Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A50 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.10.06 15:00:06
Az adatok utolsó módosítása: 2015.10.08 17:12:21
A lista kiadásának időpontja: 2015.10.08 17:14:17
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.11.05 15:00:06
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 04 verseny 

Feleresztés helye: Alland
Feleresztés ideje: 2015.10.04 10:40
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 279000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 23
Legkisebb pont   : 9,2
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso         9   10   135   27   34   1184,24    971,50    932,45
A50 Zsámbok             7   10   139   28   35   1194,28   1028,57    976,48
V10 Hatvan              7    9   132   26   33   1118,06    952,76    902,72
Hatvan I.              23   29   406   81  102   1194,28    976,00    955,34
A23 Nagykáta           11   20   289   58   72   1191,80    988,49    960,05
A64 Szentmártonkáta     8   11   150   30   38   1156,58   1016,44    976,42
R38 Jászberény          8   20   312   62   78   1178,46    958,92    916,10
Hatvan II.             27   51   751  150  188   1191,80    976,20    947,43
Tagszövetségben        50   80  1157  231  289   1194,28    976,00    954,62

A50 egyesületi díjlista
   1. Japport Zoltán                 1.cs. HU-15- D-867030     1194,28 m/p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. HU-15- D-867020     1179,08 m/p
   3. BAMAHO-dúc                     1.cs. HU-15- D-866734     1153,68 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. HU-15- D-867002     1146,17 m/p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. HU-15- D-867032     1146,17 m/p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. HU-15- D-867008     1140,51 m/p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. HU-15- D-866725     1126,55 m/p
   8. BAMAHO-dúc                     1.cs. HU-15- D-866721     1118,61 m/p
   9. Kovács József                  1.cs. HU-15- 07-44622     1109,32 m/p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. HU-15- D-867049     1109,27 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

BAMAHO-dúc                      1.cs. Dt: 272305 Kg:  20 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  99,17p    R:   2.   5h 105,03p    T:   2.   5h 105,13p
Összesített E:   2.  20h 357,01p    R:   2.  20h 362,25p    T:  15.  18h 311,43p
   HU-15- D-866734     04 14:36:01  1153,68 m/p   3  22,19    5  22,45   12  22,47
   HU-15- D-866725     04 14:41:42  1126,55 m/p   7  20,56   10  21,77   27  21,75
   HU-15- D-866721     04 14:43:25  1118,61 m/p   8  20,16   12  21,50   34  21,42
   HU-15- D-866730     04 14:47:23  1100,67 m/p  11  18,94   21  20,27   52  20,56
   HU-15-  O-40273     04 14:53:44  1073,13 m/p  15  17,32   30  19,04   86  18,93
   HU-15- D-866712     04 14:55:18  1066,54 m/p  19  15,69   36  18,22  101  18,21
   HU-15- D-866723     04 15:05:01  1027,44 m/p  29  11,64   55  15,62  147  16,00
   HU-15- D-866710     04 15:09:34  1010,10 m/p  32  10,42   62  14,67  175  14,66
   HU-15- D-866709     04 15:19:19   974,84 m/p   0   0,00   82  11,93  235  11,79
   HU-15- D-866727     04 15:23:07   961,76 m/p   0   0,00   94  10,29  265  10,35
   HU-15- D-866717     04 15:23:10   961,59 m/p   0   0,00   95  10,16  266  10,30
   HU-15- D-866724     04 15:23:14   961,36 m/p   0   0,00   96  10,02  267  10,25

BAMAHO-dúc                      2.cs. Dt: 272305 Kg:   5 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  47,08p    R:  14.   3h  53,97p    T:  41.   3h  54,14p
Összesített E:  12.   7h 104,58p    R:  28.   7h 110,63p    T:  79.   5h  80,54p
   HU-15- D-866719     04 14:53:56  1072,28 m/p  16  16,91   32  18,76   89  18,78
   HU-15- D-866728     04 14:54:16  1070,88 m/p  17  16,51   33  18,63   92  18,64
   HU-15- D-866738     04 15:01:37  1040,79 m/p  24  13,66   48  16,58  132  16,72

