Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.07.15 17:34:18
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.15 17:34:18
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.15 17:48:19
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.14 17:34:18
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 11 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten IV.
Feleresztés ideje: 2015.07.12 05:40
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        11   22   170   34   43   1394,37   1348,27   1330,73
A50 Zsámbok            11   24   216   43   54   1446,42   1353,11   1343,40
V10 Hatvan              8   13   114   23   29   1412,12   1288,43   1278,69
Hatvan I.              30   59   500  100  125   1446,42   1339,40   1322,55
A23 Nagykáta           16   45   409   82  102   1413,00   1348,34   1339,71
A64 Szentmártonkáta    10   19   171   34   43   1430,22   1341,06   1321,10
R38 Jászberény          9   19   174   35   44   1420,01   1318,71   1307,82
Hatvan II.             35   83   754  151  189   1430,22   1342,13   1331,72
Tagszövetségben        65  142  1254  251  314   1446,42   1341,18   1327,39

R38 egyesületi díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14-D-762455    H 1420,01 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-14-D-762494    H 1401,67 m/p
   3. Szabó Elek                     1.cs. HU-14-07-40861    H 1396,98 m/p
   4. Varga László                   1.cs. HU-14-07-41212    H 1394,68 m/p
   5. Varga László                   1.cs. HU-14-07-41217    H 1381,76 m/p
   6. Varga László                   1.cs. HU-14-07-41192    H 1379,86 m/p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14-D-762479    H 1377,83 m/p
   8. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-14-D-762570    H 1370,73 m/p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-13-28-28801    H 1370,25 m/p
  10. Balázs Sándor                  1.cs. HU-14-D-763214    H 1363,97 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   1h  20,99p    R:  45.   1h  17,95p    T:  72.   1h  18,71p
Összesített E:  11.  16h 286,81p    R:  46.  15h 236,65p    T:  75.  17h 262,14p
   HU-14-D-763214    H 12 09:32:05  1363,97 m/p  10  20,99   80  17,95  116  18,71

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   1h   9,93p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  13.  15h 229,03p    R:  65.  11h 163,29p    T: 102.  12h 177,34p
   HU-13-D-619726    H 12 09:41:52  1308,80 m/p  43   9,93    0   0,00    0   0,00

Benke István                    2.cs. Dt: 328139 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   1h  20,32p    R:  48.   1h  16,03p    T:  79.   1h  16,41p
Összesített E:  19.   7h 130,66p    R:  77.   7h 120,95p    T: 125.   7h 125,01p
   HU 12-28-19898    T 12 09:41:51  1356,79 m/p  12  20,32  105  16,03  166  16,41

Demeter Attila                  1.cs. Dt: 328724 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   2h  37,96p    R:  37.   2h  29,61p    T:  59.   2h  30,15p
Összesített E:   8.  20h 332,23p    R:  45.  17h 262,83p    T:  64.  20h 295,19p
   HU-14-D-762677    H 12 09:42:47  1353,98 m/p  14  19,65  117  15,11  184  15,58
   HU-14-D-762673    T 12 09:43:19  1351,01 m/p  18  18,31  125  14,50  206  14,57

Nagy Lehel dr.                  0.cs. Dt: 329203 Kg:  13 Ók:   0 Kp:   0
   HU-13-D-596034    H 12 09:46:42  1334,43 m/p  28  14,96  176  10,60  279  11,21

