Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2015.09.29 15:25:06
Az adatok utolsó módosítása: 2015.09.30 16:53:04
A lista kiadásának időpontja: 2015.09.30 16:54:27
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.10.29 15:25:06
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 03 verseny 

Feleresztés helye: Mödling
Feleresztés ideje: 2015.09.27 08:40
Időjárás         : Derült idő, enyhe É-Ény-i szél
Kisérő           : Szőllősi Gábor
Központi táv     : 262000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 22
Legkisebb pont   : 8,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso         9   12   210   42   53   1282,42   1050,65    941,43
A50 Zsámbok             8   15   245   49   61   1270,43   1169,54   1150,87
V10 Hatvan              7   10   130   26   33   1220,93   1164,88   1146,51
Hatvan I.              24   37   585  117  146   1282,42   1152,26   1123,14
A23 Nagykáta            8   17   278   56   70   1329,95   1130,06   1048,31
A64 Szentmártonkáta     8   11   182   36   46   1281,16   1127,10   1045,97
R38 Jászberény          8   19   321   64   80   1244,04   1151,11   1135,34
Hatvan II.             24   47   781  156  195   1329,95   1143,08   1115,54
Tagszövetségben        48   84  1366  273  342   1329,95   1148,73   1116,27

A36 egyesületi díjlista
   1. Katona József                  1.cs. HU 15-07-44239      1282,42 m/p
   2. Katona József                  2.cs. HU 15-07-44246      1278,28 m/p
   3. Tóth Gábor                     1.cs. HU 15-D-866301      1275,76 m/p
   4. Katona József                  1.cs. HU 15-07-44272      1274,70 m/p
   5. Katona József                  2.cs. HU 15-07-44265      1274,49 m/p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. HU 15-07-43940      1268,50 m/p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. HU 15-07-43926      1264,67 m/p
   8. Pap István                     1.cs. HU 15-07-43905      1254,76 m/p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. HU 15-D-866507      1244,40 m/p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. HU 15-D-866517      1243,80 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Dósa Zoltán                     1.cs. Dt: 257923 Kg:  16 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h  74,21p    R:  18.   4h  49,41p    T:  47.   4h  49,75p
Összesített E:   7.  15h 219,28p    R:  13.  14h 204,68p    T:  52.  13h 149,64p
   HU 15-D-866202      27 12:19:55  1172,82 m/p  24  16,16   91  13,81  220  13,52
   HU 15-D-866215      27 12:20:35  1169,28 m/p  25  15,91   96  13,35  229  13,17
   HU 15-D-866207      27 12:24:23  1149,47 m/p  30  14,64  120  11,17  271  11,55
   HU 15-D-866237      27 12:24:23  1149,47 m/p  31  14,38  121  11,08  272  11,51
   HU 15-D-866206      27 12:39:05  1078,80 m/p  36  13,12    0   0,00    0   0,00

Gazsi Károly                    1.cs. Dt: 258337 Kg:  19 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  85,38p    R:   9.   5h  77,42p    T:  24.   5h  77,25p
Összesített E:   1.  15h 266,87p    R:   2.  15h 262,39p    T:  15.  14h 231,65p
   HU 15-D-866507      27 12:07:36  1244,40 m/p   9  19,97   14  20,82   42  20,41
   HU 15-D-866517      27 12:07:42  1243,80 m/p  10  19,72   15  20,73   45  20,30
   HU 15-D-866527      27 12:21:30  1166,31 m/p  26  15,65   99  13,08  236  12,90
   HU 15-D-866520      27 12:24:12  1152,26 m/p  28  15,15  117  11,44  263  11,86
   HU 15-D-954100      27 12:24:16  1151,92 m/p  29  14,89  118  11,35  265  11,78
   HU 15-D-866504      27 12:31:40  1115,12 m/p  33  13,88    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-866502      27 12:42:50  1063,84 m/p  39  12,35    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-866523      27 12:45:53  1050,65 m/p  42  11,59    0   0,00    0   0,00
   HU 15-01-72060      27 13:13:40   943,98 m/p  51   9,31    0   0,00    0   0,00

Katona József                   1.cs. Dt: 257787 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  43,24p    R:  19.   2h  43,73p    T:  51.   2h  43,35p
Összesített E:   6.  12h 235,83p    R:   9.  12h 238,35p    T:  16.  12h 227,72p
   HU 15-07-44239      27 12:01:01  1282,42 m/p   1  22,00    1  22,00    6  21,81
   HU 15-07-44272      27 12:02:14  1274,70 m/p   4  21,24    4  21,73   13  21,54

Katona József                   2.cs. Dt: 257787 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  96,55p    R:   1.   5h  97,71p    T:   4.   5h  95,44p
Összesített E:   2.  15h 263,26p    R:   1.  15h 271,90p    T:  14.  15h 232,08p
   HU 15-07-44246      27 12:01:40  1278,28 m/p   2  21,75    2  21,91    9  21,69
