Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A23 Nagykáta
Első adat felvétele: 2015.07.21 17:28:41
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.21 19:26:55
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.22 14:59:51
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.20 17:28:41
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 13 verseny 

Feleresztés helye: Wels-Dél
Feleresztés ideje: 2015.07.19 05:55
Időjárás         : Napos, kánikula, DDK-i szél
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 431000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 27
Legkisebb pont   : 10,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        10   20   160   32   40   1143,52   1085,40   1081,03
A50 Zsámbok            10   24   201   40   50   1134,00   1067,22   1046,53
V10 Hatvan              7   12   100   20   25   1099,12   1008,02    984,76
Hatvan I.              27   56   461   92  115   1143,52   1070,26   1049,20
A23 Nagykáta           15   40   369   74   92   1145,35   1055,62   1031,89
A64 Szentmártonkáta    10   19   170   34   43   1158,76   1073,96   1047,68
R38 Jászberény          8   14   129   26   32   1114,03   1031,51   1019,30
Hatvan II.             33   73   668  134  167   1158,76   1051,76   1031,51
Tagszövetségben        60  129  1129  226  282   1158,76   1059,43   1036,76

A23 egyesületi díjlista
   1. Fejos Zsolt                    1.cs. HU-13-D-605306    T 1145,35 m/p
   2. Jánosi Pál                     2.cs. HU-14-D-727123    H 1141,47 m/p
   3. Tomori László                  3.cs. RO-11-0365766     T 1141,42 m/p
   4. Tomori László                  1.cs. HU-12-D-502211    H 1141,37 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. HU-14-O-26317     T 1129,42 m/p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. HU-14-O-25609     T 1127,50 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. HU-11-D-402622    H 1123,88 m/p
   8. Molnár Pál                     1.cs. HU-13-D-602279    T 1123,56 m/p
   9. Gavaldik József                2.cs. HU 14-09-24778    T 1120,86 m/p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. HU-14-O-25710     T 1118,13 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajtek Tibor                    1.cs. Dt: 458799 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  29,79p    R:  33.   2h  30,09p    T:  60.   2h  27,83p
Összesített E:   4.  44h 904,00p    R:   6.  47h 961,64p    T:  10.  47h 969,11p
   HU-12-D-505685    H 19 13:03:24  1070,96 m/p  53  17,74   99  17,44  187  16,28
   HU-14-D-726917    H 19 13:14:18  1044,39 m/p  85  12,05  148  12,65  269  11,55

Bajtek Tibor                    2.cs. Dt: 458799 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   2h  28,37p    R:  36.   2h  28,24p    T:  80.   1h  15,99p
Összesített E:  10.  37h 701,17p    R:  14.  39h 749,11p    T:  25.  37h 732,82p
   HU-13-D-603906    H 19 13:03:34  1070,54 m/p  55  17,39  101  17,24  192  15,99
   HU-12-D-505688    T 19 13:19:26  1032,32 m/p  91  10,98  165  11,00    0   0,00

Bajtek Tibor                    3.cs. Dt: 458799 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  25.   1h  20,06p    R:  43.   1h  19,97p    T:  73.   1h  18,64p
Összesített E:  12.  32h 563,02p    R:  24.  31h 569,95p    T:  37.  32h 587,60p
   HU-13-D-700280    T 19 12:59:17  1081,35 m/p  40  20,06   73  19,97  146  18,64

Bajtek Tibor                    4.cs. Dt: 458799 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  29.   1h  13,11p    R:  49.   1h  13,92p    T:  85.   1h  12,82p
Összesített E:  17.  25h 408,10p    R:  30.  27h 446,58p    T:  51.  28h 462,44p
   HU-14-O-26301     T 19 13:11:14  1051,73 m/p  79  13,11  135  13,92  247  12,82

Fejos Zsolt                     0.cs. Dt: 437544 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-O-25707     T 19 12:35:11  1093,36 m/p  31  21,66   52  22,02   95  21,58
   HU-14-13-96163    T 19 12:49:23  1055,89 m/p  73  14,18  127  14,70  232  13,68

Fejos Zsolt                     1.cs. Dt: 437544 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 116,13p    R:   5.   5h 115,87p    T:   8.   5h 114,07p
Összesített E:   1.  51h1005,50p    R:   3.  51h1033,40p    T:   3.  51h1039,84p
   HU-13-D-605306    T 19 12:17:01  1145,35 m/p   1  27,00    2  26,90    2  26,94
   HU-14-O-25609     T 19 12:23:04  1127,50 m/p   6  26,11   13  25,83   23  25,73
   HU-14-O-25710     T 19 12:26:19  1118,13 m/p  10  25,40   20  25,15   37  24,92
   HU-13-D-602310    T 19 12:35:10  1093,40 m/p  30  21,84   51  22,12   93  21,70
   HU-14-D-762572    T 19 12:45:51  1064,97 m/p  64  15,78  115  15,87  213  14,78
   HU-14-M-135357    H 19 12:47:37  1060,41 m/p  69  14,89  121  15,29  221  14,32

Gavaldik József                 1.cs. Dt: 446997 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   3h  54,65p    R:  23.   3h  54,16p    T:  45.   3h  50,68p
Összesített E:  16.  24h 419,80p    R:  29.  25h 446,91p    T:  53.  26h 455,37p
   HU 12-09-15020    T 19 12:50:22  1076,15 m/p  46  18,99   86  18,70  165  17,55
   HU 13-09-20128    T 19 12:50:45  1075,16 m/p  48  18,63   88  18,51  167  17,43
   HU 13-09-20131    H 19 12:53:00  1069,37 m/p  57  17,03  104  16,95  197  15,70

Gavaldik József                 2.cs. Dt: 446997 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  25,58p    R:  39.   1h  25,44p    T:  65.   1h  25,27p
Összesített E:  32.  15h 245,64p    R:  57.  18h 293,51p    T:  91.  18h 295,41p
   HU 14-09-24778    T 19 12:33:48  1120,86 m/p   9  25,58   17  25,44   31  25,27