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 329203 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  60,62p    R:  21.   3h  51,32p    T:  34.   3h  52,58p
Összesített E:   2.  24h 495,38p    R:   8.  24h 473,67p    T:  12.  24h 480,12p
   HU-14-D-762570    H 12 09:40:10  1370,73 m/p   8  21,66   66  19,02   96  19,63
   HU-13-28-28801    H 12 09:40:15  1370,25 m/p   9  21,32   68  18,87   99  19,49
   HU-14-D-762584    H 12 09:44:43  1345,24 m/p  20  17,64  139  13,43  230  13,46
   HU-14-D-762548    H 12 09:45:17  1342,13 m/p  23  16,63  151  12,51  248  12,64
   HU-14-D-762588    T 12 09:45:29  1341,04 m/p  25  15,96  158  11,97  256  12,27
   HU-14-D-762581    H 12 09:46:48  1333,89 m/p  30  14,29  182  10,14  287  10,84
   HU-11-D-403038    H 12 09:50:49  1312,52 m/p  39  11,27    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762559    H 12 09:51:19  1309,91 m/p  41  10,60    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 329203 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   2h  30,92p    R:  40.   2h  22,72p    T:  65.   2h  23,52p
Összesített E:   5.  21h 362,46p    R:  32.  19h 320,83p    T:  54.  19h 330,94p
   HU-14-D-762544    H 12 09:45:14  1342,41 m/p  21  17,30  148  12,74  245  12,77
   HU-14-D-762519    H 12 09:46:57  1333,08 m/p  32  13,62  184   9,98  289  10,75

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  63,30p    R:  16.   3h  55,23p    T:  28.   3h  56,50p
Összesített E:   3.  24h 468,20p    R:  14.  24h 438,05p    T:  18.  24h 448,08p
   HU-14-D-762494    H 12 09:34:57  1401,67 m/p   2  23,67   10  23,31   13  23,45
   HU-14-D-729538    H 12 09:41:58  1361,03 m/p  11  20,65   91  17,11  131  18,02
   SK-13-850-01905   H 12 09:43:36  1351,91 m/p  16  18,98  121  14,81  196  15,03
   HU-14-M-135330    H 12 09:43:39  1351,63 m/p  17  18,64  122  14,73  198  14,94
   HU-12-D-503501    H 12 09:47:03  1333,03 m/p  33  13,28  185   9,91  290  10,70
   HU-14-O-26279     H 12 09:48:17  1326,41 m/p  34  12,95    0   0,00    0   0,00
   HU-11-D-427100    H 12 09:50:35  1314,23 m/p  37  11,94    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  65,30p    R:  10.   3h  59,29p    T:  18.   3h  59,85p
Összesített E:   1.  24h 517,17p    R:   3.  24h 489,58p    T:   5.  24h 492,61p
   HU-14-D-762455    H 12 09:31:55  1420,01 m/p   1  24,00    2  23,92    4  23,86
   HU-14-D-762479    H 12 09:39:01  1377,83 m/p   7  21,99   47  20,48   68  20,92
   HU-13-D-619402    H 12 09:43:35  1352,00 m/p  15  19,31  120  14,89  195  15,07
   HU-13-D-619450    H 12 09:45:21  1342,26 m/p  22  16,97  150  12,59  247  12,68
   HU-14-D-762434    H 12 09:45:52  1339,44 m/p  26  15,63  162  11,67  261  12,04
   HU-13-D-619434    H 12 09:46:53  1333,93 m/p  29  14,62  181  10,21  286  10,89
   HU-13-D-603360    H 12 09:49:44  1318,71 m/p  35  12,61    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762439    H 12 09:49:50  1318,18 m/p  36  12,28    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               5.cs. Dt: 329357 Kg:   8 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   2h  28,24p    R:  51.   1h  14,35p    T:  84.   1h  14,48p
Összesített E:   7.  19h 338,52p    R:  39.  16h 281,73p    T:  68.  16h 287,49p
   HU-14-O-25619     H 12 09:43:47  1350,89 m/p  19  17,97  127  14,35  208  14,48
   HU-14-O-25605     H 12 09:51:34  1309,10 m/p  42  10,27    0   0,00    0   0,00

Rédei Attila                    1.cs. Dt: 328212 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   1h  11,61p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  14.  11h 194,77p    R:  62.  10h 167,68p    T: 109.  10h 169,14p
   HU 13-D-662021    H 12 09:49:45  1314,16 m/p  38  11,61    0   0,00    0   0,00

