Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.07.14 17:30:20
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.15 17:14:37
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.15 17:26:40
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.13 17:30:20
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 12 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten IV.
Feleresztés ideje: 2015.07.12 05:40
Időjárás         : Derült idő
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        11   22   170   34   43   1394,37   1348,27   1330,73
A50 Zsámbok            11   24   216   43   54   1446,42   1353,11   1343,40
V10 Hatvan              8   13   114   23   29   1412,12   1288,43   1278,69
Hatvan I.              30   59   500  100  125   1446,42   1339,40   1322,55
A23 Nagykáta           16   45   409   82  102   1413,00   1348,34   1339,71
A64 Szentmártonkáta    10   19   171   34   43   1430,22   1341,06   1321,10
R38 Jászberény          9   19   174   35   44   1420,01   1318,71   1307,82
Hatvan II.             35   83   754  151  189   1430,22   1342,13   1331,72
Tagszövetségben        65  142  1254  251  314   1446,42   1341,18   1327,39

R38 egyesületi díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14-D-762455    H 1420,01 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-14-D-762494    H 1401,67 m/p
   3. Szabó Elek                     1.cs. HU-14-07-40861    H 1396,98 m/p
   4. Varga László                   1.cs. HU-14-07-41212    H 1394,68 m/p
   5. Varga László                   1.cs. HU-14-07-41217    H 1381,76 m/p
   6. Varga László                   1.cs. HU-14-07-41192    H 1379,86 m/p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14-D-762479    H 1377,83 m/p
   8. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-14-D-762570    H 1370,73 m/p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-13-28-28801    H 1370,25 m/p
  10. Balázs Sándor                  1.cs. HU-14-D-763214    H 1363,97 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  20,99p    R:  45.   1h  17,95p    T:  72.   1h  18,71p
Összesített E:   5.  24h 444,55p    R:  39.  21h 362,46p    T:  63.  21h 368,03p
   HU-14-D-763214    H 12 09:32:05  1363,97 m/p  10  20,99   80  17,95  116  18,71

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h   9,93p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  11.  18h 282,30p    R:  71.  10h 178,60p    T: 118.  11h 191,48p
   HU-13-D-619726    H 12 09:41:52  1308,80 m/p  43   9,93    0   0,00    0   0,00

Benke István                    2.cs. Dt: 328139 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  20,32p    R:  48.   1h  16,03p    T:  79.   1h  16,41p
Összesített E:  19.   8h 156,16p    R:  75.   8h 145,19p    T: 126.   8h 148,95p
   HU 12-28-19898    T 12 09:41:51  1356,79 m/p  12  20,32  105  16,03  166  16,41

Demeter Attila                  1.cs. Dt: 328724 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  37,96p    R:  37.   2h  29,61p    T:  59.   2h  30,15p
Összesített E:   7.  26h 426,02p    R:  43.  21h 347,48p    T:  65.  23h 366,20p
   HU-14-D-762677    H 12 09:42:47  1353,98 m/p  14  19,65  117  15,11  184  15,58
   HU-14-D-762673    T 12 09:43:19  1351,01 m/p  18  18,31  125  14,50  206  14,57

Nagy Lehel dr.                  0.cs. Dt: 329203 Kg:  13 Ók:   0 Kp:   0
   HU-13-D-596034    H 12 09:46:42  1334,43 m/p  28  14,96  176  10,60  279  11,21

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 329203 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  93,21p    R:  18.   5h  75,80p    T:  26.   5h  77,49p
Összesített E:   4.  45h 797,40p    R:  16.  41h 692,46p    T:  27.  38h 666,08p
   HU-14-D-762570    H 12 09:40:10  1370,73 m/p   8  21,66   66  19,02   96  19,63
   HU-13-28-28801    H 12 09:40:15  1370,25 m/p   9  21,32   68  18,87   99  19,49
   HU-14-D-762584    H 12 09:44:43  1345,24 m/p  20  17,64  139  13,43  230  13,46
   HU-14-D-762548    H 12 09:45:17  1342,13 m/p  23  16,63  151  12,51  248  12,64
   HU-14-D-762588    T 12 09:45:29  1341,04 m/p  25  15,96  158  11,97  256  12,27
   HU-14-D-762581    H 12 09:46:48  1333,89 m/p  30  14,29  182  10,14  287  10,84
   HU-11-D-403038    H 12 09:50:49  1312,52 m/p  39  11,27    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762559    H 12 09:51:19  1309,91 m/p  41  10,60    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 329203 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  30,92p    R:  40.   2h  22,72p    T:  65.   2h  23,52p
Összesített E:   8.  25h 424,92p    R:  40.  22h 360,88p    T:  66.  22h 365,19p
   HU-14-D-762544    H 12 09:45:14  1342,41 m/p  21  17,30  148  12,74  245  12,77
   HU-14-D-762519    H 12 09:46:57  1333,08 m/p  32  13,62  184   9,98  289  10,75

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  95,22p    R:  15.   5h  79,87p    T:  22.   5h  82,14p
Összesített E:   2.  43h 810,33p    R:  15.  40h 711,67p    T:  23.  40h 716,47p
   HU-14-D-762494    H 12 09:34:57  1401,67 m/p   2  23,67   10  23,31   13  23,45
   HU-14-D-729538    H 12 09:41:58  1361,03 m/p  11  20,65   91  17,11  131  18,02
   SK-13-850-01905   H 12 09:43:36  1351,91 m/p  16  18,98  121  14,81  196  15,03
   HU-14-M-135330    H 12 09:43:39  1351,63 m/p  17  18,64  122  14,73  198  14,94
   HU-12-D-503501    H 12 09:47:03  1333,03 m/p  33  13,28  185   9,91  290  10,70
   HU-14-O-26279     H 12 09:48:17  1326,41 m/p  34  12,95    0   0,00    0   0,00
   HU-11-D-427100    H 12 09:50:35  1314,23 m/p  37  11,94    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  97,90p    R:  11.   5h  83,55p    T:  18.   5h  84,57p
Összesített E:   1.  53h1112,62p    R:   1.  52h1018,82p    T:   1.  51h1015,72p
   HU-14-D-762455    H 12 09:31:55  1420,01 m/p   1  24,00    2  23,92    4  23,86
   HU-14-D-762479    H 12 09:39:01  1377,83 m/p   7  21,99   47  20,48   68  20,92
   HU-13-D-619402    H 12 09:43:35  1352,00 m/p  15  19,31  120  14,89  195  15,07
   HU-13-D-619450    H 12 09:45:21  1342,26 m/p  22  16,97  150  12,59  247  12,68
   HU-14-D-762434    H 12 09:45:52  1339,44 m/p  26  15,63  162  11,67  261  12,04
   HU-13-D-619434    H 12 09:46:53  1333,93 m/p  29  14,62  181  10,21  286  10,89
   HU-13-D-603360    H 12 09:49:44  1318,71 m/p  35  12,61    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762439    H 12 09:49:50  1318,18 m/p  36  12,28    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               5.cs. Dt: 329357 Kg:   8 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  28,24p    R:  51.   1h  14,35p    T:  84.   1h  14,48p
Összesített E:   9.  22h 402,05p    R:  37.  22h 373,00p    T:  61.  22h 379,14p
   HU-14-O-25619     H 12 09:43:47  1350,89 m/p  19  17,97  127  14,35  208  14,48
   HU-14-O-25605     H 12 09:51:34  1309,10 m/p  42  10,27    0   0,00    0   0,00

Rédei Attila                    1.cs. Dt: 328212 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  11,61p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  15.  14h 245,48p    R:  64.  13h 223,36p    T: 107.  13h 218,46p
   HU 13-D-662021    H 12 09:49:45  1314,16 m/p  38  11,61    0   0,00    0   0,00

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 329361 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  63,51p    R:  28.   3h  44,34p    T:  49.   3h  45,78p
Összesített E:   3.  42h 798,20p    R:  13.  40h 731,10p    T:  21.  40h 737,05p
