Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.07.21 17:28:41
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.21 19:26:55
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.22 15:00:20
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.20 17:28:41
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 13 verseny 

Feleresztés helye: Wels-Dél
Feleresztés ideje: 2015.07.19 05:55
Időjárás         : Napos, kánikula, DDK-i szél
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 431000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 27
Legkisebb pont   : 10,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        10   20   160   32   40   1143,52   1085,40   1081,03
A50 Zsámbok            10   24   201   40   50   1134,00   1067,22   1046,53
V10 Hatvan              7   12   100   20   25   1099,12   1008,02    984,76
Hatvan I.              27   56   461   92  115   1143,52   1070,26   1049,20
A23 Nagykáta           15   40   369   74   92   1145,35   1055,62   1031,89
A64 Szentmártonkáta    10   19   170   34   43   1158,76   1073,96   1047,68
R38 Jászberény          8   14   129   26   32   1114,03   1031,51   1019,30
Hatvan II.             33   73   668  134  167   1158,76   1051,76   1031,51
Tagszövetségben        60  129  1129  226  282   1158,76   1059,43   1036,76

R38 egyesületi díjlista
   1. Balázs Sándor                  1.cs. HU-14-D-763214    H 1114,03 m/p
   2. Szabó Elek                     1.cs. HU-14-07-40861    H 1101,03 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14-M-135330    H 1093,08 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-13-D-603360    H 1087,27 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-12-D-503557    H 1087,10 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14-D-729538    H 1087,05 m/p
   7. Szabó Elek                     1.cs. HU-13-09-21413    H 1083,40 m/p
   8. Szabó Elek                     1.cs. HU-10-09-05403    H 1081,52 m/p
   9. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-14-D-830679    T 1079,56 m/p
  10. Varga László                   2.cs. HU-11-09-12100    T 1072,75 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 433544 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  55,92p    R:  28.   2h  38,19p    T:  53.   2h  36,59p
Összesített E:   6.  27h 500,47p    R:  37.  23h 400,65p    T:  63.  23h 404,62p
   HU-14-D-763214    H 19 12:24:10  1114,03 m/p   1  27,00   22  24,95   44  24,52
   HU-14-D-763275    H 19 12:48:45  1047,84 m/p  18  18,12  142  13,24  260  12,07
   HU-14-D-764900    H 19 13:00:20  1019,30 m/p  32  10,80    0   0,00    0   0,00

Benke István                    1.cs. Dt: 446387 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  89,02p    R:  20.   4h  58,71p    T:  40.   4h  54,33p
Összesített E:   9.  24h 414,40p    R:  40.  26h 388,89p    T:  65.  26h 394,47p
   HU 09-26-06820    T 19 12:52:28  1069,24 m/p  12  21,25  106  16,75  199  15,59
   HU 13-28-25257    H 19 12:53:36  1066,35 m/p  13  20,73  112  16,17  210  14,95
   HU 13-28-25238    H 19 13:00:08  1049,96 m/p  17  18,64  140  13,43  254  12,41
   HU 08-28-00879    H 19 13:03:22  1042,03 m/p  21  16,55  151  12,36  272  11,38
   HU 09-D-220656    H 19 13:11:22  1022,93 m/p  30  11,85    0   0,00    0   0,00

Grizner Sándor                  1.cs. Dt: 446936 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  41,80p    R:  52.   1h  11,58p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  11.  17h 296,07p    R:  62.  15h 258,86p    T: 101.  15h 260,19p
   HU-06-07-90414    H 19 13:07:06  1034,33 m/p  23  15,50  159  11,58    0   0,00
   HU-14-D-762709    H 19 13:08:28  1031,07 m/p  27  13,41    0   0,00    0   0,00
   DE-30-13-00049    H 19 13:08:49  1030,24 m/p  28  12,89    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 446274 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  12,37p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   4.  45h 797,40p    R:  17.  41h 692,46p    T:  31.  38h 666,08p
   HU-14-D-762519    H 19 13:10:45  1024,15 m/p  29  12,37    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 446445 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  38,85p    R:  32.   2h  31,56p    T:  59.   2h  29,38p
Összesített E:   3.  44h 822,01p    R:  16.  41h 716,72p    T:  28.  41h 718,90p
   HU-14-D-830679    T 19 12:48:31  1079,56 m/p   9  22,82   79  19,39  155  18,12
   HU-14-O-25605     H 19 13:03:47  1041,12 m/p  22  16,03  153  12,17  274  11,26

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 446445 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 117,75p    R:   8.   5h  99,09p    T:  17.   5h  94,65p
Összesített E:   1.  54h1149,66p    R:   1.  53h1050,26p    T:   2.  53h1055,71p
   HU-14-M-135330    H 19 12:43:24  1093,08 m/p   3  25,95   53  21,93   97  21,47
   HU-13-D-603360    H 19 12:45:35  1087,27 m/p   4  25,43   57  21,53  113  20,54
   HU-12-D-503557    H 19 12:45:39  1087,10 m/p   5  24,91   58  21,44  114  20,49
   HU-14-D-729538    H 19 12:45:40  1087,05 m/p   6  24,39   59  21,34  115  20,43
   HU-13-D-619450    H 19 13:01:46  1046,04 m/p  20  17,07  146  12,85  266  11,72
   HU-11-D-427100    H 19 13:07:04  1033,21 m/p  25  14,46  163  11,19    0   0,00

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 446356 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 113,04p    R:  12.   5h  93,73p    T:  21.   5h  88,31p
Összesített E:   2.  45h 891,12p    R:  12.  44h 806,78p    T:  20.  44h 806,82p
   HU-14-07-40861    H 19 12:40:23  1101,03 m/p   2  26,48   38  23,39   70  23,02
