Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2015.07.14 17:30:20
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.15 17:14:37
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.15 17:26:31
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.13 17:30:20
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 12 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten IV.
Feleresztés ideje: 2015.07.12 05:40
Időjárás         : Derült idő
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        11   22   170   34   43   1394,37   1348,27   1330,73
A50 Zsámbok            11   24   216   43   54   1446,42   1353,11   1343,40
V10 Hatvan              8   13   114   23   29   1412,12   1288,43   1278,69
Hatvan I.              30   59   500  100  125   1446,42   1339,40   1322,55
A23 Nagykáta           16   45   409   82  102   1413,00   1348,34   1339,71
A64 Szentmártonkáta    10   19   171   34   43   1430,22   1341,06   1321,10
R38 Jászberény          9   19   174   35   44   1420,01   1318,71   1307,82
Hatvan II.             35   83   754  151  189   1430,22   1342,13   1331,72
Tagszövetségben        65  142  1254  251  314   1446,42   1341,18   1327,39

A64 egyesületi díjlista
   1. Kovágó Gábor                   3.cs. HU-10-07-26921    T 1430,22 m/p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-13-D-596340    H 1400,61 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-13-07-37975    H 1400,39 m/p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-11-07-30910    H 1400,18 m/p
   5. Tóth Attila                    2.cs. HU 13-D-656662    T 1396,74 m/p
   6. Szollos Béla                   2.cs. HU 14-06-15750    T 1392,00 m/p
   7. Tóth Sándor                    1.cs. HU-13-D-619002    H 1388,52 m/p
   8. Tóth Attila                    2.cs. HU 13-D-656678    T 1385,88 m/p
   9. Fejos Csaba                    2.cs. HU 11-09-10921    T 1384,59 m/p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-13-D-596310    H 1382,86 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz József                   1.cs. Dt: 314301 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  31,20p    R:  43.   1h  21,17p    T:  69.   1h  21,38p
Összesített E:  16.  16h 288,12p    R:  58.  15h 274,23p    T:  93.  15h 278,32p
   HU-13-D-667019    H 12 09:27:25  1382,05 m/p  11  20,57   38  21,17   58  21,38
   HU-14-D-806245    H 12 09:37:44  1322,07 m/p  40  10,63    0   0,00    0   0,00

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 314255 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  32,58p    R:  36.   2h  32,37p    T:  56.   2h  33,04p
Összesített E:  12.  21h 358,66p    R:  44.  20h 343,67p    T:  71.  20h 345,65p
   HU 14-D-762976    T 12 09:28:13  1377,00 m/p  13  19,89   49  20,32   72  20,73
   HU 14-D-762980    T 12 09:34:20  1341,06 m/p  34  12,69  157  12,05  255  12,31

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 314255 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  31,55p    R:  42.   1h  21,63p    T:  67.   1h  21,79p
Összesített E:   4.  35h 622,11p    R:  22.  30h 556,25p    T:  35.  31h 575,62p
   HU 11-09-10921    T 12 09:26:58  1384,59 m/p   9  21,26   32  21,63   49  21,79
   HU 14-D-762978    T 12 09:37:46  1321,69 m/p  41  10,29    0   0,00    0   0,00

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 313668 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h   9,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  19.  15h 217,80p    R:  70.  12h 186,53p    T: 115.  13h 200,70p
   HU-14-D-762731    T 12 09:37:25  1321,10 m/p  43   9,60    0   0,00    0   0,00

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 104,91p    R:   3.   5h 105,37p    T:   3.   5h 106,20p
Összesített E:   1.  49h 972,59p    R:   3.  47h 938,25p    T:   6.  47h 944,61p
   HU-13-D-596340    H 12 09:18:07  1400,61 m/p   2  23,66   12  23,16   15  23,36
   HU-13-07-37975    H 12 09:18:09  1400,39 m/p   3  23,31   13  23,08   16  23,31
   HU-11-07-30910    H 12 09:18:11  1400,18 m/p   4  22,97   14  23,00   17  23,26
   HU-13-D-596310    H 12 09:20:55  1382,86 m/p  10  20,91   34  21,47   54  21,56
   HU-11-07-30912    H 12 09:26:04  1351,35 m/p  30  14,06  123  14,66  203  14,71
   HU-11-07-30906    H 12 09:30:41  1324,31 m/p  37  11,66    0   0,00    0   0,00

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  74,74p    R:  16.   5h  79,48p    T:  24.   5h  81,26p
Összesített E:   3.  33h 625,91p    R:  18.  32h 614,62p    T:  30.  32h 622,85p
   HU-14-D-762172    H 12 09:23:12  1368,71 m/p  21  17,14   74  18,41  109  19,03
   HU-12-D-530637    H 12 09:25:02  1357,56 m/p  26  15,43  101  16,34  158  16,78
   HU-13-07-37967    H 12 09:25:02  1357,56 m/p  27  15,09  102  16,26  159  16,73
   HU-12-D-535220    H 12 09:26:08  1350,96 m/p  31  13,71  126  14,43  207  14,52
   HU-14-D-762190    H 12 09:26:23  1349,46 m/p  32  13,37  131  14,04  214  14,20
   HU-14-D-762166    H 12 09:27:08  1345,01 m/p  33  13,03  140  13,35  231  13,42