   HU-14-07-40861    H 12 09:35:46  1396,98 m/p   3  23,33   17  22,77   21  23,08
   HU-13-09-21416    H 12 09:45:58  1339,05 m/p  27  15,29  164  11,51  264  11,90
   HU-13-09-21445    H 12 09:47:03  1333,18 m/p  31  13,95  183  10,06  288  10,80
   HU-13-09-21402    H 12 09:51:26  1309,93 m/p  40  10,94    0   0,00    0   0,00

Varga László                    1.cs. Dt: 318150 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 104,27p    R:   8.   5h  92,28p    T:  12.   5h  93,83p
Összesített E:   6.  24h 437,50p    R:  45.  19h 341,77p    T:  62.  22h 377,58p
   HU-14-07-41212    H 12 09:28:07  1394,68 m/p   4  23,00   21  22,47   25  22,90
   HU-14-07-41217    H 12 09:30:15  1381,76 m/p   5  22,66   39  21,09   60  21,29
   HU-14-07-41192    H 12 09:30:34  1379,86 m/p   6  22,33   42  20,86   63  21,15
   HU-14-07-41181    H 12 09:34:43  1355,46 m/p  13  19,98  112  15,50  175  15,99
   HU-14-07-41159    H 12 09:37:13  1341,18 m/p  24  16,30  153  12,36  251  12,50

Varga László                    2.cs. Dt: 318150 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h   9,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  14.  15h 246,37p    R:  61.  15h 249,03p    T:  95.  17h 274,84p
   HU-13-D-672271    H 12 09:43:16  1307,82 m/p  44   9,60    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-O-25566     H 1446,42 m/p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-10-07-26921    T 1430,22 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762092    H 1422,19 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1420,01 m/p
   5. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726983    T 1413,00 m/p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1412,91 m/p
   7. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726933    T 1412,71 m/p
   8. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1412,29 m/p
   9. Kevés Károly                   1.cs. V10 HU 09-07-24374    H 1412,12 m/p
  10. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1407,63 m/p
  11. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-D-727206    H 1403,19 m/p
  12. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-O-26317     T 1402,78 m/p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762494    H 1401,67 m/p
  14. Száraz László                  1.cs. A23 AU-12-308-80      T 1400,75 m/p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596340    H 1400,61 m/p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-07-37975    H 1400,39 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30910    H 1400,18 m/p
  18. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25710     T 1397,82 m/p
  19. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762088    H 1397,78 m/p
  20. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1397,15 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-10-07-26921    T 1430,22 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1420,01 m/p
   3. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726983    T 1413,00 m/p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1412,91 m/p
   5. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726933    T 1412,71 m/p
   6. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1412,29 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1407,63 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-D-727206    H 1403,19 m/p
   9. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-O-26317     T 1402,78 m/p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762494    H 1401,67 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  114,35 p
   2. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    5 h.  110,43 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  106,20 p
   4. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  106,01 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  103,71 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  103,07 p
   7. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  100,30 p
   8. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.   98,23 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   96,95 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   96,68 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   95,66 p
  12. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   93,83 p
  13. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   93,82 p
  14. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   91,75 p
  15. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   90,60 p
  16. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   88,63 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.   85,07 p
  18. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   84,57 p
  19. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   84,27 p
  20. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    4 h.   83,59 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   83,19 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   82,14 p
  23. Palkó László                   2.cs. A23    5 h.   81,77 p
  24. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   81,26 p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   80,08 p
  26. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   77,49 p
  27. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   76,85 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   76,05 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.   73,64 p
  30. Szabó Gergo                    1.cs. A50    4 h.   70,93 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   68,34 p
  32. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   68,31 p
  33. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   68,17 p
  34. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   66,65 p
  35. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.   65,48 p
  36. Katona József                  2.cs. A36    4 h.   64,90 p
  37. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   63,50 p
  38. Tomori László                  3.cs. A23    4 h.   60,81 p
  39. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   57,46 p
  40. Jánosi Pál                     3.cs. A23    3 h.   56,73 p
  41. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   54,70 p
  42. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   54,36 p
  43. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   53,88 p
  44. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   52,82 p
  45. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   52,11 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   51,80 p
  47. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   50,61 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  113,41 p
   2. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    5 h.  109,05 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  105,37 p
   4. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  104,07 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  103,16 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   94,11 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   94,11 p
   8. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   92,28 p
