Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2015.09.22 16:31:41
Az adatok utolsó módosítása: 2015.09.23 19:10:25
A lista kiadásának időpontja: 2015.09.23 19:15:55
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.10.22 16:31:41
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 02 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár
Feleresztés ideje: 2015.09.19 07:40
Időjárás         : Derült, enyhe ÉNy-i széllel
Kisérő           : Szőllősi Gábor
Központi táv     : 184000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 20
Legkisebb pont   : 8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        14   25   387   77   97   1470,31   1058,08    751,78
A50 Zsámbok             8   17   304   61   76   1409,64   1148,93   1119,20
V10 Hatvan              9   13   211   42   53   1415,32   1007,68    951,00
Hatvan I.              31   55   902  180  226   1470,31   1094,20   1027,02
A23 Nagykáta           14   30   468   94  117   1480,61   1345,89   1300,47
A64 Szentmártonkáta    10   15   258   52   65   1465,95   1296,64   1259,11
R38 Jászberény          8   20   373   75   93   1467,22   1315,09   1303,52
Hatvan II.             32   65  1099  220  275   1480,61   1316,38   1296,43
Tagszövetségben        63  120  2001  400  500   1480,61   1257,73   1212,53

V10 egyesületi díjlista
   1. Kancsár József                 1.cs. HU 15-07-42794      1415,32 m/p
   2. Kómár József                   1.cs. HU 15-D-864943      1363,95 m/p
   3. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 15-D-867802      1359,71 m/p
   4. Kómár József                   1.cs. HU 15-D-864944      1349,60 m/p
   5. Kómár József                   1.cs. HU 15-D-864904      1320,95 m/p
   6. Kómár József                   1.cs. HU 15-D-864925      1320,11 m/p
   7. Kómár József                   1.cs. HU 15-D-864938      1319,78 m/p
   8. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 15-D-867808      1268,16 m/p
   9. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 15-D-867899      1248,34 m/p
  10. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 15-02-39338      1235,29 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Kancsár József                  1.cs. Dt: 166819 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  77,62p    R:  23.   5h  64,27p    T:  77.   1h  18,15p
Összesített E:   7.   6h  95,74p    R:  30.   6h  79,81p    T:  86.   2h  29,21p
   HU 15-07-42794      19 09:37:52  1415,32 m/p   1  20,00    5  19,79   78  18,15
   HU 15-07-42782      19 10:03:27  1162,91 m/p  18  16,08  122  13,55    0   0,00
   HU 15-D-864621      19 10:07:48  1128,68 m/p  22  15,15  156  11,73    0   0,00
   HU 15-07-42790      19 10:13:01  1090,20 m/p  29  13,54  188  10,03    0   0,00
   HU 15-07-42786      19 10:16:06  1068,67 m/p  32  12,85  204   9,17    0   0,00
   HU 15-07-42799      19 10:24:13  1015,85 m/p  40  11,00    0   0,00    0   0,00
   HU 15-07-42785      19 10:29:06   986,51 m/p  48   9,15    0   0,00    0   0,00

Kazi Zoltán                     1.cs. Dt: 165060 Kg:  20 Ók:  46 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  69,76p    R:  29.   4h  45,98p    T:  90.   1h   8,22p
Összesített E:   8.   6h  79,64p    R:  35.   5h  54,60p    T: 105.   1h   8,22p
   HU 15-07-42666      19 09:55:12  1218,07 m/p  12  17,46   97  14,88  491   8,22
   HU 15-07-42673      19 09:57:33  1197,30 m/p  13  17,23  104  14,51    0   0,00
   HU 15-07-42699      19 10:16:25  1053,13 m/p  36  11,92  215   8,59    0   0,00
   HU 15-07-42688      19 10:20:24  1027,02 m/p  37  11,69  226   8,00    0   0,00
   HU 15-07-42682      19 10:20:24  1027,02 m/p  38  11,46    0   0,00    0   0,00
   HU 15-07-42671      19 10:23:29  1007,68 m/p  41  10,77    0   0,00    0   0,00
   HU 15-07-42665      19 10:23:29  1007,68 m/p  42  10,54    0   0,00    0   0,00

Kómár József                    1.cs. Dt: 173199 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  95,63p    R:   3.   5h  91,74p    T:  31.   5h  74,35p
Összesített E:   1.  10h 177,25p    R:  11.  10h 159,37p    T:  59.   8h  99,88p
   HU 15-D-864943      19 09:46:59  1363,95 m/p   2  19,77   20  18,99  160  16,18
   HU 15-D-864944      19 09:48:20  1349,60 m/p   4  19,31   25  18,72  184  15,60
   HU 15-D-864904      19 09:51:07  1320,95 m/p   5  19,08   37  18,08  239  14,28
   HU 15-D-864925      19 09:51:12  1320,11 m/p   6  18,85   38  18,03  243  14,18
   HU 15-D-864938      19 09:51:14  1319,78 m/p   7  18,62   40  17,92  246  14,11
