Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A23 Nagykáta
Első adat felvétele: 2015.09.29 15:25:06
Az adatok utolsó módosítása: 2015.09.30 16:53:04
A lista kiadásának időpontja: 2015.09.30 16:54:23
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.10.29 15:25:06
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 03 verseny 

Feleresztés helye: Mödling
Feleresztés ideje: 2015.09.27 08:40
Időjárás         : Derült idő, enyhe É-Ény-i szél
Kisérő           : Szőllősi Gábor
Központi táv     : 262000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 22
Legkisebb pont   : 8,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso         9   12   210   42   53   1282,42   1050,65    941,43
A50 Zsámbok             8   15   245   49   61   1270,43   1169,54   1150,87
V10 Hatvan              7   10   130   26   33   1220,93   1164,88   1146,51
Hatvan I.              24   37   585  117  146   1282,42   1152,26   1123,14
A23 Nagykáta            8   17   278   56   70   1329,95   1130,06   1048,31
A64 Szentmártonkáta     8   11   182   36   46   1281,16   1127,10   1045,97
R38 Jászberény          8   19   321   64   80   1244,04   1151,11   1135,34
Hatvan II.             24   47   781  156  195   1329,95   1143,08   1115,54
Tagszövetségben        48   84  1366  273  342   1329,95   1148,73   1116,27

A23 egyesületi díjlista
   1. Száraz László                  2.cs. HU-15- D-865922     1329,95 m/p
   2. Száraz László                  4.cs. HU-15- D-865950     1287,58 m/p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. HU-15- D-951008     1284,80 m/p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. HU-15- D-865148     1284,33 m/p
   5. Jánosi Pál                     2.cs. HU-15- D-866121     1284,05 m/p
   6. Jánosi Pál                     2.cs. HU-15- D-865639     1278,11 m/p
   7. Száraz László                  1.cs. HU-15- D-865953     1271,50 m/p
   8. Száraz László                  4.cs. HU-15- D-865908     1271,20 m/p
   9. Száraz László                  1.cs. HU-15- D-865931     1271,10 m/p
  10. Jánosi Pál                     3.cs. HU-15- D-865642     1263,00 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajtek Tibor                    1.cs. Dt: 294154 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  13,77p    R:  44.   1h  15,06p    T:  71.   1h  15,23p
Összesített E:  10.  11h 176,52p    R:  22.  11h 179,64p    T:  34.  11h 191,11p
   HU-15- D-865143     27 12:47:08  1190,26 m/p  44  13,77  103  15,06  176  15,23

Bajtek Tibor                    2.cs. Dt: 294154 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  43,05p    R:  32.   2h  43,66p    T:  50.   2h  43,80p
Összesített E:   8.  11h 181,43p    R:  16.  12h 197,57p    T:  24.  12h 213,18p
   HU-15- D-951008     27 12:28:57  1284,80 m/p   3  21,62    3  21,86    3  21,92
   HU-15- D-865148     27 12:29:02  1284,33 m/p   4  21,43    4  21,80    4  21,88

Csákó Csaba Gyula               1.cs. Dt: 277996 Kg:  17 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h  74,99p    R:   8.   5h  84,62p    T:  14.   5h  86,77p
Összesített E:   3.  15h 236,20p    R:   7.  15h 253,55p    T:   6.  15h 266,83p
   HU-15- D-866143     27 12:26:08  1229,35 m/p  29  16,64   51  18,60   71  19,29
   HU-15- D-866139     27 12:27:11  1223,66 m/p  33  15,88   58  18,12   82  18,86
   HU-15- D-866145     27 12:28:46  1215,19 m/p  37  15,11   66  17,58  102  18,09
   HU-15- D-866127     27 12:33:18  1191,58 m/p  43  13,97   98  15,40  171  15,42
   HU-15- D-866136     27 12:33:38  1189,88 m/p  46  13,39  105  14,92  179  15,11
   HU-15- D-905285     27 12:58:20  1076,11 m/p  61  10,52    0   0,00    0   0,00

Huszár Péter                    1.cs. Dt: 268315 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   5h  61,60p    R:  30.   3h  47,36p    T:  48.   3h  48,62p
Összesített E:  14.  12h 140,21p    R:  38.  10h 131,92p    T:  43.  12h 174,02p
   HU-15- D-951133     27 12:17:38  1232,88 m/p  28  16,83   45  19,01   64  19,56
   HU-15- D-865487     27 12:26:42  1183,57 m/p  47  13,20  114  14,31  192  14,61
   HU-15- D-865472     27 12:26:49  1182,96 m/p  48  13,01  118  14,04  196  14,45
   HU-15- D-865590     27 12:51:06  1068,56 m/p  65   9,76    0   0,00    0   0,00
   HU-15- D-865580     27 12:55:57  1048,31 m/p  70   8,80    0   0,00    0   0,00

Huszár Péter                    2.cs. Dt: 268315 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   5h  70,41p    R:  19.   4h  65,69p    T:  31.   4h  66,41p
Összesített E:  11.  12h 163,62p    R:  24.  11h 165,69p    T:  33.  12h 191,14p
   HU-15- D-865593     27 12:17:02  1236,28 m/p  26  17,22   40  19,35   55  19,91
   HU-15- D-865498     27 12:17:17  1234,86 m/p  27  17,03   43  19,14   60  19,72
   HU-15- D-865596     27 12:24:52  1193,22 m/p  42  14,16   96  15,54  168  15,54
   HU-15- D-865455     27 12:34:20  1145,01 m/p  53  12,05  153  11,66  279  11,24
   HU-15- D-865478     27 12:50:56  1069,27 m/p  64   9,95    0   0,00    0   0,00

Huszár Péter                    3.cs. Dt: 268315 Kg:   1 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  17,41p    R:  40.   1h  19,48p    T:  66.   1h  19,99p
Összesített E:  22.   3h  41,74p    R:  54.   3h  45,56p    T:  74.   7h  89,38p
   HU-15- D-865497     27 12:16:53  1237,14 m/p  25  17,41   38  19,48   53  19,99

Jánosi Pál                      1.cs. Dt: 267146 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  48,02p    R:  25.   3h  54,70p    T:  40.   3h  55,94p
Összesített E:   7.  13h 192,39p    R:  13.  13h 210,13p    T:  17.  13h 227,16p
   HU-15- D-865605     27 12:14:59  1242,64 m/p  22  17,98   33  19,82   48  20,18
   HU-15- D-865661     27 12:18:24  1223,20 m/p  34  15,69   59  18,05   83  18,83
   HU-15- D-865671     27 12:21:11  1207,80 m/p  41  14,35   77  16,83  132  16,93

Jánosi Pál                      2.cs. Dt: 267146 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  90,86p    R:   3.   5h  96,73p    T:   3.   5h  98,19p
Összesített E:   6.  13h 205,26p    R:  12.  13h 220,33p    T:  10.  14h 245,03p
   HU-15- D-866121     27 12:08:03  1284,05 m/p   5  21,23    5  21,73    5  21,85
   HU-15- D-865639     27 12:09:01  1278,11 m/p   6  21,04    8  21,52   10  21,65
   HU-15- D-865638     27 12:14:56  1242,92 m/p  21  18,17   32  19,89   47  20,22
   HU-15- D-865646     27 12:15:08  1241,77 m/p  24  17,60   35  19,69   50  20,10
   HU-15- D-865660     27 12:25:52  1182,76 m/p  49  12,82  120  13,90  198  14,37
   HU-15- D-866120     27 12:40:53  1109,03 m/p  57  11,29    0   0,00    0   0,00
   HU-15- D-865658     27 12:50:35  1066,10 m/p  66   9,57    0   0,00    0   0,00

Jánosi Pál                      3.cs. Dt: 267146 Kg:  16 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  80,74p    R:  17.   4h  71,47p    T:  28.   4h  71,78p
Összesített E:   9.  13h 176,62p    R:  19.  13h 186,04p    T:  19.  14h 219,68p
   HU-15- D-865642     27 12:11:31  1263,00 m/p  10  20,28   17  20,91   27  20,99
   HU-15- D-953518     27 12:14:06  1247,76 m/p  12  19,90   21  20,64   33  20,76
   HU-15- D-865682     27 12:14:50  1243,50 m/p  20  18,37   31  19,96   46  20,26
   HU-15- D-865659     27 12:36:24  1130,06 m/p  56  11,48  178   9,96  317   9,77
   HU-15- M-141710     27 12:47:14  1080,54 m/p  60  10,71    0   0,00    0   0,00
   HU-15- D-865624     27 12:50:45  1065,39 m/p  68   9,18    0   0,00    0   0,00

