Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2015.07.21 19:52:03
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.21 19:52:03
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.22 15:02:45
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.20 19:52:03
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Rövid-középtávú bajnokság, 10 verseny 

Feleresztés helye: Wels-Dél
Feleresztés ideje: 2015.07.19 05:55
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 431000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 27
Legkisebb pont   : 10,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        10   20   160   32   40   1143,52   1085,40   1081,03
A50 Zsámbok            10   24   201   40   50   1134,00   1067,22   1046,53
V10 Hatvan              7   12   100   20   25   1099,12   1008,02    984,76
Hatvan I.              27   56   461   92  115   1143,52   1070,26   1049,20
A23 Nagykáta           15   40   369   74   92   1145,35   1055,62   1031,89
A64 Szentmártonkáta    10   19   170   34   43   1158,76   1073,96   1047,68
R38 Jászberény          8   14   129   26   32   1114,03   1031,51   1019,30
Hatvan II.             33   73   668  134  167   1158,76   1051,76   1031,51
Tagszövetségben        60  129  1129  226  282   1158,76   1059,43   1036,76
Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Csikós István                   1.cs. Dt: 422953 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  47,93p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   5.  30h 459,55p    R:  46.  11h 188,91p    T: 115.  11h 192,00p
   HU-13-07-38733    H 19 12:55:37  1005,52 m/p  21  13,50    0   0,00    0   0,00
   HU-10-07-28899    H 19 12:58:20   999,07 m/p  23  12,15    0   0,00    0   0,00
   HU-12-07-36467    H 19 13:02:43   988,83 m/p  24  11,48    0   0,00    0   0,00
   HU-13-07-38716    H 19 13:04:29   984,76 m/p  25  10,80    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   2.cs. Dt: 422953 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   1h  16,88p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   8.  17h 299,54p    R:  48.  10h 177,91p    T: 119.  11h 182,07p
   HU-13-07-38740    H 19 12:48:58  1021,71 m/p  16  16,88    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 423966 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  58,73p    R:  30.   1h  17,76p    T:  72.   1h  19,33p
Összesített E:   2.  36h 643,24p    R:  23.  26h 443,19p    T:  56.  26h 436,40p
   HU 12-07-36436    H 19 12:26:05  1084,08 m/p   4  24,98   66  17,76  134  19,33
   HU 12-07-36445    H 19 12:48:50  1024,48 m/p  13  18,90    0   0,00    0   0,00
   HU 09-07-24355    H 19 12:55:07  1009,16 m/p  19  14,85    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    2.cs. Dt: 423966 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   1h  21,60p    R:  38.   1h  10,80p    T:  87.   1h  12,30p
Összesített E:  12.   7h 119,95p    R:  70.   2h  31,91p    T: 174.   2h  34,45p
   HU 14-D-764725    H 19 12:39:05  1049,20 m/p   9  21,60  115  10,80  256  12,30

Kiss József                     1.cs. Dt: 423253 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 114,08p    R:  19.   3h  53,43p    T:  38.   3h  56,90p
Összesített E:   1.  43h 840,10p    R:  13.  33h 605,42p    T:  31.  33h 596,85p
   HU-12-07-34922    H 19 12:20:05  1099,12 m/p   1  27,00   35  22,17   75  22,73
   HU-11-07-31274    H 19 12:23:46  1088,71 m/p   2  26,32   54  19,47  110  20,72
   HU-11-07-31268    H 19 12:36:26  1054,35 m/p   8  22,28  108  11,79  236  13,45
   HU-11-07-31278    H 19 12:46:14  1029,23 m/p  11  20,25    0   0,00    0   0,00
   HU-12-07-34928    H 19 12:48:55  1022,56 m/p  14  18,23    0   0,00    0   0,00
   HU-11-07-31267    H 19 12:50:17  1019,19 m/p  17  16,20    0   0,00    0   0,00
   HU-12-07-34902    H 19 12:51:32  1016,13 m/p  18  15,53    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     2.cs. Dt: 423253 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  90,45p    R:  21.   3h  46,19p    T:  44.   3h  50,79p
Összesített E:   6.  22h 408,06p    R:  41.  14h 241,97p    T:  97.  14h 240,55p
   HU-14-07-41760    H 19 12:23:56  1088,24 m/p   3  25,65   55  19,33  111  20,66