Csörgi László                   1.cs. Dt: 270821 Kg:  16 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  48,16p    R:  12.   4h  62,07p    T:  31.   5h  71,92p
Összesített E:   5.  18h 243,99p    R:  12.  19h 277,88p    T:  51.  14h 200,41p
   HU 15-07-44502      04 14:57:52  1050,24 m/p  21  14,88   43  17,26  121  17,25
   HU 15-04-56608      04 15:02:25  1032,03 m/p  27  12,45   52  16,03  140  16,34
   HU 15-07-44517      04 15:07:27  1012,60 m/p  31  10,82   61  14,80  171  14,85
   HU 15-07-44510      04 15:09:43  1004,09 m/p  33  10,01   67  13,98  184  14,23
   HU 15-07-44503      04 15:23:41   954,66 m/p   0   0,00    0   0,00  288   9,25

Japport Zoltán                  1.cs. Dt: 296361 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 109,72p    R:   1.   5h 111,86p    T:   1.   5h 112,51p
Összesített E:   1.  20h 358,59p    R:   3.  20h 360,25p    T:  22.  17h 289,00p
   HU-15- D-867030     04 14:48:09  1194,28 m/p   1  23,00    1  23,00    1  23,00
   HU-15- D-867020     04 14:51:21  1179,08 m/p   2  22,59    3  22,73    4  22,86
   HU-15- D-867032     04 14:58:34  1146,17 m/p   5  21,38    8  22,04   17  22,23
   HU-15- D-867002     04 14:58:34  1146,17 m/p   4  21,78    7  22,18   16  22,28
   HU-15- D-867008     04 14:59:51  1140,51 m/p   6  20,97    9  21,91   19  22,14
   HU-15- D-867044     04 15:26:06  1035,87 m/p  26  12,85   50  16,30  138  16,44
   HU-15- D-867016     04 15:43:30   976,48 m/p  35   9,20   80  12,21  228  12,12
   HU-15- D-867050     04 15:49:29   957,60 m/p   0   0,00   99   9,61  277   9,77
   HU-15- D-867069     04 15:50:13   955,34 m/p   0   0,00  102   9,20  282   9,54
   HU-15- D-867028     04 15:50:26   954,67 m/p   0   0,00    0   0,00  287   9,30

Japport Zoltán                  2.cs. Dt: 296361 Kg:  17 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  66,43p    R:   8.   5h  87,13p    T:  16.   5h  87,94p
Összesített E:   4.  16h 262,63p    R:  11.  17h 281,99p    T:  40.  15h 232,94p
   HU-15- D-867049     04 15:07:10  1109,27 m/p  10  19,35   17  20,81   42  21,04
   HU-15- D-867035     04 15:13:03  1085,37 m/p  13  18,13   27  19,45   72  19,60
   HU-15- D-867027     04 15:14:05  1081,28 m/p  14  17,72   28  19,31   76  19,41
   HU-15- D-867036     04 15:28:41  1026,60 m/p  30  11,23   56  15,49  149  15,91
   HU-15- D-867014     04 15:43:39   976,00 m/p   0   0,00   81  12,07  231  11,98
   HU-15- D-867070     04 15:46:11   967,92 m/p   0   0,00   88  11,11  254  10,88

Kovács József                   1.cs. Dt: 267641 Kg:  14 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  78,07p    R:   6.   5h  89,85p    T:  12.   5h  90,40p
Összesített E:   6.  12h 188,45p    R:  13.  17h 246,83p    T:  53.  12h 184,15p
   HU-15- 07-44622     04 14:41:15  1109,32 m/p   9  19,75   16  20,95   41  21,08
   HU-15- 07-44606     04 14:44:55  1092,72 m/p  12  18,54   22  20,13   61  20,12
   HU-15-  O-40281     04 14:50:25  1068,72 m/p  18  16,10   35  18,35   98  18,35
   HU-15- 07-44615     04 14:55:44  1046,50 m/p  23  14,07   46  16,85  128  16,91
   HU-15- 07-44604     04 15:07:43   999,66 m/p  34   9,61   70  13,57  190  13,94
   HU-15- 07-44608     04 15:20:07   955,41 m/p   0   0,00  101   9,34  281   9,58

Majoros István                  1.cs. Dt: 272296 Kg:  20 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  25,30p    R:  15.   3h  42,63p    T:  47.   3h  43,03p
Összesített E:   3.  17h 278,08p    R:   9.  18h 293,72p    T:  37.  17h 239,07p
   HU-15- D-866765     04 15:02:40  1036,60 m/p  25  13,26   49  16,44  137  16,48
   HU-15- D-866745     04 15:04:43  1028,57 m/p  28  12,04   54  15,76  144  16,15
   HU-15- D-866758     04 15:22:59   962,18 m/p   0   0,00   93  10,43  264  10,40