   9. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   91,28 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   89,67 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   83,55 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Varga László                   1.cs.    5 h.  104,27 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs.    5 h.   97,90 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.    5 h.   95,22 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    5 h.   93,21 p
   5. Szabó Elek                     1.cs.    4 h.   63,51 p
   6. Demeter Attila                 1.cs.    2 h.   37,96 p
   7. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    2 h.   30,92 p
   8. Nagy Varga Viktor              5.cs.    2 h.   28,24 p
   9. Balázs Sándor                  1.cs.    1 h.   20,99 p
  10. Benke István                   2.cs.    1 h.   20,32 p
  11. Rédei Attila                   1.cs.    1 h.   11,61 p
  12. Balázs Sándor                  2.cs.    1 h.    9,93 p
  13. Varga László                   2.cs.    1 h.    9,60 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Tóth Attila                    2.cs. A64    8 h.  164,53 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23    8 h.  156,17 p
   3. Japport Zoltán                 4.cs. A50    8 h.  140,60 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50    7 h.  127,47 p
   5. Mészáros László                2.cs. A36    7 h.  125,11 p
   6. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    6 h.  123,71 p
   7. Pap István                     1.cs. A36    7 h.  119,73 p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50    7 h.  118,68 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    6 h.  114,05 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    6 h.  110,05 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  106,20 p
  12. Palkó László                   1.cs. A23    7 h.   99,27 p
  13. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   96,68 p
  14. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    6 h.   95,46 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23    6 h.   95,04 p
  16. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    6 h.   94,68 p
  17. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   93,83 p
  18. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   93,82 p
  19. Palkó László                   2.cs. A23    6 h.   92,34 p
  20. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   90,60 p
  21. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   88,63 p
  22. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    6 h.   88,33 p
  23. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   84,27 p
  24. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    4 h.   83,59 p
  25. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   83,19 p
  26. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   82,14 p
  27. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   80,08 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   76,05 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.   73,64 p
  30. Jánosi Pál                     1.cs. A23    6 h.   73,28 p
  31. Szabó Gergo                    1.cs. A50    4 h.   70,93 p
  32. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   68,34 p
  33. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   68,31 p
  34. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   68,17 p
  35. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   66,65 p
  36. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.   65,48 p
  37. Katona József                  2.cs. A36    4 h.   64,90 p
  38. Tomori László                  3.cs. A23    4 h.   60,81 p
  39. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   57,46 p
  40. Jánosi Pál                     3.cs. A23    3 h.   56,73 p
  41. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   54,70 p
  42. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   54,36 p
  43. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   53,88 p
  44. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   52,82 p
  45. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   52,11 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   51,80 p
  47. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   50,61 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.12. Sankt Pölten IV.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   39 h.  746,15 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   39 h.  742,59 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   38 h.  741,13 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   39 h.  706,79 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   37 h.  704,88 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  704,05 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   37 h.  704,03 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   36 h.  687,27 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   38 h.  676,91 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   36 h.  669,62 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   35 h.  666,51 p
  12. Pap István                     1.cs. A36   36 h.  664,43 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  652,14 p
  14. Gazsi Károly                   1.cs. A36   35 h.  646,98 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   34 h.  605,01 p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36   35 h.  601,07 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   35 h.  588,75 p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   34 h.  587,08 p
  19. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   32 h.  568,35 p
  20. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  560,75 p
  21. Tóth Attila                    2.cs. A64   30 h.  551,57 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50   33 h.  545,00 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   31 h.  539,80 p
  24. Jánosi Pál                     1.cs. A23   31 h.  533,37 p
  25. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   30 h.  531,85 p
  26. Katona József                  2.cs. A36   29 h.  531,78 p
  27. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   31 h.  512,90 p
  28. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   29 h.  509,57 p
  29. Japport Zoltán                 4.cs. A50   29 h.  507,05 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23   29 h.  498,48 p
  31. Kiss József                    1.cs. V10   28 h.  498,27 p
  32. Boda Ákos                      2.cs. A50   30 h.  496,36 p
  33. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   28 h.  488,45 p
  34. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   28 h.  479,74 p
  35. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   29 h.  476,64 p
  36. Molnár Pál                     2.cs. A23   28 h.  458,77 p
  37. Palkó László                   1.cs. A23   26 h.  453,00 p
  38. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   25 h.  438,36 p
  39. Japport Zoltán                 5.cs. A50   24 h.  431,93 p
  40. Japport Zoltán                 3.cs. A50   27 h.  429,05 p
  41. Mészáros László                2.cs. A36   24 h.  421,56 p
  42. Ács Ferenc                     1.cs. A50   29 h.  421,43 p
  43. Palkó László                   2.cs. A23   25 h.  419,62 p
  44. Mészáros László                1.cs. A36   25 h.  418,33 p