Kovágó Gábor                    3.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  87,08p    R:   9.   5h  91,28p    T:  13.   5h  93,82p
Összesített E:   8.  26h 487,81p    R:  26.  25h 476,71p    T:  45.  25h 482,05p
   HU-10-07-26921    T 12 09:13:36  1430,22 m/p   1  24,00    1  24,00    2  23,95
   HU-12-D-535216    T 12 09:24:16  1362,20 m/p  23  16,46   87  17,41  125  18,30
   HU-10-D-255201    T 12 09:24:23  1361,49 m/p  24  16,11   89  17,26  129  18,11
   HU-14-D-762181    H 12 09:25:01  1357,66 m/p  25  15,77  100  16,42  157  16,82
   HU-11-D-396034    T 12 09:25:06  1357,16 m/p  28  14,74  103  16,19  161  16,64

Kovágó Gábor                    4.cs. Dt: 305496 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  45,60p    R:  32.   2h  36,97p    T:  51.   2h  38,29p
Összesített E:   7.  29h 520,41p    R:  25.  27h 496,02p    T:  40.  28h 510,48p
   HU-11-07-30963    T 12 09:22:39  1372,09 m/p  16  18,86   60  19,48   89  19,95
   HU-14-D-762146    T 12 09:24:09  1362,91 m/p  22  16,80   86  17,49  124  18,34
   HU-13-D-596334    T 12 09:31:12  1321,35 m/p  42   9,94    0   0,00    0   0,00

Papp László                     1.cs. Dt: 310280 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  22,28p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  10.  25h 436,48p    R:  33.  23h 403,18p    T:  59.  22h 396,52p
   HU-14-D-764550    H 12 09:34:27  1323,44 m/p  38  11,31    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-764574    H 12 09:34:29  1323,25 m/p  39  10,97    0   0,00    0   0,00

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  22,29p    R:  41.   1h  22,31p    T:  66.   1h  22,67p
Összesített E:   6.  32h 571,68p    R:  24.  29h 531,51p    T:  39.  29h 535,79p
   HU 14-06-15750    T 12 09:25:00  1392,00 m/p   6  22,29   23  22,31   30  22,67

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 294153 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  14,40p    R:  49.   1h  15,65p    T:  80.   1h  16,09p
Összesített E:   9.  25h 452,93p    R:  28.  24h 448,41p    T:  49.  24h 451,15p
   HU 14-D-800536    H 12 09:17:00  1355,54 m/p  29  14,40  110  15,65  173  16,09

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 294153 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 103,20p    R:   4.   5h 104,07p    T:   4.   5h 106,01p
Összesített E:   2.  40h 814,72p    R:   9.  39h 789,93p    T:  16.  39h 796,69p
   HU 13-D-656662    T 12 09:10:36  1396,74 m/p   5  22,63   18  22,70   22  23,03
   HU 13-D-656678    T 12 09:12:15  1385,88 m/p   8  21,60   31  21,70   47  21,88
   HU 14-D-800526    H 12 09:13:31  1377,66 m/p  12  20,23   48  20,40   69  20,87
   HU 14-D-800519    T 12 09:14:04  1374,12 m/p  14  19,54   57  19,71   83  20,23
   HU 13-07-37799    T 12 09:14:12  1373,26 m/p  15  19,20   59  19,56   88  20,00
   HU 13-D-656663    T 12 09:14:34  1370,92 m/p  18  18,17   65  19,10   95  19,68
   HU 14-D-800511    T 12 09:14:36  1370,70 m/p  19  17,83   67  18,94   97  19,58
   HU 14-D-800523    T 12 09:14:47  1369,53 m/p  20  17,49   72  18,56  104  19,26