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 329361 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  52,57p    R:  27.   3h  44,34p    T:  45.   3h  45,78p
Összesített E:   4.  22h 399,37p    R:  26.  22h 377,18p    T:  38.  23h 394,69p
   HU-14-07-40861    H 12 09:35:46  1396,98 m/p   3  23,33   17  22,77   21  23,08
   HU-13-09-21416    H 12 09:45:58  1339,05 m/p  27  15,29  164  11,51  264  11,90
   HU-13-09-21445    H 12 09:47:03  1333,18 m/p  31  13,95  183  10,06  288  10,80
   HU-13-09-21402    H 12 09:51:26  1309,93 m/p  40  10,94    0   0,00    0   0,00

Varga László                    1.cs. Dt: 318150 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  67,99p    R:   7.   3h  64,42p    T:  10.   3h  65,34p
Összesített E:   9.  19h 326,59p    R:  37.  19h 299,99p    T:  53.  21h 331,48p
   HU-14-07-41212    H 12 09:28:07  1394,68 m/p   4  23,00   21  22,47   25  22,90
   HU-14-07-41217    H 12 09:30:15  1381,76 m/p   5  22,66   39  21,09   60  21,29
   HU-14-07-41192    H 12 09:30:34  1379,86 m/p   6  22,33   42  20,86   63  21,15
   HU-14-07-41181    H 12 09:34:43  1355,46 m/p  13  19,98  112  15,50  175  15,99
   HU-14-07-41159    H 12 09:37:13  1341,18 m/p  24  16,30  153  12,36  251  12,50

