Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2015.09.22 16:31:41
Az adatok utolsó módosítása: 2015.09.23 19:10:25
A lista kiadásának időpontja: 2015.09.23 19:15:46
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.10.22 16:31:41
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 02 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár
Feleresztés ideje: 2015.09.19 07:40
Időjárás         : Derült, enyhe ÉNy-i széllel
Kisérő           : Szőllősi Gábor
Központi táv     : 184000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 20
Legkisebb pont   : 8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        14   25   387   77   97   1470,31   1058,08    751,78
A50 Zsámbok             8   17   304   61   76   1409,64   1148,93   1119,20
V10 Hatvan              9   13   211   42   53   1415,32   1007,68    951,00
Hatvan I.              31   55   902  180  226   1470,31   1094,20   1027,02
A23 Nagykáta           14   30   468   94  117   1480,61   1345,89   1300,47
A64 Szentmártonkáta    10   15   258   52   65   1465,95   1296,64   1259,11
R38 Jászberény          8   20   373   75   93   1467,22   1315,09   1303,52
Hatvan II.             32   65  1099  220  275   1480,61   1316,38   1296,43
Tagszövetségben        63  120  2001  400  500   1480,61   1257,73   1212,53

A64 egyesületi díjlista
   1. Fejos Csaba                    1.cs. HU 15-D-867122      1465,95 m/p
   2. Babicz István                  1.cs. HU-15- 07-44723     1454,41 m/p
   3. Tóth Sándor                    1.cs. HU-15- D-867331     1454,02 m/p
   4. Babicz István                  2.cs. HU-15- 07-44740     1453,84 m/p
   5. Babicz István                  1.cs. HU-15- 07-44738     1453,84 m/p
   6. Tóth Sándor                    2.cs. HU-15- D-867313     1453,26 m/p
   7. Babicz István                  1.cs. HU-15- 07-44721     1452,70 m/p
   8. Babicz István                  2.cs. HU-15- 07-44728     1449,10 m/p
   9. Szollos Béla                   1.cs. HU 15-D-867226      1434,31 m/p
  10. Tóth Sándor                    2.cs. HU-15- D-867327     1433,04 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 185195 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  92,88p    R:   3.   5h  90,57p    T:   3.   5h  94,50p
Összesített E:   1.  10h 184,69p    R:   2.  10h 174,97p    T:   3.  10h 183,98p
   HU-15- 07-44723     19 09:47:20  1454,41 m/p   2  19,81   24  18,99   26  19,40
   HU-15- 07-44738     19 09:47:23  1453,84 m/p   5  19,25   29  18,77   31  19,28
   HU-15- 07-44721     19 09:47:29  1452,70 m/p   7  18,88   34  18,55   36  19,16
   HU-15- 07-44732     19 09:50:01  1424,39 m/p  14  17,56   66  17,15   70  18,34
   HU-15- 07-44737     19 09:50:04  1423,85 m/p  15  17,38   67  17,11   71  18,32
   HU-15- 07-44736     19 09:55:20  1368,44 m/p  27  15,12  136  14,09  154  16,32
   HU-15- 07-44746     19 09:56:47  1353,93 m/p  30  14,56  149  13,52  173  15,86
   HU-15- 07-44749     19 09:57:03  1351,30 m/p  31  14,38  154  13,30  178  15,74
   HU-15- 07-44707     19 10:00:46  1315,62 m/p  44  11,94  224  10,23  264  13,68
   HU-15- 07-44725     19 10:03:11  1293,41 m/p  56   9,69    0   0,00  333  12,02
   HU-15- D-951485     19 10:03:18  1292,36 m/p  57   9,50    0   0,00  337  11,92
   HU-15- 07-44748     19 10:03:31  1290,41 m/p  58   9,31    0   0,00  342  11,80

Babicz István                   2.cs. Dt: 185195 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  80,69p    R:  15.   5h  77,18p    T:  17.   5h  85,65p
Összesített E:   2.  10h 162,15p    R:  16.  10h 150,55p    T:  17.  10h 167,11p
   HU-15- 07-44740     19 09:47:23  1453,84 m/p   4  19,44   28  18,82   30  19,30
   HU-15- 07-44728     19 09:47:48  1449,10 m/p   8  18,69   37  18,42   39  19,09
   HU-15- 07-44726     19 09:56:41  1354,92 m/p  28  14,94  147  13,61  171  15,91
   HU-15- 07-44710     19 09:57:04  1351,13 m/p  33  14,00  156  13,21  180  15,70
   HU-15- 07-44747     19 09:57:09  1350,31 m/p  35  13,62  158  13,12  182  15,65
   HU-15- 07-44709     19 09:58:31  1336,99 m/p  38  13,06  184  11,99  210  14,97
   HU-15- 07-44744     19 09:58:59  1332,50 m/p  39  12,88  194  11,55  225  14,61

