Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2015.07.15 17:34:18
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.15 17:34:18
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.15 17:48:05
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.14 17:34:18
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 11 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten IV.
Feleresztés ideje: 2015.07.12 05:40
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        11   22   170   34   43   1394,37   1348,27   1330,73
A50 Zsámbok            11   24   216   43   54   1446,42   1353,11   1343,40
V10 Hatvan              8   13   114   23   29   1412,12   1288,43   1278,69
Hatvan I.              30   59   500  100  125   1446,42   1339,40   1322,55
A23 Nagykáta           16   45   409   82  102   1413,00   1348,34   1339,71
A64 Szentmártonkáta    10   19   171   34   43   1430,22   1341,06   1321,10
R38 Jászberény          9   19   174   35   44   1420,01   1318,71   1307,82
Hatvan II.             35   83   754  151  189   1430,22   1342,13   1331,72
Tagszövetségben        65  142  1254  251  314   1446,42   1341,18   1327,39

A36 egyesületi díjlista
   1. Mészáros László                2.cs. HU 14-D-764162    H 1394,37 m/p
   2. Mészáros László                2.cs. HU 14-D-728397    H 1392,38 m/p
   3. Tóth Gábor                     1.cs. HU 14-D-763996    H 1389,18 m/p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. HU 10-09-01960    H 1384,75 m/p
   5. Pap István                     1.cs. HU 14-D-806348    H 1377,53 m/p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. HU 13-D-602503    H 1374,04 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. HU 14-D-728061    H 1373,63 m/p
   8. Pap István                     1.cs. HU 14-O-26224     H 1373,62 m/p
   9. Dósa Zoltán                    1.cs. HU 13-D-700952    H 1370,29 m/p
  10. Mészáros László                2.cs. HU 13-D-602412    H 1370,06 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Agócs Attila                    1.cs. Dt: 304979 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   2h  24,68p    R:  25.   2h  27,91p    T:  63.   2h  26,14p
Összesített E:  11.  20h 312,19p    R:  22.  22h 346,90p    T:  61.  19h 306,41p
   HU 12-D-502505    H 12 09:25:17  1353,68 m/p  28  14,74   68  16,22  185  15,53
   HU 13-D-602608    H 12 09:28:50  1332,69 m/p  42   9,94  107  11,69  292  10,61

Dósa Zoltán                     1.cs. Dt: 308566 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  56,57p    R:  12.   3h  56,67p    T:  30.   3h  53,97p
Összesített E:   5.  23h 396,98p    R:  13.  23h 413,87p    T:  39.  22h 392,37p
   HU 13-D-700952    H 12 09:25:11  1370,29 m/p   9  21,26   31  20,52   98  19,54
   HU 14-D-728120    H 12 09:26:59  1359,42 m/p  17  18,51   48  18,54  142  17,51
   HU 13-D-700972    H 12 09:27:14  1357,93 m/p  22  16,80   56  17,61  155  16,92
   HU 14-D-728146    H 12 09:28:32  1350,20 m/p  31  13,71   82  14,59  211  14,34

Dósa Zoltán                     2.cs. Dt: 308566 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  17.   1h  10,29p    R:  37.   1h  11,92p    T:  91.   1h  11,03p
Összesített E:   9.  21h 343,85p    R:  20.  22h 358,62p    T:  49.  20h 340,05p
   HU 12-D-561991    H 12 09:31:16  1334,24 m/p  41  10,29  105  11,92  283  11,03

Gazsi Károly                    1.cs. Dt: 308976 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  62,06p    R:   8.   3h  60,03p    T:  23.   3h  57,46p
Összesített E:   1.  24h 496,92p    R:   3.  24h 499,33p    T:   6.  24h 490,54p
   HU 13-D-602503    H 12 09:24:52  1374,04 m/p   6  22,29   27  20,98   84  20,18
   HU 14-D-728061    H 12 09:24:56  1373,63 m/p   7  21,94   28  20,86   86  20,09
   HU 11-D-402865    H 12 09:27:27  1358,43 m/p  19  17,83   51  18,19  149  17,19
   HU 11-D-402857    H 12 09:33:03  1325,79 m/p   0   0,00  118  10,41    0   0,00
   HU 14-D-728041    H 12 09:33:35  1322,77 m/p   0   0,00  123   9,83    0   0,00

