Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.07.15 17:33:22
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.15 17:33:22
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.15 17:38:45
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.14 17:33:22
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Rövid-középtávú bajnokság, 09 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten IV.
Feleresztés ideje: 2015.07.12 05:40
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        11   22   170   34   43   1394,37   1348,27   1330,73
A50 Zsámbok            11   24   216   43   54   1446,42   1353,11   1343,40
V10 Hatvan              8   13   114   23   29   1412,12   1288,43   1278,69
Hatvan I.              30   59   500  100  125   1446,42   1339,40   1322,55
A23 Nagykáta           16   45   409   82  102   1413,00   1348,34   1339,71
A64 Szentmártonkáta    10   19   171   34   43   1430,22   1341,06   1321,10
R38 Jászberény          9   19   174   35   44   1420,01   1318,71   1307,82
Hatvan II.             35   83   754  151  189   1430,22   1342,13   1331,72
Tagszövetségben        65  142  1254  251  314   1446,42   1341,18   1327,39
Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  20,99p    R:  45.   1h  17,95p    T:  72.   1h  18,71p
Összesített E:   9.  19h 331,53p    R:  51.  17h 264,93p    T:  81.  18h 280,03p
   HU-14-D-763214    H 12 09:32:05  1363,97 m/p  10  20,99   80  17,95  116  18,71

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h   9,93p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  12.  18h 274,13p    R:  70.  11h 175,65p    T: 112.  12h 189,15p
   HU-13-D-619726    H 12 09:41:52  1308,80 m/p  43   9,93    0   0,00    0   0,00

Benke István                    2.cs. Dt: 328139 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  20,32p    R:  48.   1h  16,03p    T:  79.   1h  16,41p
Összesített E:  18.   8h 156,16p    R:  78.   8h 145,19p    T: 127.   8h 148,95p
   HU 12-28-19898    T 12 09:41:51  1356,79 m/p  12  20,32  105  16,03  166  16,41

Demeter Attila                  1.cs. Dt: 328724 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  37,96p    R:  37.   2h  29,61p    T:  59.   2h  30,15p
Összesített E:   6.  28h 433,90p    R:  44.  20h 316,10p    T:  64.  24h 356,15p
   HU-14-D-762677    H 12 09:42:47  1353,98 m/p  14  19,65  117  15,11  184  15,58
   HU-14-D-762673    T 12 09:43:19  1351,01 m/p  18  18,31  125  14,50  206  14,57

Nagy Lehel dr.                  0.cs. Dt: 329203 Kg:  13 Ók:   0 Kp:   0
   HU-13-D-596034    H 12 09:46:42  1334,43 m/p  28  14,96  176  10,60  279  11,21

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 329203 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  93,21p    R:  18.   5h  75,80p    T:  26.   5h  77,49p
Összesített E:   3.  41h 713,25p    R:  14.  35h 593,84p    T:  24.  34h 590,57p
   HU-14-D-762570    H 12 09:40:10  1370,73 m/p   8  21,66   66  19,02   96  19,63
   HU-13-28-28801    H 12 09:40:15  1370,25 m/p   9  21,32   68  18,87   99  19,49
   HU-14-D-762584    H 12 09:44:43  1345,24 m/p  20  17,64  139  13,43  230  13,46
   HU-14-D-762548    H 12 09:45:17  1342,13 m/p  23  16,63  151  12,51  248  12,64
   HU-14-D-762588    T 12 09:45:29  1341,04 m/p  25  15,96  158  11,97  256  12,27
   HU-14-D-762581    H 12 09:46:48  1333,89 m/p  30  14,29  182  10,14  287  10,84
   HU-11-D-403038    H 12 09:50:49  1312,52 m/p  39  11,27    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762559    H 12 09:51:19  1309,91 m/p  41  10,60    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 329203 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  30,92p    R:  40.   2h  22,72p    T:  65.   2h  23,52p
Összesített E:   8.  26h 423,87p    R:  38.  21h 345,15p    T:  66.  21h 350,58p
   HU-14-D-762544    H 12 09:45:14  1342,41 m/p  21  17,30  148  12,74  245  12,77
   HU-14-D-762519    H 12 09:46:57  1333,08 m/p  32  13,62  184   9,98  289  10,75