   HU 15-D-864923      19 10:16:25  1107,29 m/p  24  14,69  169  11,04    0   0,00
   HU 15-D-864934      19 10:20:01  1082,38 m/p  30  13,31  194   9,71    0   0,00
   HU 15-D-864929      19 10:21:24  1073,10 m/p  31  13,08  201   9,33    0   0,00
   HU 15-D-864924      19 10:33:51   996,26 m/p  47   9,38    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-864945      19 10:37:46   974,31 m/p  50   8,69    0   0,00    0   0,00

Kómár József                    2.cs. Dt: 173199 Kg:  12 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  40,39p    R:  33.   2h  22,88p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   5.   8h 110,96p    R:  28.   7h  83,80p    T:  98.   1h  12,18p
   HU 15-D-864901      19 10:13:07  1131,16 m/p  20  15,62  151  12,00    0   0,00
   HU 15-D-864930      19 10:16:50  1104,35 m/p  25  14,46  172  10,88    0   0,00
   HU 15-D-864704      19 10:32:00  1006,97 m/p  43  10,31    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 181114 Kg:  14 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  80,15p    R:  21.   5h  66,02p    T:  85.   1h  10,98p
Összesített E:   3.  10h 146,58p    R:  20.  10h 122,49p    T:  99.   1h  10,98p
   HU 15-D-867808      19 10:02:49  1268,16 m/p   8  18,38   66  16,53  376  10,98
   HU 15-D-867856      19 10:15:15  1166,60 m/p  17  16,31  120  13,65    0   0,00
   HU 15-D-867894      19 10:16:47  1155,19 m/p  19  15,85  129  13,17    0   0,00
   HU 15-D-867892      19 10:20:14  1130,31 m/p  21  15,38  154  11,84    0   0,00
   HU 15-D-867839      19 10:24:01  1104,24 m/p  26  14,23  173  10,83    0   0,00
   HU 15-D-867814      19 10:45:34   976,01 m/p  49   8,92    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-846872      19 10:49:59   953,32 m/p  52   8,23    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 181114 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  90,30p    R:  13.   5h  79,52p    T:  63.   4h  43,42p
Összesített E:   2.  10h 172,13p    R:  14.  10h 151,22p    T:  70.   6h  72,95p
   HU 15-D-867802      19 09:53:12  1359,71 m/p   3  19,54   21  18,93  164  16,08
   HU 15-D-867899      19 10:05:05  1248,34 m/p   9  18,15   82  15,68  425   9,80
   HU 15-02-39338      19 10:06:37  1235,29 m/p  10  17,92   88  15,36  466   8,82
   HU 15-D-867849      19 10:06:48  1233,75 m/p  11  17,69   91  15,20  470   8,72
   HU 15-D-867885      19 10:12:00  1191,54 m/p  14  17,00  107  14,35    0   0,00
   HU 15-D-867850      19 10:12:05  1190,89 m/p  15  16,77  109  14,24    0   0,00
   HU 15-02-39330      19 10:13:28  1180,15 m/p  16  16,54  111  14,13    0   0,00
   HU 15-D-867813      19 10:25:50  1092,14 m/p  27  14,00  185  10,19    0   0,00
   HU 15-D-867860      19 10:25:52  1091,93 m/p  28  13,77  187  10,08    0   0,00
   HU 15-D-867889      19 10:30:08  1064,54 m/p  33  12,62  205   9,12    0   0,00
   HU 15-D-867854      19 10:30:28  1062,46 m/p  34  12,38  209   8,91    0   0,00
   HU 15-O-40246       19 10:37:06  1022,67 m/p  39  11,23    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-867855      19 10:40:55  1001,09 m/p  46   9,62    0   0,00    0   0,00

Oláh Attila                     1.cs. Dt: 169898 Kg:  20 Ók:   5 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h  55,46p    R:  34.   2h  20,43p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   4.  10h 117,78p    R:  32.   5h  57,60p    T: 104.   1h   8,60p
   HU 15-23-65465      19 10:11:09  1123,78 m/p  23  14,92  158  11,63    0   0,00
   HU 15-23-65459      19 10:20:09  1060,64 m/p  35  12,15  211   8,80    0   0,00
   HU 15-23-65460      19 10:28:56  1005,50 m/p  44  10,08    0   0,00    0   0,00
   HU 15-23-65474      19 10:28:56  1005,50 m/p  45   9,85    0   0,00    0   0,00
   HU 15-23-65463      19 10:35:08   969,91 m/p  51   8,46    0   0,00    0   0,00
   HU 15-23-65482      19 10:38:37   951,00 m/p  53   8,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Száraz László                  1.cs. A23 HU-15- D-865910     1480,61 m/p
   2. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865781     1479,24 m/p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-15- D-865116     1474,64 m/p
   4. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44243      1470,31 m/p
   5. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44272      1470,11 m/p
   6. Balázs Sándor                  5.cs. R38 HU-15- D-951620     1467,22 m/p
   7. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38 HU 15-D-943364      1466,90 m/p