   HU-13-09-21413    H 19 12:46:59  1083,40 m/p   7  23,86   70  20,27  141  18,93
   HU-10-09-05403    H 19 12:47:42  1081,52 m/p   8  23,34   72  20,07  145  18,70
   HU-13-09-21445    H 19 12:52:17  1069,64 m/p  11  21,77  103  17,05  196  15,76
   HU-14-07-40853    H 19 13:01:27  1046,64 m/p  19  17,59  145  12,95  263  11,90
   HU-10-09-05425    H 19 13:06:57  1033,32 m/p  24  14,98  162  11,29    0   0,00

Varga László                    1.cs. Dt: 435556 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  72,99p    R:  22.   4h  54,32p    T:  50.   3h  40,42p
Összesített E:   5.  28h 510,49p    R:  38.  23h 396,09p    T:  58.  25h 418,00p
   HU-14-07-41181    H 19 12:46:04  1059,58 m/p  14  20,21  123  15,09  225  14,09
   HU-14-07-41182    H 19 12:47:02  1057,09 m/p  15  19,68  125  14,90  229  13,86
   HU-14-07-41192    H 19 12:49:49  1050,00 m/p  16  19,16  139  13,53  253  12,47
   HU-14-D-806378    H 19 12:57:15  1031,51 m/p  26  13,94  167  10,80    0   0,00

Varga László                    2.cs. Dt: 435556 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  33,62p    R:  46.   1h  17,73p    T:  78.   1h  16,62p
Összesített E:  13.  17h 279,99p    R:  60.  16h 266,76p    T:  93.  18h 291,46p
   HU-11-09-12100    T 19 12:41:01  1072,75 m/p  10  22,30   96  17,73  181  16,62
   HU-11-09-12096    H 19 13:01:49  1020,48 m/p  31  11,32    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800526    H 1158,76 m/p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13-D-605306    T 1145,35 m/p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502630    H 1143,52 m/p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1143,07 m/p
   5. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-14-D-727123    H 1141,47 m/p
   6. Tomori László                  3.cs. A23 RO-11-0365766     T 1141,42 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1141,37 m/p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1139,38 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-D-667069    T 1139,05 m/p
  10. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-07-37799    T 1138,90 m/p
  11. Pap István                     1.cs. A36 HU 13-D-605723    H 1138,52 m/p
  12. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01960    H 1135,24 m/p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-11-D-397001    H 1134,00 m/p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 13-D-700952    H 1132,59 m/p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30910    H 1131,29 m/p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-D-656663    T 1130,93 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-07-37967    H 1130,63 m/p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-12-07-34113    H 1130,20 m/p
  19. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14-O-26317     T 1129,42 m/p
  20. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 14-O-25583     H 1128,42 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800526    H 1158,76 m/p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13-D-605306    T 1145,35 m/p
   3. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-14-D-727123    H 1141,47 m/p
   4. Tomori László                  3.cs. A23 RO-11-0365766     T 1141,42 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1141,37 m/p
   6. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-D-667069    T 1139,05 m/p
   7. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-07-37799    T 1138,90 m/p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30910    H 1131,29 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-D-656663    T 1130,93 m/p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-07-37967    H 1130,63 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  131,14 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  128,77 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  125,54 p
   4. Pap István                     1.cs. A36    5 h.  120,35 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  115,74 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  114,76 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  114,36 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  114,07 p
   9. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  111,08 p
  10. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  108,94 p
  11. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  105,37 p
  12. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  103,99 p
  13. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.  101,17 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  100,01 p
  15. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   98,28 p
  16. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   96,53 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   94,65 p
  18. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   91,53 p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   91,13 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   90,54 p
  21. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.   88,31 p
  22. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   86,80 p
  23. Mészáros László                2.cs. A36    4 h.   86,79 p
  24. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.   84,70 p
  25. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   79,30 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50    4 h.   72,15 p
  27. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    4 h.   68,97 p
  28. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   68,46 p
  29. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   68,14 p
  30. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   67,17 p
  31. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   66,24 p
  32. Mészáros László                3.cs. A36    3 h.   65,73 p
  33. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   63,99 p
  34. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   62,85 p
  35. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   61,80 p
  36. Boda Ákos                      4.cs. A50    3 h.   57,76 p
  37. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   57,01 p
  38. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   56,90 p
  39. Kovács József                  1.cs. A50    3 h.   54,42 p
  40. Benke István                   1.cs. R38    4 h.   54,33 p
  41. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   52,87 p
  42. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   52,82 p
  43. Japport Zoltán                 2.cs. A50    2 h.   50,95 p
  44. Kiss József                    2.cs. V10    3 h.   50,79 p
  45. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   50,68 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  131,38 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  129,44 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  126,11 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  117,33 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  115,87 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  113,63 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  103,96 p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   99,09 p
   9. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   96,35 p
  10. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   96,35 p
  11. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   95,09 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.    5 h.  117,75 p
   2. Szabó Elek                     1.cs.    5 h.  113,04 p
   3. Benke István                   1.cs.    5 h.   89,02 p
   4. Varga László                   1.cs.    4 h.   72,99 p
   5. Balázs Sándor                  1.cs.    3 h.   55,92 p
   6. Grizner Sándor                 1.cs.    3 h.   41,80 p
   7. Nagy Varga Viktor              1.cs.    2 h.   38,85 p
   8. Varga László                   2.cs.    2 h.   33,62 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    1 h.   12,37 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Tóth Attila                    2.cs. A64    9 h.  219,20 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23    8 h.  173,11 p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    8 h.  161,11 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  148,23 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.  143,84 p
   6. Pap István                     1.cs. A36    6 h.  138,82 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36    7 h.  134,98 p
   8. Katona József                  2.cs. A36    7 h.  133,83 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.  130,98 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  128,39 p
  11. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    7 h.  123,87 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23    6 h.  123,03 p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  117,55 p
  14. Jánosi Pál                     2.cs. A23    6 h.  104,12 p
  15. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    6 h.  102,45 p
  16. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  100,01 p
  17. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   98,28 p
  18. Japport Zoltán                 4.cs. A50    4 h.   96,53 p
  19. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   94,65 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   90,54 p
  21. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.   88,31 p
  22. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   86,80 p
  23. Mészáros László                2.cs. A36    4 h.   86,79 p
  24. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.   84,70 p
  25. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   79,30 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50    4 h.   72,15 p
  27. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    4 h.   68,97 p
  28. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   68,46 p
  29. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   68,14 p
  30. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   67,17 p
  31. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   66,24 p
  32. Mészáros László                3.cs. A36    3 h.   65,73 p
  33. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   63,99 p
  34. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   62,85 p
  35. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   61,80 p
  36. Boda Ákos                      4.cs. A50    3 h.   57,76 p
  37. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   57,01 p
  38. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   56,90 p
  39. Kovács József                  1.cs. A50    3 h.   54,42 p
  40. Benke István                   1.cs. R38    4 h.   54,33 p
  41. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   52,87 p
  42. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   52,82 p
  43. Japport Zoltán                 2.cs. A50    2 h.   50,95 p
  44. Kiss József                    2.cs. V10    3 h.   50,79 p
  45. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   50,68 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.12. Sankt Pölten IV.