Babicz János                    1.cs. Dt: 185485 Kg:  18 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  69,24p    R:  25.   5h  61,85p    T:  28.   5h  75,33p
Összesített E:  11.   7h  86,33p    R:  49.   5h  61,85p    T:  60.   7h  95,54p
   HU 15-D-951510      19 09:53:51  1385,77 m/p  18  16,81   96  15,84  113  17,31
   HU 15-D-951504      19 09:55:17  1371,09 m/p  25  15,50  130  14,35  148  16,46
   HU 15-D-951514      19 10:00:43  1318,15 m/p  41  12,50  211  10,80  251  13,99
   HU 15-D-951517      19 10:00:52  1316,74 m/p  42  12,31  218  10,50  258  13,82
   HU 15-D-951520      19 10:00:56  1316,12 m/p  43  12,12  221  10,36  261  13,75
   HU 15-D-951518      19 10:03:03  1296,64 m/p  52  10,44  274   8,04  326  12,18
   HU 15-D-951523      19 10:03:19  1294,23 m/p  54  10,06    0   0,00  331  12,06
   HU 15-D-951512      19 10:07:42  1255,82 m/p   0   0,00    0   0,00  409  10,19
   HU 15-D-951515      19 10:09:28  1240,98 m/p   0   0,00    0   0,00  449   9,23
   HU 15-D-951508      19 10:12:41  1214,83 m/p   0   0,00    0   0,00  496   8,10

Babicz József                   1.cs. Dt: 185334 Kg:  16 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h  67,00p    R:  27.   5h  59,32p    T:  33.   5h  73,85p
Összesített E:   9.   8h 105,36p    R:  38.   7h  84,78p    T:  39.  10h 132,42p
   HU-15- D-951526     19 09:51:02  1414,40 m/p  16  17,19   74  16,80   79  18,12
   HU-15- D-867304     19 09:55:22  1369,13 m/p  26  15,31  134  14,18  152  16,37
   HU-15- D-951527     19 10:00:13  1321,77 m/p  40  12,69  199  11,33  235  14,37
   HU-15- D-951539     19 10:02:15  1302,88 m/p  49  11,00  259   8,70  307  12,64
   HU-15- D-951549     19 10:02:41  1298,92 m/p  50  10,81  268   8,31  319  12,35

Cseri József                    1.cs. Dt: 184176 Kg:   8 Ók:  14 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  13,81p    R:  52.   1h  13,17p    T:  80.   1h  15,67p
Összesített E:  13.   3h  34,17p    R:  56.   2h  23,67p    T:  77.   4h  47,56p
   HU 15-D-867291      19 09:56:16  1350,74 m/p  34  13,81  157  13,17  181  15,67

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 185314 Kg:  19 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   4h  54,31p    R:  38.   3h  42,83p    T:  36.   5h  69,75p
Összesített E:   7.   9h 115,04p    R:  43.   6h  77,86p    T:  37.  10h 133,28p
   HU 15-D-867122      19 09:46:24  1465,95 m/p   1  20,00    6  19,78    8  19,83
   HU 15-D-867164      19 09:54:47  1374,78 m/p  24  15,69  119  14,83  137  16,73
   HU 15-D-867170      19 10:02:42  1298,51 m/p  51  10,62  270   8,22  321  12,30
   HU 15-D-867157      19 10:07:10  1259,11 m/p  65   8,00    0   0,00  395  10,53
   HU 15-D-947751      19 10:07:24  1257,11 m/p   0   0,00    0   0,00  402  10,36
   HU 15-D-867176      19 10:09:37  1238,49 m/p   0   0,00    0   0,00  459   8,99