   8. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 15-D-867122      1465,95 m/p
   9. Balázs Sándor                  4.cs. R38 HU-15- D-867798     1465,70 m/p
  10. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852985      1464,40 m/p
  11. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852941      1464,22 m/p
  12. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38 HU 15-D-963561      1463,51 m/p
  13. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38 HU 15-D-852953      1462,97 m/p
  14. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-943437      1462,79 m/p
  15. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38 HU 15-D-943440      1462,26 m/p
  16. Száraz László                  1.cs. A23 HU-15- D-865951     1459,52 m/p
  17. Balázs Sándor                  4.cs. R38 HU-15- D-867763     1459,26 m/p
  18. Balázs Sándor                  5.cs. R38 HU-15- D-867692     1459,26 m/p
  19. Száraz László                  3.cs. A23 HU-15- D-865971     1458,76 m/p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-15- D-867531     1456,09 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44243      1470,31 m/p
   2. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44272      1470,11 m/p
   3. Tóth Gábor                     1.cs. A36 HU 15-D-866342      1432,08 m/p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 15-D-866518      1429,04 m/p
   5. Kancsár József                 1.cs. V10 HU 15-07-42794      1415,32 m/p
   6. Tóth Gábor                     1.cs. A36 HU 15-D-866341      1413,52 m/p
   7. Kovács József                  1.cs. A50 HU-15- 07-44604     1409,64 m/p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 15-D-866507      1407,44 m/p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-15- D-867019     1406,38 m/p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15-  O-40273     1402,06 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   96,56 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    5 h.   95,94 p
   3. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   94,50 p
   4. Katona József                  1.cs. A36    5 h.   91,68 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   90,62 p
   6. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   89,60 p
   7. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.   88,86 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   88,46 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   88,27 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   88,07 p
  11. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.   87,95 p
  12. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   87,85 p
  13. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.   87,43 p
  14. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   86,79 p
  15. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   86,09 p
  16. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.   85,68 p
  17. Babicz István                  2.cs. A64    5 h.   85,65 p
  18. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    5 h.   85,50 p
  19. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    5 h.   84,99 p
  20. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.   84,53 p
  21. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   84,35 p
  22. Tóth Gábor                     1.cs. A36    5 h.   83,46 p
  23. Kalocsai András                1.cs. A23    5 h.   80,43 p
  24. Balázs Sándor                  4.cs. R38    5 h.   80,38 p
  25. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.   78,04 p
  26. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   77,37 p
  27. Balázs Sándor                  3.cs. R38    5 h.   76,69 p
  28. Babicz János                   1.cs. A64    5 h.   75,33 p
  29. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    5 h.   75,18 p
  30. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.   75,16 p
  31. Kómár József                   1.cs. V10    5 h.   74,35 p
  32. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   74,31 p
  33. Babicz József                  1.cs. A64    5 h.   73,85 p
  34. Jánosi Pál                     3.cs. A23    5 h.   72,75 p
  35. Száraz László                  3.cs. A23    5 h.   71,09 p
  36. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.   69,75 p
  37. Balázs Sándor                  5.cs. R38    5 h.   69,17 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38    5 h.   68,88 p
  39. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   67,02 p
  40. Balázs Sándor                  1.cs. R38    5 h.   66,99 p
  41. Benke István                   1.cs. R38    5 h.   66,90 p
  42. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.   63,50 p
  43. Japport Zoltán                 3.cs. A50    5 h.   62,70 p
  44. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38    5 h.   62,41 p
  45. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    4 h.   62,36 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36    5 h.   97,44 p
   2. Tóth Gábor                     1.cs. A36    5 h.   95,73 p
   3. Kómár József                   1.cs. V10    5 h.   91,74 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   91,04 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   88,81 p
   6. Japport Zoltán                 3.cs. A50    5 h.   86,61 p
   7. Tóth Gábor                     2.cs. A36    5 h.   86,08 p
   8. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   85,02 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József                   1.cs.    5 h.   95,63 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    5 h.   90,30 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    5 h.   80,15 p
   4. Kancsár József                 1.cs.    5 h.   77,62 p
   5. Kazi Zoltán                    1.cs.    5 h.   69,76 p
   6. Oláh Attila                    1.cs.    5 h.   55,46 p
   7. Kómár József                   2.cs.    3 h.   40,39 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   16 h.  251,98 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   14 h.  248,24 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   15 h.  220,01 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   13 h.  199,73 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   14 h.  196,81 p
   6. Babicz István                  1.cs. A64   12 h.  191,84 p
   7. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   14 h.  188,38 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   12 h.  172,33 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  151,90 p
  10. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   11 h.  150,08 p
  11. Katona József                  1.cs. A36    9 h.  140,27 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  130,97 p
  13. Lengyel János                  1.cs. A23    8 h.  128,50 p
  14. Babicz János                   1.cs. A64   10 h.  127,09 p
  15. Száraz László                  2.cs. A23    8 h.  126,97 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  124,64 p
  17. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    8 h.  120,44 p
  18. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  115,48 p
  19. Jánosi Pál                     3.cs. A23    9 h.  115,31 p
  20. Babicz István                  2.cs. A64    7 h.  115,23 p
  21. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    7 h.  115,03 p
  22. Tóth Attila                    1.cs. A64    7 h.  113,79 p
  23. Szollos Béla                   1.cs. A64    9 h.  112,64 p
  24. Tóth Gábor                     1.cs. A36    7 h.  109,51 p
  25. Balázs Sándor                  4.cs. R38    8 h.  108,71 p
  26. Jánosi Pál                     1.cs. A23    7 h.  107,18 p
  27. Balázs Sándor                  3.cs. R38    8 h.  105,81 p
  28. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38    8 h.   96,31 p
  29. Kalocsai András                1.cs. A23    6 h.   91,80 p
  30. Balázs Sándor                  2.cs. R38    8 h.   87,88 p
  31. Molnár Pál                     1.cs. A23    6 h.   86,52 p
  32. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.   85,68 p
  33. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.   84,53 p
  34. Japport Zoltán                 3.cs. A50    7 h.   83,36 p
  35. Száraz László                  3.cs. A23    6 h.   81,76 p
  36. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.   78,74 p
  37. Balázs Sándor                  1.cs. R38    6 h.   76,12 p
  38. Rédei Attila                   1.cs. R38    7 h.   74,81 p
  39. Kómár József                   1.cs. V10    5 h.   74,35 p
  40. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   74,31 p
  41. Babicz József                  1.cs. A64    5 h.   73,85 p
  42. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38    6 h.   71,44 p
  43. Grizner Sándor                 1.cs. R38    6 h.   69,71 p
  44. Balázs Sándor                  5.cs. R38    5 h.   69,17 p
  45. Katona József                  2.cs. A36    6 h.   68,76 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   11 h.  186,99 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  168,27 p
   3. Majoros István                 1.cs. A50   11 h.  156,63 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   11 h.  146,19 p
   5. Tóth Gábor                     1.cs. A36    8 h.  140,36 p
   6. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  133,11 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  127,77 p
   8. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  125,07 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   13 h.  197,23 p
   2. Kómár József                   1.cs.   10 h.  154,78 p
   3. Kancsár József                 1.cs.    7 h.   97,77 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    7 h.   97,30 p
   5. Kazi Zoltán                    1.cs.    7 h.   91,07 p
   6. Oláh Attila                    1.cs.    6 h.   63,46 p
   7. Kómár József                   2.cs.    3 h.   40,39 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   10 h.  184,96 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   10 h.  184,37 p
   3. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  183,98 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   10 h.  182,61 p
   5. Száraz László                  4.cs. A23   10 h.  180,81 p
   6. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   10 h.  180,06 p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  179,05 p
   8. Száraz László                  2.cs. A23   10 h.  178,51 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23   10 h.  177,90 p
  10. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   10 h.  176,53 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  175,88 p
  12. Lengyel János                  1.cs. A23   10 h.  172,20 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23   10 h.  171,22 p
  14. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   10 h.  170,87 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  169,38 p
  16. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   10 h.  168,41 p
  17. Babicz István                  2.cs. A64   10 h.  167,11 p
  18. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   10 h.  164,70 p
  19. Száraz László                  3.cs. A23   10 h.  163,66 p
  20. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   10 h.  163,40 p
  21. Tóth Attila                    1.cs. A64   10 h.  163,29 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   10 h.  162,35 p
  23. Nagy János                     1.cs. A23   10 h.  158,50 p
  24. Balázs Sándor                  5.cs. R38   10 h.  157,46 p
  25. Balázs Sándor                  2.cs. R38   10 h.  156,58 p
  26. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  154,40 p
  27. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   10 h.  153,93 p
  28. Szollos Béla                   1.cs. A64   10 h.  149,98 p
  29. Tóth Gábor                     1.cs. A36   10 h.  148,34 p
  30. Jánosi Pál                     3.cs. A23   10 h.  147,90 p
  31. Jánosi Pál                     2.cs. A23    9 h.  146,87 p
  32. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  143,34 p
  33. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   10 h.  137,00 p
  34. Katona József                  2.cs. A36   10 h.  136,70 p
  35. Kalocsai András                1.cs. A23   10 h.  135,44 p
  36. Balázs Sándor                  3.cs. R38    9 h.  135,08 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  133,28 p
  38. Tóth Gábor                     2.cs. A36   10 h.  132,55 p
  39. Babicz József                  1.cs. A64   10 h.  132,42 p
  40. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   10 h.  132,20 p
  41. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  129,90 p
  42. Benke István                   1.cs. R38   10 h.  129,74 p
  43. Dr. Nagy Lehel és Róbert       1.cs. R38   10 h.  129,73 p
  44. Szollos Béla                   2.cs. A64   10 h.  128,85 p
  45. Huszár Péter                   2.cs. A23    8 h.  124,73 p
  46. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  121,91 p
  47. Tóth Sándor                    2.cs. A64    8 h.  120,21 p
  48. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    8 h.  118,00 p
  49. Huszár Péter                   1.cs. A23    8 h.  113,91 p
  50. Pap István                     1.cs. A36    8 h.  112,61 p
  51. Majoros István                 1.cs. A50    9 h.  109,08 p
  52. Balázs Sándor                  1.cs. R38    8 h.  108,13 p
  53. Balázs Sándor                  4.cs. R38    7 h.  107,50 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   10 h.  194,62 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  184,97 p
   3. Tóth Gábor                     1.cs. A36   10 h.  178,51 p
   4. Katona József                  2.cs. A36   10 h.  174,19 p
   5. Tóth Gábor                     2.cs. A36   10 h.  171,31 p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   10 h.  167,44 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  162,92 p
   8. Majoros István                 1.cs. A50   10 h.  161,12 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  159,60 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József                   1.cs.   10 h.  177,25 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   10 h.  172,13 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   10 h.  146,58 p
   4. Oláh Attila                    1.cs.   10 h.  117,78 p
   5. Kómár József                   2.cs.    8 h.  110,96 p
   6. Kiss József                    1.cs.    5 h.   96,43 p
   7. Kancsár József                 1.cs.    6 h.   95,74 p
   8. Kazi Zoltán                    1.cs.    6 h.   79,64 p
   9. Kiss József                    2.cs.    4 h.   70,63 p
  10. Kovács József                  1.cs.    5 h.   62,68 p
  11. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    4 h.   57,12 p
  12. Kazi Zoltán                    2.cs.    2 h.   27,07 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   27 h.  414,90 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   26 h.  402,62 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   26 h.  394,59 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   25 h.  361,52 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   23 h.  351,87 p
   6. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   25 h.  347,91 p
   7. Babicz István                  1.cs. A64   21 h.  324,90 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   22 h.  324,33 p
   9. Katona József                  1.cs. A36   19 h.  308,69 p
  10. Száraz László                  2.cs. A23   18 h.  272,54 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   19 h.  272,46 p
  12. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   19 h.  264,93 p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36   18 h.  253,00 p
  14. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   18 h.  250,19 p
  15. Lengyel János                  1.cs. A23   16 h.  248,35 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  245,32 p
  17. Száraz László                  4.cs. A23   15 h.  245,05 p
  18. Száraz László                  1.cs. A23   14 h.  243,09 p
  19. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   15 h.  238,78 p
  20. Száraz László                  3.cs. A23   16 h.  237,91 p
  21. Jánosi Pál                     1.cs. A23   15 h.  236,92 p
  22. Nagy János                     1.cs. A23   17 h.  233,04 p
  23. Balázs Sándor                  2.cs. R38   16 h.  223,95 p
  24. Babicz István                  2.cs. A64   14 h.  220,30 p
  25. Szollos Béla                   1.cs. A64   17 h.  218,26 p
  26. Jánosi Pál                     3.cs. A23   16 h.  209,55 p
  27. Tóth Attila                    1.cs. A64   13 h.  201,62 p
  28. Tóth Sándor                    1.cs. A64   13 h.  192,70 p
  29. Balázs Sándor                  5.cs. R38   13 h.  192,59 p
  30. Tóth Gábor                     1.cs. A36   13 h.  184,22 p
  31. Jánosi Pál                     2.cs. A23   12 h.  183,54 p
  32. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   12 h.  177,54 p
  33. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   15 h.  176,11 p
  34. Katona József                  2.cs. A36   14 h.  171,69 p
  35. Balázs Sándor                  3.cs. R38   12 h.  164,20 p
  36. Pap István                     1.cs. A36   12 h.  158,95 p
  37. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   12 h.  156,84 p
  38. Kalocsai András                1.cs. A23   12 h.  155,53 p
  39. Dr. Nagy Lehel és Róbert       1.cs. R38   13 h.  155,50 p
  40. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  154,28 p
  41. Huszár Péter                   2.cs. A23   10 h.  152,78 p
  42. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   11 h.  150,38 p
