Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2015.07.15 17:34:18
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.15 17:34:18
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.15 17:48:24
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.14 17:34:18
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 11 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten IV.
Feleresztés ideje: 2015.07.12 05:40
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        11   22   170   34   43   1394,37   1348,27   1330,73
A50 Zsámbok            11   24   216   43   54   1446,42   1353,11   1343,40
V10 Hatvan              8   13   114   23   29   1412,12   1288,43   1278,69
Hatvan I.              30   59   500  100  125   1446,42   1339,40   1322,55
A23 Nagykáta           16   45   409   82  102   1413,00   1348,34   1339,71
A64 Szentmártonkáta    10   19   171   34   43   1430,22   1341,06   1321,10
R38 Jászberény          9   19   174   35   44   1420,01   1318,71   1307,82
Hatvan II.             35   83   754  151  189   1430,22   1342,13   1331,72
Tagszövetségben        65  142  1254  251  314   1446,42   1341,18   1327,39

V10 egyesületi díjlista
   1. Kevés Károly                   1.cs. HU 09-07-24374    H 1412,12 m/p
   2. Kiss József                    1.cs. HU-12-07-34922    H 1375,39 m/p
   3. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 14-D-763461    T 1361,98 m/p
   4. Kiss József                    1.cs. HU-11-07-31274    H 1349,64 m/p
   5. Kevés Károly                   2.cs. HU 13-D-596616    H 1316,58 m/p
   6. Bodonyi Ferenc                 1.cs. HU 14-D-764682    T 1315,04 m/p
   7. Kiss József                    1.cs. HU-11-07-31268    H 1314,94 m/p
   8. Kiss József                    2.cs. HU-14-07-41754    H 1313,53 m/p
   9. Kiss József                    2.cs. HU-14-07-41767    H 1313,24 m/p
  10. Csikós István                  1.cs. HU-13-07-38702    H 1313,13 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bodonyi Ferenc                  1.cs. Dt: 305682 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  51,43p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   9.  15h 209,29p    R:  58.   4h  62,17p    T: 156.   3h  48,05p
   HU 14-D-764682    T 12 09:32:27  1315,04 m/p   6  21,43    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-764657    H 12 09:34:24  1304,10 m/p  16  16,29    0   0,00    0   0,00
   HU 13-07-38815    T 12 09:36:54  1290,34 m/p  21  13,71    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   1.cs. Dt: 304874 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  49,89p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   6.  20h 316,57p    R:  50.   7h 113,99p    T: 130.   6h 101,28p
   HU-13-07-38702    H 12 09:32:10  1313,13 m/p  10  19,37    0   0,00    0   0,00
   HU-13-07-38721    H 12 09:32:11  1313,04 m/p  11  18,86    0   0,00    0   0,00
   HU-13-07-38708    H 12 09:37:47  1282,11 m/p  25  11,66    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   2.cs. Dt: 304874 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   1h  14,23p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   8.  15h 249,23p    R:  49.   8h 135,14p    T: 121.   9h 137,73p
   HU-10-D-254595    H 12 09:36:11  1290,80 m/p  20  14,23    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 305819 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  57,60p    R:  26.   1h  23,77p    T:  64.   1h  23,63p
Összesített E:   3.  23h 404,97p    R:  30.  16h 276,29p    T:  76.  15h 256,46p
   HU 09-07-24374    H 12 09:16:34  1412,12 m/p   1  24,00    3  23,77    9  23,63
   HU 10-D-253993    H 12 09:33:38  1308,97 m/p  12  18,34    0   0,00    0   0,00
   HU 08-07-18533    H 12 09:36:34  1292,74 m/p  18  15,26    0   0,00    0   0,00
   HU 12-07-36436    H 12 09:36:35  1292,65 m/p  19  14,74    0   0,00    0   0,00
   HU 12-07-36445    H 12 09:37:56  1285,31 m/p  24  12,17    0   0,00    0   0,00
   HU 09-07-24364    H 12 09:39:10  1278,69 m/p  29   9,60    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    2.cs. Dt: 305819 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   2h  39,25p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  11.   8h 123,18p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 13-D-596616    H 12 09:32:17  1316,58 m/p   5  21,94    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-764725    H 12 09:33:52  1307,66 m/p  14  17,31    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     1.cs. Dt: 305176 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  66,86p    R:  19.   2h  35,58p    T:  54.   2h  34,62p
Összesített E:   1.  24h 502,27p    R:  18.  19h 373,22p    T:  44.  19h 362,94p
   HU-12-07-34922    H 12 09:21:53  1375,39 m/p   2  23,49   26  21,10   80  20,37
   HU-11-07-31274    H 12 09:26:07  1349,64 m/p   4  22,46   83  14,48  213  14,25
   HU-11-07-31268    H 12 09:32:05  1314,94 m/p   7  20,91    0   0,00    0   0,00
   HU-11-07-31267    H 12 09:36:31  1290,29 m/p  22  13,20    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     2.cs. Dt: 305176 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   2h  40,29p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   7.  16h 274,27p    R:  48.   8h 136,54p    T: 123.   8h 130,84p
   HU-14-07-41754    H 12 09:32:20  1313,53 m/p   8  20,40    0   0,00    0   0,00
   HU-14-07-41767    H 12 09:32:23  1313,24 m/p   9  19,89    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 308965 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  51,43p    R:  30.   1h  19,59p    T:  75.   1h  18,25p
Összesített E:   2.  23h 423,59p    R:  26.  19h 307,49p    T:  63.  19h 297,33p
   HU 14-D-763461    T 12 09:26:51  1361,98 m/p   3  22,97   39  19,59  126  18,25
   HU 14-D-763453    H 12 09:38:11  1297,17 m/p  17  15,77    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-596651    T 12 09:39:48  1288,43 m/p  23  12,69    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-596647    T 12 09:41:09  1281,22 m/p  26  11,14    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-596632    H 12 09:41:11  1281,04 m/p  27  10,63    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-763447    T 12 09:41:36  1278,83 m/p  28  10,11    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 308965 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   2h  34,63p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   4.  20h 368,36p    R:  33.  16h 251,06p    T:  83.  14h 222,00p
