Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A50 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.09.16 16:55:50
Az adatok utolsó módosítása: 2015.09.19 07:34:32
A lista kiadásának időpontja: 2015.09.19 12:44:43
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.10.16 16:55:50
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 01 verseny 

Feleresztés helye: Nagyigmánd, sportpálya
Feleresztés ideje: 2015.09.13 08:05
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 124000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 20
Legkisebb pont   : 8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   29   453   91  113   1079,89    938,48    913,04
A50 Zsámbok             8   15   226   45   57   1071,39    935,85    904,90
V10 Hatvan             11   18   260   52   65   1079,93    918,93    886,43
Hatvan I.              34   62   939  188  235   1079,93    930,65    901,83
A23 Nagykáta           13   28   456   91  114   1124,39   1015,01   1003,93
A64 Szentmártonkáta    10   15   267   53   67   1089,30   1001,41    979,43
R38 Jászberény          8   23   411   82  103   1081,65   1014,60   1003,52
Hatvan II.             31   66  1134  227  284   1124,39   1009,40    999,56
Tagszövetségben        65  128  2073  415  518   1124,39    985,13    962,31

A50 egyesületi díjlista
   1. Japport Zoltán                 1.cs. HU-15- D-867020     1071,39 m/p
   2. Boda Ákos                      1.cs. HU-15- D-866890     1068,23 m/p
   3. Boda Ákos                      1.cs. HU-15- D-866822     1066,91 m/p
   4. Szabó Gergo                    1.cs. HU 15-D-952134      1054,13 m/p
   5. Boda Ákos                      2.cs. HU-15- D-866873     1045,63 m/p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. HU-15- D-866706     1044,13 m/p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. HU-15- D-866701     1043,82 m/p
   8. BAMAHO-dúc                     2.cs. HU-15- D-866724     1043,19 m/p
   9. Majoros István                 1.cs. HU-15- D-866707     1039,49 m/p
  10. Majoros István                 2.cs. HU-15- D-866745     1036,85 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

BAMAHO-dúc                      1.cs. Dt: 115701 Kg:  20 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  78,14p    R:  14.   5h  76,40p    T:  63.   3h  43,69p
   HU-15- D-866706     13 09:55:48  1044,13 m/p   6  18,93   22  18,92  127  17,08
   HU-15- D-866701     13 09:55:50  1043,82 m/p   7  18,71   23  18,87  128  17,05
   HU-15- D-866704     13 10:03:29   976,43 m/p  23  15,29  109  14,46  451   9,56
   HU-15- D-866709     13 10:06:57   948,67 m/p  35  12,71  154  12,15    0   0,00
   HU-15- D-866708     13 10:07:10   946,99 m/p  36  12,50  157  12,00    0   0,00
   HU-15-  O-40273     13 10:12:44   905,72 m/p  54   8,64  226   8,46    0   0,00
   HU-15- D-866705     13 10:12:50   905,01 m/p  56   8,21  229   8,31    0   0,00
   HU-15-  O-40271     13 10:12:51   904,90 m/p  57   8,00  230   8,26    0   0,00
   HU-15- D-866712     13 10:12:54   904,54 m/p   0   0,00  233   8,10    0   0,00

BAMAHO-dúc                      2.cs. Dt: 115701 Kg:  13 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  57,50p    R:  24.   4h  56,66p    T:  78.   2h  26,40p
   HU-15- D-866724     13 09:55:54  1043,19 m/p   8  18,50   24  18,82  132  16,96
   HU-15- D-867097     13 10:03:33   975,88 m/p  24  15,07  110  14,41  456   9,44
   HU-15- D-866719     13 10:07:34   943,90 m/p  38  12,07  162  11,74    0   0,00
   HU-15- D-866734     13 10:07:40   943,13 m/p  39  11,86  163  11,69    0   0,00