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 184680 Kg:  19 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  25,19p    R:  50.   1h  16,67p    T:  64.   3h  36,91p
Összesített E:  12.   3h  43,01p    R:  53.   2h  32,09p    T:  63.   8h  89,86p
   HU-15- D-744678     19 09:50:59  1409,88 m/p  17  17,00   77  16,67   83  18,03
   HU-15- D-744784     19 10:06:20  1262,00 m/p  64   8,19    0   0,00  391  10,62
   HU-15- D-951584     19 10:11:32  1218,69 m/p   0   0,00    0   0,00  489   8,26

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 177027 Kg:  20 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  57,32p    R:  32.   4h  52,50p    T:  45.   4h  62,36p
Összesített E:   6.   9h 124,59p    R:  32.   8h  99,89p    T:  41.   9h 129,90p
   HU-15- D-947741     19 09:48:21  1379,19 m/p  19  16,62  105  15,45  123  17,07
   HU-15- D-947796     19 09:48:41  1375,61 m/p  23  15,88  117  14,92  135  16,78
   HU-15- D-947729     19 09:51:48  1343,09 m/p  36  13,44  167  12,73  192  15,41
   HU-15- D-947793     19 09:55:28  1306,73 m/p  47  11,38  243   9,40  288  13,10

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 177027 Kg:  20 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  11,19p    R:  57.   1h   9,27p    T:  75.   2h  21,41p
Összesített E:  15.   2h  26,28p    R:  59.   2h  21,64p    T:  81.   3h  36,03p
   HU-15- D-947766     19 09:55:34  1305,77 m/p  48  11,19  246   9,27  293  12,98
   HU-15- D-947783     19 10:04:47  1222,65 m/p   0   0,00    0   0,00  482   8,43

Kovágó Gábor                    3.cs. Dt: 177027 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  86.   1h   9,83p
Összesített E:  14.   2h  30,00p    R:  55.   2h  24,31p    T:  80.   3h  38,83p
   HU-15- D-947777     19 10:01:47  1248,52 m/p   0   0,00    0   0,00  424   9,83

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 184189 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  67,94p    R:  30.   4h  54,55p    T:  30.   5h  75,16p
Összesített E:   4.  10h 143,94p    R:  27.   9h 118,72p    T:  28.  10h 149,98p
   HU 15-D-867226      19 09:48:25  1434,31 m/p   9  18,50   53  17,72   55  18,70
   HU 15-D-867239      19 09:56:01  1354,16 m/p  29  14,75  148  13,56  172  15,89
   HU 15-D-867237      19 09:56:19  1351,18 m/p  32  14,19  155  13,26  179  15,72
   HU 15-D-867224      19 10:00:13  1313,60 m/p  45  11,75  229  10,01  271  13,51
   HU 15-D-867201      19 10:04:35  1273,93 m/p  61   8,75    0   0,00  361  11,34
   HU 15-D-947753      19 10:05:48  1263,30 m/p  63   8,38    0   0,00  385  10,77
   HU 15-D-867208      19 10:08:20  1241,72 m/p   0   0,00    0   0,00  445   9,32
   HU 15-D-867234      19 10:08:26  1240,89 m/p   0   0,00    0   0,00  450   9,20
   HU 15-D-867219      19 10:11:13  1218,05 m/p   0   0,00    0   0,00  492   8,19

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 184189 Kg:  19 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  19,37p    R:   0.   0h   0,00p    T:  59.   5h  50,84p
Összesített E:  10.   7h  95,55p    R:  48.   4h  62,53p    T:  44.  10h 128,85p
   HU 15-D-867247      19 10:02:09  1295,74 m/p  53  10,25    0   0,00  329  12,11
   HU 15-D-867205      19 10:03:10  1286,54 m/p  59   9,12    0   0,00  347  11,68
   HU 15-D-867210      19 10:08:07  1243,54 m/p   0   0,00    0   0,00  442   9,39
   HU 15-D-867204      19 10:08:16  1242,28 m/p   0   0,00    0   0,00  443   9,37
   HU 15-D-867273      19 10:11:02  1219,53 m/p   0   0,00    0   0,00  488   8,29