Huszár Péter                    1.cs. Dt: 434871 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 117,54p    R:   4.   5h 117,33p    T:   6.   5h 114,76p
Összesített E:   8.  41h 793,75p    R:  11.  43h 832,25p    T:  17.  46h 874,49p
   HU-12-O-12114     H 19 12:25:54  1112,45 m/p  12  25,04   23  24,85   47  24,35
   HU-12-09-14258    H 19 12:25:57  1112,31 m/p  13  24,86   24  24,76   48  24,29
   HU-14-D-727335    H 19 12:27:09  1108,90 m/p  17  24,15   31  24,07   57  23,77
   HU-13-D-601656    H 19 12:32:07  1095,03 m/p  28  22,19   48  22,41   88  21,98
   HU-12-D-501932    H 19 12:35:09  1086,73 m/p  33  21,30   60  21,24  116  20,37
   HU-13-09-19816    H 19 12:37:11  1081,24 m/p  41  19,88   74  19,88  147  18,58
   HU-12-09-14267    H 19 12:43:05  1065,61 m/p  62  16,14  113  16,07  211  14,89

Huszár Péter                    2.cs. Dt: 434871 Kg:   7 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  30.   1h  10,80p    R:  53.   1h  10,90p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  22.  23h 375,89p    R:  43.  22h 382,33p    T:  67.  22h 386,32p
   HU-14-09-24748    T 19 12:56:25  1031,89 m/p  92  10,80  166  10,90    0   0,00

Jánosi Pál                      1.cs. Dt: 433811 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  38,51p    R:  27.   2h  38,67p    T:  52.   2h  37,28p
Összesített E:  13.  30h 561,92p    R:  19.  33h 617,99p    T:  32.  35h 641,69p
   HU-12-D-562179    T 19 12:29:36  1099,33 m/p  22  23,26   40  23,19   74  22,79
   HU-14-D-727168    H 19 12:43:24  1062,19 m/p  67  15,25  119  15,48  218  14,49

Jánosi Pál                      2.cs. Dt: 433811 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h  95,83p    R:  10.   5h  96,35p    T:  18.   5h  91,53p
Összesített E:  23.  22h 373,20p    R:  36.  24h 414,68p    T:  60.  24h 411,77p
   HU-14-D-727123    H 19 12:15:02  1141,47 m/p   2  26,82    3  26,80    5  26,77
   HU-14-D-727149    T 19 12:36:21  1080,84 m/p  42  19,70   77  19,58  151  18,35
   HU-14-D-727114    H 19 12:37:11  1078,60 m/p  45  19,17   82  19,10  159  17,89
   HU-13-D-602097    H 19 12:40:41  1069,30 m/p  58  16,85  105  16,85  198  15,64
   HU-14-D-727162    H 19 12:47:27  1051,76 m/p  78  13,29  134  14,02  246  12,88
   HU-12-D-562144    H 19 12:48:00  1050,36 m/p  80  12,94  137  13,73  251  12,59

Jánosi Pál                      3.cs. Dt: 433811 Kg:   2 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  27.   1h  18,81p    R:  45.   1h  18,61p    T:  77.   1h  17,49p
Összesített E:  34.  13h 216,96p    R:  63.  14h 235,04p    T: 107.  14h 232,48p
   HU-13-D-602046    T 19 12:38:07  1076,11 m/p  47  18,81   87  18,61  166  17,49

Kalocsai András                 1.cs. Dt: 431184 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   2h  26,94p    R:  38.   2h  27,07p    T:  82.   1h  14,66p
Összesített E:  19.  24h 400,22p    R:  31.  25h 438,17p    T:  56.  26h 449,32p
   HU-12-09-14053    T 19 12:40:23  1063,65 m/p  65  15,61  117  15,68  215  14,66
   HU-11-09-08421    H 19 12:52:16  1033,35 m/p  89  11,33  161  11,39    0   0,00

Molnár Pál                      1.cs. Dt: 434738 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  79,51p    R:  14.   4h  79,12p    T:  31.   3h  66,24p
Összesített E:   9.  41h 740,96p    R:  13.  42h 779,87p    T:  21.  43h 796,78p
   HU-13-D-602279    T 19 12:21:55  1123,56 m/p   8  25,75   16  25,54   28  25,44
   HU-14-D-727383    H 19 12:31:06  1097,51 m/p  23  23,08   42  23,00   77  22,62
   HU-11-09-07714    H 19 12:37:24  1080,33 m/p  43  19,52   78  19,49  154  18,18
   HU-14-D-727400    H 19 12:56:06  1032,35 m/p  90  11,16  164  11,09    0   0,00

Molnár Pál                      2.cs. Dt: 434738 Kg:   8 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   3h  46,46p    R:  24.   3h  47,63p    T:  46.   3h  45,25p
Összesített E:  20.  23h 390,74p    R:  34.  25h 426,95p    T:  50.  29h 473,26p
   HU-14-D-727395    T 19 12:33:11  1091,77 m/p  32  21,48   55  21,73  100  21,29
   HU-13-D-602264    T 19 12:47:56  1052,77 m/p  77  13,47  133  14,12  244  12,99
   HU-14-D-727359    H 19 12:53:14  1039,43 m/p  88  11,51  157  11,78  279  10,97

Nagy János                      1.cs. Dt: 434705 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 113,64p    R:   6.   5h 113,63p    T:   9.   5h 111,08p
Összesített E:   3.  50h 962,75p    R:   5.  52h1013,00p    T:   7.  52h1022,24p
   HU-12-D-502325    H 19 12:26:43  1109,74 m/p  16  24,33   30  24,17   55  23,89
   HU-11-09-07802    H 19 12:29:33  1101,77 m/p  21  23,44   36  23,58   67  23,20
   HU-11-09-07813    H 19 12:31:37  1096,03 m/p  25  22,73   45  22,71   84  22,21
   HU-13-09-19904    H 19 12:31:54  1095,25 m/p  27  22,37   47  22,51   87  22,04
   HU-12-09-14510    H 19 12:35:36  1085,13 m/p  36  20,77   66  20,66  127  19,74
   HU-12-D-502315    H 19 12:50:04  1047,31 m/p  83  12,40  144  13,04  262  11,95

