Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A50 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.07.21 17:28:41
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.21 19:26:55
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.22 15:00:06
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.20 17:28:41
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 13 verseny 

Feleresztés helye: Wels-Dél
Feleresztés ideje: 2015.07.19 05:55
Időjárás         : Napos, kánikula, DDK-i szél
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 431000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 27
Legkisebb pont   : 10,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        10   20   160   32   40   1143,52   1085,40   1081,03
A50 Zsámbok            10   24   201   40   50   1134,00   1067,22   1046,53
V10 Hatvan              7   12   100   20   25   1099,12   1008,02    984,76
Hatvan I.              27   56   461   92  115   1143,52   1070,26   1049,20
A23 Nagykáta           15   40   369   74   92   1145,35   1055,62   1031,89
A64 Szentmártonkáta    10   19   170   34   43   1158,76   1073,96   1047,68
R38 Jászberény          8   14   129   26   32   1114,03   1031,51   1019,30
Hatvan II.             33   73   668  134  167   1158,76   1051,76   1031,51
Tagszövetségben        60  129  1129  226  282   1158,76   1059,43   1036,76

A50 egyesületi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. HU-11-D-397001    H 1134,00 m/p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. HU-12-07-34113    H 1130,20 m/p
   3. Ács Ferenc                     1.cs. HU 14-O-25583     H 1128,42 m/p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. HU-13-D-619518    H 1122,25 m/p
   5. Japport Zoltán                 4.cs. HU-14-D-762028    H 1121,81 m/p
   6. Szabó Gergo                    1.cs. HU 14-D-762324    H 1120,11 m/p
   7. Boda Ákos                      6.cs. HU-14-D-762405    H 1115,86 m/p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. HU-13-D-667954    H 1115,32 m/p
   9. Japport Zoltán                 4.cs. HU-14-D-762039    H 1115,27 m/p
  10. Japport Zoltán                 4.cs. HU-10-D-292877    H 1104,52 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács Ferenc                      1.cs. Dt: 420093 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  85,19p    R:  11.   4h  81,99p    T:  24.   4h  84,70p
Összesített E:   6.  36h 652,03p    R:  13.  41h 704,45p    T:  29.  41h 694,51p
   HU 14-O-25583     H 19 12:07:17  1128,42 m/p   3  26,34    9  25,86   20  25,90
   HU 10-07-26704    H 19 12:17:47  1097,47 m/p  13  23,03   36  22,03   78  22,56
   HU 14-07-40357    H 19 12:18:57  1094,13 m/p  16  22,04   42  21,17   91  21,81
   HU 14-07-40361    H 19 12:30:56  1061,02 m/p  41  13,78  100  12,93  219  14,43

Ács Ferenc                      2.cs. Dt: 420093 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  34,49p    R:  26.   2h  32,68p    T:  54.   2h  36,13p
Összesített E:  20.  14h 223,27p    R:  43.  16h 248,75p    T: 103.  16h 253,79p
   HU 14-07-40373    H 19 12:22:48  1083,27 m/p  29  17,74   72  16,91  142  18,87
   HU 11-D-346298    H 19 12:25:51  1074,82 m/p  32  16,75   80  15,77  170  17,26

BAMAHO-dúc                      1.cs. Dt: 422709 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 101,61p    R:   7.   5h  97,34p    T:  13.   5h 101,17p
Összesített E:   2.  51h 983,61p    R:   5.  48h 935,31p    T:  11.  48h 933,69p
   HU-12-07-34113    H 19 12:09:00  1130,20 m/p   2  26,67    8  26,01   18  26,02
   HU-13-D-619518    H 19 12:11:39  1122,25 m/p   4  26,01   13  25,29   29  25,39
   HU-11-07-30375    H 19 12:21:49  1092,75 m/p  18  21,38   45  20,75   99  21,35
   HU-12-D-530644    H 19 12:30:46  1068,04 m/p  37  15,10   94  13,78  204  15,30
   HU-12-07-34111    H 19 12:36:23  1053,09 m/p  45  12,45  110  11,51  242  13,11
   HU-10-D-255443    H 19 12:38:54  1046,53 m/p  50  10,80    0   0,00  265  11,78
   HU-11-07-31017    H 19 12:41:48  1039,07 m/p   0   0,00    0   0,00  280  10,92

BAMAHO-dúc                      2.cs. Dt: 422709 Kg:   6 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  12,78p    R:  35.   1h  11,65p    T:  84.   1h  13,34p
Összesített E:  14.  19h 297,55p    R:  32.  21h 324,53p    T:  92.  18h 292,05p
   HU-13-07-38455    H 19 12:36:07  1053,79 m/p  44  12,78  109  11,65  238  13,34

Boda Ákos                       1.cs. Dt: 421384 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  69,64p    R:  12.   4h  66,23p    T:  26.   4h  72,15p
Összesített E:   3.  44h 777,29p    R:   9.  46h 792,22p    T:  22.  43h 757,74p
   HU-14-D-762392    T 19 12:19:35  1095,65 m/p  15  22,37   40  21,46   85  22,16
   HU-14-D-762335    H 19 12:24:29  1081,87 m/p  30  17,41   73  16,77  144  18,76
   HU-14-D-762368    T 19 12:27:20  1074,01 m/p  33  16,42   83  15,35  174  17,03
   HU-12-O-13241     T 19 12:32:23  1060,36 m/p  42  13,44  102  12,65  223  14,20

Boda Ákos                       2.cs. Dt: 421384 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  23,36p    R:  28.   1h  22,45p    T:  68.   1h  22,96p
Összesített E:   8.  32h 583,33p    R:  14.  33h 607,60p    T:  33.  34h 609,26p
   HU-14-D-762305    H 19 12:17:48  1100,76 m/p  12  23,36   33  22,45   71  22,96

Boda Ákos                       4.cs. Dt: 421384 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  55,22p    R:  18.   3h  53,71p    T:  36.   3h  57,76p
Összesített E:  16.  16h 267,10p    R:  33.  20h 311,37p    T:  98.  16h 269,59p
   HU-14-D-762344    H 19 12:21:19  1090,74 m/p  21  20,39   48  20,32  104  21,06
   HU-14-D-762356    T 19 12:22:15  1088,11 m/p  24  19,40   56  19,18  112  20,60
   HU-14-D-762345    T 19 12:28:30  1070,82 m/p  36  15,43   91  14,21  190  16,10

Boda Ákos                       6.cs. Dt: 421384 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  94,99p    R:   9.   5h  92,80p    T:  15.   5h  98,28p
Összesített E:   5.  40h 738,13p    R:  10.  42h 770,35p    T:  23.  42h 755,68p
   HU-14-D-762405    H 19 12:12:37  1115,86 m/p   7  25,02   20  24,30   41  24,69
   HU-14-D-762323    H 19 12:21:14  1090,97 m/p  20  20,72   47  20,46  102  21,18
   HU-14-D-762386    H 19 12:23:06  1085,72 m/p  26  18,73   59  18,76  123  19,97
   HU-13-D-619173    H 19 12:23:41  1084,09 m/p  27  18,40   65  17,91  133  19,39
   HU-13-D-619182    H 19 12:35:14  1052,81 m/p  46  12,12  111  11,37  243  13,05

Japport Zoltán                  1.cs. Dt: 446722 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  65,69p    R:  16.   4h  61,82p    T:  25.   5h  79,30p
Összesített E:   1.  51h1024,52p    R:   4.  50h 999,57p    T:   8.  50h 989,47p
   HU-14-D-762042    T 19 12:44:20  1091,34 m/p  19  21,05   46  20,61  101  21,23
   HU-11-D-397011    T 19 12:52:08  1070,93 m/p  35  15,76   89  14,49  188  16,22
   HU-12-D-531010    T 19 12:53:19  1067,90 m/p  38  14,77   96  13,50  206  15,18
   HU-14-D-762018    T 19 12:53:35  1067,22 m/p  40  14,11   98  13,22  209  15,01
   HU-14-D-762086    T 19 13:02:25  1045,17 m/p   0   0,00    0   0,00  267  11,66

Japport Zoltán                  2.cs. Dt: 446722 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  51,69p    R:  20.   2h  50,45p    T:  43.   2h  50,95p
Összesített E:   4.  37h 742,93p    R:  11.  37h 746,83p    T:  24.  38h 741,62p
   HU-11-D-397001    H 19 12:28:56  1134,00 m/p   1  27,00    6  26,29   13  26,31
   HU-13-D-667954    H 19 12:35:32  1115,32 m/p   8  24,69   21  24,16   42  24,64

Japport Zoltán                  3.cs. Dt: 446722 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  19,73p    R:  29.   1h  20,04p    T:  70.   1h  20,95p
Összesített E:  10.  26h 445,03p    R:  21.  28h 479,38p    T:  52.  28h 459,43p
   HU-14-D-762061    H 19 12:44:37  1090,59 m/p  23  19,73   50  20,04  106  20,95

Japport Zoltán                  4.cs. Dt: 446722 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  97,75p    R:   8.   4h  94,92p    T:  16.   4h  96,53p
Összesített E:   7.  32h 596,97p    R:  15.  32h 606,55p    T:  38.  32h 584,48p
   HU-14-D-762028    H 19 12:33:13  1121,81 m/p   5  25,68   14  25,15   30  25,33
   HU-14-D-762039    H 19 12:35:33  1115,27 m/p   9  24,36   22  24,02   43  24,58
   HU-10-D-292877    H 19 12:39:27  1104,52 m/p  10  24,02   28  23,16   61  23,54
   HU-14-D-762006    H 19 12:40:37  1101,34 m/p  11  23,69   32  22,59   69  23,08

Japport Zoltán                  5.cs. Dt: 446722 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  59,84p    R:  17.   3h  58,69p    T:  35.   3h  61,80p
Összesített E:   9.  31h 560,76p    R:  17.  32h 583,89p    T:  42.  30h 563,36p
   HU-14-D-762026    T 19 12:43:34  1093,39 m/p  17  21,71   43  21,03   94  21,64
   HU-13-D-667967    T 19 12:44:35  1090,67 m/p  22  20,06   49  20,18  105  21,00
   HU-14-D-762041    T 19 12:47:11  1083,79 m/p  28  18,07   68  17,48  137  19,16

Kovács József                   1.cs. Dt: 417823 Kg:   7 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  52,90p    R:  23.   2h  40,64p    T:  39.   3h  54,42p
Összesített E:  11.  21h 404,93p    R:  24.  21h 397,15p    T:  61.  22h 408,87p
   HU-13-07-38604    H 19 12:16:10  1096,13 m/p  14  22,70   39  21,60   83  22,27
   HU-13-07-37886    H 19 12:19:28  1086,72 m/p  25  19,07   57  19,04  117  20,31
   HU-14-O-25598     H 19 12:34:12  1046,62 m/p  49  11,13    0   0,00  264  11,84

Majoros István                  2.cs. Dt: 422706 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  29,20p    R:  27.   2h  27,57p    T:  56.   2h  30,88p
Összesített E:  22.  11h 164,87p    R:  49.  13h 189,46p    T: 120.  12h 181,50p
   HU-12-D-538304    T 19 12:28:34  1074,00 m/p  34  16,09   84  15,21  175  16,97
   HU-14-D-762148    T 19 12:34:35  1057,83 m/p  43  13,11  104  12,36  228  13,91

Szabó Gergo                     1.cs. Dt: 427210 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  39,79p    R:  25.   2h  38,37p    T:  51.   2h  40,33p
Összesített E:  13.  19h 307,37p    R:  31.  22h 350,24p    T:  87.  19h 309,69p
   HU 14-D-762324    H 19 12:16:24  1120,11 m/p   6  25,35   15  25,01   32  25,21
   HU 14-D-806324    H 19 12:35:09  1067,62 m/p  39  14,44   97  13,36  207  15,12

Szabó Gergo                     2.cs. Dt: 427210 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  17,08p    R:  31.   1h  16,20p    T:  74.   1h  18,01p
Összesített E:  24.   5h  78,39p    R:  59.   5h  80,42p    T: 153.   4h  69,61p
   HU 14-07-40605    H 19 12:30:48  1079,36 m/p  31  17,08   77  16,20  157  18,01

Vígh Sándor                     1.cs. Dt: 415195 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  23,25p    R:  37.   1h  10,94p    T:  66.   2h  24,83p
Összesített E:  21.  10h 176,92p    R:  50.  10h 161,78p    T: 122.  11h 173,16p
   HU-14-07-40563    H 19 12:30:12  1050,56 m/p  47  11,79  114  10,94  249  12,70
   HU-13-07-37911    H 19 12:31:04  1048,26 m/p  48  11,46    0   0,00  259  12,13

Tagszövetségi díjlista
   1. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800526    H 1158,76 m/p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13-D-605306    T 1145,35 m/p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502630    H 1143,52 m/p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1143,07 m/p
   5. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-14-D-727123    H 1141,47 m/p
   6. Tomori László                  3.cs. A23 RO-11-0365766     T 1141,42 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1141,37 m/p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1139,38 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-D-667069    T 1139,05 m/p
  10. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-07-37799    T 1138,90 m/p
  11. Pap István                     1.cs. A36 HU 13-D-605723    H 1138,52 m/p
  12. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01960    H 1135,24 m/p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-11-D-397001    H 1134,00 m/p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 13-D-700952    H 1132,59 m/p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30910    H 1131,29 m/p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-D-656663    T 1130,93 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-07-37967    H 1130,63 m/p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-12-07-34113    H 1130,20 m/p
  19. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-O-26317     T 1129,42 m/p
  20. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 14-O-25583     H 1128,42 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502630    H 1143,52 m/p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1143,07 m/p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1139,38 m/p
   4. Pap István                     1.cs. A36 HU 13-D-605723    H 1138,52 m/p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01960    H 1135,24 m/p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-11-D-397001    H 1134,00 m/p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 13-D-700952    H 1132,59 m/p
   8. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-12-07-34113    H 1130,20 m/p
   9. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 14-O-25583     H 1128,42 m/p
  10. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502508    H 1128,39 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  131,14 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  128,77 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  125,54 p
   4. Pap István                     1.cs. A36    5 h.  120,35 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  115,74 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  114,76 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  114,36 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  114,07 p
   9. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  111,08 p
  10. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  108,94 p
  11. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  105,37 p
  12. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  103,99 p
  13. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.  101,17 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  100,01 p
  15. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   98,28 p
  16. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   96,53 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   94,65 p
  18. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   91,53 p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   91,13 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   90,54 p
  21. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.   88,31 p
  22. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   86,80 p
  23. Mészáros László                2.cs. A36    4 h.   86,79 p
  24. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.   84,70 p
  25. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   79,30 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50    4 h.   72,15 p
  27. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    4 h.   68,97 p
  28. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   68,46 p
  29. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   68,14 p
  30. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   67,17 p
  31. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   66,24 p
  32. Mészáros László                3.cs. A36    3 h.   65,73 p
  33. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   63,99 p
  34. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   62,85 p
  35. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   61,80 p
  36. Boda Ákos                      4.cs. A50    3 h.   57,76 p
  37. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   57,01 p
  38. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   56,90 p
  39. Kovács József                  1.cs. A50    3 h.   54,42 p
  40. Benke István                   1.cs. R38    4 h.   54,33 p
  41. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   52,87 p
  42. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   52,82 p
  43. Japport Zoltán                 2.cs. A50    2 h.   50,95 p
  44. Kiss József                    2.cs. V10    3 h.   50,79 p
  45. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   50,68 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pap István                     1.cs. A36    5 h.  118,22 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  113,12 p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  110,99 p
   4. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  104,02 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  100,33 p
   6. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   98,61 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   97,34 p
   8. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   94,92 p

A verseny A50 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. BAMAHO-dúc                     1.cs.    5 h.  101,61 p
   2. Japport Zoltán                 4.cs.    4 h.   97,75 p
   3. Boda Ákos                      6.cs.    5 h.   94,99 p
   4. Ács Ferenc                     1.cs.    4 h.   85,19 p
   5. Boda Ákos                      1.cs.    4 h.   69,64 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs.    4 h.   65,69 p
   7. Japport Zoltán                 5.cs.    3 h.   59,84 p
   8. Boda Ákos                      4.cs.    3 h.   55,22 p
   9. Kovács József                  1.cs.    3 h.   52,90 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs.    2 h.   51,69 p
  11. Szabó Gergo                    1.cs.    2 h.   39,79 p
  12. Ács Ferenc                     2.cs.    2 h.   34,49 p
  13. Majoros István                 2.cs.    2 h.   29,20 p
  14. Boda Ákos                      2.cs.    1 h.   23,36 p
  15. Vígh Sándor                    1.cs.    2 h.   23,25 p
  16. Japport Zoltán                 3.cs.    1 h.   19,73 p
  17. Szabó Gergo                    2.cs.    1 h.   17,08 p
  18. BAMAHO-dúc                     2.cs.    1 h.   12,78 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Tóth Attila                    2.cs. A64    9 h.  219,20 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23    8 h.  173,11 p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    8 h.  161,11 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  148,23 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.  143,84 p
   6. Pap István                     1.cs. A36    6 h.  138,82 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36    7 h.  134,98 p
   8. Katona József                  2.cs. A36    7 h.  133,83 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.  130,98 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  128,39 p
  11. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    7 h.  123,87 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23    6 h.  123,03 p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  117,55 p
  14. Jánosi Pál                     2.cs. A23    6 h.  104,12 p
  15. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    6 h.  102,45 p
  16. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  100,01 p
  17. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   98,28 p
  18. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   96,53 p
  19. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   94,65 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   90,54 p
  21. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.   88,31 p
  22. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   86,80 p
  23. Mészáros László                2.cs. A36    4 h.   86,79 p
  24. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.   84,70 p
  25. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   79,30 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50    4 h.   72,15 p
  27. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    4 h.   68,97 p
  28. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   68,46 p
  29. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   68,14 p
  30. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   67,17 p
  31. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   66,24 p
  32. Mészáros László                3.cs. A36    3 h.   65,73 p
  33. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   63,99 p
  34. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   62,85 p
  35. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   61,80 p
  36. Boda Ákos                      4.cs. A50    3 h.   57,76 p
  37. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   57,01 p
  38. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   56,90 p
  39. Kovács József                  1.cs. A50    3 h.   54,42 p
  40. Benke István                   1.cs. R38    4 h.   54,33 p
  41. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   52,87 p
  42. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   52,82 p
  43. Japport Zoltán                 2.cs. A50    2 h.   50,95 p
  44. Kiss József                    2.cs. V10    3 h.   50,79 p
  45. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   50,68 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.12. Sankt Pölten IV.
  07.19. Wels-Dél