   HU 12-D-464007    T 12 09:36:15  1307,79 m/p  13  17,83    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-763452    T 12 09:36:48  1304,75 m/p  15  16,80    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-O-25566     H 1446,42 m/p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-10-07-26921    T 1430,22 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762092    H 1422,19 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1420,01 m/p
   5. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726983    T 1413,00 m/p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1412,91 m/p
   7. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726933    T 1412,71 m/p
   8. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1412,29 m/p
   9. Kevés Károly                   1.cs. V10 HU 09-07-24374    H 1412,12 m/p
  10. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1407,63 m/p
  11. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-D-727206    H 1403,19 m/p
  12. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-O-26317     T 1402,78 m/p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-762494    H 1401,67 m/p
  14. Száraz László                  1.cs. A23 AU-12-308-80      T 1400,75 m/p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596340    H 1400,61 m/p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-07-37975    H 1400,39 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30910    H 1400,18 m/p
  18. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-O-25710     T 1397,82 m/p
  19. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762088    H 1397,78 m/p
  20. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1397,15 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-O-25566     H 1446,42 m/p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762092    H 1422,19 m/p
   3. Kevés Károly                   1.cs. V10 HU 09-07-24374    H 1412,12 m/p
   4. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762088    H 1397,78 m/p
   5. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-764162    H 1394,37 m/p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-D-346221    H 1394,06 m/p
   7. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-728397    H 1392,38 m/p
   8. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-12-D-531010    T 1391,49 m/p
   9. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1391,10 m/p
  10. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762030    H 1390,22 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   70,62 p
   2. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   70,30 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   70,25 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   69,93 p
   5. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   67,58 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   67,40 p
   7. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   67,31 p
   8. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   65,78 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   65,75 p
  10. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   65,34 p
  11. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   64,96 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   62,71 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   62,15 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   61,56 p
  15. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   60,36 p
  16. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   60,23 p
  17. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   60,22 p
  18. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   59,85 p
  19. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   59,39 p
  20. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   59,35 p
  21. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   59,30 p
  22. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   57,79 p
  23. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   57,46 p
  24. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   57,09 p
  25. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   56,91 p
  26. Jánosi Pál                     3.cs. A23    3 h.   56,73 p
  27. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   56,59 p
  28. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   56,50 p
  29. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   54,70 p
  30. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   53,97 p
  31. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   53,88 p
  32. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   53,08 p
  33. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   52,82 p
  34. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   52,58 p
  35. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,55 p
  36. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   52,54 p
  37. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   52,26 p
  38. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   51,80 p
  39. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   51,16 p
  40. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   51,03 p
  41. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   50,61 p
  42. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   50,32 p
  43. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   49,92 p
  44. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   49,68 p
  45. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   45,78 p
  46. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   44,12 p
  47. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   43,75 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   70,49 p
   2. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   68,98 p
   3. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   68,39 p
   4. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   67,24 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   64,10 p
   6. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   62,71 p
   7. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   61,90 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   60,03 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.    3 h.   66,86 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.    3 h.   57,60 p
   3. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    3 h.   51,43 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    3 h.   51,43 p
   5. Csikós István                  1.cs.    3 h.   49,89 p
   6. Kiss József                    2.cs.    2 h.   40,29 p
   7. Kevés Károly                   2.cs.    2 h.   39,25 p
   8. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    2 h.   34,63 p
   9. Csikós István                  2.cs.    1 h.   14,23 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.20. Mosonmagyaróvár III.