   HU-14-07-41764    H 19 12:30:28  1070,26 m/p   5  24,30   92  14,07  194  15,87
   HU-14-07-41788    H 19 12:34:09  1060,39 m/p   7  22,95  101  12,79  222  14,26
   HU-14-07-41754    H 19 12:49:03  1022,23 m/p  15  17,55    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 426642 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  76,95p    R:  34.   1h  13,07p    T:  64.   2h  25,35p
Összesített E:   3.  37h 620,12p    R:  29.  22h 350,68p    T:  65.  24h 368,12p
   HU 14-D-763453    H 19 12:36:29  1062,66 m/p   6  23,62   99  13,07  217  14,55
   HU 13-D-596647    T 19 12:46:31  1036,76 m/p  10  20,93    0   0,00  282  10,80
   HU 11-D-345939    H 19 12:50:04  1027,89 m/p  12  19,57    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-596632    H 19 13:02:00   999,16 m/p  22  12,83    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 426642 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h  14,18p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   4.  33h 552,23p    R:  31.  22h 343,31p    T:  80.  19h 306,40p
   HU 14-D-763499    T 19 12:58:14  1008,02 m/p  20  14,18    0   0,00    0   0,00

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten
  06.14. Sankt Pölten II.
  06.28. Sankt Pölten III.
  07.12. Sankt Pölten IV.
  07.19. Wels-Dél

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   43 h.  866,67 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   45 h.  862,49 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   44 h.  862,36 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   42 h.  855,16 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   43 h.  842,12 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   44 h.  839,45 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   44 h.  825,45 p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   44 h.  798,70 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50   41 h.  793,54 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   43 h.  784,25 p
  11. Mészáros Mihály                1.cs. A36   42 h.  780,65 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36   40 h.  770,94 p
  13. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   40 h.  763,79 p
  14. Boda Ákos                      6.cs. A50   42 h.  755,68 p
  15. Tomori László                  2.cs. A23   41 h.  737,46 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   37 h.  731,54 p
  17. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   38 h.  721,59 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   40 h.  703,51 p
  19. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   38 h.  690,62 p
  20. Katona József                  2.cs. A36   36 h.  683,41 p
  21. Boda Ákos                      1.cs. A50   39 h.  668,31 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   39 h.  663,56 p
  23. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   36 h.  638,01 p
  24. Száraz László                  1.cs. A23   35 h.  635,54 p
  25. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   36 h.  627,26 p
  26. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   35 h.  620,63 p
  27. Mészáros László                1.cs. A36   34 h.  618,73 p
  28. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   34 h.  617,27 p
  29. Molnár Pál                     1.cs. A23   34 h.  606,04 p
  30. Japport Zoltán                 4.cs. A50   33 h.  603,58 p
  31. Kiss József                    1.cs. V10   33 h.  596,85 p
  32. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   34 h.  590,57 p
  33. Jánosi Pál                     1.cs. A23   33 h.  570,65 p
  34. Japport Zoltán                 5.cs. A50   31 h.  569,57 p
  35. Ács Ferenc                     1.cs. A50   36 h.  568,86 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   32 h.  562,59 p
  37. Szabó Elek                     1.cs. R38   34 h.  553,90 p
  38. Mészáros László                2.cs. A36   30 h.  550,53 p
  39. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   32 h.  534,15 p
  40. Palkó László                   1.cs. A23   31 h.  533,40 p
  41. Molnár Pál                     2.cs. A23   32 h.  531,00 p
