h.  264,98 p
  70. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   15 h.  258,06 p
  71. Balázs Sándor                  1.cs. R38   15 h.  253,32 p
  72. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  251,69 p
  73. Szabó Gergo                    1.cs. A50   16 h.  250,42 p
  74. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  234,52 p
  75. Varga László                   2.cs. R38   14 h.  233,53 p
  76. Agócs Attila                   1.cs. A36   13 h.  231,68 p
  77. Kovács József                  1.cs. A50   12 h.  227,53 p
  78. Katona József                  1.cs. A36   13 h.  223,41 p
  79. Boda Ákos                      5.cs. A50   13 h.  222,53 p
  80. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  219,60 p
  81. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  218,86 p
  82. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  215,72 p
  83. Gavaldik József                1.cs. A23   15 h.  215,47 p
  84. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  214,39 p
  85. Száraz László                  2.cs. A23   14 h.  201,96 p
  86. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  197,15 p
  87. Száraz László                  3.cs. A23   11 h.  185,60 p
  88. Ács Ferenc                     2.cs. A50   12 h.  183,74 p
  89. Csikós István                  1.cs. V10   10 h.  178,74 p
  90. Szollos Béla                   1.cs. A64   12 h.  175,41 p

Hatvan I. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   33 h.  649,04 p
   2. Pap István                     1.cs. A36   32 h.  633,21 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50   31 h.  630,67 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36   32 h.  618,35 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   31 h.  590,85 p
   6. Boda Ákos                      6.cs. A50   32 h.  584,16 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   29 h.  523,54 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50   30 h.  494,77 p
   9. Katona József                  2.cs. A36   26 h.  490,99 p
  10. Japport Zoltán                 4.cs. A50   26 h.  487,43 p
  11. Japport Zoltán                 5.cs. A50   25 h.  463,68 p
  12. Kiss József                    1.cs. V10   25 h.  458,91 p
  13. Mészáros László                2.cs. A36   24 h.  454,15 p
  14. Ács Ferenc                     1.cs. A50   27 h.  445,51 p
  15. Japport Zoltán                 3.cs. A50   26 h.  441,61 p

A50 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.   32 h.  635,43 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs.   31 h.  628,18 p
   3. Boda Ákos                      6.cs.   30 h.  553,97 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs.   28 h.  506,73 p
   5. Japport Zoltán                 4.cs.   26 h.  478,32 p
   6. Boda Ákos                      1.cs.   27 h.  462,43 p
   7. Japport Zoltán                 5.cs.   24 h.  443,04 p
   8. Japport Zoltán                 3.cs.   24 h.  408,25 p
   9. Ács Ferenc                     1.cs.   25 h.  404,11 p
  10. Boda Ákos                      2.cs.   23 h.  384,48 p
  11. Majoros István                 1.cs.   16 h.  254,33 p
  12. Szabó Gergo                    1.cs.   16 h.  249,91 p
  13. Boda Ákos                      5.cs.   14 h.  234,40 p
  14. Kovács József                  1.cs.   12 h.  232,51 p
  15. BAMAHO-dúc                     2.cs.   14 h.  229,15 p
  16. Boda Ákos                      3.cs.   10 h.  176,79 p
  17. Csörgi László                  1.cs.   12 h.  164,92 p
  18. Boda Ákos                      4.cs.   10 h.  162,59 p
  19. Ács Ferenc                     2.cs.   10 h.  156,33 p
  20. Orbán Géza Sándor              1.cs.    9 h.  131,29 p
  21. Majoros István                 2.cs.    7 h.  109,00 p
  22. Kókai András                   1.cs.    5 h.   96,42 p
  23. Orbán Géza Sándor              2.cs.    4 h.   68,98 p
  24. Szabó Gergo                    2.cs.    4 h.   61,31 p
  25. Vígh Sándor                    1.cs.    3 h.   41,35 p
  26. Csörgi László                  2.cs.    2 h.   36,62 p
  27. Japport Zoltán                 6.cs.    1 h.   22,13 p
  28. Pálinkás Sándor                2.cs.    1 h.   16,91 p
  29. Pálinkás Sándor                1.cs.    1 h.   16,47 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.05. Regensburg
  07.12. Sankt Pölten IV.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   51 h. 1015,72 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   50 h. 1006,37 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   47 h.  969,11 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   48 h.  964,11 p
   5. Pap István                     1.cs. A36   49 h.  957,48 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   47 h.  944,61 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23   49 h.  939,62 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   46 h.  925,77 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36   45 h.  912,99 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23   44 h.  911,35 p
  11. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   45 h.  863,91 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   45 h.  847,34 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23   42 h.  822,47 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   40 h.  812,82 p
  15. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   41 h.  797,76 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   39 h.  796,69 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   43 h.  783,31 p
  18. Mészáros László                1.cs. A36   40 h.  780,71 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   41 h.  748,38 p
  20. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   40 h.  745,55 p
  21. Szabó Elek                     1.cs. R38   40 h.  737,05 p
  22. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   37 h.  732,82 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   40 h.  716,47 p
  24. Boda Ákos                      1.cs. A50   40 h.  698,73 p
  25. Japport Zoltán                 2.cs. A50   36 h.  690,67 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10   38 h.  688,97 p
  27. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   38 h.  666,08 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23   36 h.  662,18 p