  45. Szabó Elek                     1.cs. R38   26 h.  416,06 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23   25 h.  413,99 p
  47. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  391,49 p
  48. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   23 h.  387,44 p
  49. Tóth Sándor                    1.cs. A64   24 h.  386,36 p
  50. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   25 h.  381,63 p
  51. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   22 h.  369,22 p
  52. Tomori László                  3.cs. A23   23 h.  363,61 p
  53. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  362,89 p
  54. Huszár Péter                   2.cs. A23   20 h.  359,45 p
  55. Pap István                     2.cs. A36   19 h.  351,54 p
  56. Fejos Csaba                    2.cs. A64   19 h.  346,59 p
  57. Mészáros Mihály                2.cs. A36   20 h.  346,06 p
  58. Gazsi Károly                   2.cs. A36   20 h.  342,57 p
  59. Demeter Attila                 1.cs. R38   22 h.  328,33 p
  60. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   19 h.  323,95 p
  61. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   21 h.  318,21 p
  62. Kevés Károly                   1.cs. V10   20 h.  317,09 p
  63. Varga László                   1.cs. R38   20 h.  314,07 p
  64. Jánosi Pál                     2.cs. A23   19 h.  309,31 p
  65. Szollos Béla                   2.cs. A64   18 h.  308,08 p
  66. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   20 h.  307,60 p
  67. Tóth Attila                    1.cs. A64   18 h.  304,88 p
  68. Fejos Csaba                    1.cs. A64   19 h.  300,57 p
  69. Nagy János                     3.cs. A23   18 h.  293,67 p
  70. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  284,83 p
  71. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   18 h.  277,67 p
  72. Boda Ákos                      5.cs. A50   18 h.  273,28 p
  73. Balázs Sándor                  1.cs. R38   17 h.  259,60 p
  74. Tóth Gábor                     1.cs. A36   15 h.  251,07 p
  75. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  249,35 p
  76. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   16 h.  248,57 p
  77. Szabó Gergo                    1.cs. A50   16 h.  246,30 p
  78. Kalocsai András                1.cs. A23   15 h.  239,19 p
  79. Agócs Attila                   1.cs. A36   16 h.  233,99 p
  80. Gavaldik József                1.cs. A23   16 h.  233,13 p
  81. Kovács József                  1.cs. A50   14 h.  231,01 p
  82. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  227,76 p
  83. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  227,53 p
  84. Száraz László                  3.cs. A23   15 h.  223,14 p
  85. Gavaldik József                2.cs. A23   16 h.  222,43 p
  86. Babicz János                   1.cs. A64   14 h.  220,76 p
  87. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   14 h.  220,28 p
  88. Babicz József                  1.cs. A64   13 h.  216,06 p
  89. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   14 h.  215,81 p
  90. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  210,64 p
  91. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  205,95 p
  92. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  93. Lengyel János                  1.cs. A23   13 h.  205,27 p
  94. Száraz László                  2.cs. A23   14 h.  199,92 p
  95. Száraz László                  4.cs. A23   14 h.  196,75 p
  96. Rédei Attila                   1.cs. R38   12 h.  192,24 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   38 h.  731,88 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   37 h.  695,92 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  692,78 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   39 h.  691,04 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   36 h.  689,04 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   35 h.  669,75 p
   7. Tomori László                  2.cs. A23   36 h.  663,20 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   35 h.  657,99 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   37 h.  651,79 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  639,86 p
  11. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   33 h.  582,09 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   34 h.  574,02 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23   33 h.  554,59 p
  14. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   31 h.  547,80 p
  15. Tóth Attila                    2.cs. A64   30 h.  541,10 p
  16. Molnár Pál                     1.cs. A23   29 h.  508,64 p
  17. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   29 h.  501,34 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23   28 h.  494,77 p
  19. Száraz László                  1.cs. A23   29 h.  485,41 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   28 h.  479,67 p
  21. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   27 h.  460,74 p
  22. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   28 h.  456,10 p
  23. Palkó László                   1.cs. A23   25 h.  434,05 p

R38 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   39 h.  766,19 p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   37 h.  656,79 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.   36 h.  653,15 p
   4. Szabó Elek                     1.cs.   28 h.  453,57 p
   5. Nagy Varga Viktor              5.cs.   24 h.  411,32 p
   6. Demeter Attila                 1.cs.   25 h.  388,09 p
   7. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   23 h.  378,55 p
   8. Varga László                   1.cs.   20 h.  349,90 p
   9. Balázs Sándor                  1.cs.   17 h.  298,10 p
  10. Demeter Attila                 2.cs.   17 h.  273,85 p
  11. Nagy Varga Viktor              3.cs.   17 h.  260,68 p
  12. Balázs Sándor                  2.cs.   17 h.  248,38 p
  13. Rédei Attila                   1.cs.   13 h.  222,93 p
  14. Varga László                   2.cs.   15 h.  220,77 p
  15. Nagy Varga Viktor              4.cs.   13 h.  183,61 p
  16. Varga László                   3.cs.   10 h.  160,63 p
  17. Grizner Sándor                 1.cs.   10 h.  145,63 p
  18. Benke István                   1.cs.    9 h.  134,52 p
  19. Benke István                   2.cs.    7 h.  130,66 p
  20. Balázs Sándor                  3.cs.    8 h.  111,31 p
  21. Demeter Attila                 3.cs.    6 h.  108,23 p
  22. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    5 h.  101,32 p
  23. Grizner Sándor                 2.cs.    6 h.   98,43 p
  24. Balázs Sándor                  4.cs.    6 h.   98,21 p
  25. Szabó Elek                     2.cs.    6 h.   82,99 p
  26. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    5 h.   82,71 p
  27. Rédei Attila                   2.cs.    6 h.   79,45 p
  28. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    4 h.   63,81 p
  29. Nagy Varga Viktor              6.cs.    5 h.   61,84 p
  30. Rédei Attila                   3.cs.    3 h.   40,87 p
  31. Nagy Lehel dr.                 5.cs.    2 h.   25,21 p
  32. Balázs Sándor                  5.cs.    1 h.   19,58 p
  33. Szabó Elek                     3.cs.    1 h.   16,51 p
  34. Rédei Attila                   4.cs.    1 h.   16,23 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.12. Sankt Pölten IV.