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 164996 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  84,44p    R:  11.   5h  80,54p    T:  12.   5h  87,85p
Összesített E:   3.  10h 158,27p    R:  18.  10h 145,00p    T:  21.  10h 163,29p
   HU 15-07-43859      19 09:35:27  1429,16 m/p  12  17,94   58  17,50   61  18,56
   HU 15-07-43871      19 09:35:39  1426,68 m/p  13  17,75   61  17,37   65  18,46
   HU 15-07-43870      19 09:39:44  1378,03 m/p  20  16,44  106  15,40  124  17,04
   HU 15-07-43900      19 09:39:49  1377,07 m/p  21  16,25  111  15,18  129  16,92
   HU 15-07-43856      19 09:39:51  1376,69 m/p  22  16,06  113  15,09  131  16,87
   HU 15-07-43869      19 09:43:16  1338,53 m/p  37  13,25  181  12,12  207  15,05
   HU 15-07-43855      19 09:50:30  1264,34 m/p  62   8,56    0   0,00  380  10,89

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 185436 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   4h  50,00p    R:  45.   2h  28,62p    T:  55.   4h  56,11p
Összesített E:   5.   9h 138,01p    R:  29.   7h 110,01p    T:  32.   9h 143,34p
   HU-15- D-867331     19 09:47:32  1454,02 m/p   3  19,62   26  18,91   28  19,35
   HU-15- D-867338     19 10:01:29  1310,66 m/p  46  11,56  236   9,71  279  13,31
   HU-15- D-867321     19 10:03:20  1293,74 m/p  55   9,88    0   0,00  332  12,04
   HU-15- D-867309     19 10:05:26  1275,06 m/p  60   8,94    0   0,00  358  11,41

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 185436 Kg:  19 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  55,49p    R:  31.   3h  53,87p    T:  54.   3h  56,47p
Összesített E:   8.   7h 106,94p    R:  33.   7h  96,72p    T:  47.   8h 120,21p
   HU-15- D-867313     19 09:47:36  1453,26 m/p   6  19,06   33  18,60   35  19,18
   HU-15- D-867327     19 09:49:24  1433,04 m/p  10  18,31   54  17,68   56  18,68
   HU-15- D-867345     19 09:49:31  1431,75 m/p  11  18,12   56  17,59   59  18,61