  29. Boda Ákos                      6.cs. A50   37 h.  657,40 p
  30. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   32 h.  622,85 p
  31. Jánosi Pál                     1.cs. A23   34 h.  621,37 p
  32. Ács Ferenc                     1.cs. A50   38 h.  621,25 p
  33. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  34. Boda Ákos                      2.cs. A50   33 h.  586,30 p
  35. Fejos Csaba                    2.cs. A64   31 h.  575,62 p
  36. Tóth Sándor                    1.cs. A64   32 h.  570,35 p
  37. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   31 h.  568,96 p
  38. Kevés Károly                   1.cs. V10   32 h.  564,07 p
  39. Szollos Béla                   2.cs. A64   29 h.  535,79 p
  40. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   28 h.  510,48 p
  41. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   28 h.  509,57 p
  42. Japport Zoltán                 5.cs. A50   27 h.  501,56 p
  43. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   30 h.  490,10 p
  44. Japport Zoltán                 4.cs. A50   28 h.  487,95 p
  45. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   25 h.  482,05 p
  46. Palkó László                   1.cs. A23   28 h.  480,58 p
  47. Pap István                     2.cs. A36   24 h.  456,62 p
  48. Mészáros László                2.cs. A36   25 h.  452,50 p
  49. Tóth Attila                    1.cs. A64   24 h.  451,15 p
  50. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   27 h.  449,62 p
  51. Japport Zoltán                 3.cs. A50   27 h.  438,48 p
  52. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   25 h.  438,01 p
  53. Kalocsai András                1.cs. A23   25 h.  434,66 p
  54. Molnár Pál                     2.cs. A23   26 h.  428,01 p
  55. Palkó László                   2.cs. A23   24 h.  426,35 p
  56. Nagy János                     2.cs. A23   24 h.  423,73 p
  57. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   26 h.  417,87 p
  58. Gavaldik József                1.cs. A23   24 h.  417,28 p
  59. Papp László                    1.cs. A64   22 h.  396,52 p
  60. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  386,32 p
  61. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   22 h.  379,14 p
  62. Varga László                   1.cs. R38   22 h.  377,58 p
  63. Balázs Sándor                  1.cs. R38   21 h.  368,03 p
  64. Babicz János                   1.cs. A64   20 h.  367,77 p
  65. Demeter Attila                 1.cs. R38   23 h.  366,20 p
  66. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   22 h.  365,19 p
  67. Gazsi Károly                   2.cs. A36   20 h.  361,73 p
  68. Csikós István                  1.cs. V10   19 h.  357,31 p
  69. Tóth Lajos                     1.cs. A23   21 h.  355,82 p
  70. Kovács József                  1.cs. A50   19 h.  354,45 p
  71. Fejos Csaba                    1.cs. A64   20 h.  345,65 p
  72. Benke István                   1.cs. R38   22 h.  340,14 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  74. Lengyel János                  1.cs. A23   20 h.  331,28 p
  75. Száraz László                  2.cs. A23   21 h.  328,44 p
  76. Mészáros Mihály                2.cs. A36   19 h.  327,36 p
  77. Tomori László                  3.cs. A23   21 h.  324,98 p
  78. Jánosi Pál                     2.cs. A23   19 h.  320,24 p
  79. Kiss József                    2.cs. V10   17 h.  316,69 p
  80. Szollos Béla                   4.cs. A64   19 h.  312,59 p
  81. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  82. Nagy János                     3.cs. A23   19 h.  307,57 p
  83. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  84. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   20 h.  299,02 p
  85. Száraz László                  3.cs. A23   17 h.  297,98 p
  86. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  297,35 p
  87. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  88. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  89. Katona József                  1.cs. A36   17 h.  290,12 p
  90. Boda Ákos                      5.cs. A50   18 h.  287,53 p
  91. Török Ferenc                   1.cs. A36   17 h.  282,57 p
  92. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   17 h.  278,71 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   50 h. 1024,88 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   49 h.  991,94 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   50 h.  981,02 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   48 h.  956,12 p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   47 h.  893,83 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   41 h.  832,88 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   43 h.  797,86 p
   8. Mészáros László                1.cs. A36   40 h.  786,37 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   43 h.  740,97 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10   38 h.  702,03 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50   35 h.  696,38 p
  12. Boda Ákos                      6.cs. A50   37 h.  677,55 p
  13. Ács Ferenc                     1.cs. A50   39 h.  647,88 p
  14. Boda Ákos                      2.cs. A50   32 h.  585,15 p
  15. Kevés Károly                   1.cs. V10   31 h.  564,90 p

A50 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.   50 h. 1017,33 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs.   48 h.  924,02 p
   3. Boda Ákos                      1.cs.   42 h.  730,07 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs.   35 h.  691,24 p
   5. Boda Ákos                      6.cs.   35 h.  643,14 p
   6. Ács Ferenc                     1.cs.   33 h.  578,44 p
   7. Boda Ákos                      2.cs.   31 h.  559,97 p
   8. Japport Zoltán                 5.cs.   28 h.  500,92 p
   9. Japport Zoltán                 4.cs.   28 h.  499,22 p
  10. Japport Zoltán                 3.cs.   25 h.  425,30 p
  11. Kovács József                  1.cs.   18 h.  352,03 p
  12. Majoros István                 1.cs.   20 h.  331,33 p
  13. BAMAHO-dúc                     2.cs.   18 h.  284,77 p
  14. Boda Ákos                      5.cs.   17 h.  275,86 p
  15. Szabó Gergo                    1.cs.   17 h.  267,58 p
  16. Boda Ákos                      3.cs.   15 h.  251,31 p
  17. Csörgi László                  1.cs.   17 h.  245,63 p