  42. Boda Ákos                      2.cs. A50   31 h.  519,32 p
  43. Pap István                     2.cs. A36   27 h.  494,23 p
  44. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   29 h.  492,75 p
  45. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   27 h.  487,57 p
  46. Japport Zoltán                 3.cs. A50   30 h.  487,06 p
  47. Tóth Attila                    1.cs. A64   27 h.  479,05 p
  48. Tomori László                  3.cs. A23   29 h.  476,05 p
  49. Palkó László                   2.cs. A23   28 h.  473,56 p
  50. Tóth Sándor                    1.cs. A64   27 h.  460,13 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23   27 h.  457,98 p
  52. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   27 h.  456,20 p
  53. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   29 h.  453,36 p
  54. Jánosi Pál                     2.cs. A23   27 h.  453,24 p
  55. Mészáros Mihály                2.cs. A36   25 h.  440,14 p
  56. Kevés Károly                   1.cs. V10   26 h.  436,40 p
  57. Varga László                   1.cs. R38   26 h.  420,24 p
  58. Agócs Attila                   1.cs. A36   24 h.  409,81 p
  59. Huszár Péter                   2.cs. A23   23 h.  400,64 p
  60. Szollos Béla                   2.cs. A64   22 h.  395,11 p
  61. Gazsi Károly                   2.cs. A36   23 h.  394,56 p
  62. Fejos Csaba                    2.cs. A64   21 h.  394,32 p
  63. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   23 h.  392,05 p
  64. Katona József                  1.cs. A36   22 h.  374,97 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   24 h.  368,12 p
  66. Kovács József                  1.cs. A50   21 h.  367,28 p
  67. Nagy János                     3.cs. A23   23 h.  364,85 p
  68. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   23 h.  358,88 p
  69. Demeter Attila                 1.cs. R38   24 h.  356,15 p
  70. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   21 h.  350,58 p
  71. Szollos Béla                   4.cs. A64   21 h.  340,77 p
  72. Kalocsai András                1.cs. A23   21 h.  333,70 p
  73. Gavaldik József                1.cs. A23   22 h.  332,46 p
  74. Szollos Béla                   3.cs. A64   19 h.  325,39 p
  75. Fejos Csaba                    1.cs. A64   20 h.  322,49 p
  76. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   21 h.  318,21 p
  77. Balázs Sándor                  1.cs. R38   20 h.  316,62 p
  78. Boda Ákos                      5.cs. A50   20 h.  309,99 p
  79. Szabó Gergo                    1.cs. A50   19 h.  309,69 p
  80. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   19 h.  306,40 p
  81. Varga László                   2.cs. R38   18 h.  291,46 p
  82. Boda Ákos                      3.cs. A50   18 h.  290,29 p
  83. Száraz László                  2.cs. A23   20 h.  289,89 p
  84. Száraz László                  3.cs. A23   19 h.  286,43 p
  85. Tóth Attila                    3.cs. A64   16 h.  280,32 p
  86. Boda Ákos                      4.cs. A50   17 h.  278,47 p
  87. Ács Ferenc                     2.cs. A50   18 h.  276,88 p
  88. Babicz János                   1.cs. A64   17 h.  276,15 p
  89. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   17 h.  272,54 p
  90. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   16 h.  251,86 p
  91. Tóth Gábor                     1.cs. A36   15 h.  251,07 p
  92. Lengyel János                  1.cs. A23   15 h.  249,90 p
  93. Babicz István                  1.cs. A64   14 h.  248,46 p
  94. Gavaldik József                2.cs. A23   17 h.  247,70 p
  95. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   15 h.  246,97 p
  96. Jánosi Pál                     3.cs. A23   15 h.  241,43 p
  97. Kiss József                    2.cs. V10   14 h.  240,55 p
  98. Száraz László                  4.cs. A23   16 h.  239,15 p
  99. Rédei Attila                   1.cs. R38   15 h.  238,96 p
 100. Csörgi László                  1.cs. A50   18 h.  237,74 p
 101. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  234,52 p
 102. László György                  1.cs. A36   14 h.  230,79 p