Tagszövetségi díjlista
   1. Száraz László                  1.cs. A23 HU-15- D-865910     1480,61 m/p
   2. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865781     1479,24 m/p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-15- D-865116     1474,64 m/p
   4. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44243      1470,31 m/p
   5. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44272      1470,11 m/p
   6. Balázs Sándor                  5.cs. R38 HU-15- D-951620     1467,22 m/p
   7. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38 HU 15-D-943364      1466,90 m/p
   8. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 15-D-867122      1465,95 m/p
   9. Balázs Sándor                  4.cs. R38 HU-15- D-867798     1465,70 m/p
  10. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852985      1464,40 m/p
  11. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852941      1464,22 m/p
  12. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38 HU 15-D-963561      1463,51 m/p
  13. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38 HU 15-D-852953      1462,97 m/p
  14. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-943437      1462,79 m/p
  15. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38 HU 15-D-943440      1462,26 m/p
  16. Száraz László                  1.cs. A23 HU-15- D-865951     1459,52 m/p
  17. Balázs Sándor                  4.cs. R38 HU-15- D-867763     1459,26 m/p
  18. Balázs Sándor                  5.cs. R38 HU-15- D-867692     1459,26 m/p
  19. Száraz László                  3.cs. A23 HU-15- D-865971     1458,76 m/p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-15- D-867531     1456,09 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Száraz László                  1.cs. A23 HU-15- D-865910     1480,61 m/p
   2. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865781     1479,24 m/p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-15- D-865116     1474,64 m/p
   4. Balázs Sándor                  5.cs. R38 HU-15- D-951620     1467,22 m/p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38 HU 15-D-943364      1466,90 m/p
   6. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 15-D-867122      1465,95 m/p
   7. Balázs Sándor                  4.cs. R38 HU-15- D-867798     1465,70 m/p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852985      1464,40 m/p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852941      1464,22 m/p
  10. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38 HU 15-D-963561      1463,51 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   96,56 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    5 h.   95,94 p
   3. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   94,50 p
   4. Katona József                  1.cs. A36    5 h.   91,68 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   90,62 p
   6. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   89,60 p
   7. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.   88,86 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   88,46 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   88,27 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   88,07 p
  11. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.   87,95 p
  12. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   87,85 p
  13. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.   87,43 p
  14. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   86,79 p
  15. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   86,09 p
  16. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.   85,68 p
  17. Babicz István                  2.cs. A64    5 h.   85,65 p
  18. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    5 h.   85,50 p
  19. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    5 h.   84,99 p
  20. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.   84,53 p
  21. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   84,35 p
  22. Tóth Gábor                     1.cs. A36    5 h.   83,46 p
  23. Kalocsai András                1.cs. A23    5 h.   80,43 p
  24. Balázs Sándor                  4.cs. R38    5 h.   80,38 p
  25. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.   78,04 p
  26. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   77,37 p
  27. Balázs Sándor                  3.cs. R38    5 h.   76,69 p
  28. Babicz János                   1.cs. A64    5 h.   75,33 p
  29. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    5 h.   75,18 p
  30. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.   75,16 p
  31. Kómár József                   1.cs. V10    5 h.   74,35 p
  32. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   74,31 p
  33. Babicz József                  1.cs. A64    5 h.   73,85 p
  34. Jánosi Pál                     3.cs. A23    5 h.   72,75 p
  35. Száraz László                  3.cs. A23    5 h.   71,09 p
  36. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.   69,75 p
  37. Balázs Sándor                  5.cs. R38    5 h.   69,17 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38    5 h.   68,88 p
  39. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   67,02 p
  40. Balázs Sándor                  1.cs. R38    5 h.   66,99 p
  41. Benke István                   1.cs. R38    5 h.   66,90 p
  42. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   63,50 p
  43. Japport Zoltán                 3.cs. A50    5 h.   62,70 p
  44. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38    5 h.   62,41 p
  45. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    4 h.   62,36 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   94,09 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    5 h.   93,25 p
   3. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   90,57 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   84,59 p
   5. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   83,09 p
   6. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   82,04 p
   7. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.   81,96 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   81,00 p
   9. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   80,90 p
  10. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.   80,64 p
  11. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   80,54 p