Nagy János                      2.cs. Dt: 434705 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   2h  29,08p    R:  34.   2h  29,80p    T:  61.   2h  27,77p
Összesített E:  21.  22h 382,19p    R:  33.  25h 432,66p    T:  55.  26h 451,50p
   HU-14-D-806192    H 19 12:41:48  1068,60 m/p  60  16,50  109  16,46  202  15,41
   HU-13-09-19910    T 19 12:49:17  1049,29 m/p  82  12,58  141  13,34  255  12,36

Nagy János                      3.cs. Dt: 434705 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   2h  28,01p    R:  35.   2h  28,43p    T:  62.   2h  26,55p
Összesített E:  28.  18h 284,43p    R:  51.  21h 327,37p    T:  79.  21h 334,12p
   HU-14-09-24578    H 19 12:41:51  1068,47 m/p  61  16,32  110  16,36  203  15,35
   HU-14-09-24576    H 19 12:52:37  1040,92 m/p  87  11,69  154  12,07  275  11,20

Palkó László                    1.cs. Dt: 435657 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  55,54p    R:  21.   3h  55,63p    T:  42.   3h  52,82p
Összesített E:  15.  28h 489,04p    R:  28.  30h 520,45p    T:  47.  31h 533,40p
   HU-14-09-24656    H 19 12:32:55  1094,81 m/p  29  22,02   49  22,32   89  21,93
   HU-14-07-40833    H 19 12:41:55  1070,59 m/p  54  17,56  100  17,34  191  16,05
   HU-14-07-40828    H 19 12:43:59  1065,18 m/p  63  15,96  114  15,97  212  14,84

Palkó László                    2.cs. Dt: 435657 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  26.   1h  19,35p    R:  44.   1h  19,19p    T:  75.   1h  17,95p
Összesített E:  18.  23h 406,93p    R:  32.  25h 435,82p    T:  57.  25h 444,30p
   HU-14-07-40835    T 19 12:38:42  1079,12 m/p  44  19,35   81  19,19  158  17,95

Száraz László                   0.cs. Dt: 430659 Kg:  15 Ók:   0 Kp:   0
   HU-13-09-19317    H 19 12:36:11  1073,47 m/p  51  18,10   94  17,92  178  16,80

Száraz László                   1.cs. Dt: 430659 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h 104,74p    R:   7.   5h 103,96p    T:  14.   5h 100,01p
Összesített E:   5.  46h 855,82p    R:   9.  45h 892,22p    T:  15.  45h 887,46p
   AU-12-308-78      T 19 12:20:29  1117,19 m/p  11  25,22   21  25,05   38  24,87
   HU-12-09-14315    T 19 12:27:33  1097,08 m/p  24  22,91   43  22,90   80  22,45
   HU-13-D-604774    H 19 12:32:19  1083,92 m/p  38  20,41   69  20,36  135  19,27
   HU-14-D-727831    H 19 12:36:05  1073,74 m/p  50  18,28   93  18,02  177  16,85
   HU-12-09-14322    H 19 12:36:34  1072,45 m/p  52  17,92   97  17,63  182  16,57

Száraz László                   2.cs. Dt: 430659 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   2h  27,30p    R:  37.   2h  28,14p    T:  63.   2h  26,09p
Összesített E:  26.  20h 301,76p    R:  53.  20h 323,13p    T:  76.  23h 354,53p
   HU-12-09-14329    T 19 12:40:01  1063,31 m/p  66  15,43  118  15,58  216  14,60
   HU-13-D-700702    T 19 12:48:10  1042,34 m/p  86  11,87  149  12,56  270  11,49

Száraz László                   3.cs. Dt: 430659 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  28.   1h  14,54p    R:  48.   1h  15,00p    T:  83.   1h  13,97p
Összesített E:  29.  16h 272,13p    R:  55.  18h 309,05p    T:  85.  18h 311,95p
   HU-13-D-604779    H 19 12:41:46  1058,74 m/p  71  14,54  124  15,00  227  13,97

Száraz László                   4.cs. Dt: 430659 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   1h  21,13p    R:  42.   1h  20,95p    T:  71.   1h  20,14p
Összesített E:  36.  12h 185,62p    R:  65.  15h 226,70p    T: 108.  15h 229,96p
   HU-14-D-727862    T 19 12:31:22  1086,52 m/p  34  21,13   63  20,95  120  20,14

Szöllosi Gábor                  1.cs. Dt: 434476 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   4h  69,72p    R:  17.   4h  70,72p    T:  30.   4h  67,17p
Összesített E:   6.  46h 845,02p    R:   8.  48h 896,60p    T:  13.  49h 914,51p
   HU-12-D-502359    T 19 12:31:41  1095,27 m/p  26  22,55   46  22,61   86  22,10
   HU-09-09-93206    H 19 12:39:10  1074,99 m/p  49  18,45   90  18,31  169  17,31
   HU-12-D-502371    T 19 12:44:45  1060,34 m/p  70  14,72  122  15,19  224  14,14
   HU-12-D-502355    H 19 12:46:35  1055,62 m/p  74  14,00  128  14,61  233  13,62

Szöllosi Gábor                  2.cs. Dt: 434476 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  72,22p    R:  15.   4h  72,87p    T:  27.   4h  68,97p
Összesített E:   7.  42h 813,94p    R:  10.  44h 858,71p    T:  18.  45h 866,73p
   HU-11-D-408311    T 19 12:26:18  1110,34 m/p  14  24,69   26  24,56   50  24,18
   HU-13-09-19987    H 19 12:36:07  1083,17 m/p  39  20,24   71  20,17  143  18,81
   HU-11-09-07886    T 19 12:44:42  1060,47 m/p  68  15,07  120  15,39  220  14,37
   HU-11-09-07876    T 19 12:50:59  1044,46 m/p  84  12,22  147  12,75  268  11,61