Majoros István                  2.cs. Dt: 272296 Kg:   8 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h  15,29p    R:  18.   1h  18,08p    T:  58.   1h  18,06p
Összesített E:  10.  10h 144,22p    R:  21.  12h 173,34p    T:  69.   8h 109,12p
   HU-15- D-866790     04 14:55:23  1066,16 m/p  20  15,29   37  18,08  104  18,06

Vígh Sándor                     1.cs. Dt: 264730 Kg:  14 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  14,48p    R:  16.   3h  36,62p    T:  49.   3h  36,90p
Összesített E:  14.   4h  66,18p    R:  31.   6h  89,78p    T:  73.   7h  97,52p
   HU-15- 07-44643     04 14:52:40  1047,68 m/p  22  14,48   45  16,99  124  17,11
   HU-15- 07-44633     04 15:16:15   958,25 m/p   0   0,00   97   9,88  274   9,92
   HU-15- 07-44631     04 15:16:19   958,01 m/p   0   0,00   98   9,75  275   9,87

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867030     1194,28 m/p
   2. Fejos Zsolt                    2.cs. A23 HU-15- D-865402     1191,80 m/p
   3. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44272      1184,24 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867020     1179,08 m/p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852910      1178,46 m/p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- D-865408     1171,68 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 15-D-866507      1170,66 m/p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852939      1166,05 m/p
   9. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 15-07-43883      1156,58 m/p
  10. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865950     1155,42 m/p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- 26-56038     1154,61 m/p
  12. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866734     1153,68 m/p
  13. Benke István                   1.cs. R38 HU 15-28-33855      1152,90 m/p
  14. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 15-D-867125      1152,11 m/p
  15. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 15-D-866213      1147,49 m/p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867002     1146,17 m/p
  17. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867032     1146,17 m/p
  18. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38 HU 15-D-867462      1144,47 m/p
  19. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867008     1140,51 m/p
  20. Balázs Sándor                  2.cs. R38 HU-15- D-867701     1136,35 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867030     1194,28 m/p
   2. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44272      1184,24 m/p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867020     1179,08 m/p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 15-D-866507      1170,66 m/p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866734     1153,68 m/p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 15-D-866213      1147,49 m/p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867002     1146,17 m/p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867032     1146,17 m/p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867008     1140,51 m/p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866725     1126,55 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  112,51 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.  105,13 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  103,74 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  103,06 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    5 h.  100,53 p
   6. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   99,33 p
   7. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   97,93 p
   8. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.   96,16 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   91,65 p
  10. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.   91,29 p
  11. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   90,99 p
  12. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   90,40 p
  13. Grizner Sándor                 1.cs. R38    5 h.   89,13 p
  14. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   88,98 p
  15. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    5 h.   88,45 p
  16. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   87,94 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   87,93 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   86,07 p
  19. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   85,05 p
  20. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   84,06 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   84,00 p
  22. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    4 h.   81,94 p
  23. Babicz József                  1.cs. A64    5 h.   81,84 p
  24. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    5 h.   81,70 p
  25. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.   81,03 p
  26. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   80,41 p
  27. Rédei Attila                   1.cs. R38    5 h.   79,93 p
  28. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   75,95 p
  29. Kómár József                   1.cs. V10    5 h.   75,18 p
  30. Balázs Sándor                  2.cs. R38    4 h.   74,60 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.   71,92 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  111,86 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.  105,03 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    5 h.  100,38 p
   4. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   98,05 p