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 314407 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  64,79p    R:  24.   3h  53,00p    T:  43.   3h  53,88p
Összesített E:   5.  35h 605,80p    R:  21.  32h 559,49p    T:  36.  32h 570,35p
   HU-13-D-619002    H 12 09:26:26  1388,52 m/p   7  21,94   25  22,16   40  22,21
   HU-14-D-762767    T 12 09:29:13  1371,66 m/p  17  18,51   61  19,40   91  19,86
   HU-14-D-764472    T 12 09:35:07  1337,24 m/p  35  12,34  165  11,44  266  11,81
   HU-11-D-397210    T 12 09:37:04  1326,24 m/p  36  12,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-O-25566     H 1446,42 m/p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-10-07-26921    T 1430,22 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762092    H 1422,19 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1420,01 m/p
   5. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726983    T 1413,00 m/p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1412,91 m/p
   7. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726933    T 1412,71 m/p
   8. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1412,29 m/p
   9. Kevés Károly                   1.cs. V10 HU 09-07-24374    H 1412,12 m/p
  10. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1407,63 m/p
  11. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-D-727206    H 1403,19 m/p
  12. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-O-26317     T 1402,78 m/p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762494    H 1401,67 m/p
  14. Száraz László                  1.cs. A23 AU-12-308-80      T 1400,75 m/p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596340    H 1400,61 m/p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-07-37975    H 1400,39 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30910    H 1400,18 m/p
  18. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25710     T 1397,82 m/p
  19. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762088    H 1397,78 m/p
  20. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1397,15 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-10-07-26921    T 1430,22 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1420,01 m/p
   3. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726983    T 1413,00 m/p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1412,91 m/p
   5. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726933    T 1412,71 m/p
   6. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1412,29 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1407,63 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-D-727206    H 1403,19 m/p
   9. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-O-26317     T 1402,78 m/p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762494    H 1401,67 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  114,35 p
   2. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    5 h.  110,43 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  106,20 p
   4. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  106,01 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  103,71 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  103,07 p
   7. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  100,30 p
   8. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.   98,23 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   96,95 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   96,68 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   95,66 p
  12. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   93,83 p
  13. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   93,82 p
  14. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   91,75 p
  15. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   90,60 p
  16. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   88,63 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.   85,07 p
  18. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   84,57 p
  19. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   84,27 p
  20. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    4 h.   83,59 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   83,19 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   82,14 p
  23. Palkó László                   2.cs. A23    5 h.   81,77 p
  24. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   81,26 p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   80,08 p
  26. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   77,49 p
  27. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   76,85 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   76,05 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.   73,64 p
  30. Szabó Gergo                    1.cs. A50    4 h.   70,93 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   68,34 p
  32. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   68,31 p
  33. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   68,17 p
  34. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   66,65 p
  35. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.   65,48 p
  36. Katona József                  2.cs. A36    4 h.   64,90 p
  37. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   63,50 p
  38. Tomori László                  3.cs. A23    4 h.   60,81 p
  39. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   57,46 p
  40. Jánosi Pál                     3.cs. A23    3 h.   56,73 p
  41. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   54,70 p
  42. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   54,36 p
  43. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   53,88 p
  44. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   52,82 p
  45. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   52,11 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   51,80 p
  47. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   50,61 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  113,41 p
   2. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    5 h.  109,05 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  105,37 p
   4. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  104,07 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  103,16 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   94,11 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   94,11 p
   8. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   92,28 p
   9. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   91,28 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   89,67 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   83,55 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.    5 h.  104,91 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.    5 h.  103,20 p
   3. Kovágó Gábor                   3.cs.    5 h.   87,08 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs.    5 h.   74,74 p
   5. Tóth Sándor                    1.cs.    4 h.   64,79 p
   6. Kovágó Gábor                   4.cs.    3 h.   45,60 p
   7. Fejos Csaba                    1.cs.    2 h.   32,58 p
   8. Fejos Csaba                    2.cs.    2 h.   31,55 p
   9. Babicz József                  1.cs.    2 h.   31,20 p
  10. Szollos Béla                   2.cs.    1 h.   22,29 p
  11. Papp László                    1.cs.    2 h.   22,28 p
  12. Tóth Attila                    1.cs.    1 h.   14,40 p
  13. Kaló Imre                      1.cs.    1 h.    9,60 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Tóth Attila                    2.cs. A64    8 h.  164,53 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23    8 h.  156,17 p
   3. Japport Zoltán                 4.cs. A50    8 h.  140,60 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50    7 h.  127,47 p
   5. Mészáros László                2.cs. A36    7 h.  125,11 p
   6. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    6 h.  123,71 p
   7. Pap István                     1.cs. A36    7 h.  119,73 p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50    7 h.  118,68 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    6 h.  114,05 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    6 h.  110,05 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  106,20 p
  12. Palkó László                   1.cs. A23    7 h.   99,27 p
  13. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   96,68 p
  14. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    6 h.   95,46 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23    6 h.   95,04 p
  16. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    6 h.   94,68 p
  17. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   93,83 p
  18. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   93,82 p
  19. Palkó László                   2.cs. A23    6 h.   92,34 p
  20. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   90,60 p
  21. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   88,63 p
  22. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    6 h.   88,33 p
  23. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   84,27 p
  24. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    4 h.   83,59 p
  25. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   83,19 p
  26. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   82,14 p
  27. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   80,08 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   76,05 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.   73,64 p