Tomori László                   1.cs. Dt: 434955 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 126,46p    R:   3.   5h 126,11p    T:   3.   5h 125,54p
Összesített E:   2.  48h 998,59p    R:   2.  50h1040,32p    T:   5.  49h1036,89p
   HU-12-D-502211    H 19 12:16:04  1141,37 m/p   4  26,47    5  26,61    7  26,65
   HU-14-O-26317     T 19 12:20:06  1129,42 m/p   5  26,29   11  26,02   19  25,96
   HU-11-D-402622    H 19 12:22:00  1123,88 m/p   7  25,93   15  25,63   26  25,56
   HU-13-O-19284     T 19 12:27:20  1108,60 m/p  18  23,97   32  23,97   58  23,71
   HU-13-D-601971    H 19 12:27:22  1108,50 m/p  19  23,80   33  23,88   59  23,66
   HU-13-D-601936    H 19 12:36:03  1084,50 m/p  37  20,59   68  20,46  131  19,51
   HU-13-D-601983    H 19 12:41:55  1068,87 m/p  59  16,67  107  16,66  200  15,53
   HU-13-D-601939    T 19 12:49:06  1050,33 m/p  81  12,76  138  13,63  252  12,53

Tomori László                   2.cs. Dt: 434955 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   4h  66,17p    R:  18.   4h  67,01p    T:  34.   4h  62,85p
Összesített E:  11.  38h 688,32p    R:  15.  40h 726,73p    T:  26.  40h 725,03p
   HU-13-D-601940    T 19 12:35:36  1085,72 m/p  35  20,95   64  20,85  122  20,02
   HU-13-D-601911    T 19 12:41:22  1070,32 m/p  56  17,21  102  17,14  193  15,93
   HU-13-D-601962    T 19 12:46:46  1056,28 m/p  72  14,36  126  14,80  231  13,74
   HU-11-D-401304    H 19 12:47:58  1053,21 m/p  76  13,65  132  14,22  241  13,16

Tomori László                   3.cs. Dt: 434955 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  64,98p    R:  19.   3h  65,49p    T:  33.   3h  63,99p
Összesített E:  25.  20h 339,35p    R:  45.  22h 366,85p    T:  66.  24h 388,97p
   RO-11-0365766     T 19 12:16:03  1141,42 m/p   3  26,64    4  26,71    6  26,71
   HU-14-D-727219    H 19 12:26:52  1109,92 m/p  15  24,51   28  24,37   53  24,00
   HU-13-D-601921    T 19 12:47:48  1053,64 m/p  75  13,83  130  14,41  239  13,28

Tóth Lajos                      1.cs. Dt: 434276 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   1h  23,62p    R:  40.   1h  23,68p    T:  67.   1h  23,25p
Összesített E:  27.  17h 297,65p    R:  42.  23h 383,55p    T:  69.  22h 379,07p
   HU-13-D-601890    T 19 12:29:04  1102,04 m/p  20  23,62   35  23,68   66  23,25

Tagszövetségi díjlista
   1. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800526    H 1158,76 m/p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13-D-605306    T 1145,35 m/p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502630    H 1143,52 m/p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1143,07 m/p
   5. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-14-D-727123    H 1141,47 m/p
   6. Tomori László                  3.cs. A23 RO-11-0365766     T 1141,42 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1141,37 m/p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1139,38 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-D-667069    T 1139,05 m/p
  10. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-07-37799    T 1138,90 m/p
  11. Pap István                     1.cs. A36 HU 13-D-605723    H 1138,52 m/p
  12. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01960    H 1135,24 m/p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-11-D-397001    H 1134,00 m/p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 13-D-700952    H 1132,59 m/p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30910    H 1131,29 m/p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-D-656663    T 1130,93 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-07-37967    H 1130,63 m/p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-12-07-34113    H 1130,20 m/p
  19. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-O-26317     T 1129,42 m/p
  20. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 14-O-25583     H 1128,42 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800526    H 1158,76 m/p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13-D-605306    T 1145,35 m/p
   3. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-14-D-727123    H 1141,47 m/p
   4. Tomori László                  3.cs. A23 RO-11-0365766     T 1141,42 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1141,37 m/p
   6. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-D-667069    T 1139,05 m/p
   7. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-07-37799    T 1138,90 m/p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30910    H 1131,29 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-D-656663    T 1130,93 m/p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-07-37967    H 1130,63 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  131,14 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  128,77 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  125,54 p
   4. Pap István                     1.cs. A36    5 h.  120,35 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  115,74 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  114,76 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  114,36 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  114,07 p
   9. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  111,08 p
  10. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  108,94 p
  11. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  105,37 p
  12. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  103,99 p
  13. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.  101,17 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  100,01 p
  15. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   98,28 p
  16. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   96,53 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   94,65 p
  18. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   91,53 p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   91,13 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   90,54 p
  21. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.   88,31 p
  22. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   86,80 p
  23. Mészáros László                2.cs. A36    4 h.   86,79 p
  24. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.   84,70 p
  25. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   79,30 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50    4 h.   72,15 p
  27. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    4 h.   68,97 p
  28. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   68,46 p
  29. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   68,14 p
  30. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   67,17 p
  31. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   66,24 p
  32. Mészáros László                3.cs. A36    3 h.   65,73 p
  33. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   63,99 p
  34. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   62,85 p
  35. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   61,80 p
  36. Boda Ákos                      4.cs. A50    3 h.   57,76 p
  37. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   57,01 p
  38. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   56,90 p
  39. Kovács József                  1.cs. A50    3 h.   54,42 p
  40. Benke István                   1.cs. R38    4 h.   54,33 p
  41. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   52,87 p
  42. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   52,82 p
  43. Japport Zoltán                 2.cs. A50    2 h.   50,95 p
  44. Kiss József                    2.cs. V10    3 h.   50,79 p
  45. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   50,68 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  131,38 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  129,44 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  126,11 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  117,33 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  115,87 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  113,63 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  103,96 p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   99,09 p
   9. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   96,35 p
  10. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   96,35 p
  11. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   95,09 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs.    5 h.  126,46 p
   2. Huszár Péter                   1.cs.    5 h.  117,54 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs.    5 h.  116,13 p
   4. Nagy János                     1.cs.    5 h.  113,64 p
   5. Száraz László                  1.cs.    5 h.  104,74 p
   6. Jánosi Pál                     2.cs.    5 h.   95,83 p
   7. Molnár Pál                     1.cs.    4 h.   79,51 p
   8. Szöllosi Gábor                 2.cs.    4 h.   72,22 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs.    4 h.   69,72 p
  10. Tomori László                  2.cs.    4 h.   66,17 p
  11. Tomori László                  3.cs.    3 h.   64,98 p
  12. Palkó László                   1.cs.    3 h.   55,54 p
  13. Gavaldik József                1.cs.    3 h.   54,65 p
  14. Molnár Pál                     2.cs.    3 h.   46,46 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs.    2 h.   38,51 p
  16. Bajtek Tibor                   1.cs.    2 h.   29,79 p
  17. Nagy János                     2.cs.    2 h.   29,08 p
  18. Bajtek Tibor                   2.cs.    2 h.   28,37 p
  19. Nagy János                     3.cs.    2 h.   28,01 p
  20. Száraz László                  2.cs.    2 h.   27,30 p
  21. Kalocsai András                1.cs.    2 h.   26,94 p
  22. Gavaldik József                2.cs.    1 h.   25,58 p
  23. Tóth Lajos                     1.cs.    1 h.   23,62 p
  24. Száraz László                  4.cs.    1 h.   21,13 p
  25. Bajtek Tibor                   3.cs.    1 h.   20,06 p
  26. Palkó László                   2.cs.    1 h.   19,35 p
  27. Jánosi Pál                     3.cs.    1 h.   18,81 p
  28. Száraz László                  3.cs.    1 h.   14,54 p
  29. Bajtek Tibor                   4.cs.    1 h.   13,11 p
  30. Huszár Péter                   2.cs.    1 h.   10,80 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Tóth Attila                    2.cs. A64    9 h.  219,20 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23    8 h.  173,11 p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    8 h.  161,11 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  148,23 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.  143,84 p
   6. Pap István                     1.cs. A36    6 h.  138,82 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36    7 h.  134,98 p
   8. Katona József                  2.cs. A36    7 h.  133,83 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.  130,98 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  128,39 p
  11. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    7 h.  123,87 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23    6 h.  123,03 p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  117,55 p
  14. Jánosi Pál                     2.cs. A23    6 h.  104,12 p
  15. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    6 h.  102,45 p
  16. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  100,01 p
  17. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   98,28 p
  18. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   96,53 p
  19. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   94,65 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   90,54 p
  21. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.   88,31 p
  22. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   86,80 p
  23. Mészáros László                2.cs. A36    4 h.   86,79 p
  24. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.   84,70 p
  25. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   79,30 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50    4 h.   72,15 p
  27. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    4 h.   68,97 p
  28. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   68,46 p
  29. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   68,14 p
  30. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   67,17 p
  31. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   66,24 p
  32. Mészáros László                3.cs. A36    3 h.   65,73 p
  33. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   63,99 p
  34. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   62,85 p
  35. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   61,80 p
  36. Boda Ákos                      4.cs. A50    3 h.   57,76 p
  37. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   57,01 p
  38. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   56,90 p
  39. Kovács József                  1.cs. A50    3 h.   54,42 p
  40. Benke István                   1.cs. R38    4 h.   54,33 p
  41. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   52,87 p
  42. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   52,82 p
  43. Japport Zoltán                 2.cs. A50    2 h.   50,95 p
  44. Kiss József                    2.cs. V10    3 h.   50,79 p
  45. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   50,68 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.12. Sankt Pölten IV.
  07.19. Wels-Dél