   HU 15-07-44265      27 12:02:16  1274,49 m/p   5  20,98    5  21,64   14  21,50
   HU 15-07-44285      27 12:11:12  1220,58 m/p  14  18,70   26  19,72   87  18,67
   HU 15-07-44248      27 12:12:49  1211,31 m/p  17  17,94   49  17,63  120  17,39
   HU 15-07-44278      27 12:14:32  1201,62 m/p  20  17,18   58  16,81  151  16,19
   HU 15-07-44257      27 12:14:36  1201,24 m/p  21  16,92   59  16,72  152  16,15
   HU 15-07-44253      27 13:10:53   951,65 m/p  50   9,56    0   0,00    0   0,00
   HU 15-07-44233      27 13:13:10   943,70 m/p  52   9,05    0   0,00    0   0,00

Mészáros Mihály                 1.cs. Dt: 258485 Kg:  20 Ók: 163 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  95,28p    R:   2.   5h  96,79p    T:   5.   5h  94,56p
Összesített E:   3.  15h 251,56p    R:   3.  15h 259,71p    T:  28.  13h 201,83p
   HU 15-07-43940      27 12:01:40  1268,50 m/p   6  20,73    8  21,36   23  21,15
   HU 15-07-43926      27 12:02:17  1264,67 m/p   7  20,48   10  21,18   26  21,03
   HU 15-07-43923      27 12:10:06  1218,02 m/p  15  18,45   27  19,63   91  18,52
   HU 15-07-43950      27 12:11:03  1212,58 m/p  16  18,19   48  17,72  119  17,43
   HU 15-07-43941      27 12:12:40  1203,44 m/p  19  17,43   57  16,90  145  16,43

Pap István                      1.cs. Dt: 256117 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  92,99p    R:   4.   5h  93,25p    T:  10.   5h  91,03p
Összesített E:   5.  15h 248,42p    R:   6.  15h 252,69p    T:  27.  13h 203,59p
   HU 15-07-43905      27 12:04:07  1254,76 m/p   8  20,22   12  21,00   31  20,84
   HU 15-07-43904      27 12:07:32  1234,10 m/p  11  19,46   18  20,45   61  19,68
   HU 15-D-866573      27 12:07:37  1233,61 m/p  12  19,21   19  20,36   63  19,60
   HU 15-D-866582      27 12:11:27  1211,24 m/p  18  17,68   50  17,54  121  17,35
   HU 15-07-43903      27 12:18:16  1173,41 m/p  23  16,42   90  13,90  219  13,56
   HU 15-D-866600      27 12:22:12  1152,64 m/p  27  15,40  116  11,53  262  11,90
   HU 15-D-866583      27 12:41:22  1061,11 m/p  40  12,10    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-866574      27 12:44:24  1047,94 m/p  43  11,34    0   0,00    0   0,00
   HU 15-07-43915      27 12:46:19  1039,79 m/p  44  11,08    0   0,00    0   0,00
   HU 15-07-43910      27 13:12:03   941,43 m/p  53   8,80    0   0,00    0   0,00

Török Ferenc                    1.cs. Dt: 258441 Kg:  18 Ók:  86 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   5h  64,06p    R:  27.   1h  20,00p    T:  67.   1h  19,02p
Összesített E:  11.  10h 122,75p    R:  33.   5h  68,47p    T:  91.   2h  35,07p
   HU 15-07-44078      27 12:09:42  1225,90 m/p  13  18,95   23  20,00   78  19,02
   HU 15-D-951718      27 12:41:36  1064,67 m/p  38  12,61    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-951708      27 12:43:23  1056,90 m/p  41  11,85    0   0,00    0   0,00
   HU 15-07-44083      27 12:48:15  1036,26 m/p  45  10,83    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-951712      27 13:04:40   972,22 m/p  49   9,82    0   0,00    0   0,00

Tóth Gábor                      1.cs. Dt: 260234 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  78,77p    R:  20.   2h  38,08p    T:  54.   2h  37,49p
Összesített E:   4.  15h 249,37p    R:  11.  12h 216,59p    T:  37.  12h 185,83p
   HU 15-D-866301      27 12:03:59  1275,76 m/p   3  21,49    3  21,82   12  21,57
   HU 15-D-951737      27 12:17:27  1196,75 m/p  22  16,67   64  16,26  158  15,92
   HU 15-D-866304      27 12:33:14  1115,77 m/p  32  14,13    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-866331      27 12:34:33  1109,50 m/p  34  13,62    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-865174      27 12:42:54  1071,36 m/p  37  12,86    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-866332      27 12:54:36  1022,13 m/p  47  10,32    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-951733      27 12:59:49  1001,61 m/p  48  10,07    0   0,00    0   0,00

Tóth Gábor                      2.cs. Dt: 260234 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  23,95p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   8.  12h 186,94p    R:  19.  10h 171,31p    T:  59.  10h 132,50p
   HU 15-D-951739      27 12:34:40  1108,95 m/p  35  13,37    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-865173      27 12:51:55  1033,02 m/p  46  10,58    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Száraz László                  2.cs. A23 HU-15- D-865922     1329,95 m/p