  30. Jánosi Pál                     1.cs. A23    6 h.   73,28 p
  31. Szabó Gergo                    1.cs. A50    4 h.   70,93 p
  32. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   68,34 p
  33. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   68,31 p
  34. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   68,17 p
  35. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   66,65 p
  36. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.   65,48 p
  37. Katona József                  2.cs. A36    4 h.   64,90 p
  38. Tomori László                  3.cs. A23    4 h.   60,81 p
  39. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   57,46 p
  40. Jánosi Pál                     3.cs. A23    3 h.   56,73 p
  41. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   54,70 p
  42. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   54,36 p
  43. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   53,88 p
  44. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   52,82 p
  45. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   52,11 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   51,80 p
  47. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   50,61 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.12. Sankt Pölten IV.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   39 h.  746,15 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   39 h.  742,59 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   38 h.  741,13 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   39 h.  706,79 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   37 h.  704,88 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  704,05 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   37 h.  704,03 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   36 h.  687,27 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   38 h.  676,91 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   36 h.  669,62 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   35 h.  666,51 p
  12. Pap István                     1.cs. A36   36 h.  664,43 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  652,14 p
  14. Gazsi Károly                   1.cs. A36   35 h.  646,98 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   34 h.  605,01 p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36   35 h.  601,07 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   35 h.  588,75 p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   34 h.  587,08 p
  19. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   32 h.  568,35 p
  20. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  560,75 p
  21. Tóth Attila                    2.cs. A64   30 h.  551,57 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50   33 h.  545,00 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   31 h.  539,80 p
  24. Jánosi Pál                     1.cs. A23   31 h.  533,37 p
  25. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   30 h.  531,85 p
  26. Katona József                  2.cs. A36   29 h.  531,78 p
  27. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   31 h.  512,90 p
  28. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   29 h.  509,57 p
  29. Japport Zoltán                 4.cs. A50   29 h.  507,05 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23   29 h.  498,48 p
  31. Kiss József                    1.cs. V10   28 h.  498,27 p
  32. Boda Ákos                      2.cs. A50   30 h.  496,36 p
  33. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   28 h.  488,45 p
  34. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   28 h.  479,74 p
  35. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   29 h.  476,64 p
  36. Molnár Pál                     2.cs. A23   28 h.  458,77 p
  37. Palkó László                   1.cs. A23   26 h.  453,00 p
  38. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   25 h.  438,36 p
  39. Japport Zoltán                 5.cs. A50   24 h.  431,93 p
  40. Japport Zoltán                 3.cs. A50   27 h.  429,05 p
  41. Mészáros László                2.cs. A36   24 h.  421,56 p
  42. Ács Ferenc                     1.cs. A50   29 h.  421,43 p
  43. Palkó László                   2.cs. A23   25 h.  419,62 p
  44. Mészáros László                1.cs. A36   25 h.  418,33 p
  45. Szabó Elek                     1.cs. R38   26 h.  416,06 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23   25 h.  413,99 p
  47. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  391,49 p
  48. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   23 h.  387,44 p
  49. Tóth Sándor                    1.cs. A64   24 h.  386,36 p
  50. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   25 h.  381,63 p
  51. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   22 h.  369,22 p
  52. Tomori László                  3.cs. A23   23 h.  363,61 p
  53. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  362,89 p
  54. Huszár Péter                   2.cs. A23   20 h.  359,45 p
  55. Pap István                     2.cs. A36   19 h.  351,54 p
  56. Fejos Csaba                    2.cs. A64   19 h.  346,59 p
  57. Mészáros Mihály                2.cs. A36   20 h.  346,06 p
  58. Gazsi Károly                   2.cs. A36   20 h.  342,57 p
  59. Demeter Attila                 1.cs. R38   22 h.  328,33 p
  60. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   19 h.  323,95 p
  61. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   21 h.  318,21 p
  62. Kevés Károly                   1.cs. V10   20 h.  317,09 p
  63. Varga László                   1.cs. R38   20 h.  314,07 p
  64. Jánosi Pál                     2.cs. A23   19 h.  309,31 p
  65. Szollos Béla                   2.cs. A64   18 h.  308,08 p
  66. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   20 h.  307,60 p
  67. Tóth Attila                    1.cs. A64   18 h.  304,88 p
  68. Fejos Csaba                    1.cs. A64   19 h.  300,57 p
  69. Nagy János                     3.cs. A23   18 h.  293,67 p
  70. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  284,83 p
  71. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   18 h.  277,67 p
  72. Boda Ákos                      5.cs. A50   18 h.  273,28 p
  73. Balázs Sándor                  1.cs. R38   17 h.  259,60 p
  74. Tóth Gábor                     1.cs. A36   15 h.  251,07 p
  75. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  249,35 p
  76. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   16 h.  248,57 p
  77. Szabó Gergo                    1.cs. A50   16 h.  246,30 p
  78. Kalocsai András                1.cs. A23   15 h.  239,19 p
  79. Agócs Attila                   1.cs. A36   16 h.  233,99 p
  80. Gavaldik József                1.cs. A23   16 h.  233,13 p
  81. Kovács József                  1.cs. A50   14 h.  231,01 p
  82. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  227,76 p
  83. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  227,53 p
  84. Száraz László                  3.cs. A23   15 h.  223,14 p
  85. Gavaldik József                2.cs. A23   16 h.  222,43 p
  86. Babicz János                   1.cs. A64   14 h.  220,76 p
  87. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   14 h.  220,28 p
  88. Babicz József                  1.cs. A64   13 h.  216,06 p
  89. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   14 h.  215,81 p
  90. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  210,64 p
  91. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  205,95 p
  92. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  93. Lengyel János                  1.cs. A23   13 h.  205,27 p
  94. Száraz László                  2.cs. A23   14 h.  199,92 p
  95. Száraz László                  4.cs. A23   14 h.  196,75 p
  96. Rédei Attila                   1.cs. R38   12 h.  192,24 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   38 h.  731,88 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   37 h.  695,92 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  692,78 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   39 h.  691,04 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   36 h.  689,04 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   35 h.  669,75 p
   7. Tomori László                  2.cs. A23   36 h.  663,20 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   35 h.  657,99 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   37 h.  651,79 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  639,86 p
  11. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   33 h.  582,09 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   34 h.  574,02 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23   33 h.  554,59 p
  14. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   31 h.  547,80 p
  15. Tóth Attila                    2.cs. A64   30 h.  541,10 p
  16. Molnár Pál                     1.cs. A23   29 h.  508,64 p
  17. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   29 h.  501,34 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23   28 h.  494,77 p
  19. Száraz László                  1.cs. A23   29 h.  485,41 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   28 h.  479,67 p
  21. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   27 h.  460,74 p
  22. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   28 h.  456,10 p
  23. Palkó László                   1.cs. A23   25 h.  434,05 p