Lengyel János                   1.cs. Dt: 269304 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  80,92p    R:   4.   5h  91,57p    T:   6.   5h  94,21p
Összesített E:   4.  15h 230,54p    R:   8.  15h 249,39p    T:   7.  15h 266,41p
   HU-15- 07-43382     27 12:16:14  1245,43 m/p  16  19,13   25  20,37   38  20,57
   HU-15- 07-43383     27 12:19:53  1224,76 m/p  32  16,07   56  18,26   79  18,98
   HU-15- 07-43376     27 12:20:38  1220,60 m/p  35  15,50   61  17,92   86  18,71
   HU-15- 07-43345     27 12:20:44  1220,04 m/p  36  15,30   62  17,85   88  18,63
   HU-15- 07-43336     27 12:22:22  1211,08 m/p  38  14,92   72  17,17  122  17,32
   HU-15- D-865695     27 12:28:09  1180,38 m/p  51  12,43  127  13,43  207  14,03

Lengyel János                   2.cs. Dt: 269304 Kg:   1 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  11,86p    R:  45.   1h  11,32p    T:  73.   1h  10,85p
Összesített E:  23.   3h  31,65p    R:  56.   3h  34,17p    T:  88.   3h  39,28p
   HU-15- 07-43386     27 12:36:00  1141,12 m/p  54  11,86  158  11,32  289  10,85

Molnár Pál                      1.cs. Dt: 268116 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   4h  52,41p    R:  31.   3h  46,68p    T:  49.   3h  47,93p
Összesített E:  15.  11h 139,63p    R:  35.  10h 142,21p    T:  45.  11h 169,81p
   HU-15- D-865853     27 12:18:27  1227,36 m/p  31  16,26   55  18,33   76  19,10
   HU-15- D-865570     27 12:25:19  1189,95 m/p  45  13,58  104  14,99  178  15,15
   HU-15- D-865885     27 12:28:06  1175,43 m/p  52  12,24  128  13,36  216  13,68
   HU-15- D-865866     27 12:50:29  1070,39 m/p  62  10,33    0   0,00    0   0,00

Nagy János                      1.cs. Dt: 267994 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  20,09p    R:  39.   1h  20,78p    T:  65.   1h  20,88p
Összesített E:  17.   9h 136,00p    R:  28.  11h 159,41p    T:  40.  11h 179,38p
   HU-15- 07-43457     27 12:13:22  1256,03 m/p  11  20,09   19  20,78   30  20,88

Száraz László                   1.cs. Dt: 264727 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  70,01p    R:  20.   3h  62,94p    T:  32.   3h  63,40p
Összesített E:   5.  13h 224,21p    R:  10.  12h 223,29p    T:  12.  13h 241,28p
   HU-15- D-865953     27 12:08:12  1271,50 m/p   7  20,85   12  21,25   17  21,38
   HU-15- D-865931     27 12:08:16  1271,10 m/p   9  20,47   14  21,12   19  21,30
   HU-15- D-865969     27 12:12:10  1247,73 m/p  13  19,70   22  20,57   34  20,72
   HU-15- D-865917     27 12:51:24  1053,01 m/p  69   8,99    0   0,00    0   0,00

Száraz László                   2.cs. Dt: 264727 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  93,36p    R:   2.   5h  99,93p    T:   2.   5h 100,87p
Összesített E:   2.  15h 254,00p    R:   2.  15h 266,86p    T:   2.  15h 279,38p
   HU-15- D-865922     27 11:59:03  1329,95 m/p   1  22,00    1  22,00    1  22,00
   HU-15- D-865973     27 12:12:14  1247,34 m/p  15  19,32   24  20,44   36  20,65
   HU-15- D-865911     27 12:12:35  1245,29 m/p  17  18,94   26  20,30   39  20,53
   HU-15- D-865919     27 12:12:36  1245,19 m/p  19  18,56   28  20,16   41  20,45
   HU-15- D-865979     27 12:18:45  1210,18 m/p  40  14,54   74  17,03  124  17,24
   HU-15- D-865971     27 12:32:19  1139,51 m/p  55  11,67  161  11,11  292  10,74
   HU-15- D-865959     27 12:38:54  1108,11 m/p  58  11,10    0   0,00    0   0,00
   HU-15- D-865946     27 12:38:57  1107,88 m/p  59  10,90    0   0,00    0   0,00
   HU-15- D-865934     27 12:47:21  1070,25 m/p  63  10,14    0   0,00    0   0,00
   HU-15- D-865749     27 12:48:23  1065,80 m/p  67   9,37    0   0,00    0   0,00