  18. Orbán Géza Sándor              1.cs.   14 h.  240,00 p
  19. Boda Ákos                      4.cs.   13 h.  211,88 p
  20. Ács Ferenc                     2.cs.   12 h.  188,78 p
  21. Vígh Sándor                    1.cs.    8 h.  153,67 p
  22. Majoros István                 2.cs.    9 h.  135,67 p
  23. Kókai András                   1.cs.    5 h.   96,42 p
  24. Orbán Géza Sándor              2.cs.    4 h.   68,98 p
  25. Szabó Gergo                    2.cs.    4 h.   61,31 p
  26. Pálinkás Sándor                1.cs.    3 h.   46,28 p
  27. Csörgi László                  2.cs.    2 h.   36,62 p
  28. Japport Zoltán                 6.cs.    1 h.   22,13 p
  29. Pálinkás Sándor                2.cs.    1 h.   16,91 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  8h 154,09p
  2. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  8h 149,17p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  7h 138,70p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 130,83p
  5. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  7h 129,14p
  6. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  7h 127,39p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 125,36p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  7h 124,62p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 122,99p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  7h 120,03p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 143,09p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 139,57p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  7h 131,02p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  7h 127,34p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  7h 114,59p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,39p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  6h 109,63p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 109,58p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  6h 104,81p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  6h 104,32p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  8h 157,93p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  7h 130,52p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  7h 113,54p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  7h 106,24p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  6h 114,59p
  6. Mészáros László                A36 HU 13-D-602412    H  6h 108,28p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  6h 106,53p
  8. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700952    H  6h 104,43p
  9. Ács Ferenc                     A50 HU 10-07-26704    H  6h  97,19p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  6h  91,16p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 144,65p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 117,03p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 120,28p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  6h 112,21p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  6h 106,58p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  6h  99,76p
  7. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  6h  98,79p
  8. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  5h 105,73p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762035    T  5h  95,80p
 10. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  5h  94,68p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  6h 110,43p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  6h  99,02p
  3. Ács Ferenc                     A50 HU 10-07-26704    H  6h  90,73p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  6h  88,92p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762322    H  6h  83,62p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  5h  96,28p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762386    H  5h  89,11p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-292877    H  5h  87,64p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  5h  86,40p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  5h  76,48p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 144,13p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 115,58p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 116,95p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  6h 103,98p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  6h  97,80p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  5h 100,13p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762035    T  5h  93,13p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  5h  91,65p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  89,12p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  5h  83,13p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  7h 115,09p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 123,96p
  3. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 121,70p
  4. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 121,09p
  5. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762570    H  6h 118,70p
  6. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 117,00p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  6h 112,25p
  8. Palkó László                   A23 HU-14-09-24662    H  6h 110,96p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  6h 108,99p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  6h 108,50p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 126,93p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 124,26p
  3. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  6h 123,71p
  4. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 120,94p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  6h 107,71p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h 100,74p
  7. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  6h  96,30p
  8. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-831232    T  6h  94,99p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  6h  94,51p
 10. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  89,88p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  7h 112,84p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  7h 102,49p
  3. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 126,15p