Gazsi Károly                    2.cs. Dt: 308976 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   1h  19,20p    R:  31.   1h  19,01p    T:  77.   1h  17,74p
Összesített E:  13.  17h 286,02p    R:  25.  19h 322,64p    T:  67.  17h 293,36p
   HU 14-D-728063    H 12 09:27:08  1360,33 m/p  15  19,20   44  19,01  137  17,74

Katona József                   1.cs. Dt: 308424 Kg:   2 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   1h  20,23p    R:  29.   1h  20,05p    T:  70.   1h  19,12p
Összesített E:  14.  15h 274,78p    R:  27.  16h 300,48p    T:  66.  16h 293,48p
   HU 14-09-25242    H 12 09:25:19  1368,85 m/p  12  20,23   35  20,05  107  19,12

Katona József                   2.cs. Dt: 308424 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  48,34p    R:  16.   3h  51,91p    T:  43.   3h  49,92p
Összesített E:   4.  23h 415,65p    R:  12.  23h 430,36p    T:  27.  23h 424,06p
   HU 11-09-09122    H 12 09:27:09  1357,80 m/p  23  16,46   57  17,50  156  16,87
   HU 14-09-25285    H 12 09:27:16  1357,10 m/p  24  16,11   59  17,26  163  16,55
   HU 12-09-15383    H 12 09:27:16  1357,10 m/p  25  15,77   60  17,15  164  16,50
   HU 14-09-25284    H 12 09:28:09  1351,85 m/p  30  14,06   76  15,29  197  14,98
   HU 13-09-21695    T 12 09:32:26  1326,94 m/p   0   0,00  115  10,76    0   0,00
   HU 11-09-11710    H 12 09:33:08  1322,95 m/p   0   0,00  121  10,06    0   0,00
   HU 13-09-21704    T 12 09:33:11  1322,67 m/p   0   0,00  124   9,72    0   0,00

Mészáros László                 1.cs. Dt: 309062 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  38,06p    R:  18.   3h  41,93p    T:  50.   3h  39,38p
Összesített E:   6.  24h 392,91p    R:  15.  23h 404,44p    T:  42.  21h 375,28p
   HU 14-D-728380    H 12 09:27:32  1358,32 m/p  20  17,49   52  18,08  151  17,10
   HU 14-D-764151    H 12 09:30:40  1339,86 m/p  39  10,97   99  12,62  259  12,13
   HU 14-D-764152    H 12 09:32:15  1330,73 m/p  43   9,60  111  11,23  302  10,15

Mészáros László                 2.cs. Dt: 309062 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  68,57p    R:   4.   3h  67,24p    T:  11.   3h  64,96p
Összesített E:   7.  19h 365,83p    R:  16.  22h 394,37p    T:  43.  21h 371,40p
   HU 14-D-764162    H 12 09:21:39  1394,37 m/p   1  24,00    5  23,54   26  22,85
   HU 14-D-728397    H 12 09:21:58  1392,38 m/p   2  23,66    7  23,30   29  22,71
   HU 13-D-602412    H 12 09:25:35  1370,06 m/p  10  20,91   32  20,40  101  19,40
   HU 13-D-602403    H 12 09:27:32  1358,32 m/p  21  17,14   53  17,96  152  17,05
   HU 14-O-26219     H 12 09:27:57  1355,83 m/p  26  15,43   63  16,80  170  16,22
   HU 13-09-20446    H 12 09:29:42  1345,50 m/p  36  12,00   91  13,55  229  13,51
   HU 14-O-38153     H 12 09:29:51  1344,62 m/p  37  11,66   92  13,43  232  13,37

Mészáros Mihály                 1.cs. Dt: 309123 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  58,63p    R:  10.   3h  58,88p    T:  25.   3h  56,91p
Összesített E:   3.  23h 442,60p    R:   5.  24h 467,52p    T:  15.  24h 458,86p
   HU 10-09-01960    H 12 09:23:14  1384,75 m/p   4  22,97   17  22,14   48  21,84
   HU 13-09-20417    H 12 09:25:46  1369,21 m/p  11  20,57   34  20,17  106  19,17
   HU 10-09-01947    H 12 09:28:05  1355,31 m/p  27  15,09   65  16,57  177  15,90
   HU 11-09-09237    H 12 09:32:39  1328,70 m/p   0   0,00  113  10,99  311   9,74
   HU 12-D-504652    H 12 09:33:05  1326,23 m/p   0   0,00  117  10,53    0   0,00