A64 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   37 h.  698,26 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   31 h.  566,18 p
   3. Kovágó Gábor                   3.cs.   29 h.  509,53 p
   4. Kovágó Gábor                   4.cs.   29 h.  495,50 p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs.   29 h.  495,42 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs.   27 h.  424,59 p
   7. Fejos Csaba                    2.cs.   23 h.  388,39 p
   8. Szollos Béla                   2.cs.   20 h.  327,62 p
   9. Fejos Csaba                    1.cs.   20 h.  316,24 p
  10. Tóth Attila                    1.cs.   19 h.  308,95 p
  11. Szollos Béla                   3.cs.   17 h.  295,51 p
  12. Babicz János                   1.cs.   16 h.  238,27 p
  13. Babicz József                  1.cs.   15 h.  236,15 p
  14. Szollos Béla                   4.cs.   15 h.  231,23 p
  15. Papp László                    1.cs.   15 h.  221,65 p
  16. Szollos Béla                   1.cs.   14 h.  206,22 p
  17. Tóth Attila                    3.cs.   12 h.  203,78 p
  18. Babicz István                  1.cs.   10 h.  181,17 p
  19. Tóth Sándor                    2.cs.   11 h.  170,52 p
  20. Fejos Csaba                    3.cs.    9 h.  155,39 p
  21. Kovágó Gábor                   5.cs.   10 h.  148,98 p
  22. Kaló Imre                      1.cs.   11 h.  137,43 p
  23. Fejos Károly                   1.cs.    6 h.   77,67 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    4 h.   60,29 p
  25. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  26. Babicz József                  2.cs.    3 h.   41,00 p
  27. Tóth Sándor                    3.cs.    2 h.   27,33 p
  28. Cseri József                   1.cs.    1 h.   16,67 p
  29. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.12. Sankt Pölten IV.