  07.19. Wels-Dél

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   33 h.  700,85 p
   2. Pap István                     1.cs. A36   34 h.  693,28 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23   34 h.  690,31 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  687,01 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   32 h.  673,29 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   35 h.  664,80 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36   33 h.  652,90 p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. A50   32 h.  651,80 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   33 h.  650,89 p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50   34 h.  645,93 p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64   30 h.  630,40 p
  12. Boda Ákos                      6.cs. A50   34 h.  612,04 p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36   30 h.  607,04 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   33 h.  602,14 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   33 h.  598,86 p
  16. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   30 h.  586,40 p
  17. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   30 h.  562,52 p
  18. Japport Zoltán                 4.cs. A50   30 h.  561,20 p
  19. Katona József                  2.cs. A36   29 h.  558,33 p
  20. Tomori László                  2.cs. A23   31 h.  553,13 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   28 h.  546,89 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   31 h.  546,28 p
  23. Száraz László                  1.cs. A23   29 h.  537,80 p
  24. Molnár Pál                     1.cs. A23   29 h.  522,64 p
  25. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   27 h.  514,14 p
  26. Mészáros László                2.cs. A36   27 h.  506,81 p
  27. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   28 h.  506,11 p
  28. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   26 h.  505,62 p
  29. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   27 h.  498,84 p
  30. Boda Ákos                      1.cs. A50   29 h.  498,73 p
  31. Ács Ferenc                     1.cs. A50   29 h.  491,59 p
  32. Japport Zoltán                 5.cs. A50   25 h.  481,35 p
  33. Kiss József                    1.cs. V10   27 h.  480,92 p
  34. Palkó László                   1.cs. A23   27 h.  466,14 p
  35. Szabó Elek                     1.cs. R38   27 h.  462,97 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   24 h.  455,14 p
  37. Mészáros László                1.cs. A36   24 h.  452,42 p
  38. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   26 h.  452,37 p
  39. Tóth Attila                    1.cs. A64   24 h.  445,44 p
  40. Pap István                     2.cs. A36   23 h.  434,08 p
  41. Palkó László                   2.cs. A23   24 h.  426,35 p
  42. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  417,06 p
  43. Japport Zoltán                 3.cs. A50   25 h.  411,55 p
  44. Molnár Pál                     2.cs. A23   25 h.  409,65 p
  45. Boda Ákos                      2.cs. A50   23 h.  397,01 p
  46. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  386,32 p
  47. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   23 h.  386,29 p
  48. Nagy János                     2.cs. A23   22 h.  383,66 p
  49. Tóth Sándor                    1.cs. A64   22 h.  382,57 p
  50. Varga László                   1.cs. R38   22 h.  374,39 p
  51. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  358,67 p
  52. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  358,39 p
  53. Kevés Károly                   1.cs. V10   20 h.  357,37 p
  54. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   21 h.  351,74 p
  55. Jánosi Pál                     2.cs. A23   20 h.  343,22 p
  56. Szollos Béla                   2.cs. A64   19 h.  342,07 p
  57. Tomori László                  3.cs. A23   21 h.  339,09 p
  58. Fejos Csaba                    2.cs. A64   18 h.  334,40 p
  59. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  327,76 p
  60. Nagy János                     3.cs. A23   20 h.  316,99 p
  61. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  313,84 p
  62. Szollos Béla                   3.cs. A64   18 h.  311,53 p
  63. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   17 h.  310,71 p
  64. Kalocsai András                1.cs. A23   19 h.  306,63 p
  65. Szollos Béla                   4.cs. A64   18 h.  301,92 p
  66. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  300,17 p
  67. Agócs Attila                   1.cs. A36   16 h.  299,82 p
  68. Szabó Gergo                    1.cs. A50   18 h.  290,75 p
  69. Demeter Attila                 1.cs. R38   18 h.  287,72 p
  70. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   17 h.  285,23 p