  12. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.   79,97 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Babicz István                  1.cs.    5 h.   92,88 p
   2. Tóth Attila                    1.cs.    5 h.   84,44 p
   3. Babicz István                  2.cs.    5 h.   80,69 p
   4. Babicz János                   1.cs.    5 h.   69,24 p
   5. Szollos Béla                   1.cs.    5 h.   67,94 p
   6. Babicz József                  1.cs.    5 h.   67,00 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs.    4 h.   57,32 p
   8. Tóth Sándor                    2.cs.    3 h.   55,49 p
   9. Fejos Csaba                    1.cs.    4 h.   54,31 p
  10. Tóth Sándor                    1.cs.    4 h.   50,00 p
  11. Kaló Imre                      1.cs.    2 h.   25,19 p
  12. Szollos Béla                   2.cs.    2 h.   19,37 p
  13. Cseri József                   1.cs.    1 h.   13,81 p
  14. Kovágó Gábor                   2.cs.    1 h.   11,19 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   16 h.  251,98 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   14 h.  248,24 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   15 h.  220,01 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   13 h.  199,73 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   14 h.  196,81 p
   6. Babicz István                  1.cs. A64   12 h.  191,84 p
   7. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   14 h.  188,38 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   12 h.  172,33 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  151,90 p
  10. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   11 h.  150,08 p
  11. Katona József                  1.cs. A36    9 h.  140,27 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  130,97 p
  13. Lengyel János                  1.cs. A23    8 h.  128,50 p
  14. Babicz János                   1.cs. A64   10 h.  127,09 p
  15. Száraz László                  2.cs. A23    8 h.  126,97 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  124,64 p
  17. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    8 h.  120,44 p
  18. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  115,48 p
  19. Jánosi Pál                     3.cs. A23    9 h.  115,31 p
  20. Babicz István                  2.cs. A64    7 h.  115,23 p
  21. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    7 h.  115,03 p
  22. Tóth Attila                    1.cs. A64    7 h.  113,79 p
  23. Szollos Béla                   1.cs. A64    9 h.  112,64 p
  24. Tóth Gábor                     1.cs. A36    7 h.  109,51 p
  25. Balázs Sándor                  4.cs. R38    8 h.  108,71 p
  26. Jánosi Pál                     1.cs. A23    7 h.  107,18 p
  27. Balázs Sándor                  3.cs. R38    8 h.  105,81 p
  28. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38    8 h.   96,31 p
  29. Kalocsai András                1.cs. A23    6 h.   91,80 p
  30. Balázs Sándor                  2.cs. R38    8 h.   87,88 p
  31. Molnár Pál                     1.cs. A23    6 h.   86,52 p
  32. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.   85,68 p
  33. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.   84,53 p
  34. Japport Zoltán                 3.cs. A50    7 h.   83,36 p
  35. Száraz László                  3.cs. A23    6 h.   81,76 p
  36. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.   78,74 p
  37. Balázs Sándor                  1.cs. R38    6 h.   76,12 p
  38. Rédei Attila                   1.cs. R38    7 h.   74,81 p
  39. Kómár József                   1.cs. V10    5 h.   74,35 p
  40. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   74,31 p
  41. Babicz József                  1.cs. A64    5 h.   73,85 p
  42. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38    6 h.   71,44 p
  43. Grizner Sándor                 1.cs. R38    6 h.   69,71 p
  44. Balázs Sándor                  5.cs. R38    5 h.   69,17 p
  45. Katona József                  2.cs. A36    6 h.   68,76 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   13 h.  226,11 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   12 h.  196,64 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   12 h.  161,21 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   11 h.  152,86 p
   5. Babicz István                  1.cs. A64    9 h.  141,71 p
   6. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   10 h.  128,97 p
   7. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   11 h.  121,44 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    8 h.  117,83 p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    8 h.  112,08 p
  10. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  101,32 p
  11. Babicz István                  2.cs. A64    7 h.  100,72 p
  12. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    7 h.  100,55 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Babicz István                  1.cs.   12 h.  177,38 p
   2. Babicz István                  2.cs.    7 h.  106,63 p
   3. Tóth Attila                    1.cs.    7 h.  106,25 p
   4. Babicz János                   1.cs.    7 h.   89,74 p
   5. Szollos Béla                   1.cs.    6 h.   76,32 p
   6. Babicz József                  1.cs.    5 h.   67,00 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs.    4 h.   57,32 p
   8. Tóth Sándor                    2.cs.    3 h.   55,49 p
   9. Fejos Csaba                    1.cs.    4 h.   54,31 p
  10. Tóth Sándor                    1.cs.    4 h.   50,00 p
  11. Kaló Imre                      1.cs.    2 h.   25,19 p
  12. Szollos Béla                   2.cs.    2 h.   19,37 p
  13. Cseri József                   1.cs.    1 h.   13,81 p
  14. Kovágó Gábor                   2.cs.    1 h.   11,19 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   10 h.  184,96 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   10 h.  184,37 p
   3. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  183,98 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   10 h.  182,61 p
   5. Száraz László                  4.cs. A23   10 h.  180,81 p
   6. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   10 h.  180,06 p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  179,05 p
   8. Száraz László                  2.cs. A23   10 h.  178,51 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23   10 h.  177,90 p