Mészáros Mihály                 2.cs. Dt: 309123 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   1h  13,03p    R:  27.   2h  23,73p    T:  85.   1h  13,97p
Összesített E:  12.  18h 311,25p    R:  24.  19h 328,98p    T:  60.  18h 306,63p
   HU 13-09-20404    H 12 09:29:16  1348,31 m/p  33  13,03   86  14,13  219  13,97
   HU 14-09-25302    H 12 09:33:44  1322,55 m/p   0   0,00  125   9,60    0   0,00

Pap István                      1.cs. Dt: 306753 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  64,12p    R:   7.   3h  61,90p    T:  21.   3h  59,30p
Összesített E:   2.  24h 456,17p    R:   4.  24h 472,43p    T:  14.  24h 460,79p
   HU 14-D-806348    H 12 09:22:41  1377,53 m/p   5  22,63   23  21,45   71  20,78
   HU 14-O-26224     H 12 09:23:19  1373,62 m/p   8  21,60   29  20,75   87  20,04
   HU 13-D-604729    H 12 09:25:00  1363,35 m/p  13  19,89   38  19,70  121  18,48
   HU 13-D-605723    H 12 09:25:48  1358,52 m/p  18  18,17   50  18,31  147  17,28
   HU 12-D-504078    H 12 09:26:48  1352,53 m/p  29  14,40   75  15,41  193  15,17
   HU 12-D-504093    T 12 09:27:29  1348,46 m/p  32  13,37   85  14,25  217  14,06
   HU 13-D-604750    T 12 09:27:31  1348,27 m/p  34  12,69   87  14,01  220  13,92

Pap István                      2.cs. Dt: 306753 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   1h  19,54p    R:  24.   2h  29,65p    T:  76.   1h  18,16p
Összesített E:   8.  20h 358,75p    R:  17.  22h 391,57p    T:  45.  20h 360,74p
   HU 14-D-728438    H 12 09:25:17  1361,63 m/p  14  19,54   40  19,47  128  18,16
   HU 13-D-700940    H 12 09:31:44  1323,73 m/p   0   0,00  120  10,18    0   0,00

Pap István                      3.cs. Dt: 306753 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  15.   1h  12,34p    R:  35.   1h  13,90p    T:  86.   1h  13,88p
Összesített E:  21.   9h 109,45p    R:  45.  10h 142,46p    T: 124.   9h 126,46p
   HU 14-D-728418    T 12 09:27:33  1348,07 m/p  35  12,34   88  13,90  221  13,88

Pásztor Gábor                   1.cs. Dt: 309040 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  16.   1h  10,63p    R:  36.   1h  12,39p    T:  89.   1h  11,85p
Összesített E:  10.  19h 334,70p    R:  21.  20h 358,14p    T:  50.  19h 339,44p
   HU 12-09-15587    H 12 09:30:55  1338,32 m/p  40  10,63  101  12,39  265  11,85

Török Ferenc                    1.cs. Dt: 309082 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   1h  18,86p    R:  32.   1h  18,77p    T:  78.   1h  17,61p
Összesített E:  17.  12h 180,70p    R:  39.  13h 205,28p    T:  96.  13h 193,05p
   HU 12-D-504114    H 12 09:27:14  1360,20 m/p  16  18,86   46  18,77  140  17,61

Tóth Gábor                      1.cs. Dt: 310830 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   2h  34,62p    R:  20.   2h  35,34p    T:  52.   2h  35,17p
Összesített E:  15.  14h 229,96p    R:  29.  17h 280,93p    T:  74.  16h 267,60p
   HU 14-D-763996    H 12 09:23:45  1389,18 m/p   3  23,31   14  22,49   38  22,30
   HU 13-D-602495    H 12 09:31:29  1342,77 m/p  38  11,31   97  12,85  243  12,87