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   33 h.  700,85 p
   2. Pap István                     1.cs. A36   34 h.  693,28 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23   34 h.  690,31 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  687,01 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   32 h.  673,29 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   35 h.  664,80 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36   33 h.  652,90 p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. A50   32 h.  651,80 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   33 h.  650,89 p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50   34 h.  645,93 p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64   30 h.  630,40 p
  12. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  612,04 p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36   30 h.  607,04 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   33 h.  602,14 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   33 h.  598,86 p
  16. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   30 h.  586,40 p
  17. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   30 h.  562,52 p
  18. Japport Zoltán                 4.cs. A50   30 h.  561,20 p
  19. Katona József                  2.cs. A36   29 h.  558,33 p
  20. Tomori László                  2.cs. A23   31 h.  553,13 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   28 h.  546,89 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   31 h.  546,28 p
  23. Száraz László                  1.cs. A23   29 h.  537,80 p
  24. Molnár Pál                     1.cs. A23   29 h.  522,64 p
  25. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   27 h.  514,14 p
  26. Mészáros László                2.cs. A36   27 h.  506,81 p
  27. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   28 h.  506,11 p
  28. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   26 h.  505,62 p
  29. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   27 h.  498,84 p
  30. Boda Ákos                      1.cs. A50   29 h.  498,73 p
  31. Ács Ferenc                     1.cs. A50   29 h.  491,59 p
  32. Japport Zoltán                 5.cs. A50   25 h.  481,35 p
  33. Kiss József                    1.cs. V10   27 h.  480,92 p
  34. Palkó László                   1.cs. A23   27 h.  466,14 p
  35. Szabó Elek                     1.cs. R38   27 h.  462,97 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   24 h.  455,14 p
  37. Mészáros László                1.cs. A36   24 h.  452,42 p
  38. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   26 h.  452,37 p
  39. Tóth Attila                    1.cs. A64   24 h.  445,44 p
  40. Pap István                     2.cs. A36   23 h.  434,08 p
  41. Palkó László                   2.cs. A23   24 h.  426,35 p
  42. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  417,06 p
  43. Japport Zoltán                 3.cs. A50   25 h.  411,55 p
  44. Molnár Pál                     2.cs. A23   25 h.  409,65 p
  45. Boda Ákos                      2.cs. A50   23 h.  397,01 p
  46. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  386,32 p
  47. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   23 h.  386,29 p
  48. Nagy János                     2.cs. A23   22 h.  383,66 p
  49. Tóth Sándor                    1.cs. A64   22 h.  382,57 p
  50. Varga László                   1.cs. R38   22 h.  374,39 p
  51. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  358,67 p
  52. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  358,39 p
  53. Kevés Károly                   1.cs. V10   20 h.  357,37 p
  54. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   21 h.  351,74 p
  55. Jánosi Pál                     2.cs. A23   20 h.  343,22 p
  56. Szollos Béla                   2.cs. A64   19 h.  342,07 p
  57. Tomori László                  3.cs. A23   21 h.  339,09 p
  58. Fejos Csaba                    2.cs. A64   18 h.  334,40 p
  59. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  327,76 p
  60. Nagy János                     3.cs. A23   20 h.  316,99 p
  61. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  313,84 p
  62. Szollos Béla                   3.cs. A64   18 h.  311,53 p
  63. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   17 h.  310,71 p
  64. Kalocsai András                1.cs. A23   19 h.  306,63 p
  65. Szollos Béla                   4.cs. A64   18 h.  301,92 p
  66. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  300,17 p
  67. Agócs Attila                   1.cs. A36   16 h.  299,82 p
  68. Szabó Gergo                    1.cs. A50   18 h.  290,75 p
  69. Demeter Attila                 1.cs. R38   18 h.  287,72 p
  70. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   17 h.  285,23 p
  71. Kovács József                  1.cs. A50   15 h.  281,95 p
  72. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   18 h.  279,26 p
  73. Balázs Sándor                  1.cs. R38   16 h.  271,20 p
  74. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   18 h.  264,98 p
  75. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   15 h.  258,06 p
  76. Gavaldik József                1.cs. A23   17 h.  253,56 p
  77. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  250,15 p
  78. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  234,52 p
  79. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   14 h.  232,20 p
  80. Száraz László                  2.cs. A23   16 h.  228,05 p
  81. Kiss József                    2.cs. V10   13 h.  224,60 p
  82. Katona József                  1.cs. A36   13 h.  223,41 p
  83. Boda Ákos                      5.cs. A50   13 h.  222,53 p
  84. Ács Ferenc                     2.cs. A50   14 h.  219,87 p
  85. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  219,60 p
  86. Boda Ákos                      4.cs. A50   13 h.  217,47 p
  87. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  215,72 p
  88. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  214,39 p
  89. Száraz László                  3.cs. A23   12 h.  199,57 p
  90. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  197,15 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   33 h.  692,21 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  685,62 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23   34 h.  685,15 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   33 h.  679,39 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   35 h.  659,15 p
   6. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   33 h.  652,04 p
   7. Tóth Attila                    2.cs. A64   30 h.  622,75 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   32 h.  584,68 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   30 h.  579,61 p
  10. Huszár Péter                   1.cs. A23   31 h.  571,62 p
  11. Tomori László                  2.cs. A23   31 h.  555,24 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   28 h.  540,51 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   31 h.  539,54 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23   28 h.  533,26 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   27 h.  514,79 p
  16. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   29 h.  509,27 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   28 h.  504,24 p
  18. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   26 h.  503,75 p
  19. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  479,16 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38   27 h.  462,33 p
  21. Palkó László                   1.cs. A23   26 h.  452,81 p

