Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2015.10.06 15:00:06
Az adatok utolsó módosítása: 2015.10.08 17:12:21
A lista kiadásának időpontja: 2015.10.08 17:14:13
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.11.05 15:00:06
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 04 verseny 

Feleresztés helye: Alland
Feleresztés ideje: 2015.10.04 10:40
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 279000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 23
Legkisebb pont   : 9,2
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso         9   10   135   27   34   1184,24    971,50    932,45
A50 Zsámbok             7   10   139   28   35   1194,28   1028,57    976,48
V10 Hatvan              7    9   132   26   33   1118,06    952,76    902,72
Hatvan I.              23   29   406   81  102   1194,28    976,00    955,34
A23 Nagykáta           11   20   289   58   72   1191,80    988,49    960,05
A64 Szentmártonkáta     8   11   150   30   38   1156,58   1016,44    976,42
R38 Jászberény          8   20   312   62   78   1178,46    958,92    916,10
Hatvan II.             27   51   751  150  188   1191,80    976,20    947,43
Tagszövetségben        50   80  1157  231  289   1194,28    976,00    954,62

A36 egyesületi díjlista
   1. Katona József                  2.cs. HU 15-07-44272      1184,24 m/p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. HU 15-D-866507      1170,66 m/p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs. HU 15-D-866213      1147,49 m/p
   4. Katona József                  2.cs. HU 15-07-44202      1119,80 m/p
   5. Katona József                  2.cs. HU 15-07-44239      1117,67 m/p
   6. Katona József                  2.cs. HU 15-07-44233      1106,27 m/p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. HU 15-07-43941      1104,73 m/p
   8. Mészáros Mihály                1.cs. HU 15-07-43924      1102,51 m/p
   9. Dósa Zoltán                    1.cs. HU 15-D-866237      1091,88 m/p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. HU 15-D-866517      1087,21 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Dósa Zoltán                     1.cs. Dt: 274881 Kg:  13 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  88,22p    R:   9.   5h  84,40p    T:  19.   5h  85,05p
Összesített E:   5.  20h 307,50p    R:  10.  19h 289,08p    T:  39.  18h 234,69p
   HU 15-D-866213      04 14:39:33  1147,49 m/p   3  22,16    6  22,32   15  22,33
   HU 15-D-866237      04 14:51:45  1091,88 m/p   9  19,65   23  19,99   63  20,03
   HU 15-D-866242      04 15:12:16  1009,60 m/p  18  15,89   63  14,53  176  14,61
   HU 15-D-866245      04 15:14:29  1001,45 m/p  19  15,47   68  13,85  187  14,09
   HU 15-D-866206      04 15:14:52  1000,05 m/p  20  15,05   69  13,71  189  13,99
   HU 15-D-866234      04 15:19:25   983,77 m/p  24  13,38   75  12,89  215  12,75
   HU 15-D-866230      04 15:28:58   951,26 m/p  33   9,62    0   0,00    0   0,00

Gazsi Károly                    1.cs. Dt: 275281 Kg:  17 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  93,68p    R:   5.   5h  90,81p    T:   9.   5h  91,65p
Összesített E:   2.  20h 360,55p    R:   4.  20h 353,20p    T:  11.  19h 323,30p
   HU 15-D-866507      04 14:35:09  1170,66 m/p   2  22,58    4  22,59    7  22,71
   HU 15-D-866517      04 14:53:12  1087,21 m/p  10  19,24   25  19,72   70  19,69
   HU 15-D-866503      04 14:58:45  1063,89 m/p  11  18,82   38  17,94  108  17,87
   HU 15-D-866523      04 15:08:32  1025,13 m/p  16  16,73   57  15,35  152  15,76
   HU 15-D-866502      04 15:09:56  1019,81 m/p  17  16,31   58  15,21  155  15,62
   HU 15-D-866504      04 15:15:40   998,60 m/p  22  14,22   72  13,30  194  13,75
   HU 15-01-72060      04 15:19:11   986,02 m/p  23  13,80   73  13,16  211  12,94
   HU 15-D-866520      04 15:21:19   978,54 m/p  25  12,96   78  12,48  225  12,27
   HU 15-O-40286       04 15:24:03   969,13 m/p  29  11,29   87  11,25  252  10,97

Katona József                   2.cs. Dt: 274724 Kg:  12 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  99,12p    R:   4.   5h  98,05p    T:   7.   5h  97,93p
Összesített E:   1.  20h 362,38p    R:   1.  20h 369,95p    T:  10.  20h 330,01p
   HU 15-07-44272      04 14:31:59  1184,24 m/p   1  23,00    2  22,86    3  22,90
   HU 15-07-44202      04 14:45:20  1119,80 m/p   4  21,75   11  21,63   32  21,51
   HU 15-07-44239      04 14:45:48  1117,67 m/p   5  21,33   14  21,22   37  21,27
   HU 15-07-44233      04 14:48:20  1106,27 m/p   6  20,91   18  20,68   47  20,80
   HU 15-07-44241      04 15:22:47   971,50 m/p  27  12,13   84  11,66  242  11,45
   HU 15-07-44227      04 15:27:12   956,56 m/p  32  10,04  100   9,47  279   9,68

Mészáros Mihály                 1.cs. Dt: 275425 Kg:  12 Ók: 133 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  88,23p    R:   7.   5h  87,67p    T:  17.   5h  87,93p
Összesített E:   3.  20h 339,79p    R:   5.  20h 347,38p    T:  21.  18h 289,76p
   HU 15-07-43941      04 14:47:24  1104,73 m/p   7  20,49   19  20,54   48  20,75
   HU 15-07-43924      04 14:47:54  1102,51 m/p   8  20,07   20  20,40   49  20,70
   HU 15-07-43829      04 14:57:33  1061,46 m/p  12  18,40   39  17,81  109  17,82
   HU 15-07-43925      04 14:59:55  1051,86 m/p  14  17,56   42  17,40  119  17,35
   HU 15-07-43926      04 15:21:51   970,47 m/p  28  11,71   85  11,52  245  11,31

Pap István                      1.cs. Dt: 273052 Kg:  18 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  71,09p    R:  11.   5h  68,41p    T:  33.   5h  68,96p
Összesített E:   4.  20h 319,51p    R:   7.  20h 321,10p    T:  26.  18h 272,55p
   HU 15-07-43905      04 14:59:13  1053,37 m/p  13  17,98   41  17,53  117  17,44
   HU 15-D-866574      04 15:04:17  1033,18 m/p  15  17,15   51  16,17  139  16,39
   HU 15-D-866573      04 15:13:12   999,46 m/p  21  14,64   71  13,44  191  13,90
   HU 15-07-43904      04 15:23:13   964,11 m/p  30  10,87   91  10,70  258  10,69
   HU 15-D-866591      04 15:23:34   962,92 m/p  31  10,45   92  10,57  261  10,54
   HU 15-D-866583      04 15:32:50   932,45 m/p  34   9,20    0   0,00    0   0,00

Török Ferenc                    1.cs. Dt: 275391 Kg:  13 Ók:  26 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   1h  12,55p    R:  19.   1h  12,34p    T:  61.   1h  12,22p
Összesített E:  11.  11h 135,30p    R:  35.   6h  80,81p    T:  90.   3h  47,29p
   HU 15-07-44078      04 15:21:15   977,84 m/p  26  12,55   79  12,34  226  12,22

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867030     1194,28 m/p
   2. Fejos Zsolt                    2.cs. A23 HU-15- D-865402     1191,80 m/p
   3. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44272      1184,24 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867020     1179,08 m/p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852910      1178,46 m/p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- D-865408     1171,68 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 15-D-866507      1170,66 m/p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852939      1166,05 m/p
   9. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 15-07-43883      1156,58 m/p
  10. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865950     1155,42 m/p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- 26-56038     1154,61 m/p
  12. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866734     1153,68 m/p
  13. Benke István                   1.cs. R38 HU 15-28-33855      1152,90 m/p
  14. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 15-D-867125      1152,11 m/p
  15. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 15-D-866213      1147,49 m/p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867002     1146,17 m/p
  17. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867032     1146,17 m/p
  18. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38 HU 15-D-867462      1144,47 m/p
  19. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867008     1140,51 m/p
  20. Balázs Sándor                  2.cs. R38 HU-15- D-867701     1136,35 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867030     1194,28 m/p
   2. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44272      1184,24 m/p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867020     1179,08 m/p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 15-D-866507      1170,66 m/p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866734     1153,68 m/p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 15-D-866213      1147,49 m/p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867002     1146,17 m/p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867032     1146,17 m/p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867008     1140,51 m/p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866725     1126,55 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  112,51 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.  105,13 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  103,74 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  103,06 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    5 h.  100,53 p
   6. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   99,33 p
   7. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   97,93 p
   8. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.   96,16 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   91,65 p
  10. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.   91,29 p
  11. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   90,99 p
  12. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   90,40 p
  13. Grizner Sándor                 1.cs. R38    5 h.   89,13 p
  14. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   88,98 p
  15. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    5 h.   88,45 p
  16. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   87,94 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   87,93 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   86,07 p
  19. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   85,05 p
  20. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   84,06 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   84,00 p
  22. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    4 h.   81,94 p
  23. Babicz József                  1.cs. A64    5 h.   81,84 p
  24. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    5 h.   81,70 p
  25. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.   81,03 p
  26. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   80,41 p
  27. Rédei Attila                   1.cs. R38    5 h.   79,93 p
  28. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   75,95 p
  29. Kómár József                   1.cs. V10    5 h.   75,18 p
  30. Balázs Sándor                  2.cs. R38    4 h.   74,60 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.   71,92 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  111,86 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.  105,03 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    5 h.  100,38 p
   4. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   98,05 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  2.cs.    5 h.   99,12 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.    5 h.   93,68 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs.    5 h.   88,23 p
   4. Dósa Zoltán                    1.cs.    5 h.   88,22 p
   5. Pap István                     1.cs.    5 h.   71,09 p
   6. Török Ferenc                   1.cs.    1 h.   12,55 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  196,69 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   11 h.  185,44 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  169,68 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  161,33 p
   5. Száraz László                  2.cs. A23    9 h.  150,93 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  141,58 p
   7. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  135,31 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    8 h.  119,45 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  116,20 p
  10. Katona József                  2.cs. A36    6 h.  107,61 p
  11. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.  104,85 p
  12. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    6 h.  101,91 p
  13. Grizner Sándor                 1.cs. R38    6 h.  100,34 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50    6 h.   99,98 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50    6 h.   98,82 p
  16. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    6 h.   97,80 p
  17. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   95,02 p
  18. Tóth Sándor                    1.cs. A64    6 h.   94,78 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   90,99 p
  20. Rédei Attila                   1.cs. R38    6 h.   90,42 p
  21. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   88,98 p
  22. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   87,93 p
  23. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   86,07 p
  24. Kómár József                   1.cs. V10    6 h.   85,91 p
  25. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    6 h.   85,39 p
  26. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   84,06 p
  27. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    4 h.   81,94 p
  28. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.   81,03 p
  29. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   80,41 p
  30. Balázs Sándor                  2.cs. R38    4 h.   74,60 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.   71,92 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  195,94 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   10 h.  176,31 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  159,18 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  141,00 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs.    9 h.  145,95 p
   2. Dósa Zoltán                    1.cs.    7 h.  111,22 p
   3. Katona József                  2.cs.    6 h.  109,16 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs.    5 h.   88,23 p
   5. Pap István                     1.cs.    6 h.   80,29 p
   6. Török Ferenc                   1.cs.    1 h.   12,55 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling
  10.04. Alland

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23   20 h.  381,55 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23   20 h.  378,71 p
   3. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   20 h.  355,81 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   20 h.  348,80 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   19 h.  347,71 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  334,88 p
   7. Babicz István                  1.cs. A64   19 h.  334,87 p
   8. Lengyel János                  1.cs. A23   20 h.  334,79 p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   20 h.  330,43 p
  10. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  330,01 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36   19 h.  323,30 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   19 h.  317,76 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs. R38   19 h.  314,76 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  313,23 p
  15. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   18 h.  311,43 p
  16. Jánosi Pál                     2.cs. A23   18 h.  308,36 p
  17. Tóth Attila                    1.cs. A64   18 h.  304,29 p
  18. Száraz László                  1.cs. A23   16 h.  294,99 p
  19. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   20 h.  291,18 p
  20. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   19 h.  291,15 p
  21. Mészáros Mihály                1.cs. A36   18 h.  289,76 p
  22. Japport Zoltán                 1.cs. A50   17 h.  289,00 p
  23. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  282,79 p
  24. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   20 h.  278,10 p
  25. Tóth Sándor                    1.cs. A64   17 h.  278,06 p
  26. Pap István                     1.cs. A36   18 h.  272,55 p
  27. Kómár József                   1.cs. V10   18 h.  266,48 p
  28. Babicz József                  1.cs. A64   18 h.  264,62 p
  29. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  258,85 p
  30. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   15 h.  253,15 p
  31. Jánosi Pál                     3.cs. A23   16 h.  250,88 p
  32. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  249,74 p
  33. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   15 h.  249,44 p
  34. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  241,91 p
  35. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   16 h.  239,95 p
  36. Nagy János                     1.cs. A23   15 h.  239,08 p
  37. Majoros István                 1.cs. A50   17 h.  239,07 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   16 h.  238,43 p
  39. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   18 h.  234,69 p
  40. Japport Zoltán                 2.cs. A50   15 h.  232,94 p
  41. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  227,72 p
  42. Grizner Sándor                 1.cs. R38   15 h.  215,51 p
  43. Balázs Sándor                  5.cs. R38   14 h.  213,97 p
  44. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  213,33 p
  45. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   12 h.  213,18 p
  46. Balázs Sándor                  4.cs. R38   14 h.  207,37 p
  47. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   13 h.  205,61 p
  48. Balázs Sándor                  1.cs. R38   14 h.  205,44 p
  49. Benke István                   1.cs. R38   15 h.  200,82 p
  50. Balázs Sándor                  3.cs. R38   13 h.  200,79 p
  51. Csörgi László                  1.cs. A50   14 h.  200,41 p
  52. Tóth Gábor                     1.cs. A36   12 h.  185,83 p
  53. Kovács József                  1.cs. A50   12 h.  184,15 p
  54. Molnár Pál                     1.cs. A23   12 h.  182,22 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  369,95 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   20 h.  362,25 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   20 h.  360,25 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   20 h.  353,20 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   20 h.  347,38 p
   6. Kómár József                   1.cs. V10   20 h.  329,69 p
   7. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  321,10 p
   8. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  319,54 p
   9. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  293,72 p
  10. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  289,08 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  2.cs.   20 h.  362,38 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.   20 h.  360,55 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs.   20 h.  339,79 p
   4. Pap István                     1.cs.   20 h.  319,51 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs.   20 h.  307,50 p
   6. Tóth Gábor                     1.cs.   15 h.  249,37 p
   7. Katona József                  1.cs.   12 h.  235,83 p
   8. Tóth Gábor                     2.cs.   12 h.  186,94 p
   9. Katona József                  3.cs.   10 h.  147,38 p
  10. Mészáros László                1.cs.   10 h.  143,83 p
  11. Török Ferenc                   1.cs.   11 h.  135,30 p
  12. Pap István                     2.cs.    8 h.  110,92 p
  13. Horinka Norbert                1.cs.    7 h.   82,05 p
  14. Dósa Zoltán                    2.cs.    2 h.   26,36 p
  15. Tóth Gábor                     3.cs.    2 h.   22,75 p
  16. Gazsi Károly                   2.cs.    1 h.   13,50 p
  17. Horinka Norbert                2.cs.    1 h.   12,75 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling
  10.04. Alland

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling
  10.04. Alland

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   42 h.  604,57 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   38 h.  597,49 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  591,24 p
   4. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   40 h.  537,49 p
   5. Száraz László                  4.cs. A23   31 h.  535,50 p
   6. Száraz László                  2.cs. A23   33 h.  535,03 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   33 h.  509,19 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   33 h.  507,58 p
   9. Babicz István                  1.cs. A64   32 h.  500,09 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   32 h.  471,83 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   31 h.  468,62 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   29 h.  468,04 p
  13. Kómár József                   1.cs. V10   31 h.  463,17 p
  14. Lengyel János                  1.cs. A23   27 h.  424,97 p
  15. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   25 h.  414,53 p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  409,98 p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   26 h.  409,88 p
  18. Balázs Sándor                  2.cs. R38   27 h.  402,64 p
  19. Katona József                  2.cs. A36   26 h.  390,80 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  378,91 p
  21. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   27 h.  376,33 p
  22. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   25 h.  366,75 p
  23. Száraz László                  1.cs. A23   20 h.  360,18 p
  24. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  352,02 p
  25. Jánosi Pál                     2.cs. A23   21 h.  345,03 p
  26. Tóth Attila                    1.cs. A64   21 h.  342,59 p
  27. Tóth Sándor                    1.cs. A64   22 h.  338,20 p
  28. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   23 h.  331,17 p
  29. Pap István                     1.cs. A36   23 h.  330,79 p
  30. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   23 h.  324,23 p
  31. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   24 h.  318,74 p
  32. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   21 h.  316,20 p
  33. Nagy János                     1.cs. A23   22 h.  313,54 p
  34. Mészáros Mihály                1.cs. A36   20 h.  313,16 p
  35. Jánosi Pál                     3.cs. A23   22 h.  312,46 p
  36. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   20 h.  296,26 p
  37. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  286,90 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   21 h.  282,28 p
  39. Babicz József                  1.cs. A64   19 h.  277,80 p
  40. Majoros István                 1.cs. A50   20 h.  277,43 p
  41. Japport Zoltán                 2.cs. A50   18 h.  274,27 p
  42. Fejos Csaba                    1.cs. A64   19 h.  272,26 p
  43. Balázs Sándor                  4.cs. R38   20 h.  266,21 p
  44. Balázs Sándor                  1.cs. R38   19 h.  255,00 p
  45. Balázs Sándor                  5.cs. R38   17 h.  249,10 p
  46. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  247,44 p
  47. Szollos Béla                   1.cs. A64   19 h.  240,32 p
  48. Száraz László                  3.cs. A23   16 h.  237,82 p
  49. Grizner Sándor                 1.cs. R38   17 h.  235,03 p
  50. Babicz János                   1.cs. A64   17 h.  232,75 p
  51. Balázs Sándor                  3.cs. R38   16 h.  229,84 p
  52. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   15 h.  224,45 p
  53. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  223,27 p
  54. Tóth Gábor                     1.cs. A36   15 h.  221,71 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   46 h.  672,43 p
   2. Kómár József                   1.cs. V10   40 h.  604,89 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   34 h.  555,40 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   38 h.  530,09 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50   32 h.  501,77 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   30 h.  487,12 p
   7. Katona József                  1.cs. A36   27 h.  464,11 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   31 h.  456,63 p
   9. Majoros István                 1.cs. A50   27 h.  403,97 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   23 h.  390,04 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs.   40 h.  616,30 p
   2. Katona József                  2.cs.   31 h.  489,43 p
   3. Pap István                     1.cs.   34 h.  483,57 p
   4. Katona József                  1.cs.   28 h.  459,88 p
   5. Tóth Gábor                     1.cs.   30 h.  407,80 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs.   23 h.  380,38 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs.   27 h.  378,97 p
   8. Tóth Gábor                     2.cs.   19 h.  258,83 p
   9. Katona József                  3.cs.   15 h.  196,88 p
  10. Mészáros László                1.cs.   15 h.  191,28 p
  11. Pap István                     2.cs.   11 h.  147,57 p
  12. Török Ferenc                   1.cs.   11 h.  135,30 p
  13. Horinka Norbert                1.cs.    7 h.   82,05 p
  14. Dósa Zoltán                    2.cs.    2 h.   26,36 p
  15. Tóth Gábor                     3.cs.    2 h.   22,75 p
  16. Gazsi Károly                   2.cs.    1 h.   13,50 p
  17. Horinka Norbert                2.cs.    1 h.   12,75 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      4h  80,13p
  2. Száraz László                  A23 HU-15- D-865950      4h  79,32p
  3. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43382      4h  76,42p
  4. Katona József                  A36 HU 15-07-44272       4h  76,31p
  5. Babicz József                  A64 HU-15- D-951526      4h  70,51p
  6. Gazsi Károly                   A36 HU 15-D-866507       4h  69,51p
  7. Száraz László                  A23 HU-15- D-865963      4h  69,24p
  8. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44707      4h  67,21p
  9. Száraz László                  A23 HU-15- D-865908      4h  67,11p
 10. Majoros István                 A50 HU-15- D-866745      4h  64,24p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság
  1. Katona József                  A36 HU 15-07-44272       4h  80,75p
  2. Gazsi Károly                   A36 HU 15-D-866507       4h  76,94p
  3. BAMAHO-dúc                     A50 HU-15- D-866734      4h  71,63p
  4. Majoros István                 A50 HU-15- D-866745      4h  68,28p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-15- D-867030      4h  67,52p
  6. Pap István                     A36 HU 15-07-43904       4h  66,86p
  7. BAMAHO-dúc                     A50 HU-15-  O-40273      4h  63,38p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 15-D-867802       4h  62,95p
  9. Kovács József                  A50 HU-15- 07-44604      4h  55,47p
 10. BAMAHO-dúc                     A50 HU-15- D-866712      4h  54,22p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Katona József                  A36 HU 15-07-44272       4h  78,98p
  2. Gazsi Károly                   A36 HU 15-D-866507       4h  73,79p
  3. Pap István                     A36 HU 15-07-43904       4h  64,82p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 15-D-866504       4h  58,23p
  5. Katona József                  A36 HU 15-07-44239       3h  62,26p
  6. Tóth Gábor                     A36 HU 15-D-866301       3h  53,95p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 15-07-43941       3h  51,54p
  8. Katona József                  A36 HU 15-07-44202       3h  50,74p
  9. Gazsi Károly                   A36 HU 15-D-866517       3h  50,60p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 15-07-43925       3h  48,82p