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   33 h.  700,85 p
   2. Pap István                     1.cs. A36   34 h.  693,28 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23   34 h.  690,31 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  687,01 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   32 h.  673,29 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   35 h.  664,80 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36   33 h.  652,90 p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. A50   32 h.  651,80 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   33 h.  650,89 p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50   34 h.  645,93 p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64   30 h.  630,40 p
  12. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  612,04 p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36   30 h.  607,04 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   33 h.  602,14 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   33 h.  598,86 p
  16. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   30 h.  586,40 p
  17. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   30 h.  562,52 p
  18. Japport Zoltán                 4.cs. A50   30 h.  561,20 p
  19. Katona József                  2.cs. A36   29 h.  558,33 p
  20. Tomori László                  2.cs. A23   31 h.  553,13 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   28 h.  546,89 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   31 h.  546,28 p
  23. Száraz László                  1.cs. A23   29 h.  537,80 p
  24. Molnár Pál                     1.cs. A23   29 h.  522,64 p
  25. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   27 h.  514,14 p
  26. Mészáros László                2.cs. A36   27 h.  506,81 p
  27. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   28 h.  506,11 p
  28. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   26 h.  505,62 p
  29. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   27 h.  498,84 p
  30. Boda Ákos                      1.cs. A50   29 h.  498,73 p
  31. Ács Ferenc                     1.cs. A50   29 h.  491,59 p
  32. Japport Zoltán                 5.cs. A50   25 h.  481,35 p
  33. Kiss József                    1.cs. V10   27 h.  480,92 p
  34. Palkó László                   1.cs. A23   27 h.  466,14 p
  35. Szabó Elek                     1.cs. R38   27 h.  462,97 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   24 h.  455,14 p
  37. Mészáros László                1.cs. A36   24 h.  452,42 p
  38. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   26 h.  452,37 p
  39. Tóth Attila                    1.cs. A64   24 h.  445,44 p
  40. Pap István                     2.cs. A36   23 h.  434,08 p
  41. Palkó László                   2.cs. A23   24 h.  426,35 p
  42. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  417,06 p
  43. Japport Zoltán                 3.cs. A50   25 h.  411,55 p
  44. Molnár Pál                     2.cs. A23   25 h.  409,65 p
  45. Boda Ákos                      2.cs. A50   23 h.  397,01 p
  46. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  386,32 p
  47. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   23 h.  386,29 p
  48. Nagy János                     2.cs. A23   22 h.  383,66 p
  49. Tóth Sándor                    1.cs. A64   22 h.  382,57 p
  50. Varga László                   1.cs. R38   22 h.  374,39 p
  51. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  358,67 p
  52. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  358,39 p
  53. Kevés Károly                   1.cs. V10   20 h.  357,37 p
  54. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   21 h.  351,74 p
  55. Jánosi Pál                     2.cs. A23   20 h.  343,22 p
  56. Szollos Béla                   2.cs. A64   19 h.  342,07 p
  57. Tomori László                  3.cs. A23   21 h.  339,09 p
  58. Fejos Csaba                    2.cs. A64   18 h.  334,40 p
  59. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  327,76 p
  60. Nagy János                     3.cs. A23   20 h.  316,99 p
  61. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  313,84 p
  62. Szollos Béla                   3.cs. A64   18 h.  311,53 p
  63. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   17 h.  310,71 p
  64. Kalocsai András                1.cs. A23   19 h.  306,63 p
  65. Szollos Béla                   4.cs. A64   18 h.  301,92 p
  66. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  300,17 p
  67. Agócs Attila                   1.cs. A36   16 h.  299,82 p
  68. Szabó Gergo                    1.cs. A50   18 h.  290,75 p
  69. Demeter Attila                 1.cs. R38   18 h.  287,72 p
  70. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   17 h.  285,23 p
  71. Kovács József                  1.cs. A50   15 h.  281,95 p
  72. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   18 h.  279,26 p
  73. Balázs Sándor                  1.cs. R38   16 h.  271,20 p
  74. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   18 h.  264,98 p
  75. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   15 h.  258,06 p
  76. Gavaldik József                1.cs. A23   17 h.  253,56 p
  77. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  250,15 p
  78. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  234,52 p
  79. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   14 h.  232,20 p
  80. Száraz László                  2.cs. A23   16 h.  228,05 p
  81. Kiss József                    2.cs. V10   13 h.  224,60 p
  82. Katona József                  1.cs. A36   13 h.  223,41 p
  83. Boda Ákos                      5.cs. A50   13 h.  222,53 p
  84. Ács Ferenc                     2.cs. A50   14 h.  219,87 p
  85. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  219,60 p
  86. Boda Ákos                      4.cs. A50   13 h.  217,47 p
  87. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  215,72 p
  88. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  214,39 p
  89. Száraz László                  3.cs. A23   12 h.  199,57 p
  90. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  197,15 p

Hatvan I. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pap István                     1.cs. A36   35 h.  713,00 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   32 h.  670,63 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs. A36   34 h.  668,89 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   34 h.  656,67 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   33 h.  640,73 p
   6. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  625,74 p
   7. Japport Zoltán                 4.cs. A50   30 h.  582,35 p
   8. Katona József                  2.cs. A36   30 h.  571,38 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   30 h.  565,02 p
  10. Boda Ákos                      1.cs. A50   31 h.  525,20 p
  11. Mészáros László                2.cs. A36   27 h.  516,30 p
  12. Ács Ferenc                     1.cs. A50   29 h.  502,08 p
  13. Japport Zoltán                 5.cs. A50   27 h.  501,72 p
  14. Kiss József                    1.cs. V10   27 h.  490,64 p
  15. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   28 h.  488,52 p

A50 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs.   32 h.  669,47 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs.   33 h.  642,62 p
   3. Boda Ákos                      6.cs.   33 h.  612,92 p
   4. Japport Zoltán                 4.cs.   30 h.  576,07 p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs.   31 h.  566,32 p
   6. Boda Ákos                      1.cs.   29 h.  509,65 p
   7. Japport Zoltán                 5.cs.   26 h.  482,22 p
   8. Ács Ferenc                     1.cs.   27 h.  462,17 p
   9. Japport Zoltán                 3.cs.   24 h.  408,25 p
  10. Boda Ákos                      2.cs.   23 h.  392,46 p
  11. Szabó Gergo                    1.cs.   18 h.  289,70 p
  12. Kovács József                  1.cs.   15 h.  285,41 p
  13. Majoros István                 1.cs.   16 h.  254,33 p
  14. BAMAHO-dúc                     2.cs.   15 h.  241,93 p
  15. Boda Ákos                      5.cs.   14 h.  234,40 p
  16. Boda Ákos                      4.cs.   13 h.  217,81 p
  17. Ács Ferenc                     2.cs.   12 h.  190,82 p
  18. Boda Ákos                      3.cs.   10 h.  176,79 p
  19. Csörgi László                  1.cs.   12 h.  164,92 p
  20. Majoros István                 2.cs.    9 h.  138,20 p
  21. Orbán Géza Sándor              1.cs.    9 h.  131,29 p
  22. Kókai András                   1.cs.    5 h.   96,42 p
  23. Szabó Gergo                    2.cs.    5 h.   78,39 p
  24. Orbán Géza Sándor              2.cs.    4 h.   68,98 p
  25. Vígh Sándor                    1.cs.    5 h.   64,60 p
  26. Csörgi László                  2.cs.    2 h.   36,62 p
  27. Japport Zoltán                 6.cs.    1 h.   22,13 p
  28. Pálinkás Sándor                2.cs.    1 h.   16,91 p
  29. Pálinkás Sándor                1.cs.    1 h.   16,47 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.05. Regensburg
  07.12. Sankt Pölten IV.
  07.19. Wels-Dél

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   52 h. 1064,03 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   53 h. 1055,71 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   51 h. 1039,84 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   52 h. 1039,80 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   49 h. 1036,89 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   49 h. 1028,48 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23   52 h. 1022,24 p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50   50 h.  989,47 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36   47 h.  971,27 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   47 h.  969,11 p
  11. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   48 h.  933,69 p
  12. Tóth Attila                    2.cs. A64   43 h.  918,03 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   49 h.  914,51 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   44 h.  899,34 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23   45 h.  887,46 p
  16. Mészáros László                1.cs. A36   44 h.  876,01 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   46 h.  874,49 p
  18. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   45 h.  866,73 p
  19. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   44 h.  842,26 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38   44 h.  806,82 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23   43 h.  796,78 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50   43 h.  757,74 p
  23. Boda Ákos                      6.cs. A50   42 h.  755,68 p
  24. Japport Zoltán                 2.cs. A50   38 h.  741,62 p
  25. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   37 h.  732,82 p
  26. Tomori László                  2.cs. A23   40 h.  725,03 p
  27. Kiss József                    1.cs. V10   40 h.  724,21 p
  28. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   41 h.  718,90 p
  29. Ács Ferenc                     1.cs. A50   41 h.  694,51 p
  30. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   36 h.  692,75 p
  31. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   38 h.  666,08 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23   35 h.  641,69 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50   34 h.  609,26 p
  34. Tóth Sándor                    1.cs. A64   34 h.  608,39 p
  35. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  36. Fejos Csaba                    2.cs. A64   32 h.  599,53 p
  37. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   32 h.  587,60 p
  38. Japport Zoltán                 4.cs. A50   32 h.  584,48 p
  39. Kevés Károly                   1.cs. V10   33 h.  583,40 p
  40. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   30 h.  573,18 p
  41. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   31 h.  566,18 p
  42. Japport Zoltán                 5.cs. A50   30 h.  563,36 p
  43. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   30 h.  552,49 p
  44. Mészáros László                2.cs. A36   29 h.  539,29 p
  45. Tóth Attila                    1.cs. A64   29 h.  537,95 p
  46. Szollos Béla                   2.cs. A64   29 h.  535,79 p
  47. Palkó László                   1.cs. A23   31 h.  533,40 p
  48. Pap István                     2.cs. A36   27 h.  509,49 p
  49. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   31 h.  503,63 p
  50. Molnár Pál                     2.cs. A23   29 h.  473,26 p
  51. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   28 h.  462,44 p
  52. Japport Zoltán                 3.cs. A50   28 h.  459,43 p
  53. Gavaldik József                1.cs. A23   26 h.  455,37 p
  54. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   26 h.  453,83 p
  55. Nagy János                     2.cs. A23   26 h.  451,50 p
  56. Kalocsai András                1.cs. A23   26 h.  449,32 p
  57. Palkó László                   2.cs. A23   25 h.  444,30 p
  58. Varga László                   1.cs. R38   25 h.  418,00 p
  59. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   26 h.  417,87 p
  60. Jánosi Pál                     2.cs. A23   24 h.  411,77 p
  61. Kovács József                  1.cs. A50   22 h.  408,87 p
  62. Papp László                    1.cs. A64   23 h.  407,61 p
  63. Balázs Sándor                  1.cs. R38   23 h.  404,62 p
  64. Babicz János                   1.cs. A64   22 h.  399,98 p
  65. Benke István                   1.cs. R38   26 h.  394,47 p
  66. Tomori László                  3.cs. A23   24 h.  388,97 p
  67. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  386,32 p
  68. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   22 h.  379,14 p
  69. Tóth Lajos                     1.cs. A23   22 h.  379,07 p
  70. Mészáros Mihály                2.cs. A36   21 h.  370,81 p
  71. Kiss József                    2.cs. V10   20 h.  367,48 p
  72. Demeter Attila                 1.cs. R38   23 h.  366,20 p
  73. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   22 h.  365,19 p
  74. Gazsi Károly                   2.cs. A36   20 h.  361,73 p
  75. Csikós István                  1.cs. V10   19 h.  357,31 p
  76. Száraz László                  2.cs. A23   23 h.  354,53 p
  77. Fejos Csaba                    1.cs. A64   20 h.  345,65 p
  78. Agócs Attila                   1.cs. A36   19 h.  343,22 p
  79. Nagy János                     3.cs. A23   21 h.  334,12 p
  80. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  81. Babicz István                  1.cs. A64   18 h.  332,51 p
  82. Lengyel János                  1.cs. A23   20 h.  331,28 p
  83. Szollos Béla                   4.cs. A64   20 h.  329,04 p
  84. Szollos Béla                   3.cs. A64   19 h.  325,39 p
  85. Száraz László                  3.cs. A23   18 h.  311,95 p
  86. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  87. Szabó Gergo                    1.cs. A50   19 h.  309,69 p
  88. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   20 h.  299,02 p
  89. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  297,35 p
  90. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  91. Gavaldik József                2.cs. A23   18 h.  295,41 p
  92. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   18 h.  292,05 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   52 h. 1075,42 p
   2. Pap István                     1.cs. A36   53 h. 1060,81 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   50 h. 1006,00 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   50 h.  999,57 p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   48 h.  935,31 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   45 h.  913,27 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   47 h.  892,63 p
   8. Mészáros László                1.cs. A36   44 h.  875,32 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   46 h.  792,22 p
  10. Boda Ákos                      6.cs. A50   42 h.  770,35 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50   37 h.  746,83 p
  12. Kiss József                    1.cs. V10   40 h.  733,76 p
  13. Ács Ferenc                     1.cs. A50   41 h.  704,45 p
  14. Boda Ákos                      2.cs. A50   33 h.  607,60 p
  15. Japport Zoltán                 4.cs. A50   32 h.  606,55 p

A50 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.   51 h. 1024,52 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs.   51 h.  983,61 p
   3. Boda Ákos                      1.cs.   44 h.  777,29 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs.   37 h.  742,93 p
   5. Boda Ákos                      6.cs.   40 h.  738,13 p
   6. Ács Ferenc                     1.cs.   36 h.  652,03 p
   7. Japport Zoltán                 4.cs.   32 h.  596,97 p
   8. Boda Ákos                      2.cs.   32 h.  583,33 p
   9. Japport Zoltán                 5.cs.   31 h.  560,76 p
  10. Japport Zoltán                 3.cs.   26 h.  445,03 p
  11. Kovács József                  1.cs.   21 h.  404,93 p
  12. Majoros István                 1.cs.   20 h.  331,33 p
  13. Szabó Gergo                    1.cs.   19 h.  307,37 p
  14. BAMAHO-dúc                     2.cs.   19 h.  297,55 p
  15. Boda Ákos                      5.cs.   17 h.  275,86 p
  16. Boda Ákos                      4.cs.   16 h.  267,10 p
  17. Boda Ákos                      3.cs.   15 h.  251,31 p
  18. Csörgi László                  1.cs.   17 h.  245,63 p
  19. Orbán Géza Sándor              1.cs.   14 h.  240,00 p
  20. Ács Ferenc                     2.cs.   14 h.  223,27 p
  21. Vígh Sándor                    1.cs.   10 h.  176,92 p
  22. Majoros István                 2.cs.   11 h.  164,87 p
  23. Kókai András                   1.cs.    5 h.   96,42 p
  24. Szabó Gergo                    2.cs.    5 h.   78,39 p
  25. Orbán Géza Sándor              2.cs.    4 h.   68,98 p
  26. Pálinkás Sándor                1.cs.    3 h.   46,28 p
  27. Csörgi László                  2.cs.    2 h.   36,62 p
  28. Japport Zoltán                 6.cs.    1 h.   22,13 p
  29. Pálinkás Sándor                2.cs.    1 h.   16,91 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  8h 129,41p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  7h 150,38p
  3. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 143,82p
  4. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  7h 141,44p
  5. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 139,04p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 129,55p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  7h 123,97p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 120,95p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  7h 112,08p
 10. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  6h 135,80p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  7h 149,67p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 139,46p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  7h 125,72p
  4. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  7h 114,25p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  7h 109,69p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  6h 128,91p
  7. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  6h 126,97p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 124,26p
  9. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 120,94p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  6h 119,39p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  8h 126,65p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  7h 152,72p
  3. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 146,56p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  7h 112,84p
  5. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700952    H  6h 111,62p
  6. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402865    H  6h 111,41p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762386    H  6h 110,36p
  8. Ács Ferenc                     A50 HU 10-07-26704    H  6h 110,06p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  6h 107,31p
 10. Mészáros László                A36 HU 14-D-764152    H  6h 105,09p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  7h 113,06p
  2. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  6h 127,61p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 125,04p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  6h 106,95p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762042    T  6h 106,04p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h 104,93p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762035    T  5h  95,80p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762018    T  5h  93,08p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667967    T  5h  87,93p
 10. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  84,76p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762386    H  6h 111,51p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  6h 106,41p
  3. Ács Ferenc                     A50 HU 10-07-26704    H  6h 104,53p
  4. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34113    H  6h 104,16p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  6h 100,86p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  6h  96,23p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  5h 100,81p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  5h  97,32p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  5h  85,74p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762322    H  5h  82,67p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  7h 111,71p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 125,41p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  6h 104,97p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  5h 100,18p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762042    T  5h  96,27p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762035    T  5h  93,13p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667967    T  5h  83,54p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  74,76p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  4h  82,44p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762018    T  4h  82,43p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H 11h 217,97p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H 11h 209,50p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H 10h 194,20p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  9h 189,83p
  5. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  9h 188,34p
  6. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  9h 185,64p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  9h 168,67p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  9h 158,33p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  9h 157,38p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  9h 155,10p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T 10h 201,85p
  2. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  9h 174,77p
  3. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  9h 174,03p
  4. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  9h 144,25p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  8h 169,64p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  8h 168,50p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  8h 154,27p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  8h 132,04p
  9. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  7h 149,67p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  7h 137,76p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H 11h 220,88p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H 10h 173,13p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  9h 190,21p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  9h 157,88p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  8h 185,90p
  6. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  8h 167,94p
  7. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  8h 156,73p
  8. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700974    H  8h 142,28p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  8h 131,97p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  8h 127,00p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  8h 168,30p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  8h 136,74p
  3. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  7h 120,48p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 118,32p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 130,79p
  6. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  6h 127,61p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  6h 106,95p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762042    T  6h 106,04p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  6h 103,39p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  5h 102,05p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  9h 172,55p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  9h 154,44p
  3. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34113    H  8h 141,01p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  8h 126,84p
  5. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31001    H  7h 140,37p
  6. Ács Ferenc                     A50 HU 10-07-26704    H  7h 135,53p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  7h 134,85p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762386    H  7h 130,20p
  9. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34114    H  7h 128,34p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  7h 118,74p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  9h 180,47p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  8h 137,68p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  7h 113,39p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  7h 111,82p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  6h 129,03p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  6h 104,97p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  5h 106,45p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  5h 101,79p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h 101,32p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762042    T  5h  96,27p