A23 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs.   33 h.  683,36 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs.   35 h.  680,50 p
   3. Nagy János                     1.cs.   33 h.  669,05 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs.   31 h.  610,70 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs.   31 h.  549,27 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs.   28 h.  546,64 p
   7. Huszár Péter                   1.cs.   29 h.  543,02 p
   8. Tomori László                  2.cs.   29 h.  523,74 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs.   27 h.  512,48 p
  10. Száraz László                  1.cs.   29 h.  511,13 p
  11. Molnár Pál                     1.cs.   27 h.  477,50 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs.   27 h.  474,27 p
  13. Palkó László                   1.cs.   24 h.  425,80 p
  14. Palkó László                   2.cs.   22 h.  387,58 p
  15. Huszár Péter                   2.cs.   22 h.  365,09 p
  16. Jánosi Pál                     1.cs.   19 h.  347,32 p
  17. Molnár Pál                     2.cs.   20 h.  345,86 p
  18. Bajtek Tibor                   4.cs.   21 h.  343,89 p
  19. Nagy János                     2.cs.   18 h.  314,23 p
  20. Jánosi Pál                     2.cs.   18 h.  306,15 p
  21. Bajtek Tibor                   6.cs.   17 h.  295,86 p
  22. Tomori László                  3.cs.   17 h.  290,81 p
  23. Nagy Zoltán                    1.cs.   15 h.  277,88 p
  24. Nagy János                     3.cs.   17 h.  272,54 p
  25. Kalocsai András                1.cs.   17 h.  268,76 p
  26. Gavaldik József                1.cs.   14 h.  213,83 p
  27. Szöllosi Gábor                 3.cs.   15 h.  199,48 p
  28. Száraz László                  2.cs.   13 h.  184,53 p
  29. Lengyel János                  1.cs.   10 h.  175,74 p
  30. Száraz László                  3.cs.   10 h.  167,35 p
  31. Jánosi Pál                     3.cs.    9 h.  165,39 p
  32. Száraz László                  4.cs.    8 h.  132,96 p
  33. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    8 h.  126,49 p
  34. Gavaldik József                2.cs.    7 h.  111,14 p
  35. Bajtek Tibor                   5.cs.    6 h.  105,16 p
  36. Tóth Lajos                     1.cs.    6 h.   95,98 p
  37. Szöllosi Gábor                 4.cs.    6 h.   91,59 p
  38. Moravcsik Lénárd               1.cs.    6 h.   91,41 p
  39. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    5 h.   88,86 p
  40. Gavaldik József                3.cs.    4 h.   76,02 p
  41. Molnár Pál                     3.cs.    4 h.   75,97 p
  42. Kalocsai András                2.cs.    4 h.   52,02 p
  43. Nagy Zoltán                    2.cs.    3 h.   50,23 p
  44. Moravcsik Lénárd               2.cs.    2 h.   34,46 p
  45. Fazekas István ifj.            1.cs.    2 h.   31,89 p
  46. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   15,20 p
  47. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  48. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  49. Palkó László                   3.cs.    1 h.   10,95 p
  50. Tóth Lajos                     2.cs.    1 h.   10,68 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.05. Regensburg
  07.12. Sankt Pölten IV.
  07.19. Wels-Dél