  10. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   10 h.  176,53 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  175,88 p
  12. Lengyel János                  1.cs. A23   10 h.  172,20 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23   10 h.  171,22 p
  14. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   10 h.  170,87 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  169,38 p
  16. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   10 h.  168,41 p
  17. Babicz István                  2.cs. A64   10 h.  167,11 p
  18. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   10 h.  164,70 p
  19. Száraz László                  3.cs. A23   10 h.  163,66 p
  20. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   10 h.  163,40 p
  21. Tóth Attila                    1.cs. A64   10 h.  163,29 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   10 h.  162,35 p
  23. Nagy János                     1.cs. A23   10 h.  158,50 p
  24. Balázs Sándor                  5.cs. R38   10 h.  157,46 p
  25. Balázs Sándor                  2.cs. R38   10 h.  156,58 p
  26. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  154,40 p
  27. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   10 h.  153,93 p
  28. Szollos Béla                   1.cs. A64   10 h.  149,98 p
  29. Tóth Gábor                     1.cs. A36   10 h.  148,34 p
  30. Jánosi Pál                     3.cs. A23   10 h.  147,90 p
  31. Jánosi Pál                     2.cs. A23    9 h.  146,87 p
  32. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  143,34 p
  33. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   10 h.  137,00 p
  34. Katona József                  2.cs. A36   10 h.  136,70 p
  35. Kalocsai András                1.cs. A23   10 h.  135,44 p
  36. Balázs Sándor                  3.cs. R38    9 h.  135,08 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  133,28 p
  38. Tóth Gábor                     2.cs. A36   10 h.  132,55 p
  39. Babicz József                  1.cs. A64   10 h.  132,42 p
  40. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   10 h.  132,20 p
  41. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  129,90 p
  42. Benke István                   1.cs. R38   10 h.  129,74 p
  43. Dr. Nagy Lehel és Róbert       1.cs. R38   10 h.  129,73 p
  44. Szollos Béla                   2.cs. A64   10 h.  128,85 p
  45. Huszár Péter                   2.cs. A23    8 h.  124,73 p
  46. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  121,91 p
  47. Tóth Sándor                    2.cs. A64    8 h.  120,21 p
  48. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    8 h.  118,00 p
  49. Huszár Péter                   1.cs. A23    8 h.  113,91 p
  50. Pap István                     1.cs. A36    8 h.  112,61 p
  51. Majoros István                 1.cs. A50    9 h.  109,08 p
  52. Balázs Sándor                  1.cs. R38    8 h.  108,13 p
  53. Balázs Sándor                  4.cs. R38    7 h.  107,50 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   10 h.  177,10 p
   2. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  174,97 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   10 h.  172,89 p
   4. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   10 h.  168,93 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  167,40 p
   6. Száraz László                  2.cs. A23   10 h.  166,93 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  164,58 p
   8. Száraz László                  4.cs. A23    9 h.  164,52 p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   10 h.  164,36 p
  10. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  160,35 p
  11. Lengyel János                  1.cs. A23   10 h.  157,82 p
  12. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   10 h.  155,72 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23   10 h.  155,43 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Babicz István                  1.cs.   10 h.  184,69 p
   2. Babicz István                  2.cs.   10 h.  162,15 p
   3. Tóth Attila                    1.cs.   10 h.  158,27 p
   4. Szollos Béla                   1.cs.   10 h.  143,94 p
   5. Tóth Sándor                    1.cs.    9 h.  138,01 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs.    9 h.  124,59 p
   7. Fejos Csaba                    1.cs.    9 h.  115,04 p
   8. Tóth Sándor                    2.cs.    7 h.  106,94 p
   9. Babicz József                  1.cs.    8 h.  105,36 p
  10. Szollos Béla                   2.cs.    7 h.   95,55 p
  11. Babicz János                   1.cs.    7 h.   86,33 p
  12. Kaló Imre                      1.cs.    3 h.   43,01 p
  13. Cseri József                   1.cs.    3 h.   34,17 p
  14. Kovágó Gábor                   3.cs.    2 h.   30,00 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs.    2 h.   26,28 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   27 h.  414,90 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   26 h.  402,62 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   26 h.  394,59 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   25 h.  361,52 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   23 h.  351,87 p
   6. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   25 h.  347,91 p
   7. Babicz István                  1.cs. A64   21 h.  324,90 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   22 h.  324,33 p
   9. Katona József                  1.cs. A36   19 h.  308,69 p
  10. Száraz László                  2.cs. A23   18 h.  272,54 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   19 h.  272,46 p
  12. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   19 h.  264,93 p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36   18 h.  253,00 p
  14. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   18 h.  250,19 p
  15. Lengyel János                  1.cs. A23   16 h.  248,35 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  245,32 p
  17. Száraz László                  4.cs. A23   15 h.  245,05 p
  18. Száraz László                  1.cs. A23   14 h.  243,09 p
  19. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   15 h.  238,78 p
  20. Száraz László                  3.cs. A23   16 h.  237,91 p
  21. Jánosi Pál                     1.cs. A23   15 h.  236,92 p
  22. Nagy János                     1.cs. A23   17 h.  233,04 p