Boda Ákos                       1.cs. Dt: 114455 Kg:  20 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  81,79p    R:  11.   5h  78,98p    T:  60.   3h  46,03p
   HU-15- D-866890     13 09:52:08  1068,23 m/p   2  19,79    9  19,59   44  19,00
   HU-15- D-866822     13 09:52:16  1066,91 m/p   3  19,57   11  19,49   48  18,91
   HU-15- D-866791     13 10:03:39   964,56 m/p  26  14,64  127  13,54  513   8,12
   HU-15- D-866887     13 10:04:04   961,18 m/p  29  14,00  133  13,23    0   0,00
   HU-15- D-866839     13 10:04:05   961,05 m/p  30  13,79  135  13,13    0   0,00
   HU-15- D-866885     13 10:10:37   911,07 m/p  53   8,86  221   8,72    0   0,00

Boda Ákos                       2.cs. Dt: 114455 Kg:  20 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  38,35p    R:  30.   3h  37,84p    T:  83.   1h  17,31p
   HU-15- D-866873     13 09:54:27  1045,63 m/p   5  19,14   21  18,97  117  17,31
   HU-15- D-866860     13 10:09:24   919,98 m/p  49   9,71  202   9,69    0   0,00
   HU-15- D-866813     13 10:09:51   916,66 m/p  50   9,50  212   9,18    0   0,00

Csörgi László                   1.cs. Dt: 115119 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   5h  67,21p    R:  21.   5h  65,85p    T:  80.   2h  23,38p
   HU 15-04-56606      13 09:59:01  1009,67 m/p  15  17,00   63  16,82  288  13,34
   HU 15-07-44524      13 10:02:11   982,38 m/p  21  15,71  101  14,87  430  10,04
   HU 15-07-44515      13 10:06:15   949,44 m/p  33  13,14  152  12,26    0   0,00
   HU 15-04-56609      13 10:07:48   937,45 m/p  43  11,00  172  11,23    0   0,00
   HU 15-07-44511      13 10:08:09   934,79 m/p  46  10,36  183  10,67    0   0,00

Japport Zoltán                  1.cs. Dt: 139567 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  81,13p    R:  12.   5h  78,21p    T:  61.   3h  44,19p
   HU-15- D-867020     13 10:15:16  1071,39 m/p   1  20,00    8  19,64   38  19,14
   HU-15- D-867027     13 10:22:12  1017,25 m/p  14  17,21   57  17,13  254  14,13
   HU-15- D-867052     13 10:25:43   991,83 m/p  19  16,14   89  15,49  392  10,92
   HU-15- D-867001     13 10:30:11   961,32 m/p  28  14,21  131  13,33    0   0,00
   HU-15- D-867030     13 10:31:07   955,18 m/p  31  13,57  145  12,62    0   0,00
   HU-15- D-867048     13 10:34:08   935,85 m/p  45  10,57  179  10,87    0   0,00
   HU-15- D-867041     13 10:39:16   904,71 m/p   0   0,00  232   8,15    0   0,00

Japport Zoltán                  2.cs. Dt: 139567 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  22,86p    R:  33.   2h  21,80p    T:  95.   1h   8,00p
   HU-15- D-867034     13 10:30:02   962,31 m/p  27  14,43  129  13,44  518   8,00
   HU-15- D-867014     13 10:39:12   905,10 m/p  55   8,43  228   8,36    0   0,00

Kovács József                   1.cs. Dt: 110584 Kg:  20 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  13,36p    R:  34.   2h  20,72p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-15- 07-44604     13 10:00:58   953,49 m/p  32  13,36  147  12,51    0   0,00
   HU-15- 07-44625     13 10:07:13   904,74 m/p   0   0,00  231   8,21    0   0,00

Kovács József                   2.cs. Dt: 110584 Kg:   5 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h   9,93p    R:  38.   1h  10,21p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-15- 07-44612     13 10:04:29   925,43 m/p  48   9,93  192  10,21    0   0,00