  4. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 124,39p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  6h 107,31p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  5h 103,38p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09255    H  5h 101,48p
  8. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402865    H  5h  96,35p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  5h  95,10p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762386    H  5h  91,60p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 125,04p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  6h  99,56p
  3. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  5h 105,73p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h 104,93p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762035    T  5h  95,80p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  5h  92,46p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762042    T  5h  85,43p
  8. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  84,76p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  76,66p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  4h  81,70p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  6h 100,86p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  5h 100,81p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  5h  97,32p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762386    H  5h  92,78p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  5h  85,74p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762322    H  5h  82,67p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  5h  81,72p
  8. Ács Ferenc                     A50 HU 10-07-26704    H  5h  81,50p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  5h  78,82p
 10. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34113    H  5h  77,49p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 125,41p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  6h  96,94p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h 100,18p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762035    T  5h  93,13p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  5h  89,21p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  74,76p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  4h  82,44p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  4h  78,59p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  4h  75,29p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762042    T  4h  75,22p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H 10h 197,78p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H 10h 191,55p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  9h 170,54p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  8h 173,55p
  5. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  8h 165,90p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  8h 165,03p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  8h 155,87p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  8h 153,14p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  8h 150,98p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  8h 146,65p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  9h 189,32p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  9h 144,25p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  8h 168,50p
  4. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  8h 151,58p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  8h 149,33p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  7h 143,16p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  7h 137,76p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  7h 137,47p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  7h 129,29p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  7h 124,03p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H 10h 194,31p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  9h 148,97p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  8h 167,47p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 141,11p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  8h 131,97p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  8h 127,00p
  7. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  7h 162,86p
  8. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  7h 159,04p
  9. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 145,77p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  7h 141,94p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  8h 168,30p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  7h 123,24p
  3. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  7h 120,48p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 118,32p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 130,79p
  6. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  5h 105,73p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  5h 102,05p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  5h  99,90p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  5h  98,64p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  98,47p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  8h 147,86p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  8h 137,03p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  8h 126,84p
  4. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31001    H  7h 140,37p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  7h 134,85p
  6. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34114    H  7h 128,34p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  7h 118,74p
  8. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34113    H  7h 114,34p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531018    H  6h 116,34p
 10. Ács Ferenc                     A50 HU 10-07-26704    H  6h 112,50p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  9h 180,47p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  7h 122,91p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,82p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 129,03p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  6h  99,95p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  5h 106,45p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  5h 101,79p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h 101,32p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  94,81p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  5h  93,30p