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy János                     1.cs. A23   34 h.  658,51 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  658,45 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   31 h.  634,09 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   32 h.  625,88 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   32 h.  624,85 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   33 h.  624,81 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   32 h.  623,70 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   31 h.  610,96 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   31 h.  595,24 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   30 h.  589,42 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   33 h.  587,80 p
  12. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   30 h.  586,40 p
  13. Boda Ákos                      6.cs. A50   32 h.  563,44 p
  14. Tóth Attila                    2.cs. A64   28 h.  550,54 p
  15. Gazsi Károly                   1.cs. A36   28 h.  548,76 p
  16. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  548,37 p
  17. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   28 h.  546,89 p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   31 h.  546,28 p
  19. Huszár Péter                   1.cs. A23   30 h.  510,96 p
  20. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   28 h.  506,11 p
  21. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   27 h.  498,84 p
  22. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   27 h.  492,74 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  474,24 p
  24. Száraz László                  1.cs. A23   26 h.  472,81 p
  25. Katona József                  2.cs. A36   25 h.  471,81 p
  26. Japport Zoltán                 4.cs. A50   26 h.  464,67 p
  27. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  457,71 p
  28. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   24 h.  451,20 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50   27 h.  449,36 p
  30. Palkó László                   1.cs. A23   26 h.  446,75 p
  31. Kiss József                    1.cs. V10   25 h.  445,68 p
  32. Mészáros László                2.cs. A36   24 h.  441,67 p
  33. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  439,53 p
  34. Palkó László                   2.cs. A23   24 h.  426,35 p
  35. Ács Ferenc                     1.cs. A50   26 h.  418,33 p
  36. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   21 h.  414,49 p
  37. Japport Zoltán                 3.cs. A50   25 h.  411,55 p
  38. Pap István                     2.cs. A36   21 h.  399,37 p
  39. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  396,74 p
  40. Molnár Pál                     2.cs. A23   24 h.  396,08 p
  41. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  393,20 p
  42. Boda Ákos                      2.cs. A50   23 h.  389,90 p
  43. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  386,32 p
  44. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   23 h.  383,90 p
  45. Nagy János                     2.cs. A23   22 h.  383,66 p
  46. Tóth Attila                    1.cs. A64   20 h.  373,17 p
  47. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  358,67 p
  48. Mészáros László                1.cs. A36   20 h.  357,12 p
  49. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   22 h.  355,66 p
  50. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  353,60 p
  51. Tóth Sándor                    1.cs. A64   21 h.  348,98 p
  52. Szollos Béla                   2.cs. A64   19 h.  342,07 p
  53. Kevés Károly                   1.cs. V10   19 h.  338,04 p
  54. Varga László                   1.cs. R38   19 h.  333,97 p
  55. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  313,84 p
  56. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   17 h.  310,71 p
  57. Fejos Csaba                    2.cs. A64   17 h.  310,49 p
  58. Nagy János                     3.cs. A23   19 h.  307,57 p
  59. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  300,17 p
  60. Mészáros Mihály                2.cs. A36   17 h.  298,28 p
  61. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   18 h.  295,13 p
  62. Kalocsai András                1.cs. A23   18 h.  291,97 p
  63. Demeter Attila                 1.cs. R38   18 h.  287,72 p
  64. Szollos Béla                   4.cs. A64   17 h.  285,47 p
  65. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   17 h.  285,23 p
  66. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  281,75 p
  67. Tomori László                  3.cs. A23   18 h.  275,10 p
  68. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   17 h.  265,73 p
  69. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   18 h.  264,98 p
  70. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   15 h.  258,06 p
  71. Balázs Sándor                  1.cs. R38   15 h.  253,32 p
  72. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  251,69 p
  73. Szabó Gergo                    1.cs. A50   16 h.  250,42 p
  74. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  234,52 p
  75. Varga László                   2.cs. R38   14 h.  233,53 p
  76. Agócs Attila                   1.cs. A36   13 h.  231,68 p
  77. Kovács József                  1.cs. A50   12 h.  227,53 p
  78. Katona József                  1.cs. A36   13 h.  223,41 p
  79. Boda Ákos                      5.cs. A50   13 h.  222,53 p
  80. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  219,60 p
  81. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  218,86 p
  82. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  215,72 p
  83. Gavaldik József                1.cs. A23   15 h.  215,47 p
  84. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  214,39 p
  85. Száraz László                  2.cs. A23   14 h.  201,96 p
  86. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  197,15 p
  87. Száraz László                  3.cs. A23   11 h.  185,60 p
  88. Ács Ferenc                     2.cs. A50   12 h.  183,74 p
  89. Csikós István                  1.cs. V10   10 h.  178,74 p
  90. Szollos Béla                   1.cs. A64   12 h.  175,41 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  650,64 p
   2. Nagy János                     1.cs. A23   34 h.  646,01 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   32 h.  637,41 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   34 h.  627,71 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   31 h.  612,64 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   30 h.  584,27 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   30 h.  579,61 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   32 h.  566,28 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  545,35 p
  10. Tóth Attila                    2.cs. A64   28 h.  542,77 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   28 h.  540,51 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   31 h.  539,54 p
  13. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   29 h.  509,27 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   28 h.  480,18 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  479,16 p
  16. Száraz László                  1.cs. A23   26 h.  461,99 p
  17. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  450,75 p
  18. Molnár Pál                     1.cs. A23   25 h.  443,81 p
  19. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   23 h.  435,98 p
  20. Palkó László                   1.cs. A23   25 h.  430,57 p
  21. Palkó László                   2.cs. A23   24 h.  416,63 p

R38 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   35 h.  690,36 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs.   33 h.  611,80 p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   33 h.  601,67 p
   4. Szabó Elek                     1.cs.   24 h.  418,27 p