  23. Balázs Sándor                  2.cs. R38   16 h.  223,95 p
  24. Babicz István                  2.cs. A64   14 h.  220,30 p
  25. Szollos Béla                   1.cs. A64   17 h.  218,26 p
  26. Jánosi Pál                     3.cs. A23   16 h.  209,55 p
  27. Tóth Attila                    1.cs. A64   13 h.  201,62 p
  28. Tóth Sándor                    1.cs. A64   13 h.  192,70 p
  29. Balázs Sándor                  5.cs. R38   13 h.  192,59 p
  30. Tóth Gábor                     1.cs. A36   13 h.  184,22 p
  31. Jánosi Pál                     2.cs. A23   12 h.  183,54 p
  32. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   12 h.  177,54 p
  33. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   15 h.  176,11 p
  34. Katona József                  2.cs. A36   14 h.  171,69 p
  35. Balázs Sándor                  3.cs. R38   12 h.  164,20 p
  36. Pap István                     1.cs. A36   12 h.  158,95 p
  37. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   12 h.  156,84 p
  38. Kalocsai András                1.cs. A23   12 h.  155,53 p
  39. Dr. Nagy Lehel és Róbert       1.cs. R38   13 h.  155,50 p
  40. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  154,28 p
  41. Huszár Péter                   2.cs. A23   10 h.  152,78 p
  42. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   11 h.  150,38 p
  43. Babicz János                   1.cs. A64   12 h.  147,30 p
  44. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  142,27 p
  45. Tóth Gábor                     2.cs. A36   11 h.  140,57 p
  46. Balázs Sándor                  4.cs. R38   10 h.  135,83 p
  47. Babicz József                  1.cs. A64   10 h.  132,42 p
  48. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  130,74 p
  49. Molnár Pál                     1.cs. A23    9 h.  130,39 p
  50. Benke István                   1.cs. R38   10 h.  129,74 p
  51. Szollos Béla                   2.cs. A64   10 h.  128,85 p
  52. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   10 h.  128,79 p
  53. Tóth Sándor                    2.cs. A64    8 h.  120,21 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   21 h.  325,21 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   21 h.  323,19 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   22 h.  311,81 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   19 h.  271,00 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   19 h.  258,38 p
   6. Babicz István                  1.cs. A64   16 h.  247,41 p
   7. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   19 h.  240,35 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   17 h.  236,32 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23   13 h.  218,82 p
  10. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   13 h.  201,04 p
  11. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  200,01 p
  12. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  197,84 p
  13. Száraz László                  4.cs. A23   11 h.  195,02 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Babicz István                  1.cs.   19 h.  295,19 p
   2. Babicz István                  2.cs.   14 h.  209,00 p
   3. Tóth Attila                    1.cs.   13 h.  191,35 p
   4. Tóth Sándor                    1.cs.   12 h.  174,92 p
   5. Szollos Béla                   1.cs.   13 h.  171,77 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs.   11 h.  142,59 p
   7. Fejos Csaba                    1.cs.    9 h.  115,04 p
   8. Tóth Sándor                    2.cs.    7 h.  106,94 p
   9. Babicz János                   1.cs.    9 h.  106,83 p
  10. Babicz József                  1.cs.    8 h.  105,36 p
  11. Szollos Béla                   2.cs.    7 h.   95,55 p
  12. Kaló Imre                      1.cs.    3 h.   43,01 p
  13. Cseri József                   1.cs.    3 h.   34,17 p
  14. Kovágó Gábor                   3.cs.    2 h.   30,00 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs.    2 h.   26,28 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-15- D-865116      2h  39,90p
  2. Katona József                  A36 HU 15-07-44243       2h  39,14p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU-15- D-867331      2h  39,12p
  4. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44738      2h  39,09p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-15- D-867313      2h  38,92p
  6. Nagy János                     A23 HU-15- 07-43486      2h  38,90p
  7. Csákó Csaba Gyula              A23 HU-15- D-866131      2h  38,87p
  8. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      2h  38,84p
  9. Balázs Sándor                  R38 HU-15- D-867698      2h  38,79p
 10. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44723      2h  38,70p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-15- D-865116      2h  39,83p
  2. Tóth Sándor                    A64 HU-15- D-867331      2h  38,49p
  3. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44738      2h  38,43p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU-15- D-867313      2h  38,13p
  5. Nagy János                     A23 HU-15- 07-43486      2h  38,08p
  6. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      2h  38,06p
  7. Csákó Csaba Gyula              A23 HU-15- D-866131      2h  38,04p
  8. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44723      2h  37,89p
  9. Balázs Sándor                  R38 HU-15- D-867698      2h  37,88p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-15- D-867554      2h  37,64p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Tóth Sándor                    A64 HU-15- D-867331      2h  39,44p
  2. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44738      2h  39,25p
  3. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44723      2h  39,08p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU-15- D-867313      2h  38,70p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 15-07-43859       2h  35,58p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 15-D-867239       2h  33,84p
  7. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44749      2h  33,29p
  8. Babicz József                  A64 HU-15- D-867304      2h  31,67p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 15-D-867122       2h  31,45p
 10. Babicz József                  A64 HU-15- D-951526      2h  31,19p