   2. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865950     1287,58 m/p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-15- D-951008     1284,80 m/p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-15- D-865148     1284,33 m/p
   5. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-15- D-866121     1284,05 m/p
   6. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44239      1282,42 m/p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-15- D-947797     1281,16 m/p
   8. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 15-07-43855      1280,81 m/p
   9. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44246      1278,28 m/p
  10. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-15- D-865639     1278,11 m/p
  11. Babicz János                   1.cs. A64 HU 15-D-951501      1276,42 m/p
  12. Tóth Gábor                     1.cs. A36 HU 15-D-866301      1275,76 m/p
  13. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44272      1274,70 m/p
  14. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44265      1274,49 m/p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-15- D-947789     1272,63 m/p
  16. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-15- D-867315     1272,60 m/p
  17. Száraz László                  1.cs. A23 HU-15- D-865953     1271,50 m/p
  18. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865908     1271,20 m/p
  19. Száraz László                  1.cs. A23 HU-15- D-865931     1271,10 m/p
  20. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866734     1270,43 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44239      1282,42 m/p
   2. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44246      1278,28 m/p
   3. Tóth Gábor                     1.cs. A36 HU 15-D-866301      1275,76 m/p
   4. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44272      1274,70 m/p
   5. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44265      1274,49 m/p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866734     1270,43 m/p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866724     1268,84 m/p
   8. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 15-07-43940      1268,50 m/p
   9. Csörgi László                  1.cs. A50 HU 15-04-56606      1266,93 m/p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 15-07-43926      1264,67 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.  104,61 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.  100,87 p
   3. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   98,19 p
   4. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   95,44 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   94,56 p
   6. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.   94,21 p
   7. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   92,82 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   91,86 p
   9. Kómár József                   1.cs. V10    5 h.   91,42 p
  10. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   91,03 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   89,18 p
  12. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   88,32 p
  13. Majoros István                 1.cs. A50    5 h.   87,01 p
  14. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   86,77 p
  15. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   86,47 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   86,43 p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   84,80 p
  18. Balázs Sándor                  2.cs. R38    5 h.   83,63 p
  19. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    5 h.   80,81 p
  20. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    5 h.   79,26 p
  21. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   78,61 p
  22. Balázs Sándor                  1.cs. R38    5 h.   78,10 p
  23. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    5 h.   77,86 p
  24. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   77,25 p
  25. Balázs Sándor                  4.cs. R38    5 h.   74,97 p
  26. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.   74,39 p
  27. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    5 h.   73,22 p
  28. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   71,78 p
  29. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38    5 h.   70,78 p
  30. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    5 h.   66,54 p
  31. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   66,41 p
  32. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   63,40 p
  33. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   62,32 p
  34. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38    4 h.   62,03 p
  35. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   61,34 p
  36. Vígh Sándor                    1.cs. A50    4 h.   60,62 p
  37. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   57,75 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   97,71 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   96,79 p
   3. Kómár József                   1.cs. V10    5 h.   95,90 p
   4. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   93,25 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   90,88 p
   6. Majoros István                 1.cs. A50    5 h.   89,97 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  2.cs.    5 h.   96,55 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs.    5 h.   95,28 p
   3. Pap István                     1.cs.    5 h.   92,99 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs.    5 h.   85,38 p
   5. Tóth Gábor                     1.cs.    5 h.   78,77 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs.    5 h.   74,21 p
   7. Török Ferenc                   1.cs.    5 h.   64,06 p
   8. Katona József                  1.cs.    2 h.   43,24 p
   9. Tóth Gábor                     2.cs.    2 h.   23,95 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kómár József                   1.cs. V10   17 h.  277,38 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  194,52 p
   3. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  155,17 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  150,28 p
   5. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   11 h.  141,17 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  130,88 p
   7. Majoros István                 1.cs. A50    8 h.  125,37 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    9 h.  123,66 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50    7 h.  119,63 p
  10. Balázs Sándor                  1.cs. R38    9 h.  118,55 p
  11. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   10 h.  118,01 p
  12. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  117,12 p
  13. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.  111,61 p
  14. Katona József                  2.cs. A36    6 h.  111,59 p
  15. Lengyel János                  1.cs. A23    6 h.  108,24 p
  16. Balázs Sándor                  4.cs. R38    8 h.  105,55 p
  17. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.  104,21 p
  18. Pap István                     1.cs. A36    6 h.  102,93 p
  19. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    6 h.  102,91 p
  20. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    7 h.  100,73 p
  21. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   98,19 p
  22. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.   98,17 p
  23. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    7 h.   97,45 p
  24. Csörgi László                  1.cs. A50    7 h.   97,25 p
  25. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   94,56 p
  26. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    7 h.   94,42 p
  27. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38    7 h.   91,60 p
  28. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   86,77 p
  29. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   77,25 p
  30. Kovács József                  1.cs. A50    6 h.   72,24 p
  31. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   71,78 p
  32. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   66,41 p
  33. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   63,40 p
  34. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38    4 h.   62,03 p
  35. Kancsár József                 1.cs. V10    6 h.   61,47 p
  36. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   61,34 p
  37. Vígh Sándor                    1.cs. A50    4 h.   60,62 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kómár József                   1.cs. V10   17 h.  285,15 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  198,69 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  151,81 p
   4. Majoros István                 1.cs. A50    8 h.  128,39 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50    7 h.  121,59 p
   6. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   10 h.  116,86 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Pap István                     1.cs.   10 h.  151,71 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.    9 h.  132,51 p
   3. Katona József                  2.cs.    8 h.  132,08 p
   4. Tóth Gábor                     1.cs.    7 h.   99,16 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs.    5 h.   95,28 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs.    5 h.   74,21 p
   7. Török Ferenc                   1.cs.    5 h.   64,06 p
   8. Katona József                  1.cs.    2 h.   43,24 p
   9. Tóth Gábor                     2.cs.    2 h.   23,95 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23   15 h.  285,39 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23   15 h.  279,38 p
   3. Babicz István                  1.cs. A64   15 h.  276,80 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   15 h.  269,04 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   15 h.  268,39 p
   6. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   15 h.  266,83 p
   7. Lengyel János                  1.cs. A23   15 h.  266,41 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   15 h.  265,77 p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   15 h.  248,73 p
  10. Jánosi Pál                     2.cs. A23   14 h.  245,03 p
  11. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   15 h.  242,66 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   13 h.  241,28 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs. R38   15 h.  240,16 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   15 h.  232,08 p
  15. Gazsi Károly                   1.cs. A36   14 h.  231,65 p
  16. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  227,72 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23   13 h.  227,16 p
  18. Tóth Attila                    1.cs. A64   13 h.  220,23 p
  19. Jánosi Pál                     3.cs. A23   14 h.  219,68 p
  20. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   15 h.  215,23 p
  21. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   14 h.  214,70 p
  22. Balázs Sándor                  5.cs. R38   14 h.  213,97 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  213,33 p
  24. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   12 h.  213,18 p
  25. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   15 h.  207,76 p
  26. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  206,30 p
  27. Pap István                     1.cs. A36   13 h.  203,59 p
  28. Mészáros Mihály                1.cs. A36   13 h.  201,83 p
  29. Majoros István                 1.cs. A50   14 h.  196,04 p
  30. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   14 h.  194,20 p
  31. Tóth Sándor                    1.cs. A64   12 h.  194,06 p
  32. Kómár József                   1.cs. V10   13 h.  191,30 p
  33. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  191,14 p
  34. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   11 h.  191,11 p
  35. Balázs Sándor                  3.cs. R38   12 h.  187,80 p
  36. Balázs Sándor                  1.cs. R38   13 h.  186,23 p
  37. Tóth Gábor                     1.cs. A36   12 h.  185,83 p
  38. Babicz József                  1.cs. A64   13 h.  182,78 p
  39. Balázs Sándor                  4.cs. R38   12 h.  182,45 p
  40. Nagy János                     1.cs. A23   11 h.  179,38 p
  41. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  179,05 p
  42. Japport Zoltán                 1.cs. A50   12 h.  176,49 p
  43. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  174,02 p
  44. Szollos Béla                   1.cs. A64   12 h.  172,13 p
  45. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  169,81 p
  46. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   10 h.  168,41 p
  47. Babicz István                  2.cs. A64   10 h.  167,11 p
  48. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   10 h.  164,70 p
  49. Száraz László                  3.cs. A23   10 h.  163,59 p
  50. Fejos Csaba                    1.cs. A64   12 h.  158,45 p
  51. Tóth Sándor                    2.cs. A64   10 h.  154,58 p
  52. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   13 h.  149,64 p
  53. Benke István                   1.cs. R38   12 h.  148,39 p
  54. Szollos Béla                   2.cs. A64   11 h.  145,40 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  2.cs. A36   15 h.  271,90 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  262,39 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  259,71 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   15 h.  257,22 p
   5. Kómár József                   1.cs. V10   15 h.  255,27 p
   6. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  252,69 p
   7. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  251,09 p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  248,39 p
   9. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  238,35 p
  10. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   15 h.  219,16 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs.   15 h.  266,87 p
   2. Katona József                  2.cs.   15 h.  263,26 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs.   15 h.  251,56 p
   4. Tóth Gábor                     1.cs.   15 h.  249,37 p
   5. Pap István                     1.cs.   15 h.  248,42 p
   6. Katona József                  1.cs.   12 h.  235,83 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs.   15 h.  219,28 p
   8. Tóth Gábor                     2.cs.   12 h.  186,94 p
   9. Katona József                  3.cs.   10 h.  147,38 p
  10. Mészáros László                1.cs.   10 h.  143,83 p
  11. Török Ferenc                   1.cs.   10 h.  122,75 p
  12. Pap István                     2.cs.    8 h.  110,92 p
  13. Horinka Norbert                1.cs.    7 h.   82,05 p
  14. Dósa Zoltán                    2.cs.    2 h.   26,36 p
  15. Tóth Gábor                     3.cs.    2 h.   22,75 p
  16. Gazsi Károly                   2.cs.    1 h.   13,50 p
  17. Horinka Norbert                2.cs.    1 h.   12,75 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   35 h.  525,40 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   34 h.  515,55 p
   3. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   36 h.  489,00 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   34 h.  485,12 p
   5. Babicz István                  1.cs. A64   28 h.  442,02 p
   6. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   28 h.  427,17 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   27 h.  417,82 p
   8. Száraz László                  4.cs. A23   23 h.  400,19 p
   9. Száraz László                  2.cs. A23   24 h.  384,10 p
  10. Kómár József                   1.cs. V10   25 h.  377,26 p
  11. Lengyel János                  1.cs. A23   22 h.  356,59 p
  12. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  352,02 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   23 h.  351,84 p
  14. Gazsi Károly                   1.cs. A36   23 h.  330,25 p
  15. Balázs Sándor                  2.cs. R38   23 h.  328,04 p
  16. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   20 h.  325,55 p
  17. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   21 h.  316,20 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   21 h.  312,50 p
  19. Száraz László                  1.cs. A23   17 h.  306,47 p
  20. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   20 h.  296,26 p
  21. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  292,84 p
  22. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  283,19 p
  23. Jánosi Pál                     2.cs. A23   17 h.  281,70 p
  24. Jánosi Pál                     3.cs. A23   20 h.  281,26 p
  25. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   19 h.  264,84 p
  26. Pap István                     1.cs. A36   18 h.  261,83 p
  27. Tóth Attila                    1.cs. A64   16 h.  258,53 p
  28. Nagy János                     1.cs. A23   18 h.  253,84 p
  29. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   18 h.  250,14 p
  30. Balázs Sándor                  5.cs. R38   17 h.  249,10 p
  31. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   17 h.  248,55 p
  32. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   19 h.  248,40 p
  33. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  243,42 p
  34. Balázs Sándor                  4.cs. R38   18 h.  241,29 p
  35. Szollos Béla                   1.cs. A64   19 h.  240,32 p
  36. Japport Zoltán                 1.cs. A50   17 h.  240,30 p
  37. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   17 h.  238,84 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   19 h.  238,05 p
  39. Száraz László                  3.cs. A23   16 h.  237,82 p
  40. Balázs Sándor                  1.cs. R38   18 h.  235,79 p
  41. Majoros István                 1.cs. A50   17 h.  234,40 p
  42. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  225,23 p
  43. Tóth Gábor                     1.cs. A36   15 h.  221,71 p
  44. Babicz István                  2.cs. A64   14 h.  220,30 p
  45. Huszár Péter                   2.cs. A23   14 h.  219,19 p
  46. Balázs Sándor                  3.cs. R38   15 h.  216,85 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  214,39 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   16 h.  190,89 p
  49. Babicz János                   1.cs. A64   14 h.  189,77 p
  50. Babicz József                  1.cs. A64   13 h.  182,78 p
  51. Molnár Pál                     1.cs. A23   12 h.  178,27 p
  52. Japport Zoltán                 2.cs. A50   12 h.  175,45 p
  53. Fejos Csaba                    1.cs. A64   13 h.  167,41 p
  54. Kalocsai András                1.cs. A23   12 h.  155,50 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kómár József                   1.cs. V10   34 h.  519,63 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   34 h.  476,49 p
   3. Katona József                  1.cs. A36   27 h.  464,11 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   25 h.  414,40 p
   5. Pap István                     1.cs. A36   26 h.  388,22 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   24 h.  379,60 p
   7. Majoros István                 1.cs. A50   24 h.  361,34 p
   8. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   28 h.  353,78 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50   23 h.  342,59 p
  10. Tóth Gábor                     1.cs. A36   20 h.  316,61 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs.   31 h.  470,35 p
   2. Katona József                  1.cs.   28 h.  459,88 p
   3. Tóth Gábor                     1.cs.   30 h.  407,80 p
   4. Pap István                     1.cs.   28 h.  403,28 p
   5. Katona József                  2.cs.   25 h.  380,27 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs.   18 h.  292,15 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs.   20 h.  267,75 p
   8. Tóth Gábor                     2.cs.   19 h.  258,83 p
   9. Katona József                  3.cs.   15 h.  196,88 p
  10. Mészáros László                1.cs.   15 h.  191,28 p
  11. Pap István                     2.cs.   11 h.  147,57 p
  12. Török Ferenc                   1.cs.   10 h.  122,75 p
  13. Horinka Norbert                1.cs.    7 h.   82,05 p
  14. Dósa Zoltán                    2.cs.    2 h.   26,36 p
  15. Tóth Gábor                     3.cs.    2 h.   22,75 p
  16. Gazsi Károly                   2.cs.    1 h.   13,50 p
  17. Horinka Norbert                2.cs.    1 h.   12,75 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      3h  59,29p
  2. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43382      3h  57,40p
  3. Száraz László                  A23 HU-15- D-865950      3h  56,75p
  4. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44749      3h  55,64p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-15- D-867525      3h  53,76p
  6. Balázs Sándor                  R38 HU-15- D-867763      3h  53,53p
  7. Katona József                  A36 HU 15-07-44272       3h  53,41p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-15- D-867531      3h  52,57p
  9. Dr. Nagy Lehelné és fia        R38 HU 15-D-943437       3h  52,25p
 10. Dr. Nagy Lehelné és fia        R38 HU 15-D-852971       3h  51,96p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság
  1. Katona József                  A36 HU 15-07-44272       3h  57,89p
  2. Tóth Gábor                     A36 HU 15-D-866301       3h  56,23p
  3. Pap István                     A36 HU 15-07-43904       3h  56,16p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 15-D-866507       3h  54,35p
  5. Csörgi László                  A50 HU 15-04-56606       3h  52,54p
  6. Majoros István                 A50 HU-15- D-866745      3h  52,52p
  7. BAMAHO-dúc                     A50 HU-15- D-866701      3h  52,51p
  8. BAMAHO-dúc                     A50 HU-15- D-866734      3h  49,18p
  9. Kómár József                   V10 HU 15-D-864944       3h  47,90p
 10. Majoros István                 A50 HU-15- D-866707      3h  46,09p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Katona József                  A36 HU 15-07-44272       3h  55,98p
  2. Pap István                     A36 HU 15-07-43904       3h  53,95p
  3. Tóth Gábor                     A36 HU 15-D-866301       3h  53,95p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 15-D-866507       3h  51,21p
  5. Pap István                     A36 HU 15-07-43915       3h  44,64p
  6. Tóth Gábor                     A36 HU 15-D-865174       3h  44,43p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 15-D-866504       3h  44,01p
  8. Pap István                     A36 HU 15-07-43903       3h  42,59p
  9. Tóth Gábor                     A36 HU 15-D-951737       3h  39,78p
 10. Tóth Gábor                     A36 HU 15-D-951733       3h  38,75p