Száraz László                   4.cs. Dt: 264727 Kg:  19 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  98,52p    R:   1.   5h 103,59p    T:   1.   5h 104,61p
Összesített E:   1.  14h 258,38p    R:   1.  14h 268,11p    T:   1.  15h 285,39p
   HU-15- D-865950     27 12:05:36  1287,58 m/p   2  21,81    2  21,93    2  21,96
   HU-15- D-865908     27 12:08:15  1271,20 m/p   8  20,66   13  21,18   18  21,34
   HU-15- D-865910     27 12:12:10  1247,73 m/p  14  19,51   23  20,50   35  20,68
   HU-15- D-865924     27 12:12:35  1245,29 m/p  18  18,75   27  20,23   40  20,49
   HU-15- D-865913     27 12:13:05  1242,36 m/p  23  17,79   34  19,75   49  20,14
   HU-15- D-865939     27 12:15:38  1227,67 m/p  30  16,45   54  18,39   75  19,14
   HU-15- D-865963     27 12:18:43  1210,37 m/p  39  14,73   73  17,10  123  17,28
   HU-15- D-865960     27 12:24:04  1181,47 m/p  50  12,63  124  13,63  204  14,14

Tagszövetségi díjlista
   1. Száraz László                  2.cs. A23 HU-15- D-865922     1329,95 m/p
   2. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865950     1287,58 m/p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-15- D-951008     1284,80 m/p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-15- D-865148     1284,33 m/p
   5. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-15- D-866121     1284,05 m/p
   6. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44239      1282,42 m/p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-15- D-947797     1281,16 m/p
   8. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 15-07-43855      1280,81 m/p
   9. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44246      1278,28 m/p
  10. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-15- D-865639     1278,11 m/p
  11. Babicz János                   1.cs. A64 HU 15-D-951501      1276,42 m/p
  12. Tóth Gábor                     1.cs. A36 HU 15-D-866301      1275,76 m/p
  13. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44272      1274,70 m/p
  14. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44265      1274,49 m/p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-15- D-947789     1272,63 m/p
  16. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-15- D-867315     1272,60 m/p
  17. Száraz László                  1.cs. A23 HU-15- D-865953     1271,50 m/p
  18. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865908     1271,20 m/p
  19. Száraz László                  1.cs. A23 HU-15- D-865931     1271,10 m/p
  20. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866734     1270,43 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Száraz László                  2.cs. A23 HU-15- D-865922     1329,95 m/p
   2. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865950     1287,58 m/p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-15- D-951008     1284,80 m/p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-15- D-865148     1284,33 m/p
   5. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-15- D-866121     1284,05 m/p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-15- D-947797     1281,16 m/p
   7. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 15-07-43855      1280,81 m/p
   8. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-15- D-865639     1278,11 m/p
   9. Babicz János                   1.cs. A64 HU 15-D-951501      1276,42 m/p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-15- D-947789     1272,63 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.  104,61 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.  100,87 p
   3. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   98,19 p
   4. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   95,44 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   94,56 p
   6. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.   94,21 p
   7. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   92,82 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   91,86 p
   9. Kómár József                   1.cs. V10    5 h.   91,42 p
  10. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   91,03 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   89,18 p
  12. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   88,32 p
  13. Majoros István                 1.cs. A50    5 h.   87,01 p
  14. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   86,77 p
  15. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   86,47 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   86,43 p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   84,80 p
  18. Balázs Sándor                  2.cs. R38    5 h.   83,63 p
  19. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    5 h.   80,81 p
  20. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    5 h.   79,26 p
  21. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   78,61 p
  22. Balázs Sándor                  1.cs. R38    5 h.   78,10 p
  23. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    5 h.   77,86 p
  24. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   77,25 p
  25. Balázs Sándor                  4.cs. R38    5 h.   74,97 p
  26. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.   74,39 p
  27. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    5 h.   73,22 p
  28. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   71,78 p
