Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2015.09.16 16:55:50
Az adatok utolsó módosítása: 2015.09.19 07:34:32
A lista kiadásának időpontja: 2015.09.19 12:44:47
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.10.16 16:55:50
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 01 verseny 

Feleresztés helye: Nagyigmánd, sportpálya
Feleresztés ideje: 2015.09.13 08:05
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 124000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 20
Legkisebb pont   : 8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   29   453   91  113   1079,89    938,48    913,04
A50 Zsámbok             8   15   226   45   57   1071,39    935,85    904,90
V10 Hatvan             11   18   260   52   65   1079,93    918,93    886,43
Hatvan I.              34   62   939  188  235   1079,93    930,65    901,83
A23 Nagykáta           13   28   456   91  114   1124,39   1015,01   1003,93
A64 Szentmártonkáta    10   15   267   53   67   1089,30   1001,41    979,43
R38 Jászberény          8   23   411   82  103   1081,65   1014,60   1003,52
Hatvan II.             31   66  1134  227  284   1124,39   1009,40    999,56
Tagszövetségben        65  128  2073  415  518   1124,39    985,13    962,31

A64 egyesületi díjlista
   1. Babicz István                  1.cs. HU-15- 07-44738     1089,30 m/p
   2. Tóth Sándor                    1.cs. HU-15- D-867331     1085,11 m/p
   3. Tóth Sándor                    1.cs. HU-15- D-867313     1083,67 m/p
   4. Szollos Béla                   2.cs. HU 15-D-867213      1076,66 m/p
   5. Babicz István                  1.cs. HU-15- 07-44723     1073,75 m/p
   6. Szollos Béla                   2.cs. HU 15-D-867239      1067,06 m/p
   7. Babicz István                  2.cs. HU-15- 07-44749     1065,37 m/p
   8. Babicz István                  2.cs. HU-15- D-951485     1063,99 m/p
   9. Tóth Attila                    1.cs. HU 15-07-43882      1052,73 m/p
  10. Tóth Sándor                    1.cs. HU-15-  O-40331     1050,36 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 122873 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  91,81p    R:   8.   5h  84,40p    T:  10.   5h  89,48p
   HU-15- 07-44738     13 09:57:48  1089,30 m/p   1  20,00    9  19,66    9  19,81
   HU-15- 07-44723     13 09:59:26  1073,75 m/p   5  19,27   27  18,90   31  19,30
   HU-15- 07-44742     13 10:02:37  1044,69 m/p  11  18,18  102  15,72  123  17,17
   HU-15- 07-44706     13 10:03:01  1041,15 m/p  16  17,27  117  15,08  147  16,61
   HU-15- 07-44748     13 10:03:01  1041,15 m/p  17  17,09  118  15,04  148  16,59
   HU-15- 07-44727     13 10:04:39  1026,94 m/p  24  15,82  160  13,26  205  15,26
   HU-15- 07-44740     13 10:07:55   999,64 m/p  55  10,18  283   8,04  363  11,60
   HU-15- 07-44747     13 10:12:00   967,50 m/p   0   0,00    0   0,00  499   8,44
   HU-15- 07-44733     13 10:12:17   965,35 m/p   0   0,00    0   0,00  506   8,28

Babicz István                   2.cs. Dt: 122873 Kg:  15 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  81,46p    R:  21.   5h  73,37p    T:  23.   5h  81,46p
   HU-15- 07-44749     13 10:00:20  1065,37 m/p   7  18,91   42  18,26   53  18,79
   HU-15- D-951485     13 10:00:29  1063,99 m/p   8  18,73   43  18,22   55  18,75
   HU-15- 07-44707     13 10:03:05  1040,56 m/p  18  16,91  120  14,95  150  16,54
   HU-15- 07-44746     13 10:04:35  1027,51 m/p  23  16,00  157  13,39  201  15,36
   HU-15- 07-44725     13 10:07:32  1002,77 m/p  51  10,91  271   8,55  345  12,02
   HU-15- 07-44721     13 10:07:42  1001,41 m/p  53  10,55  276   8,34  353  11,83
   HU-15- 07-44737     13 10:07:43  1001,27 m/p  54  10,36  278   8,25  355  11,78

Babicz János                    1.cs. Dt: 123140 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  17,09p    R:   0.   0h   0,00p    T:  82.   2h  20,21p
   HU 15-D-951515      13 10:10:15   983,15 m/p  63   8,73    0   0,00  426  10,14
   HU 15-D-951514      13 10:10:20   982,50 m/p  65   8,36    0   0,00  429  10,07