  71. Kovács József                  1.cs. A50   15 h.  281,95 p
  72. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   18 h.  279,26 p
  73. Balázs Sándor                  1.cs. R38   16 h.  271,20 p
  74. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   18 h.  264,98 p
  75. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   15 h.  258,06 p
  76. Gavaldik József                1.cs. A23   17 h.  253,56 p
  77. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  250,15 p
  78. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  234,52 p
  79. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   14 h.  232,20 p
  80. Száraz László                  2.cs. A23   16 h.  228,05 p
  81. Kiss József                    2.cs. V10   13 h.  224,60 p
  82. Katona József                  1.cs. A36   13 h.  223,41 p
  83. Boda Ákos                      5.cs. A50   13 h.  222,53 p
  84. Ács Ferenc                     2.cs. A50   14 h.  219,87 p
  85. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  219,60 p
  86. Boda Ákos                      4.cs. A50   13 h.  217,47 p
  87. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  215,72 p
  88. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  214,39 p
  89. Száraz László                  3.cs. A23   12 h.  199,57 p
  90. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  197,15 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   33 h.  692,21 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   35 h.  685,62 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23   34 h.  685,15 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   33 h.  679,39 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   35 h.  659,15 p
   6. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   33 h.  652,04 p
   7. Tóth Attila                    2.cs. A64   30 h.  622,75 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   32 h.  584,68 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   30 h.  579,61 p
  10. Huszár Péter                   1.cs. A23   31 h.  571,62 p
  11. Tomori László                  2.cs. A23   31 h.  555,24 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   28 h.  540,51 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   31 h.  539,54 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23   28 h.  533,26 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   27 h.  514,79 p
  16. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   29 h.  509,27 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   28 h.  504,24 p
  18. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   26 h.  503,75 p
  19. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   26 h.  479,16 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38   27 h.  462,33 p
  21. Palkó László                   1.cs. A23   26 h.  452,81 p

R38 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   35 h.  721,93 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs.   33 h.  611,80 p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   33 h.  601,67 p
   4. Szabó Elek                     1.cs.   27 h.  511,19 p
   5. Varga László                   1.cs.   24 h.  449,61 p
   6. Nagy Varga Viktor              5.cs.   18 h.  338,08 p
   7. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   20 h.  334,23 p
   8. Balázs Sándor                  1.cs.   18 h.  334,21 p
   9. Demeter Attila                 1.cs.   20 h.  328,84 p
  10. Varga László                   2.cs.   14 h.  235,66 p
  11. Nagy Varga Viktor              3.cs.   13 h.  214,02 p
  12. Balázs Sándor                  2.cs.   14 h.  207,28 p
  13. Benke István                   1.cs.   13 h.  205,57 p
  14. Demeter Attila                 2.cs.   10 h.  163,37 p
  15. Benke István                   2.cs.    8 h.  156,16 p
  16. Rédei Attila                   1.cs.    8 h.  150,74 p
  17. Nagy Varga Viktor              4.cs.    9 h.  146,07 p
  18. Varga László                   3.cs.    8 h.  141,49 p
  19. Grizner Sándor                 1.cs.    8 h.  123,19 p
  20. Balázs Sándor                  3.cs.    8 h.  121,59 p
  21. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    6 h.  116,67 p
  22. Szabó Elek                     2.cs.    8 h.  116,66 p
  23. Balázs Sándor                  4.cs.    6 h.  100,81 p
  24. Rédei Attila                   2.cs.    5 h.   81,11 p
  25. Demeter Attila                 3.cs.    3 h.   53,25 p
  26. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    2 h.   38,46 p
  27. Grizner Sándor                 2.cs.    2 h.   35,52 p
  28. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    2 h.   29,69 p
  29. Rédei Attila                   3.cs.    2 h.   28,82 p
  30. Nagy Varga Viktor              6.cs.    1 h.   13,30 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.21. Neumarkt