Majoros István                  1.cs. Dt: 115706 Kg:  20 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  77,72p    R:  15.   5h  76,32p    T:  58.   4h  50,22p
   HU-15- D-866707     13 09:56:18  1039,49 m/p   9  18,29   34  18,31  155  16,43
   HU-15- D-866764     13 09:57:47  1025,82 m/p  11  17,86   48  17,59  212  15,10
   HU-15- D-866767     13 10:03:06   979,64 m/p  22  15,50  105  14,67  436   9,90
   HU-15- D-866743     13 10:04:02   971,96 m/p  25  14,86  114  14,21  484   8,79
   HU-15- D-866780     13 10:08:05   939,98 m/p  42  11,21  166  11,54    0   0,00

Majoros István                  2.cs. Dt: 115706 Kg:  17 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  45,65p    R:  27.   3h  45,70p    T:  75.   2h  28,23p
   HU-15- D-866745     13 09:56:35  1036,85 m/p  10  18,07   35  18,26  166  16,17
   HU-15- D-866779     13 10:00:22  1002,85 m/p  16  16,79   74  16,26  343  12,06
   HU-15- D-866755     13 10:08:25   937,44 m/p  44  10,79  173  11,18    0   0,00

Szabó Gergo                     1.cs. Dt: 120002 Kg:  20 Ók:  16 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h  73,65p    R:  17.   5h  72,31p    T:  69.   2h  32,71p
   HU 15-D-952134      13 09:58:40  1054,13 m/p   4  19,36   17  19,18   89  17,96
   HU 15-07-44482      13 10:02:10  1022,68 m/p  13  17,43   52  17,38  227  14,75
   HU 15-07-44456      13 10:11:16   949,06 m/p  34  12,93  153  12,21    0   0,00
   HU 15-07-44480      13 10:11:47   945,20 m/p  37  12,29  159  11,90    0   0,00
   HU 15-07-44451      13 10:12:06   942,85 m/p  40  11,64  164  11,64    0   0,00
   HU 15-07-44455      13 10:14:14   927,30 m/p  47  10,14  190  10,31    0   0,00
   HU 15-07-44462      13 10:16:15   913,07 m/p  51   9,29  217   8,92    0   0,00
   HU 15-07-44474      13 10:16:29   911,45 m/p  52   9,07  220   8,77    0   0,00