Babicz József                   1.cs. Dt: 122902 Kg:  16 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  38,36p    R:  46.   2h  25,46p    T:  51.   5h  58,57p
   HU-15- D-867304     13 10:04:26  1029,04 m/p  21  16,36  147  13,81  188  15,66
   HU-15- D-951526     13 10:05:50  1017,12 m/p  34  14,00  198  11,65  255  14,10
   HU-15- D-951527     13 10:10:29   979,43 m/p  67   8,00    0   0,00  438   9,86
   HU-15- D-951535     13 10:10:49   976,83 m/p   0   0,00    0   0,00  450   9,58
   HU-15- D-951538     13 10:10:57   975,80 m/p   0   0,00    0   0,00  459   9,37

Cseri József                    1.cs. Dt: 121668 Kg:  10 Ók:  26 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  20,36p    R:  57.   1h  10,50p    T:  71.   3h  31,89p
   HU 15-07-44764      13 10:05:11  1009,96 m/p  44  12,18  225  10,50  287  13,36
   HU 15-D-867293      13 10:08:49   980,39 m/p  66   8,18    0   0,00  432  10,00
   HU 15-O-40339       13 10:10:21   968,42 m/p   0   0,00    0   0,00  495   8,53

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 122928 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   5h  60,73p    R:  43.   3h  35,03p    T:  47.   5h  63,53p
   HU 15-O-40336       13 10:02:47  1043,68 m/p  12  18,00  106  15,55  129  17,03
   HU 15-D-867165      13 10:06:58  1007,88 m/p  46  11,82  239   9,91  303  12,99
   HU 15-D-867122      13 10:07:10  1006,23 m/p  48  11,45  247   9,57  315  12,71
   HU 15-D-867157      13 10:09:44   985,53 m/p  57   9,82    0   0,00  414  10,41
   HU 15-D-947751      13 10:09:47   985,13 m/p  58   9,64    0   0,00  415  10,39

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 122212 Kg:  19 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  17,82p    R:  52.   1h  15,42p    T:  55.   5h  52,95p
   HU-15- D-744776     13 10:02:10  1042,96 m/p  13  17,82  109  15,42  133  16,94
   HU-15- D-744788     13 10:10:18   975,27 m/p   0   0,00    0   0,00  464   9,25
   HU-15- D-951581     13 10:10:21   974,88 m/p   0   0,00    0   0,00  468   9,16
   HU-15- D-744780     13 10:10:36   972,94 m/p   0   0,00    0   0,00  477   8,95
   HU-15- D-961262     13 10:10:52   970,88 m/p   0   0,00    0   0,00  490   8,65

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 115479 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   5h  67,27p    R:  37.   4h  47,39p    T:  44.   5h  67,54p
   HU-15- D-947797     13 09:58:19  1019,08 m/p  29  14,91  188  12,07  240  14,45
   HU-15- D-947781     13 09:58:23  1018,48 m/p  31  14,55  194  11,82  246  14,31
   HU-15- D-947767     13 09:58:27  1017,88 m/p  33  14,18  196  11,73  250  14,22
   HU-15- D-947758     13 09:58:27  1017,88 m/p  32  14,36  195  11,77  249  14,24
   HU-15- D-947755     13 10:02:17   984,62 m/p  60   9,27    0   0,00  418  10,32
   HU-15- D-947731     13 10:02:23   983,78 m/p  61   9,09    0   0,00  420  10,27
   HU-15- D-947796     13 10:02:26   983,36 m/p  62   8,91    0   0,00  423  10,21

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 115479 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  15,09p    R:  55.   1h  12,37p    T:  85.   1h  14,62p
   HU-15- D-947752     13 09:58:13  1019,98 m/p  28  15,09  181  12,37  233  14,62

Kovágó Gábor                    3.cs. Dt: 115479 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  30,00p    R:  47.   2h  24,31p    T:  73.   2h  29,00p
   HU-15- D-947793     13 09:58:10  1020,43 m/p  27  15,27  179  12,45  231  14,66
   HU-15- D-947729     13 09:58:22  1018,63 m/p  30  14,73  193  11,86  245  14,34