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.05. Regensburg
  07.12. Sankt Pölten IV.
  07.19. Wels-Dél

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   52 h. 1064,03 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   53 h. 1055,71 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   51 h. 1039,84 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   52 h. 1039,80 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   49 h. 1036,89 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   49 h. 1028,48 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23   52 h. 1022,24 p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50   50 h.  989,47 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36   47 h.  971,27 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   47 h.  969,11 p
  11. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   48 h.  933,69 p
  12. Tóth Attila                    2.cs. A64   43 h.  918,03 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   49 h.  914,51 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   44 h.  899,34 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23   45 h.  887,46 p
  16. Mészáros László                1.cs. A36   44 h.  876,01 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   46 h.  874,49 p
  18. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   45 h.  866,73 p
  19. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   44 h.  842,26 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38   44 h.  806,82 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23   43 h.  796,78 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50   43 h.  757,74 p
  23. Boda Ákos                      6.cs. A50   42 h.  755,68 p
  24. Japport Zoltán                 2.cs. A50   38 h.  741,62 p
  25. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   37 h.  732,82 p
  26. Tomori László                  2.cs. A23   40 h.  725,03 p
  27. Kiss József                    1.cs. V10   40 h.  724,21 p
  28. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   41 h.  718,90 p
  29. Ács Ferenc                     1.cs. A50   41 h.  694,51 p
  30. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   36 h.  692,75 p
  31. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   38 h.  666,08 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23   35 h.  641,69 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50   34 h.  609,26 p
  34. Tóth Sándor                    1.cs. A64   34 h.  608,39 p
  35. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  599,88 p
  36. Fejos Csaba                    2.cs. A64   32 h.  599,53 p
  37. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   32 h.  587,60 p
  38. Japport Zoltán                 4.cs. A50   32 h.  584,48 p
  39. Kevés Károly                   1.cs. V10   33 h.  583,40 p
  40. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   30 h.  573,18 p
  41. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   31 h.  566,18 p
  42. Japport Zoltán                 5.cs. A50   30 h.  563,36 p
  43. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   30 h.  552,49 p
  44. Mészáros László                2.cs. A36   29 h.  539,29 p
  45. Tóth Attila                    1.cs. A64   29 h.  537,95 p
  46. Szollos Béla                   2.cs. A64   29 h.  535,79 p
  47. Palkó László                   1.cs. A23   31 h.  533,40 p
  48. Pap István                     2.cs. A36   27 h.  509,49 p
  49. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   31 h.  503,63 p
  50. Molnár Pál                     2.cs. A23   29 h.  473,26 p
  51. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   28 h.  462,44 p
  52. Japport Zoltán                 3.cs. A50   28 h.  459,43 p
  53. Gavaldik József                1.cs. A23   26 h.  455,37 p
  54. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   26 h.  453,83 p
  55. Nagy János                     2.cs. A23   26 h.  451,50 p
  56. Kalocsai András                1.cs. A23   26 h.  449,32 p
  57. Palkó László                   2.cs. A23   25 h.  444,30 p
  58. Varga László                   1.cs. R38   25 h.  418,00 p
  59. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   26 h.  417,87 p
  60. Jánosi Pál                     2.cs. A23   24 h.  411,77 p
  61. Kovács József                  1.cs. A50   22 h.  408,87 p
  62. Papp László                    1.cs. A64   23 h.  407,61 p
  63. Balázs Sándor                  1.cs. R38   23 h.  404,62 p
  64. Babicz János                   1.cs. A64   22 h.  399,98 p
  65. Benke István                   1.cs. R38   26 h.  394,47 p
  66. Tomori László                  3.cs. A23   24 h.  388,97 p
  67. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  386,32 p
  68. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   22 h.  379,14 p
  69. Tóth Lajos                     1.cs. A23   22 h.  379,07 p
  70. Mészáros Mihály                2.cs. A36   21 h.  370,81 p
  71. Kiss József                    2.cs. V10   20 h.  367,48 p
  72. Demeter Attila                 1.cs. R38   23 h.  366,20 p
  73. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   22 h.  365,19 p
  74. Gazsi Károly                   2.cs. A36   20 h.  361,73 p
  75. Csikós István                  1.cs. V10   19 h.  357,31 p
  76. Száraz László                  2.cs. A23   23 h.  354,53 p
  77. Fejos Csaba                    1.cs. A64   20 h.  345,65 p
  78. Agócs Attila                   1.cs. A36   19 h.  343,22 p
  79. Nagy János                     3.cs. A23   21 h.  334,12 p
  80. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  333,07 p
  81. Babicz István                  1.cs. A64   18 h.  332,51 p
  82. Lengyel János                  1.cs. A23   20 h.  331,28 p
  83. Szollos Béla                   4.cs. A64   20 h.  329,04 p
  84. Szollos Béla                   3.cs. A64   19 h.  325,39 p
  85. Száraz László                  3.cs. A23   18 h.  311,95 p
  86. László György                  1.cs. A36   18 h.  311,29 p
  87. Szabó Gergo                    1.cs. A50   19 h.  309,69 p