  29. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38    5 h.   70,78 p
  30. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    5 h.   66,54 p
  31. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   66,41 p
  32. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   63,40 p
  33. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   62,32 p
  34. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38    4 h.   62,03 p
  35. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   61,34 p
  36. Vígh Sándor                    1.cs. A50    4 h.   60,62 p
  37. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   57,75 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.  103,59 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   99,93 p
   3. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   96,73 p
   4. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.   91,57 p
   5. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   90,75 p
   6. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   89,52 p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   85,16 p
   8. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   84,62 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   83,32 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs.    5 h.   98,52 p
   2. Száraz László                  2.cs.    5 h.   93,36 p
   3. Jánosi Pál                     2.cs.    5 h.   90,86 p
   4. Lengyel János                  1.cs.    5 h.   80,92 p
   5. Jánosi Pál                     3.cs.    5 h.   80,74 p
   6. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    5 h.   74,99 p
   7. Huszár Péter                   2.cs.    5 h.   70,41 p
   8. Száraz László                  1.cs.    4 h.   70,01 p
   9. Huszár Péter                   1.cs.    5 h.   61,60 p
  10. Molnár Pál                     1.cs.    4 h.   52,41 p
  11. Jánosi Pál                     1.cs.    3 h.   48,02 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs.    2 h.   43,05 p
  13. Nagy János                     1.cs.    1 h.   20,09 p
  14. Huszár Péter                   3.cs.    1 h.   17,41 p
  15. Bajtek Tibor                   1.cs.    1 h.   13,77 p
  16. Lengyel János                  2.cs.    1 h.   11,86 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kómár József                   1.cs. V10   17 h.  277,38 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  194,52 p
   3. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  155,17 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  150,28 p
   5. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   11 h.  141,17 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  130,88 p
   7. Majoros István                 1.cs. A50    8 h.  125,37 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    9 h.  123,66 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50    7 h.  119,63 p
  10. Balázs Sándor                  1.cs. R38    9 h.  118,55 p
  11. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   10 h.  118,01 p
  12. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  117,12 p
  13. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.  111,61 p
  14. Katona József                  2.cs. A36    6 h.  111,59 p
  15. Lengyel János                  1.cs. A23    6 h.  108,24 p
  16. Balázs Sándor                  4.cs. R38    8 h.  105,55 p
  17. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.  104,21 p
  18. Pap István                     1.cs. A36    6 h.  102,93 p
  19. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    6 h.  102,91 p
  20. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    7 h.  100,73 p
  21. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   98,19 p
  22. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.   98,17 p
  23. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    7 h.   97,45 p
  24. Csörgi László                  1.cs. A50    7 h.   97,25 p
  25. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   94,56 p
  26. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    7 h.   94,42 p
  27. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38    7 h.   91,60 p
  28. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   86,77 p
  29. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   77,25 p
  30. Kovács József                  1.cs. A50    6 h.   72,24 p
  31. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   71,78 p
  32. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   66,41 p
  33. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   63,40 p
  34. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38    4 h.   62,03 p
  35. Kancsár József                 1.cs. V10    6 h.   61,47 p
  36. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   61,34 p
  37. Vígh Sándor                    1.cs. A50    4 h.   60,62 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  152,71 p
   2. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   11 h.  139,26 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  129,96 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    9 h.  122,62 p
   5. Balázs Sándor                  1.cs. R38    9 h.  118,40 p
   6. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  115,22 p
   7. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.  111,04 p
   8. Balázs Sándor                  4.cs. R38    8 h.  105,24 p
   9. Lengyel János                  1.cs. A23    6 h.  105,00 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Száraz László                  2.cs.   10 h.  146,54 p
   2. Száraz László                  4.cs.    8 h.  142,33 p
   3. Jánosi Pál                     2.cs.    7 h.  111,72 p
   4. Lengyel János                  1.cs.    6 h.   93,35 p
   5. Jánosi Pál                     3.cs.    6 h.   89,92 p
   6. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    6 h.   85,51 p
   7. Huszár Péter                   2.cs.    5 h.   70,41 p
   8. Száraz László                  1.cs.    4 h.   70,01 p
   9. Huszár Péter                   1.cs.    5 h.   61,60 p
  10. Molnár Pál                     1.cs.    4 h.   52,41 p
  11. Jánosi Pál                     1.cs.    3 h.   48,02 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs.    2 h.   43,05 p
  13. Nagy János                     1.cs.    1 h.   20,09 p
  14. Huszár Péter                   3.cs.    1 h.   17,41 p
  15. Bajtek Tibor                   1.cs.    1 h.   13,77 p
  16. Lengyel János                  2.cs.    1 h.   11,86 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23   15 h.  285,39 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23   15 h.  279,38 p
   3. Babicz István                  1.cs. A64   15 h.  276,80 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   15 h.  269,04 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   15 h.  268,39 p
   6. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   15 h.  266,83 p
   7. Lengyel János                  1.cs. A23   15 h.  266,41 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   15 h.  265,77 p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   15 h.  248,73 p
  10. Jánosi Pál                     2.cs. A23   14 h.  245,03 p
  11. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   15 h.  242,66 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   13 h.  241,28 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs. R38   15 h.  240,16 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   15 h.  232,08 p
  15. Gazsi Károly                   1.cs. A36   14 h.  231,65 p
  16. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  227,72 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23   13 h.  227,16 p
  18. Tóth Attila                    1.cs. A64   13 h.  220,23 p
  19. Jánosi Pál                     3.cs. A23   14 h.  219,68 p
  20. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   15 h.  215,23 p
  21. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   14 h.  214,70 p
  22. Balázs Sándor                  5.cs. R38   14 h.  213,97 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  213,33 p
  24. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   12 h.  213,18 p
  25. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   15 h.  207,76 p
  26. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  206,30 p
  27. Pap István                     1.cs. A36   13 h.  203,59 p
  28. Mészáros Mihály                1.cs. A36   13 h.  201,83 p
  29. Majoros István                 1.cs. A50   14 h.  196,04 p
  30. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   14 h.  194,20 p
  31. Tóth Sándor                    1.cs. A64   12 h.  194,06 p
  32. Kómár József                   1.cs. V10   13 h.  191,30 p
  33. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  191,14 p
  34. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   11 h.  191,11 p
  35. Balázs Sándor                  3.cs. R38   12 h.  187,80 p
  36. Balázs Sándor                  1.cs. R38   13 h.  186,23 p
  37. Tóth Gábor                     1.cs. A36   12 h.  185,83 p
  38. Babicz József                  1.cs. A64   13 h.  182,78 p
  39. Balázs Sándor                  4.cs. R38   12 h.  182,45 p
  40. Nagy János                     1.cs. A23   11 h.  179,38 p
  41. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  179,05 p
  42. Japport Zoltán                 1.cs. A50   12 h.  176,49 p
  43. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  174,02 p
  44. Szollos Béla                   1.cs. A64   12 h.  172,13 p
  45. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  169,81 p
  46. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   10 h.  168,41 p
  47. Babicz István                  2.cs. A64   10 h.  167,11 p
  48. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   10 h.  164,70 p
  49. Száraz László                  3.cs. A23   10 h.  163,59 p
  50. Fejos Csaba                    1.cs. A64   12 h.  158,45 p
  51. Tóth Sándor                    2.cs. A64   10 h.  154,58 p
  52. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   13 h.  149,64 p
  53. Benke István                   1.cs. R38   12 h.  148,39 p
  54. Szollos Béla                   2.cs. A64   11 h.  145,40 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23   14 h.  268,11 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23   15 h.  266,86 p
   3. Babicz István                  1.cs. A64   15 h.  265,72 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   15 h.  258,05 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   15 h.  257,02 p
   6. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   15 h.  253,88 p
   7. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   15 h.  253,55 p
   8. Lengyel János                  1.cs. A23   15 h.  249,39 p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   15 h.  232,18 p
  10. Száraz László                  1.cs. A23   12 h.  223,29 p
  11. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   15 h.  220,64 p
  12. Jánosi Pál                     2.cs. A23   13 h.  220,33 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23   13 h.  210,13 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs.   14 h.  258,38 p
   2. Száraz László                  2.cs.   15 h.  254,00 p
   3. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   15 h.  236,20 p
   4. Lengyel János                  1.cs.   15 h.  230,54 p
   5. Száraz László                  1.cs.   13 h.  224,21 p
   6. Jánosi Pál                     2.cs.   13 h.  205,26 p
   7. Jánosi Pál                     1.cs.   13 h.  192,39 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs.   11 h.  181,43 p
   9. Jánosi Pál                     3.cs.   13 h.  176,62 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs.   11 h.  176,52 p
  11. Huszár Péter                   2.cs.   12 h.  163,62 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs.   10 h.  157,97 p
  13. Fejos Zsolt                    3.cs.   10 h.  143,41 p
  14. Huszár Péter                   1.cs.   12 h.  140,21 p
  15. Molnár Pál                     1.cs.   11 h.  139,63 p
  16. Fejos Zsolt                    2.cs.   10 h.  136,05 p
  17. Nagy János                     1.cs.    9 h.  136,00 p
  18. Száraz László                  3.cs.    7 h.  124,85 p
  19. Jánosi Pál                     4.cs.    6 h.   75,44 p
  20. Kalocsai András                1.cs.    5 h.   71,51 p
  21. Nagy János                     2.cs.    4 h.   66,27 p
  22. Huszár Péter                   3.cs.    3 h.   41,74 p
  23. Lengyel János                  2.cs.    3 h.   31,65 p
  24. Molnár Pál                     2.cs.    2 h.   21,63 p
  25. Kalocsai András                2.cs.    1 h.    9,76 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   35 h.  525,40 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   34 h.  515,55 p
   3. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   36 h.  489,00 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   34 h.  485,12 p
   5. Babicz István                  1.cs. A64   28 h.  442,02 p
   6. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   28 h.  427,17 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   27 h.  417,82 p
   8. Száraz László                  4.cs. A23   23 h.  400,19 p
   9. Száraz László                  2.cs. A23   24 h.  384,10 p
  10. Kómár József                   1.cs. V10   25 h.  377,26 p
  11. Lengyel János                  1.cs. A23   22 h.  356,59 p
  12. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  352,02 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   23 h.  351,84 p
  14. Gazsi Károly                   1.cs. A36   23 h.  330,25 p
  15. Balázs Sándor                  2.cs. R38   23 h.  328,04 p
  16. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   20 h.  325,55 p
  17. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   21 h.  316,20 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   21 h.  312,50 p
  19. Száraz László                  1.cs. A23   17 h.  306,47 p
  20. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   20 h.  296,26 p
  21. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  292,84 p
  22. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  283,19 p
  23. Jánosi Pál                     2.cs. A23   17 h.  281,70 p
  24. Jánosi Pál                     3.cs. A23   20 h.  281,26 p
  25. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   19 h.  264,84 p
  26. Pap István                     1.cs. A36   18 h.  261,83 p
  27. Tóth Attila                    1.cs. A64   16 h.  258,53 p
  28. Nagy János                     1.cs. A23   18 h.  253,84 p
  29. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   18 h.  250,14 p
  30. Balázs Sándor                  5.cs. R38   17 h.  249,10 p
  31. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   17 h.  248,55 p
  32. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   19 h.  248,40 p
  33. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  243,42 p
  34. Balázs Sándor                  4.cs. R38   18 h.  241,29 p
  35. Szollos Béla                   1.cs. A64   19 h.  240,32 p
  36. Japport Zoltán                 1.cs. A50   17 h.  240,30 p
  37. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   17 h.  238,84 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   19 h.  238,05 p
  39. Száraz László                  3.cs. A23   16 h.  237,82 p
  40. Balázs Sándor                  1.cs. R38   18 h.  235,79 p
  41. Majoros István                 1.cs. A50   17 h.  234,40 p
  42. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  225,23 p
  43. Tóth Gábor                     1.cs. A36   15 h.  221,71 p
  44. Babicz István                  2.cs. A64   14 h.  220,30 p
  45. Huszár Péter                   2.cs. A23   14 h.  219,19 p