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-O-25566     H 1446,42 m/p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-10-07-26921    T 1430,22 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762092    H 1422,19 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1420,01 m/p
   5. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726983    T 1413,00 m/p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1412,91 m/p
   7. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726933    T 1412,71 m/p
   8. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1412,29 m/p
   9. Kevés Károly                   1.cs. V10 HU 09-07-24374    H 1412,12 m/p
  10. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1407,63 m/p
  11. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-D-727206    H 1403,19 m/p
  12. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-O-26317     T 1402,78 m/p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762494    H 1401,67 m/p
  14. Száraz László                  1.cs. A23 AU-12-308-80      T 1400,75 m/p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596340    H 1400,61 m/p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-07-37975    H 1400,39 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30910    H 1400,18 m/p
  18. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25710     T 1397,82 m/p
  19. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762088    H 1397,78 m/p
  20. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1397,15 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-O-25566     H 1446,42 m/p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762092    H 1422,19 m/p
   3. Kevés Károly                   1.cs. V10 HU 09-07-24374    H 1412,12 m/p
   4. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762088    H 1397,78 m/p
   5. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-764162    H 1394,37 m/p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-D-346221    H 1394,06 m/p
   7. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-728397    H 1392,38 m/p
   8. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-12-D-531010    T 1391,49 m/p
   9. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1391,10 m/p
  10. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762030    H 1390,22 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   70,62 p
   2. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   70,30 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   70,25 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   69,93 p
   5. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   67,58 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   67,40 p
   7. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   67,31 p
   8. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   65,78 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   65,75 p
  10. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   65,34 p
  11. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   64,96 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   62,71 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   62,15 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   61,56 p
  15. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   60,36 p
  16. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   60,23 p
  17. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   60,22 p
  18. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   59,85 p
  19. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   59,39 p
  20. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   59,35 p
  21. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   59,30 p
  22. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   57,79 p
  23. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   57,46 p
  24. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   57,09 p
  25. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   56,91 p
  26. Jánosi Pál                     3.cs. A23    3 h.   56,73 p
  27. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   56,59 p
  28. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   56,50 p
  29. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   54,70 p
  30. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   53,97 p
  31. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   53,88 p
  32. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   53,08 p
  33. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   52,82 p
  34. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   52,58 p
  35. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,55 p
  36. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   52,54 p
  37. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   52,26 p
  38. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   51,80 p
  39. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   51,16 p
  40. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   51,03 p
  41. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   50,61 p
  42. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   50,32 p
  43. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   49,92 p
  44. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   49,68 p
  45. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   45,78 p
  46. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   44,12 p
  47. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   43,75 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   70,49 p
   2. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   68,98 p
   3. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   68,39 p
   4. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   67,24 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   64,10 p
   6. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   62,71 p
   7. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   61,90 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   60,03 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Mészáros László                2.cs.    3 h.   68,57 p
   2. Pap István                     1.cs.    3 h.   64,12 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs.    3 h.   62,06 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs.    3 h.   58,63 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs.    3 h.   56,57 p
   6. Katona József                  2.cs.    3 h.   48,34 p
   7. Mészáros László                1.cs.    3 h.   38,06 p
   8. Tóth Gábor                     1.cs.    2 h.   34,62 p
   9. Agócs Attila                   1.cs.    2 h.   24,68 p
  10. Katona József                  1.cs.    1 h.   20,23 p
  11. Pap István                     2.cs.    1 h.   19,54 p
  12. Gazsi Károly                   2.cs.    1 h.   19,20 p
  13. Török Ferenc                   1.cs.    1 h.   18,86 p
  14. Mészáros Mihály                2.cs.    1 h.   13,03 p
  15. Pap István                     3.cs.    1 h.   12,34 p