   5. Varga László                   1.cs.   20 h.  376,62 p
   6. Nagy Varga Viktor              5.cs.   18 h.  338,08 p
   7. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   20 h.  334,23 p
   8. Demeter Attila                 1.cs.   20 h.  328,84 p
   9. Balázs Sándor                  1.cs.   16 h.  290,65 p
  10. Nagy Varga Viktor              3.cs.   13 h.  214,02 p
  11. Balázs Sándor                  2.cs.   14 h.  207,28 p
  12. Varga László                   2.cs.   12 h.  202,04 p
  13. Demeter Attila                 2.cs.   10 h.  163,37 p
  14. Benke István                   2.cs.    8 h.  156,16 p
  15. Rédei Attila                   1.cs.    8 h.  150,74 p
  16. Nagy Varga Viktor              4.cs.    9 h.  146,07 p
  17. Varga László                   3.cs.    8 h.  141,49 p
  18. Balázs Sándor                  3.cs.    8 h.  121,59 p
  19. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    6 h.  116,67 p
  20. Szabó Elek                     2.cs.    8 h.  116,66 p
  21. Benke István                   1.cs.    8 h.  116,55 p
  22. Balázs Sándor                  4.cs.    6 h.  100,81 p
  23. Grizner Sándor                 1.cs.    5 h.   81,39 p
  24. Rédei Attila                   2.cs.    5 h.   81,11 p
  25. Demeter Attila                 3.cs.    3 h.   53,25 p
  26. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    2 h.   38,46 p
  27. Grizner Sándor                 2.cs.    2 h.   35,52 p
  28. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    2 h.   29,69 p
  29. Rédei Attila                   3.cs.    2 h.   28,82 p
  30. Nagy Varga Viktor              6.cs.    1 h.   13,30 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.05. Regensburg
  07.12. Sankt Pölten IV.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   51 h. 1015,72 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   50 h. 1006,37 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   47 h.  969,11 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   48 h.  964,11 p
   5. Pap István                     1.cs. A36   49 h.  957,48 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   47 h.  944,61 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23   49 h.  939,62 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   46 h.  925,77 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36   45 h.  912,99 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23   44 h.  911,35 p
  11. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   45 h.  863,91 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   45 h.  847,34 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23   42 h.  822,47 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   40 h.  812,82 p
  15. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   41 h.  797,76 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   39 h.  796,69 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   43 h.  783,31 p
  18. Mészáros László                1.cs. A36   40 h.  780,71 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   41 h.  748,38 p
  20. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   40 h.  745,55 p
  21. Szabó Elek                     1.cs. R38   40 h.  737,05 p
  22. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   37 h.  732,82 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   40 h.  716,47 p
  24. Boda Ákos                      1.cs. A50   40 h.  698,73 p
  25. Japport Zoltán                 2.cs. A50   36 h.  690,67 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10   38 h.  688,97 p
  27. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   38 h.  666,08 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23   36 h.  662,18 p
  29. Boda Ákos                      6.cs. A50   37 h.  657,40 p
  30. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   32 h.  622,85 p
  31. Jánosi Pál                     1.cs. A23   34 h.  621,37 p
  32. Ács Ferenc                     1.cs. A50   38 h.  621,25 p
  33. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  34. Boda Ákos                      2.cs. A50   33 h.  586,30 p
  35. Fejos Csaba                    2.cs. A64   31 h.  575,62 p
  36. Tóth Sándor                    1.cs. A64   32 h.  570,35 p
  37. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   31 h.  568,96 p
  38. Kevés Károly                   1.cs. V10   32 h.  564,07 p
  39. Szollos Béla                   2.cs. A64   29 h.  535,79 p
  40. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   28 h.  510,48 p
  41. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   28 h.  509,57 p
  42. Japport Zoltán                 5.cs. A50   27 h.  501,56 p
  43. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   30 h.  490,10 p
  44. Japport Zoltán                 4.cs. A50   28 h.  487,95 p
  45. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   25 h.  482,05 p
  46. Palkó László                   1.cs. A23   28 h.  480,58 p
  47. Pap István                     2.cs. A36   24 h.  456,62 p
  48. Mészáros László                2.cs. A36   25 h.  452,50 p
  49. Tóth Attila                    1.cs. A64   24 h.  451,15 p
  50. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   27 h.  449,62 p
  51. Japport Zoltán                 3.cs. A50   27 h.  438,48 p
  52. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   25 h.  438,01 p
  53. Kalocsai András                1.cs. A23   25 h.  434,66 p
  54. Molnár Pál                     2.cs. A23   26 h.  428,01 p
  55. Palkó László                   2.cs. A23   24 h.  426,35 p
  56. Nagy János                     2.cs. A23   24 h.  423,73 p
  57. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   26 h.  417,87 p
  58. Gavaldik József                1.cs. A23   24 h.  417,28 p
  59. Papp László                    1.cs. A64   22 h.  396,52 p
  60. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  386,32 p
  61. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   22 h.  379,14 p
  62. Varga László                   1.cs. R38   22 h.  377,58 p
  63. Balázs Sándor                  1.cs. R38   21 h.  368,03 p
  64. Babicz János                   1.cs. A64   20 h.  367,77 p
  65. Demeter Attila                 1.cs. R38   23 h.  366,20 p
  66. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   22 h.  365,19 p
  67. Gazsi Károly                   2.cs. A36   20 h.  361,73 p
  68. Csikós István                  1.cs. V10   19 h.  357,31 p
  69. Tóth Lajos                     1.cs. A23   21 h.  355,82 p
  70. Kovács József                  1.cs. A50   19 h.  354,45 p
  71. Fejos Csaba                    1.cs. A64   20 h.  345,65 p
  72. Benke István                   1.cs. R38   22 h.  340,14 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  74. Lengyel János                  1.cs. A23   20 h.  331,28 p
  75. Száraz László                  2.cs. A23   21 h.  328,44 p
  76. Mészáros Mihály                2.cs. A36   19 h.  327,36 p
  77. Tomori László                  3.cs. A23   21 h.  324,98 p
  78. Jánosi Pál                     2.cs. A23   19 h.  320,24 p
  79. Kiss József                    2.cs. V10   17 h.  316,69 p
  80. Szollos Béla                   4.cs. A64   19 h.  312,59 p
  81. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  82. Nagy János                     3.cs. A23   19 h.  307,57 p
  83. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  302,44 p
  84. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   20 h.  299,02 p
  85. Száraz László                  3.cs. A23   17 h.  297,98 p
  86. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  297,35 p
  87. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  88. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  89. Katona József                  1.cs. A36   17 h.  290,12 p
  90. Boda Ákos                      5.cs. A50   18 h.  287,53 p
  91. Török Ferenc                   1.cs. A36   17 h.  282,57 p