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   52 h. 1064,03 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   53 h. 1055,71 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   51 h. 1039,84 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   52 h. 1039,80 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   49 h. 1036,89 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   49 h. 1028,48 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23   52 h. 1022,24 p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50   50 h.  989,47 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36   47 h.  971,27 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   47 h.  969,11 p
  11. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   48 h.  933,69 p
  12. Tóth Attila                    2.cs. A64   43 h.  918,03 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   49 h.  914,51 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   44 h.  899,34 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23   45 h.  887,46 p
  16. Mészáros László                1.cs. A36   44 h.  876,01 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   46 h.  874,49 p
  18. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   45 h.  866,73 p
  19. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   44 h.  842,26 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38   44 h.  806,82 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23   43 h.  796,78 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50   43 h.  757,74 p
  23. Boda Ákos                      6.cs. A50   42 h.  755,68 p
  24. Japport Zoltán                 2.cs. A50   38 h.  741,62 p
  25. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   37 h.  732,82 p
  26. Tomori László                  2.cs. A23   40 h.  725,03 p
  27. Kiss József                    1.cs. V10   40 h.  724,21 p
  28. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   41 h.  718,90 p
  29. Ács Ferenc                     1.cs. A50   41 h.  694,51 p
  30. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   36 h.  692,75 p
  31. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   38 h.  666,08 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23   35 h.  641,69 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50   34 h.  609,26 p
  34. Tóth Sándor                    1.cs. A64   34 h.  608,39 p
  35. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  36. Fejos Csaba                    2.cs. A64   32 h.  599,53 p
  37. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   32 h.  587,60 p
  38. Japport Zoltán                 4.cs. A50   32 h.  584,48 p
  39. Kevés Károly                   1.cs. V10   33 h.  583,40 p
  40. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   30 h.  573,18 p
  41. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   31 h.  566,18 p
  42. Japport Zoltán                 5.cs. A50   30 h.  563,36 p
  43. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   30 h.  552,49 p
  44. Mészáros László                2.cs. A36   29 h.  539,29 p
  45. Tóth Attila                    1.cs. A64   29 h.  537,95 p
  46. Szollos Béla                   2.cs. A64   29 h.  535,79 p
  47. Palkó László                   1.cs. A23   31 h.  533,40 p
  48. Pap István                     2.cs. A36   27 h.  509,49 p
  49. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   31 h.  503,63 p
  50. Molnár Pál                     2.cs. A23   29 h.  473,26 p
  51. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   28 h.  462,44 p
  52. Japport Zoltán                 3.cs. A50   28 h.  459,43 p
  53. Gavaldik József                1.cs. A23   26 h.  455,37 p
  54. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   26 h.  453,83 p
  55. Nagy János                     2.cs. A23   26 h.  451,50 p
  56. Kalocsai András                1.cs. A23   26 h.  449,32 p
  57. Palkó László                   2.cs. A23   25 h.  444,30 p
  58. Varga László                   1.cs. R38   25 h.  418,00 p
  59. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   26 h.  417,87 p
  60. Jánosi Pál                     2.cs. A23   24 h.  411,77 p
  61. Kovács József                  1.cs. A50   22 h.  408,87 p
  62. Papp László                    1.cs. A64   23 h.  407,61 p
  63. Balázs Sándor                  1.cs. R38   23 h.  404,62 p
  64. Babicz János                   1.cs. A64   22 h.  399,98 p
  65. Benke István                   1.cs. R38   26 h.  394,47 p
  66. Tomori László                  3.cs. A23   24 h.  388,97 p
  67. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  386,32 p
  68. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   22 h.  379,14 p
  69. Tóth Lajos                     1.cs. A23   22 h.  379,07 p
  70. Mészáros Mihály                2.cs. A36   21 h.  370,81 p
  71. Kiss József                    2.cs. V10   20 h.  367,48 p
  72. Demeter Attila                 1.cs. R38   23 h.  366,20 p
  73. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   22 h.  365,19 p
  74. Gazsi Károly                   2.cs. A36   20 h.  361,73 p
  75. Csikós István                  1.cs. V10   19 h.  357,31 p
  76. Száraz László                  2.cs. A23   23 h.  354,53 p
  77. Fejos Csaba                    1.cs. A64   20 h.  345,65 p
  78. Agócs Attila                   1.cs. A36   19 h.  343,22 p
  79. Nagy János                     3.cs. A23   21 h.  334,12 p
  80. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  81. Babicz István                  1.cs. A64   18 h.  332,51 p
  82. Lengyel János                  1.cs. A23   20 h.  331,28 p
  83. Szollos Béla                   4.cs. A64   20 h.  329,04 p
  84. Szollos Béla                   3.cs. A64   19 h.  325,39 p
  85. Száraz László                  3.cs. A23   18 h.  311,95 p
  86. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  87. Szabó Gergo                    1.cs. A50   19 h.  309,69 p
  88. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   20 h.  299,02 p
  89. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  297,35 p
  90. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  91. Gavaldik József                2.cs. A23   18 h.  295,41 p
  92. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   18 h.  292,05 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   53 h. 1050,26 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23   50 h. 1040,32 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   51 h. 1033,40 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   50 h. 1033,37 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23   52 h. 1013,00 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   47 h.  961,64 p
   7. Tóth Attila                    2.cs. A64   43 h.  911,31 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   48 h.  896,60 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23   45 h.  892,22 p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   44 h.  858,71 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23   43 h.  832,25 p
  12. Szabó Elek                     1.cs. R38   44 h.  806,78 p
  13. Molnár Pál                     1.cs. A23   42 h.  779,87 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   39 h.  749,11 p
  15. Tomori László                  2.cs. A23   40 h.  726,73 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   41 h.  716,72 p
  17. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   41 h.  692,46 p
  18. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   36 h.  689,86 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23   33 h.  617,99 p
  20. Tóth Sándor                    1.cs. A64   35 h.  611,25 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   30 h.  581,94 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs.   51 h. 1005,50 p
   2. Tomori László                  1.cs.   48 h.  998,59 p
   3. Nagy János                     1.cs.   50 h.  962,75 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs.   44 h.  904,00 p
   5. Száraz László                  1.cs.   46 h.  855,82 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs.   46 h.  845,02 p
   7. Szöllosi Gábor                 2.cs.   42 h.  813,94 p
   8. Huszár Péter                   1.cs.   41 h.  793,75 p
   9. Molnár Pál                     1.cs.   41 h.  740,96 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs.   37 h.  701,17 p
  11. Tomori László                  2.cs.   38 h.  688,32 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs.   32 h.  563,02 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs.   30 h.  561,92 p
  14. Nagy Zoltán                    1.cs.   29 h.  553,71 p
  15. Palkó László                   1.cs.   28 h.  489,04 p
  16. Gavaldik József                1.cs.   24 h.  419,80 p
  17. Bajtek Tibor                   4.cs.   25 h.  408,10 p
  18. Palkó László                   2.cs.   23 h.  406,93 p
  19. Kalocsai András                1.cs.   24 h.  400,22 p
  20. Molnár Pál                     2.cs.   23 h.  390,74 p
  21. Nagy János                     2.cs.   22 h.  382,19 p
  22. Huszár Péter                   2.cs.   23 h.  375,89 p
  23. Jánosi Pál                     2.cs.   22 h.  373,20 p
  24. Bajtek Tibor                   6.cs.   21 h.  352,98 p
  25. Tomori László                  3.cs.   20 h.  339,35 p
  26. Száraz László                  2.cs.   20 h.  301,76 p
  27. Tóth Lajos                     1.cs.   17 h.  297,65 p