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy János                     1.cs. A23   34 h.  658,51 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  658,45 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   31 h.  634,09 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   32 h.  625,88 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   32 h.  624,85 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   33 h.  624,81 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   32 h.  623,70 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   31 h.  610,96 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   31 h.  595,24 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   30 h.  589,42 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   33 h.  587,80 p
  12. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   30 h.  586,40 p
  13. Boda Ákos                      6.cs. A50   32 h.  563,44 p
  14. Tóth Attila                    2.cs. A64   28 h.  550,54 p
  15. Gazsi Károly                   1.cs. A36   28 h.  548,76 p
  16. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  548,37 p
  17. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   28 h.  546,89 p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   31 h.  546,28 p
  19. Huszár Péter                   1.cs. A23   30 h.  510,96 p
  20. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   28 h.  506,11 p
  21. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   27 h.  498,84 p
  22. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   27 h.  492,74 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  474,24 p
  24. Száraz László                  1.cs. A23   26 h.  472,81 p
  25. Katona József                  2.cs. A36   25 h.  471,81 p
  26. Japport Zoltán                 4.cs. A50   26 h.  464,67 p
  27. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  457,71 p
  28. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   24 h.  451,20 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50   27 h.  449,36 p
  30. Palkó László                   1.cs. A23   26 h.  446,75 p
  31. Kiss József                    1.cs. V10   25 h.  445,68 p
  32. Mészáros László                2.cs. A36   24 h.  441,67 p
  33. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  439,53 p
  34. Palkó László                   2.cs. A23   24 h.  426,35 p
  35. Ács Ferenc                     1.cs. A50   26 h.  418,33 p
  36. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   21 h.  414,49 p
  37. Japport Zoltán                 3.cs. A50   25 h.  411,55 p
  38. Pap István                     2.cs. A36   21 h.  399,37 p
  39. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  396,74 p
  40. Molnár Pál                     2.cs. A23   24 h.  396,08 p
  41. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  393,20 p
  42. Boda Ákos                      2.cs. A50   23 h.  389,90 p
  43. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  386,32 p
  44. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   23 h.  383,90 p
  45. Nagy János                     2.cs. A23   22 h.  383,66 p
  46. Tóth Attila                    1.cs. A64   20 h.  373,17 p
  47. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  358,67 p
  48. Mészáros László                1.cs. A36   20 h.  357,12 p
  49. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   22 h.  355,66 p
  50. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  353,60 p
  51. Tóth Sándor                    1.cs. A64   21 h.  348,98 p
  52. Szollos Béla                   2.cs. A64   19 h.  342,07 p
  53. Kevés Károly                   1.cs. V10   19 h.  338,04 p
  54. Varga László                   1.cs. R38   19 h.  333,97 p
  55. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  313,84 p
  56. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   17 h.  310,71 p
  57. Fejos Csaba                    2.cs. A64   17 h.  310,49 p
  58. Nagy János                     3.cs. A23   19 h.  307,57 p
  59. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  300,17 p
  60. Mészáros Mihály                2.cs. A36   17 h.  298,28 p
  61. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   18 h.  295,13 p
  62. Kalocsai András                1.cs. A23   18 h.  291,97 p
  63. Demeter Attila                 1.cs. R38   18 h.  287,72 p
  64. Szollos Béla                   4.cs. A64   17 h.  285,47 p
  65. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   17 h.  285,23 p
  66. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  281,75 p
  67. Tomori László                  3.cs. A23   18 h.  275,10 p
  68. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   17 h.  265,73 p
  69. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   18 h.  264,98 p
  70. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   15 h.  258,06 p
  71. Balázs Sándor                  1.cs. R38   15 h.  253,32 p
  72. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  251,69 p
  73. Szabó Gergo                    1.cs. A50   16 h.  250,42 p
  74. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  234,52 p
  75. Varga László                   2.cs. R38   14 h.  233,53 p
  76. Agócs Attila                   1.cs. A36   13 h.  231,68 p
  77. Kovács József                  1.cs. A50   12 h.  227,53 p
  78. Katona József                  1.cs. A36   13 h.  223,41 p
  79. Boda Ákos                      5.cs. A50   13 h.  222,53 p
  80. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  219,60 p
  81. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  218,86 p
  82. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  215,72 p
  83. Gavaldik József                1.cs. A23   15 h.  215,47 p
  84. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  214,39 p
  85. Száraz László                  2.cs. A23   14 h.  201,96 p
  86. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  197,15 p
  87. Száraz László                  3.cs. A23   11 h.  185,60 p
  88. Ács Ferenc                     2.cs. A50   12 h.  183,74 p
  89. Csikós István                  1.cs. V10   10 h.  178,74 p
  90. Szollos Béla                   1.cs. A64   12 h.  175,41 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  650,64 p
   2. Nagy János                     1.cs. A23   34 h.  646,01 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   32 h.  637,41 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   34 h.  627,71 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   31 h.  612,64 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   30 h.  584,27 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   30 h.  579,61 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   32 h.  566,28 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  545,35 p
  10. Tóth Attila                    2.cs. A64   28 h.  542,77 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   28 h.  540,51 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   31 h.  539,54 p
  13. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   29 h.  509,27 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   28 h.  480,18 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  479,16 p
  16. Száraz László                  1.cs. A23   26 h.  461,99 p
  17. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  450,75 p
  18. Molnár Pál                     1.cs. A23   25 h.  443,81 p
  19. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   23 h.  435,98 p
  20. Palkó László                   1.cs. A23   25 h.  430,57 p
  21. Palkó László                   2.cs. A23   24 h.  416,63 p