  92. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   17 h.  278,71 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   52 h. 1018,82 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   47 h.  961,64 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   47 h.  938,25 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   49 h.  928,94 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   46 h.  917,53 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   45 h.  914,21 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   44 h.  825,88 p
   8. Száraz László                  1.cs. A23   43 h.  820,95 p
   9. Tóth Attila                    2.cs. A64   39 h.  789,93 p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   40 h.  785,84 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23   40 h.  740,81 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   38 h.  739,48 p
  13. Szabó Elek                     1.cs. R38   40 h.  731,10 p
  14. Molnár Pál                     1.cs. A23   39 h.  719,44 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   40 h.  711,67 p
  16. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   41 h.  692,46 p
  17. Tomori László                  2.cs. A23   36 h.  659,72 p
  18. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   32 h.  614,62 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23   32 h.  597,16 p
  20. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   30 h.  581,94 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64   32 h.  559,49 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   53 h. 1112,62 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs.   43 h.  810,33 p
   3. Szabó Elek                     1.cs.   42 h.  798,20 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   45 h.  797,40 p
   5. Balázs Sándor                  1.cs.   24 h.  444,55 p
   6. Varga László                   1.cs.   24 h.  437,50 p
   7. Demeter Attila                 1.cs.   26 h.  426,02 p
   8. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   25 h.  424,92 p
   9. Nagy Varga Viktor              5.cs.   22 h.  402,05 p
  10. Benke István                   1.cs.   19 h.  325,38 p
  11. Balázs Sándor                  2.cs.   18 h.  282,30 p
  12. Grizner Sándor                 1.cs.   14 h.  254,27 p
  13. Nagy Varga Viktor              3.cs.   15 h.  247,97 p
  14. Varga László                   2.cs.   15 h.  246,37 p
  15. Rédei Attila                   1.cs.   14 h.  245,48 p
  16. Demeter Attila                 2.cs.   13 h.  217,15 p
  17. Nagy Varga Viktor              4.cs.   11 h.  172,34 p
  18. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    8 h.  165,18 p
  19. Benke István                   2.cs.    8 h.  156,16 p
  20. Varga László                   3.cs.    9 h.  152,06 p
  21. Rédei Attila                   2.cs.    8 h.  129,46 p
  22. Balázs Sándor                  3.cs.    8 h.  121,59 p
  23. Balázs Sándor                  4.cs.    7 h.  119,26 p
  24. Szabó Elek                     2.cs.    8 h.  116,66 p
  25. Grizner Sándor                 2.cs.    6 h.  101,30 p
  26. Demeter Attila                 3.cs.    3 h.   53,25 p
  27. Rédei Attila                   3.cs.    3 h.   50,43 p
  28. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    2 h.   38,46 p
  29. Nagy Varga Viktor              6.cs.    3 h.   32,87 p
  30. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    2 h.   29,69 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  8h 154,09p
  2. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  8h 149,17p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  7h 138,70p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 130,83p
  5. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  7h 129,14p
  6. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  7h 127,39p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 125,36p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  7h 124,62p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 122,99p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  7h 120,03p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 143,09p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 139,57p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  7h 131,02p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  7h 127,34p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  7h 114,59p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,39p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  6h 109,63p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 109,58p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  6h 104,81p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  6h 104,32p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  8h 146,52p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  7h 137,69p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 129,14p
  4. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  7h 127,34p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  7h 123,63p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 121,77p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 120,38p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  7h 119,39p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726936    H  7h 106,87p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  6h 110,22p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 138,76p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  7h 128,32p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  7h 112,15p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  6h 102,81p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  6h 101,85p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  6h  99,70p
  7. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  6h  97,53p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  6h  89,89p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603909    T  5h 102,42p
 10. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  5h 100,01p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  7h 140,78p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  6h 117,94p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  6h 113,22p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-729538    H  6h 104,40p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 SK-13-850-01905   H  6h 103,75p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762439    H  6h  93,51p
  7. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762570    H  5h 108,39p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  5h  96,93p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762479    H  5h  95,13p
 10. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-11-D-403038    H  5h  93,45p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25613     T  5h  79,48p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762482    T  4h  63,60p
  3. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762588    T  4h  45,15p
  4. Varga László                   R38 HU-09-09-98889    T  3h  55,71p
  5. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  3h  44,81p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25616     T  3h  40,57p
  7. Gyarmati Szabolcs              R38 HU 14-O-34213     T  2h  42,71p
  8. Benke István                   R38 HU 09-26-06820    T  2h  38,81p
  9. Rédei Attila                   R38 HU 14-D-813012    T  2h  38,53p
 10. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-762700    T  2h  38,05p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  7h 115,09p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 123,96p
  3. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 121,70p
  4. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 121,09p
  5. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762570    H  6h 118,70p
  6. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 117,00p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  6h 112,25p
  8. Palkó László                   A23 HU-14-09-24662    H  6h 110,96p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  6h 108,99p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  6h 108,50p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 126,93p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 124,26p
  3. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  6h 123,71p
  4. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 120,94p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  6h 107,71p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h 100,74p
  7. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  6h  96,30p
  8. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-831232    T  6h  94,99p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  6h  94,51p
 10. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  89,88p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  7h 113,86p
  2. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 120,85p
  3. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762570    H  6h 117,55p
  4. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 114,63p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  6h 111,82p
  6. Palkó László                   A23 HU-14-09-24662    H  6h 109,67p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  6h 109,12p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 104,46p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 102,79p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 102,44p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 126,24p
  2. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  6h 123,27p
  3. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 119,87p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h  96,54p
  5. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  6h  96,26p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  5h 107,18p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  5h 105,01p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  5h  95,94p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  5h  92,27p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  5h  90,78p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762570    H  6h 125,48p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  6h 121,47p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  6h 116,35p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762439    H  6h  99,74p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  5h 104,73p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  5h  98,22p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 SK-13-850-01905   H  5h  96,43p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-729538    H  5h  95,01p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-11-D-427100    H  5h  88,20p
 10. Szabó Elek                     R38 HU-14-07-40861    H  5h  84,40p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25613     T  4h  67,85p
  2. Varga László                   R38 HU-09-09-98872    T  3h  52,90p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762482    T  3h  44,72p
  4. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762588    T  3h  36,73p
  5. Benke István                   R38 HU 12-28-19898    T  2h  45,82p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-26280     T  2h  44,34p
  7. Gyarmati Szabolcs              R38 HU 14-O-34213     T  2h  42,71p
  8. Rédei Attila                   R38 HU 14-D-813012    T  2h  40,69p
  9. Benke István                   R38 HU 09-26-06820    T  2h  38,81p
 10. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-762673    T  2h  38,37p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H 10h 197,78p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H 10h 191,55p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  9h 170,54p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  8h 173,55p
  5. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  8h 165,90p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  8h 165,03p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  8h 155,87p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  8h 153,14p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  8h 150,98p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  8h 146,65p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  9h 189,32p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  9h 144,25p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  8h 168,50p
  4. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  8h 151,58p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  8h 149,33p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  7h 143,16p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  7h 137,76p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  7h 137,47p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  7h 129,29p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  7h 124,03p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H 10h 197,36p
  2. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  9h 177,09p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  9h 167,63p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  8h 172,34p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  8h 152,66p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  8h 139,73p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  7h 157,11p
  8. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  7h 149,16p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726916    H  7h 149,10p
 10. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  7h 145,86p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  9h 187,73p
  2. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  8h 148,85p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  8h 133,43p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  7h 141,17p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  7h 138,04p
  6. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  7h 136,73p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  7h 125,16p
  8. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 131,64p
  9. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  6h 123,27p
 10. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  6h 121,28p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H 10h 208,31p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619402    H  8h 150,46p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-729538    H  8h 139,03p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  7h 148,92p
  5. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  7h 147,57p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  7h 141,70p
  7. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21416    H  7h 129,66p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-11-D-427100    H  7h 129,58p
  9. Szabó Elek                     R38 HU-10-09-05425    H  7h 117,93p
 10. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762570    H  6h 125,48p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Benke István                   R38 HU 09-26-06820    T  4h  86,68p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25613     T  4h  67,85p
  3. Gyarmati Szabolcs              R38 HU 14-O-34213     T  3h  70,66p
  4. Rédei Attila                   R38 HU 14-D-813012    T  3h  62,30p
  5. Varga László                   R38 HU-09-09-98872    T  3h  52,90p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25616     T  3h  48,80p
  7. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  3h  48,21p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762482    T  3h  44,72p
  9. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762588    T  3h  36,73p
 10. Benke István                   R38 HU 12-28-19898    T  2h  45,82p