 103. Babicz József                  1.cs. A64   14 h.  227,60 p
 104. Benke István                   1.cs. R38   16 h.  214,07 p
 105. Papp László                    1.cs. A64   14 h.  213,97 p
 106. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   13 h.  212,79 p
 107. Szollos Béla                   1.cs. A64   14 h.  211,35 p
 108. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   13 h.  207,10 p
 109. Pap István                     3.cs. A36   12 h.  205,86 p
 110. Tóth Lajos                     1.cs. A23   14 h.  204,10 p
 111. Horinka Norbert                1.cs. A36   14 h.  200,74 p
 112. Majoros István                 2.cs. A50   13 h.  195,96 p
 113. Dobos Sándor                   1.cs. A36   13 h.  194,75 p
 114. Tóth Sándor                    2.cs. A64   13 h.  194,34 p
 115. Csikós István                  1.cs. V10   11 h.  192,00 p
 116. Balázs Sándor                  2.cs. R38   12 h.  189,15 p
 117. Fejos Csaba                    3.cs. A64   10 h.  184,65 p
 118. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23   11 h.  182,15 p
 119. Csikós István                  2.cs. V10   11 h.  182,07 p
 120. Demeter Attila                 2.cs. R38   12 h.  180,85 p
 121. Molnár Pál                     3.cs. A23   11 h.  180,82 p
 122. Kovágó Gábor                   5.cs. A64   12 h.  180,27 p
 123. Varga László                   3.cs. R38   11 h.  166,17 p
 124. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23   10 h.  161,50 p
 125. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   11 h.  159,34 p
 126. Török Ferenc                   1.cs. A36   10 h.  150,84 p
 127. Benke István                   2.cs. R38    8 h.  148,95 p
 128. Kaló Imre                      1.cs. A64   11 h.  146,18 p
 129. Grizner Sándor                 1.cs. R38    9 h.  141,04 p
 130. Kókai András                   1.cs. A50    9 h.  137,39 p
 131. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    8 h.  132,22 p
 132. Seres János                    1.cs. A36    8 h.  131,79 p
 133. Szabó Elek                     2.cs. R38    8 h.  119,02 p
 134. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    7 h.  117,99 p
 135. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    7 h.  116,92 p
 136. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    7 h.  114,83 p
 137. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    7 h.  110,09 p
 138. Kaló Imre                      2.cs. A64    7 h.  107,71 p
 139. Dobos Sándor                   2.cs. A36    6 h.  105,11 p
 140. Grizner Sándor                 2.cs. R38    7 h.  104,63 p
 141. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10    6 h.  103,50 p
 142. Balázs Sándor                  3.cs. R38    6 h.  102,85 p
 143. Mészáros László                3.cs. A36    5 h.   92,92 p
 144. Balázs Sándor                  4.cs. R38    6 h.   92,82 p
 145. Rédei Attila                   2.cs. R38    7 h.   90,76 p
 146. Csörgi László                  2.cs. A50    6 h.   90,61 p
 147. Kalocsai András                2.cs. A23    7 h.   88,21 p
 148. Nagy Zoltán                    2.cs. A23    5 h.   82,04 p
 149. Hársfalvi József               1.cs. V10    4 h.   80,31 p
 150. Vígh Sándor                    1.cs. A50    6 h.   79,92 p
 151. Horinka Norbert                2.cs. A36    5 h.   79,03 p
 152. Demeter Attila                 3.cs. R38    5 h.   77,22 p
 153. Gavaldik József                3.cs. A23    4 h.   77,18 p
 154. Katona József                  3.cs. A36    5 h.   73,85 p
 155. Tomori László                  4.cs. A23    5 h.   70,41 p
 156. Szabó Gergo                    2.cs. A50    4 h.   69,61 p
 157. Agócs Attila                   2.cs. A36    6 h.   69,06 p
 158. Fejos Károly                   1.cs. A64    5 h.   67,74 p
 159. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    4 h.   67,58 p
 160. Orbán Géza Sándor              2.cs. A50    4 h.   67,45 p
 161. Nagy Lehel dr.                 3.cs. R38    5 h.   66,54 p
 162. Kucsera-Tóth Károly            4.cs. V10    4 h.   62,35 p
 163. László György                  2.cs. A36    3 h.   57,82 p
 164. Tóth Lajos                     2.cs. A23    4 h.   54,88 p