  43. Babicz János                   1.cs. A64   12 h.  147,30 p
  44. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  142,27 p
  45. Tóth Gábor                     2.cs. A36   11 h.  140,57 p
  46. Balázs Sándor                  4.cs. R38   10 h.  135,83 p
  47. Babicz József                  1.cs. A64   10 h.  132,42 p
  48. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  130,74 p
  49. Molnár Pál                     1.cs. A23    9 h.  130,39 p
  50. Benke István                   1.cs. R38   10 h.  129,74 p
  51. Szollos Béla                   2.cs. A64   10 h.  128,85 p
  52. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   10 h.  128,79 p
  53. Tóth Sándor                    2.cs. A64    8 h.  120,21 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   25 h.  420,38 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   20 h.  336,98 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  283,44 p
   4. Tóth Gábor                     1.cs. A36   18 h.  278,53 p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   21 h.  277,80 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   18 h.  265,17 p
   7. Tóth Gábor                     2.cs. A36   17 h.  246,11 p
   8. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   18 h.  236,92 p
   9. Kómár József                   1.cs. V10   17 h.  234,48 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   21 h.  309,81 p
   2. Kómár József                   1.cs.   20 h.  299,08 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   16 h.  206,41 p
   4. Kiss József                    1.cs.   10 h.  157,62 p
   5. Oláh Attila                    1.cs.   12 h.  133,78 p
   6. Kancsár József                 1.cs.    8 h.  115,89 p
   7. Kómár József                   2.cs.    8 h.  110,96 p
   8. Kazi Zoltán                    1.cs.    8 h.  100,95 p
   9. Kiss József                    2.cs.    4 h.   70,63 p
  10. Kovács József                  1.cs.    5 h.   62,68 p
  11. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    4 h.   57,12 p
  12. Kazi Zoltán                    2.cs.    2 h.   27,07 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-15- D-865116      2h  39,90p
  2. Katona József                  A36 HU 15-07-44243       2h  39,14p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU-15- D-867331      2h  39,12p
  4. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44738      2h  39,09p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-15- D-867313      2h  38,92p
  6. Nagy János                     A23 HU-15- 07-43486      2h  38,90p
  7. Csákó Csaba Gyula              A23 HU-15- D-866131      2h  38,87p
  8. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      2h  38,84p
  9. Balázs Sándor                  R38 HU-15- D-867698      2h  38,79p
 10. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44723      2h  38,70p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság
  1. Katona József                  A36 HU 15-07-44243       2h  39,74p
  2. BAMAHO-dúc                     A50 HU-15- D-866701      2h  38,34p
  3. Katona József                  A36 HU 15-07-44221       2h  38,12p
  4. Katona József                  A36 HU 15-07-44219       2h  37,82p
  5. Majoros István                 A50 HU-15- D-866745      2h  37,62p
  6. Katona József                  A36 HU 15-07-44245       2h  37,12p
  7. BAMAHO-dúc                     A50 HU-15- D-866706      2h  37,05p
  8. Gazsi Károly                   A36 HU 15-D-866518       2h  36,56p
  9. Katona József                  A36 HU 15-07-44272       2h  36,16p
 10. Pap István                     A36 HU 15-D-866588       2h  35,92p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Kómár József                   V10 HU 15-D-864943       2h  36,58p
  2. Kazi Zoltán                    V10 HU 15-07-42666       2h  36,15p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 15-02-39330       2h  35,98p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 15-D-867802       2h  34,29p
  5. Kancsár József                 V10 HU 15-07-42782       2h  34,20p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 15-D-867813       2h  32,88p
  7. Kómár József                   V10 HU 15-D-864944       2h  30,87p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 15-02-39338       2h  30,42p
  9. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 15-D-867849       2h  30,00p
 10. Kómár József                   V10 HU 15-D-864934       2h  29,00p