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  95,22p    R:  15.   5h  79,87p    T:  22.   5h  82,14p
Összesített E:   2.  41h 747,74p    R:  11.  39h 656,43p    T:  17.  39h 663,56p
   HU-14-D-762494    H 12 09:34:57  1401,67 m/p   2  23,67   10  23,31   13  23,45
   HU-14-D-729538    H 12 09:41:58  1361,03 m/p  11  20,65   91  17,11  131  18,02
   SK-13-850-01905   H 12 09:43:36  1351,91 m/p  16  18,98  121  14,81  196  15,03
   HU-14-M-135330    H 12 09:43:39  1351,63 m/p  17  18,64  122  14,73  198  14,94
   HU-12-D-503501    H 12 09:47:03  1333,03 m/p  33  13,28  185   9,91  290  10,70
   HU-14-O-26279     H 12 09:48:17  1326,41 m/p  34  12,95    0   0,00    0   0,00
   HU-11-D-427100    H 12 09:50:35  1314,23 m/p  37  11,94    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  97,90p    R:  11.   5h  83,55p    T:  18.   5h  84,57p
Összesített E:   1.  44h 852,37p    R:   5.  43h 760,43p    T:  10.  42h 758,71p
   HU-14-D-762455    H 12 09:31:55  1420,01 m/p   1  24,00    2  23,92    4  23,86
   HU-14-D-762479    H 12 09:39:01  1377,83 m/p   7  21,99   47  20,48   68  20,92
   HU-13-D-619402    H 12 09:43:35  1352,00 m/p  15  19,31  120  14,89  195  15,07
   HU-13-D-619450    H 12 09:45:21  1342,26 m/p  22  16,97  150  12,59  247  12,68
   HU-14-D-762434    H 12 09:45:52  1339,44 m/p  26  15,63  162  11,67  261  12,04
   HU-13-D-619434    H 12 09:46:53  1333,93 m/p  29  14,62  181  10,21  286  10,89
   HU-13-D-603360    H 12 09:49:44  1318,71 m/p  35  12,61    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762439    H 12 09:49:50  1318,18 m/p  36  12,28    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               5.cs. Dt: 329357 Kg:   8 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  28,24p    R:  51.   1h  14,35p    T:  84.   1h  14,48p
Összesített E:   5.  27h 461,58p    R:  34.  23h 385,52p    T:  59.  23h 392,05p
   HU-14-O-25619     H 12 09:43:47  1350,89 m/p  19  17,97  127  14,35  208  14,48
   HU-14-O-25605     H 12 09:51:34  1309,10 m/p  42  10,27    0   0,00    0   0,00

Rédei Attila                    1.cs. Dt: 328212 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  11,61p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  11.  16h 280,38p    R:  54.  15h 239,89p    T:  93.  15h 238,96p
   HU 13-D-662021    H 12 09:49:45  1314,16 m/p  38  11,61    0   0,00    0   0,00

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 329361 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  63,51p    R:  28.   3h  44,34p    T:  49.   3h  45,78p
Összesített E:   4.  32h 533,30p    R:  24.  29h 469,59p    T:  44.  30h 484,13p
   HU-14-07-40861    H 12 09:35:46  1396,98 m/p   3  23,33   17  22,77   21  23,08
   HU-13-09-21416    H 12 09:45:58  1339,05 m/p  27  15,29  164  11,51  264  11,90
   HU-13-09-21445    H 12 09:47:03  1333,18 m/p  31  13,95  183  10,06  288  10,80
   HU-13-09-21402    H 12 09:51:26  1309,93 m/p  40  10,94    0   0,00    0   0,00

Varga László                    1.cs. Dt: 318150 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 104,27p    R:   8.   5h  92,28p    T:  12.   5h  93,83p
Összesített E:   7.  24h 431,36p    R:  39.  20h 343,66p    T:  60.  23h 379,82p
   HU-14-07-41212    H 12 09:28:07  1394,68 m/p   4  23,00   21  22,47   25  22,90
   HU-14-07-41217    H 12 09:30:15  1381,76 m/p   5  22,66   39  21,09   60  21,29
   HU-14-07-41192    H 12 09:30:34  1379,86 m/p   6  22,33   42  20,86   63  21,15
   HU-14-07-41181    H 12 09:34:43  1355,46 m/p  13  19,98  112  15,50  175  15,99
   HU-14-07-41159    H 12 09:37:13  1341,18 m/p  24  16,30  153  12,36  251  12,50

Varga László                    2.cs. Dt: 318150 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h   9,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  14.  17h 270,05p    R:  53.  15h 249,03p    T:  82.  17h 274,84p
   HU-13-D-672271    H 12 09:43:16  1307,82 m/p  44   9,60    0   0,00    0   0,00

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.12. Sankt Pölten IV.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   42 h.  817,11 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   42 h.  803,22 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   41 h.  799,91 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   43 h.  796,99 p
   5. Pap István                     1.cs. A36   41 h.  780,04 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   43 h.  773,19 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   40 h.  771,29 p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. A50   41 h.  766,59 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   40 h.  763,79 p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   42 h.  758,71 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   40 h.  748,42 p
  12. Tomori László                  2.cs. A23   40 h.  732,70 p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36   40 h.  722,99 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   38 h.  721,59 p
  15. Gazsi Károly                   1.cs. A36   38 h.  712,66 p
  16. Boda Ákos                      6.cs. A50   39 h.  675,37 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   39 h.  663,56 p
  18. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   36 h.  638,01 p
  19. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   35 h.  620,84 p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50   37 h.  618,94 p
  21. Huszár Péter                   1.cs. A23   37 h.  612,33 p
  22. Tóth Attila                    2.cs. A64   33 h.  610,20 p
  23. Katona József                  2.cs. A36   32 h.  596,89 p
  24. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   34 h.  590,57 p
  25. Száraz László                  1.cs. A23   32 h.  562,18 p
  26. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   31 h.  560,84 p
  27. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   32 h.  558,65 p
  28. Molnár Pál                     1.cs. A23   32 h.  557,64 p
  29. Kiss József                    1.cs. V10   31 h.  551,36 p
  30. Jánosi Pál                     1.cs. A23   32 h.  550,33 p
  31. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   32 h.  531,76 p
  32. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   32 h.  530,55 p
  33. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   30 h.  529,50 p
  34. Japport Zoltán                 5.cs. A50   29 h.  527,75 p
  35. Mészáros László                1.cs. A36   30 h.  523,43 p
  36. Molnár Pál                     2.cs. A23   31 h.  517,43 p
  37. Boda Ákos                      2.cs. A50   31 h.  512,21 p
  38. Japport Zoltán                 4.cs. A50   29 h.  507,05 p
  39. Palkó László                   1.cs. A23   29 h.  498,43 p
  40. Ács Ferenc                     1.cs. A50   33 h.  495,60 p
  41. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   29 h.  487,96 p
  42. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   27 h.  487,57 p
  43. Japport Zoltán                 3.cs. A50   30 h.  487,06 p
  44. Szabó Elek                     1.cs. R38   30 h.  484,13 p
  45. Mészáros László                2.cs. A36   27 h.  474,57 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23   27 h.  457,98 p
  47. Palkó László                   2.cs. A23   27 h.  455,61 p
  48. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   29 h.  453,36 p
  49. Pap István                     2.cs. A36   24 h.  441,36 p
  50. Tóth Sándor                    1.cs. A64   26 h.  426,54 p
  51. Kevés Károly                   1.cs. V10   25 h.  417,07 p
  52. Tomori László                  3.cs. A23   26 h.  412,06 p
  53. Mészáros Mihály                2.cs. A36   24 h.  410,66 p
  54. Tóth Attila                    1.cs. A64   23 h.  401,08 p
  55. Huszár Péter                   2.cs. A23   23 h.  400,64 p
  56. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   24 h.  399,59 p
  57. Szollos Béla                   2.cs. A64   22 h.  395,11 p
  58. Gazsi Károly                   2.cs. A36   23 h.  394,56 p
  59. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   23 h.  392,05 p
  60. Varga László                   1.cs. R38   23 h.  379,82 p
  61. Katona József                  1.cs. A36   22 h.  374,97 p
  62. Fejos Csaba                    2.cs. A64   20 h.  364,69 p
  63. Jánosi Pál                     2.cs. A23   22 h.  361,71 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38   24 h.  356,15 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   23 h.  354,59 p
  66. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   21 h.  350,58 p
  67. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   22 h.  345,54 p
  68. Agócs Attila                   1.cs. A36   21 h.  341,67 p
  69. Nagy János                     3.cs. A23   21 h.  338,30 p
  70. Szollos Béla                   4.cs. A64   20 h.  324,32 p
  71. Fejos Csaba                    1.cs. A64   20 h.  322,49 p
  72. Kalocsai András                1.cs. A23   20 h.  319,04 p
  73. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   21 h.  318,21 p
  74. Kovács József                  1.cs. A50   18 h.  312,86 p
  75. Boda Ákos                      5.cs. A50   20 h.  309,99 p
  76. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   19 h.  306,40 p
  77. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  295,61 p
  78. Gavaldik József                1.cs. A23   20 h.  294,37 p
  79. Boda Ákos                      3.cs. A50   18 h.  290,29 p
  80. Tóth Attila                    3.cs. A64   16 h.  280,32 p
  81. Balázs Sándor                  1.cs. R38   18 h.  280,03 p
  82. Varga László                   2.cs. R38   17 h.  274,84 p
  83. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  272,54 p
  84. Száraz László                  3.cs. A23   18 h.  272,46 p
  85. Szabó Gergo                    1.cs. A50   17 h.  269,36 p
  86. Száraz László                  2.cs. A23   18 h.  263,80 p
  87. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   16 h.  251,86 p
  88. Tóth Gábor                     1.cs. A36   15 h.  251,07 p
  89. Lengyel János                  1.cs. A23   15 h.  249,90 p
  90. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   15 h.  246,97 p
  91. Babicz János                   1.cs. A64   15 h.  243,94 p
  92. Ács Ferenc                     2.cs. A50   16 h.  240,75 p
  93. Rédei Attila                   1.cs. R38   15 h.  238,96 p
  94. Csörgi László                  1.cs. A50   18 h.  237,74 p
  95. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  234,52 p
  96. László György                  1.cs. A36   14 h.  230,79 p
  97. Száraz László                  4.cs. A23   16 h.  229,83 p
  98. Babicz József                  1.cs. A64   14 h.  227,60 p
  99. Jánosi Pál                     3.cs. A23   14 h.  223,94 p
 100. Gavaldik József                2.cs. A23   16 h.  222,43 p
 101. Boda Ákos                      4.cs. A50   14 h.  220,71 p
 102. Babicz István                  1.cs. A64   12 h.  218,39 p
 103. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   13 h.  212,79 p
 104. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   13 h.  207,10 p
 105. Pap István                     3.cs. A36   12 h.  205,86 p
 106. Papp László                    1.cs. A64   13 h.  202,88 p
 107. Dobos Sándor                   1.cs. A36   13 h.  194,75 p
 108. Tóth Sándor                    2.cs. A64   13 h.  194,34 p
 109. Csikós István                  1.cs. V10   11 h.  192,00 p
 110. Szollos Béla                   1.cs. A64   13 h.  190,23 p
 111. Kiss József                    2.cs. V10   11 h.  189,76 p
 112. Balázs Sándor                  2.cs. R38   12 h.  189,15 p
 113. Fejos Csaba                    3.cs. A64   10 h.  184,65 p
 114. Horinka Norbert                1.cs. A36   13 h.  183,02 p
 115. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23   11 h.  182,15 p
 116. Csikós István                  2.cs. V10   11 h.  182,07 p
 117. Demeter Attila                 2.cs. R38   12 h.  180,85 p
 118. Tóth Lajos                     1.cs. A23   13 h.  180,85 p
 119. Molnár Pál                     3.cs. A23   11 h.  180,82 p
 120. Kovágó Gábor                   5.cs. A64   12 h.  180,27 p
 121. Varga László                   3.cs. R38   11 h.  166,17 p
 122. Majoros István                 2.cs. A50   11 h.  165,08 p
 123. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23   10 h.  161,50 p
 124. Benke István                   1.cs. R38   12 h.  159,74 p
 125. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   11 h.  159,34 p
 126. Török Ferenc                   1.cs. A36   10 h.  150,84 p
 127. Benke István                   2.cs. R38    8 h.  148,95 p
 128. Kaló Imre                      1.cs. A64   11 h.  146,18 p
 129. Grizner Sándor                 1.cs. R38    9 h.  141,04 p
 130. Kókai András                   1.cs. A50    9 h.  137,39 p
 131. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    8 h.  132,22 p
 132. Seres János                    1.cs. A36    8 h.  131,79 p
 133. Szabó Elek                     2.cs. R38    8 h.  119,02 p
 134. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    7 h.  117,99 p
 135. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    7 h.  116,92 p
 136. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    7 h.  114,83 p
 137. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    7 h.  110,09 p
 138. Kaló Imre                      2.cs. A64    7 h.  107,71 p
 139. Dobos Sándor                   2.cs. A36    6 h.  105,11 p
 140. Grizner Sándor                 2.cs. R38    7 h.  104,63 p
 141. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10    6 h.  103,50 p
 142. Balázs Sándor                  3.cs. R38    6 h.  102,85 p
 143. Balázs Sándor                  4.cs. R38    6 h.   92,82 p
 144. Rédei Attila                   2.cs. R38    7 h.   90,76 p
 145. Csörgi László                  2.cs. A50    6 h.   90,61 p
 146. Kalocsai András                2.cs. A23    7 h.   88,21 p
 147. Nagy Zoltán                    2.cs. A23    5 h.   82,04 p
 148. Hársfalvi József               1.cs. V10    4 h.   80,31 p
 149. Horinka Norbert                2.cs. A36    5 h.   79,03 p
 150. Demeter Attila                 3.cs. R38    5 h.   77,22 p
 151. Gavaldik József                3.cs. A23    4 h.   77,18 p
 152. Katona József                  3.cs. A36    5 h.   73,85 p
 153. Tomori László                  4.cs. A23    5 h.   70,41 p
 154. Fejos Károly                   1.cs. A64    5 h.   67,74 p
 155. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    4 h.   67,58 p
 156. Orbán Géza Sándor              2.cs. A50    4 h.   67,45 p
 157. Nagy Lehel dr.                 3.cs. R38    5 h.   66,54 p
 158. Kucsera-Tóth Károly            4.cs. V10    4 h.   62,35 p
 159. László György                  2.cs. A36    3 h.   57,82 p
 160. Agócs Attila                   2.cs. A36    5 h.   56,30 p
 161. Vígh Sándor                    1.cs. A50    4 h.   55,09 p
 162. Tóth Lajos                     2.cs. A23    4 h.   54,88 p
 163. Szabó Gergo                    2.cs. A50    3 h.   51,60 p
 164. Moravcsik Lénárd               2.cs. A23    3 h.   49,71 p
 165. Papp László                    2.cs. A64    3 h.   47,72 p
 166. Nagy Lehel dr.                 4.cs. R38    3 h.   47,10 p
 167. Baranyi László                 1.cs. V10    3 h.   45,14 p
 168. Török Ferenc                   2.cs. A36    3 h.   42,19 p
 169. Török Ferenc                   3.cs. A36    3 h.   41,26 p
 170. Kosztolányi András             1.cs. A23    3 h.   39,30 p
 171. Rimóczi Róbert                 1.cs. V10    3 h.   38,92 p
 172. Rédei Attila                   3.cs. R38    2 h.   34,47 p
 173. Nagy Varga Viktor              6.cs. R38    3 h.   34,22 p
 174. Babicz József                  2.cs. A64    2 h.   30,00 p
 175. Cseri József                   1.cs. A64    2 h.   27,82 p
 176. Mészáros László                3.cs. A36    2 h.   27,19 p
 177. Marton István                  1.cs. A23    2 h.   27,14 p
 178. Lengyel János                  2.cs. A23    2 h.   26,52 p
 179. Tóth Sándor                    3.cs. A64    2 h.   25,43 p
 180. Japport Zoltán                 6.cs. A50    1 h.   22,83 p
 181. Kevés Károly                   2.cs. V10    1 h.   22,15 p
 182. Pálinkás Sándor                2.cs. A50    1 h.   19,03 p
 183. Balázs Sándor                  5.cs. R38    1 h.   16,94 p
 184. Pálinkás Sándor                1.cs. A50    1 h.   16,54 p
 185. Botka Sándor                   1.cs. A23    1 h.   15,80 p
 186. Udvari Zoltán                  2.cs. A36    1 h.   15,69 p
 187. Csörgi László                  3.cs. A50    1 h.   14,51 p
 188. Gavaldik József                4.cs. A23    1 h.   12,73 p
 189. Palkó László                   3.cs. A23    1 h.   11,89 p
 190. Fazekas István ifj.            3.cs. A23    1 h.   11,50 p
 191. Szabó Elek                     3.cs. R38    1 h.   10,99 p
 192. Rédei Attila                   4.cs. R38    1 h.   10,94 p
 193. Gyetván László                 1.cs. A50    1 h.    9,92 p
 194. Nagy Lehel dr.                 5.cs. R38    1 h.    9,46 p
 195. Tóth Gábor                     2.cs. A36    1 h.    8,28 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   41 h.  804,30 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23   42 h.  803,19 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23   43 h.  783,42 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   40 h.  765,81 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   43 h.  760,43 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   40 h.  757,41 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   42 h.  752,16 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   40 h.  740,17 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23   40 h.  730,26 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   38 h.  714,97 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   39 h.  656,43 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   35 h.  617,32 p
  13. Tóth Attila                    2.cs. A64   33 h.  601,41 p
  14. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   35 h.  593,84 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23   35 h.  580,48 p
  16. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   31 h.  553,16 p
  17. Száraz László                  1.cs. A23   32 h.  550,75 p
  18. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   31 h.  542,86 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   30 h.  527,33 p
  20. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   30 h.  521,73 p
  21. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   31 h.  513,67 p
  22. Jánosi Pál                     1.cs. A23   29 h.  512,61 p
  23. Palkó László                   1.cs. A23   28 h.  482,61 p
  24. Szabó Elek                     1.cs. R38   29 h.  469,59 p
  25. Molnár Pál                     2.cs. A23   27 h.  468,44 p
  26. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   26 h.  468,30 p
  27. Palkó László                   2.cs. A23   26 h.  436,67 p
  28. Nagy János                     2.cs. A23   26 h.  436,05 p
  29. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   26 h.  419,76 p
  30. Tóth Sándor                    1.cs. A64   26 h.  415,96 p
  31. Tóth Attila                    1.cs. A64   23 h.  395,82 p
  32. Tomori László                  3.cs. A23   24 h.  388,06 p
  33. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  385,60 p
  34. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   23 h.  385,52 p
  35. Szollos Béla                   2.cs. A64   21 h.  376,81 p
  36. Jánosi Pál                     2.cs. A23   22 h.  359,11 p
  37. Fejos Csaba                    2.cs. A64   20 h.  356,68 p
  38. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   21 h.  345,15 p
  39. Varga László                   1.cs. R38   20 h.  343,66 p
  40. Nagy János                     3.cs. A23   21 h.  329,22 p
  41. Szollos Béla                   4.cs. A64   20 h.  320,78 p
  42. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   22 h.  319,54 p
  43. Fejos Csaba                    1.cs. A64   20 h.  318,25 p
  44. Demeter Attila                 1.cs. R38   20 h.  316,10 p
  45. Kalocsai András                1.cs. A23   18 h.  297,59 p
  46. Szollos Béla                   3.cs. A64   17 h.  290,18 p
  47. Tóth Attila                    3.cs. A64   16 h.  279,04 p
  48. Gavaldik József                1.cs. A23   18 h.  270,15 p
  49. Száraz László                  3.cs. A23   18 h.  268,99 p
  50. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  268,48 p
  51. Balázs Sándor                  1.cs. R38   17 h.  264,93 p
  52. Lengyel János                  1.cs. A23   16 h.  255,92 p
  53. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  249,03 p
  54. Rédei Attila                   1.cs. R38   15 h.  239,89 p
  55. Babicz János                   1.cs. A64   15 h.  236,94 p
  56. Száraz László                  2.cs. A23   15 h.  232,08 p
  57. Jánosi Pál                     3.cs. A23   14 h.  224,84 p
  58. Babicz József                  1.cs. A64   14 h.  222,13 p
  59. Gavaldik József                2.cs. A23   16 h.  218,34 p
  60. Száraz László                  4.cs. A23   15 h.  217,23 p
  61. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   13 h.  210,27 p
  62. Babicz István                  1.cs. A64   11 h.  207,98 p
  63. Papp László                    1.cs. A64   13 h.  198,29 p
  64. Tóth Sándor                    2.cs. A64   13 h.  192,33 p
  65. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   11 h.  184,82 p
  66. Demeter Attila                 2.cs. R38   13 h.  184,60 p
  67. Fejos Csaba                    3.cs. A64   10 h.  183,54 p
  68. Molnár Pál                     3.cs. A23   11 h.  178,64 p
  69. Kovágó Gábor                   5.cs. A64   12 h.  178,47 p
  70. Balázs Sándor                  2.cs. R38   11 h.  175,65 p
  71. Tóth Lajos                     1.cs. A23   13 h.  173,45 p
  72. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23   10 h.  170,55 p
  73. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23   10 h.  157,86 p
  74. Varga László                   3.cs. R38   10 h.  153,36 p
  75. Benke István                   1.cs. R38   12 h.  152,54 p
  76. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   11 h.  152,25 p
  77. Szollos Béla                   1.cs. A64    9 h.  147,52 p
  78. Benke István                   2.cs. R38    8 h.  145,19 p
  79. Grizner Sándor                 1.cs. R38    9 h.  140,39 p
  80. Kaló Imre                      1.cs. A64   10 h.  132,14 p
  81. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    8 h.  128,83 p
  82. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    7 h.  115,20 p
  83. Balázs Sándor                  3.cs. R38    7 h.  112,69 p
  84. Szabó Elek                     2.cs. R38    7 h.  107,29 p
  85. Grizner Sándor                 2.cs. R38    7 h.  103,29 p
  86. Kalocsai András                2.cs. A23    8 h.   99,04 p
  87. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    6 h.   97,24 p
  88. Kaló Imre                      2.cs. A64    6 h.   95,86 p
  89. Balázs Sándor                  4.cs. R38    6 h.   91,98 p
  90. Rédei Attila                   2.cs. R38    7 h.   90,88 p
  91. Nagy Zoltán                    2.cs. A23    5 h.   79,56 p
