Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2015.09.29 15:25:06
Az adatok utolsó módosítása: 2015.09.30 16:53:04
A lista kiadásának időpontja: 2015.09.30 16:54:35
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.10.29 15:25:06
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 03 verseny 

Feleresztés helye: Mödling
Feleresztés ideje: 2015.09.27 08:40
Időjárás         : Derült idő, enyhe É-Ény-i szél
Kisérő           : Szőllősi Gábor
Központi táv     : 262000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 22
Legkisebb pont   : 8,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso         9   12   210   42   53   1282,42   1050,65    941,43
A50 Zsámbok             8   15   245   49   61   1270,43   1169,54   1150,87
V10 Hatvan              7   10   130   26   33   1220,93   1164,88   1146,51
Hatvan I.              24   37   585  117  146   1282,42   1152,26   1123,14
A23 Nagykáta            8   17   278   56   70   1329,95   1130,06   1048,31
A64 Szentmártonkáta     8   11   182   36   46   1281,16   1127,10   1045,97
R38 Jászberény          8   19   321   64   80   1244,04   1151,11   1135,34
Hatvan II.             24   47   781  156  195   1329,95   1143,08   1115,54
Tagszövetségben        48   84  1366  273  342   1329,95   1148,73   1116,27

A64 egyesületi díjlista
   1. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-15- D-947797     1281,16 m/p
   2. Tóth Attila                    1.cs. HU 15-07-43855      1280,81 m/p
   3. Babicz János                   1.cs. HU 15-D-951501      1276,42 m/p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-15- D-947789     1272,63 m/p
   5. Tóth Sándor                    1.cs. HU-15- D-867315     1272,60 m/p
   6. Babicz István                  1.cs. HU-15- 07-44733     1268,70 m/p
   7. Babicz István                  1.cs. HU-15- 07-44749     1268,09 m/p
   8. Babicz János                   1.cs. HU 15-D-951523      1259,55 m/p
   9. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-15- D-947741     1248,21 m/p
  10. Tóth Attila                    1.cs. HU 15-07-43871      1244,39 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 263446 Kg:  17 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  91,52p    R:   5.   5h  90,75p    T:   7.   5h  92,82p
Összesített E:   1.  15h 276,21p    R:   3.  15h 265,72p    T:   3.  15h 276,80p
   HU-15- 07-44733     27 12:07:39  1268,70 m/p   6  20,53   15  21,05   22  21,19
   HU-15- 07-44749     27 12:07:45  1268,09 m/p   7  20,24   16  20,98   24  21,11
   HU-15- 07-44742     27 12:15:41  1221,45 m/p  13  18,48   60  17,99   84  18,79
   HU-15- 07-44707     27 12:15:58  1219,85 m/p  14  18,19   63  17,78   89  18,59
   HU-15- 07-44747     27 12:25:21  1169,05 m/p  28  14,08  134  12,95  230  13,14
   HU-15- 07-44740     27 12:25:24  1168,79 m/p  29  13,79  135  12,88  231  13,10
   HU-15- 07-44727     27 12:30:10  1144,59 m/p  34  12,32  154  11,59  280  11,20
   HU-15- D-951485     27 12:45:39  1072,44 m/p  41  10,27    0   0,00    0   0,00

Babicz János                    1.cs. Dt: 263750 Kg:  15 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  41,36p    R:  33.   2h  42,30p    T:  52.   2h  42,56p
Összesített E:  10.   9h 127,69p    R:  41.   7h 104,15p    T:  57.   9h 138,10p
   HU 15-D-951501      27 12:06:38  1276,42 m/p   3  21,41    9  21,46   11  21,61
   HU 15-D-951523      27 12:09:24  1259,55 m/p   8  19,95   18  20,84   28  20,95

Babicz József                   1.cs. Dt: 263661 Kg:  12 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  62,48p    R:  29.   3h  49,06p    T:  46.   3h  50,36p
Összesített E:   6.  12h 167,84p    R:  37.  10h 133,84p    T:  38.  13h 182,78p
   HU-15- D-951526     27 12:16:20  1218,77 m/p  15  17,89   64  17,71   90  18,55
   HU-15- D-951538     27 12:19:14  1202,65 m/p  17  17,31   91  15,88  148  16,31
   HU-15- D-951535     27 12:21:12  1191,96 m/p  19  16,72   97  15,47  169  15,50
   HU-15- D-951544     27 12:43:57  1080,80 m/p  40  10,56    0   0,00    0   0,00

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 263609 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  36,66p    R:  36.   2h  25,01p    T:  62.   2h  25,23p
Összesített E:   8.  12h 151,70p    R:  42.   8h 102,87p    T:  50.  12h 158,45p
   HU 15-D-867165      27 12:25:37  1168,39 m/p  30  13,49  136  12,81  232  13,06
   HU 15-D-867138      27 12:27:54  1156,69 m/p  31  13,20  145  12,20  255  12,17
   HU 15-D-867176      27 12:48:23  1061,30 m/p  42   9,97    0   0,00    0   0,00

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 254797 Kg:  20 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  88,00p    R:   9.   5h  83,32p    T:  17.   5h  84,80p