 165. Moravcsik Lénárd               2.cs. A23    3 h.   49,71 p
 166. Papp László                    2.cs. A64    3 h.   47,72 p
 167. Nagy Lehel dr.                 4.cs. R38    3 h.   47,10 p
 168. Baranyi László                 1.cs. V10    3 h.   45,14 p
 169. Török Ferenc                   2.cs. A36    3 h.   42,19 p
 170. Török Ferenc                   3.cs. A36    3 h.   41,26 p
 171. Kosztolányi András             1.cs. A23    3 h.   39,30 p
 172. Rimóczi Róbert                 1.cs. V10    3 h.   38,92 p
 173. Rédei Attila                   3.cs. R38    2 h.   34,47 p
 174. Kevés Károly                   2.cs. V10    2 h.   34,45 p
 175. Nagy Varga Viktor              6.cs. R38    3 h.   34,22 p
 176. Babicz József                  2.cs. A64    2 h.   30,00 p
 177. Cseri József                   1.cs. A64    2 h.   27,82 p
 178. Marton István                  1.cs. A23    2 h.   27,14 p
 179. Lengyel János                  2.cs. A23    2 h.   26,52 p
 180. Tóth Sándor                    3.cs. A64    2 h.   25,43 p
 181. Japport Zoltán                 6.cs. A50    1 h.   22,83 p
 182. Pálinkás Sándor                2.cs. A50    1 h.   19,03 p
 183. Balázs Sándor                  5.cs. R38    1 h.   16,94 p
 184. Pálinkás Sándor                1.cs. A50    1 h.   16,54 p
 185. Botka Sándor                   1.cs. A23    1 h.   15,80 p
 186. Udvari Zoltán                  2.cs. A36    1 h.   15,69 p
 187. Csörgi László                  3.cs. A50    1 h.   14,51 p
 188. Gavaldik József                4.cs. A23    1 h.   12,73 p
 189. Palkó László                   3.cs. A23    1 h.   11,89 p
 190. Fazekas István ifj.            3.cs. A23    1 h.   11,50 p
 191. Szabó Elek                     3.cs. R38    1 h.   10,99 p
 192. Rédei Attila                   4.cs. R38    1 h.   10,94 p
 193. Gyetván László                 1.cs. A50    1 h.    9,92 p
 194. Nagy Lehel dr.                 5.cs. R38    1 h.    9,46 p
 195. Tóth Gábor                     2.cs. A36    1 h.    8,28 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pap István                     1.cs. A36   45 h.  882,50 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   44 h.  835,98 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50   41 h.  814,48 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   43 h.  804,54 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   42 h.  789,99 p
   6. Boda Ákos                      6.cs. A50   42 h.  770,35 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   39 h.  713,25 p
   8. Katona József                  2.cs. A36   38 h.  705,08 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   41 h.  695,22 p
  10. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   38 h.  663,84 p
  11. Japport Zoltán                 4.cs. A50   33 h.  625,88 p
  12. Mészáros László                1.cs. A36   34 h.  621,27 p
  13. Kiss József                    1.cs. V10   33 h.  605,42 p
  14. Japport Zoltán                 5.cs. A50   33 h.  590,57 p
  15. Ács Ferenc                     1.cs. A50   36 h.  581,21 p
  16. Mészáros László                2.cs. A36   30 h.  561,35 p
  17. Boda Ákos                      2.cs. A50   31 h.  534,57 p
  18. Japport Zoltán                 3.cs. A50   30 h.  511,24 p
  19. Pap István                     2.cs. A36   28 h.  507,02 p
  20. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   30 h.  505,87 p
  21. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   29 h.  484,09 p
  22. Agócs Attila                   1.cs. A36   27 h.  447,06 p
  23. Kevés Károly                   1.cs. V10   26 h.  443,19 p
  24. Mészáros Mihály                2.cs. A36   25 h.  439,42 p
  25. Gazsi Károly                   2.cs. A36   23 h.  398,65 p
  26. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   26 h.  393,79 p
  27. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  373,96 p
  28. Kovács József                  1.cs. A50   21 h.  367,11 p
  29. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   22 h.  350,68 p
  30. Szabó Gergo                    1.cs. A50   22 h.  350,24 p
  31. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   22 h.  343,31 p