  88. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   20 h.  299,02 p
  89. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  297,35 p
  90. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  296,80 p
  91. Gavaldik József                2.cs. A23   18 h.  295,41 p
  92. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   18 h.  292,05 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   53 h. 1050,26 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23   50 h. 1040,32 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   51 h. 1033,40 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   50 h. 1033,37 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23   52 h. 1013,00 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   47 h.  961,64 p
   7. Tóth Attila                    2.cs. A64   43 h.  911,31 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   48 h.  896,60 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23   45 h.  892,22 p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   44 h.  858,71 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23   43 h.  832,25 p
  12. Szabó Elek                     1.cs. R38   44 h.  806,78 p
  13. Molnár Pál                     1.cs. A23   42 h.  779,87 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   39 h.  749,11 p
  15. Tomori László                  2.cs. A23   40 h.  726,73 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   41 h.  716,72 p
  17. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   41 h.  692,46 p
  18. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   36 h.  689,86 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23   33 h.  617,99 p
  20. Tóth Sándor                    1.cs. A64   35 h.  611,25 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   30 h.  581,94 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   54 h. 1149,66 p
   2. Szabó Elek                     1.cs.   45 h.  891,12 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.   44 h.  822,01 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   45 h.  797,40 p
   5. Varga László                   1.cs.   28 h.  510,49 p
   6. Balázs Sándor                  1.cs.   27 h.  500,47 p
   7. Demeter Attila                 1.cs.   26 h.  426,02 p
   8. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   25 h.  424,92 p
   9. Benke István                   1.cs.   24 h.  414,40 p
  10. Nagy Varga Viktor              5.cs.   22 h.  402,05 p
  11. Grizner Sándor                 1.cs.   17 h.  296,07 p
  12. Balázs Sándor                  2.cs.   18 h.  282,30 p
  13. Varga László                   2.cs.   17 h.  279,99 p
  14. Nagy Varga Viktor              3.cs.   15 h.  247,97 p
  15. Rédei Attila                   1.cs.   14 h.  245,48 p
  16. Demeter Attila                 2.cs.   13 h.  217,15 p
  17. Nagy Varga Viktor              4.cs.   11 h.  172,34 p
  18. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    8 h.  165,18 p
  19. Benke István                   2.cs.    8 h.  156,16 p
  20. Varga László                   3.cs.    9 h.  152,06 p
  21. Rédei Attila                   2.cs.    8 h.  129,46 p
  22. Balázs Sándor                  3.cs.    8 h.  121,59 p
  23. Balázs Sándor                  4.cs.    7 h.  119,26 p
  24. Szabó Elek                     2.cs.    8 h.  116,66 p
  25. Grizner Sándor                 2.cs.    6 h.  101,30 p
  26. Demeter Attila                 3.cs.    3 h.   53,25 p
  27. Rédei Attila                   3.cs.    3 h.   50,43 p
  28. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    2 h.   38,46 p
  29. Nagy Varga Viktor              6.cs.    3 h.   32,87 p
  30. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    2 h.   29,69 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  8h 129,41p
  2. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  7h 150,38p
  3. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  7h 143,82p
  4. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  7h 141,44p
  5. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 139,04p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 129,55p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  7h 123,97p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 120,95p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  7h 112,08p
 10. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  6h 135,80p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  7h 149,67p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 139,46p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  7h 125,72p
  4. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  7h 114,25p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  7h 109,69p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  6h 128,91p
  7. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  6h 126,97p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 124,26p
  9. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 120,94p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  6h 119,39p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  8h 129,15p
  2. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  7h 141,51p
  3. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 137,14p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 126,32p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  7h 124,67p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 121,12p
  7. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  6h 134,99p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800526    H  6h 127,38p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  6h 125,62p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  6h 122,11p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  7h 149,29p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  7h 139,87p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  7h 121,78p
  4. Palkó László                   A23 HU-14-07-40835    T  7h 115,45p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  6h 129,01p