A64 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   32 h.  605,11 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   28 h.  549,56 p
   3. Kovágó Gábor                   4.cs.   25 h.  459,45 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs.   25 h.  459,34 p
   5. Kovágó Gábor                   3.cs.   22 h.  419,93 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs.   22 h.  364,13 p
   7. Tóth Attila                    1.cs.   20 h.  361,93 p
   8. Szollos Béla                   2.cs.   19 h.  340,34 p
   9. Fejos Csaba                    2.cs.   20 h.  339,07 p
  10. Szollos Béla                   4.cs.   17 h.  287,92 p
  11. Szollos Béla                   3.cs.   16 h.  283,34 p
  12. Tóth Attila                    3.cs.   13 h.  224,17 p
  13. Fejos Csaba                    1.cs.   12 h.  207,08 p
  14. Papp László                    1.cs.   14 h.  204,18 p
  15. Szollos Béla                   1.cs.   13 h.  192,31 p
  16. Babicz József                  1.cs.   11 h.  182,15 p
  17. Babicz István                  1.cs.    9 h.  160,08 p
  18. Babicz János                   1.cs.   11 h.  157,82 p
  19. Fejos Csaba                    3.cs.    8 h.  145,69 p
  20. Kaló Imre                      1.cs.   11 h.  141,72 p
  21. Tóth Sándor                    2.cs.    8 h.  125,09 p
  22. Kovágó Gábor                   5.cs.    4 h.   76,90 p
  23. Kaló Imre                      2.cs.    4 h.   63,80 p
  24. Fejos Károly                   1.cs.    3 h.   38,07 p
  25. Papp László                    2.cs.    1 h.   20,28 p
  26. Cseri József                   1.cs.    1 h.   13,72 p
  27. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.05. Regensburg
  07.12. Sankt Pölten IV.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   51 h. 1015,72 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   50 h. 1006,37 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   47 h.  969,11 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   48 h.  964,11 p
   5. Pap István                     1.cs. A36   49 h.  957,48 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   47 h.  944,61 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23   49 h.  939,62 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   46 h.  925,77 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36   45 h.  912,99 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23   44 h.  911,35 p
  11. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   45 h.  863,91 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   45 h.  847,34 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23   42 h.  822,47 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   40 h.  812,82 p
  15. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   41 h.  797,76 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   39 h.  796,69 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   43 h.  783,31 p
  18. Mészáros László                1.cs. A36   40 h.  780,71 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   41 h.  748,38 p
  20. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   40 h.  745,55 p
  21. Szabó Elek                     1.cs. R38   40 h.  737,05 p
  22. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   37 h.  732,82 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   40 h.  716,47 p
  24. Boda Ákos                      1.cs. A50   40 h.  698,73 p
  25. Japport Zoltán                 2.cs. A50   36 h.  690,67 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10   38 h.  688,97 p
  27. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   38 h.  666,08 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23   36 h.  662,18 p
  29. Boda Ákos                      6.cs. A50   37 h.  657,40 p
  30. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   32 h.  622,85 p
  31. Jánosi Pál                     1.cs. A23   34 h.  621,37 p
  32. Ács Ferenc                     1.cs. A50   38 h.  621,25 p
  33. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  34. Boda Ákos                      2.cs. A50   33 h.  586,30 p
  35. Fejos Csaba                    2.cs. A64   31 h.  575,62 p
  36. Tóth Sándor                    1.cs. A64   32 h.  570,35 p
  37. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   31 h.  568,96 p
  38. Kevés Károly                   1.cs. V10   32 h.  564,07 p
  39. Szollos Béla                   2.cs. A64   29 h.  535,79 p
  40. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   28 h.  510,48 p
  41. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   28 h.  509,57 p
  42. Japport Zoltán                 5.cs. A50   27 h.  501,56 p
  43. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   30 h.  490,10 p
  44. Japport Zoltán                 4.cs. A50   28 h.  487,95 p
  45. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   25 h.  482,05 p
  46. Palkó László                   1.cs. A23   28 h.  480,58 p
  47. Pap István                     2.cs. A36   24 h.  456,62 p
  48. Mészáros László                2.cs. A36   25 h.  452,50 p
  49. Tóth Attila                    1.cs. A64   24 h.  451,15 p
  50. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   27 h.  449,62 p
  51. Japport Zoltán                 3.cs. A50   27 h.  438,48 p
  52. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   25 h.  438,01 p
  53. Kalocsai András                1.cs. A23   25 h.  434,66 p
  54. Molnár Pál                     2.cs. A23   26 h.  428,01 p
  55. Palkó László                   2.cs. A23   24 h.  426,35 p
  56. Nagy János                     2.cs. A23   24 h.  423,73 p
  57. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   26 h.  417,87 p
  58. Gavaldik József                1.cs. A23   24 h.  417,28 p
  59. Papp László                    1.cs. A64   22 h.  396,52 p
  60. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  386,32 p
  61. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   22 h.  379,14 p
  62. Varga László                   1.cs. R38   22 h.  377,58 p
  63. Balázs Sándor                  1.cs. R38   21 h.  368,03 p
  64. Babicz János                   1.cs. A64   20 h.  367,77 p
  65. Demeter Attila                 1.cs. R38   23 h.  366,20 p
  66. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   22 h.  365,19 p
  67. Gazsi Károly                   2.cs. A36   20 h.  361,73 p
  68. Csikós István                  1.cs. V10   19 h.  357,31 p
  69. Tóth Lajos                     1.cs. A23   21 h.  355,82 p
  70. Kovács József                  1.cs. A50   19 h.  354,45 p
  71. Fejos Csaba                    1.cs. A64   20 h.  345,65 p
  72. Benke István                   1.cs. R38   22 h.  340,14 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  74. Lengyel János                  1.cs. A23   20 h.  331,28 p
  75. Száraz László                  2.cs. A23   21 h.  328,44 p
  76. Mészáros Mihály                2.cs. A36   19 h.  327,36 p
  77. Tomori László                  3.cs. A23   21 h.  324,98 p
  78. Jánosi Pál                     2.cs. A23   19 h.  320,24 p
  79. Kiss József                    2.cs. V10   17 h.  316,69 p
  80. Szollos Béla                   4.cs. A64   19 h.  312,59 p
  81. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  82. Nagy János                     3.cs. A23   19 h.  307,57 p
  83. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  84. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   20 h.  299,02 p
  85. Száraz László                  3.cs. A23   17 h.  297,98 p
  86. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  297,35 p
  87. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  88. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  89. Katona József                  1.cs. A36   17 h.  290,12 p
  90. Boda Ákos                      5.cs. A50   18 h.  287,53 p
  91. Török Ferenc                   1.cs. A36   17 h.  282,57 p
  92. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   17 h.  278,71 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   52 h. 1018,82 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   47 h.  961,64 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   47 h.  938,25 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   49 h.  928,94 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   46 h.  917,53 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   45 h.  914,21 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   44 h.  825,88 p
   8. Száraz László                  1.cs. A23   43 h.  820,95 p
   9. Tóth Attila                    2.cs. A64   39 h.  789,93 p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   40 h.  785,84 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23   40 h.  740,81 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   38 h.  739,48 p
  13. Szabó Elek                     1.cs. R38   40 h.  731,10 p
  14. Molnár Pál                     1.cs. A23   39 h.  719,44 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   40 h.  711,67 p
  16. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   41 h.  692,46 p
  17. Tomori László                  2.cs. A23   36 h.  659,72 p
  18. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   32 h.  614,62 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23   32 h.  597,16 p
  20. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   30 h.  581,94 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64   32 h.  559,49 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   49 h.  972,59 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   40 h.  814,72 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs.   33 h.  625,91 p
   4. Fejos Csaba                    2.cs.   35 h.  622,11 p
   5. Tóth Sándor                    1.cs.   35 h.  605,80 p
   6. Szollos Béla                   2.cs.   32 h.  571,68 p
   7. Kovágó Gábor                   4.cs.   29 h.  520,41 p
   8. Kovágó Gábor                   3.cs.   26 h.  487,81 p
   9. Tóth Attila                    1.cs.   25 h.  452,93 p
  10. Papp László                    1.cs.   25 h.  436,48 p
  11. Babicz János                   1.cs.   22 h.  385,25 p
  12. Fejos Csaba                    1.cs.   21 h.  358,66 p
  13. Szollos Béla                   4.cs.   19 h.  317,46 p
  14. Babicz István                  1.cs.   17 h.  314,15 p
  15. Szollos Béla                   3.cs.   18 h.  307,44 p
  16. Babicz József                  1.cs.   16 h.  288,12 p
  17. Tóth Attila                    3.cs.   16 h.  272,79 p
  18. Szollos Béla                   1.cs.   17 h.  259,43 p
  19. Kaló Imre                      1.cs.   15 h.  217,80 p
  20. Tóth Sándor                    2.cs.   13 h.  201,59 p
  21. Fejos Csaba                    3.cs.   10 h.  174,82 p
  22. Kovágó Gábor                   5.cs.    7 h.  125,71 p
  23. Fejos Károly                   1.cs.    7 h.   94,45 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    5 h.   82,03 p
  25. Babicz János                   2.cs.    3 h.   52,87 p
  26. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  27. Cseri József                   1.cs.    1 h.   13,72 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  8h 154,09p
  2. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  8h 149,17p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  7h 138,70p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 130,83p
  5. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  7h 129,14p