  32. Boda Ákos                      5.cs. A50   21 h.  330,05 p
  33. Boda Ákos                      4.cs. A50   22 h.  329,69 p
  34. Boda Ákos                      3.cs. A50   19 h.  305,27 p
  35. Ács Ferenc                     2.cs. A50   19 h.  281,50 p
  36. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   17 h.  272,78 p
  37. Tóth Gábor                     1.cs. A36   17 h.  272,28 p
  38. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   17 h.  269,04 p
  39. Majoros István                 1.cs. A50   16 h.  251,10 p
  40. Csörgi László                  1.cs. A50   18 h.  247,75 p
  41. Kiss József                    2.cs. V10   14 h.  241,97 p
  42. László György                  1.cs. A36   15 h.  241,68 p
  43. Pap István                     3.cs. A36   14 h.  228,99 p
  44. Horinka Norbert                1.cs. A36   14 h.  206,00 p
  45. Majoros István                 2.cs. A50   14 h.  204,19 p
  46. Csikós István                  1.cs. V10   11 h.  188,91 p
  47. Dobos Sándor                   1.cs. A36   12 h.  186,65 p
  48. Csikós István                  2.cs. V10   10 h.  177,91 p
  49. Török Ferenc                   1.cs. A36   10 h.  159,46 p
  50. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50   10 h.  156,87 p
  51. Kókai András                   1.cs. A50    9 h.  139,95 p
  52. Seres János                    1.cs. A36    8 h.  126,69 p
  53. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    8 h.  123,25 p
  54. Dobos Sándor                   2.cs. A36    7 h.  117,12 p
  55. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10    6 h.  102,99 p
  56. Mészáros László                3.cs. A36    5 h.   92,28 p
  57. Horinka Norbert                2.cs. A36    6 h.   88,77 p
  58. Katona József                  3.cs. A36    6 h.   82,06 p
  59. Agócs Attila                   2.cs. A36    7 h.   81,69 p
  60. Szabó Gergo                    2.cs. A50    5 h.   80,42 p
  61. Hársfalvi József               1.cs. V10    4 h.   80,20 p
  62. Csörgi László                  2.cs. A50    5 h.   78,38 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            4.cs. V10    4 h.   66,10 p
  64. Orbán Géza Sándor              2.cs. A50    4 h.   64,94 p
  65. Vígh Sándor                    1.cs. A50    5 h.   63,70 p
  66. László György                  2.cs. A36    3 h.   58,35 p
  67. Baranyi László                 1.cs. V10    3 h.   46,28 p
  68. Török Ferenc                   3.cs. A36    3 h.   41,69 p
  69. Török Ferenc                   2.cs. A36    3 h.   41,66 p
  70. Kevés Károly                   2.cs. V10    2 h.   31,91 p
  71. Rimóczi Róbert                 1.cs. V10    2 h.   27,68 p
  72. Japport Zoltán                 6.cs. A50    1 h.   22,95 p
  73. Pálinkás Sándor                2.cs. A50    1 h.   19,26 p
  74. Udvari Zoltán                  2.cs. A36    1 h.   16,20 p
  75. Pálinkás Sándor                1.cs. A50    1 h.   15,29 p
  76. Csörgi László                  3.cs. A50    1 h.   14,86 p
  77. Gyetván László                 1.cs. A50    1 h.   10,69 p
  78. Tóth Gábor                     2.cs. A36    1 h.    8,92 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   43 h.  840,10 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.   36 h.  643,24 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   37 h.  620,12 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   33 h.  552,23 p
   5. Csikós István                  1.cs.   30 h.  459,55 p
   6. Kiss József                    2.cs.   22 h.  408,06 p
   7. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.   23 h.  394,19 p
   8. Csikós István                  2.cs.   17 h.  299,54 p
   9. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   19 h.  272,99 p
  10. Bodonyi Ferenc                 2.cs.   11 h.  180,34 p
  11. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.   10 h.  152,52 p
  12. Kevés Károly                   2.cs.    7 h.  119,95 p
  13. Hársfalvi József               1.cs.    7 h.  113,99 p
  14. Baranyi László                 1.cs.    4 h.   69,15 p
  15. Rimóczi Róbert                 1.cs.    5 h.   68,22 p