  6. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  6h 119,87p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  6h 117,19p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-13-D-602310    T  6h 104,94p
  9. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  6h 100,11p
 10. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  5h 105,01p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  7h 133,42p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  6h 130,68p
  3. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762570    H  6h 125,48p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  6h 123,65p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  6h 121,47p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-729538    H  6h 119,40p
  7. Szabó Elek                     R38 HU-14-07-40861    H  6h 110,88p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-11-D-427100    H  6h 102,66p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762439    H  6h  99,74p
 10. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  5h 100,27p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25613     T  4h  67,85p
  2. Benke István                   R38 HU 09-26-06820    T  3h  60,06p
  3. Varga László                   R38 HU-09-09-98872    T  3h  52,90p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762482    T  3h  44,72p
  5. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762588    T  3h  36,73p
  6. Benke István                   R38 HU 12-28-19898    T  2h  45,82p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-26280     T  2h  44,34p
  8. Gyarmati Szabolcs              R38 HU 14-O-34213     T  2h  42,71p
  9. Varga László                   R38 HU-11-09-12100    T  2h  41,61p
 10. Rédei Attila                   R38 HU 14-D-813012    T  2h  40,69p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H 11h 217,97p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H 11h 209,50p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H 10h 194,20p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  9h 189,83p
  5. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700972    H  9h 188,34p
  6. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  9h 185,64p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  9h 168,67p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  9h 158,33p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  9h 157,38p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  9h 155,10p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T 10h 201,85p
  2. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  9h 174,77p
  3. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  9h 174,03p
  4. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  9h 144,25p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  8h 169,64p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  8h 168,50p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  8h 154,27p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  8h 132,04p
  9. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  7h 149,67p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667947    T  7h 137,76p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H 11h 210,21p
  2. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H 10h 197,75p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H 10h 191,51p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  9h 189,78p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  9h 169,32p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  9h 155,02p
  7. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  8h 169,44p
  8. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  8h 169,43p
  9. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  8h 154,34p
 10. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  8h 149,03p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T 10h 201,36p
  2. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  9h 171,75p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  8h 167,58p
  4. Molnár Pál                     A23 HU-13-D-602279    T  8h 163,58p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  8h 150,40p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  8h 133,43p
  7. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  7h 149,29p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  7h 136,73p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-13-D-602310    T  7h 131,06p
 10. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  7h 126,56p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H 11h 225,38p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-729538    H  9h 163,42p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  8h 174,87p
  4. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  8h 171,43p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619402    H  8h 150,46p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-11-D-427100    H  8h 144,04p
  7. Szabó Elek                     R38 HU-10-09-05425    H  8h 132,91p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  7h 141,70p
  9. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21416    H  7h 129,66p
 10. Szabó Elek                     R38 HU-10-09-05403    H  6h 126,71p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Benke István                   R38 HU 09-26-06820    T  5h 107,93p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25613     T  4h  67,85p
  3. Gyarmati Szabolcs              R38 HU 14-O-34213     T  3h  70,66p
  4. Rédei Attila                   R38 HU 14-D-813012    T  3h  62,30p
  5. Varga László                   R38 HU-09-09-98872    T  3h  52,90p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25616     T  3h  48,80p
  7. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  3h  48,21p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-830679    T  3h  47,99p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762482    T  3h  44,72p
 10. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762588    T  3h  36,73p