Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A23 Nagykáta
Első adat felvétele: 2015.10.06 15:00:06
Az adatok utolsó módosítása: 2015.10.08 17:12:21
A lista kiadásának időpontja: 2015.10.08 17:14:09
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.11.05 15:00:06
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 04 verseny 

Feleresztés helye: Alland
Feleresztés ideje: 2015.10.04 10:40
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 279000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 23
Legkisebb pont   : 9,2
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso         9   10   135   27   34   1184,24    971,50    932,45
A50 Zsámbok             7   10   139   28   35   1194,28   1028,57    976,48
V10 Hatvan              7    9   132   26   33   1118,06    952,76    902,72
Hatvan I.              23   29   406   81  102   1194,28    976,00    955,34
A23 Nagykáta           11   20   289   58   72   1191,80    988,49    960,05
A64 Szentmártonkáta     8   11   150   30   38   1156,58   1016,44    976,42
R38 Jászberény          8   20   312   62   78   1178,46    958,92    916,10
Hatvan II.             27   51   751  150  188   1191,80    976,20    947,43
Tagszövetségben        50   80  1157  231  289   1194,28    976,00    954,62

A23 egyesületi díjlista
   1. Fejos Zsolt                    2.cs. HU-15- D-865402     1191,80 m/p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. HU-15- D-865408     1171,68 m/p
   3. Száraz László                  4.cs. HU-15- D-865950     1155,42 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. HU-15- 26-56038     1154,61 m/p
   5. Száraz László                  1.cs. HU-15- D-865923     1127,87 m/p
   6. Jánosi Pál                     1.cs. HU-15- D-865645     1122,33 m/p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. HU-15- D-865416     1121,92 m/p
   8. Kalocsai András                1.cs. HU-15- D-865723     1118,78 m/p
   9. Csákó Csaba Gyula              1.cs. HU-15- D-866132     1117,69 m/p
  10. Csákó Csaba Gyula              1.cs. HU-15- D-866136     1111,44 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajtek Tibor                    1.cs. Dt: 310505 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   4h  48,27p    R:  30.   4h  50,90p    T:  44.   4h  50,80p
Összesített E:   9.  15h 224,79p    R:  24.  15h 230,54p    T:  34.  15h 241,91p
   HU-15- D-951038     04 15:46:27  1013,23 m/p  42  15,03  110  14,96  169  14,95
   HU-15- D-951015     04 15:52:30   993,62 m/p  54  12,70  130  13,48  202  13,37
   HU-15- D-865143     04 15:58:26   975,10 m/p  63  10,95  153  11,78  234  11,84
   HU-15- D-951080     04 16:02:05   964,05 m/p  70   9,59  168  10,68  259  10,64

Csákó Csaba Gyula               1.cs. Dt: 294828 Kg:  14 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  88,18p    R:   8.   5h  89,17p    T:  14.   5h  88,98p
Összesített E:   3.  20h 324,38p    R:   3.  20h 342,72p    T:   3.  20h 355,81p
   HU-15- D-866132     04 15:03:47  1117,69 m/p   9  21,45   23  21,38   36  21,32
   HU-15- D-866136     04 15:05:16  1111,44 m/p  10  21,25   24  21,30   39  21,18
   HU-15- D-951276     04 15:10:36  1089,53 m/p  19  19,50   43  19,90   67  19,84
   HU-15- D-866139     04 15:30:44  1014,08 m/p  41  15,23  109  15,03  168  15,00
   HU-15-  O-40307     04 15:42:53   973,40 m/p  64  10,75  156  11,56  238  11,64

Fejos Zsolt                     1.cs. Dt: 287959 Kg:  19 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 102,95p    R:   1.   5h 103,86p    T:   3.   5h 103,74p
Összesített E:   8.  15h 260,92p    R:  16.  15h 271,26p    T:  23.  15h 282,79p
   HU-15- D-865408     04 14:45:46  1171,68 m/p   2  22,81    3  22,85    6  22,76
   HU-15- 26-56038     04 14:49:24  1154,61 m/p   4  22,42    7  22,56   11  22,52
   HU-15- D-865416     04 14:56:40  1121,92 m/p   7  21,83   20  21,60   30  21,61
   HU-15- 26-56061     04 15:07:06  1078,09 m/p  23  18,72   53  19,16   81  19,17
   HU-15- D-865430     04 15:12:15  1057,70 m/p  31  17,17   73  17,69  112  17,68
   HU-15- 26-56017     04 15:33:40   980,56 m/p  61  11,34  145  12,37  221  12,46

Fejos Zsolt                     2.cs. Dt: 287959 Kg:  16 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  86,82p    R:   9.   5h  89,10p    T:  15.   5h  88,45p
Összesített E:  11.  15h 222,87p    R:  20.  15h 235,88p    T:  30.  15h 253,15p
   HU-15- D-865402     04 14:41:37  1191,80 m/p   1  23,00    1  23,00    2  22,95
   HU-15-  O-44919     04 15:04:04  1090,48 m/p  18  19,70   41  20,05   65  19,93
   HU-15-  O-44918     04 15:09:19  1069,22 m/p  28  17,75   62  18,50   96  18,45
   HU-15-  O-44916     04 15:29:18   995,36 m/p  51  13,28  125  13,85  197  13,61
   HU-15- 26-56003     04 15:29:42   993,99 m/p  52  13,09  127  13,70  199  13,51
   HU-15- D-865420     04 15:29:45   993,82 m/p  53  12,89  128  13,63  200  13,46

Fejos Zsolt                     3.cs. Dt: 287959 Kg:  15 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h  79,82p    R:  16.   5h  81,41p    T:  25.   5h  81,03p
Összesített E:  10.  15h 223,23p    R:  22.  15h 233,86p    T:  33.  15h 249,44p
   HU-15- M-139704     04 15:11:25  1060,95 m/p  30  17,36   71  17,83  110  17,78
   HU-15- D-865405     04 15:13:38  1052,35 m/p  33  16,78   77  17,39  118  17,39
   HU-15- D-865412     04 15:17:04  1039,31 m/p  36  16,20   87  16,65  135  16,58
   HU-15- 26-56057     04 15:24:48  1011,09 m/p  43  14,84  111  14,88  172  14,81
   HU-15-  O-44914     04 15:25:21  1009,14 m/p  44  14,64  114  14,66  179  14,47

Huszár Péter                    2.cs. Dt: 285215 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   4h  55,46p    R:  23.   5h  67,85p    T:  35.   5h  67,71p
Összesített E:  12.  16h 219,08p    R:  23.  16h 233,54p    T:  29.  17h 258,85p
   HU-15- D-865596     04 15:01:51  1089,23 m/p  20  19,31   44  19,83   68  19,79
   HU-15- D-865474     04 15:23:26  1006,29 m/p  45  14,45  117  14,44  183  14,28
   HU-15- D-865581     04 15:29:20   985,77 m/p  60  11,53  139  12,82  212  12,89
   HU-15- D-865580     04 15:34:07   969,73 m/p  67  10,17  164  10,97  249  11,12
   HU-15- D-951132     04 15:38:21   955,97 m/p   0   0,00  180   9,79  280   9,63

Jánosi Pál                      1.cs. Dt: 284080 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  74,71p    R:  10.   5h  86,28p    T:  18.   5h  86,07p
Összesített E:   6.  17h 267,10p    R:  10.  18h 296,41p    T:  14.  18h 313,23p
   HU-15- D-865645     04 14:53:07  1122,33 m/p   6  22,03   19  21,67   29  21,66
   HU-15- D-865644     04 15:04:35  1073,69 m/p  25  18,34   56  18,94   85  18,98
   HU-15- D-865641     04 15:05:02  1071,87 m/p  27  17,95   58  18,79   90  18,74
   HU-15- D-865610     04 15:11:27  1046,53 m/p  35  16,39   82  17,02  127  16,96
   HU-15- D-865620     04 15:36:58   956,61 m/p   0   0,00  179   9,86  278   9,73
   HU-15- D-865611     04 15:38:14   952,54 m/p   0   0,00  185   9,42    0   0,00

Jánosi Pál                      2.cs. Dt: 284080 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   4h  61,29p    R:  25.   4h  63,51p    T:  37.   4h  63,33p
Összesített E:   7.  17h 266,55p    R:  13.  17h 283,84p    T:  16.  18h 308,36p
   HU-15- D-865660     04 14:57:44  1102,22 m/p  13  20,67   30  20,86   50  20,65
   HU-15- D-865652     04 14:57:48  1101,94 m/p  14  20,47   31  20,79   51  20,60
   HU-15- D-865609     04 15:32:55   969,83 m/p  66  10,37  163  11,04  248  11,16
   HU-15- D-953518     04 15:33:17   968,62 m/p  69   9,78  166  10,82  253  10,92

Jánosi Pál                      3.cs. Dt: 284080 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  30,45p    R:  34.   2h  31,39p    T:  50.   2h  31,20p
Összesített E:  13.  15h 207,07p    R:  26.  15h 217,43p    T:  31.  16h 250,88p
   HU-15- D-865605     04 15:09:14  1055,14 m/p  32  16,97   76  17,47  115  17,54
   HU-15- D-866120     04 15:25:11   996,13 m/p  50  13,48  124  13,92  196  13,66

Kalocsai András                 1.cs. Dt: 281933 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  21,64p    R:  39.   1h  21,45p    T:  56.   1h  21,47p
Összesített E:  19.   6h  93,15p    R:  48.   6h  98,37p    T:  61.  11h 156,91p
   HU-15- D-865723     04 14:52:00  1118,78 m/p   8  21,64   22  21,45   33  21,47

Lengyel János                   1.cs. Dt: 286220 Kg:  19 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   5h  65,23p    R:  22.   5h  68,58p    T:  34.   5h  68,38p
Összesített E:   4.  20h 295,77p    R:   8.  20h 317,97p    T:   8.  20h 334,79p
   HU-15- 07-43382     04 15:05:52  1076,55 m/p  24  18,53   55  19,01   84  19,02
   HU-15- D-865695     04 15:25:54  1001,12 m/p  46  14,25  120  14,22  188  14,04
   HU-15- 07-43345     04 15:28:05   993,53 m/p  55  12,50  131  13,41  203  13,32
   HU-15- 07-43350     04 15:34:15   972,71 m/p  65  10,56  157  11,49  240  11,55
   HU-15- 07-43377     04 15:37:24   962,41 m/p  71   9,39  171  10,45  263  10,45

Molnár Pál                      1.cs. Dt: 285037 Kg:   5 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  11,14p    R:  42.   1h  12,30p    T:  60.   1h  12,41p
Összesített E:  16.  12h 150,77p    R:  38.  11h 154,51p    T:  54.  12h 182,22p
   HU-15- D-865570     04 15:30:50   980,02 m/p  62  11,14  146  12,30  222  12,41

Nagy János                      1.cs. Dt: 284944 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   4h  57,21p    R:  26.   4h  59,90p    T:  39.   4h  59,70p
Összesített E:  14.  13h 193,21p    R:  25.  15h 219,31p    T:  36.  15h 239,08p
   HU-15- 07-43472     04 15:03:13  1082,55 m/p  21  19,11   48  19,53   75  19,45
   HU-15- 07-43464     04 15:17:02  1028,55 m/p  37  16,00   91  16,36  145  16,10
   HU-15- 07-43451     04 15:27:37   990,71 m/p  57  12,12  135  13,11  207  13,13
   HU-15- 07-43461     04 15:33:55   969,47 m/p  68   9,98  165  10,90  251  11,02

Nagy János                      2.cs. Dt: 284944 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  25,40p    R:  36.   2h  26,96p    T:  53.   2h  26,73p
Összesített E:  20.   6h  91,67p    R:  47.   7h 105,20p    T:  65.   9h 132,62p
   HU-15- 07-43475     04 15:25:32   997,94 m/p  49  13,67  123  14,00  195  13,70
   HU-15- 07-43487     04 15:28:17   988,42 m/p  59  11,73  137  12,96  209  13,03

Száraz László                   1.cs. Dt: 281423 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  52,28p    R:  28.   3h  53,73p    T:  42.   3h  53,71p
Összesített E:   5.  16h 276,49p    R:  15.  15h 277,02p    T:  18.  16h 294,99p
   HU-15- D-865923     04 14:49:31  1127,87 m/p   5  22,22   17  21,82   26  21,80
   HU-15- D-865927     04 15:02:25  1072,43 m/p  26  18,14   57  18,87   88  18,83
   HU-15- D-865745     04 15:24:42   988,49 m/p  58  11,92  136  13,04  208  13,08

Száraz László                   2.cs. Dt: 281423 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  97,71p    R:   3.   5h  99,80p    T:   6.   5h  99,33p
Összesített E:   2.  20h 351,71p    R:   1.  20h 366,66p    T:   2.  20h 378,71p
   HU-15- D-865932     04 14:53:17  1111,10 m/p  11  21,06   25  21,23   40  21,13
   HU-15- D-865917     04 14:56:19  1097,95 m/p  15  20,28   34  20,56   55  20,41
   HU-15- D-865958     04 14:56:31  1097,09 m/p  17  19,89   36  20,42   57  20,32
   HU-15- D-865901     04 15:00:19  1081,08 m/p  22  18,92   49  19,46   77  19,36
   HU-15- D-865912     04 15:03:52  1066,53 m/p  29  17,56   67  18,13  103  18,11
   HU-15- D-865920     04 15:16:33  1017,62 m/p  39  15,61  102  15,55  161  15,33
   HU-15- D-865956     04 15:21:46   998,78 m/p  47  14,06  121  14,14  192  13,85
   HU-15- D-865916     04 15:23:45   991,80 m/p  56  12,31  133  13,26  205  13,22
   HU-15- D-865921     04 15:34:48   954,62 m/p   0   0,00  184   9,50  289   9,20
   HU-15- D-865904     04 15:36:53   947,92 m/p   0   0,00  187   9,27    0   0,00

Száraz László                   4.cs. Dt: 281423 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  95,95p    R:   4.   5h  96,77p    T:   8.   5h  96,16p
Összesített E:   1.  19h 354,33p    R:   2.  19h 364,88p    T:   1.  20h 381,55p
   HU-15- D-865950     04 14:43:34  1155,42 m/p   3  22,61    6  22,63   10  22,57
   HU-15- D-865919     04 14:54:07  1107,46 m/p  12  20,86   29  20,93   46  20,84
   HU-15- D-865963     04 14:56:20  1097,88 m/p  16  20,08   35  20,49   56  20,36
   HU-15- D-865973     04 15:08:53  1046,64 m/p  34  16,59   81  17,10  126  17,01
   HU-15- D-865922     04 15:16:29  1017,87 m/p  38  15,81  101  15,62  160  15,38
   HU-15- D-865908     04 15:16:33  1017,62 m/p  40  15,42  103  15,47  162  15,29
   HU-15- D-865931     04 15:21:49   998,60 m/p  48  13,86  122  14,07  193  13,80
   HU-15- D-865979     04 15:33:08   960,05 m/p  72   9,20  175  10,16  271  10,06

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867030     1194,28 m/p
   2. Fejos Zsolt                    2.cs. A23 HU-15- D-865402     1191,80 m/p
   3. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44272      1184,24 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867020     1179,08 m/p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852910      1178,46 m/p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- D-865408     1171,68 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 15-D-866507      1170,66 m/p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852939      1166,05 m/p
   9. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 15-07-43883      1156,58 m/p
  10. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865950     1155,42 m/p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- 26-56038     1154,61 m/p
  12. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866734     1153,68 m/p
  13. Benke István                   1.cs. R38 HU 15-28-33855      1152,90 m/p
  14. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 15-D-867125      1152,11 m/p
  15. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 15-D-866213      1147,49 m/p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867002     1146,17 m/p
  17. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867032     1146,17 m/p
  18. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38 HU 15-D-867462      1144,47 m/p
  19. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867008     1140,51 m/p
  20. Balázs Sándor                  2.cs. R38 HU-15- D-867701     1136,35 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Fejos Zsolt                    2.cs. A23 HU-15- D-865402     1191,80 m/p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852910      1178,46 m/p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- D-865408     1171,68 m/p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852939      1166,05 m/p
   5. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 15-07-43883      1156,58 m/p
   6. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865950     1155,42 m/p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- 26-56038     1154,61 m/p
   8. Benke István                   1.cs. R38 HU 15-28-33855      1152,90 m/p
   9. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 15-D-867125      1152,11 m/p
  10. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38 HU 15-D-867462      1144,47 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  112,51 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.  105,13 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  103,74 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  103,06 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    5 h.  100,53 p
   6. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   99,33 p
   7. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   97,93 p
   8. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.   96,16 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   91,65 p
  10. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.   91,29 p
  11. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   90,99 p
  12. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   90,40 p
  13. Grizner Sándor                 1.cs. R38    5 h.   89,13 p
  14. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   88,98 p
  15. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    5 h.   88,45 p
  16. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   87,94 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   87,93 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   86,07 p
  19. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   85,05 p
  20. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   84,06 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   84,00 p
  22. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    4 h.   81,94 p
  23. Babicz József                  1.cs. A64    5 h.   81,84 p
  24. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    5 h.   81,70 p
  25. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.   81,03 p
  26. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   80,41 p
  27. Rédei Attila                   1.cs. R38    5 h.   79,93 p
  28. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   75,95 p
  29. Kómár József                   1.cs. V10    5 h.   75,18 p
  30. Balázs Sándor                  2.cs. R38    4 h.   74,60 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.   71,92 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  103,86 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  103,40 p
   3. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   99,80 p
   4. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.   96,77 p
   5. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.   91,98 p
   6. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   91,46 p
   7. Grizner Sándor                 1.cs. R38    5 h.   89,31 p
   8. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   89,17 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs.    5 h.  102,95 p
   2. Száraz László                  2.cs.    5 h.   97,71 p
   3. Száraz László                  4.cs.    5 h.   95,95 p
   4. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    5 h.   88,18 p
   5. Fejos Zsolt                    2.cs.    5 h.   86,82 p
   6. Fejos Zsolt                    3.cs.    5 h.   79,82 p
   7. Jánosi Pál                     1.cs.    4 h.   74,71 p
   8. Lengyel János                  1.cs.    5 h.   65,23 p
   9. Jánosi Pál                     2.cs.    4 h.   61,29 p
  10. Nagy János                     1.cs.    4 h.   57,21 p
  11. Huszár Péter                   2.cs.    4 h.   55,46 p
  12. Száraz László                  1.cs.    3 h.   52,28 p
  13. Bajtek Tibor                   1.cs.    4 h.   48,27 p
  14. Jánosi Pál                     3.cs.    2 h.   30,45 p
  15. Nagy János                     2.cs.    2 h.   25,40 p
  16. Kalocsai András                1.cs.    1 h.   21,64 p
  17. Molnár Pál                     1.cs.    1 h.   11,14 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  196,69 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   11 h.  185,44 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  169,68 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  161,33 p
   5. Száraz László                  2.cs. A23    9 h.  150,93 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  141,58 p
   7. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  135,31 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    8 h.  119,45 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  116,20 p
  10. Katona József                  2.cs. A36    6 h.  107,61 p
  11. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.  104,85 p
  12. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    6 h.  101,91 p
  13. Grizner Sándor                 1.cs. R38    6 h.  100,34 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50    6 h.   99,98 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50    6 h.   98,82 p
  16. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    6 h.   97,80 p
  17. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   95,02 p
  18. Tóth Sándor                    1.cs. A64    6 h.   94,78 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   90,99 p
  20. Rédei Attila                   1.cs. R38    6 h.   90,42 p
  21. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   88,98 p
  22. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   87,93 p
  23. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   86,07 p
  24. Kómár József                   1.cs. V10    6 h.   85,91 p
  25. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    6 h.   85,39 p
  26. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   84,06 p
  27. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    4 h.   81,94 p
  28. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.   81,03 p
  29. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   80,41 p
  30. Balázs Sándor                  2.cs. R38    4 h.   74,60 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.   71,92 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  162,20 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23   10 h.  161,52 p
   3. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  136,47 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    8 h.  120,39 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  116,23 p
   6. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.  105,76 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs. A64    7 h.  104,19 p
   8. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    6 h.  102,73 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Száraz László                  2.cs.    8 h.  139,69 p
   2. Száraz László                  4.cs.    8 h.  134,43 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs.    6 h.  114,29 p
   4. Fejos Zsolt                    2.cs.    6 h.   99,71 p
   5. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    5 h.   88,18 p
   6. Fejos Zsolt                    3.cs.    5 h.   79,82 p
   7. Jánosi Pál                     1.cs.    4 h.   74,71 p
   8. Lengyel János                  1.cs.    5 h.   65,23 p
   9. Jánosi Pál                     2.cs.    4 h.   61,29 p
  10. Nagy János                     1.cs.    4 h.   57,21 p
  11. Huszár Péter                   2.cs.    4 h.   55,46 p
  12. Száraz László                  1.cs.    3 h.   52,28 p
  13. Bajtek Tibor                   1.cs.    4 h.   48,27 p
  14. Jánosi Pál                     3.cs.    2 h.   30,45 p
  15. Nagy János                     2.cs.    2 h.   25,40 p
  16. Kalocsai András                1.cs.    1 h.   21,64 p
  17. Molnár Pál                     1.cs.    1 h.   11,14 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling
  10.04. Alland

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23   20 h.  381,55 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23   20 h.  378,71 p
   3. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   20 h.  355,81 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   20 h.  348,80 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   19 h.  347,71 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  334,88 p
   7. Babicz István                  1.cs. A64   19 h.  334,87 p
   8. Lengyel János                  1.cs. A23   20 h.  334,79 p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   20 h.  330,43 p
  10. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  330,01 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36   19 h.  323,30 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   19 h.  317,76 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs. R38   19 h.  314,76 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  313,23 p
  15. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   18 h.  311,43 p
  16. Jánosi Pál                     2.cs. A23   18 h.  308,36 p
  17. Tóth Attila                    1.cs. A64   18 h.  304,29 p
  18. Száraz László                  1.cs. A23   16 h.  294,99 p
  19. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   20 h.  291,18 p
  20. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   19 h.  291,15 p
  21. Mészáros Mihály                1.cs. A36   18 h.  289,76 p
  22. Japport Zoltán                 1.cs. A50   17 h.  289,00 p
  23. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  282,79 p
  24. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   20 h.  278,10 p
  25. Tóth Sándor                    1.cs. A64   17 h.  278,06 p
  26. Pap István                     1.cs. A36   18 h.  272,55 p
  27. Kómár József                   1.cs. V10   18 h.  266,48 p
  28. Babicz József                  1.cs. A64   18 h.  264,62 p
  29. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  258,85 p
  30. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   15 h.  253,15 p
  31. Jánosi Pál                     3.cs. A23   16 h.  250,88 p
  32. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  249,74 p
  33. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   15 h.  249,44 p
  34. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  241,91 p
  35. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   16 h.  239,95 p
  36. Nagy János                     1.cs. A23   15 h.  239,08 p
  37. Majoros István                 1.cs. A50   17 h.  239,07 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   16 h.  238,43 p
  39. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   18 h.  234,69 p
  40. Japport Zoltán                 2.cs. A50   15 h.  232,94 p
  41. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  227,72 p
  42. Grizner Sándor                 1.cs. R38   15 h.  215,51 p
  43. Balázs Sándor                  5.cs. R38   14 h.  213,97 p
  44. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  213,33 p
  45. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   12 h.  213,18 p
  46. Balázs Sándor                  4.cs. R38   14 h.  207,37 p
  47. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   13 h.  205,61 p
  48. Balázs Sándor                  1.cs. R38   14 h.  205,44 p
  49. Benke István                   1.cs. R38   15 h.  200,82 p
  50. Balázs Sándor                  3.cs. R38   13 h.  200,79 p
  51. Csörgi László                  1.cs. A50   14 h.  200,41 p
  52. Tóth Gábor                     1.cs. A36   12 h.  185,83 p
  53. Kovács József                  1.cs. A50   12 h.  184,15 p
  54. Molnár Pál                     1.cs. A23   12 h.  182,22 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  2.cs. A23   20 h.  366,66 p
   2. Száraz László                  4.cs. A23   19 h.  364,88 p
   3. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   20 h.  342,72 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   19 h.  339,29 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   20 h.  334,42 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  324,44 p
   7. Babicz István                  1.cs. A64   19 h.  323,84 p
   8. Lengyel János                  1.cs. A23   20 h.  317,97 p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   20 h.  314,86 p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  296,41 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  286,61 p
  12. Tóth Attila                    1.cs. A64   18 h.  286,21 p
  13. Jánosi Pál                     2.cs. A23   17 h.  283,84 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs.   19 h.  354,33 p
   2. Száraz László                  2.cs.   20 h.  351,71 p
   3. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   20 h.  324,38 p
   4. Lengyel János                  1.cs.   20 h.  295,77 p
   5. Száraz László                  1.cs.   16 h.  276,49 p
   6. Jánosi Pál                     1.cs.   17 h.  267,10 p
   7. Jánosi Pál                     2.cs.   17 h.  266,55 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs.   15 h.  260,92 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs.   15 h.  224,79 p
  10. Fejos Zsolt                    3.cs.   15 h.  223,23 p
  11. Fejos Zsolt                    2.cs.   15 h.  222,87 p
  12. Huszár Péter                   2.cs.   16 h.  219,08 p
  13. Jánosi Pál                     3.cs.   15 h.  207,07 p
  14. Nagy János                     1.cs.   13 h.  193,21 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs.   11 h.  181,43 p
  16. Molnár Pál                     1.cs.   12 h.  150,77 p
  17. Huszár Péter                   1.cs.   12 h.  140,21 p
  18. Száraz László                  3.cs.    7 h.  124,85 p
  19. Kalocsai András                1.cs.    6 h.   93,15 p
  20. Nagy János                     2.cs.    6 h.   91,67 p
  21. Jánosi Pál                     4.cs.    6 h.   75,44 p
  22. Huszár Péter                   3.cs.    3 h.   41,74 p
  23. Lengyel János                  2.cs.    3 h.   31,65 p
  24. Molnár Pál                     2.cs.    2 h.   21,63 p
  25. Kalocsai András                2.cs.    1 h.    9,76 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling
  10.04. Alland

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling
  10.04. Alland

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   42 h.  604,57 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   38 h.  597,49 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  591,24 p
   4. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   40 h.  537,49 p
   5. Száraz László                  4.cs. A23   31 h.  535,50 p
   6. Száraz László                  2.cs. A23   33 h.  535,03 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   33 h.  509,19 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   33 h.  507,58 p
   9. Babicz István                  1.cs. A64   32 h.  500,09 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   32 h.  471,83 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   31 h.  468,62 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   29 h.  468,04 p
  13. Kómár József                   1.cs. V10   31 h.  463,17 p
  14. Lengyel János                  1.cs. A23   27 h.  424,97 p
  15. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   25 h.  414,53 p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  409,98 p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   26 h.  409,88 p
  18. Balázs Sándor                  2.cs. R38   27 h.  402,64 p
  19. Katona József                  2.cs. A36   26 h.  390,80 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  378,91 p
  21. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   27 h.  376,33 p
  22. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   25 h.  366,75 p
  23. Száraz László                  1.cs. A23   20 h.  360,18 p
  24. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  352,02 p
  25. Jánosi Pál                     2.cs. A23   21 h.  345,03 p
  26. Tóth Attila                    1.cs. A64   21 h.  342,59 p
  27. Tóth Sándor                    1.cs. A64   22 h.  338,20 p
  28. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   23 h.  331,17 p
  29. Pap István                     1.cs. A36   23 h.  330,79 p
  30. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   23 h.  324,23 p
  31. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   24 h.  318,74 p
  32. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   21 h.  316,20 p
  33. Nagy János                     1.cs. A23   22 h.  313,54 p
  34. Mészáros Mihály                1.cs. A36   20 h.  313,16 p
  35. Jánosi Pál                     3.cs. A23   22 h.  312,46 p
  36. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   20 h.  296,26 p
  37. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  286,90 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   21 h.  282,28 p
  39. Babicz József                  1.cs. A64   19 h.  277,80 p
  40. Majoros István                 1.cs. A50   20 h.  277,43 p
  41. Japport Zoltán                 2.cs. A50   18 h.  274,27 p
  42. Fejos Csaba                    1.cs. A64   19 h.  272,26 p
  43. Balázs Sándor                  4.cs. R38   20 h.  266,21 p
  44. Balázs Sándor                  1.cs. R38   19 h.  255,00 p
  45. Balázs Sándor                  5.cs. R38   17 h.  249,10 p
  46. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  247,44 p
  47. Szollos Béla                   1.cs. A64   19 h.  240,32 p
  48. Száraz László                  3.cs. A23   16 h.  237,82 p
  49. Grizner Sándor                 1.cs. R38   17 h.  235,03 p
  50. Babicz János                   1.cs. A64   17 h.  232,75 p
  51. Balázs Sándor                  3.cs. R38   16 h.  229,84 p
  52. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   15 h.  224,45 p
  53. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  223,27 p
  54. Tóth Gábor                     1.cs. A36   15 h.  221,71 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   35 h.  508,16 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   32 h.  507,93 p
   3. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   36 h.  501,39 p
   4. Száraz László                  4.cs. A23   27 h.  484,20 p
   5. Száraz László                  2.cs. A23   29 h.  470,40 p
   6. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   34 h.  428,44 p
   7. Babicz István                  1.cs. A64   27 h.  420,75 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   28 h.  417,90 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   26 h.  389,15 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  387,23 p
  11. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   23 h.  374,83 p
  12. Lengyel János                  1.cs. A23   24 h.  364,60 p
  13. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   23 h.  358,56 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Száraz László                  2.cs.   30 h.  466,60 p
   2. Száraz László                  4.cs.   27 h.  465,90 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs.   25 h.  366,25 p
   4. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   24 h.  363,18 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs.   25 h.  361,59 p
   6. Száraz László                  1.cs.   20 h.  332,70 p
   7. Lengyel János                  1.cs.   23 h.  330,87 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs.   21 h.  308,86 p
   9. Jánosi Pál                     2.cs.   21 h.  305,53 p
  10. Fejos Zsolt                    2.cs.   18 h.  256,06 p
  11. Huszár Péter                   2.cs.   18 h.  236,84 p
  12. Fejos Zsolt                    3.cs.   16 h.  232,78 p
  13. Jánosi Pál                     3.cs.   16 h.  216,25 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs.   14 h.  212,26 p
  15. Nagy János                     1.cs.   14 h.  201,42 p
  16. Száraz László                  3.cs.   10 h.  158,09 p
  17. Molnár Pál                     1.cs.   12 h.  150,77 p
  18. Huszár Péter                   1.cs.   12 h.  140,21 p
  19. Kalocsai András                1.cs.    6 h.   93,15 p
  20. Nagy János                     2.cs.    6 h.   91,67 p
  21. Jánosi Pál                     4.cs.    6 h.   75,44 p
  22. Huszár Péter                   3.cs.    3 h.   41,74 p
  23. Lengyel János                  2.cs.    3 h.   31,65 p
  24. Molnár Pál                     2.cs.    2 h.   21,63 p
  25. Kalocsai András                2.cs.    1 h.    9,76 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      4h  80,13p
  2. Száraz László                  A23 HU-15- D-865950      4h  79,32p
  3. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43382      4h  76,42p
  4. Katona József                  A36 HU 15-07-44272       4h  76,31p
  5. Babicz József                  A64 HU-15- D-951526      4h  70,51p
  6. Gazsi Károly                   A36 HU 15-D-866507       4h  69,51p
  7. Száraz László                  A23 HU-15- D-865963      4h  69,24p
  8. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44707      4h  67,21p
  9. Száraz László                  A23 HU-15- D-865908      4h  67,11p
 10. Majoros István                 A50 HU-15- D-866745      4h  64,24p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság
  1. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      4h  79,15p
  2. Száraz László                  A23 HU-15- D-865950      4h  76,89p
  3. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43382      4h  74,36p
  4. Babicz József                  A64 HU-15- D-951526      4h  65,91p
  5. Száraz László                  A23 HU-15- D-865963      4h  65,30p
  6. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44707      4h  61,38p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-15- D-865143      4h  59,07p
  8. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43345      4h  57,16p
  9. Grizner Sándor                 R38 HU 15-01-71230       4h  53,15p
 10. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44740      4h  51,82p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      4h  77,11p
  2. Száraz László                  A23 HU-15- D-865950      4h  76,59p
  3. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43382      4h  71,01p
  4. Száraz László                  A23 HU-15- D-865963      4h  62,09p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-15- D-865143      4h  56,79p
  6. Száraz László                  A23 HU-15- D-865932      3h  56,94p
  7. Száraz László                  A23 HU-15- D-865908      3h  55,44p
  8. Csákó Csaba Gyula              A23 HU-15- D-866136      3h  53,37p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-15- D-865408      3h  52,82p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-15- D-865605      3h  49,53p