Varga László                    2.cs. Dt: 318150 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   1h   9,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  10.  21h 290,31p    R:  44.  19h 268,21p    T:  62.  21h 302,96p
   HU-13-D-672271    H 12 09:43:16  1307,82 m/p  44   9,60    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-O-25566     H 1446,42 m/p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-10-07-26921    T 1430,22 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762092    H 1422,19 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1420,01 m/p
   5. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726983    T 1413,00 m/p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1412,91 m/p
   7. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726933    T 1412,71 m/p
   8. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1412,29 m/p
   9. Kevés Károly                   1.cs. V10 HU 09-07-24374    H 1412,12 m/p
  10. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1407,63 m/p
  11. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-D-727206    H 1403,19 m/p
  12. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-O-26317     T 1402,78 m/p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762494    H 1401,67 m/p
  14. Száraz László                  1.cs. A23 AU-12-308-80      T 1400,75 m/p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596340    H 1400,61 m/p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-07-37975    H 1400,39 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30910    H 1400,18 m/p
  18. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25710     T 1397,82 m/p
  19. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762088    H 1397,78 m/p
  20. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1397,15 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-10-07-26921    T 1430,22 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1420,01 m/p
   3. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726983    T 1413,00 m/p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1412,91 m/p
   5. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726933    T 1412,71 m/p
   6. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1412,29 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1407,63 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-D-727206    H 1403,19 m/p
   9. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-O-26317     T 1402,78 m/p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762494    H 1401,67 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   70,62 p
   2. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   70,30 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   70,25 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   69,93 p
   5. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   67,58 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   67,40 p
   7. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   67,31 p
   8. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   65,78 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   65,75 p
  10. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   65,34 p
  11. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   64,96 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   62,71 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   62,15 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   61,56 p
  15. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   60,36 p
  16. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   60,23 p
  17. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   60,22 p
  18. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   59,85 p
  19. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   59,39 p
  20. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   59,35 p
  21. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   59,30 p
  22. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   57,79 p
  23. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   57,46 p
  24. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   57,09 p
  25. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   56,91 p
  26. Jánosi Pál                     3.cs. A23    3 h.   56,73 p
  27. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   56,59 p
  28. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   56,50 p
  29. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   54,70 p
  30. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   53,97 p
  31. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   53,88 p
  32. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   53,08 p
  33. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   52,82 p
  34. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   52,58 p
  35. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,55 p
  36. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   52,54 p
  37. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   52,26 p
  38. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   51,80 p
  39. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   51,16 p
  40. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   51,03 p
  41. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   50,61 p
  42. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   50,32 p
  43. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   49,92 p
  44. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   49,68 p
  45. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   45,78 p
  46. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   44,12 p
  47. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   43,75 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   70,39 p
   2. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   69,93 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   69,24 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   67,26 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   65,26 p
   6. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   64,80 p
   7. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   64,42 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   61,35 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   60,82 p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   59,29 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   58,90 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Varga László                   1.cs.    3 h.   67,99 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs.    3 h.   65,30 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.    3 h.   63,30 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    3 h.   60,62 p
   5. Szabó Elek                     1.cs.    3 h.   52,57 p
   6. Demeter Attila                 1.cs.    2 h.   37,96 p
   7. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    2 h.   30,92 p
   8. Nagy Varga Viktor              5.cs.    2 h.   28,24 p
   9. Balázs Sándor                  1.cs.    1 h.   20,99 p
  10. Benke István                   2.cs.    1 h.   20,32 p
  11. Rédei Attila                   1.cs.    1 h.   11,61 p
  12. Balázs Sándor                  2.cs.    1 h.    9,93 p
  13. Varga László                   2.cs.    1 h.    9,60 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.20. Mosonmagyaróvár III.
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.04. Mosonmagyaróvár IV.
  07.12. Sankt Pölten IV.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   24 h.  515,67 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   24 h.  508,50 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50   24 h.  502,63 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   24 h.  493,97 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   24 h.  492,61 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   24 h.  490,54 p
   7. Tomori László                  2.cs. A23   24 h.  488,09 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  487,87 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   24 h.  487,14 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   24 h.  481,83 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   24 h.  480,60 p
  12. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   24 h.  480,12 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  479,34 p
  14. Pap István                     1.cs. A36   24 h.  460,79 p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  458,86 p
  16. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   24 h.  457,25 p
  17. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   24 h.  453,03 p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  448,08 p
  19. Palkó László                   1.cs. A23   24 h.  445,23 p
  20. Huszár Péter                   1.cs. A23   24 h.  445,16 p
  21. Tóth Attila                    2.cs. A64   23 h.  444,27 p
  22. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  441,52 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   24 h.  438,86 p
  24. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   23 h.  434,81 p
  25. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  428,93 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   24 h.  426,06 p
  27. Katona József                  2.cs. A36   23 h.  424,06 p
  28. Boda Ákos                      6.cs. A50   24 h.  421,90 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23   24 h.  418,03 p
  30. Palkó László                   2.cs. A23   24 h.  417,47 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50   24 h.  416,53 p
  32. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  414,26 p
  33. Japport Zoltán                 3.cs. A50   24 h.  413,88 p
  34. Száraz László                  1.cs. A23   23 h.  411,76 p
  35. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   22 h.  411,14 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   22 h.  409,19 p
  37. Japport Zoltán                 4.cs. A50   22 h.  396,41 p
  38. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  394,69 p
  39. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   22 h.  392,37 p
  40. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  384,19 p
  41. Nagy János                     2.cs. A23   22 h.  377,68 p
  42. Mészáros László                1.cs. A36   21 h.  375,28 p
  43. Mészáros László                2.cs. A36   21 h.  371,40 p
  44. Kiss József                    1.cs. V10   19 h.  362,94 p
  45. Pap István                     2.cs. A36   20 h.  360,74 p
  46. Ács Ferenc                     1.cs. A50   23 h.  359,07 p
  47. Tóth Sándor                    1.cs. A64   21 h.  351,78 p
  48. Tomori László                  3.cs. A23   21 h.  346,30 p
  49. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  340,05 p
  50. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   19 h.  339,44 p
  51. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  338,92 p
  52. Huszár Péter                   2.cs. A23   18 h.  334,47 p
  53. Varga László                   1.cs. R38   21 h.  331,48 p
  54. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   19 h.  330,94 p
  55. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   21 h.  329,41 p
  56. Jánosi Pál                     2.cs. A23   20 h.  318,50 p
  57. Demeter Attila                 2.cs. R38   21 h.  313,47 p
  58. Fejos Csaba                    2.cs. A64   16 h.  313,08 p
  59. Szabó Gergo                    1.cs. A50   22 h.  311,87 p
  60. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  306,63 p
  61. Agócs Attila                   1.cs. A36   19 h.  306,41 p
  62. Varga László                   2.cs. R38   21 h.  302,96 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   19 h.  297,33 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38   20 h.  295,19 p
  65. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   19 h.  294,59 p
  66. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  293,48 p
  67. Gazsi Károly                   2.cs. A36   17 h.  293,36 p
  68. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   16 h.  287,49 p
  69. Szollos Béla                   2.cs. A64   16 h.  283,95 p
  70. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  281,21 p
  71. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  279,80 p
  72. Tóth Attila                    1.cs. A64   16 h.  279,31 p
  73. Boda Ákos                      3.cs. A50   18 h.  272,76 p
  74. Tóth Gábor                     1.cs. A36   16 h.  267,60 p
  75. Balázs Sándor                  1.cs. R38   17 h.  262,14 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10   15 h.  256,46 p
  77. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  252,63 p
  78. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   15 h.  243,78 p
  79. Gavaldik József                1.cs. A23   16 h.  239,61 p
  80. Szollos Béla                   3.cs. A64   13 h.  233,91 p
  81. Kalocsai András                1.cs. A23   14 h.  228,05 p
  82. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  224,66 p
  83. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   14 h.  222,00 p
  84. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   14 h.  220,26 p
  85. Gavaldik József                2.cs. A23   15 h.  211,84 p
  86. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  208,11 p
  87. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  207,21 p
  88. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   13 h.  206,73 p
  89. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  90. Lengyel János                  1.cs. A23   13 h.  205,27 p
  91. Horinka Norbert                1.cs. A36   15 h.  204,31 p
  92. Száraz László                  3.cs. A23   13 h.  201,72 p
  93. Babicz József                  1.cs. A64   12 h.  200,54 p
  94. Száraz László                  2.cs. A23   14 h.  199,92 p
  95. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   12 h.  194,97 p
  96. Török Ferenc                   1.cs. A36   13 h.  193,05 p
  97. László György                  1.cs. A36   12 h.  189,63 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   24 h.  512,68 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   24 h.  490,89 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   24 h.  489,58 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23   24 h.  484,43 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  482,33 p
   6. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   24 h.  477,46 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  475,47 p
   8. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   24 h.  473,67 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   24 h.  471,62 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   24 h.  470,72 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   24 h.  450,33 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   24 h.  445,00 p
  13. Tóth Attila                    2.cs. A64   23 h.  438,59 p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  438,05 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23   24 h.  435,16 p
  16. Molnár Pál                     1.cs. A23   24 h.  432,43 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  430,30 p
  18. Palkó László                   1.cs. A23   23 h.  423,88 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  417,20 p
  20. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   22 h.  404,87 p
  21. Palkó László                   2.cs. A23   23 h.  403,92 p
  22. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   22 h.  403,02 p
  23. Száraz László                  1.cs. A23   23 h.  399,58 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   24 h.  517,17 p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   24 h.  495,38 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.   24 h.  468,20 p
   4. Szabó Elek                     1.cs.   22 h.  399,37 p
   5. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   21 h.  362,46 p
   6. Demeter Attila                 2.cs.   23 h.  361,70 p
   7. Nagy Varga Viktor              5.cs.   19 h.  338,52 p
   8. Demeter Attila                 1.cs.   20 h.  332,23 p
   9. Varga László                   1.cs.   19 h.  326,59 p
  10. Varga László                   2.cs.   21 h.  290,31 p
  11. Balázs Sándor                  1.cs.   16 h.  286,81 p
  12. Nagy Varga Viktor              3.cs.   19 h.  286,28 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs.   15 h.  229,03 p
  14. Rédei Attila                   1.cs.   11 h.  194,77 p
  15. Varga László                   3.cs.   11 h.  176,77 p
  16. Nagy Varga Viktor              4.cs.   12 h.  173,66 p
  17. Benke István                   1.cs.   11 h.  157,29 p
  18. Grizner Sándor                 1.cs.   10 h.  145,63 p
  19. Benke István                   2.cs.    7 h.  130,66 p
  20. Balázs Sándor                  3.cs.    8 h.  111,31 p
  21. Demeter Attila                 3.cs.    6 h.  108,23 p
  22. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    5 h.  101,32 p
  23. Grizner Sándor                 2.cs.    6 h.   98,43 p
  24. Balázs Sándor                  4.cs.    6 h.   98,21 p
  25. Szabó Elek                     2.cs.    6 h.   82,99 p
  26. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    5 h.   82,71 p
  27. Rédei Attila                   2.cs.    6 h.   79,45 p
  28. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    4 h.   63,81 p
  29. Nagy Varga Viktor              6.cs.    5 h.   61,84 p
  30. Rédei Attila                   3.cs.    3 h.   40,87 p
  31. Nagy Lehel dr.                 5.cs.    2 h.   25,21 p
  32. Balázs Sándor                  5.cs.    1 h.   19,58 p
  33. Szabó Elek                     3.cs.    1 h.   16,51 p
  34. Rédei Attila                   4.cs.    1 h.   16,23 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H 10h 187,62p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H 10h 173,47p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  8h 157,87p
  4. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  8h 154,30p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  8h 154,09p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  8h 144,92p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603906    H  8h 144,86p
  8. Palkó László                   A23 HU-14-20-71143    H  8h 122,23p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  7h 141,59p
 10. Palkó László                   A23 HU-14-09-24662    H  7h 132,77p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  9h 152,53p
  2. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  8h 148,14p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  8h 144,95p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  8h 144,59p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  8h 136,80p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 143,09p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 139,57p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  7h 127,34p
  9. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  7h 118,71p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-14-D-727156    T  7h 118,60p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H 10h 185,00p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H 10h 169,16p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  8h 156,86p
  4. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  8h 150,74p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603906    H  8h 141,18p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  7h 140,78p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  7h 129,14p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726944    H  7h 129,12p
  9. Palkó László                   A23 HU-14-09-24662    H  7h 127,92p
 10. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  7h 127,34p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  8h 142,63p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  8h 140,16p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  8h 131,85p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 138,76p
  5. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  7h 135,77p
  6. Jánosi Pál                     A23 HU-14-D-727156    T  7h 116,21p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  7h 113,60p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  7h 112,15p
  9. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-727356    T  7h 110,69p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  7h 102,69p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  9h 178,75p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  8h 154,65p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 SK-13-850-01905   H  7h 122,71p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-729538    H  7h 120,97p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762479    H  7h 120,39p
  6. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-11-D-403038    H  7h 114,68p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762439    H  7h 111,80p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  6h 113,22p
  9. Szabó Elek                     R38 HU-14-07-40861    H  6h 104,40p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-11-D-427100    H  6h  97,60p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25613     T  7h 112,71p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762482    T  7h  96,87p
  3. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762588    T  6h  73,59p
  4. Varga László                   R38 HU-09-09-98889    T  4h  66,71p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25616     T  4h  56,17p
  6. Benke István                   R38 HU 13-28-25260    T  4h  54,25p
  7. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-718393    T  3h  45,75p
  8. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  3h  44,81p
  9. Gyarmati Szabolcs              R38 HU 14-O-34213     T  2h  42,71p
 10. Benke István                   R38 HU 09-26-06820    T  2h  38,81p