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 121680 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  76,00p    R:  28.   5h  64,17p    T:  36.   5h  74,82p
   HU 15-D-867217      13 10:02:08  1038,82 m/p  19  16,73  122  14,87  156  16,40
   HU 15-D-867257      13 10:03:23  1027,85 m/p  22  16,18  154  13,51  195  15,50
   HU 15-D-947753      13 10:03:42  1025,11 m/p  25  15,64  167  12,96  216  15,01
   HU 15-D-867201      13 10:04:03  1022,09 m/p  26  15,45  176  12,58  228  14,73
   HU 15-D-867208      13 10:05:34  1009,23 m/p  45  12,00  231  10,25  295  13,18
   HU 15-D-867224      13 10:06:44   999,56 m/p  56  10,00  284   8,00  364  11,57
   HU 15-D-867265      13 10:08:32   985,00 m/p  59   9,45    0   0,00  416  10,37
   HU 15-D-867256      13 10:10:08   972,40 m/p   0   0,00    0   0,00  481   8,86

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 121680 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  76,18p    R:  31.   4h  62,53p    T:  31.   5h  78,01p
   HU 15-D-867213      13 09:58:01  1076,66 m/p   4  19,45   24  19,02   27  19,40
   HU 15-D-867239      13 09:59:02  1067,06 m/p   6  19,09   36  18,52   46  18,96
   HU 15-D-867215      13 10:01:51  1041,34 m/p  15  17,45  115  15,17  145  16,66
   HU 15-D-947760      13 10:05:46  1007,56 m/p  47  11,64  241   9,82  307  12,90
   HU 15-D-867234      13 10:08:48   982,88 m/p  64   8,55    0   0,00  428  10,09

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 102238 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h  73,83p    R:  27.   5h  64,46p    T:  34.   5h  75,44p
   HU 15-07-43882      13 09:42:07  1052,73 m/p   9  18,55   75  16,86   94  17,84
   HU 15-07-43859      13 09:43:07  1042,00 m/p  14  17,64  113  15,25  140  16,77
   HU 15-D-927136      13 09:45:46  1014,60 m/p  41  12,73  214  10,97  272  13,71
   HU 15-07-43883      13 09:45:54  1013,26 m/p  42  12,55  220  10,71  278  13,57
   HU 15-07-43881      13 09:45:57  1012,76 m/p  43  12,36  221  10,67  279  13,55
   HU 15-07-43884      13 09:46:44  1004,96 m/p  49  11,27  259   9,06  329  12,39

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 122997 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  88,01p    R:  14.   5h  81,39p    T:  16.   5h  87,23p
   HU-15- D-867331     13 09:58:21  1085,11 m/p   2  19,82   11  19,58   11  19,77
   HU-15- D-867313     13 09:58:30  1083,67 m/p   3  19,64   12  19,53   12  19,74
   HU-15-  O-40331     13 10:02:06  1050,36 m/p  10  18,36   82  16,57  101  17,68
   HU-15- D-867321     13 10:03:45  1035,76 m/p  20  16,55  134  14,36  169  16,10
   HU-15- D-867350     13 10:06:02  1016,22 m/p  36  13,64  205  11,35  262  13,94
   HU-15- D-867301     13 10:06:04  1015,94 m/p  38  13,27  207  11,27  264  13,90
   HU-15- D-867309     13 10:06:08  1015,39 m/p  40  12,91  210  11,14  268  13,80
   HU-15- D-865868     13 10:07:41  1002,56 m/p  52  10,73  272   8,51  346  11,99
   HU-15- D-867325     13 10:10:50   977,46 m/p   0   0,00    0   0,00  446   9,67

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 122997 Kg:  19 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   4h  51,45p    R:  38.   4h  42,85p    T:  46.   5h  63,74p
   HU-15- D-867341     13 10:05:56  1017,06 m/p  35  13,82  199  11,60  256  14,08
   HU-15- D-867330     13 10:06:03  1016,08 m/p  37  13,45  206  11,31  263  13,92
   HU-15- D-867306     13 10:06:06  1015,66 m/p  39  13,09  208  11,22  265  13,87
   HU-15- D-867343     13 10:07:36  1003,24 m/p  50  11,09  267   8,72  339  12,15
   HU-15- D-867314     13 10:10:47   977,85 m/p   0   0,00    0   0,00  444   9,72