Szabó Gergo                     2.cs. Dt: 120002 Kg:  10 Ók:  16 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  77,93p    R:  16.   5h  76,05p    T:  59.   4h  48,64p
   HU 15-07-44496      13 10:01:52  1025,30 m/p  12  17,64   49  17,54  214  15,06
   HU 15-07-44452      13 10:04:53   999,53 m/p  17  16,57   81  15,90  365  11,55
   HU 15-07-44472      13 10:05:12   996,90 m/p  18  16,36   85  15,69  377  11,27
   HU 15-07-44463      13 10:06:04   989,77 m/p  20  15,93   92  15,33  399  10,76
   HU 15-07-44453      13 10:12:24   940,63 m/p  41  11,43  165  11,59    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23 HU-15- D-866130     1124,39 m/p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-15- D-865130     1116,24 m/p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-15- D-865116     1115,69 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- D-865416     1106,54 m/p
   5. Száraz László                  2.cs. A23 HU-15- D-865912     1096,64 m/p
   6. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23 HU-15- D-866131     1093,98 m/p
   7. Száraz László                  3.cs. A23 HU-15- D-865908     1092,76 m/p
   8. Nagy János                     2.cs. A23 HU-15- 07-43486     1091,69 m/p
   9. Babicz István                  1.cs. A64 HU-15- 07-44738     1089,30 m/p
  10. Száraz László                  1.cs. A23 HU-15- D-865913     1085,22 m/p
  11. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-15- D-867331     1085,11 m/p
  12. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-15- D-867313     1083,67 m/p
  13. Lengyel János                  1.cs. A23 HU-15- 07-43382     1082,92 m/p
  14. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852970      1081,65 m/p
  15. Balázs Sándor                  2.cs. R38 HU-15- D-867698     1081,55 m/p
  16. Száraz László                  2.cs. A23 HU-15- D-865983     1080,78 m/p
  17. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865779     1080,78 m/p
  18. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23 HU-15- D-866136     1080,02 m/p
  19. Kiss József                    1.cs. V10 HU 15-07-42439      1079,93 m/p
  20. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 15-D-866509      1079,89 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Kiss József                    1.cs. V10 HU 15-07-42439      1079,93 m/p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 15-D-866509      1079,89 m/p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 15-01-72060      1079,39 m/p
   4. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44218      1073,82 m/p
   5. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44282      1073,32 m/p
   6. Katona József                  3.cs. A36 HU 15-07-44243      1072,34 m/p
   7. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44207      1071,52 m/p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867020     1071,39 m/p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-15- D-866890     1068,23 m/p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 15-D-866502      1067,80 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.   95,13 p
   2. Balázs Sándor                  2.cs. R38    5 h.   94,55 p
   3. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.   93,37 p
   4. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   93,27 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   92,96 p
   6. Katona József                  1.cs. A36    5 h.   92,69 p
   7. Száraz László                  3.cs. A23    5 h.   92,57 p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   91,99 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   90,90 p
  10. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   89,48 p
  11. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    5 h.   89,02 p
  12. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   88,91 p
  13. Balázs Sándor                  5.cs. R38    5 h.   88,29 p
  14. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    5 h.   88,22 p
  15. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   88,07 p
  16. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   87,23 p
  17. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   86,91 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   86,87 p
  19. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   86,54 p
  20. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    5 h.   85,37 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   84,98 p
  22. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.   83,34 p
  23. Babicz István                  2.cs. A64    5 h.   81,46 p
  24. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   81,11 p
  25. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.   80,46 p
  26. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    5 h.   79,71 p
  27. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   79,55 p
  28. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   79,32 p
  29. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    5 h.   79,11 p
  30. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   78,06 p
  31. Szollos Béla                   2.cs. A64    5 h.   78,01 p
  32. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   77,18 p
  33. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   76,40 p
  34. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   75,44 p
  35. Jánosi Pál                     3.cs. A23    5 h.   75,15 p
  36. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.   74,82 p
  37. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38    5 h.   74,59 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       1.cs. R38    5 h.   74,05 p
  39. Katona József                  3.cs. A36    5 h.   73,32 p
  40. Jánosi Pál                     4.cs. A23    5 h.   70,75 p
  41. Tóth Gábor                     2.cs. A36    5 h.   70,62 p
  42. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   70,43 p
  43. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.   69,92 p
  44. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   67,54 p
  45. Tóth Gábor                     1.cs. A36    5 h.   64,88 p
  46. Tóth Sándor                    2.cs. A64    5 h.   63,74 p
  47. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.   63,53 p
  48. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38    5 h.   63,32 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36    5 h.   97,18 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   96,16 p
   3. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   90,26 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   89,85 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   89,22 p
   6. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   89,17 p
   7. Katona József                  3.cs. A36    5 h.   87,12 p
   8. Tóth Gábor                     2.cs. A36    5 h.   85,23 p