Összesített E:   3.  14h 212,59p    R:  20.  13h 183,21p    T:  21.  14h 214,70p
   HU-15- D-947797     27 11:58:52  1281,16 m/p   1  22,00    6  21,66    7  21,77
   HU-15- D-947789     27 12:00:12  1272,63 m/p   4  21,12   10  21,39   15  21,46
   HU-15- D-947758     27 12:15:46  1180,82 m/p  24  15,25  125  13,56  205  14,10
   HU-15- D-947796     27 12:15:50  1180,45 m/p  25  14,96  126  13,49  206  14,06
   HU-15- D-947756     27 12:17:32  1171,23 m/p  26  14,67  130  13,22  223  13,41
   HU-15- D-947788     27 12:17:35  1170,96 m/p  27  14,37  131  13,15  224  13,37

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 254797 Kg:  17 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  81,83p    R:  12.   5h  77,89p    T:  21.   5h  78,61p
Összesített E:  12.   7h 108,11p    R:  43.   7h  99,53p    T:  63.   8h 114,62p
   HU-15- D-947741     27 12:04:07  1248,21 m/p   9  19,65   20  20,71   32  20,80
   HU-15- D-947757     27 12:12:10  1200,85 m/p  18  17,01   94  15,67  154  16,08
   HU-15- D-947767     27 12:14:22  1188,53 m/p  20  16,43  106  14,86  180  15,07
   HU-15- D-947744     27 12:14:24  1188,34 m/p  21  16,13  107  14,79  181  15,03
   HU-15- D-947780     27 12:21:35  1149,82 m/p  33  12,61  150  11,86  269  11,63
   HU-15- D-947783     27 12:26:03  1127,10 m/p  36  11,73  181   9,75  324   9,50
   HU-15- D-947776     27 12:26:15  1126,11 m/p  37  11,44  184   9,55  328   9,34
   HU-15- D-951571     27 12:31:00  1102,95 m/p  39  10,85    0   0,00    0   0,00

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 262573 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  24,94p    R:  38.   2h  22,50p    T:  64.   2h  22,17p
Összesített E:   5.  12h 168,88p    R:  36.  11h 141,22p    T:  44.  12h 172,13p
   HU 15-D-867212      27 12:27:56  1151,97 m/p  32  12,91  147  12,07  264  11,82
   HU 15-D-867234      27 12:31:23  1134,80 m/p  35  12,03  171  10,43  302  10,35

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 262573 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  26,40p    R:  43.   1h  16,35p    T:  70.   1h  16,62p
Összesített E:  11.   9h 121,95p    R:  47.   5h  78,88p    T:  54.  11h 145,40p
   HU 15-D-867259      27 12:17:48  1205,57 m/p  16  17,60   84  16,35  140  16,62
   HU 15-D-867263      27 12:51:02  1045,97 m/p  46   8,80    0   0,00    0   0,00

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 243589 Kg:  19 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  75,98p    R:  23.   3h  56,26p    T:  38.   3h  56,94p
Összesített E:   2.  15h 234,25p    R:  15.  13h 201,26p    T:  18.  13h 220,23p
   HU 15-07-43855      27 11:50:11  1280,81 m/p   2  21,71    7  21,59    8  21,73
   HU 15-07-43871      27 11:55:45  1244,39 m/p  10  19,36   29  20,09   43  20,37
   HU 15-07-43899      27 12:05:18  1186,50 m/p  22  15,84  110  14,58  186  14,84
   HU 15-07-43894      27 12:31:32  1052,07 m/p  43   9,68    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-839607      27 12:31:33  1051,99 m/p  44   9,39    0   0,00    0   0,00

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 263768 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  51,05p    R:  27.   3h  50,35p    T:  45.   3h  50,74p
Összesített E:   4.  12h 189,06p    R:  26.  10h 160,36p    T:  31.  12h 194,06p
   HU-15- D-867315     27 12:07:16  1272,60 m/p   5  20,83   11  21,32   16  21,42
   HU-15- D-867345     27 12:12:28  1241,46 m/p  11  19,07   36  19,62   51  20,06
   HU-15- D-867316     27 12:34:23  1125,37 m/p  38  11,15  186   9,41  330   9,26

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 263768 Kg:  13 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  43,41p    R:  35.   2h  33,39p    T:  56.   2h  34,37p
Összesített E:   9.  10h 150,35p    R:  39.   9h 130,11p    T:  51.  10h 154,58p
   HU-15- D-867314     27 12:12:38  1240,48 m/p  12  18,77   37  19,55   52  20,03
   HU-15- D-867343     27 12:23:04  1182,46 m/p  23  15,55  121  13,84  199  14,34
   HU-15- D-867333     27 12:51:22  1049,34 m/p  45   9,09    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Száraz László                  2.cs. A23 HU-15- D-865922     1329,95 m/p
   2. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865950     1287,58 m/p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-15- D-951008     1284,80 m/p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-15- D-865148     1284,33 m/p
   5. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-15- D-866121     1284,05 m/p
   6. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44239      1282,42 m/p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-15- D-947797     1281,16 m/p
   8. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 15-07-43855      1280,81 m/p
   9. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44246      1278,28 m/p
  10. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-15- D-865639     1278,11 m/p
  11. Babicz János                   1.cs. A64 HU 15-D-951501      1276,42 m/p
  12. Tóth Gábor                     1.cs. A36 HU 15-D-866301      1275,76 m/p
  13. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44272      1274,70 m/p
  14. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44265      1274,49 m/p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-15- D-947789     1272,63 m/p
  16. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-15- D-867315     1272,60 m/p
  17. Száraz László                  1.cs. A23 HU-15- D-865953     1271,50 m/p
  18. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865908     1271,20 m/p
  19. Száraz László                  1.cs. A23 HU-15- D-865931     1271,10 m/p
  20. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866734     1270,43 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Száraz László                  2.cs. A23 HU-15- D-865922     1329,95 m/p
   2. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865950     1287,58 m/p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-15- D-951008     1284,80 m/p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-15- D-865148     1284,33 m/p
   5. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-15- D-866121     1284,05 m/p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-15- D-947797     1281,16 m/p
   7. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 15-07-43855      1280,81 m/p
   8. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-15- D-865639     1278,11 m/p
   9. Babicz János                   1.cs. A64 HU 15-D-951501      1276,42 m/p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-15- D-947789     1272,63 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.  104,61 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.  100,87 p
   3. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   98,19 p
   4. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   95,44 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   94,56 p
   6. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.   94,21 p
   7. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   92,82 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   91,86 p
   9. Kómár József                   1.cs. V10    5 h.   91,42 p
  10. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   91,03 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   89,18 p
  12. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   88,32 p
  13. Majoros István                 1.cs. A50    5 h.   87,01 p
  14. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   86,77 p
  15. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   86,47 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   86,43 p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   84,80 p
  18. Balázs Sándor                  2.cs. R38    5 h.   83,63 p
  19. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    5 h.   80,81 p
  20. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    5 h.   79,26 p
  21. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   78,61 p
  22. Balázs Sándor                  1.cs. R38    5 h.   78,10 p
  23. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    5 h.   77,86 p
  24. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   77,25 p
  25. Balázs Sándor                  4.cs. R38    5 h.   74,97 p
  26. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.   74,39 p
  27. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    5 h.   73,22 p
  28. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   71,78 p
  29. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38    5 h.   70,78 p
  30. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    5 h.   66,54 p
  31. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   66,41 p
  32. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   63,40 p
  33. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   62,32 p
  34. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38    4 h.   62,03 p
  35. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   61,34 p
  36. Vígh Sándor                    1.cs. A50    4 h.   60,62 p
  37. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   57,75 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.  103,59 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   99,93 p
   3. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   96,73 p
   4. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.   91,57 p
   5. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   90,75 p
   6. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   89,52 p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   85,16 p
   8. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   84,62 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   83,32 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Babicz István                  1.cs.    5 h.   91,52 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs.    5 h.   88,00 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs.    5 h.   81,83 p
   4. Tóth Attila                    1.cs.    5 h.   75,98 p
   5. Babicz József                  1.cs.    4 h.   62,48 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs.    3 h.   51,05 p
   7. Tóth Sándor                    2.cs.    3 h.   43,41 p
   8. Babicz János                   1.cs.    2 h.   41,36 p
   9. Fejos Csaba                    1.cs.    3 h.   36,66 p
  10. Szollos Béla                   2.cs.    2 h.   26,40 p
  11. Szollos Béla                   1.cs.    2 h.   24,94 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kómár József                   1.cs. V10   17 h.  277,38 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  194,52 p
   3. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  155,17 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  150,28 p
   5. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   11 h.  141,17 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  130,88 p
   7. Majoros István                 1.cs. A50    8 h.  125,37 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    9 h.  123,66 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50    7 h.  119,63 p
  10. Balázs Sándor                  1.cs. R38    9 h.  118,55 p
  11. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   10 h.  118,01 p
  12. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  117,12 p
  13. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.  111,61 p
  14. Katona József                  2.cs. A36    6 h.  111,59 p
  15. Lengyel János                  1.cs. A23    6 h.  108,24 p
  16. Balázs Sándor                  4.cs. R38    8 h.  105,55 p
  17. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.  104,21 p
  18. Pap István                     1.cs. A36    6 h.  102,93 p
  19. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    6 h.  102,91 p
  20. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    7 h.  100,73 p
  21. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   98,19 p
  22. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.   98,17 p
  23. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    7 h.   97,45 p
  24. Csörgi László                  1.cs. A50    7 h.   97,25 p
  25. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   94,56 p
  26. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    7 h.   94,42 p
  27. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38    7 h.   91,60 p
  28. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   86,77 p
  29. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   77,25 p
  30. Kovács József                  1.cs. A50    6 h.   72,24 p
  31. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   71,78 p
  32. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   66,41 p
  33. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   63,40 p
  34. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38    4 h.   62,03 p
  35. Kancsár József                 1.cs. V10    6 h.   61,47 p
  36. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   61,34 p
  37. Vígh Sándor                    1.cs. A50    4 h.   60,62 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  152,71 p
   2. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   11 h.  139,26 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  129,96 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    9 h.  122,62 p
   5. Balázs Sándor                  1.cs. R38    9 h.  118,40 p
   6. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  115,22 p
   7. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.  111,04 p
   8. Balázs Sándor                  4.cs. R38    8 h.  105,24 p
   9. Lengyel János                  1.cs. A23    6 h.  105,00 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Babicz István                  1.cs.    8 h.  127,90 p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs.    8 h.  115,85 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs.    6 h.  102,37 p
   4. Tóth Attila                    1.cs.    5 h.   75,98 p
   5. Babicz József                  1.cs.    4 h.   62,48 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs.    3 h.   51,05 p
   7. Tóth Sándor                    2.cs.    3 h.   43,41 p
   8. Babicz János                   1.cs.    2 h.   41,36 p
   9. Fejos Csaba                    1.cs.    3 h.   36,66 p
  10. Szollos Béla                   2.cs.    2 h.   26,40 p
  11. Szollos Béla                   1.cs.    2 h.   24,94 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23   15 h.  285,39 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23   15 h.  279,38 p
   3. Babicz István                  1.cs. A64   15 h.  276,80 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   15 h.  269,04 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   15 h.  268,39 p
   6. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   15 h.  266,83 p
   7. Lengyel János                  1.cs. A23   15 h.  266,41 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   15 h.  265,77 p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   15 h.  248,73 p
  10. Jánosi Pál                     2.cs. A23   14 h.  245,03 p
  11. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   15 h.  242,66 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   13 h.  241,28 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs. R38   15 h.  240,16 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   15 h.  232,08 p
  15. Gazsi Károly                   1.cs. A36   14 h.  231,65 p
  16. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  227,72 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23   13 h.  227,16 p
  18. Tóth Attila                    1.cs. A64   13 h.  220,23 p
  19. Jánosi Pál                     3.cs. A23   14 h.  219,68 p
  20. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   15 h.  215,23 p
  21. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   14 h.  214,70 p
  22. Balázs Sándor                  5.cs. R38   14 h.  213,97 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  213,33 p
  24. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   12 h.  213,18 p
  25. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   15 h.  207,76 p
  26. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  206,30 p
  27. Pap István                     1.cs. A36   13 h.  203,59 p
  28. Mészáros Mihály                1.cs. A36   13 h.  201,83 p
  29. Majoros István                 1.cs. A50   14 h.  196,04 p
  30. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   14 h.  194,20 p
  31. Tóth Sándor                    1.cs. A64   12 h.  194,06 p
  32. Kómár József                   1.cs. V10   13 h.  191,30 p
  33. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  191,14 p
  34. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   11 h.  191,11 p
  35. Balázs Sándor                  3.cs. R38   12 h.  187,80 p
  36. Balázs Sándor                  1.cs. R38   13 h.  186,23 p
  37. Tóth Gábor                     1.cs. A36   12 h.  185,83 p
  38. Babicz József                  1.cs. A64   13 h.  182,78 p
  39. Balázs Sándor                  4.cs. R38   12 h.  182,45 p
  40. Nagy János                     1.cs. A23   11 h.  179,38 p
  41. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  179,05 p
  42. Japport Zoltán                 1.cs. A50   12 h.  176,49 p
  43. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  174,02 p
  44. Szollos Béla                   1.cs. A64   12 h.  172,13 p
  45. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  169,81 p
  46. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   10 h.  168,41 p
  47. Babicz István                  2.cs. A64   10 h.  167,11 p
  48. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   10 h.  164,70 p
  49. Száraz László                  3.cs. A23   10 h.  163,59 p
  50. Fejos Csaba                    1.cs. A64   12 h.  158,45 p
  51. Tóth Sándor                    2.cs. A64   10 h.  154,58 p
  52. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   13 h.  149,64 p
  53. Benke István                   1.cs. R38   12 h.  148,39 p
  54. Szollos Béla                   2.cs. A64   11 h.  145,40 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23   14 h.  268,11 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23   15 h.  266,86 p
   3. Babicz István                  1.cs. A64   15 h.  265,72 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   15 h.  258,05 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   15 h.  257,02 p
   6. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   15 h.  253,88 p
   7. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   15 h.  253,55 p
   8. Lengyel János                  1.cs. A23   15 h.  249,39 p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   15 h.  232,18 p
  10. Száraz László                  1.cs. A23   12 h.  223,29 p
  11. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   15 h.  220,64 p
  12. Jánosi Pál                     2.cs. A23   13 h.  220,33 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23   13 h.  210,13 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Babicz István                  1.cs.   15 h.  276,21 p
   2. Tóth Attila                    1.cs.   15 h.  234,25 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs.   14 h.  212,59 p
   4. Tóth Sándor                    1.cs.   12 h.  189,06 p
   5. Szollos Béla                   1.cs.   12 h.  168,88 p
   6. Babicz József                  1.cs.   12 h.  167,84 p
   7. Babicz István                  2.cs.   10 h.  162,15 p
   8. Fejos Csaba                    1.cs.   12 h.  151,70 p
   9. Tóth Sándor                    2.cs.   10 h.  150,35 p
  10. Babicz János                   1.cs.    9 h.  127,69 p
  11. Szollos Béla                   2.cs.    9 h.  121,95 p
  12. Kovágó Gábor                   2.cs.    7 h.  108,11 p
  13. Kaló Imre                      1.cs.    3 h.   43,01 p
  14. Cseri József                   1.cs.    3 h.   34,17 p
  15. Kovágó Gábor                   3.cs.    2 h.   30,00 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   35 h.  525,40 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   34 h.  515,55 p
   3. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   36 h.  489,00 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   34 h.  485,12 p
   5. Babicz István                  1.cs. A64   28 h.  442,02 p
   6. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   28 h.  427,17 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   27 h.  417,82 p
   8. Száraz László                  4.cs. A23   23 h.  400,19 p
   9. Száraz László                  2.cs. A23   24 h.  384,10 p
  10. Kómár József                   1.cs. V10   25 h.  377,26 p
  11. Lengyel János                  1.cs. A23   22 h.  356,59 p
  12. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  352,02 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   23 h.  351,84 p
  14. Gazsi Károly                   1.cs. A36   23 h.  330,25 p
  15. Balázs Sándor                  2.cs. R38   23 h.  328,04 p
  16. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   20 h.  325,55 p
  17. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   21 h.  316,20 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   21 h.  312,50 p
  19. Száraz László                  1.cs. A23   17 h.  306,47 p
  20. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   20 h.  296,26 p
  21. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  292,84 p
  22. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  283,19 p
  23. Jánosi Pál                     2.cs. A23   17 h.  281,70 p
  24. Jánosi Pál                     3.cs. A23   20 h.  281,26 p
  25. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   19 h.  264,84 p
  26. Pap István                     1.cs. A36   18 h.  261,83 p
  27. Tóth Attila                    1.cs. A64   16 h.  258,53 p
  28. Nagy János                     1.cs. A23   18 h.  253,84 p
  29. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   18 h.  250,14 p
  30. Balázs Sándor                  5.cs. R38   17 h.  249,10 p
  31. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   17 h.  248,55 p
  32. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   19 h.  248,40 p
  33. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  243,42 p
  34. Balázs Sándor                  4.cs. R38   18 h.  241,29 p
  35. Szollos Béla                   1.cs. A64   19 h.  240,32 p
  36. Japport Zoltán                 1.cs. A50   17 h.  240,30 p
  37. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   17 h.  238,84 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   19 h.  238,05 p
  39. Száraz László                  3.cs. A23   16 h.  237,82 p
  40. Balázs Sándor                  1.cs. R38   18 h.  235,79 p
  41. Majoros István                 1.cs. A50   17 h.  234,40 p
  42. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  225,23 p
  43. Tóth Gábor                     1.cs. A36   15 h.  221,71 p
  44. Babicz István                  2.cs. A64   14 h.  220,30 p
  45. Huszár Péter                   2.cs. A23   14 h.  219,19 p
  46. Balázs Sándor                  3.cs. R38   15 h.  216,85 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  214,39 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   16 h.  190,89 p
  49. Babicz János                   1.cs. A64   14 h.  189,77 p
  50. Babicz József                  1.cs. A64   13 h.  182,78 p
  51. Molnár Pál                     1.cs. A23   12 h.  178,27 p
  52. Japport Zoltán                 2.cs. A50   12 h.  175,45 p
  53. Fejos Csaba                    1.cs. A64   13 h.  167,41 p
  54. Kalocsai András                1.cs. A23   12 h.  155,50 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   31 h.  441,77 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   28 h.  425,66 p
   3. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   28 h.  381,00 p
   4. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   30 h.  379,61 p
   5. Babicz István                  1.cs. A64   23 h.  362,63 p
   6. Száraz László                  4.cs. A23   19 h.  347,73 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   22 h.  338,25 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   23 h.  337,36 p
   9. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  308,88 p
  10. Lengyel János                  1.cs. A23   19 h.  296,02 p
  11. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   18 h.  285,66 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   16 h.  281,76 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   19 h.  271,00 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Babicz István                  1.cs.   27 h.  423,09 p
   2. Tóth Attila                    1.cs.   18 h.  267,33 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs.   17 h.  244,96 p
   4. Tóth Sándor                    1.cs.   15 h.  225,97 p
   5. Babicz István                  2.cs.   14 h.  209,00 p
   6. Szollos Béla                   1.cs.   15 h.  196,71 p
   7. Babicz József                  1.cs.   12 h.  167,84 p
   8. Fejos Csaba                    1.cs.   12 h.  151,70 p
   9. Tóth Sándor                    2.cs.   10 h.  150,35 p
  10. Babicz János                   1.cs.   11 h.  148,19 p
  11. Kovágó Gábor                   2.cs.   10 h.  142,13 p
  12. Szollos Béla                   2.cs.    9 h.  121,95 p
  13. Kaló Imre                      1.cs.    3 h.   43,01 p
  14. Cseri József                   1.cs.    3 h.   34,17 p
  15. Kovágó Gábor                   3.cs.    2 h.   30,00 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      3h  59,29p
  2. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43382      3h  57,40p
  3. Száraz László                  A23 HU-15- D-865950      3h  56,75p
  4. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44749      3h  55,64p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-15- D-867525      3h  53,76p
  6. Balázs Sándor                  R38 HU-15- D-867763      3h  53,53p
  7. Katona József                  A36 HU 15-07-44272       3h  53,41p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-15- D-867531      3h  52,57p
  9. Dr. Nagy Lehelné és fia        R38 HU 15-D-943437       3h  52,25p
 10. Dr. Nagy Lehelné és fia        R38 HU 15-D-852971       3h  51,96p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság
  1. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      3h  58,22p
  2. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43382      3h  55,35p
  3. Száraz László                  A23 HU-15- D-865950      3h  54,26p
  4. Balázs Sándor                  R38 HU-15- D-867763      3h  52,57p
  5. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44749      3h  52,54p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-15- D-867525      3h  51,77p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-15- D-867531      3h  50,48p
  8. Dr. Nagy Lehelné és fia        R38 HU 15-D-943437       3h  50,15p
  9. Dr. Nagy Lehelné és fia        R38 HU 15-D-852971       3h  49,16p
 10. Dr. Nagy Lehelné és fia        R38 HU 15-D-852903       3h  48,41p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44749      3h  53,53p
  2. Babicz József                  A64 HU-15- D-951526      3h  49,08p
  3. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44707      3h  47,04p
  4. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44740      3h  43,41p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-15- D-947796      3h  39,75p
  6. Babicz István                  A64 HU-15- D-951485      3h  38,50p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU-15- D-867331      2h  39,44p
  8. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44738      2h  39,25p
  9. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44723      2h  39,08p
 10. Tóth Sándor                    A64 HU-15- D-867313      2h  38,70p