Tagszövetségi díjlista
   1. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23 HU-15- D-866130     1124,39 m/p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-15- D-865130     1116,24 m/p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-15- D-865116     1115,69 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- D-865416     1106,54 m/p
   5. Száraz László                  2.cs. A23 HU-15- D-865912     1096,64 m/p
   6. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23 HU-15- D-866131     1093,98 m/p
   7. Száraz László                  3.cs. A23 HU-15- D-865908     1092,76 m/p
   8. Nagy János                     2.cs. A23 HU-15- 07-43486     1091,69 m/p
   9. Babicz István                  1.cs. A64 HU-15- 07-44738     1089,30 m/p
  10. Száraz László                  1.cs. A23 HU-15- D-865913     1085,22 m/p
  11. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-15- D-867331     1085,11 m/p
  12. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-15- D-867313     1083,67 m/p
  13. Lengyel János                  1.cs. A23 HU-15- 07-43382     1082,92 m/p
  14. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852970      1081,65 m/p
  15. Balázs Sándor                  2.cs. R38 HU-15- D-867698     1081,55 m/p
  16. Száraz László                  2.cs. A23 HU-15- D-865983     1080,78 m/p
  17. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865779     1080,78 m/p
  18. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23 HU-15- D-866136     1080,02 m/p
  19. Kiss József                    1.cs. V10 HU 15-07-42439      1079,93 m/p
  20. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 15-D-866509      1079,89 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23 HU-15- D-866130     1124,39 m/p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-15- D-865130     1116,24 m/p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-15- D-865116     1115,69 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- D-865416     1106,54 m/p
   5. Száraz László                  2.cs. A23 HU-15- D-865912     1096,64 m/p
   6. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23 HU-15- D-866131     1093,98 m/p
   7. Száraz László                  3.cs. A23 HU-15- D-865908     1092,76 m/p
   8. Nagy János                     2.cs. A23 HU-15- 07-43486     1091,69 m/p
   9. Babicz István                  1.cs. A64 HU-15- 07-44738     1089,30 m/p
  10. Száraz László                  1.cs. A23 HU-15- D-865913     1085,22 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.   95,13 p
   2. Balázs Sándor                  2.cs. R38    5 h.   94,55 p
   3. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.   93,37 p
   4. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   93,27 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   92,96 p
   6. Katona József                  1.cs. A36    5 h.   92,69 p
   7. Száraz László                  3.cs. A23    5 h.   92,57 p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   91,99 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   90,90 p
  10. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   89,48 p
  11. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    5 h.   89,02 p
  12. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   88,91 p
  13. Balázs Sándor                  5.cs. R38    5 h.   88,29 p
  14. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    5 h.   88,22 p
  15. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   88,07 p
  16. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   87,23 p
  17. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   86,91 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   86,87 p
  19. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   86,54 p
  20. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    5 h.   85,37 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   84,98 p
  22. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.   83,34 p
  23. Babicz István                  2.cs. A64    5 h.   81,46 p
  24. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   81,11 p
  25. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.   80,46 p
  26. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    5 h.   79,71 p
  27. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   79,55 p
  28. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   79,32 p
  29. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    5 h.   79,11 p
  30. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   78,06 p
  31. Szollos Béla                   2.cs. A64    5 h.   78,01 p
  32. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   77,18 p
  33. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   76,40 p
  34. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   75,44 p
  35. Jánosi Pál                     3.cs. A23    5 h.   75,15 p
  36. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.   74,82 p
  37. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38    5 h.   74,59 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       1.cs. R38    5 h.   74,05 p
  39. Katona József                  3.cs. A36    5 h.   73,32 p
  40. Jánosi Pál                     4.cs. A23    5 h.   70,75 p
  41. Tóth Gábor                     2.cs. A36    5 h.   70,62 p
  42. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   70,43 p
  43. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.   69,92 p
  44. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   67,54 p
  45. Tóth Gábor                     1.cs. A36    5 h.   64,88 p
  46. Tóth Sándor                    2.cs. A64    5 h.   63,74 p
  47. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.   63,53 p
  48. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38    5 h.   63,32 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.   92,54 p
   2. Balázs Sándor                  2.cs. R38    5 h.   91,83 p
   3. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   90,16 p
   4. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.   90,08 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   89,65 p
   6. Száraz László                  3.cs. A23    5 h.   88,98 p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   88,30 p
   8. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   84,40 p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    5 h.   83,85 p