  16. Pásztor Gábor                  1.cs.    1 h.   10,63 p
  17. Dósa Zoltán                    2.cs.    1 h.   10,29 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.20. Mosonmagyaróvár III.
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.04. Mosonmagyaróvár IV.
  07.12. Sankt Pölten IV.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   24 h.  515,67 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   24 h.  508,50 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50   24 h.  502,63 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   24 h.  493,97 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   24 h.  492,61 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   24 h.  490,54 p
   7. Tomori László                  2.cs. A23   24 h.  488,09 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  487,87 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   24 h.  487,14 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   24 h.  481,83 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   24 h.  480,60 p
  12. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   24 h.  480,12 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  479,34 p
  14. Pap István                     1.cs. A36   24 h.  460,79 p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  458,86 p
  16. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   24 h.  457,25 p
  17. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   24 h.  453,03 p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  448,08 p
  19. Palkó László                   1.cs. A23   24 h.  445,23 p
  20. Huszár Péter                   1.cs. A23   24 h.  445,16 p
  21. Tóth Attila                    2.cs. A64   23 h.  444,27 p
  22. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  441,52 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   24 h.  438,86 p
  24. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   23 h.  434,81 p
  25. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  428,93 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   24 h.  426,06 p
  27. Katona József                  2.cs. A36   23 h.  424,06 p
  28. Boda Ákos                      6.cs. A50   24 h.  421,90 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23   24 h.  418,03 p
  30. Palkó László                   2.cs. A23   24 h.  417,47 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50   24 h.  416,53 p
  32. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  414,26 p
  33. Japport Zoltán                 3.cs. A50   24 h.  413,88 p
  34. Száraz László                  1.cs. A23   23 h.  411,76 p
  35. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   22 h.  411,14 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   22 h.  409,19 p
  37. Japport Zoltán                 4.cs. A50   22 h.  396,41 p
  38. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  394,69 p
  39. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   22 h.  392,37 p
  40. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  384,19 p
  41. Nagy János                     2.cs. A23   22 h.  377,68 p
  42. Mészáros László                1.cs. A36   21 h.  375,28 p
  43. Mészáros László                2.cs. A36   21 h.  371,40 p
  44. Kiss József                    1.cs. V10   19 h.  362,94 p
  45. Pap István                     2.cs. A36   20 h.  360,74 p
  46. Ács Ferenc                     1.cs. A50   23 h.  359,07 p
  47. Tóth Sándor                    1.cs. A64   21 h.  351,78 p
  48. Tomori László                  3.cs. A23   21 h.  346,30 p
  49. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  340,05 p
  50. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   19 h.  339,44 p
  51. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  338,92 p
  52. Huszár Péter                   2.cs. A23   18 h.  334,47 p
  53. Varga László                   1.cs. R38   21 h.  331,48 p
  54. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   19 h.  330,94 p
  55. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   21 h.  329,41 p
  56. Jánosi Pál                     2.cs. A23   20 h.  318,50 p
  57. Demeter Attila                 2.cs. R38   21 h.  313,47 p
  58. Fejos Csaba                    2.cs. A64   16 h.  313,08 p
  59. Szabó Gergo                    1.cs. A50   22 h.  311,87 p
  60. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  306,63 p
  61. Agócs Attila                   1.cs. A36   19 h.  306,41 p
  62. Varga László                   2.cs. R38   21 h.  302,96 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   19 h.  297,33 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38   20 h.  295,19 p
  65. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   19 h.  294,59 p
  66. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  293,48 p
  67. Gazsi Károly                   2.cs. A36   17 h.  293,36 p
  68. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   16 h.  287,49 p
  69. Szollos Béla                   2.cs. A64   16 h.  283,95 p
  70. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  281,21 p
  71. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  279,80 p
  72. Tóth Attila                    1.cs. A64   16 h.  279,31 p
  73. Boda Ákos                      3.cs. A50   18 h.  272,76 p
  74. Tóth Gábor                     1.cs. A36   16 h.  267,60 p
  75. Balázs Sándor                  1.cs. R38   17 h.  262,14 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10   15 h.  256,46 p
  77. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  252,63 p
  78. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   15 h.  243,78 p
  79. Gavaldik József                1.cs. A23   16 h.  239,61 p
  80. Szollos Béla                   3.cs. A64   13 h.  233,91 p
  81. Kalocsai András                1.cs. A23   14 h.  228,05 p
  82. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  224,66 p
  83. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   14 h.  222,00 p
  84. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   14 h.  220,26 p
  85. Gavaldik József                2.cs. A23   15 h.  211,84 p
  86. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  208,11 p
  87. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  207,21 p
  88. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   13 h.  206,73 p
  89. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  90. Lengyel János                  1.cs. A23   13 h.  205,27 p
  91. Horinka Norbert                1.cs. A36   15 h.  204,31 p
  92. Száraz László                  3.cs. A23   13 h.  201,72 p
  93. Babicz József                  1.cs. A64   12 h.  200,54 p
  94. Száraz László                  2.cs. A23   14 h.  199,92 p
  95. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   12 h.  194,97 p
  96. Török Ferenc                   1.cs. A36   13 h.  193,05 p