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.04. Mosonmagyaróvár IV.
  07.12. Sankt Pölten IV.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   24 h.  515,67 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   24 h.  508,50 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50   24 h.  502,63 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   24 h.  493,97 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   24 h.  492,61 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   24 h.  490,54 p
   7. Tomori László                  2.cs. A23   24 h.  488,09 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  487,87 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   24 h.  487,14 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   24 h.  481,83 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   24 h.  480,60 p
  12. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   24 h.  480,12 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  479,34 p
  14. Pap István                     1.cs. A36   24 h.  460,79 p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  458,86 p
  16. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   24 h.  457,25 p
  17. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   24 h.  453,03 p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  448,08 p
  19. Palkó László                   1.cs. A23   24 h.  445,23 p
  20. Huszár Péter                   1.cs. A23   24 h.  445,16 p
  21. Tóth Attila                    2.cs. A64   23 h.  444,27 p
  22. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  441,52 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   24 h.  438,86 p
  24. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   23 h.  434,81 p
  25. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   24 h.  428,93 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   24 h.  426,06 p
  27. Katona József                  2.cs. A36   23 h.  424,06 p
  28. Boda Ákos                      6.cs. A50   24 h.  421,90 p
  29. Molnár Pál                     2.cs. A23   24 h.  418,03 p
  30. Palkó László                   2.cs. A23   24 h.  417,47 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50   24 h.  416,53 p
  32. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  414,26 p
  33. Japport Zoltán                 3.cs. A50   24 h.  413,88 p
  34. Száraz László                  1.cs. A23   23 h.  411,76 p
  35. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   22 h.  411,14 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   22 h.  409,19 p
  37. Japport Zoltán                 4.cs. A50   22 h.  396,41 p
  38. Szabó Elek                     1.cs. R38   23 h.  394,69 p
  39. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   22 h.  392,37 p
  40. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  384,19 p
  41. Nagy János                     2.cs. A23   22 h.  377,68 p
  42. Mészáros László                1.cs. A36   21 h.  375,28 p
  43. Mészáros László                2.cs. A36   21 h.  371,40 p
  44. Kiss József                    1.cs. V10   19 h.  362,94 p
  45. Pap István                     2.cs. A36   20 h.  360,74 p
  46. Ács Ferenc                     1.cs. A50   23 h.  359,07 p
  47. Tóth Sándor                    1.cs. A64   21 h.  351,78 p
  48. Tomori László                  3.cs. A23   21 h.  346,30 p
  49. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  340,05 p
  50. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   19 h.  339,44 p
  51. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  338,92 p
  52. Huszár Péter                   2.cs. A23   18 h.  334,47 p
  53. Varga László                   1.cs. R38   21 h.  331,48 p
  54. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   19 h.  330,94 p
  55. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   21 h.  329,41 p
  56. Jánosi Pál                     2.cs. A23   20 h.  318,50 p
  57. Demeter Attila                 2.cs. R38   21 h.  313,47 p
  58. Fejos Csaba                    2.cs. A64   16 h.  313,08 p
  59. Szabó Gergo                    1.cs. A50   22 h.  311,87 p
  60. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  306,63 p
  61. Agócs Attila                   1.cs. A36   19 h.  306,41 p
  62. Varga László                   2.cs. R38   21 h.  302,96 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   19 h.  297,33 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38   20 h.  295,19 p
  65. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   19 h.  294,59 p
  66. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  293,48 p
  67. Gazsi Károly                   2.cs. A36   17 h.  293,36 p
  68. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   16 h.  287,49 p
  69. Szollos Béla                   2.cs. A64   16 h.  283,95 p
  70. Nagy János                     3.cs. A23   17 h.  281,21 p
  71. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  279,80 p
  72. Tóth Attila                    1.cs. A64   16 h.  279,31 p
  73. Boda Ákos                      3.cs. A50   18 h.  272,76 p
  74. Tóth Gábor                     1.cs. A36   16 h.  267,60 p
  75. Balázs Sándor                  1.cs. R38   17 h.  262,14 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10   15 h.  256,46 p
  77. Boda Ákos                      5.cs. A50   16 h.  252,63 p
  78. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   15 h.  243,78 p
  79. Gavaldik József                1.cs. A23   16 h.  239,61 p
  80. Szollos Béla                   3.cs. A64   13 h.  233,91 p
  81. Kalocsai András                1.cs. A23   14 h.  228,05 p
  82. Szollos Béla                   4.cs. A64   15 h.  224,66 p
  83. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   14 h.  222,00 p
  84. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   14 h.  220,26 p
  85. Gavaldik József                2.cs. A23   15 h.  211,84 p
  86. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  208,11 p
  87. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  207,21 p
  88. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   13 h.  206,73 p
  89. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  90. Lengyel János                  1.cs. A23   13 h.  205,27 p
  91. Horinka Norbert                1.cs. A36   15 h.  204,31 p
  92. Száraz László                  3.cs. A23   13 h.  201,72 p
  93. Babicz József                  1.cs. A64   12 h.  200,54 p