  92. Gavaldik József                3.cs. A23    4 h.   78,73 p
  93. Demeter Attila                 3.cs. R38    5 h.   74,69 p
  94. Tomori László                  4.cs. A23    5 h.   68,86 p
  95. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    4 h.   66,62 p
  96. Fejos Károly                   1.cs. A64    5 h.   66,00 p
  97. Tóth Lajos                     2.cs. A23    4 h.   56,01 p
  98. Nagy Lehel dr.                 3.cs. R38    4 h.   54,08 p
  99. Moravcsik Lénárd               2.cs. A23    3 h.   51,15 p
 100. Papp László                    2.cs. A64    3 h.   47,64 p
 101. Nagy Lehel dr.                 4.cs. R38    3 h.   45,28 p
 102. Rédei Attila                   3.cs. R38    2 h.   35,83 p
 103. Nagy Varga Viktor              6.cs. R38    3 h.   34,49 p
 104. Babicz József                  2.cs. A64    2 h.   29,50 p
 105. Kosztolányi András             1.cs. A23    2 h.   29,01 p
 106. Cseri József                   1.cs. A64    2 h.   28,79 p
 107. Marton István                  1.cs. A23    2 h.   25,25 p
 108. Tóth Sándor                    3.cs. A64    1 h.   17,27 p
 109. Balázs Sándor                  5.cs. R38    1 h.   16,86 p
 110. Lengyel János                  2.cs. A23    1 h.   16,67 p
 111. Botka Sándor                   1.cs. A23    1 h.   15,05 p
 112. Palkó László                   3.cs. A23    1 h.   13,14 p
 113. Gavaldik József                4.cs. A23    1 h.   12,34 p
 114. Fazekas István ifj.            3.cs. A23    1 h.   11,07 p
 115. Szabó Elek                     3.cs. R38    1 h.   10,54 p
 116. Rédei Attila                   4.cs. R38    1 h.   10,47 p
 117. Nagy Lehel dr.                 5.cs. R38    1 h.    8,90 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   44 h.  852,37 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs.   41 h.  747,74 p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   41 h.  713,25 p
   4. Szabó Elek                     1.cs.   32 h.  533,30 p
   5. Nagy Varga Viktor              5.cs.   27 h.  461,58 p
   6. Demeter Attila                 1.cs.   28 h.  433,90 p
   7. Varga László                   1.cs.   24 h.  431,36 p
   8. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   26 h.  423,87 p
   9. Balázs Sándor                  1.cs.   19 h.  331,53 p
  10. Nagy Varga Viktor              3.cs.   19 h.  298,81 p
  11. Rédei Attila                   1.cs.   16 h.  280,38 p
  12. Balázs Sándor                  2.cs.   18 h.  274,13 p
  13. Demeter Attila                 2.cs.   17 h.  273,85 p
  14. Varga László                   2.cs.   17 h.  270,05 p
  15. Nagy Varga Viktor              4.cs.   15 h.  219,27 p
  16. Varga László                   3.cs.   12 h.  190,84 p
  17. Grizner Sándor                 1.cs.   11 h.  169,65 p
  18. Benke István                   2.cs.    8 h.  156,16 p
  19. Balázs Sándor                  3.cs.   10 h.  147,22 p
  20. Benke István                   1.cs.   10 h.  147,15 p
  21. Grizner Sándor                 2.cs.    7 h.  120,72 p
  22. Balázs Sándor                  4.cs.    7 h.  119,26 p
  23. Rédei Attila                   2.cs.    8 h.  116,84 p
  24. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    6 h.  116,67 p
  25. Szabó Elek                     2.cs.    8 h.  116,66 p
  26. Demeter Attila                 3.cs.    6 h.  108,23 p
  27. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    5 h.   82,71 p
  28. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    4 h.   63,81 p
  29. Nagy Varga Viktor              6.cs.    5 h.   61,84 p
  30. Rédei Attila                   3.cs.    4 h.   59,69 p
  31. Nagy Lehel dr.                 5.cs.    2 h.   25,21 p
  32. Balázs Sándor                  5.cs.    1 h.   19,58 p
  33. Szabó Elek                     3.cs.    1 h.   16,51 p
  34. Rédei Attila                   4.cs.    1 h.   16,23 p