  6. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  7h 127,39p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 125,36p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  7h 124,62p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 122,99p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  7h 120,03p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 143,09p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 139,57p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  7h 131,02p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  7h 127,34p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  7h 114,59p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,39p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  6h 109,63p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 109,58p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  6h 104,81p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  6h 104,32p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  8h 146,52p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  7h 137,69p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 129,14p
  4. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  7h 127,34p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  7h 123,63p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 121,77p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 120,38p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  7h 119,39p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726936    H  7h 106,87p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  6h 110,22p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 138,76p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  7h 128,32p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  7h 112,15p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  6h 102,81p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  6h 101,85p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  6h  99,70p
  7. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  6h  97,53p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  6h  89,89p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603909    T  5h 102,42p
 10. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  5h 100,01p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  7h 117,95p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  6h  99,18p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  5h  99,68p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30910    H  5h  99,00p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  5h  93,38p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800526    H  5h  90,90p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  5h  89,34p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762181    H  5h  84,26p
  9. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  5h  83,04p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  5h  82,45p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  6h  99,47p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  6h  89,72p
  3. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  5h  96,82p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  5h  96,80p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  5h  89,85p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  5h  82,16p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  5h  80,91p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  5h  78,10p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  5h  77,33p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30963    T  5h  76,13p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  7h 115,09p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 123,96p
  3. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 121,70p
  4. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 121,09p
  5. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762570    H  6h 118,70p
  6. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 117,00p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  6h 112,25p
  8. Palkó László                   A23 HU-14-09-24662    H  6h 110,96p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  6h 108,99p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  6h 108,50p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 126,93p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 124,26p
  3. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  6h 123,71p
  4. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 120,94p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  6h 107,71p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h 100,74p
  7. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  6h  96,30p
  8. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-831232    T  6h  94,99p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  6h  94,51p
 10. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  89,88p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  7h 113,86p
  2. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 120,85p
  3. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762570    H  6h 117,55p
  4. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 114,63p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  6h 111,82p
  6. Palkó László                   A23 HU-14-09-24662    H  6h 109,67p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  6h 109,12p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 104,46p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 102,79p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 102,44p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 126,24p
  2. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  6h 123,27p
  3. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 119,87p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h  96,54p
  5. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  6h  96,26p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  5h 107,18p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  5h 105,01p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  5h  95,94p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  5h  92,27p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  5h  90,78p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  6h 102,22p
  2. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800526    H  5h 100,43p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  5h  92,58p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535220    H  5h  85,35p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596340    H  4h  91,22p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30910    H  4h  90,00p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  4h  88,18p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  4h  78,71p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  4h  68,78p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762181    H  4h  68,55p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h  95,40p
  2. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  5h 107,37p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  5h 105,65p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  5h  96,64p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  5h  93,90p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30963    T  5h  80,67p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  5h  74,72p
  8. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  91,46p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  4h  82,34p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  4h  80,27p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H 10h 197,78p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H 10h 191,55p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  9h 170,54p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  8h 173,55p
  5. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  8h 165,90p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  8h 165,03p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  8h 155,87p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  8h 153,14p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  8h 150,98p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  8h 146,65p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  9h 189,32p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  9h 144,25p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  8h 168,50p
  4. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  8h 151,58p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  8h 149,33p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  7h 143,16p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  7h 137,76p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  7h 137,47p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  7h 129,29p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  7h 124,03p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H 10h 197,36p
  2. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  9h 177,09p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  9h 167,63p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  8h 172,34p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  8h 152,66p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  8h 139,73p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  7h 157,11p
  8. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  7h 149,16p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726916    H  7h 149,10p
 10. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  7h 145,86p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  9h 187,73p
  2. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  8h 148,85p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  8h 133,43p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  7h 141,17p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  7h 138,04p
  6. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  7h 136,73p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  7h 125,16p
  8. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 131,64p
  9. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  6h 123,27p
 10. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  6h 121,28p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  9h 157,39p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  7h 157,71p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  6h 123,49p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  6h 120,04p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800526    H  6h 109,23p
  6. Papp László                    A64 HU-11-D-402768    H  6h 106,85p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  6h 106,62p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37956    H  5h 105,34p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30910    H  5h 103,85p
 10. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-536024    H  5h 102,88p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  7h 147,67p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  7h 128,02p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  7h 123,98p
  4. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 131,90p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  6h 124,26p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  6h 119,01p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  6h 115,08p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  6h 113,96p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30963    T  6h  99,32p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  6h  96,72p