  97. László György                  1.cs. A36   12 h.  189,63 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   24 h.  516,48 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   24 h.  514,72 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   24 h.  499,33 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   24 h.  472,43 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  467,52 p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   24 h.  466,50 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   24 h.  437,78 p
   8. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  436,54 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50   24 h.  434,78 p
  10. Japport Zoltán                 3.cs. A50   24 h.  433,92 p
  11. Boda Ákos                      2.cs. A50   24 h.  433,32 p
  12. Katona József                  2.cs. A36   23 h.  430,36 p
  13. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   23 h.  413,87 p
  14. Japport Zoltán                 4.cs. A50   22 h.  412,87 p
  15. Mészáros László                1.cs. A36   23 h.  404,44 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs.   24 h.  496,92 p
   2. Pap István                     1.cs.   24 h.  456,17 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs.   23 h.  442,60 p
   4. Katona József                  2.cs.   23 h.  415,65 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs.   23 h.  396,98 p
   6. Mészáros László                1.cs.   24 h.  392,91 p
   7. Mészáros László                2.cs.   19 h.  365,83 p
   8. Pap István                     2.cs.   20 h.  358,75 p
   9. Dósa Zoltán                    2.cs.   21 h.  343,85 p
  10. Pásztor Gábor                  1.cs.   19 h.  334,70 p
  11. Agócs Attila                   1.cs.   20 h.  312,19 p
  12. Mészáros Mihály                2.cs.   18 h.  311,25 p
  13. Gazsi Károly                   2.cs.   17 h.  286,02 p
  14. Katona József                  1.cs.   15 h.  274,78 p
  15. Tóth Gábor                     1.cs.   14 h.  229,96 p
  16. Udvari Zoltán                  1.cs.   12 h.  188,85 p
  17. Török Ferenc                   1.cs.   12 h.  180,70 p
  18. Horinka Norbert                1.cs.   13 h.  175,76 p
  19. Dobos Sándor                   1.cs.   11 h.  162,37 p
  20. László György                  1.cs.   11 h.  161,30 p
  21. Pap István                     3.cs.    9 h.  109,45 p
  22. Dobos Sándor                   2.cs.    6 h.   91,06 p
  23. Seres János                    1.cs.    5 h.   81,11 p
  24. László György                  2.cs.    3 h.   55,39 p
  25. Horinka Norbert                2.cs.    3 h.   53,11 p
  26. Török Ferenc                   2.cs.    3 h.   44,19 p
  27. Katona József                  3.cs.    3 h.   43,37 p
  28. Agócs Attila                   2.cs.    3 h.   41,04 p
  29. Mészáros László                3.cs.    3 h.   40,82 p
  30. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  31. Udvari Zoltán                  2.cs.    1 h.   13,21 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H 10h 187,62p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H 10h 173,47p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  8h 157,87p
  4. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  8h 154,30p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  8h 154,09p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  8h 144,92p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603906    H  8h 144,86p
  8. Palkó László                   A23 HU-14-20-71143    H  8h 122,23p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  7h 141,59p
 10. Palkó László                   A23 HU-14-09-24662    H  7h 132,77p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  9h 152,53p
  2. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  8h 148,14p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  8h 144,95p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  8h 144,59p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  8h 136,80p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 143,09p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 139,57p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  7h 127,34p
  9. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  7h 118,71p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-14-D-727156    T  7h 118,60p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  8h 157,93p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  8h 149,89p
  3. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  7h 130,52p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762092    H  7h 123,84p
  5. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700952    H  7h 117,05p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  7h 116,74p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  7h 114,43p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  7h 113,54p
  9. Mészáros László                A36 HU 14-D-764152    H  7h 109,23p
 10. Szabó Gergo                    A50 HU 14-D-762317    H  7h 109,20p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  9h 158,34p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762042    T  8h 120,48p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 144,65p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  7h 123,88p
  5. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  7h 121,40p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  7h 121,13p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 117,03p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  7h 108,38p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762368    T  7h  97,81p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 120,28p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700952    H  7h 117,32p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  7h 115,15p
  3. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 114,94p
  4. Mészáros László                A36 HU 13-D-602412    H  6h 109,30p
  5. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 106,08p
  6. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402861    H  6h 101,25p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 13-D-602503    H  6h  97,05p
  8. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728041    H  6h  96,85p
  9. Mészáros László                A36 HU 14-D-764152    H  6h  96,68p
 10. Pap István                     A36 HU 14-O-26224     H  5h  92,59p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  7h 110,47p
  2. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  5h 102,93p
  3. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  88,95p
  4. Pap István                     A36 HU 13-D-604749    T  5h  75,13p
  5. Dobos Sándor                   A36 HU 13-D-602573    T  4h  62,65p
  6. Katona József                  A36 HU 13-09-20255    T  3h  55,50p
  7. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  3h  54,81p
  8. Pap István                     A36 HU 13-D-700919    T  3h  48,60p
  9. Katona József                  A36 HU 14-O-26228     T  3h  47,97p
 10. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602488    T  3h  41,79p