  28. Nagy János                     3.cs.   18 h.  284,43 p
  29. Száraz László                  3.cs.   16 h.  272,13 p
  30. Lengyel János                  1.cs.   17 h.  272,08 p
  31. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   16 h.  268,69 p
  32. Gavaldik József                2.cs.   15 h.  245,64 p
  33. Szöllosi Gábor                 3.cs.   17 h.  233,11 p
  34. Jánosi Pál                     3.cs.   13 h.  216,96 p
  35. Kalocsai András                2.cs.   12 h.  197,54 p
  36. Száraz László                  4.cs.   12 h.  185,62 p
  37. Bajtek Tibor                   5.cs.    8 h.  133,13 p
  38. Szöllosi Gábor                 4.cs.    7 h.  107,81 p
  39. Molnár Pál                     3.cs.    6 h.  106,01 p
  40. Moravcsik Lénárd               1.cs.    7 h.  102,83 p
  41. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    5 h.   88,86 p
  42. Gavaldik József                3.cs.    4 h.   76,02 p
  43. Nagy Zoltán                    2.cs.    4 h.   63,72 p
  44. Moravcsik Lénárd               2.cs.    2 h.   34,46 p
  45. Fazekas István ifj.            1.cs.    2 h.   31,89 p
  46. Tóth Lajos                     2.cs.    2 h.   23,84 p
  47. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   15,20 p
  48. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  49. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  50. Palkó László                   3.cs.    1 h.   10,95 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  8h 129,41p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  7h 150,38p
  3. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 143,82p
  4. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  7h 141,44p
  5. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 139,04p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 129,55p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  7h 123,97p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 120,95p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  7h 112,08p
 10. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  6h 135,80p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  7h 149,67p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 139,46p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  7h 125,72p
  4. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  7h 114,25p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  7h 109,69p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  6h 128,91p
  7. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  6h 126,97p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 124,26p
  9. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 120,94p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  6h 119,39p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  8h 129,15p
  2. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  7h 141,51p
  3. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 137,14p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 126,32p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  7h 124,67p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 121,12p
  7. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  6h 134,99p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800526    H  6h 127,38p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  6h 125,62p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  6h 122,11p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  7h 149,29p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 139,87p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  7h 121,78p
  4. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  7h 115,45p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  6h 129,01p
  6. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 119,87p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  6h 117,19p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-13-D-602310    T  6h 104,94p
  9. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  6h 100,11p
 10. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  5h 105,01p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  7h 140,65p
  2. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 132,33p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 116,87p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  7h 115,26p
  5. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  6h 134,74p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  6h 121,86p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 114,16p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  6h 107,74p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h  98,45p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601936    H  5h 106,53p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  7h 146,96p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 139,50p
  3. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  7h 110,28p
  4. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 114,71p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13-D-602310    T  6h 101,46p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  6h  99,84p
  7. Kalocsai András                A23 HU-12-09-14053    T  5h  93,97p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  5h  91,04p
  9. Huszár Péter                   A23 HU-14-09-24688    T  5h  87,58p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  86,44p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H 11h 217,97p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H 11h 209,50p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H 10h 194,20p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  9h 189,83p
  5. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  9h 188,34p
  6. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  9h 185,64p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  9h 168,67p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  9h 158,33p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  9h 157,38p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  9h 155,10p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T 10h 201,85p
  2. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  9h 174,77p
  3. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  9h 174,03p
  4. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  9h 144,25p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  8h 169,64p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  8h 168,50p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  8h 154,27p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  8h 132,04p
  9. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  7h 149,67p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  7h 137,76p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H 11h 210,21p
  2. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H 10h 197,75p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H 10h 191,51p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  9h 189,78p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  9h 169,32p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  9h 155,02p
  7. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  8h 169,44p
  8. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  8h 169,43p
  9. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  8h 154,34p
 10. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  8h 149,03p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T 10h 201,36p
  2. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  9h 171,75p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  8h 167,58p
  4. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  8h 163,58p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  8h 150,40p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  8h 133,43p
  7. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  7h 149,29p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  7h 136,73p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-13-D-602310    T  7h 131,06p
 10. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  7h 126,56p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H 10h 193,88p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  9h 183,01p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  9h 176,72p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  9h 164,00p
  5. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  8h 167,87p
  6. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  8h 149,59p
  7. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  8h 143,97p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  8h 139,84p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726916    H  7h 146,79p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  7h 145,94p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T 10h 197,84p
  2. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  8h 159,27p
  3. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  8h 155,25p
  4. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  7h 146,96p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  7h 130,05p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-13-D-602310    T  7h 126,32p
  7. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  7h 118,22p
  8. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  7h 118,10p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  7h 115,40p
 10. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  7h 110,28p