  10. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   83,84 p
  11. Balázs Sándor                  5.cs. R38    5 h.   82,94 p
  12. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    5 h.   82,73 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Babicz István                  1.cs.    5 h.   91,81 p
   2. Tóth Sándor                    1.cs.    5 h.   88,01 p
   3. Babicz István                  2.cs.    5 h.   81,46 p
   4. Szollos Béla                   2.cs.    5 h.   76,18 p
   5. Szollos Béla                   1.cs.    5 h.   76,00 p
   6. Tóth Attila                    1.cs.    5 h.   73,83 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs.    5 h.   67,27 p
   8. Fejos Csaba                    1.cs.    5 h.   60,73 p
   9. Tóth Sándor                    2.cs.    4 h.   51,45 p
  10. Babicz József                  1.cs.    3 h.   38,36 p
  11. Kovágó Gábor                   3.cs.    2 h.   30,00 p
  12. Cseri József                   1.cs.    2 h.   20,36 p
  13. Kaló Imre                      1.cs.    1 h.   17,82 p
  14. Babicz János                   1.cs.    2 h.   17,09 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs.    1 h.   15,09 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs. A36   14 h.  189,50 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   11 h.  174,58 p
   3. Katona József                  1.cs. A36   10 h.  168,42 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   11 h.  164,71 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   11 h.  162,92 p
   6. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   11 h.  159,53 p
   7. Száraz László                  4.cs. A23   10 h.  159,37 p
   8. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  158,56 p
   9. Száraz László                  3.cs. A23   10 h.  156,15 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   12 h.  154,38 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  152,14 p
  12. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   10 h.  152,00 p
  13. Száraz László                  2.cs. A23   10 h.  145,57 p
  14. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  136,59 p
  15. Balázs Sándor                  2.cs. R38    8 h.  136,07 p
  16. Babicz István                  1.cs. A64    9 h.  133,06 p
  17. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   10 h.  129,75 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23    8 h.  129,74 p
  19. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   10 h.  128,79 p
  20. Pap István                     1.cs. A36    9 h.  125,89 p
  21. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    8 h.  123,75 p
  22. Balázs Sándor                  5.cs. R38    8 h.  123,42 p
  23. Jánosi Pál                     2.cs. A23    8 h.  123,21 p
  24. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    8 h.  120,68 p
  25. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  120,56 p
  26. Lengyel János                  1.cs. A23    8 h.  119,85 p
  27. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    8 h.  114,85 p
  28. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    7 h.  110,52 p
  29. Huszár Péter                   1.cs. A23    9 h.  110,29 p
  30. Szollos Béla                   1.cs. A64    8 h.  105,62 p
  31. Babicz István                  2.cs. A64    7 h.  105,07 p
  32. Katona József                  2.cs. A36    8 h.  102,93 p
  33. Nagy János                     1.cs. A23    8 h.  102,07 p
  34. Mészáros Mihály                1.cs. A36    7 h.  100,58 p
  35. Jánosi Pál                     3.cs. A23    7 h.   94,24 p
  36. Dr. Nagy Lehel és Róbert       1.cs. R38    7 h.   90,26 p
  37. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    7 h.   88,02 p
  38. Tóth Attila                    1.cs. A64    6 h.   87,83 p
  39. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38    6 h.   85,40 p
  40. Pap István                     2.cs. A36    7 h.   82,98 p
  41. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38    7 h.   79,80 p
  42. Tóth Gábor                     2.cs. A36    6 h.   78,64 p
  43. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   78,06 p
  44. Szollos Béla                   2.cs. A64    5 h.   78,01 p
  45. Tóth Gábor                     1.cs. A36    6 h.   74,71 p
  46. Katona József                  3.cs. A36    5 h.   73,32 p
  47. Jánosi Pál                     4.cs. A23    5 h.   70,75 p
  48. Tóth Sándor                    2.cs. A64    5 h.   63,74 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   10 h.  150,60 p
   2. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  148,55 p
   3. Száraz László                  3.cs. A23    9 h.  132,73 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    9 h.  129,41 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    9 h.  128,57 p
   6. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    9 h.  124,24 p
   7. Száraz László                  4.cs. A23    7 h.  123,04 p
   8. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.  119,95 p
   9. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    8 h.  118,91 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    8 h.  118,14 p
  11. Jánosi Pál                     1.cs. A23    8 h.  116,27 p
  12. Tóth Sándor                    1.cs. A64    8 h.  112,31 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Tóth Sándor                    1.cs.    8 h.  124,92 p
   2. Babicz István                  1.cs.    7 h.  117,81 p
   3. Babicz István                  2.cs.    7 h.  102,37 p
   4. Szollos Béla                   1.cs.    7 h.   95,45 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs.    7 h.   85,27 p
   6. Tóth Attila                    1.cs.    6 h.   85,10 p
   7. Szollos Béla                   2.cs.    5 h.   76,18 p
   8. Fejos Csaba                    1.cs.    5 h.   60,73 p
   9. Tóth Sándor                    2.cs.    4 h.   51,45 p
  10. Babicz József                  1.cs.    3 h.   38,36 p
  11. Kovágó Gábor                   3.cs.    2 h.   30,00 p
  12. Cseri József                   1.cs.    2 h.   20,36 p
  13. Kaló Imre                      1.cs.    1 h.   17,82 p
  14. Babicz János                   1.cs.    2 h.   17,09 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs.    1 h.   15,09 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár