Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2015.07.15 17:34:18
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.15 17:34:18
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.15 17:48:15
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.14 17:34:18
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 11 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten IV.
Feleresztés ideje: 2015.07.12 05:40
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        11   22   170   34   43   1394,37   1348,27   1330,73
A50 Zsámbok            11   24   216   43   54   1446,42   1353,11   1343,40
V10 Hatvan              8   13   114   23   29   1412,12   1288,43   1278,69
Hatvan I.              30   59   500  100  125   1446,42   1339,40   1322,55
A23 Nagykáta           16   45   409   82  102   1413,00   1348,34   1339,71
A64 Szentmártonkáta    10   19   171   34   43   1430,22   1341,06   1321,10
R38 Jászberény          9   19   174   35   44   1420,01   1318,71   1307,82
Hatvan II.             35   83   754  151  189   1430,22   1342,13   1331,72
Tagszövetségben        65  142  1254  251  314   1446,42   1341,18   1327,39

A64 egyesületi díjlista
   1. Kovágó Gábor                   3.cs. HU-10-07-26921    T 1430,22 m/p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-13-D-596340    H 1400,61 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-13-07-37975    H 1400,39 m/p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-11-07-30910    H 1400,18 m/p
   5. Tóth Attila                    2.cs. HU 13-D-656662    T 1396,74 m/p
   6. Szollos Béla                   2.cs. HU 14-06-15750    T 1392,00 m/p
   7. Tóth Sándor                    1.cs. HU-13-D-619002    H 1388,52 m/p
   8. Tóth Attila                    2.cs. HU 13-D-656678    T 1385,88 m/p
   9. Fejos Csaba                    2.cs. HU 11-09-10921    T 1384,59 m/p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-13-D-596310    H 1382,86 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz József                   1.cs. Dt: 314301 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   2h  31,20p    R:  43.   1h  21,17p    T:  69.   1h  21,38p
Összesített E:  14.  13h 211,77p    R:  57.  12h 194,90p    T:  93.  12h 200,54p
   HU-13-D-667019    H 12 09:27:25  1382,05 m/p  11  20,57   38  21,17   58  21,38
   HU-14-D-806245    H 12 09:37:44  1322,07 m/p  40  10,63    0   0,00    0   0,00

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 314255 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   2h  32,58p    R:  36.   2h  32,37p    T:  56.   2h  33,04p
Összesített E:  10.  18h 297,43p    R:  40.  17h 275,68p    T:  71.  17h 279,80p
   HU 14-D-762976    T 12 09:28:13  1377,00 m/p  13  19,89   49  20,32   72  20,73
   HU 14-D-762980    T 12 09:34:20  1341,06 m/p  34  12,69  157  12,05  255  12,31

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 314255 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   2h  31,55p    R:  42.   1h  21,63p    T:  67.   1h  21,79p
Összesített E:   7.  20h 356,25p    R:  33.  17h 317,37p    T:  58.  16h 313,08p
   HU 11-09-10921    T 12 09:26:58  1384,59 m/p   9  21,26   32  21,63   49  21,79
   HU 14-D-762978    T 12 09:37:46  1321,69 m/p  41  10,29    0   0,00    0   0,00

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 313668 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   1h   9,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  20.  13h 159,68p    R:  80.   9h 109,74p    T: 120.  11h 138,50p
   HU-14-D-762731    T 12 09:37:25  1321,10 m/p  43   9,60    0   0,00    0   0,00

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  69,94p    R:   3.   3h  69,24p    T:   4.   3h  69,93p
Összesített E:   1.  24h 487,95p    R:  10.  24h 470,72p    T:  10.  24h 481,83p
   HU-13-D-596340    H 12 09:18:07  1400,61 m/p   2  23,66   12  23,16   15  23,36
   HU-13-07-37975    H 12 09:18:09  1400,39 m/p   3  23,31   13  23,08   16  23,31
   HU-11-07-30910    H 12 09:18:11  1400,18 m/p   4  22,97   14  23,00   17  23,26
   HU-13-D-596310    H 12 09:20:55  1382,86 m/p  10  20,91   34  21,47   54  21,56
   HU-11-07-30912    H 12 09:26:04  1351,35 m/p  30  14,06  123  14,66  203  14,71
   HU-11-07-30906    H 12 09:30:41  1324,31 m/p  37  11,66    0   0,00    0   0,00

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  47,66p    R:  22.   3h  51,01p    T:  36.   3h  52,54p
Összesített E:   3.  24h 436,16p    R:  19.  24h 417,20p    T:  25.  24h 428,93p
   HU-14-D-762172    H 12 09:23:12  1368,71 m/p  21  17,14   74  18,41  109  19,03
   HU-12-D-530637    H 12 09:25:02  1357,56 m/p  26  15,43  101  16,34  158  16,78
   HU-13-07-37967    H 12 09:25:02  1357,56 m/p  27  15,09  102  16,26  159  16,73
   HU-12-D-535220    H 12 09:26:08  1350,96 m/p  31  13,71  126  14,43  207  14,52
   HU-14-D-762190    H 12 09:26:23  1349,46 m/p  32  13,37  131  14,04  214  14,20
   HU-14-D-762166    H 12 09:27:08  1345,01 m/p  33  13,03  140  13,35  231  13,42

Kovágó Gábor                    3.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  56,57p    R:  12.   3h  58,67p    T:  15.   3h  60,36p
Összesített E:   4.  24h 427,30p    R:  20.  22h 404,87p    T:  35.  22h 411,14p
   HU-10-07-26921    T 12 09:13:36  1430,22 m/p   1  24,00    1  24,00    2  23,95
   HU-12-D-535216    T 12 09:24:16  1362,20 m/p  23  16,46   87  17,41  125  18,30
   HU-10-D-255201    T 12 09:24:23  1361,49 m/p  24  16,11   89  17,26  129  18,11
   HU-14-D-762181    H 12 09:25:01  1357,66 m/p  25  15,77  100  16,42  157  16,82
   HU-11-D-396034    T 12 09:25:06  1357,16 m/p  28  14,74  103  16,19  161  16,64

Kovágó Gábor                    4.cs. Dt: 305496 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  45,60p    R:  32.   2h  36,97p    T:  51.   2h  38,29p
Összesített E:   5.  23h 418,99p    R:  22.  22h 403,02p    T:  36.  22h 409,19p
   HU-11-07-30963    T 12 09:22:39  1372,09 m/p  16  18,86   60  19,48   89  19,95
   HU-14-D-762146    T 12 09:24:09  1362,91 m/p  22  16,80   86  17,49  124  18,34
   HU-13-D-596334    T 12 09:31:12  1321,35 m/p  42   9,94    0   0,00    0   0,00

Papp László                     1.cs. Dt: 310280 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   2h  22,28p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  15.  14h 208,52p    R:  60.  11h 170,60p    T: 103.  11h 175,45p
   HU-14-D-764550    H 12 09:34:27  1323,44 m/p  38  11,31    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-764574    H 12 09:34:29  1323,25 m/p  39  10,97    0   0,00    0   0,00

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   1h  22,29p    R:  41.   1h  22,31p    T:  66.   1h  22,67p
Összesített E:   8.  20h 322,04p    R:  42.  16h 271,75p    T:  69.  16h 283,95p
   HU 14-06-15750    T 12 09:25:00  1392,00 m/p   6  22,29   23  22,31   30  22,67

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 294153 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   1h  14,40p    R:  49.   1h  15,65p    T:  80.   1h  16,09p
Összesített E:   9.  19h 301,42p    R:  41.  16h 271,90p    T:  72.  16h 279,31p
   HU 14-D-800536    H 12 09:17:00  1355,54 m/p  29  14,40  110  15,65  173  16,09

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 294153 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  64,46p    R:   6.   3h  64,80p    T:   8.   3h  65,78p
Összesített E:   2.  23h 449,77p    R:  13.  23h 438,59p    T:  21.  23h 444,27p
   HU 13-D-656662    T 12 09:10:36  1396,74 m/p   5  22,63   18  22,70   22  23,03
   HU 13-D-656678    T 12 09:12:15  1385,88 m/p   8  21,60   31  21,70   47  21,88
   HU 14-D-800526    H 12 09:13:31  1377,66 m/p  12  20,23   48  20,40   69  20,87
   HU 14-D-800519    T 12 09:14:04  1374,12 m/p  14  19,54   57  19,71   83  20,23
   HU 13-07-37799    T 12 09:14:12  1373,26 m/p  15  19,20   59  19,56   88  20,00
   HU 13-D-656663    T 12 09:14:34  1370,92 m/p  18  18,17   65  19,10   95  19,68
   HU 14-D-800511    T 12 09:14:36  1370,70 m/p  19  17,83   67  18,94   97  19,58
   HU 14-D-800523    T 12 09:14:47  1369,53 m/p  20  17,49   72  18,56  104  19,26

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 314407 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  52,79p    R:  18.   3h  53,00p    T:  31.   3h  53,88p
Összesített E:   6.  22h 369,49p    R:  28.  22h 352,71p    T:  47.  21h 351,78p
   HU-13-D-619002    H 12 09:26:26  1388,52 m/p   7  21,94   25  22,16   40  22,21
   HU-14-D-762767    T 12 09:29:13  1371,66 m/p  17  18,51   61  19,40   91  19,86
   HU-14-D-764472    T 12 09:35:07  1337,24 m/p  35  12,34  165  11,44  266  11,81
   HU-11-D-397210    T 12 09:37:04  1326,24 m/p  36  12,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-O-25566     H 1446,42 m/p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-10-07-26921    T 1430,22 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762092    H 1422,19 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1420,01 m/p
   5. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726983    T 1413,00 m/p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1412,91 m/p
   7. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726933    T 1412,71 m/p
   8. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1412,29 m/p
   9. Kevés Károly                   1.cs. V10 HU 09-07-24374    H 1412,12 m/p
  10. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1407,63 m/p
  11. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-D-727206    H 1403,19 m/p
  12. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-O-26317     T 1402,78 m/p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762494    H 1401,67 m/p
  14. Száraz László                  1.cs. A23 AU-12-308-80      T 1400,75 m/p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596340    H 1400,61 m/p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-07-37975    H 1400,39 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30910    H 1400,18 m/p
  18. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25710     T 1397,82 m/p
  19. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762088    H 1397,78 m/p
  20. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1397,15 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-10-07-26921    T 1430,22 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1420,01 m/p
   3. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726983    T 1413,00 m/p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1412,91 m/p
   5. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726933    T 1412,71 m/p
   6. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1412,29 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1407,63 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-D-727206    H 1403,19 m/p
   9. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-O-26317     T 1402,78 m/p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762494    H 1401,67 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   70,62 p
   2. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   70,30 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   70,25 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   69,93 p
   5. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   67,58 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   67,40 p
   7. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   67,31 p
   8. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   65,78 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   65,75 p
  10. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   65,34 p
  11. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   64,96 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   62,71 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   62,15 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   61,56 p
  15. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   60,36 p
  16. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   60,23 p
  17. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   60,22 p
  18. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   59,85 p
  19. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   59,39 p
  20. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   59,35 p
  21. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   59,30 p
  22. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   57,79 p
  23. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   57,46 p
  24. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   57,09 p
  25. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   56,91 p
  26. Jánosi Pál                     3.cs. A23    3 h.   56,73 p
  27. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   56,59 p
  28. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   56,50 p
  29. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   54,70 p
  30. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   53,97 p
  31. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   53,88 p
  32. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   53,08 p
  33. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   52,82 p
  34. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   52,58 p
  35. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,55 p
  36. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   52,54 p
  37. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   52,26 p
  38. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   51,80 p
  39. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   51,16 p
  40. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   51,03 p
  41. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   50,61 p
  42. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   50,32 p
  43. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   49,92 p
  44. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   49,68 p
  45. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   45,78 p
  46. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   44,12 p
  47. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   43,75 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   70,39 p
   2. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   69,93 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   69,24 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   67,26 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   65,26 p
   6. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   64,80 p
   7. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   64,42 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   61,35 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   60,82 p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   59,29 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   58,90 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.    3 h.   69,94 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.    3 h.   64,46 p
   3. Kovágó Gábor                   3.cs.    3 h.   56,57 p
   4. Tóth Sándor                    1.cs.    3 h.   52,79 p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs.    3 h.   47,66 p
   6. Kovágó Gábor                   4.cs.    3 h.   45,60 p
   7. Fejos Csaba                    1.cs.    2 h.   32,58 p
   8. Fejos Csaba                    2.cs.    2 h.   31,55 p
   9. Babicz József                  1.cs.    2 h.   31,20 p
  10. Szollos Béla                   2.cs.    1 h.   22,29 p
  11. Papp László                    1.cs.    2 h.   22,28 p
  12. Tóth Attila                    1.cs.    1 h.   14,40 p
  13. Kaló Imre                      1.cs.    1 h.    9,60 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.20. Mosonmagyaróvár III.
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.04. Mosonmagyaróvár IV.
  07.12. Sankt Pölten IV.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   24 h.  515,67 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   24 h.  508,50 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50   24 h.  502,63 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   24 h.  493,97 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   24 h.  492,61 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   24 h.  490,54 p
   7. Tomori László                  2.cs. A23   24 h.  488,09 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  487,87 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   24 h.  487,14 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   24 h.  481,83 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   24 h.  480,60 p
  12. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   24 h.  480,12 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  479,34 p
  14. Pap István                     1.cs. A36   24 h.  460,79 p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  458,86 p
  16. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   24 h.  457,25 p
  17. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   24 h.  453,03 p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  448,08 p
  19. Palkó László                   1.cs. A23   24 h.  445,23 p
  20. Huszár Péter                   1.cs. A23   24 h.  445,16 p
  21. Tóth Attila                    2.cs. A64   23 h.  444,27 p
  22. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  441,52 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   24 h.  438,86 p
  24. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   23 h.  434,81 p
  25. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  428,93 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   24 h.  426,06 p
  27. Katona József                  2.cs. A36   23 h.  424,06 p
  28. Boda Ákos                      6.cs. A50   24 h.  421,90 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23   24 h.  418,03 p
  30. Palkó László                   2.cs. A23   24 h.  417,47 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50   24 h.  416,53 p
  32. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  414,26 p
  33. Japport Zoltán                 3.cs. A50   24 h.  413,88 p
  34. Száraz László                  1.cs. A23   23 h.  411,76 p
  35. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   22 h.  411,14 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   22 h.  409,19 p
  37. Japport Zoltán                 4.cs. A50   22 h.  396,41 p
  38. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  394,69 p
  39. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   22 h.  392,37 p
  40. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  384,19 p
  41. Nagy János                     2.cs. A23   22 h.  377,68 p
  42. Mészáros László                1.cs. A36   21 h.  375,28 p
  43. Mészáros László                2.cs. A36   21 h.  371,40 p
  44. Kiss József                    1.cs. V10   19 h.  362,94 p
  45. Pap István                     2.cs. A36   20 h.  360,74 p
  46. Ács Ferenc                     1.cs. A50   23 h.  359,07 p
  47. Tóth Sándor                    1.cs. A64   21 h.  351,78 p
  48. Tomori László                  3.cs. A23   21 h.  346,30 p
  49. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  340,05 p
  50. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   19 h.  339,44 p
  51. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  338,92 p
  52. Huszár Péter                   2.cs. A23   18 h.  334,47 p
  53. Varga László                   1.cs. R38   21 h.  331,48 p
  54. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   19 h.  330,94 p
  55. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   21 h.  329,41 p
  56. Jánosi Pál                     2.cs. A23   20 h.  318,50 p
  57. Demeter Attila                 2.cs. R38   21 h.  313,47 p
  58. Fejos Csaba                    2.cs. A64   16 h.  313,08 p
  59. Szabó Gergo                    1.cs. A50   22 h.  311,87 p
  60. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  306,63 p
  61. Agócs Attila                   1.cs. A36   19 h.  306,41 p
  62. Varga László                   2.cs. R38   21 h.  302,96 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   19 h.  297,33 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38   20 h.  295,19 p
  65. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   19 h.  294,59 p
  66. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  293,48 p
  67. Gazsi Károly                   2.cs. A36   17 h.  293,36 p
  68. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   16 h.  287,49 p
  69. Szollos Béla                   2.cs. A64   16 h.  283,95 p
  70. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  281,21 p
  71. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  279,80 p
  72. Tóth Attila                    1.cs. A64   16 h.  279,31 p
  73. Boda Ákos                      3.cs. A50   18 h.  272,76 p
  74. Tóth Gábor                     1.cs. A36   16 h.  267,60 p
  75. Balázs Sándor                  1.cs. R38   17 h.  262,14 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10   15 h.  256,46 p
  77. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  252,63 p
  78. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   15 h.  243,78 p
  79. Gavaldik József                1.cs. A23   16 h.  239,61 p
  80. Szollos Béla                   3.cs. A64   13 h.  233,91 p
  81. Kalocsai András                1.cs. A23   14 h.  228,05 p
  82. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  224,66 p
  83. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   14 h.  222,00 p
  84. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   14 h.  220,26 p
  85. Gavaldik József                2.cs. A23   15 h.  211,84 p
  86. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  208,11 p
  87. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  207,21 p
  88. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   13 h.  206,73 p
  89. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  90. Lengyel János                  1.cs. A23   13 h.  205,27 p
  91. Horinka Norbert                1.cs. A36   15 h.  204,31 p
  92. Száraz László                  3.cs. A23   13 h.  201,72 p
  93. Babicz József                  1.cs. A64   12 h.  200,54 p
  94. Száraz László                  2.cs. A23   14 h.  199,92 p
  95. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   12 h.  194,97 p
  96. Török Ferenc                   1.cs. A36   13 h.  193,05 p
  97. László György                  1.cs. A36   12 h.  189,63 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   24 h.  512,68 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   24 h.  490,89 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   24 h.  489,58 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23   24 h.  484,43 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  482,33 p
   6. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   24 h.  477,46 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  475,47 p
   8. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   24 h.  473,67 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   24 h.  471,62 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   24 h.  470,72 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   24 h.  450,33 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   24 h.  445,00 p
  13. Tóth Attila                    2.cs. A64   23 h.  438,59 p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  438,05 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23   24 h.  435,16 p
  16. Molnár Pál                     1.cs. A23   24 h.  432,43 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  430,30 p
  18. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  423,88 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  417,20 p
  20. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   22 h.  404,87 p
  21. Palkó László                   2.cs. A23   23 h.  403,92 p
  22. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   22 h.  403,02 p
  23. Száraz László                  1.cs. A23   23 h.  399,58 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   24 h.  487,95 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   23 h.  449,77 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs.   24 h.  436,16 p
   4. Kovágó Gábor                   3.cs.   24 h.  427,30 p
   5. Kovágó Gábor                   4.cs.   23 h.  418,99 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs.   22 h.  369,49 p
   7. Fejos Csaba                    2.cs.   20 h.  356,25 p
   8. Szollos Béla                   2.cs.   20 h.  322,04 p
   9. Tóth Attila                    1.cs.   19 h.  301,42 p
  10. Fejos Csaba                    1.cs.   18 h.  297,43 p
  11. Szollos Béla                   3.cs.   14 h.  245,68 p
  12. Babicz János                   1.cs.   15 h.  227,97 p
  13. Szollos Béla                   4.cs.   14 h.  218,91 p
  14. Babicz József                  1.cs.   13 h.  211,77 p
  15. Papp László                    1.cs.   14 h.  208,52 p
  16. Tóth Attila                    3.cs.   12 h.  203,78 p
  17. Babicz István                  1.cs.   10 h.  181,17 p
  18. Szollos Béla                   1.cs.   12 h.  180,84 p
  19. Tóth Sándor                    2.cs.   10 h.  160,19 p
  20. Kaló Imre                      1.cs.   13 h.  159,68 p
  21. Fejos Csaba                    3.cs.    9 h.  155,39 p
  22. Kovágó Gábor                   5.cs.    8 h.  128,64 p
  23. Fejos Károly                   1.cs.    6 h.   77,67 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    4 h.   60,29 p
  25. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  26. Babicz József                  2.cs.    3 h.   41,00 p
  27. Tóth Sándor                    3.cs.    2 h.   27,33 p
  28. Cseri József                   1.cs.    1 h.   16,67 p
  29. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H 10h 187,62p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H 10h 173,47p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  8h 157,87p
  4. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  8h 154,30p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  8h 154,09p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  8h 144,92p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603906    H  8h 144,86p
  8. Palkó László                   A23 HU-14-20-71143    H  8h 122,23p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  7h 141,59p
 10. Palkó László                   A23 HU-14-09-24662    H  7h 132,77p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  9h 152,53p
  2. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  8h 148,14p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  8h 144,95p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  8h 144,59p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  8h 136,80p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 143,09p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 139,57p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  7h 127,34p
  9. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  7h 118,71p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-14-D-727156    T  7h 118,60p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H 10h 185,00p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H 10h 169,16p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  8h 156,86p
  4. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  8h 150,74p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603906    H  8h 141,18p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  7h 140,78p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 129,14p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726944    H  7h 129,12p
  9. Palkó László                   A23 HU-14-09-24662    H  7h 127,92p
 10. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  7h 127,34p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  8h 142,63p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  8h 140,16p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  8h 131,85p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 138,76p
  5. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  7h 135,77p
  6. Jánosi Pál                     A23 HU-14-D-727156    T  7h 116,21p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  7h 113,60p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  7h 112,15p
  9. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-727356    T  7h 110,69p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  7h 102,69p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596310    H  7h 124,78p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  7h 117,95p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762181    H  7h 111,91p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30912    H  7h 107,79p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  6h  99,18p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535220    H  6h  92,35p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596340    H  5h 103,22p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  5h  99,92p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30910    H  5h  99,00p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  5h  93,38p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  7h 102,86p
  2. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  6h 116,80p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  6h  99,47p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  6h  97,38p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  6h  89,79p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30963    T  6h  88,75p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  6h  84,47p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  5h  96,82p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  5h  89,85p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  5h  82,16p