  46. Balázs Sándor                  3.cs. R38   15 h.  216,85 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  214,39 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   16 h.  190,89 p
  49. Babicz János                   1.cs. A64   14 h.  189,77 p
  50. Babicz József                  1.cs. A64   13 h.  182,78 p
  51. Molnár Pál                     1.cs. A23   12 h.  178,27 p
  52. Japport Zoltán                 2.cs. A50   12 h.  175,45 p
  53. Fejos Csaba                    1.cs. A64   13 h.  167,41 p
  54. Kalocsai András                1.cs. A23   12 h.  155,50 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   31 h.  441,77 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   28 h.  425,66 p
   3. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   28 h.  381,00 p
   4. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   30 h.  379,61 p
   5. Babicz István                  1.cs. A64   23 h.  362,63 p
   6. Száraz László                  4.cs. A23   19 h.  347,73 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   22 h.  338,25 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   23 h.  337,36 p
   9. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  308,88 p
  10. Lengyel János                  1.cs. A23   19 h.  296,02 p
  11. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   18 h.  285,66 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   16 h.  281,76 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   19 h.  271,00 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs.   19 h.  331,47 p
   2. Száraz László                  2.cs.   22 h.  326,91 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs.   21 h.  317,98 p
   4. Száraz László                  1.cs.   17 h.  280,42 p
   5. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   19 h.  275,00 p
   6. Lengyel János                  1.cs.   18 h.  265,64 p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs.   19 h.  247,30 p
   8. Jánosi Pál                     2.cs.   17 h.  244,24 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs.   17 h.  234,15 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs.   14 h.  212,26 p
  11. Jánosi Pál                     3.cs.   14 h.  185,80 p
  12. Huszár Péter                   2.cs.   14 h.  181,38 p
  13. Száraz László                  3.cs.   10 h.  158,09 p
  14. Fejos Zsolt                    2.cs.   12 h.  156,35 p
  15. Fejos Zsolt                    3.cs.   11 h.  152,96 p
  16. Nagy János                     1.cs.   10 h.  144,21 p
  17. Huszár Péter                   1.cs.   12 h.  140,21 p
  18. Molnár Pál                     1.cs.   11 h.  139,63 p
  19. Jánosi Pál                     4.cs.    6 h.   75,44 p
  20. Kalocsai András                1.cs.    5 h.   71,51 p
  21. Nagy János                     2.cs.    4 h.   66,27 p
  22. Huszár Péter                   3.cs.    3 h.   41,74 p
  23. Lengyel János                  2.cs.    3 h.   31,65 p
  24. Molnár Pál                     2.cs.    2 h.   21,63 p
  25. Kalocsai András                2.cs.    1 h.    9,76 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      3h  59,29p
  2. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43382      3h  57,40p
  3. Száraz László                  A23 HU-15- D-865950      3h  56,75p
  4. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44749      3h  55,64p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-15- D-867525      3h  53,76p
  6. Balázs Sándor                  R38 HU-15- D-867763      3h  53,53p
  7. Katona József                  A36 HU 15-07-44272       3h  53,41p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-15- D-867531      3h  52,57p
  9. Dr. Nagy Lehelné és fia        R38 HU 15-D-943437       3h  52,25p
 10. Dr. Nagy Lehelné és fia        R38 HU 15-D-852971       3h  51,96p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság
  1. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      3h  58,22p
  2. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43382      3h  55,35p
  3. Száraz László                  A23 HU-15- D-865950      3h  54,26p
  4. Balázs Sándor                  R38 HU-15- D-867763      3h  52,57p
  5. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44749      3h  52,54p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-15- D-867525      3h  51,77p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-15- D-867531      3h  50,48p
  8. Dr. Nagy Lehelné és fia        R38 HU 15-D-943437       3h  50,15p
  9. Dr. Nagy Lehelné és fia        R38 HU 15-D-852971       3h  49,16p
 10. Dr. Nagy Lehelné és fia        R38 HU 15-D-852903       3h  48,41p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      3h  56,25p
  2. Száraz László                  A23 HU-15- D-865950      3h  53,98p
  3. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43382      3h  52,48p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-15- D-865143      3h  45,84p
  5. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43376      3h  43,47p
  6. Száraz László                  A23 HU-15- D-865963      3h  42,01p
  7. Száraz László                  A23 HU-15- D-865959      3h  41,33p
  8. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43383      3h  40,53p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-15- D-865661      3h  37,92p
 10. Száraz László                  A23 HU-15- D-865908      2h  40,02p