A verseny A50 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.    5 h.  109,72 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs.    5 h.   99,17 p
   3. Kovács József                  1.cs.    5 h.   78,07 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs.    4 h.   66,43 p
   5. Csörgi László                  1.cs.    4 h.   48,16 p
   6. BAMAHO-dúc                     2.cs.    3 h.   47,08 p
   7. Majoros István                 1.cs.    2 h.   25,30 p
   8. Majoros István                 2.cs.    1 h.   15,29 p
   9. Vígh Sándor                    1.cs.    1 h.   14,48 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  196,69 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   11 h.  185,44 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  169,68 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  161,33 p
   5. Száraz László                  2.cs. A23    9 h.  150,93 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  141,58 p
   7. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  135,31 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    8 h.  119,45 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  116,20 p
  10. Katona József                  2.cs. A36    6 h.  107,61 p
  11. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.  104,85 p
  12. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    6 h.  101,91 p
  13. Grizner Sándor                 1.cs. R38    6 h.  100,34 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50    6 h.   99,98 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50    6 h.   98,82 p
  16. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    6 h.   97,80 p
  17. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   95,02 p
  18. Tóth Sándor                    1.cs. A64    6 h.   94,78 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   90,99 p
  20. Rédei Attila                   1.cs. R38    6 h.   90,42 p
  21. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   88,98 p
  22. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   87,93 p
  23. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   86,07 p
  24. Kómár József                   1.cs. V10    6 h.   85,91 p
  25. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    6 h.   85,39 p
  26. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   84,06 p
  27. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    4 h.   81,94 p
  28. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.   81,03 p
  29. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   80,41 p
  30. Balázs Sándor                  2.cs. R38    4 h.   74,60 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.   71,92 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  195,94 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   10 h.  176,31 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  159,18 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  141,00 p

A verseny A50 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. BAMAHO-dúc                     1.cs.    8 h.  136,92 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs.    7 h.  131,77 p
   3. Kovács József                  1.cs.    5 h.   78,07 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs.    4 h.   66,43 p
   5. Csörgi László                  1.cs.    4 h.   48,16 p
   6. BAMAHO-dúc                     2.cs.    3 h.   47,08 p
   7. Majoros István                 1.cs.    2 h.   25,30 p
   8. Majoros István                 2.cs.    1 h.   15,29 p
   9. Vígh Sándor                    1.cs.    1 h.   14,48 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling
  10.04. Alland

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23   20 h.  381,55 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23   20 h.  378,71 p
   3. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   20 h.  355,81 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   20 h.  348,80 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   19 h.  347,71 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  334,88 p
   7. Babicz István                  1.cs. A64   19 h.  334,87 p
   8. Lengyel János                  1.cs. A23   20 h.  334,79 p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   20 h.  330,43 p
  10. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  330,01 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36   19 h.  323,30 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   19 h.  317,76 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs. R38   19 h.  314,76 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  313,23 p
  15. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   18 h.  311,43 p
  16. Jánosi Pál                     2.cs. A23   18 h.  308,36 p
  17. Tóth Attila                    1.cs. A64   18 h.  304,29 p
  18. Száraz László                  1.cs. A23   16 h.  294,99 p
  19. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   20 h.  291,18 p
  20. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   19 h.  291,15 p
  21. Mészáros Mihály                1.cs. A36   18 h.  289,76 p
  22. Japport Zoltán                 1.cs. A50   17 h.  289,00 p
  23. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  282,79 p
  24. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   20 h.  278,10 p
  25. Tóth Sándor                    1.cs. A64   17 h.  278,06 p
  26. Pap István                     1.cs. A36   18 h.  272,55 p
  27. Kómár József                   1.cs. V10   18 h.  266,48 p
  28. Babicz József                  1.cs. A64   18 h.  264,62 p
  29. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  258,85 p
  30. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   15 h.  253,15 p
  31. Jánosi Pál                     3.cs. A23   16 h.  250,88 p
  32. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  249,74 p
  33. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   15 h.  249,44 p
  34. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  241,91 p
  35. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   16 h.  239,95 p
  36. Nagy János                     1.cs. A23   15 h.  239,08 p
  37. Majoros István                 1.cs. A50   17 h.  239,07 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   16 h.  238,43 p
  39. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   18 h.  234,69 p
  40. Japport Zoltán                 2.cs. A50   15 h.  232,94 p
  41. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  227,72 p
  42. Grizner Sándor                 1.cs. R38   15 h.  215,51 p
  43. Balázs Sándor                  5.cs. R38   14 h.  213,97 p
  44. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  213,33 p
  45. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   12 h.  213,18 p
  46. Balázs Sándor                  4.cs. R38   14 h.  207,37 p
  47. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   13 h.  205,61 p
  48. Balázs Sándor                  1.cs. R38   14 h.  205,44 p
  49. Benke István                   1.cs. R38   15 h.  200,82 p
  50. Balázs Sándor                  3.cs. R38   13 h.  200,79 p
  51. Csörgi László                  1.cs. A50   14 h.  200,41 p
  52. Tóth Gábor                     1.cs. A36   12 h.  185,83 p
  53. Kovács József                  1.cs. A50   12 h.  184,15 p
  54. Molnár Pál                     1.cs. A23   12 h.  182,22 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  369,95 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   20 h.  362,25 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   20 h.  360,25 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   20 h.  353,20 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   20 h.  347,38 p
   6. Kómár József                   1.cs. V10   20 h.  329,69 p
   7. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  321,10 p
   8. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  319,54 p
   9. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  293,72 p
  10. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  289,08 p

A50 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.   20 h.  358,59 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs.   20 h.  357,01 p
   3. Majoros István                 1.cs.   17 h.  278,08 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs.   16 h.  262,63 p
   5. Csörgi László                  1.cs.   18 h.  243,99 p
   6. Kovács József                  1.cs.   12 h.  188,45 p
   7. Szabó Gergo                    1.cs.   13 h.  187,85 p
   8. Szabó Gergo                    2.cs.   12 h.  180,49 p
   9. Boda Ákos                      1.cs.   12 h.  165,65 p
  10. Majoros István                 2.cs.   10 h.  144,22 p
  11. Japport Zoltán                 3.cs.    7 h.  114,82 p
  12. BAMAHO-dúc                     2.cs.    7 h.  104,58 p
  13. Boda Ákos                      2.cs.    7 h.   83,17 p
  14. Vígh Sándor                    1.cs.    4 h.   66,18 p
  15. Boda Ákos                      3.cs.    4 h.   49,26 p
  16. Szabó Gergo                    3.cs.    2 h.   31,52 p
  17. Boda Ákos                      4.cs.    2 h.   22,72 p
  18. Vígh Sándor                    2.cs.    1 h.   18,26 p
  19. Kovács József                  2.cs.    1 h.    9,93 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling
  10.04. Alland

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling
  10.04. Alland

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   42 h.  604,57 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   38 h.  597,49 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  591,24 p
   4. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   40 h.  537,49 p
   5. Száraz László                  4.cs. A23   31 h.  535,50 p
   6. Száraz László                  2.cs. A23   33 h.  535,03 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   33 h.  509,19 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   33 h.  507,58 p
   9. Babicz István                  1.cs. A64   32 h.  500,09 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   32 h.  471,83 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   31 h.  468,62 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   29 h.  468,04 p
  13. Kómár József                   1.cs. V10   31 h.  463,17 p
  14. Lengyel János                  1.cs. A23   27 h.  424,97 p
  15. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   25 h.  414,53 p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  409,98 p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   26 h.  409,88 p
  18. Balázs Sándor                  2.cs. R38   27 h.  402,64 p
  19. Katona József                  2.cs. A36   26 h.  390,80 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  378,91 p
  21. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   27 h.  376,33 p
  22. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   25 h.  366,75 p
  23. Száraz László                  1.cs. A23   20 h.  360,18 p
  24. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  352,02 p
  25. Jánosi Pál                     2.cs. A23   21 h.  345,03 p
  26. Tóth Attila                    1.cs. A64   21 h.  342,59 p
  27. Tóth Sándor                    1.cs. A64   22 h.  338,20 p
  28. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   23 h.  331,17 p
  29. Pap István                     1.cs. A36   23 h.  330,79 p
  30. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   23 h.  324,23 p
  31. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   24 h.  318,74 p
  32. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   21 h.  316,20 p
  33. Nagy János                     1.cs. A23   22 h.  313,54 p
  34. Mészáros Mihály                1.cs. A36   20 h.  313,16 p
  35. Jánosi Pál                     3.cs. A23   22 h.  312,46 p
  36. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   20 h.  296,26 p
  37. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  286,90 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   21 h.  282,28 p
  39. Babicz József                  1.cs. A64   19 h.  277,80 p
  40. Majoros István                 1.cs. A50   20 h.  277,43 p
  41. Japport Zoltán                 2.cs. A50   18 h.  274,27 p
  42. Fejos Csaba                    1.cs. A64   19 h.  272,26 p
  43. Balázs Sándor                  4.cs. R38   20 h.  266,21 p
  44. Balázs Sándor                  1.cs. R38   19 h.  255,00 p
  45. Balázs Sándor                  5.cs. R38   17 h.  249,10 p
  46. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  247,44 p
  47. Szollos Béla                   1.cs. A64   19 h.  240,32 p
  48. Száraz László                  3.cs. A23   16 h.  237,82 p
  49. Grizner Sándor                 1.cs. R38   17 h.  235,03 p
  50. Babicz János                   1.cs. A64   17 h.  232,75 p
  51. Balázs Sándor                  3.cs. R38   16 h.  229,84 p
  52. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   15 h.  224,45 p
  53. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  223,27 p
  54. Tóth Gábor                     1.cs. A36   15 h.  221,71 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   46 h.  672,43 p
   2. Kómár József                   1.cs. V10   40 h.  604,89 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   34 h.  555,40 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   38 h.  530,09 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50   32 h.  501,77 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   30 h.  487,12 p
   7. Katona József                  1.cs. A36   27 h.  464,11 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   31 h.  456,63 p
   9. Majoros István                 1.cs. A50   27 h.  403,97 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   23 h.  390,04 p

A50 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. BAMAHO-dúc                     1.cs.   36 h.  542,07 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs.   28 h.  445,71 p
   3. Majoros István                 1.cs.   23 h.  343,30 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs.   20 h.  314,01 p
   5. Csörgi László                  1.cs.   19 h.  252,79 p
   6. Szabó Gergo                    1.cs.   16 h.  216,35 p
   7. Szabó Gergo                    2.cs.   13 h.  190,25 p
   8. Kovács József                  1.cs.   12 h.  188,45 p
   9. Boda Ákos                      1.cs.   14 h.  182,51 p
  10. Japport Zoltán                 3.cs.   10 h.  159,62 p
  11. Majoros István                 2.cs.   10 h.  144,22 p
  12. BAMAHO-dúc                     2.cs.    7 h.  104,58 p
  13. Boda Ákos                      2.cs.    7 h.   83,17 p
  14. Vígh Sándor                    1.cs.    4 h.   66,18 p
  15. Boda Ákos                      3.cs.    4 h.   49,26 p
  16. Szabó Gergo                    3.cs.    2 h.   31,52 p
  17. Boda Ákos                      4.cs.    2 h.   22,72 p
  18. Vígh Sándor                    2.cs.    1 h.   18,26 p
  19. Kovács József                  2.cs.    1 h.    9,93 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      4h  80,13p
  2. Száraz László                  A23 HU-15- D-865950      4h  79,32p
  3. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43382      4h  76,42p
  4. Katona József                  A36 HU 15-07-44272       4h  76,31p
  5. Babicz József                  A64 HU-15- D-951526      4h  70,51p
  6. Gazsi Károly                   A36 HU 15-D-866507       4h  69,51p
  7. Száraz László                  A23 HU-15- D-865963      4h  69,24p
  8. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44707      4h  67,21p
  9. Száraz László                  A23 HU-15- D-865908      4h  67,11p
 10. Majoros István                 A50 HU-15- D-866745      4h  64,24p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság
  1. Katona József                  A36 HU 15-07-44272       4h  80,75p
  2. Gazsi Károly                   A36 HU 15-D-866507       4h  76,94p
  3. BAMAHO-dúc                     A50 HU-15- D-866734      4h  71,63p
  4. Majoros István                 A50 HU-15- D-866745      4h  68,28p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-15- D-867030      4h  67,52p
  6. Pap István                     A36 HU 15-07-43904       4h  66,86p
  7. BAMAHO-dúc                     A50 HU-15-  O-40273      4h  63,38p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 15-D-867802       4h  62,95p
  9. Kovács József                  A50 HU-15- 07-44604      4h  55,47p
 10. BAMAHO-dúc                     A50 HU-15- D-866712      4h  54,22p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. BAMAHO-dúc                     A50 HU-15- D-866734      4h  71,25p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-15- D-867030      4h  67,55p
  3. Majoros István                 A50 HU-15- D-866745      4h  62,89p
  4. BAMAHO-dúc                     A50 HU-15-  O-40273      4h  62,14p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-15- D-867032      3h  60,12p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-15- D-867020      3h  56,19p
  7. Csörgi László                  A50 HU 15-04-56606       3h  52,32p
  8. BAMAHO-dúc                     A50 HU-15- D-866721      3h  52,26p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-15- D-867044      3h  50,45p
 10. BAMAHO-dúc                     A50 HU-15- D-866701      3h  50,33p