A verseny A50 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Boda Ákos                      1.cs.    5 h.   81,79 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs.    5 h.   81,13 p
   3. BAMAHO-dúc                     1.cs.    5 h.   78,14 p
   4. Szabó Gergo                    2.cs.    5 h.   77,93 p
   5. Majoros István                 1.cs.    5 h.   77,72 p
   6. Szabó Gergo                    1.cs.    5 h.   73,65 p
   7. Csörgi László                  1.cs.    5 h.   67,21 p
   8. BAMAHO-dúc                     2.cs.    4 h.   57,50 p
   9. Majoros István                 2.cs.    3 h.   45,65 p
  10. Boda Ákos                      2.cs.    3 h.   38,35 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs.    2 h.   22,86 p
  12. Kovács József                  1.cs.    1 h.   13,36 p
  13. Kovács József                  2.cs.    1 h.    9,93 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs. A36   14 h.  189,50 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   11 h.  174,58 p
   3. Katona József                  1.cs. A36   10 h.  168,42 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   11 h.  164,71 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   11 h.  162,92 p
   6. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   11 h.  159,53 p
   7. Száraz László                  4.cs. A23   10 h.  159,37 p
   8. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  158,56 p
   9. Száraz László                  3.cs. A23   10 h.  156,15 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   12 h.  154,38 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  152,14 p
  12. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   10 h.  152,00 p
  13. Száraz László                  2.cs. A23   10 h.  145,57 p
  14. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  136,59 p
  15. Balázs Sándor                  2.cs. R38    8 h.  136,07 p
  16. Babicz István                  1.cs. A64    9 h.  133,06 p
  17. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   10 h.  129,75 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23    8 h.  129,74 p
  19. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   10 h.  128,79 p
  20. Pap István                     1.cs. A36    9 h.  125,89 p
  21. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    8 h.  123,75 p
  22. Balázs Sándor                  5.cs. R38    8 h.  123,42 p
  23. Jánosi Pál                     2.cs. A23    8 h.  123,21 p
  24. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    8 h.  120,68 p
  25. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  120,56 p
  26. Lengyel János                  1.cs. A23    8 h.  119,85 p
  27. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    8 h.  114,85 p
  28. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    7 h.  110,52 p
  29. Huszár Péter                   1.cs. A23    9 h.  110,29 p
  30. Szollos Béla                   1.cs. A64    8 h.  105,62 p
  31. Babicz István                  2.cs. A64    7 h.  105,07 p
  32. Katona József                  2.cs. A36    8 h.  102,93 p
  33. Nagy János                     1.cs. A23    8 h.  102,07 p
  34. Mészáros Mihály                1.cs. A36    7 h.  100,58 p
  35. Jánosi Pál                     3.cs. A23    7 h.   94,24 p
  36. Dr. Nagy Lehel és Róbert       1.cs. R38    7 h.   90,26 p
  37. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    7 h.   88,02 p
  38. Tóth Attila                    1.cs. A64    6 h.   87,83 p
  39. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38    6 h.   85,40 p
  40. Pap István                     2.cs. A36    7 h.   82,98 p
  41. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38    7 h.   79,80 p
  42. Tóth Gábor                     2.cs. A36    6 h.   78,64 p
  43. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   78,06 p
  44. Szollos Béla                   2.cs. A64    5 h.   78,01 p
  45. Tóth Gábor                     1.cs. A36    6 h.   74,71 p
  46. Katona József                  3.cs. A36    5 h.   73,32 p
  47. Jánosi Pál                     4.cs. A23    5 h.   70,75 p
  48. Tóth Sándor                    2.cs. A64    5 h.   63,74 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs. A36   14 h.  234,57 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   14 h.  233,39 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  214,26 p
   4. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  140,10 p
   5. Tóth Gábor                     1.cs. A36   10 h.  138,17 p
   6. Tóth Gábor                     2.cs. A36   10 h.  136,57 p
   7. Kiss József                    1.cs. V10    9 h.  134,52 p
   8. Pap István                     2.cs. A36    8 h.  123,42 p

A verseny A50 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. BAMAHO-dúc                     1.cs.    8 h.  102,99 p
   2. Szabó Gergo                    1.cs.    8 h.  102,15 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs.    6 h.   91,70 p
   4. Boda Ákos                      1.cs.    6 h.   90,65 p
   5. Szabó Gergo                    2.cs.    5 h.   77,93 p
   6. Majoros István                 1.cs.    5 h.   77,72 p
   7. Csörgi László                  1.cs.    5 h.   67,21 p
   8. BAMAHO-dúc                     2.cs.    4 h.   57,50 p
   9. Majoros István                 2.cs.    3 h.   45,65 p
  10. Boda Ákos                      2.cs.    3 h.   38,35 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs.    2 h.   22,86 p
  12. Kovács József                  1.cs.    1 h.   13,36 p
  13. Kovács József                  2.cs.    1 h.    9,93 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár