Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2015.09.29 15:25:06
Az adatok utolsó módosítása: 2015.09.30 16:53:04
A lista kiadásának időpontja: 2015.09.30 16:54:43
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.10.29 15:25:06
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 03 verseny 

Feleresztés helye: Mödling
Feleresztés ideje: 2015.09.27 08:40
Időjárás         : Derült idő, enyhe É-Ény-i szél
Kisérő           : Szőllősi Gábor
Központi táv     : 262000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 22
Legkisebb pont   : 8,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso         9   12   210   42   53   1282,42   1050,65    941,43
A50 Zsámbok             8   15   245   49   61   1270,43   1169,54   1150,87
V10 Hatvan              7   10   130   26   33   1220,93   1164,88   1146,51
Hatvan I.              24   37   585  117  146   1282,42   1152,26   1123,14
A23 Nagykáta            8   17   278   56   70   1329,95   1130,06   1048,31
A64 Szentmártonkáta     8   11   182   36   46   1281,16   1127,10   1045,97
R38 Jászberény          8   19   321   64   80   1244,04   1151,11   1135,34
Hatvan II.             24   47   781  156  195   1329,95   1143,08   1115,54
Tagszövetségben        48   84  1366  273  342   1329,95   1148,73   1116,27

V10 egyesületi díjlista
   1. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 15-07-42873      1220,93 m/p
   2. Kómár József                   1.cs. HU 15-D-864904      1215,73 m/p
   3. Kómár József                   1.cs. HU 15-D-864932      1215,73 m/p
   4. Kómár József                   1.cs. HU 15-D-864944      1215,73 m/p
   5. Kómár József                   1.cs. HU 15-D-864901      1215,63 m/p
   6. Kómár József                   1.cs. HU 15-D-864914      1215,43 m/p
   7. Kómár József                   1.cs. HU 15-D-864936      1215,24 m/p
   8. Kómár József                   1.cs. HU 15-D-864946      1215,24 m/p
   9. Kómár József                   2.cs. HU 15-D-864916      1215,14 m/p
  10. Kómár József                   1.cs. HU 15-D-864906      1214,94 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Kancsár József                  1.cs. Dt: 243786 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  19,25p    R:  17.   5h  49,91p    T:  42.   5h  52,09p
Összesített E:   6.   8h 114,99p    R:  25.  11h 129,72p    T:  77.   7h  81,30p
   HU 15-D-864621      27 12:11:04  1155,02 m/p  29  10,45  113  11,80  258  12,05
   HU 15-07-42791      27 12:12:38  1146,51 m/p  33   8,80  126  10,62  278  11,28
   HU 15-07-42777      27 12:16:04  1128,29 m/p   0   0,00  141   9,26  320   9,65
   HU 15-07-42799      27 12:16:11  1127,68 m/p   0   0,00  143   9,07  323   9,54
   HU 15-07-42786      27 12:16:11  1127,68 m/p   0   0,00  142   9,16  322   9,57
   HU 15-07-42782      27 12:16:28  1126,21 m/p   0   0,00  144   8,98  327   9,38

Kómár József                    1.cs. Dt: 249245 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 103,82p    R:   3.   5h  95,90p    T:   9.   5h  91,42p
Összesített E:   1.  15h 281,07p    R:   5.  15h 255,27p    T:  32.  13h 191,30p
   HU 15-D-864944      27 12:05:01  1215,73 m/p   4  20,76   32  19,18   97  18,28
   HU 15-D-864904      27 12:05:01  1215,73 m/p   2  21,59   30  19,36   95  18,36
   HU 15-D-864932      27 12:05:01  1215,73 m/p   3  21,18   31  19,27   96  18,32
   HU 15-D-864901      27 12:05:02  1215,63 m/p   5  20,35   33  19,09   98  18,25
   HU 15-D-864914      27 12:05:04  1215,43 m/p   6  19,94   34  19,00   99  18,21
   HU 15-D-864946      27 12:05:06  1215,24 m/p   8  19,11   36  18,81  101  18,13
   HU 15-D-864936      27 12:05:06  1215,24 m/p   7  19,52   35  18,90  100  18,17
   HU 15-D-864906      27 12:05:09  1214,94 m/p  10  18,29   38  18,63  104  18,01
   HU 15-D-864929      27 12:05:10  1214,84 m/p  11  17,88   39  18,54  105  17,97
   HU 15-D-864934      27 12:05:11  1214,74 m/p  12  17,46   40  18,45  106  17,94
   HU 15-D-864933      27 12:05:12  1214,64 m/p  13  17,05   42  18,27  108  17,86
   HU 15-D-864937      27 12:05:13  1214,55 m/p  14  16,64   43  18,18  109  17,82
   HU 15-D-864938      27 12:13:43  1166,24 m/p  23  12,93  100  12,99  237  12,86
   HU 15-D-864945      27 12:13:56  1165,06 m/p  25  12,10  102  12,81  239  12,79
   HU 15-D-864703      27 12:13:58  1164,88 m/p  26  11,69  103  12,71  241  12,71
   HU 15-D-864702      27 12:17:07  1147,98 m/p  30  10,04  123  10,89  274  11,43
   HU 15-D-864943      27 12:19:57  1133,19 m/p   0   0,00  132  10,07  304  10,27

Kómár József                    2.cs. Dt: 249245 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  50,33p    R:  16.   3h  52,44p    T:  43.   3h  51,44p
Összesített E:   4.  11h 161,29p    R:  24.  10h 136,24p    T:  82.   4h  63,62p
   HU 15-D-864916      27 12:05:07  1215,14 m/p   9  18,70   37  18,72  103  18,05
   HU 15-D-864917      27 12:05:14  1214,45 m/p  15  16,23   44  18,09  110  17,78
   HU 15-D-864704      27 12:08:43  1194,18 m/p  17  15,40   71  15,63  166  15,61

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 258267 Kg:  13 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  74,94p    R:  10.   5h  74,77p    T:  27.   5h  73,22p
Összesített E:   3.  15h 221,52p    R:  14.  15h 197,26p    T:  76.   6h  84,18p
   HU 15-07-42873      27 12:11:32  1220,93 m/p   1  22,00   25  19,82   85  18,75
   HU 15-D-867836      27 12:15:21  1199,29 m/p  16  15,81   62  16,45  156  16,00
   HU 15-D-867852      27 12:19:29  1176,70 m/p  19  14,58   86  14,26  213  13,79
   HU 15-D-867875      27 12:20:42  1170,22 m/p  22  13,34   94  13,53  225  13,33
   HU 15-D-867891      27 12:25:08  1147,17 m/p  32   9,21  125  10,71  276  11,35
   HU 15-D-867840      27 12:25:50  1143,62 m/p   0   0,00  128  10,44  282  11,12
   HU 15-D-867886      27 12:28:10  1131,92 m/p   0   0,00  134   9,89  309  10,08

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 258267 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  66,27p    R:  12.   5h  67,94p    T:  30.   5h  66,54p
Összesített E:   2.  15h 238,40p    R:  10.  15h 219,16p    T:  56.  11h 139,42p
   HU 15-D-867855      27 12:19:24  1177,15 m/p  18  14,99   84  14,44  211  13,87
   HU 15-D-846872      27 12:19:33  1176,35 m/p  20  14,16   88  14,08  215  13,72
   HU 15-D-867885      27 12:19:45  1175,28 m/p  21  13,75   89  13,99  217  13,64
   HU 15-D-867808      27 12:21:34  1165,64 m/p  24  12,51  101  12,90  238  12,83
   HU 15-D-867856      27 12:22:46  1159,36 m/p  28  10,86  105  12,53  247  12,48
   HU 15-D-867854      27 12:25:03  1147,60 m/p  31   9,62  124  10,80  275  11,39
   HU 15-D-867802      27 12:26:01  1142,69 m/p   0   0,00  130  10,26  286  10,97
   HU 15-D-867850      27 12:26:03  1142,52 m/p   0   0,00  131  10,17  287  10,93
   HU 15-D-867849      27 12:29:49  1123,80 m/p   0   0,00  145   8,89  334   9,11
   HU 15-D-867899      27 12:29:57  1123,14 m/p   0   0,00  146   8,80  335   9,07

Oláh Attila                     1.cs. Dt: 246114 Kg:  15 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   1h  11,28p    R:  29.   1h  12,62p    T:  72.   1h  12,59p
Összesített E:   5.  11h 129,06p    R:  32.   6h  70,22p    T:  99.   2h  21,19p
   HU 15-23-65474      27 12:12:04  1160,55 m/p  27  11,28  104  12,62  244  12,59

Tagszövetségi díjlista
   1. Száraz László                  2.cs. A23 HU-15- D-865922     1329,95 m/p
   2. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865950     1287,58 m/p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-15- D-951008     1284,80 m/p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-15- D-865148     1284,33 m/p
   5. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-15- D-866121     1284,05 m/p
   6. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44239      1282,42 m/p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-15- D-947797     1281,16 m/p
   8. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 15-07-43855      1280,81 m/p
   9. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44246      1278,28 m/p
  10. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-15- D-865639     1278,11 m/p
  11. Babicz János                   1.cs. A64 HU 15-D-951501      1276,42 m/p
  12. Tóth Gábor                     1.cs. A36 HU 15-D-866301      1275,76 m/p
  13. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44272      1274,70 m/p
  14. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44265      1274,49 m/p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-15- D-947789     1272,63 m/p
  16. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-15- D-867315     1272,60 m/p
  17. Száraz László                  1.cs. A23 HU-15- D-865953     1271,50 m/p
  18. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865908     1271,20 m/p
  19. Száraz László                  1.cs. A23 HU-15- D-865931     1271,10 m/p
  20. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866734     1270,43 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44239      1282,42 m/p
   2. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44246      1278,28 m/p
   3. Tóth Gábor                     1.cs. A36 HU 15-D-866301      1275,76 m/p
   4. Katona József                  1.cs. A36 HU 15-07-44272      1274,70 m/p
   5. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44265      1274,49 m/p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866734     1270,43 m/p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866724     1268,84 m/p
   8. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 15-07-43940      1268,50 m/p
   9. Csörgi László                  1.cs. A50 HU 15-04-56606      1266,93 m/p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 15-07-43926      1264,67 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.  104,61 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.  100,87 p
   3. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   98,19 p
   4. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   95,44 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   94,56 p
   6. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.   94,21 p
   7. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   92,82 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   91,86 p
   9. Kómár József                   1.cs. V10    5 h.   91,42 p
  10. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   91,03 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   89,18 p
  12. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   88,32 p
  13. Majoros István                 1.cs. A50    5 h.   87,01 p
  14. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   86,77 p
  15. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   86,47 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   86,43 p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   84,80 p
  18. Balázs Sándor                  2.cs. R38    5 h.   83,63 p
  19. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    5 h.   80,81 p
  20. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    5 h.   79,26 p
  21. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   78,61 p
  22. Balázs Sándor                  1.cs. R38    5 h.   78,10 p
  23. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    5 h.   77,86 p
  24. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   77,25 p
  25. Balázs Sándor                  4.cs. R38    5 h.   74,97 p
  26. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.   74,39 p
  27. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    5 h.   73,22 p
  28. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   71,78 p
  29. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38    5 h.   70,78 p
  30. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    5 h.   66,54 p
  31. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   66,41 p
  32. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   63,40 p
  33. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   62,32 p
  34. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38    4 h.   62,03 p
  35. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   61,34 p
  36. Vígh Sándor                    1.cs. A50    4 h.   60,62 p
  37. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   57,75 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   97,71 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   96,79 p
   3. Kómár József                   1.cs. V10    5 h.   95,90 p
   4. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   93,25 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   90,88 p
   6. Majoros István                 1.cs. A50    5 h.   89,97 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József                   1.cs.    5 h.  103,82 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    5 h.   74,94 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    5 h.   66,27 p
   4. Kómár József                   2.cs.    3 h.   50,33 p
   5. Kancsár József                 1.cs.    2 h.   19,25 p
   6. Oláh Attila                    1.cs.    1 h.   11,28 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kómár József                   1.cs. V10   17 h.  277,38 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  194,52 p
   3. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  155,17 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  150,28 p
   5. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   11 h.  141,17 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  130,88 p
   7. Majoros István                 1.cs. A50    8 h.  125,37 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    9 h.  123,66 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50    7 h.  119,63 p
  10. Balázs Sándor                  1.cs. R38    9 h.  118,55 p
  11. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   10 h.  118,01 p
  12. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  117,12 p
  13. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.  111,61 p
  14. Katona József                  2.cs. A36    6 h.  111,59 p
  15. Lengyel János                  1.cs. A23    6 h.  108,24 p
  16. Balázs Sándor                  4.cs. R38    8 h.  105,55 p
  17. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.  104,21 p
  18. Pap István                     1.cs. A36    6 h.  102,93 p
  19. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    6 h.  102,91 p
  20. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    7 h.  100,73 p
  21. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   98,19 p
  22. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.   98,17 p
  23. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    7 h.   97,45 p
  24. Csörgi László                  1.cs. A50    7 h.   97,25 p
  25. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   94,56 p
  26. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    7 h.   94,42 p
  27. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38    7 h.   91,60 p
  28. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   86,77 p
  29. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   77,25 p
  30. Kovács József                  1.cs. A50    6 h.   72,24 p
  31. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   71,78 p
  32. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   66,41 p
  33. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   63,40 p
  34. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38    4 h.   62,03 p
  35. Kancsár József                 1.cs. V10    6 h.   61,47 p
  36. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   61,34 p
  37. Vígh Sándor                    1.cs. A50    4 h.   60,62 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kómár József                   1.cs. V10   17 h.  285,15 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  198,69 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  151,81 p
   4. Majoros István                 1.cs. A50    8 h.  128,39 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50    7 h.  121,59 p
   6. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   10 h.  116,86 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kómár József                   1.cs.   16 h.  276,53 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    6 h.   75,89 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    5 h.   74,94 p
   4. Kómár József                   2.cs.    3 h.   50,33 p
   5. Kancsár József                 1.cs.    2 h.   19,25 p
   6. Oláh Attila                    1.cs.    1 h.   11,28 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23   15 h.  285,39 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23   15 h.  279,38 p
   3. Babicz István                  1.cs. A64   15 h.  276,80 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   15 h.  269,04 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   15 h.  268,39 p
   6. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   15 h.  266,83 p
   7. Lengyel János                  1.cs. A23   15 h.  266,41 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   15 h.  265,77 p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   15 h.  248,73 p
  10. Jánosi Pál                     2.cs. A23   14 h.  245,03 p
  11. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   15 h.  242,66 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   13 h.  241,28 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs. R38   15 h.  240,16 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   15 h.  232,08 p
  15. Gazsi Károly                   1.cs. A36   14 h.  231,65 p
  16. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  227,72 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23   13 h.  227,16 p
  18. Tóth Attila                    1.cs. A64   13 h.  220,23 p
  19. Jánosi Pál                     3.cs. A23   14 h.  219,68 p
  20. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   15 h.  215,23 p
  21. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   14 h.  214,70 p
  22. Balázs Sándor                  5.cs. R38   14 h.  213,97 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  213,33 p
  24. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   12 h.  213,18 p
  25. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   15 h.  207,76 p
  26. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  206,30 p
  27. Pap István                     1.cs. A36   13 h.  203,59 p
  28. Mészáros Mihály                1.cs. A36   13 h.  201,83 p
  29. Majoros István                 1.cs. A50   14 h.  196,04 p
  30. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   14 h.  194,20 p
  31. Tóth Sándor                    1.cs. A64   12 h.  194,06 p
  32. Kómár József                   1.cs. V10   13 h.  191,30 p
  33. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  191,14 p
  34. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   11 h.  191,11 p
  35. Balázs Sándor                  3.cs. R38   12 h.  187,80 p
  36. Balázs Sándor                  1.cs. R38   13 h.  186,23 p
  37. Tóth Gábor                     1.cs. A36   12 h.  185,83 p
  38. Babicz József                  1.cs. A64   13 h.  182,78 p
  39. Balázs Sándor                  4.cs. R38   12 h.  182,45 p
  40. Nagy János                     1.cs. A23   11 h.  179,38 p
  41. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  179,05 p
  42. Japport Zoltán                 1.cs. A50   12 h.  176,49 p
  43. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  174,02 p
  44. Szollos Béla                   1.cs. A64   12 h.  172,13 p
  45. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  169,81 p
  46. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   10 h.  168,41 p
  47. Babicz István                  2.cs. A64   10 h.  167,11 p
  48. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   10 h.  164,70 p
  49. Száraz László                  3.cs. A23   10 h.  163,59 p
  50. Fejos Csaba                    1.cs. A64   12 h.  158,45 p
  51. Tóth Sándor                    2.cs. A64   10 h.  154,58 p
  52. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   13 h.  149,64 p
  53. Benke István                   1.cs. R38   12 h.  148,39 p
  54. Szollos Béla                   2.cs. A64   11 h.  145,40 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  2.cs. A36   15 h.  271,90 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  262,39 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  259,71 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   15 h.  257,22 p
   5. Kómár József                   1.cs. V10   15 h.  255,27 p
   6. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  252,69 p
   7. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  251,09 p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  248,39 p
   9. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  238,35 p
  10. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   15 h.  219,16 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József                   1.cs.   15 h.  281,07 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   15 h.  238,40 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   15 h.  221,52 p
   4. Kómár József                   2.cs.   11 h.  161,29 p
   5. Oláh Attila                    1.cs.   11 h.  129,06 p
   6. Kancsár József                 1.cs.    8 h.  114,99 p
   7. Kiss József                    1.cs.    5 h.   96,43 p
   8. Kazi Zoltán                    1.cs.    6 h.   79,64 p
   9. Kiss József                    2.cs.    4 h.   70,63 p
  10. Kovács József                  1.cs.    5 h.   62,68 p
  11. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    4 h.   57,12 p
  12. Kazi Zoltán                    2.cs.    2 h.   27,07 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   35 h.  525,40 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   34 h.  515,55 p
   3. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   36 h.  489,00 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   34 h.  485,12 p
   5. Babicz István                  1.cs. A64   28 h.  442,02 p
   6. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   28 h.  427,17 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   27 h.  417,82 p
   8. Száraz László                  4.cs. A23   23 h.  400,19 p
   9. Száraz László                  2.cs. A23   24 h.  384,10 p
  10. Kómár József                   1.cs. V10   25 h.  377,26 p
  11. Lengyel János                  1.cs. A23   22 h.  356,59 p
  12. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  352,02 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   23 h.  351,84 p
  14. Gazsi Károly                   1.cs. A36   23 h.  330,25 p
  15. Balázs Sándor                  2.cs. R38   23 h.  328,04 p
  16. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   20 h.  325,55 p
  17. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   21 h.  316,20 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   21 h.  312,50 p
  19. Száraz László                  1.cs. A23   17 h.  306,47 p
  20. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   20 h.  296,26 p
  21. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  292,84 p
  22. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  283,19 p
  23. Jánosi Pál                     2.cs. A23   17 h.  281,70 p
  24. Jánosi Pál                     3.cs. A23   20 h.  281,26 p
  25. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   19 h.  264,84 p
  26. Pap István                     1.cs. A36   18 h.  261,83 p
  27. Tóth Attila                    1.cs. A64   16 h.  258,53 p
  28. Nagy János                     1.cs. A23   18 h.  253,84 p
  29. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   18 h.  250,14 p
  30. Balázs Sándor                  5.cs. R38   17 h.  249,10 p
  31. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   17 h.  248,55 p
  32. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   19 h.  248,40 p
  33. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  243,42 p
  34. Balázs Sándor                  4.cs. R38   18 h.  241,29 p
  35. Szollos Béla                   1.cs. A64   19 h.  240,32 p
  36. Japport Zoltán                 1.cs. A50   17 h.  240,30 p
  37. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   17 h.  238,84 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   19 h.  238,05 p
  39. Száraz László                  3.cs. A23   16 h.  237,82 p
  40. Balázs Sándor                  1.cs. R38   18 h.  235,79 p
  41. Majoros István                 1.cs. A50   17 h.  234,40 p
  42. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  225,23 p
  43. Tóth Gábor                     1.cs. A36   15 h.  221,71 p
  44. Babicz István                  2.cs. A64   14 h.  220,30 p
  45. Huszár Péter                   2.cs. A23   14 h.  219,19 p
  46. Balázs Sándor                  3.cs. R38   15 h.  216,85 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  214,39 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   16 h.  190,89 p
  49. Babicz János                   1.cs. A64   14 h.  189,77 p
  50. Babicz József                  1.cs. A64   13 h.  182,78 p
  51. Molnár Pál                     1.cs. A23   12 h.  178,27 p
  52. Japport Zoltán                 2.cs. A50   12 h.  175,45 p
  53. Fejos Csaba                    1.cs. A64   13 h.  167,41 p
  54. Kalocsai András                1.cs. A23   12 h.  155,50 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kómár József                   1.cs. V10   34 h.  519,63 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   34 h.  476,49 p
   3. Katona József                  1.cs. A36   27 h.  464,11 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   25 h.  414,40 p
   5. Pap István                     1.cs. A36   26 h.  388,22 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   24 h.  379,60 p
   7. Majoros István                 1.cs. A50   24 h.  361,34 p
   8. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   28 h.  353,78 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50   23 h.  342,59 p
  10. Tóth Gábor                     1.cs. A36   20 h.  316,61 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kómár József                   1.cs.   36 h.  575,61 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   27 h.  385,70 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   21 h.  281,35 p
   4. Kómár József                   2.cs.   11 h.  161,29 p
   5. Kiss József                    1.cs.   10 h.  157,62 p
   6. Oláh Attila                    1.cs.   13 h.  145,06 p
   7. Kancsár József                 1.cs.   10 h.  135,14 p
   8. Kazi Zoltán                    1.cs.    8 h.  100,95 p
   9. Kiss József                    2.cs.    4 h.   70,63 p
  10. Kovács József                  1.cs.    5 h.   62,68 p
  11. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    4 h.   57,12 p
  12. Kazi Zoltán                    2.cs.    2 h.   27,07 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      3h  59,29p
  2. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43382      3h  57,40p
  3. Száraz László                  A23 HU-15- D-865950      3h  56,75p
  4. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44749      3h  55,64p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-15- D-867525      3h  53,76p
  6. Balázs Sándor                  R38 HU-15- D-867763      3h  53,53p
  7. Katona József                  A36 HU 15-07-44272       3h  53,41p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-15- D-867531      3h  52,57p
  9. Dr. Nagy Lehelné és fia        R38 HU 15-D-943437       3h  52,25p
 10. Dr. Nagy Lehelné és fia        R38 HU 15-D-852971       3h  51,96p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság
  1. Katona József                  A36 HU 15-07-44272       3h  57,89p
  2. Tóth Gábor                     A36 HU 15-D-866301       3h  56,23p
  3. Pap István                     A36 HU 15-07-43904       3h  56,16p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 15-D-866507       3h  54,35p
  5. Csörgi László                  A50 HU 15-04-56606       3h  52,54p
  6. Majoros István                 A50 HU-15- D-866745      3h  52,52p
  7. BAMAHO-dúc                     A50 HU-15- D-866701      3h  52,51p
  8. BAMAHO-dúc                     A50 HU-15- D-866734      3h  49,18p
  9. Kómár József                   V10 HU 15-D-864944       3h  47,90p
 10. Majoros István                 A50 HU-15- D-866707      3h  46,09p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Kómár József                   V10 HU 15-D-864944       3h  51,63p
  2. Kómár József                   V10 HU 15-D-864934       3h  46,46p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 15-D-867855       3h  39,92p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 15-D-867854       3h  31,50p
  5. Kómár József                   V10 HU 15-D-864904       2h  40,67p
  6. Kómár József                   V10 HU 15-D-864932       2h  37,80p
  7. Kómár József                   V10 HU 15-D-864943       2h  36,58p
  8. Kazi Zoltán                    V10 HU 15-07-42666       2h  36,15p
  9. Kómár József                   V10 HU 15-D-864946       2h  36,11p
 10. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 15-02-39330       2h  35,98p