  94. Száraz László                  2.cs. A23   14 h.  199,92 p
  95. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   12 h.  194,97 p
  96. Török Ferenc                   1.cs. A36   13 h.  193,05 p
  97. László György                  1.cs. A36   12 h.  189,63 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   24 h.  516,48 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   24 h.  514,72 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   24 h.  499,33 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   24 h.  472,43 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  467,52 p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   24 h.  466,50 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   24 h.  437,78 p
   8. Japport Zoltán                 5.cs. A50   23 h.  436,54 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50   24 h.  434,78 p
  10. Japport Zoltán                 3.cs. A50   24 h.  433,92 p
  11. Boda Ákos                      2.cs. A50   24 h.  433,32 p
  12. Katona József                  2.cs. A36   23 h.  430,36 p
  13. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   23 h.  413,87 p
  14. Japport Zoltán                 4.cs. A50   22 h.  412,87 p
  15. Mészáros László                1.cs. A36   23 h.  404,44 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   24 h.  502,27 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   23 h.  423,59 p
   3. Kevés Károly                   1.cs.   23 h.  404,97 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   20 h.  368,36 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.   21 h.  366,56 p
   6. Csikós István                  1.cs.   20 h.  316,57 p
   7. Kiss József                    2.cs.   16 h.  274,27 p
   8. Csikós István                  2.cs.   15 h.  249,23 p
   9. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   15 h.  209,29 p
  10. Bodonyi Ferenc                 2.cs.   10 h.  167,92 p
  11. Kevés Károly                   2.cs.    8 h.  123,18 p
  12. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    8 h.  122,42 p
  13. Baranyi László                 1.cs.    4 h.   69,15 p
  14. Hársfalvi József               1.cs.    5 h.   65,03 p
  15. Rimóczi Róbert                 1.cs.    3 h.   43,95 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H 10h 187,62p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H 10h 173,47p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  8h 157,87p
  4. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  8h 154,30p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  8h 154,09p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  8h 144,92p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603906    H  8h 144,86p
  8. Palkó László                   A23 HU-14-20-71143    H  8h 122,23p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  7h 141,59p
 10. Palkó László                   A23 HU-14-09-24662    H  7h 132,77p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  9h 152,53p
  2. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  8h 148,14p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  8h 144,95p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  8h 144,59p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  8h 136,80p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 143,09p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 139,57p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  7h 127,34p
  9. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  7h 118,71p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-14-D-727156    T  7h 118,60p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  8h 157,93p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  8h 149,89p
  3. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  7h 130,52p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762092    H  7h 123,84p
  5. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700952    H  7h 117,05p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  7h 116,74p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  7h 114,43p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  7h 113,54p
  9. Mészáros László                A36 HU 14-D-764152    H  7h 109,23p
 10. Szabó Gergo                    A50 HU 14-D-762317    H  7h 109,20p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  9h 158,34p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762042    T  8h 120,48p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  7h 144,65p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  7h 123,88p
  5. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  7h 121,40p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  7h 121,13p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 117,03p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  7h 108,38p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762368    T  7h  97,81p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 120,28p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  8h 173,42p
  2. Kevés Károly                   V10 HU 09-07-24374    H  7h 125,35p
  3. Kiss József                    V10 HU-13-07-38866    H  6h 101,36p
  4. Kiss József                    V10 HU-11-07-31282    H  6h  98,91p
  5. Kiss József                    V10 HU-11-07-31278    H  6h  90,75p
  6. Kiss József                    V10 HU-11-07-31274    H  5h 111,74p
  7. Kiss József                    V10 HU-11-07-31268    H  5h  97,24p
  8. Kevés Károly                   V10 HU 12-07-36445    H  5h  89,23p
  9. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596632    H  5h  88,29p
 10. Kiss József                    V10 HU-14-07-41760    H  5h  85,96p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596647    T  7h  98,67p
  2. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 13-07-38815    T  5h  82,74p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763465    T  5h  82,63p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464007    T  5h  77,06p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763447    T  5h  75,01p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763461    T  4h  76,32p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763448    T  4h  71,02p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464020    T  4h  69,87p
  9. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596641    T  4h  67,68p
 10. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763499    T  4h  59,27p